Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλημερούδια...

Αχ τι ωραίος ο ύμνος που άρεσε στην Εμμέλεια!Κατοχυρώνεται!Τσαλιγοπούλου είναι;Τον κατέβασα ήδη!

Το κρεβάτι Σταυρούλα μου άρεσε πολύ.Από τιμές δε ξέρω αλλά μου φαίνεται πολύ στοιβαγμένο ωραίο όχι ψευτόπραμα τα αξίζει τα λεφτά του.Εμείς είχαμε πάρει κούνιες που γίνονται προεφηβικά κρεβατάκια.Βγάλαμε τα κάγκελα τα κάναμε μονά.Είναι στενά όμως 70 εκατοστά φάρδος,δε χωράει πχ να ξαπλώσουν 2 μαζί είναι μέχρι το πολύ 9-10 χρονών.Και θέλαν ενίσχυση τώρα που τα κατεβάσαμε.Οι τάβλες ήταν της πλάκας από συμπιεσμένο ροκανίδι.Οπότε κόψαμε κανονικά ξύλα και βάλαμε.Επίσης το στρώμα δεν έκανε το καινούριο και έκανα ειδική παραγγελία από εκεί που τα αγοράσαμε γιατί δεν έβρισκα σε αυτές τις διαστάσεις.Οπότε αν πεις 350 αγοράσαμε το κρεβάτι-κούνια και 150 το στρώμα και 20 το προστατευτικό από jumbo σύνολο 520.Εσένα που έχει media strom στρώμα και αποθηκευτικό χώρο και μηχανισμό μια χαρά μου ακούγονται τα 900.Και θα το χει και μέχρι μεγάλη.

Αν κάνει άτσαλο ύπνο θα το κολλήσεις από τη μια μεριά σε τοίχο και από την άλλη θα βάλεις αυτό το προστατευτικό του jumbo.Λογικά κάπως θα προσαρμόζεται.

Οι δικές μου πάντως ενθουσιάστηκαν τότε που τα κάναμε μονά.Ανεβαίνουν κατεβαίνουν μόνες,είχα πεθάνει με το σήκωνε βάζε μέσα με τη μέση.

Χθες πήγαμε σε ένα παιδότοπο και είχε κοπέλα και τους έβαζε και χόρευαν το" Κεφάλι-ώμοι-γόνατα-δάκτυλα".Είχαν πάει μπροστά και προσπαθούσαν να προλάβουν τη δασκάλα.Η Χρυσάνθη δε μέχρι να φτάσει στα γόνατα η κυρία ήταν πάλι στο κεφάλι...είναι και λαβωμένο το παπάκι μου...ουφ ουφ...

Φιλάκια!Οι υπόλοιπες γραψείρεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι να μαι μη μαλωνετε διαβαζα αλλα σιγα μη καταφερω να γραψω..

Λοιπον πιανω Απο 15 Αυγουστο χρ πολλα μαριλουκα μαρακι νυφαδια σε ολους μας υγεια κ ευτυχια ευχομαι

Εμεις πηγαμε στη μπεμπα μιας κ μΑρια φουσκωσε πισινα η ινα κ εγινε της κολασεως ψησαμε κιολας σουπερ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευη ετοιμασιες ψωνια κ ξεκουραση

Σαββατο πρωι φυγαμε πηγαμε στο ξενοδοχειο αψογο με κηπαρα ηταν σαν στουντιο αυτο που κλεισε δυο δωματιΑ κουζινα μπανιο ειχε πολλα ζευγαρια κ γνωρισαμε επαιζε κ ο β μιΑ χαρα

Πηγαμε μπανιο μετα ηρθαν κ ο κολητος του β με κοπελα του κ αδερφο του εχουν εξοχικο εκει ηθελαν να μας φιλοξενησουν αλλα εγω δεν ηθελα να τους κουρασω..

Μετα πηγαμε για φαι σπιτι του ηταν εκει η μαμα τους κ ειχε φτιαξει τΑ απειρα τον πηγαν κ σε προβατα κουταβια κοτες που χει ενας γειτονας χαμος ο β αυτοκολητος με τΑ παιδια

Μετα βγηκαμε βολτα για κΑφε μετα εκθεση βιβλιου κ ποτο το καμαρι στο ποτο έπεσε σεκος ευτυχως ο β πηρε καροτσι ειχα να το χρησιμοποιησω κοντα ενα αιωνΑ αλλα σουπερ γιατι κοιμοταν κ εγω απολαμβανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την αλλη μερα παλι θαλασσΑ κ μετα μεσημερι στην ταβερνα του ξαδερφου του τακη (κολητο β)

Μια φανταστικη λιωσαμε στο φαι μιλαμε κ ο β επαιζε με την ψυχη του με ολους κ παλι τεζα στο καροτσι

Ο αντρας μου ηπιε κ τσιπουρα κουρουμπελο τον γυρησα χΑχα Μετα παλι βολτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ συνεχιζω ακαθεκτη με διαλειμμα μερικων ωρων χαχα οπως ελεγα στο ναυπλιο της μουρλης απο κοσμο

ο βασιλης παλι η μασκοτ της παρεας εδωσε ρεσιταλ αλλα δε καταλαβα παιδι δεκα τετοια ανετα μεγαλωνα,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα πηγαμε πηρα παππουτσια στο β 29 παρακαλω που θα φτασει πια ολοι για τεσσερα τον κανουν κ βαλε χαχα αφου τον ρωταν αν παει κ νηπια χαχα πηγαμε μωλ πηγαμε ικεα λιροι γενικα βολτιτσες φαγαμε εξω κ τωρα ξεροι τα αγορια σε λιγο θα παμε θαλασσιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για κρεβατι ψηφιζω στανταρ με αποθηκευτικο ειναι ολα τα λεφτα εγω στην κρεβατοκαμαρα τετοιο εχω κ χωρα ενα καρο πραγματα πολυ βολικο μιλαμε κ στον β αργοτερα στανταρ τετοιο θα παρω τωρα εχει κουνια κρεβατι αλλα πολυ μεγαλο εβγαλα τα καγκελα κ τζι τζι κ εγω χωραω μεσα ακομα εγω το χα παρει σετ με αλαξιερα συρταριερα 1000 ευρα κ τα δυο αλλα βγηκαν φανταστικα καλο ξυλο

λεω στα πεντε να αλλαξει διακοσμηση ο β εκτος κ αν ερθει μωρο νωριτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ σχολιαζω αχ ατιμη ανιματερ τοσο σουπερ σοου κ σαβουριαστηκε απο την προσηλωση η χρυσανθουλα μωρε!!

φωτεινη ξεπεταχτηκε η δαναουλα κουκλι σκετο κ αυτη κ ο αλεξ

επισης συμπεθερα το γυαλι της νυφαδιας ολα τα λεφτα μαρι στειλτην για καμια διαφημιση χαραμιζεται το μοντελο

σταυρουλα λες μαρι με τη μια να κανε το θαυμα ο καρπερος ο συζηξ σου.

ρε ποσα κομματια παζλ ειναι το σωστο εγω με 20 παιρνω στο β τοσο καιρο αργει αλλα τα φτιαχνει χιχι

κ μεις αυτη τη βδομαδα βαφουμε εξω το σπιτι

μαρακι μπραβωωωωω για την τουαλετα ρε η δημητρα θα παει μπροστα που ξερει να απαιτει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλιτσα σκεψου εμενα το ιpad μου φαινεται γιγας παντα γραφω απο το κντ χιχι

πες κανα νεο του τασουλη μας

εμεις τηναλλη βδομαδα παμε για τσαντα ζητησε μονος χελωνονιτζακια για το σχολειο του αι να διυμε ως τωρα το ζητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μάγκυ καλορίζικα τα παπού!Αρχίσατε από τώρα χειμερινές αγορές;Εγώ περιμένω και τα γενέθλια να δω τι θα μαζευτεί και μετά θα αρχίσω να βλέπω χειμωνικά τι τους κάνει και τι θέλουν.Μόνο τα ολόσωμα κορμάκια μάζεψα από πέρσυ που τα φορούσαν ακόμα.Ε τώρα με τα βρακιά δε λέει το ολόσωμο.χα χα

Τι ωραία που περάσατε Ναύπλιο και με παρείτσα σούπερ αν και συ είσαι βολικός άνθρωπος,όπου και να πήγαινες σούπερ θα περνούσες!Όπως και ο υιός.Μου αρέσει που αναρωτιέσαι που είναι βολικός,αφού και συ σε όλα μέσα είσαι πάντα δεκτική,βρήκε να μοιάσει το παιδί.

Οι άλλες που είναι καλέ;Τις έφαγε ο παραθερισμός;

Εδώ βουλιάζει το νησί,Ρώσοι,Ιταλοί,Έλληνες και σκεφτείτε δε βγαίνω και βράδια να δω τι γίνεται,λογικά της μουρλής,αλλά πολύ κίνηση κέντρο,πολύ κόσμος παραλία.

Αυτό το καλοκαίρι θα μου μείνει αξέχαστο πάντως.Χαλάρωσα τόσο χωρίς δουλειά.Μόνο που μπαίνω στη θάλασσα καθημερινά τα ξεχνάω όλα και προθεσμίες και υποχρεώσεις.

Βγήκαν και τα μόρια για τους παιδικούς σήμερα.Αλεξ αν έχει υπολογιστή μπες στην ΕΕΤΑΑ.Τη Δευτέρα θα ξέρουμε αν μας πήραν και που.Αν και άκουσα από τις 91,000 αιτήσεις θα πάρουν τα 60,000 παιδάκια και ίσως βρουν και τα κονδύλια να τα πάρουν όλα.Μακάρι...να μην έχουμε αλλαγές.

Ετοιμάζω την παρουσίαση του μεταπτυχιακού,ορίστηκε παρουσίαση 22/9.Αντε να τελειώνω με αυτό το βραχνά και μη μου ξαναπεί ποτέ κανείς για διάβασμα....άντε κάνα hello και ok!μέχρι εκεί...

Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κκαλημετα από Ζάκυνθο!!!Ετοιμαζόμαστε για ναυάγιο,πολύ ωραία περνάμε.Η Μιμικα μου,μας την έκανε πάλι,την Παρασκευή το απόγευμα σηκσε πυρετό 38,8,που κράτησε ευτυχώς μόνο 1,5 ημέρα.Την Κυριακή ήταν περδικι και πήγαμε ιοκογενειακως για φαι,αποεκει και οι φωτο με το νέο γυαλί που μας πήρε η νονα!!!Το απόγευμα πήγαμε και θάλασσα μετά ,αλλά πλήρως συ εργάσιμη,κάθισε στην παραλία με τη νονα,οπότε φύγαμε και εμείς Δευτέρα πρωί γιατί ήμουν έτοιμη να το ακυρώσω

Βέβαια είχαμε τον καθιερωμένο θρήνο,παρ'ολη την προετοιμασία αλλά τελικά αφού είδε ότι δεν της περνούσε,μας φιλισε,ζητσε να της φέρουμε ένα φουστάνι,μια τσάντα και ένα πατίνι,φύγαμε!!!!

Βασικα οταν φτάσαμε την προηγούμενη Δευτέρα,είχε ο άντρας μου διάρροια για δυο μέρες και μαλλον την κόλλησε,αλλά αυτή είχε μόνο πυρετό χωρίς άλλο σύμπτωμα.

Άντε σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χαρουλίτα με τα ωραία σου!Καλέ χωρίς τη Μιμίκα θα πηγαίνατε Ζάκυνθο;Δε το χα καταλάβει,νόμιζα θα την πέρνατε μαζί.

Καλά να περάσετε πουλάκια μου!

Πολύ νάζι όμως ε στη φώτο με τα τακούνια λέω..Ευτυχώς για τον πυρετό που ήταν τσακ μπαμ.

Και μένα η Δήμητρα βάζει συνέχεια τα παπούτσια μου και κυκλοφορεί μέσα στο σπίτι.Γέλιο που έχουν....

Εμείς όλα καλά....μας έβαλε η μάνα ενόςσυμμαθητή στο τρυπάκι για κολυμβητήριο το χειμώνα σε κλειστή πισίνα.Πήρα και ρώτησα μου παν ξεκινάνε τα μαθήματα 2/9 αλλά παίρνουν από 4 ετών.Οπότε άκυρο,του χρόνου.

Εβαλα σε γρηγορό ρυθμό να τελειώσω με την παρουσίαση της διπλωματικής για να ασχοληθώ με τα του πάρτυ...αν και όλο δουλειές μου γεννιούνται!

Φιλάκια

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα να μαι κ εγω καλα παρολο που μαι αθηνα οι διακοπες συνεχιζονται κ εχω να πω ειναι σουπερ μπανιο καθημερινα κ βολτες συνεχεια!!!

Κολησα κ τον συζηξ βολτιτιδα κ κωλο δε βαζουμε κατω χαχα

Χτεχ πηγα για καφε κ νυχια στη λοις λυσαξανε ο β με την εβελινα κ εμεις απολαυσαμε κους κους μετα περιστερι στη μαμακα μου ηρθε κ ο στρατουλης τζιτζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου γλυκο οντως αμα τα βλεπεις καλοπροαιρετα σου ρχονται κ καλοπροεραιτα εγω κ στο πιο μαυρο θα βρω κ λιγο λευκο χιχι

Σημερα σουπερ μΑρκετ κ μουστακα για τα σχολικα με την τσαντα ειναι σαν μεγαλο παιδακι συγκηνηθηκα πηρε χελωνονιτχακια σαν βαλιτσα εχει κ τρολευ πολυ πλακα

Μαρακι ασε αμα δε δουλευεις εινσι τελειααααααα

Μακαρι να σας παρουν στον ιδιο παιδικο

Συμπεθερα αυτες οι παλιοιωσεις γκρρρ εγω κ ο β εχουμε λιγο βηχακο

Ζακυνθο τα δυο σας σουπερ ναυαγιο ονειρο πατε λιμιονα για φαι με θεΑ στανταρ κ στον παππα για κρασι κ παγωτο απαιχτα!!!!

Φιλια σε ολες τις αλλες ζουζουνες!!!

Αλεξ καλαμο ε;;;μααακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Βολτάρετε όλες ε?Μια από τα ίδια, κώλο δεν έχουμε βάλει μέσα.

Χαρουλίτα καλά να περάσετε Ζάκυνθο.Η Μιμικα καλά?Μου αρέσουν τα δώρα που θέλει..Με το πατίνι έχουμε και εμείς μεγάλο κώλυμα...

Μάγδα μου όλο στην γύρα είσαι ε?περάσατε καλά?καλή διάθεση να υπάρχει και με τέτοιο παιδάκι άγγελο είναι να μην περνάς καλά?με γεια και η τσάντα..εγώ την Εμ της έδινα μία μικρούλα μόνο για να βάζει νερό.δεν χρειάστηκε τίποτα άλλο να κουβαλάει.

Μαρία και εσύ ξάπλα ε?πότε αρχίζεις δουλειά? κολυμβητήριο σουπερ θα είναι.. από του χρόνου όμως:(και που ρώτησα για μπαλετο μου είπαν από 4.

εμεις δεν εχουμε νέα. βολτίτσες όλη μέρα και τίποτα αλλο. εντωμεταξυ σκέφτομαι να κάνω από Δευτερα κανενα τεστ που δείχνουν πριν σου έρθει η περιοδος γιατί βγαίνουμε και δεν πίνω ούτε καπνιζω πολύ και σκέφτομαι αν πάει έτσι κανα εξαμηνο θα τα παιξω. περιμένω περίοδο από Τρίτη μέχρι Πρασκευή γιατί δεν έχω σταθερό κυκλο και δεν μπορώ να υπολογίσω.αυτα τα νέα μου εν συντομία.φιλάκαι

Α!το email μου εχει πρόβλημα,δεν ξέρω τιι έπαθε και δεν έχω δει φωτογραφίες ουτε να στείλω μπορώ.θα περιμένω να το δει ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα που ειστε καλε γυρηστρουλες μου;;

Εμεις ομορφα χτες πηγαμε μπανιο το πρωι κ το απογευμα βολτα γλυφαδα λ φαγητο πανω στο κυμα στη βαρκιζα ηταν πανεμορφα..

Περιμενω να Αδιαθετησω κ δε ξερω ποτε ακριβως αλλα εχω πονακια γκρρρ

Τουιτακο μου γλυκο ξεκινησατε για τα καλα για μπεμπε βλεπω τα τεστακια οντως βοηθουν αρκει να μη σε αγχωνουν

Εμεις πηραμε τσαντα που λες πιο πολυ για την ιδεα ενα νερο κ μια αλλαξια θα βαζω

Αλλα ειχε τρελη χαρα α!! Πηρε κ κασετινα

Αι να δουμε πως θα παμε ασε που καλομαθαμε κ ξυπναμε δεκα να δω πως θα ξυπναμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω λογια για τα κουκλια τον μαγκα τον τασουλη που παιζει κ ρακετα

Μαμα κ κορη αλεξ κων δυο κουκλες αχ αυτΑ τα κοτσιδακια ειναι τρελα!!!!!

Συμπεθερα στα ξαναπα θεΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπετέρα;;;;;;;;;;;;Βρε συμπετέρα;;;;;;;;Εκανες το παιδί μου από κολλεγιόπαιδο πανκ;;;;;Τι κούρεμα είναι αυτό μοδέρνο;;;Ετσι είναι όσοι έχουν μαλλιά τα κάνουν ότι θέλουν....όσο για την επό μενη σας δραστηριότητα μετά την κολύμβηση σίγουρα θα ναι το τέννις με τέτοια λαβή στη ρακέτα είμαι σίγουρη!

Αχ μακάρι τα πονάκια σου να ναι νινί!!Θέλει αδερφάκι ο Βατίλης και συ ξεκούραση από δουλειά!Ξουτ παλιοπερίοδος...μη στεναχωρ'ησεις τα κορίτσια μου...

Ούτε κατά Φλώρινα μεριά να πας...Σταυρούλα περίμενε καλέ τη Παρασκευή,πολύ ανυπόμονη σε βρίσκω...μετρίασε τσιγάρα και αλκοολ και όλα καλά...δε νομίζω να πρέπει να κοπούν μαχαίρι από τη περίοδο των προσπαθειών...

Εμεις καλά...ήρθε ο κουνιάδος μου σήμερα από εξωτερικό.Πήγαμε έξω για πρωινό και μετά θάλασσα και μετά φαγητό και τώρα ξεροί όλοι.Το απογευματάκι παγουτό και βόλτα για τα κορίτσια και το βράδι λέμε να πάμε καζίνο.Φαγώθηκε να πάμε.Εμένα δε μου κάνει αίσθηση να πάω να κλειστώ δε παίζω κιόλας μόνο μηχανάκια αλλά για τη παρέα.Αυριο είπαμε να πάμε οι δύο μας ψώνια και καφε το πρωί.Πιο πολύ ταιριάζω με τον κουνιάδο μου παρά με τον άντρα μου σε αυτά.Εχει άποψη στα μαγαζιά δε βαριέται να γυρνάει,είναι καμία σχέση με τον δικό μου,κοινωνικός ομιλητικός η μέρα με τη νύχτα.Τα παιδιά τον κατευχαριστήθηκαν το πρωί και αυτός αυτά.Τον έβαλαν κάτω με τα νεροπίστολα και πυρ........Αφού έχει εισιτήριο για Τετάρτη και μου λέει να πάμε να ρωτήσουμε αν μπορεί να το κάνει για πιο πίσω.

Αλεξ η κανακάρα σου κορμάρα και τα κοτσιδάκια σας σου πα μου ρχεται να τα τραβήξω....Ο Τασούλης δε μαγκάιβερ!!!πολύ ταιριάζουν πλάκα πλάκα και τα δυο μουσουδάκια τρελά!χα χα

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να πω μια καλησπερα πριν παω για νανι γιατι σημερα στη θαλασσα λυσαξαμε στο παιχνιδι κ ειμαι οφ οι αντρες κοιμουνται

μαρακι κ εγω με υον κουνιαδο μου ειμαστε ιδια μυαλα με τον αντρα μερα με νυχτα

κρατα τον λιγο καιρο να τον χαρουν οι μικρες σου

λοιπον παιδια ο βασιλης μια φορα του δειξε ο β ρακετες κ απο τοτε παιζει κανονικα μα πως γινεται εβγαλα λιγες φωτο αλλα ειναι απιστευτο παιζει σαν μεγαλος απο τις 20 ζητημα να χασει 5

στην παραλια ειχε μαζευτει ο κοσμος κ μας κοιταγε

σημερα παλι επαιζε μια ωρα κοντα εχει γινει ταμτακος μονο δοντια κ ματια ξεχωριζουν!!!

Ο παππους πηρε πινκ πονκ ενθουσιαστηκε με τον β κ ειπε να του μαθει χαχα

απο δευτερα ανοιγει κ το κολυμβητηριο μαζι με τον παιδικο

συμπεθερα αψογη η μαθητρια παρομοια τσαντα πηραμε χελωνονιτζακια

αλεξ που σαι καλε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες!!!!!Να ‘μαι κι εγω!γυρισαμε σπιτακι μας,εχουμε κατι μερες αλλα μεχρι να μαζεψω το σπιτι και να κανω διαφορες δουλειες..εχω ακομα και αυτον τον εκνευριστικο υπολογιστη!!!Που λετε ειχαμε παει Κορινθο,στο Βραχατι τον 15αυγουστο σε κατι φιλους,εχουν και ενα κοριτσακι κοντα με την Κωνσταντινα και ηταν πολυ ωραια,πολυ αερα ειχε βεβαια και θαλασσα χαλια.Την αλλη μερα πηγαμε ολοι μαζι Λουτρακι σε κατι αλλους φιλους μας που εχουν επισης ενα κοριτσακι στην ιδια ηλικια.Το Σαββατο πηγαμε Καλαμο για λιγες μερες αλλα να σας πω την αληθεια κουραστηκα περα δωθε,μεχρι και η Κωνσταντινα μου ειπε να παμε σπιτι μας!!ε μετα εδω επιασα και εκανα διαφορες δουλειες περα απο τα καθημερινα,ντουλαπια,τοιχους. Το βραδυ που ειχε πανσεληνο πηγαμε με παρεα στην παραλια ,τα παιδια επαιζαν ολα μαζι στην αμμο,εφτιαχναν τουρτες και τραγουδουσαν happy birthday!!κατα τα αλλα χαλαρα,βολτιτσες και ξεκουραση!!Τις τελευταιες μερες βεβαια με εχει πρηξει η Κωνσταντινα με το μεσημεριανο...δεν θελει καν να δοκιμασει,και αν καταφερω να της βαλω μια μπουκια της κραταει με τις ωρες....Μετα μου ζηταει γαλα,ψωμι ΄η μακαρονια αλλα δεν της δινω ,δεν ξερω αν κανω καλα αλλα δεν πρεπει να τρωει το φαι που φτιαχνω;και ειναι απο αυτα που τρωει κανονικα!δεν ξερω τι την πιανει ωρες ωρες.

Στα δικα σας!!

Φωτεινη πως πανε οι ετοιμασιες για το παρτυ;Το σκεφτεσαι ακομα για 3ο;θηριο εισαι!!χαχα Λες να μας προλαβεις;;;χαχα

Μαγδα μου στα ειπα για τις φωτο,πολυ μοντερνο κουρεμα και του παει πολυ!!βαλε και το ταττοο να το δουμε πιο κοντα!!!Οι ετοιμασιες της Ινας;προχωρανε;Αυτο με το μπανιο το εχει και ο δικος μου,αλλα μονο αν κοιμαται η μικρη,αλλα και να μην κοιμαται θα περασει μια βολτα!!χαχα Πολυ γελασα με την ατακα του Βασιλη με το σαμπουαν..ποσο αθωα ειναι μωρε!!Ωραια περασατε το σκ ,Ναυπλιο δεν πηγατε;ειναι πολυ ωραια!!!Ο Βασιλακης παντα κυριος ειναι!!!η αδεια τελειωσε;Σημερα κοιταζα κι εγω για τσαντα για τον παιδικο,της φοραωμια με την Νταιζη και μου λεει’’δεν μάρεσει’’η σκατουλα ,εψαχνε με την μινυ!!

Χαρα τελεια περασατε τον 15αυγουστο!!μπραβο και του χρονου!!Πολυ ναζι η Δημητρουλα και με το γυαλι και με τα τακουνια,μα ποιο κοριτσακι δεν εχει βαλει τα τακουνια της μαμας!!λες και το εχουν μεσα τους!!!πως περνατε Ζακυνθο;ευτυχως δεν σας χαλασε τα σχεδια ο πυρετος και ηταν καλα και η μικρη!!αλλα ηθελε ολοκληρη λιστα με δωρα ε;χαχα

Μαρια ακομα ξεπαραδιαζεσαι για ενα χεσιμο της Δημητρουλας;χαχαχα αυτο το παιδι!!!αλλα αφου το πηρε αποφαση παλι καλα!!!Στον παιδικο της εχουν παρει ηδη απο τον δημο οποτε δεν κοιταξα τα αποτελεσματα με το εσπα.Ετσι κι αλλιως ο παιδικος ο ιδιωτικος που δηλωσα ειναι πιο μακρια ,και θελει και 600 ευρω το χρονο για μετακινηση .γιατι εγω χωρις αμαξι δεν θα μπορω.εμαθες εσυ αν σας πηραν στον ιδιο;Ωραια θα ειναι το κολυμβητηριο,εγω ειδα για ρυθμικη που αρχιζουν απο 3,5,βασικα μπαλετο ηθελα αλλα νομιζω ειναι απο 6-7,αλλα της αρεσει και ο χορος..θα δειξει...!Πλακα δεν εχουν τα κοτσιδια;ειναι το μονο χτενισμα που δεν θελει να το χαλασει!!

Ρουλακι τι κουκλος ο Τασουλης στις φωτος!!!εγινε κοτζαμ αντρακι!!!

Σταυρουλα μην αγχωνεσαι με τα τεστ,κατσε να εχεις καθυστερηση πρωτα.εγω προσπαθω να μην το σκεφτομαι και θα δουμε σε λιγες μερες!!!Παντως τσιγαρο και αλκοολ δεν ειναι και οτι καλυτερο για την συλληψη!!Πανα της βαζω μονο το βραδυ,αν δεν εχει κοιμηθει και θελει θα σηκωθει,καποιες φορες ξυπνησε μεσα στην νυχτα για τσισα,καποιες ξυπνησε στεγνη αλλα ειχε περασει πανω απο 1 ωρα απο το βραδυνο γαλα οταν πηγε για υπνο και ειχε κανει τσισα,αλλα τις περισσοτερες κανει τσισα γιατι πινει το γαλα και μετα κοιμαται.Θα δοκιμασω να την σηκωσω γυρω στις 12-1 εχω αντιληφθει οτι τα κανει.Καλε τι μας λες για το Εμμελακι;αφου ηδη ηταν πολυ προχωρημενη απο μικρη.φτου φτου το κοριτσι!!!Και το Κωνσταντινακι παντως με το που εκλεισε τα 2 πηρε τα πανω της στην ομιλια και τωρα ποιος την πιανει,αν σε καποιες λεξεις λεει αναποδα τις συλλαβες φανταζομαι δεν ειναι ανησυχητικο απο τωρα ε;δηλ το καραβι το λεει καβαρι,οσο κι αν της το λεω σωστα αυτη τιποτα. Τελειο το κρεβατι που εβαλες!!!για τα χρηματα δεν ξερω καθολου,δεν εχω κοιταξει καν,εγω της εχω κανει την κουνια κρεβατι,ηταν πιο μεγαλη απο την κλασικη κουνια οποτε την παιρνει ακομα.και θα περιμενω να δω αν θα εχει συγκατοικο στο δωματιο ωστε να παρουμε κουκετα.

Το μικρο μου κοιμηθηκε,ο αντρουλης πηγε για μια μπυριτσα ευκαιρια για χαλαρωση!!

Σημερα εχει γενεθλια και ο Στεφανος!!Χρονια πολλα ,να τα εκατοστησει!!!Μιτση να τον χαιρεσαι!!

Φιλακιααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Αλεξ welcome back...δε θα τολμήσω να πω καλό χειμώνα για να μην έρθει γρήγορα...καλή σχολική χρονιά όμως!Εγώ αν δε μου φάνε μεσημέρι (δηλαδή στις 16,00 που τρώμε μαζί) μεσημεριανό φαγητό τις αφήνω και τους το δίνω κάποια στιγμή μέχρι το βράδι.πχ στις κούνιες ή όταν γυρήσουμε.Περιμένουμε εντυπώσεις από σκολείο και ενόργανη!Δευτέρα ξεκινάτε;Δε μπορώ να τη φανταστώ με φουρό και καλτσονάκια,σκέτη τρέλα!Και μένα η Δήμητρα λέει "μαμά πράσινο το φαράνι περνάμε!!" "Φανάρι βρε τις λέω όχι φαράνι...".Δε χαμπαριάζει.Αλλά τη Σούζυ που ρώτησα όταν λένε λάθος μια λέξη μου είπε να τις διορθώνω με τη σωστή χωρίς να μαλώνω φυσικά.Εμάς δυστυχώς δε μας πήραν στον παιδικό που πάμε.Από τις 27 θέσεις πήραν 7 παιδάκια μόνο.Οπότε από Δευτέρα αλλαγή πλεύσης πάμε στο δημοτικό,χωριζόμαστε από συμμαθητές δασκάλες...στεναχωρηθήκαμε όλοι.Είπαν θα πάρουν άλλα 10,000 παιδάκια αλλά και πέρσι που έβγαλαν και άλλες θέσεις όταν βρέθηκαν κονδύλια για τα Δωδεκάνησα δεν είχε πολλές.Οπότε no ελπίδες....Ελπίζω να το πάρουν θετικά αν και νομίζω αν και μεις πάμε με πυγμή και τους πόυμε εδώ είναι το καινούριο σχολέιο θα καθήσουν.Χτες πηγαμε μπάνιο κούνιες με κουνιάδο και το βράδι βγήκαμε καζίνο.Εκεί που χάναμε από 50€ στους κουλοχέρηδες φαγώθηκε να παίξει black jack.Του λέω έχεις ξαναπαίξει;;;;Όχι μου λέει αλλά ξέρω από Χριστούγεννα που παίζαμε μικρά σπίτι μας.Καθόμαστε λοιπόν και είχε μια ρέντα άλλο πράγμα.Αφού άκουγες συνέχεια black jack και ενθουσιασμό στο τραπέζι!!Όλοι πόντερναν πάνω μας...Να του λέω πάμε να φύγουμε να μη σηκώνεται αυτός...Τελικά με τα χίλια ζόρια φύγαμε 01,00.Κέρδισε 600€!Δε το περίμενα.Το πρωί πήγαμε μαγαζιά χθες και μου ψώνισε για τα μικρά μπλουζάκια,φουτεράκια,μέχρι και βρακιά για μεγάλες ηλικίες...Με κατασκλάβωσε,ότι ήθελα μου το παιρνε...Αυτό θα πει....Φωτεινή όλη μέρα έξω δε πρόλαβα να σε πάρω να μάθω για τον Αισωπο.Η νονά μας μου πε τέλειο.Αλλη μαμά που μίλησα μου πε το περίμενε καλύτερο.Μάγκυ καλή αρχή σχολείο και κολυμβητήριο!Εμάς μου είπαν από 4 ετών τα παίρνουν εδώ για να χουν καλύτερη αντίληψη με το νερό λέει παρόλο που χουν βγάλει τις πάνες.Χαρά κορυφή η Μιμίκα-μαθήτρια.Περιμένουμε εντυπώσεις!!!Πότε θα κάνεις τα γενέθλια;ΣΚ;Τα χω ψωνίσει όλα δεν έχω φτιάξει τίποτα από χειροτεχνείες και τρελαίνομαι.....Πήγα σε παιδότοπο και ήταν σούπερ.Οι γονείς χαλαροί δεν τους απασχολούσαν τα παιδιά,κεράσματα κανόνιζε το μαγαζί.Ηταν πολύ πιο ξεκούραστα.Με έπιασε φοβία ότι δε θα τα καταφέρω με 50 άτομα στο εξοχικό...Θα δείξει...Μήτση αν μας διαβάζεις πολύχρονος!!!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!!!!

Δεν θα σχολιάσω, μπήκα για λίγο και θα μπω κατευθείαν στο ψητό!!!

Το πρωί έκανα τεστ και βγήκε θετικό.Η δεύτερη γραμμη δεν είναι πολύ σκούρα σκούρα αλλά φαινεται καθαρά. Βέβαια το έκανα και λίγο πιο νωρίς 1-2 μερες πριν την καθυστέρηση.Αύριο πάω για χοριακή και βλέπουμε!!!!

Θα τα πούμε αύριο ελπίζω με ευχάριστα νέα!!!:thumbup:

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουιτακο μου με το καλό τα αποτελέσματα ματιά μου σίγουρα θα σαι κ εγω εχω καθυστέρηση μια μέρα αλλα στάνταρ δεν είμαι μπες για νέα δε κρατιεμαιιιιιιιι

αλεξακι με παίρνεις τηλ τωρα το δα θα σε πάρω αύριο μη κοιμαστε ττωρα εμείς τσουπρες τα ίδια τέλεια νέα βόλτες κ θάλασσα πως θα μπω σε προγράμματα απο βδομαδα δε ξερωωωωω

ο γιος μου κοιμάται κ δίπλα κρατά τη τσάντα αχ μεγαλωνει το άντρακι μμου μαρακι τι κρίμα για τον παιδικό μη χαθειτε με φίλους κ αποκτήσετε νέους δες το έτσι τωρα συνήθισαν δε θα έχετε θέμα πιστεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μια χαρά οικοδέσποινα θα σαι θα αλωνίζουν στο κτήμα άψογα θα ναι ββρε καλά για τον κουνιαδο μπραβωωωωω που ρισκάρε εγω φοβάμαι στα 100 ευρα θα σταματάγα καλόφαγωτα μπραβωωωωω που σας ψωνίσε κιόλας πολυ καλός μωρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...