Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεια σας,ειμαι 35 ετων και εχω ενα αγορακι 4 ετων.Ειμαι καινουργια στο site


eleni piraus

Recommended Posts

Ειμαι καινουργια στο site .Μπηκα για να ανταλλαζω πληροφοριες ,εμπειριες και γνωμες με τις υπολοιπες μανουλες αλλα και πατερες που ειναι εδω.Ειναι ωραιο να μοιραζεσαι συναισθηματα ή τις διαφορες φασεις που περναει το παιδι σου και με αλλους που εχουν λιγο πολυ τις ιδιες εικονες με εσενα.Χαιρετε λοιπον και καλως σας βρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη καλώς όρισες!

Εγώ είμαι η Άννα-Μαρία κι έχω τον Αντρέα που είναι 21 μηνών. Τώρα προσπαθούμε χαλαρά και χωρίς άγχος για το δεύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αννα Μαρια και μπραβο,καλα κανεις!Νομιζω ειναι η καταλληλη περιοδος.Καλα αποτελεσματα!Και εμεις το προσπαθουμε,δηλαδη χαλαρα,οχι με συγκεκριμενες ημερομηνιες αλλα μεχρι στιγμης δεν εγινε τιποτα και ετσι πηρα το clear blue,( το χρησιμοποιησα 2 φορες στην πρωτη μου εγκυμοσυνη,και θα προσεξω λιγο παραπανω τις μερες).Για να δουμε!!!

χαχα,τον μπελα μας θελουμε μου φαινεται!πανω που στρωνουν τα μικρα,κοιμουνται το βραδι,ακουνε κτλ αντε ξανα ξενυχτια ,θηλασμοι,ρευτηκε το μωρο ???οχι ακομη!!χαχα!!!Τι να κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...