Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

γειαααααα

σας ευχαριστω!!!!

γεωργια ο βουδας κοριτσι εβγαλε χιχιχιχιχιχιχι

και σε αλλο κινεζικο που μπηκα και αυτο κοριτσι εβγαλε χιχιχιχιχιχι

μακαριιιιιιιιιι

καλε η καλτσα πολυ μου αρεσε...θα το προσπαθησω να το φτιαξω και εγω.....

μαρντιο καλη αρχη....

νανα εσεις να ειστε καλα.....

απ'οτι ξερω ειναι υποχρεωτικο το Ε9

για τον παιδικο μου ειπαν απο δευτερα θα με παρουν τηλεφωνο να μου πουν...

αλλα μαλλον θα μας παρουν....

βαγκ περαστικα στον πεθερο σου...

ειδες καμια φορα απαντησεις που δινουν τα μικρα;

και εδω εχει πολυ ψυχρα ειδικα το πρωι και το βραδυ...

με κουβερτα κοιμομαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κόρες...

Νανά ευχαριστώ για τις ευχές,αύριο είναι τα γενέθλια μας στις 15.

Το Ε9 θα το συμπληρώσει ο λογιστής του ηλεκτρονικά μόνο αν έχει αλλαγές στην ακίνητη περιουσία του για το περσυνό έτος.Αν δεν έχει αλλαγές(δεν πούλησε δε μεταβίσασε δεν αγόρασε κάτι) δε χρειάζεται να το επανυποβάλλει.

Vag τι γλυκό το Μαριαννάκι σου,πολύ συναισθηματικό παιδί δεν είναι όλα τα κορίτσια έτσι μη νομίζεις.Θα πάω τη Δευτέρα σε αυτό το νέο ταμείο να ρωτήσω πως έχει η διαδικασία και αν μπορώ να μεταφέρω εκεί τις λογοθεραπείες.Αν μου πουν μα μου ευχαρίστως να συμβουλευτώ και τη ξαδέρφη σου.Βασικά για αυτές με καίει μην τις χάσω,έτρεχα σε νοσοκομείο και ελεγκτες να μου τις περάσουν κρίμα είναι και κοστίζουν και ακριβά.

Χαρά σε ευχαριστώ και σένα...και γω κορίτσι νομίζω έχεις από ένστικτο.

Με πήρε μια φίλη που απέβαλλε τα Χριστούγεννα λόγω θρομβοφιλίας που δεν ήξερε πως έχει και είναι έγκυος.Τώρα το μαθε έτρεξε αμέσως σε ενδοκρινολόγο,γυναικολόγο,αιματολόγο αλλά έχει καφέ αποκόλληση της είπε και είναι τάβλα κλαίει απαρηγόρητη,δεν θα αντέξει άλλη απώλεια.Την εμψύχωσα φουλ θα θελα να πάω να της κάνω παρέα αλλά έχουμε τα του πάρτυ καλεσμένους δε προλαβαίνω.Με utrogestan που τη φόρτωσε θα κλείσει,δεν είναι;

Αντε σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na pv re maντ για τη φιλη σου..μακαρι να πανε ολα καλα!!

θελει ξεκουραση ουτροτζεσταν κ καλη τυχη!τιοτε αλλο!!

αυριο λοιπον τα γενεθλια,ε;;

περιμενουμε φωτο..απο ετοιμασιες και απο τις κουκλες σου!

χαρα κοριτσι θα κανεις..

ασε το κινεζο κ ακου τη φιλεναδα σου!χαχαχ

μιλησες κ με αλεκα εμαθα,ε;;ολα τα μαθαινω η ...τατιανα!χαχ

εμεις λεμε να παμε σε εξωτερικο παιδοτοπο..εκανα κα κατι γκοφρετακια..κολαση!

ααχ!!ολα θα τα φαω..

τα εφαγα δλδ!@

πηγαμε πρακτικερ το πρωι κ πηρα πιστολι σιλικονης..τα αλλα 2 μου χαλασαν..τωρα πηρα καλο!

15 ευρω!αι να δουμε!

ε τοσοες κατασκευες..αν κ εγω ηθελα της μπλακ εντ ντεκερ...αλλα εκανε κοντα 35 ευρω!

δυσκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από το πρωί τώρα έκατσα.

πήρα ένα έπιπλο από τα ικεα κ έβαλα τα παιχνίδιατου α.

ταχτοποίησα κ τα βρεφικά.

κατέβασα κ όλα τα ρούχα για να δω τι ταιριάζει για το μωρό.

ταχτοποίησα κ την αποθηκούλα κάτω από τις σκααλες...

αλλά νιωθω τόσο καλά... εκτονώθηκα... χαχαχα

α νόμιζα ότι σήμερα ήταν τα γενέθλια.

χαρουλάκι εύχομαι μια κοράκλα!!!

να χορτάσεις ροζ... χαχαχα

ρ

ε σωσώ... σταμάτα να τρως ρε..

αμαρτία απ το θεό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τώρα έκατσα και εγώ από το πρωί..για την ακρίβεια ξάπλωσα κιόλας

Και εγώ έφτιαξα ντουλάπες δεν ξέρω πως μου ήρθε το πρωί...έχω κάνει τα άπειρα..

Τα πιτσιρίκια όλη μέρα μέσα στην τρελή χαρά δεν κοιμήθηκε ο μεγάλος δεν άφηνε και τον μικρό

Βγήκαμε και βόλτα μαζευτήκαμε άρον άρον είχε Pαπίστευτο αέρα..δεν μπορείτε να φανταστείτε.γυρίσαμε φαγητό ύπνος.αύριο μας έχτει η κουνιαδα τραπεζι, θα φτιάξω ένα σουφλε να μην πάμε με άδεια χέρια....ξέρετε σε αυτούς με τα γλυκά..remember???χαχαχαχα

Βαγκ περαστικά στον πεθερό σου..Εύχομαι ο άνθρωπος να είναι πάντα γερος

Μαρδιο εύχομαι να πάνε Α καλά μα τη φίλη σου...θα δεις του χρόνου θα Έχει το μωράκι μα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώσω εγώ αναρωτιέμαι το αντίστροφο..πως μπορείς να βγαι.ετε τ

όσο συχνά.

Εγώ υπάρχουν μερε Σ που δεν έχω κουράγιο αλλά άλλες θμερες θέλω απεγνωσμένα να μεινωσ

Σπίτι

Πωπω μου πέφτει το κινητό από τα χέρια από τη νύστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa...τελικα χρυσδουλα αποφευγεις την απαντηση η τη ξεχνας για τα κινητα δωρο;;χαχ...

ρε συ αποκλειεται..εκατσα 2 μερες μεσα και φρικαρα..απαπαπα!!

απο αυριο παλι πρωι βραδυ εξω..μα δεν την παλευω μεσα..

η μαρθα μου ζηταει συνεχεια παισχνιδι..παιζω μαζι της αλλα οχι ολη μερα..και η μπουμπου με κυνηγαει..ετσι κ με δει κλαει κ οσειρεται!!

δεν την παλευω σας λεω!!χαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε;;; αλλες επιασαν τις δουλειεςκαι αλλες σαλτερνουν;;;

ΜΑρντιο και οφισιαλ μια και αλλαξε η μερα.....

HAPPY BIRTHDAY TO THEM!!!!!!

ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ !!!!!!

ξεχασα χθες να σε στειλω το κιν μου...

Νανα και εμεις ρωτησαμε τη συναδελφο που οαντρας της ειναι εφοριακος και ειπε το Ε9 το κανεις μονο αν υπαρχουν αλλαγες...

δεν ερχεσαι παρεα με τη Χρυσουλα, μιας και τελειωσατε με τα δικα σας να μου ξεδιαλεξετε και τα δικα μου παιδικα ρουχα απο τη σοφιτα;;;;

αααααχχχχχχ......

και εχω να ξεχωρισω να δωσω και για τη φιλη μου και για εναν συναδελφο αγοριστικα και οσα μαζεψω καλοκαιρινα κοριτσιστικα θα πανε αμεσως σε αλλον συναδελφο....

τετοιες πασες ουτε η εθνικη! που χασανε παλι τα γιδια! αυτον τον ιταλο..... μα γιατι μου φαινεται τοσο χαζο εθνικη ομαδα να εχει ξενο προπονητη;;;; εεεε;;;;;;

Σωσω παιξε και λιγο με τα κοριτσια... ή καντε μαζι με τη μεγαλη χειροτεχνιες ή μαγειρικες...

καντε και καμια αγκαλιτσα οι 3 σας.... κυλιστειτε στα πατωματα....

πως παει η μετεγχειριτικη κατασταση;;;;

Χρυσουλα... δε θα ειχε πλακα στο τραπεζι να πεις.... μη φατε ολο ο σουφλε... κρατα σε παρακαλω μια μεριδα να εχω φαγητο για τη Δευτερα!

ΧΑ!

Χαρα αντε με το καλο να ξεκινισετε και εσεις σχολειο!!!!!! ε, με τα απαραιτητα κλαμματα στην αρχη.... τα κλασσικα... βλεπω τα μικρα που τα πηγαινουν τωρα παιδικο οι γονεις τα πρωινα που τους πηγαινω εγω σχολειο και θυμαμαι τα περσυνα.....

εχω μια νυστα.... ο Σπυρος δεν προλαβε να κρυωσει ο κειρος και μπουκωσε! το μεσημερι γκρινιαζε για τη μυτη του, οτριβιν δεν ηθελε, και δε θελει και τωρα και θα μου σπασει τα νευρα, και για να μην ξυπνησει με τη γκρινια τη Μαριαννα και τον αντρα που ειναι νυχτα αναγκαστηκα να παω στο κρεβατι του και να κοιμαται πανω μου ημικαθιστος.... να δουμε τι νυχτα θα περασουμε παλι....

φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κ απο μας..ο λευτ ρεπο..

πηγαμε το πρωι στο λουνα παρκ..ηταν αυτος που κανει το ουρανιο τοξο..παιξαμε λιγο κ γυρισαμε!

εγω κλασικα νυσταζω..

το απογ δε ξερω τι θα κανουμε@

μπουκωσε ο σπυρος;;

κριμα ρε!

καλα η μετεγχειρητικη..δε μασαει που θενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια τι εγινε το την εφημεριδα το βημα;;

χαμος..με το αλφαβηταρι..πηγα στισ 9 η ωψρα σε 5 ψιλικατζιδικα κα ητνα ολα κρατημενα..

αλλα τελικα με βρηκε η θουλη απο θεσ νικη!χαμος σας λεω!!απαπα!ουτε λεφτα να μοιραζανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιο αλφαβηταρι ρε συ;;; αυτο το παλιο που το βγαζουν κατα καιρους σε προσφορες;;

αφου το πουλανε και κανονικα στα βοβλιοπωλεια νομιζω...

ηρθε παλι ο Αντωνης της Θουλης να παρει αυγα... καλα παλι περιμεναμε να γενηθει το τελευταιο αυγο! ζεστο το πηρε! ο γειτονας τα εχει παρει με τις κοτες του... 45 κοτες και σημερα πηρε μονο καμια 8 αυγα! θα τις σφαξω! ελεγε..... μονο τρωνε.... και εχει και πολλες παραγγελιες!

ποιο ουρανιο τοξο;;; την παλια εκπομπη στην ΕΤ1;;;

που ειναι ολες;;;;

εμεις τ ακλασσικα...

το πρωι εκκλησια.... οποτε μπορεσε να κοιμηθει και αο αντρας μετα το νυχτερινο..

μετα παιζανε κατω και ο αντρας εψηνε αλλα δεν τους εδινε σημασια και γινανε μουσκεμα στη βρυση των διπλανων! εμεις το βγαζουμε το χερουλι, αυτοι οχι... οποτε... καλτσες, παππουτσια, σορτσακια... μουσκιδι! τα μαζεψα αρων αρων.... καλα που στεγωνσαν για να τα βαλουν αυριο σχολειο... εχουμε βλεπετε και το θεμα με Σπυρο οτι ΠΑΝΤΑ φοραει ενα ζευγαρι παπουτσια! δε βαζει αλλα... ολο το καλοκαιρι φοαρουσε τα πεδιλα του λιντλ... μεχρι που την Πεμπτη γυρισε παο το σχολειο με το ενα ξεκολημενο μπροστα... τον εβαλα να το πεταξει ο ιδιος στα σκουπιδια για να αναγκαστει να βαλει αλλα.... αμαν αυτο το παιδι με τα κοληματα ταου!

αυριο η πρωτη υπηρεσια μαζι με τη βλεμμενη μετα τον καυγα....

με ειπαν οι συναδελφοι οτι τους παιρνει τηλ και τους ρωταει με ποιον θελουν αν τους βαζει μαζι και ποιες υπηρεσιες σους αρεσουν!!!!! για να κανει την καλη....

να δω που θα φτασει η πιεση μου αυριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα...ρε συ βαγκ... μήπως είναι καλή τελικά;χαχαχαμαρντ πώς ήταν το πάρτυ σας;περιμένουμε φωτό.μπράβο στο μαρθούλι που δε μασάει... χαχαχακι εμείς πήγαμε εκκλησία χθες και μαράζωσε το μωρό μου γιατί δεν ήρθε η μαριγώ...τηλεφώνησα στη μαμά της και πήγαμε σπίτι τους το απόγευμα.το ιτ χαρά κάνανε...μόνο να τους βλέπατε τι αγκαλιές και φιλιά δίνανε...είχανε πάθος βρε παιδί μου... χαχαχαη μαμά της μου είπε ότι δυσκολεύεται στο σχολείο, δε θέλει να πηγαίνει επειδή δεν είναι ο φίλος της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εβαλα 2,5 κιλα...αισχος..ελπιζω να το κοψω..γιατι...αντε μη τα παρω..

καλη βδομαδα..

τι κανετε;

εμεις καλα..

κανω κεικ για να μοιρασω ...

το πρωι πηγαμε μονο σουπερ κμαρκερτ!

το απογ δε ξερω..μπορει να ερθει 1 φιλη σπιτι η να παμε παρκο.θα δειξει..

μαντρ χρονια πολλα κ παλι στα κοριτσια σου!

περιμενουμε φωτο!!

ρε μαρκερ..σου ηρθε περιοδος η θα σε κλεισουμε στο δαφνι;;χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα μαρντ!!!! Να χαίρεσαι τα κοριτσακια σου!!!!!!!!!!! Πάντα χαρές!!!

Να μας πεις πως περάσετε στο παρτακι σας!!! :)

ρε κορίτσια.... Δε κάθεται λεπτό αυτό το μωρο στο ρηλαξ.. Εχω λαλησει!

ολο θηλαζει και θελει αγκαλια .

ενατξει είχα μάθει αλλιώς απο τον μικρό που μπουκωνε απο το αγελαδινο.

Τα δικά σας κάθονται;

Αλλη ερώτηση. Τα μεγαλύτερα αφήνουν τα μωρα σας να κοιμούνται; Ο δικός μου ολο την ξυπναει μέσα στη μέρα και μετά εχει υπερένταση η μικρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

γυρισαμε

η βαφτιση μια χαρα ολα καλα

εγιαν 2-3 σκηνικα και ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη ομως

θα σας γραψω οταν νιωσω καλυτερα γιατι τα θυμαμαι και κλαιω

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας..Περάσαμε πολύ ωραία,το πάρτυ μας υπερπαραγωγή σε σχέση με άλλες χρονιές.Κουράστηκα με ετοιμασίες και πηγαινελα αλλά νομίζω το ευχαριστήθηκαν πρώτα οι μικρές μου και μετά όλοι οι υπόλοιποι.

Πήραμε πολλά ωραία δώρα από ρούχα,παπούτσια,μπουφαν,φόρμες,παραμύθια,παζλ,ζωγραφικές,κουζινικά,καρότσια...χαμός σας λέω...Τα ανοίξαμε όλοι μαζί σήμερα και ούρλιαζαν από χαρά να ανοίγουν τις τσάντες να φωνάζουν δωρο δωρο!!

Θα σας στείλω φωτο μόλις μαζέψω από μηχανή πεθερικών και αδερφής κάποιες καλές γιατί με τη δικιά μας ένας φίλος που τραβούσε είναι μακρυνές.

Νανά δεν έχω το mail σου δε μου χεις στείλει ποτέ,γραψε το pm.Αχ μωρέ τα αυτοκολλητάκια σου..Πως πήγε η πρώτη μέρα με τη νέα baby sitter;

Marker ελα βρε καλό μου για χαρά πήγες όχι για στεναχώριες.Πάντα Άξια!

Βρε Σωσω γκοφρετάκια τη μια κεηκ την άλλη είναι δυνατόν να μην βάλεις κιλό;Και για τρίτους να τα φτιάχνεις μπαίνεις στο πειρασμό και δοκιμάζεις.Μπράβο το Μαρθούλι που είναι δυνατό!

Vag το πήρα το κινητό,αύριο θα πάω να ρωτήσω στο νέο ταμείο να δω τι θα μου πούνε και αν έχω απορίες θα σε πάρω το απογευματάκι να σου πω.Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Αν και από ότι μου παν υποχρεωτικά στο Τυδκυ οι υπάλληλοι του δήμου.

Δεύτερη μέρα σήμερα..κάπως καλύτερα τα πράγματα..θα συνηθίσω που θα πάει..Με χαλάει που δεν είμαι εδώ όταν ξυπνάνε τα μωρά μου τα πρωινά να τα ετοιμάσω.Αν και ευτυχώς τα κατάφερε ο μπαμπάς σήμερα χωρίς γκρίνιες.Ειχα συνηθίσει και το καθισιό 3 μήνες...

Χρυσούλα τα internetika raxevsky φορέματα με έβγαλαν ασπροπρόσωπη σε ένα πάρτυ που είχαμε Σάββατο και στο δικό μας τη Κυριακή....Super επιλογή..όταν ξαναπάρει το μάτι σου προσφορές πληροφόρησε με...

Χαρά ξεκίνησε ο μικρός παιδικό;Πως πήγε;

Μαράκι Ζακυνθινό έτσι η μπέμπα η όμορφη έ;Αγκαλιά και βυζοκατάσταση...Χόρτασε μανούλα χόρτασε μεγαλώνουν τόσο γρήγορα...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ..παντα αξια..αλλα για πες;;για να λες εσυ οτι γιναν στεναχωρα πραγματα...

μαρακι η θουλη τα παιξε..δεν καθεται δευτ στο ριλαξ και θελει αγκαλια..και ειναι κ αυπνο..

και ειναι το τριτο..τι να πω!

κουραγιο..

μαντριο μπραβο που πηγαν ολα καλα!

εδω εριξε 1 βροχα καλη..

ηρθε 1 φιλη στο σπιτι..

νανα καλα;;

μαρκερ αδιαθετησες καλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σορυ δεν εχ διαβασει τιποτα για να σχολιασω

εχ μια ταχυκαρδια

με το ζορι σας γραφω

παμε πρωτη μερα

γενικα ολα οκ

φτασαμε ξενοδοχειο κατα τις 1:30 , τα παιδια πεινουσαν ο μπεμπης μας ειχε βγαλει την πιστη -θα σταματησαμε ισα με 10 φορες μπας και φαει αλλα με το ξαπλα που εχει μαθει δυκολευοταν που

με το που μαζευτηκαμε πηραμε γλυκα και πηγαμε αμεσως στο βαφτιστηρι

δε λε κατσταμε εφτιαξαν καφε μας κερασαν γλυκο οκ ολα

ηρθαν οι γονεις στης κουμπαρας και γενικα περασμε καλα

το βραδυ τους ειπαμε οτι θα βαλουμε τα παιδια για υπνο και θα βγαιναμε μετα -θα μας τα κρατουσαν τα πεθερικα μου (ειχαν ερθει μαζι)

οκ λενε και εμεςι ειχαμε σκοπονα κατευουμε

οκ

με το που τελεινουμε

τυς παιρνουμε τηλ και μας λενε ειμαστε για φαι εκει - οκ ερχομαστε

και ηδη ειχαν παει απο πολυ ωρα πριν ειχαν φαει ηδη και λεω ρε γμτ αφου ξερανε οτι κατα τις 8:30 θα ειμασταν ετοιμοι

οκ λε γμς το

την επομενη της βαφτισης

ηρθε αισθητικος που ειχε παει να βαψει τη κουμπαρα να βαψει και εμενα στο ξενοδοχειο - την οποια δεν την ειχε πληρωσει (περιμενα τουλαχστον οτι θα μου εκανε δρο το μακιγιαζ -μλκια μου μαλλον ε)

βαφτιση μετα ολα καλα

λεω μετα τη βαφτιση οτι παω στο ξενοδοχειο να αλλαξω φορεμα που βολευει να ταισω το μπεμπη και δεν αργω

γυρισαμε και γενικα περασαμε πολυ καλα

ερχεται στο τραπεζι ο πατερας του κουμπαρου και μου λεει -κουμπαρα συγνωμη να ξερεις οτι ολα τα κανονισαν μονα τους παιδια εαν τα ειχα κανονισει εγω θα ηταν αλλιως

δεν καταλαβα να πω την αληθεια - η αληθεια ειναι οτι το φαγητο ηταν πολυ πολυ φτωχο αλλα ποιος το χεζει λεω τοσα ειχαν τοσα εκαναν

οσο παιρνουσε η ωρα ο κοσμος εφευγε

και ελεγα

"θα κοψουμε την τουρτα του παιδιου;" - ο κοσμος φευγει

δεν μιλουσαν

θα του κοψουμε την τουρτα; -ε ναι ελεγαν

στο τελςο ρωταω - μα καλα δεν κοψαμε τουρτα στο παιδι; ε οχι αστο μωρε μου λεει

ενω την προηγουμε ειχαμε κανει πρετοιμασιες για την κοπη της τουρτας

λε γμς το κατι θα συνεβει που δεν πηρα χαμπαρι εκεινη την ωρα

καλα με το μπεμπη σοου -τι ομορφο μωρο κλπ κλπ

βεβαια με μπουκαλι να μην τρωει με τιποτα

ο κως να τρεχει να φερει το αμαξι να βγαλει καρεκλακια να μπω να τον ταισω να περπαταω με το μωρο στα χερια μες την αμμο

γενικα ψηλοταλαιπωρια αλλα οκ λεω για καλο ειναι μια μερα

μετα της λεω το βραδυ τι θα κανουμε;

θα μιλησουμε μου λεει

ελατε απο το σπιτι

το μωρακι δεν μπορει μεχρι αργα

τι λετε να ερθεται εσεις απο το ξενοδοχειο;να παμε να φαμε και στο ρουφ που ειναι καταπληκτικα;

η μανα της εμενε μαζι τους και τις κρατουσε το μωρο -τα βραδυα το περουν μαζι οταν βγαινουν εξω κλπ κλπ

η μανα μου φευγουν τωρα μου λεει και δεν μπορει να κρατησει τον μικρο

πατρε τον μαζι της λεω εαν ειναι καλα αλλιως βλεπουμε

ναι θα μιλησουμε μου λεει

μολις τα κοιμιζω παιρνω τηλ και μου λεει ελατε εσεις απο εδω

δεν μπορουμε της λεω γιατι τα πεθερικα ηδη κοιμουνται και τα κρατησαν μεχρι αργα και εχθες για να βγουμε

γιατι δεν ερχεστε;

εχω επισκεψεις τωρα μου λεει - θα σε παρω σε λιγο τηλ να σου πω τι ωρ θα φυγουν - ηταν 8:30 η ωρα

με πηρε στις 10:00 και μου λεει οτι η μανα της τωρα εφυγε και ο μπεμπης εβηχε ολη την ωρα και ειχε μυξες

τα πηρα στο κραανιο αλλα λεω γμς το

μα καλα να εχω κανει τοσο κοπο τοσα εξοδα και να καθεται με τη μανα της στο σπιτι; δεν μπορεις βρε καλη μμου να ερθεις μια ωριτσα για το καλο να κατσουμε; αφου εκει ηταν και το μωρο κοιμοταν

θα τα πουμε αυριο μου λεει -ειχαμε κανονισει να φαμε εκει

της λεω ο μικρος ειναι αρρωστος;

μου λεει

οχι δεν ειναι αρρωστος - εχει ιωσουλα μονο

ειναι αρρωστος δλδ

ειχε μυξες μου λεει αρκετες μερες αλλα δεν εβηχε τωρα βηχει κιολας

ξερεις της λεω εχουμε μωρακι εμεις και εαν το ηξερα νωριτερα να ξερεςι οτι δεν θα τον ειχ φερει απο το σπιτι θα τον αφηνα λγο με τα πεθερικα και θα ερχομουν μονο εγω

καλυτερα αυριο να μην συναντηθουμε για φαι

εαν ειναι καλυετρα μου λεει;

ας μην ερθουν παλι σε επαφη της λεω

καλα μου λεει δεν πειραζει

επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα αξια ΜΑρκερ!

και φυσικα ξερεις πως περιμενουμε τις λεπτομεριες....

ΜΑρντιο και του χρονου να ειστε καλα να ξανακανετε τετοιο παρτυ!

και απο σενα περιμενουμε φωτο...

οσο για την ξαδερφη μου, μιλησαμε το απογευμα και με ειπε οτι στην ουσια το τυδκε ειναι εοπυυ...

Σωσω και εγω αρχισα τη διατροφη που ειχαμε παρει απο τη διαιτολογο με το dna. τωρα κανουμε τις 2 βδομαδες του ξεμπλοκαρισματος μεταβολισμου... μαζι με τονα ντρα...

και εδω το μεσημερι εριξε μια βροχη! κατακλυσμος με αερα κιολλας... και οα ντρας δε μπηκε στον κοπο να μεζεψει τα ρουχα!!!! μπορει η τεντα να ηταν κατω ολη αλλα με τον αερα.... τα πιο πολλα θελουν παλι πλυσιμο....

ΜΑρακι τετοιο κολημα η κορη;;; εμ, αν βλεπει ολο τη μικρη πανω σου πω να μη ζηλεψει...

ΝΑνα το ζευγαρακι δινει ρεστα, ε;;; αχ πολυ μ'αρεσουν κατι τεοια.....

αλλα οχι και να λες οτι ειναι καλη τελικα η βλαμμενη.....

σημερα αν και ο αντρας της ειχε ρεπο και πηρε τα παιδια απο το σχολειο, 2 παρα λεει εγω θα φυγω...

καλα λεω αφου εχει ρεπο και δεν υπαρχει προβλημα χρονου...

α, λεει.... αφου εσυ αργησες το πρωι!

ναι αλλα ο αντρας ειχε γυρισει απο νυχτερινο... αυριο που θα εχει ρεπο θα κανω κανονικα ολο το ωραριο!

και λεει... και τι εγινε;;; αφου ο δ/της δεν εχει προβλημα...

εγω την ειπα οτι δε θελω να το ξεφτιλισω το ζητημα και θα καθυστερω μονο οταν εχω πραγματικο προβλημα....

ασε που απο βδομαδα θελει και φοιτητικη αδεια για να δωσει μαθημα...

ενω ο δ/της την ειπε ανμπει στο γραφειο τετοιες αδειες να μη ζηταει...

αυριο επισης θα παρει και ολιγοωρη....

για να τα πω ενα χερακι με το δ/τη......

ποσο μπιτσ θα με αναγκασει να γινω τελικα....

τουλαχιστο να πιασει τοπο και να ξεκουμπιστει...

τα παιδια τα κλασικα... το μπουκωμα του Σπυρου καλα αλλα αρχισε να βηχει... και αρχισε φτερνισμα και μυξες λιγες η ΜΑριαννα.... ετσι να εκαινιασουμε τη σχολικη χρονια!

Χαρα... τι γινεται καλε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το ξενοδοχειο τιποτα

τη ρωταω με το ξενοδοχειο τι θες να κανουμε;

και τι μου λεει

α πληρωστε το εσεις γιατι δεν μας εδωσαν πολλα λεφτα στη βαφτιση και δεν εχουμε

μα καλα δεν το ειχατε υπολογισμενο της λεω

ε μου ειχαν ταξει καποια λεφτα και δεν μου τα εδωσαν

και τωρα το λεςτης λεω δλδ εαν εγω δεν εχω λεφτα μαζι τι θα κανω;

ε δικιο εχεις αλλα...

αστο δεν πειραζει ευτυχως ποτε δεν υπολογιζουμε στους αλλους και παντα εχουμε λεφτα μαζι - 110 ε εκει

μην τα πολυλογω

περασαμε τη επομενη να χαιρετησω

μου ειπε οτι περιμενε να πληρωσει ο πεερος της το τραπεζι και το ξενοδοχειο θα μας το πληρωνε η μανα της και δεν της τα εδωσε χρηματα

και ερχομαι αθηνα

ανοιγω πισι και φαντσα φορα φωτογραφιες απο το κεντρο οπου εκοβαν την τουρτα του μπεμπη

τα πηρα στο κρανιο και αρχησα νε κλαιω

να λεω να δε ντρεπεται να μην με περιμενουν και την παιρνω τηλ την ξεχεζω

και να μου λεει

μα δεν ειναι σημαντικο ακι γιατι σε πειραξε

μα δεν ντρεπεσαι της λεω

μονο τον κοπο μου , τον πρωπικο κοπο ψυχικο σωματικο , τον χρονο που εχω στερηθει απο τα παιδια μου για να κανω την βαφτιση και τα χρηματα που εχω κοδεψει που δεν μπορουσες να περιμενεις μιση ωρα να ερθω και εγω το κεντρο

μα πεινουσαν μου λεει

μιλαμε με ακουσε ολο το χωριο που λεμε ενι γουει εκλαιγα εγω και επειδη θελω να το παιζω και ανωτερη - αυτο με μαρανε τοσο καιρο εμενα

τη λεω το κλεινω τωρα και με το παιδι δεν εχω τιποτα να ξερεις οτι θα ειμαι εει σε ολα με εσενα δεν εξρω εαν θελω να σου ξαναλιλησω και στο τηλ.

πραγματικα στεναχωρηθηκα αφανταστα σας μιλαω σοβαα

νιωθω προδομενη στο μεγιστον με αυτη την πραξη της.

και μην σας τα πω και ολα γιατι θα καταληξουμε στο οικονομικο και δεν το θελω γιατι δεν ειναι αυτο το ζητημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na pv RE KALO moy...μαρκερ..τι φιλη ειναι αυτη;;απο που;;γιατι τοσο αδιαφορια;;

και ρωταω εγω η κακια..πως κανεις εται κουμπαριες;;εννοω δεν την ηξερεςα;;απαραδεκτη συμπεριφορα!αληθεια.φυσικα κ δε νιωθεις καλα..αφου ετρεξες γι αυτην κ αυτη σε ειχε δεδομενη..ρι αλλο να πω!

εννοειται να εχεις καλες σχεσεις με κουμπαρα..δε το συζητω..ειναι κριμα για το παιδι..

αλλα τοσο γαιδουρια;;

και ησουν τοσο χαρουμενη που θα το βαφτιζες..

αλλα κ αυτοι δε σε περιεμναν για τη τουρτα;;τι να πω ρε συ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...