Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κατερινάκι 10 κιλά έχω βάλει.. Δεν τα λες και λίγα!! Με πονάνε οι φτερνούλες μου οι καημένες που κουβαλάνε τόσο βάρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μιλησα με τον γιατρό μου,είναι ευχαριστημένος με τις εξετασεις μου είπε να πινω νερά και πολυ σχολαστικό πλύσιμο για τους λίγους μικροοργανισμούς και οτι δεν είναι ουρολοιμωξη.Εμείς πήραμε στρώμα γύρω στα 20€ και βαση γύρω στα 15€ για το πορτ μπεμπε απο το motherbaby.

Εχετε καμια ιδεα,οι βασεις κανουν για ολα τα port bebe;;Ρωταω γιατι η original απαυτο που θα παρω εχει 70ευρω.Αν παραγγειλω απο ιντερνετ μια απλη θα κανει αραγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δεν έχουν διαστασεις?Αν και πιστεύω ολες θα κανουν.

Φοβαμαι μη γλιστραει απο κατω γιατι ειναι πλαστικο και οχι υφασμα πχ οπως οι καλαθουνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

ολα καλα τα νεα σας διαβαζω!!

Dorothy ευχομαι να σου σπασουν τα νερα ΤΩΡΑ!!!

αχ κι εγω τις τελευταιες μερες πειναω συνεχεια. Ετσι θα μας παει μεχρι τελους??? ποσες θα γινουμε πια???

εγω κοριτσια πηρα καλαθουνα , μου φαινοταν πιο σταθερη.. και στρωμα κοκοφοινικα και μια βαση με ροδακια για να την βολταρω την κυρια στο σπιτι οταν κοιμαται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν καταλαβαίνω τι έννοιες να γλιστράει,αλλά δεν νομιζω να εχεις γενικά καποιο πρόβλημα εγώ εκεί που τα είδα ειχαν πορτ μπεμπε διαφορα πανω σε βάσεις και ηταν μια χαρά,επίσεις υπάρχουν και ξύλινες βασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aurora το craco δεν πηρες?το καροτσι κατεβαινε εως κατω για νεογεννητα γιατι θελω να παρω το duo χωρις πορτ μπεμπε 

Υπαρχει μονο σε γκρι και περιμενω σαν χαζη απτο Γεναρη.Αρα δεν ξερω να σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειχαν πει Μαρτη,αρχες Απριλη το αργοτερο.Φουξια χρωμα.Εχει εξαντληθει προ πολλου και περιμεναν απο Αμερικη μου ειπαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,αμα ερθει!χαχαχα Μεσα Μαρτιου μιλησαμε και ειπαν περιμενουμε κι εμεις την παραλαβη,δεν ξερουμε ποτε... Αν χρειαστει να ξαναψαξω καροτσι θα σκασω!Δυσκολα κατεληξα σαυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? Δεν τον πήρα χαμπάρι το σεισμό! Για τη βάση εγώ δεν θα πάρω γιατί θα κοιμίζω τη μπέμπα στην κούνια εξαρχής, αλλά νομίζω ότι η βάση κάνει για όλα! Το στρωματάκι και γω 20 το πήρα για το πορτ μπεμπέ! AURORA αφού σου είπαν ότι θα έρθει το καρότσι λογικά θα έρθει αλλιώς μετά το Πάσχα ψάξε για άλλο! THAGIA πάνω κάτω τα ίδια έχω πάρει αλλά δεν νομίζω ότι είναι πολλά σε σχέση με ότι έχω ακούσει από άλλες γυναίκες! ΟΝΕΙΡΑΚΙ πάλι καλά που δεν έχεις ουρολοίμωξη τσούζει και γενικά αν δεν μπορείς να πάρεις και φάρμακα δεν είναι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Μαράκη μου από τα λίγα που έχω καταλάβει για τους γιατρούς, ένα βασικό πράγμα είναι ότι κάνουν την τρίχα τριχιά, εγώ προσωπικά δεν το βρίσκω απαραίτητα κακό. Βλέπουν την χειρότερη τροπή των πραγμάτων έτσι ώστε να είσαι και εσύ προετοιμασμένη, βέβαια τις περισσότερες φορές όλα πηγαίνουν καλά. Είναι λογικό να αγχώνεσαι αλλά να θυμάσαι ότι σε αυτή την φάση που βρίσκεσαι με παρακολούθηση και σωστές κινήσεις από τον γιατρό σου όλα αντιμετωπίζονται. Αυτή είναι η γνώμη μου χωρίς να είμαι γιατρός. Περιμένουμε τα νέα σου! Thagia μου κατατοπιστικότατο το link, μια χαρά είναι τα μπεμπάκια μας!!! Kryst μια χαρά είναι η μπέμπα σου! Το ίδιο βάρος έχει ο μπέμπης μου και μπαίνουμε στην 33η εβδομάδα, όντως είναι μικρούλης αλλά σε φυσιολογικά επίπεδα! Κορίτσια νόμιζα ότι το πορτ μπεμπε είναι για μια επίσκεψη, μια βόλτα για λίγο χρονικό διάστημα, αλλά απ' ότι καταλαβαίνω από τα λεγόμενα σας με ένα καλό στρωματάκι μπορεί να είναι το κρεβατάκι του για αρχή? Σωστά κατάλαβα? Aurora και εγώ το Graco Evo θα πάρω σε μπεζ λογικά, ακόμα δεν το έχω παραγγείλει και με αυτά που ακούω αγχώνομαι λιγάκι...Όντως κουνηθήκαμε χθές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας όσο αναφορά το πορτ μπεμπε. Η απορία μου είναι η εξής έχω λίκνο για τον ύπνο τους πρώτους έξι μήνες, ρηλάξ για την διάρκεια της μέρας και κάθισμα συτοκινήτου, το πορτ μπεμπε θα μου χρησιμεύσει κάπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πορτ μπεμπέ που κουμπώνει στο καρότσι το χρησιμοποιούμαι το πρώτο εξάμηνο! Είναι πιο βολικό για το μωράκι και μπορεί να κοιμάται ενώ εμείς είμαστε βόλτα. Είναι πιο ξεκούραστο απτο καρότσι για το μωράκι και έτσι δεν θα βιάζεσαι να γυρίσεις σπίτι. Δεν είναι απαραίτητο με την έννοια του υποχρεωτικού αλλά για μένα που είμαι της βόλτας είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τους πρώτους 3-4 μήνες μπορείς να το κοιμίζεις στο πορτ μπεμπέ αν θέλεις αλλά εμείς μιας και έχουμε χώρο στην κρεβατοκάμαρα μας θα την βάλουμε κατευθείαν στην κούνια για το βράδυ. Τώρα αν παίρνει τον υπνάκο της και εκεί που και που μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι και εμείς θα κάνουμε αρκετές βολτούλες, ευνοεί και ο καιρός! Οπότε σίγουρα καταλήγω σε καροτσάκι 3 σε 1 που έχει και πορτ μπεμπε. Σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! Ούτε εγω κατάλαβα τον σεισμο!!! Καλυτερα γιατι φοβάμαι τους σεισμους..... Να ρωτήσω κατι.. εσεις που πηρατε στρώμα για την καλαθουνα απο που το πηρατε;; εγω σημερα θα παω να κανω τις τελευταίες εξετάσεις. Καλλιέργεια κολπικου υγρού και αιματολογικες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...