Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σας και απο μενα!!!!!!!!!


costheo

Recommended Posts

Αν και λιγο καθυστερημενα γιατι εχω κανει εγγραφη εδω και ενα μηνα περιπου ( βεβαια ειδα και το section αυτο λιιιιιιιιιιιιιιιγο καθυστερημενα) ειπα να γραψω και εγω για να με γνωρισετε καλητερα!!!!! ειμαι 29 χρονων και μολις ξεκινησα "κανονικες" προσπαθειες για μωρακι μετα απο πολλαααααααα γυναικολογικα θεματα που ελπιζω θα μεινουν πισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθες στο μαμυ,σου ευχομαι γρηγορα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα ,με το καλο να αναγγειλεις συντομα την εγκυμοσυνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα νεα και εγω εδω, ξεκινησαμε προσπαθειες απο τον Ιουλιο και δεν εχουμε ακουσει το χτυπημα του πελαργου..... Ειμαι 39 ετων και ο συντροφος μου 42 καπως μεγαλοι..... Νορμαλ ολα στις εξετασεις μας, μικρο κυκλο εγω 24 μερων... Μακαρι να ερθει ενα μπεμπε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι να ακουσεις συντομα τα ευχαριστα νεα!Μη ξεχνας οτι η Χαλι Μπερι εκανε το πρωτο παιδι στα 41 και το επομενο στα 44!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...