Μετάβαση σε περιεχόμενο

μια μικρη βοηθεια παρακαλω....


Recommended Posts

Αναστασία μου καλοσώρισες στο forum!!Το καλήτερο είναι να κάνεις ένα τέστ εγκυμοσύνης για να σιγουρευτείς..Σου εύχομαι οτι ποθείς και τα καλήτερα.:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι νομιζω οτι καλο θα ηταν να μεινεις για ενα διαστημα Ελλαδα μεχρι να γεννησεις και μετα βλεπεις..οσο για τα σχεδια ξερεις τη παροιμια που λεει ''οταν ο ανθρωπος κανει σχεδια ο θεος γελαει'';δε πειραζει να πανε ολα καλα και τα σχεδια αναπροσαρμοζονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, Η ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ...

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΕΟΤΕΡΑ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ.

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ, ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ.

ΠΑΝΤΩΣ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ, ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΟΥ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΘΑ ΛΥΘΟΥΝ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗ ΘΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita καλησπέρα! Είσαι κατατοπιστικότατη και πιστεύω οι συμβουλές σου στην Αναστασία θα πιάσουν τόπο! Μόνο που τις διαβάζω όμως αγχώνομαι... Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου στη θέση της Αναστασίας, να μένω χιλιόμετρα και χιλιόμετρα μακριά από τον τόπο μου και έγκυο! Εδώ όταν έμεινα έγκυος έμενα σε νησί, λόγω δουλειάς, και μέχρι να μπω στον πέμπτο για να βγω σε 14μηνη άδεια και να έρθω στην πόλη μου και στον γιατρό μου, είδα κι έπαθα! Με έτρωγε κάθε μέρα το άγχος μην πάθω κάτι. Βέβαια είχα κι εκεί γυναικολόγο και η Αθήνα ήταν 4 ώρες, αλλά και πάλι η ανασφάλειά μου ήταν μεγάλη!

Αναστασία μου καλησπέρα και σε σένα, καλωσήρθες στην παρέα μας! Πρέπει να είσαι σε αρκετά δύσκολη θέση. Έλα με το καλό στην πατρίδα μας, κάνε το τεστάκι σου κι αν βγει θετικό τότε κατόπιν ωρίμου σκέψεως και διεξοδικής συζήτησης με τον άντρα σου θα πάρετε την πιο σωστή απόφαση για το καλό της εγκυμοσύνης σου αλλά και της σχέσης σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΡΑΝΙΤΑ.

ΠΩ ΠΩ ΠΩ.... ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ.ΜΕΝΩ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΗ. ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΗ ΧΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ....:woohoo:

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΘΗΚΑ. ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΑΜΠΙΑ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΓΑΝ Ν.ΑΦΡΙΚΗ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΠΛΗΡΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ. ΕΓΩ ΔΕ ΜΕΝΩ ΣΤΗ LUSAKA ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΗΝ NDOLA. ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗ LUSAKA ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η΄ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΚΑΘΗΣΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΔΕ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΨΑΞΩ ΟΛΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΩ. ΜΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΑΝΤΟΥ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΚΤΙΜΗΣΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΦΙΕΡΩΣΕΣ ΤΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΟΟΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΙΓΟΙ ΕΩΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥΣ... ΠΩ ΠΩ, ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΖΗ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΙΣΑ "ΚΑΤΙ" (ΞΕΡΕΙΣ...) ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΣΙΜΠΗΘΚΕΣ ΑΠΟ ΣΚΟΡΠΙΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΑΥΤΟ? ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ Η' ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΤΗ ΔΑΝΙΑ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ. ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ? (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΕΝΤΡΙΣΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΠΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου.Ενα τεστακι θα λυσει τις αποριες σου.Και εγω πιστευω οτι εισαι με τα συμπτωματα που περιγραφεις.Στο ευχομαι γλυκεια μου:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...