Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

με το καλο συμπεθερουλα μου να πας στον αντρουλη σου κ να περασεις υπεροχα να ναι σαν honey moon

λογικο η μιμικα να θελει να ερθει εμεις λεγαμε οτι 25η μαρτιου θα παμε καπου για καμια βδομαδα κ πεταχτηκε ο βασιλης κ λεει κ εγω θα ρθω διακοπες ε μαμακα???δε θα με αφηετε εμενα εδω ναι???

α ρε κοριτσι ιγμοριτιδα τελικα??

εμεις αυτες τις μερες εχω τον βασιλακο με ωτιτιδα μια μερα ταλαιπωρηθηκε κ ξεκινησαμε αντιβιωση κ κατευθειαν τον επιασε δε διαμαρτυρεται πια ουτε πυρετους προλαβε να κανει γιατι το προλαβαμε σε αρχικο σταδιο αλλα εχρηζε αγωγης γιατι ο πονος ηταν αβασταχτος.

εγω παλι αυτον τον καιρο νιωθω κομμενη συνεχως κουρασμενη εχω υποθερμια η που περναω καμια ιωση χαλαρα η που εχουν πεσει αιματοκριτες κ τεοια αδιαθετησα σημερα μολις γινω καλα θα κανω μια γενικη αιματος να δω τη παιζει..

χιονατη κ ορφανη χαχχαχαχαα

αυτα τα δυο ειναι μεγαλα θεατρα τα δικα μας εμενα ειναι ο μπατμαν η ο σπαιντερμαν η ο χουλκ που θα σωσει τον κοσμο απο το κακο..

επισης ειναι χορευτης του ντανσινκ κ καποιες φορες θα γινει λεει σκυλος αρα εμεις εχουμε μπολικα επαγγελματα κατα νου τωρα για το σκυλος το αφηνω ασχολιαστο γιατι το παιδι μου ειναι οτι να ναι γενικοτερα..

καλη φαση ο παιδικος κ εγω την εχω βρει που χω γνωρισει μαμαδες στον παιδικο κ ο βασιλακος εχει φιλους εγω περιμενω να ανοιξει ο καιρος κ θα καλουμε κ εμεις σπιτι παιδακια.

αυτη τη βδομαδα δε πηγε σχολειο μιας κ ηταν αρρωστουλης ο καψερος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου μια χαρα κ με την ομιλια εις ανωτερα!!!!

μπραβω ετσι παντα να διαπρεπεις.

εγω δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να γραψω το καταστημα που δουλευω κλεινει θα μεταφερθω αλλου πιο κοντα στο σπιτι αλλα εκει το κλιμα δεν ειναι οικογενειακο ειναι ανταγωνιστικο κ δυστυχως κ η μια κοπελα η προισταμενη για την ακριβεια δε θα λεγα οτι με συμπαθει κ τοσο δε θελω να επεκταθω εδω αλλα θα ναι ζορικα στανταρ...οποτε χαρουλιτακο σε νωθω δυστυχως μερικοι ανθρωποι πατουν επι πτωματων μονο κ μονο για να ανελιχθουν..αυτο το νομιζα ειμαστε φιλοι στη δουλεια το χω ζησει κ εγω με αυτη τη κοπελα κ επεσα απο τα συννεφα οταν εμαθα το ποσο λαθος γνωμη ειχα γιαυτην..

αλεξ θα σε παρω τηλ να δω πως πας στο συνεδριο κοριτσακι μου

μαρακι δυστυχως η μανουλα κανει ολη τη δουλεια να θυμασαι μαμα δασκαλα γιατρος ψυχολογος κ ολα αυτα δωρεαν καπου το χα διαβασει κ μου αρεσε αν το βρω θα σας το γραψω ολο οπως το λεγε κ ολα αυτα χωρις υπερωριες κ μισθο

αλλα τουλαχιστον πληρωνομαστε με αγαπη τι πιο πολυτιμο αυτο να σκεφτεσαι να παιρνεις δυναμεις κ ολα θα πανε καλα με το χρυσανθακι κ ξερεις γιατι????γιατι εχει εσενα μαμα!!!!!!!! κ μονο αυτο να ξερεις αρκει...κ ξερεις πολυ καλα τι εννοω..ειναι πολυ τυχερη που εχει εσενα μαμα...

δε γραφω αλλα ...

ελπιζω οτι θα αρχισετε να μπαινεται πιο συχνα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να μην γράψω, παρόλο που απορώ πως το κανεις Μαγδουλα μου απο το κινητό, αλλα χάρηκα που διάβασα νέα σας!!! Σχολιασμός αύριο απο το γραφείο!!! Φιλιά σε όλες σας και καλο σκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςκουκλες!!! Τικανετε;Εγω χαλαρωνω στον καναπε και κουσκουσευω με τη μανουλα,αν και σε λιγο θα βγω με τις κολλητες μου για καφεδακι.Έχουμε και ετοιμασιες για το γαμο βλεπετε!!!

Εχθες το πρωι πηγα και πηρα το διαβατήριο της Δημ,μετα πεντικιουρ και αποτριχωση και ειμαι ετοιμη για απογειωση!!

Το απογευμε πηγαμε με κουμπαρους και βαφτηστηρα σε παιδοτοπο,το ζητουσε η μικρη να δει τη φιλη της.Βασικα,ξεκινησε παιδικο η βαφτηστηρα και την πιασανε οι ιωσεις και χαθηκαμε.

Σήμερα πηγαμε με την αδελφή μου Θέατρο ,στη Χιονατη,και μετα ολοι για φαγητο στη γιαγια!!!!! Αρχισανε και τους χορους....χαμος εγινε!!

Παντως στηβ παρασταση,το ευχαρισηθηκαν,βταν και διαδραστικο και ανεβηκαν στη σκηνη σε καποια φάση. Τη πιο μεγαλη εντύπωση μου την εκανε ο ανηψιος μου,ουτε 3 δεν ειναι.....και μιλαμε αψογος,μεχριου ρωτουσε και αποριες,και γενιμα εχει τον ακαθιστο

Λοιπον σας αφηνω να ετοιμαστω,θα μπω για σχολια το βραδυ!!! Φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαγκυ ειμαι που μαι μου γραφεις κι αυτα τα ζουμια με πηραν τωρα...η ηθικη τονωση απο τους αλλους σιγουρα ειναι αυτο που χρειαζομαι για να το παλεψω με το Χρυσανθακι μου.

Χθες ετυχε και πηγαμε σε ενα φιλικο σπιτι με παιδακια και ολοι ηταν απασχολημενοι και κατσαμε μιλησαμε με τη μαμα και μου πε μια κουβεντα πολυ με τραβηξε.Μεσα απο δικη της εμπειρια του ανηψιου της.Σημασια δεν εχει τοσο πως θα διορθωσεις την ιδιαιτεροτητα ενος παιδιου οσο το να το γεμισεις αυτοπεποιθηση να μαθει να ζει με αυτην...συμφωνησα απολυτα...και γω με το να μεμψημοιρω μονο αυτο δε κανω...οποτε αλλαγη πλευσης...

Χαρα καλο ταξιδι να περασεις τελεια καλα χουχουλιασματα!! Η Μιμικα δε χρειαζεται σχολικο προσανατολισμο καλε απο μωρο Παολα κοκκινα βρακια και ατακες θανατηφορες εχει κλεισει θεση για μαρκιζα μεγαλης νυχτερινης πιστας!!

Ρουλακι καλα τα πας...

Οσο για τις υπολοιπες που αναφερθηκες Χαρα νομιζω αδικα αναλωθηκες δε πιστευω οτι μπαινουν ακομα ςτο mammy.

Με Φωτεινη μιλαω ειναι καλα σημερα ειχε ημεριδα θηλασμου.

Θελει να ξαναφτιαχτουν οι ομαδες για να μπαινει πιο prive.

Ψωφοκρυο σημερα αδιαθετησα και γω Μαγκυ.Τη Παρασκευη βγηκαμε σε ρεμπεταδικο με τους κουμπαρους μας χορεψα ξεδωσα πολυ μου αρεσε.Μπηκα επιτελους στα καλα μου ρουχα και ενιωσα αλλος ανθρωπος.ο αντρας μου δε σηκωθηκε αλλα εκοβε τη πιτα της η εφορεια ςτο ιδιο μαγαζι και βρηκα γνωστη καλη παρεα...Γυρησαμε στις 02.00 και 07.00 εγερτηριον!!! Αλλα καλα ηταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια!!! Σχολιαζω και σας γραφω μετα τα δικα μας!!!

 

 

Χαρα πολύ κεφατη σε ειδα στο σχολια!!!Ειναι που ετοιμαζοσουνα να πας στον αντρουλη!!Τωρα θα ειστε μαζι,τι καλα!!!Να περασετε τελεια!!!η Δημητρα πως το πηρε;;; Καλα πεθαινω με αυτά που λεει….. Θελει να είναι και χιονατη και ορφανη!!!χαχαχα ΚΙ εμεις αυτοκολλητες με την Κωνσταντινα…το δωματιο της αν δεν ειχε τα παιχνιδια θα ειχαμε χτισει την πορτα!!!Μπραβο για την ομιλια σου!!κι εγω αυτό το τριημερο σε συνεδριο για την καρδιακη ανεπαρκεια ημουν, ηταν και ενας γιατρος που ελεγε ότι μιλουσε και στο συνεδριο στην Βεροια και σε σκεφτομουν!!Ηταν ενας γιατρος απο Αμερικη,που φορουσε κατι παπιγιον ,μια μερα φορουσε ενα που ειχε πανω πατουσακια σκυλου!!χαχα Πολυ καλος!!Παλι καλα που βρηκες μια ακρη με τις πνευμονιες!!!Καλε την ιδια φωτο μας εστειλες…που είναι η μητρια;;

 

 

Μαγδα το φανταστηκα ότι ο μπαμπας σας δεν θα ηθελε να κανει ο Βασιλακος φωτογραφιση.Δεν πειραζει,θα τον χαιρομαστε εμεις!!!Ο πονος του αυτιου αβασταχτος…και για να παραπονεθει και ο Βασιλης φανταζομαι ποσο θα πονουσε…

 

 

Μαρακι δυστυχως αμα δεν σε στηριζουν και οι δικοι σου και μεσα σε όλα εχεις και να τους πεισεις για αυτά που προσπαθεις ,καταλαβαινω ποσο σε καταβαλει…Όμως σκεψου ότι η Χρυσανθουλα δεν εχει καποιο προβλημα ,λιγη δουλιτσα θελει και όλα θα πανε καλα!!!

 

 

Εγω που λετε ,Παρασκευη ,Σαββατο,Κυριακη δουλευα σε ένα συνεδριο .Πολυ κουραση,πολύ ορθοστασια!!!! Σαββατο ειδικα ημουν 13 ωρες!!!Καθομουν και νομιζα ότι θα διαλυθει η μεσουλα μου!!!Το βραδυ γυρνουσα και το Κωνσταντινακι εκανε σαν τρελο!!Αγκαλιες ,φιλια,να μου πει τι εκανε ολη μερα και φυσικα κοιμομασταν αγκαλια!!Ομως κατά τα αλλα το ευχαριστηθηκα.Ενιωσα παλι χρησιμη ρε παιδι μου…Γνωρισα ανθρωπους,ειπαμε 5 κουβεντες περα από τα παιδια… Καλα ηταν!!!

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ εισαι υπερχρησιμη μην ακουω βλακειες...περιμενες το συνεδρειο να καταλαβεις οτι εισαι χρησιμη!!μια μαμα συνεχεια σπιτι ειναι full time job!!

Εμεις αρρωστες μυξες βηχα η Δημητρουλα εμετο και πυρετο...ολα τα καλα.αυριο θα τις κρατησω σπιτι να αναρρωσουν.να δουμε πως θα ειναι εχουν παρα πολυ καιρο να μεινουν μονες με τη γιαγια.

Χαρα ξεχασα να σχολιασω χθες ιγμοριτιδα για τις πνευμονιες υπευθυνη ε;; τι μαθαινει κανεις...ατιμη αυτη η ιγμοριτιδα...και ο αντρας μου μια χρονια πονουσε κεφαλι δοντια ψαχναμε σε οδοντιατρο ωρλ ολο λαθος διαγνωσεις και τελικα πηρε αντιβιωση και περασε.αλλα ειχε πονο.

Να περνας καλα χορτασε στιγμες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα απο Εδιμβουργο!!!!Ο ανδρουλης δουλεια και εγω μαγειρεψα και ετοιμαζομι να βγω βολτιτσα.

Το Εδιμβ. κουκλα!!Εχθες πηγαμε για φαγητο σε ενα ωραιο εστιατοριο και μετα......

Εχω θεμα με το νετ και τωρα στα κλεφτα μπαινω που βρηκα wi-fi διαθεσιμο,πονεμενη ιστορια για αυτο μαλλον θα με χασετε λιγο,μην θυμωσετε.

Με πηραν και οι δικοι μου το πρωι,η μικρη εχει πολυ βηχα και δεν την στειλαν σχολειο,πηρε η αδελφη μου το γιατρο κια τους εγραψεκατι ματζουνια,ιωση ειπε κυκλοφορει ,χωρις πυρετο ευτχως!!!!Τωρα που εφυγα πια,ηταν αναγκη......

 

Σας φιλω πολυυυυυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, καλησπέρα!!!Πάλι ο Τασουλης άρρωστος και παλι η μαμα εκατσε σπιτι!!!Χθες ειχα ερθει γραφειο για κατι που παραγραφοταν σημερα και με πηρε τηλεφωνο ο αντρας μου και μου λεει 39 ο μικρός!!!Του δίνει ντεπόν, παω κι εγω σφαιρα και εικοσι λεπτα μετα 39,3!!!Ξαναερχομαι στο γραφειο, ευτυχως αρχισε να του πεφτει και ολο το βραδυ, οπου φυσικα κοιμηθηκαμε μαζι δεν ξανανεβασε!Τι ηταν αυτό τωρα, μια φορα πυρετο;;Κατά τα αλλα –συγνωμη κιολας- πολύ πρασινη μυξα και βηχας σαν να εχει φλεμματα!Συνεχιζει εισπνοες aerolin και flixotide, γιατι ηταν αρρωστος και το προηγουμενο σκ με λαρυγγοκατι και η παιδιατρος ειπε ή επιπλοκη από το προηγουμενο σκ ή νεα ιωση!Και είναι η χειροτερη εβδομαδα για εμενα αυτή και η επομενη για την δουλεια γιατι εχω συνεχομενα δικαστηρια!Η μαμα μου δεν μπορει να ερθει γιατι εκει που κοιμαται σπιτι μας είναι το γραφειο του αντρα μου που γραφει την διπλωματική και η πεθερα μου επειδη εχει ευαισθησια στα πνευμονια, αν κολλησει θα την ριξει τελειως κατω, οποτε από αυριο θα επιστρατευσουμε τον πεθερο και θα δουμε πως θα τα παμε!Λεω να μην τον στειλω τουλαχιστον μεχρι και την Τεταρτη σχολειο και βλεπουμε!Σημερα περασαμε ωραια σπιτι τα δυο μας, ηταν όλα καθαρα γιατι ειχα κανει χθες καθαριοτητα, σηκωθηκα αναψα το τζακι, παιξαμε λιγακι, σιδερωσα επιτελους, ειδε παρα πολλα παιδικα (όχι και τοσο καλο, αλλα καπως επρεπε να κατσει για να σιδερωσω!!!) και την ωρα του φαγητου αρχισαν τα οργανα!!!Συμπεθερα μου πως κρατιοσουν και δεν την καριδωνες όταν δεν ετρωγε;;;Εμενα με εκνευριζει γιατι δεν δοκιμαζει, κανει κατι αποτομες κινησεις και πεταγονται τα φαγητα, κανει ότι αναγουλιαζει, ακομα και με φαγητα που ετρωγε σπιτι αλλα και που τρωει στο σχολειο!Τι τους κανουν πια εκει και καθονται σουζα;;;Το κανει επιτηδες μονο σ’ εμενα, αυτό είναι που με εκνευριζει και του φωναξα παλι και δυνατα και νιωθω τυψεις!Αλλα του ειπα ότι είναι η τελευταια φορα που ασχολουμαι κι αυτό επειδη είναι άρρωστος, αλλιως ο, τι εχουμε σπιτι κι αν δεν τρωει για υπνο νηστικος!Μας το ειχε πει και παλια η παιδιατρος, το ειχαμε τηρησει και ειχε πιασει, και μου το ειπε και τωρα, ότι δηλαδη δεξου ότι το παιδι σου είναι λιγοφαγο, ευτυχως τρωει φρουτα και αυγο!!!Κατα τα άλλα εχω λιγο βαρεθει γιατι ειμαι ολη την ημερα ή στη δουλειά ή στο σπιτι, θελω να παω για ένα καφε με τις φιλες μου και να λεμε μπουρδες και να μην σκεφτομαι να μην αργησω από την δουλεια γιατι ο αντρας μου εχει να γραψει κλπ!!!Κανω και μια διαιτα, δεν μπορω να πω εχω χασει, αλλα κουραστηκα και θελω να φαω μια παστα σαν τρελλη!!!Αλλα είναι κριμα γιατι εχασα τα 5 και μου εμειναν αλλα δυο για να ειμαι όπως ημουν στον γαμο μου!!!Αυτα τα δικα μου, παω στα δικά σας τωρα!!!

 

UPDATE 4/2: Ξεκίνησα να σας γραφω χθες αλλα δεν προλαβα να τελειωσω!!!Καλα τα πηγαν σημερα με τον παππου, εγω πηγα Δημητσανα στο Υποθηκοφυλακειο, ημουν μεσα στα χιονια, ηταν πολύ ομορφα, ευτυχως ο δρομος ηταν ανοιχτος!!!Τωρα εχω κρυωσει εγω, αλλα ευτυχως όχι βαρια!!Και σημερα ευτυχως δεν μου εκανε κονξες ο μικρος και εφαγε χωρις φωνες, αλλα σαν το σπουργιτι, βεβαια χθες με τον μπαμπα του εφαγε το απογευμα τον τραχανα που εμενα μου ξινιζε τα μουτρα του και ειπε ότι ηταν και ωραιος!!Θα τον καριδωσω κατι ωρες σας λεω!!!Λετε να με γραφει παρα πολύ όταν μεγαλωσει;;;

 

Μαράκι μου, το είδα το ευχαριστηρο μυνημα!!!Εννοειται που να απαντησεις σε ολους αυτους που σου ευχηθηκαν!!!Σ’ ευχαριστω βρε, θα βαλω κι άλλη μια από την Πρωτοχρονιά, που ο Τασουλης μου κλεβει την παρασταση, ένα θα σας πω του ειχα βαλει παπιγιον!!!Αχ, Μαρακι μου όλα τα δυσκολα οι μαμαδες τα κανουν, αλλα καποτε εμας θα καταλαβουν τα ποσα τους προσφεραμε!Πραγματικα υπομονη σου ευχομαι γιατι είναι και δυο, εγω εδώ με το ένα και ελεγα στον αντρα μου θα τον διαβαζεις εσυ γιατι εμενα με εχει καβαλησει!!Ωραια είναι στο ΙΕΚ, μου αρεσει παρα πολύ να προσπαθω να μεταδωσω αυτά που ξερω, αλλα η αληθεια είναι ότι το συγκεκριμενο μαθημα για την ειδικοτητα τους, τους είναι λιγο αχρηστο, αν με παρουν και το επομενο εξαμηνο θα κανω ποινικό ή ανακριτικη που είναι οι αδυναμιες μου κι εκει θα τους κανω να το λατρεψουν, δειχνουν όμως να με συμπαθουν, αλλα κι εγω θα ειμαι καλη την Τεταρτη, που γραφουν εξετασεις!Οτνα εχω δικαστηριο εχω παρομοιο στυλ με αυτές που βλεπεις, τις άλλες ημερες το εχω πιο ελαφρυ γιατι κουραστηκα κάθε πρωι με το τακουνι!!!Πολυ σωστο αυτό που σου ειπε η άλλη μανουλα, αλλα δεν νομιζω ότι εχει καποια ιδιαιτερότητα η Χρυσανθουλα. Βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα, αλλα να εχεις πιστη σε αυτά που κανεις και εινια όλα σωστα και να μην αμφιβαλεις!Μπραβο για την εξοδο!!!Πως πας με τη διαιτα;;;Περαστικα στη Δημητρουλα, είναι η εποχη των ιωσεων!!

 

Συμπεθερουλα, με ματιασες και δεν μπηκα την επομενη!!!Αχ κι εμενα στο σχολειο τρωει, σπιτι μου βγαζει την πιστη!!!Ωραια δεν θα αφηνουν κουβεντα να πεσει κατω, πολυλογουδικα και τα δυο!!!Θα την χρειαστω την βοηθεια σου μαλλον για κορωνιτσα σκεφτεται η μαμα!!!Δεν ξερω για την φωτογραφιση, εγω το ελεγα, σιγουρα ο αντρας μου θα πει όχι!!!Αχ αυτό το χερακι στο τραπεζι, κι εμενα το κανει, αλλα θα τον στρωσω!!!Δεν πειραζει κι εμας ερχεται αναλογα που μας εχει παρει ο υπνος, σαλονι ή δωματιο!!!Χρησιμη εισαι παντοτε στην οικογενεια σου, ειδικα με οσα τραβηξες με την νυφαδια μου στην αρχη, αλλα σε καταλαβαινω που ενιωσες ωραια να κανεις και κατι άλλο!!

 

Χαρουλινι μου, κι εγω σου εχω αδυναμια!!!Τωρα θα εισαι στην αγκαλια του αντρουλη!!!Να περασεις τελεια!!!Και ταξιδακι στα Λονδινα η Μιμικα;;;Κι εκει αξεχαστη θα τους μεινει!!!Και θεατρινα, τι σε περιμενει!!!Κι εγω αυτό προσπαθω να κανω, να φερνω κανενα συμμαθητη του να παιζουν και να τα λεμε οι μαμαδες, αλλα να τελειωσει πρωτα το εμπαργκο, δηλαδη αντρουλης με διπλωματικη!!!Ευτυχώς που βρηκες τι είναι τελικα, για να μην ταλαιπωρεισαι συνεχως!Καλά για την δουλεια δεν ειχα αμφιβολια ότι θα διεπρατες παλι!!Καλα με τον παγο κάθε πρωι δινω μαχη, ξερεις ποσα cd εχω χαλασει για να καθαριζω τα τζαμια;;;Ποιον παντρευεις παλι;;;;Είναι τελειο το Εδιμβουργο με απιστευτα μερη για φαγητο και ποτο, αχ ουτε να σκεφτω δεν μπορω τωρα για ταξιδια!!!!Μια χαρα θα είναι η Μιμικα, μην στεναχωριεσαι, θα την προσεχουν σαν τα ματια τους!Ασχετο, εχει ένα μαγαζι της Disney στον δρομο όχι του καστρου τον άλλο, που είναι τα περισσοτερα τους μαγαζια κι ένα εμπορικο, που εχει πολύ γλυκουλια πραγματακια για παιδακια και φοβερες αυθεντικες στολες της Disney σε πολύ καλες τιμες!!!

 

Μαγδουλα μου, το γραφειο δεν είναι στο σπιτι!Εχουμε άλλο γραφειο στο σπιτι αν θελουμε να γραψουμε κατι εκτακτο, το κανονικο μου γραφειο και συντομα γραφειο μας είναι αλλου!Δεν εχω καμια καψα για την φωτογραφηση, ετσι ελεγα μια σαν αναμνηστικη!Κι εμας το ιδιο λεει ο μπαμπας μας!Ναι, ξανθομπαμπυρακι είναι το γλυκο μου με πρασινα ματια!Περαστικα στον Βασιλακη!Πρεπει λενε να μασανε τσιχλες όταν εχουν μυξες γιατι κανει καλο να μην βουλωνουν τα αυτακια κι εκει που δωσαμε μαχη να μην τρωει, τωρα του τις αγοραζουμε κιολας!!!Εμενα παλι ειμαι ο ιπποτης κι εγω η πριγκιπισσα!!!Μην τολμησει ο μπαμπας του να με φιλησει, ερχεται και χωνεται και μου λεει ηρθα να σε σωσω!!!Εξετασεις καλο θα ηταν να κανω κι εγω, εχω παρα πολλα χρονια!Καλυτερα που θα εισαι πιο κοντα στο σπιτι, οσο για το κλιμα εισαι τοσο χαρουμενος ανθρωπος που θα τους φερεις στα νερα σου!

 

Αυτά κοριτσακια μου τα νεα μου!!!Αυριο δυο δικαστηρια ποινικα (γιουπι!!!) όχι και φοβερα, αλλα θα ειμαι όπως αυτές που βλεπεις Μαρια τα πρωινα!!!Στενο φορεμα, σακακι και γοβες!!!Και εχουν και εξετασεις τα παιδακια μου στο ΙΕΚ αυριο!!!Φιλιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα αρρωστα δηλαδη;;; καλα ολη η Ελλαδα την ιδια ιωση με το κωλοβηχα εχει και τους πυρετους;;; πως ειναι δυνατον;;;

Εμας μας πηρε και μας σηκωσε...φωναξαμε γιατρο το πρωι εδωσε ενα σωρο ( εισπνεομενα εμας δε μας εχει δωσει ποτε) θα ναι αλλης σχολης φαινεται...

Τι περιμενεις βρε Ρουλακι να φαει αφου ηταν και αδιαθετος...και γω ακολουθω τη τακτικη σου νηστικες μεχρι το βραδινο αν δεν τους αρεσει το μεσημεριανο και το τρωνε μετα.μονο φρουτα δινω ενδοιαμεσα.και πιστεψε με το τρωνε οτι και να ναι...

Μπραβο για τα κιλα τελεια και μενα ο στοχος ειναι να χασω 7 κιλα για να φτασω στα κιλα του γαμου μου.προς το παρον εχω χασει 3. Εχω 1 μηνα που ξεκινησα.και πιο πολυ θελω να μου γινει ςυνειδηση η υγειηνη διατροφη που τελικα δε το χα οςο θα μπορουσα πριν.

Χαρουλιτα να περνας τελεια ειναι σε καλα χερια η μικρη μην αγχωνεσαι.ειπαμε ζησε τις στιγμες γεμισε μπαταριες και εδω ειμαστε και μεις!!!

Φιλια κορες...η μερα τελειωσε αυριο θα ναι μια καλυτερη...

Δυσκολο να σαι στη δουλεια και να νιωθεις οτι τα μωρα σου σε εχουν αναγκη....δε συγκεντρωνεσαι με τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goodmorning girls!!!!Εμ,τι νομιζετε,διεθνης η φιλεναδα σας!!!!!χαχαχαχαχα

Καλημερα απο το συννεφιασμενο Εδιμβουργο.Εχθες την εβγαλα σπιτι μεχρι το απογευμα που γυρισε ο αντρουλης μου,μαγερεψα και φαγαμε μαζι,το ποσο χαρηκε ο κακομοιρης.......τρωει στο νοσοκομειο καθε μερα και Σ/Κκατι προχειρο συνηθως.Μετα ομως περπατησαμε στην παλαια πολη και κατσαμε σε ενα μπιστρο για ζεστη σοκολατα και γλυκακι(Ρουλακι και Μαρια,μη ακουτε),αλλα τελεια η λεμονοπιτα!!!!χαχαχαχαχα

Η Μιμικα καλυτερα,βεβαια κλασσικα η γιαγια,αφορμη ψαχνει και δεν την εστειλε σχολειο!!!!!Τεσπα,δεν λεω τπτ αφου απουσιαζω,μην τους ζηταω και τα ρεστα!!!

 

Κατα τ'αλλα τρελλα κωλοφαρδη γιατι λειπει ο επιμελητης του αντρα μου με αδεια και 2 μερες θα λειπεικαι ο καθηγητης,οποτε δεν θα παει νοσοκομειο οσο ειμαι εδω!!Ετοιμαζομαστε για καστρο τωρα!!!!Μην ζηλευεται,γρηγορα δουλεια!!!Αμεσως....χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!!!!!

χαρουλιτακι μπραβω κοριτσαρα μου που περνατε ομορφα απολαυστε οσο περσσοτερο γινεται κατα πως φαινεται το συμπαν συνομωτει μαζι σας μιας κ ο αντρουλης τη γλιτωσε με τον επιμελιτη

περαστικα στη νυφαδια ειναι σε καλα χερια μην αγχωνεσαι εσυ εχει τα γαιγιοπαπουδακια να την φροντισουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλιτσα μου κ εγω με τζακι ανοιχτο ειμαι νυχτα μερα αν δεν ειχα κ αυτο θα τον μισουσα χειροτερα το χειμωνα  χιχι τουλαχιστον το τζακακι ει ναι απο τα ομορφα του παλιοχειμωνα με ηρεμει τρελα το ατιμο μπορω να καθομαι με τις ωρες απλα να το κοιταζω..

για το φαι που λες ουτε εγω εχω καθολου υπομονη με το βασιλη απαιτω να φαει τα παντα ολα κ γρηγορα ξερω ειμαι παραλογη...

αλλα με εχει καλομαθει κ τωρα που ηταν αρρωστος ηθελα να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο που δεν ετρωγε

πιστευω ειναι πολυ σπαστικο να ναι αφαγο το παιδι κ δε λεω να ναι μπομπα να σκαει στο φαι αλλα να μη σε παιδευει

ευτυχως ο βασιλης συνηλθε κ ξαναγινε ο παλιος καλος παμφαγος βασιλης

εγω βεβαια ετσι κ δεν θελει ενα φαι δεν παιζει να κανω αλλο ως να το φαι..

οποτε ετσι εμαθε κ τρωει ολα μα ολα τα φαγητα αλλα με περισσοτερη ορεξη κ αλλα απλα γιατι πρεπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ηξερα για την τσιχλα δικηγορινα μου θα του παρω ενα κουτι να απολαυσει μιας κ ειναι για υγεινο σκοπο χαχχαχαχα

παντως εχει  τσιχλες με ξυλιτολη η μαστιχες χιου που δεν κανουν κακο εγω τετοιες δινω αμα θελει ο μικρος

απο νεα εγω σπιτι δουλεια κ μια απο τα ιδια γενικα...

θα μπω αυριο μιας κ σημερα δεν ειμαι κ τοσο ορεξατη..

αλεξ μαρουσκα τα χουμε υπεραναλυσει ολα [smilie=thumbsup.gi:  [smilie=thumbsup.gi:

 

φιλια ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!5το απογευμα μαζευτηκαμε,φαγαμε και την πεσαμε ,καλες 7 ξυπνησαμε,καφεδακικαι μετα βολτα για περπατημα.Ειμαι και τυχερη γιατι εχει καλοκαιρο για τα δεδομενα τους.Τωρα δηλ,δεν μου φαινεται πολυπιο κρυο απο Θεσ/νικη.

 

Ρουλα,περαστικα στο Τασουλη,κωλοιωσεις!!!!Μια χαρα ο παπους ειδες?Και εμενα ο μπαμπας μου ειναι εγγυηση,καλυτερα και απο τη μανα μου τα καταφερνει.Τη δικια μου δεν την εστειλαν σχολειο σημερα,της λεω στο τηλ:αυριο να πας σχολειο και απανταει:δεν μπολω ειναι βουλωμενη η μυτη μου,πλεπει να παιλνω τα φαρμακα μου!!!!

Στο ιδιο γραφειο με τον αντρουλη :-? θα σου σπαει τα νευρα καποιες φορες,να ξερεις.Εμεις οταν δουλευαμε στο ιδιο νοσοκομειο,ολο μαλωναμε!!!Βεβαια συνεργαζομασταν αμεσα....

Τεχεις και εσυ ολη μερα σαν το Βεγγο ρε φιλεναδα,πως να μη θες λιγο διαλειμμα για σενα?Το ιδιο νοιωθω και εγω και σκεφτομαι οτι ειμαι αρκεταεγωιστρια τελικα,ησκεψη για 2ο παιδι ας πουμε με πανικοβαλλει και για αυτο το λογο.Δεν μπορω να διαννοηθω οτι θα πρεπει να χασω και αλλο προσωπικο μου χρονο.Αλλανομιζω οτι ειναι ανθρωπινο,αν εχεις μαθει μονος σου μεχρι τα 33 και αλλο να εχεις παντρευτει στα 25!!!

Καλαστ μυαλομου εισαι μετο disney store!!!Το ειχα βρει στο νετ,αλλα τωρα δεν το βρισκω,θα ρωτησω αν εκλεισε,αλλαεχει και σε ενα εμπορικο και θα παμε μαλλον,μηπως της παρω την οριτζιναλ Χιονατη!!!!

 

Αλεξ,εννοειται οτι εισαι πολυ χρησιμη ουτως ή αλλως,αλλα συμφωνω οτι η εργασια κανει διαφορετικο τον ανθρωπο,ανεξαρτητο και με αυτοπεποιθηση.Αλλωστε αστην ηλικια μας η δημιουργηκοτητα ειναι στο ζενιθ,λογικο ειναι να χαρηκες.

Καλατο Κων/νι μου θμιζει πολυ τη Δημ καποιες φορες...εννοειται οτι ο υπνος ειναι η βασικη τους ομοιτητα.Ηδικια μου οταν ηταν και ο μπαμπας μας Ελλαδα ερχοταν κατα τις 3 στανταρακι.Τωρα που δεν ειναι,μου λεει:τωλα που δεν ειναι ομπαμπας χολαμε ολοι μαζι και μου κουβαλαει σκυλακι,αρκουδακι το μωρο της.....ουτε λογος να παει μονη της!!!!Αλλα να σου πω ,ποσο ακομα θα το κανουν?Οσο θελουν αυτες,κανα χρονο περιπου λενε οι ψυχολογοι...ε,θα τους περασει,ετσι και αλλιως ουτε η εκπαιδευση κατ καιρους εφερε το επιθυμηο αποτελεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα,γιατι πεσμενη?Απο τις εξελιξεις στη δουλεια?Αν ναι ,λογικο μου ακουγεται και εγω σκεφτομαι πως θα γυρισω τη Δευτερα...Ασχημο πραμα να πεφτεις εξω με τους ανθρωπους.Αλλα να σου πω κατι,τη δουλεια μας να κανουμε σωστα και τι να γινει?Φιλους εχουμε,αν τυχει και ταιριαξουμε και με τους συναδελφους ειναι το ιδανικο,αλλιως.....οπως αυτοι και εμεις.Δεν μπορω ναεπενδυω σε σχεσεις που δεν αξιζουν τελικα.Βεβαια εσυ θατην εχεις προισταμενη,αλλα αν εισαι καλη στη δουλεια σου,τι θα σου κανει δηλ?Αλλωστε αν ειναι εξυπνη,καλους υφισταμενους θα θελει να εχει.

Καλα για τη φωτογραφηση,μου το χουν πει δυο φορες....τα ακουσε ο δικος μου και εβγαλε φλυκταινες,αλλακαι εγω ειμαι αρνητικη,θεωρω οτι ταλαιπωρουνται τα παιδια και ψωνιζονται λιγο....ασε που νοιωθω λιγο οτι τα εκμεταλλευομαι!!!Μπορει να ειμαι υπερβολικη,ξερω και εγω?

Τζακι?Πωπω,βαριεμι η τεμπελα να το αναβω!!!!Αν βρεθει εθελοντης πινω το κρασακι μου και το απολαμβανω,αλλα μονη μου,δεν....

 

Μαρια,πως πανε τα πραματα τωρα πια στη δουλεια που φυγαν οι ξινες?Αυτο το κακο το χει η επαρχια,που ολοι βγαινουν γνωστοι και πεφτει τι θαψιμο της αρκουδας!!!

Ξεδωσαμε στο ρεμπεταδικο,ε?Καλα κανατε!!!Το χουμε αναγκη βρε παιδι,και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη!!!

Για το Χρυσανθακι,εχω να πω ιατρικα παντα,οτι καμια ιδιαιτεροτητα δεν εχει,μην τρελλαινεσαικαι ολα θα πανε καλα.Ειναιπολυ τυχερο που εχει μανουλαεσενα που το ψαχνεις και δεν εισαι του ωχαδελφισμου γιατι ποτε δεν θα ειχε βρεθει το προβλημα αυτο.Ξερεις ποσα παιδια με τετοια μικρα θεματα εχουν χαρακτηριστει με αυτιστικη διαταραχη ή δυσλεκτικακαι μειναν πισω?Με το δικο σου παιδι δεν θα συμβει αυτο γιατι απλα εχει εσενα που ενδιαφερεσαι κι τρεχειςγια αυτην και οταν μεγαλωσει θα στο αναγνωρισει αυτη,σκασιλα σου για ολους τους αλλους.

Σου χω πει για τον ξαδελφο μου(γιος της αδελφης της μαμας μου)που ειναι κωφος....χαρη στην επιμονη της θειας μου,σπουδασε,μιλαει ξενη γλωσσα,ηταν στην ΕΦΕΕ οταν ηταν στην ΑΣΟΕ και σημερα ενας επιτυχημενος επιχειρηματιας.Τωρα πια της λεει:Σοφ,εισαι τα αυτια μου σε αυτον τον κοσμο!!!!

Και να σκεφτεις οτι οταν τον ειχε γραψει 1η φορα παιδικο,και ενω τους ειχε εξηγησει το θεμα ,η δασκαλα τον κλειδωνε μονο του σε εναδωματιο γιατι ενοχλουσε τουςαλλους!!!!Και το ανακαλυψε η θεια μου μονη της και το παιδι για μεγαλο διαστημε ειχε φοβια με το σχολειο!!!!

Προχθες που πηγα για νυχια μου ελεγε η κοπελα οτι ο γιος της αργησε να μιλησει και εχει το ιδιο θεμα με τη Χρυσανθη,τον εγραψε φετος στο δημοτικο παιδικο και τοπαιδι δεν ηθελε να παει,τελικα τον γυρισε στον περυσινο(ιδιωτικο) και ολα καλα.Το αποτελεσμα ειναι οτι δεν τον εντασαν στην ομαδα γιατι δεν μπορουσε να συμμετεχει και τον βαζαν να παιζει μονο του!!!!

Εσυ τουλαχιστον βρηκες καλο σχολειο,δες το θετικα και Σουζυ που σου ανοιξε το δρομο!!!

Και μην την συγκρινεις με τη Δημ ,η καθεμια ειναι ξεχωριστη και τοσο μοναδικη.Ολα τα λουλουδιαδεν μυριζουν το ιδιο,ολα ομως μυριζουν ομορφα!!

 

Λοιπον καποιος διαμαρτυρεται....φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ χτες ειχε γινει μια μικρη παρεξηγησουλα λυθηκε τελος καλο ολα καλα κ μαλιστα η επιλυση ηταν πολυ ομορφη..

κατα τα αλλα με την δουλεια θεμα χρονου συμπεθερα μου ειναι να μεταφερθω οπως ειπες κ εσυ ειμαι πολυ καλη στη δουλεια μου σκεψου πολλες φορες η ιδια κοπελα με παιρνει να με ρωταει γιατι δεν τα ξερει αρα παταω καλα στα ποδια μου οπως ειπες θα πορευτω αναλογα με το κλιμα..

φιλους κ ανθρωπους να με αγαπουν κ να με εκτιμουν εχουν πολλους θα ζησω κ με ενα λιγοτερο..

μπραβω που απολαμβανεις κ περνας ομορφα με τον αντρουλη σου καλα κ μενα οταν τον κραταγα σπιτι με την ωτιτιδα η καλυτερη του ηταν ελεγε το πρωι δε θα παω σχολειο γιατι αρρωστησα αλλη μερα σχολειο..

για την μαρια τα ειπες τελεια κοριτσακι μου ακριβως κ εγω τα ιδια πιστευω οσο για τα λουλουδια η παρομοιωση ηταν πραγματικα υπεροχη!!!

κ εγω για φωτογραφισεις την ιδια αποψη εχω νομιζω ειναι κακο απο μικρα να μπαινουν σε διαδικασια να εργαστουν να προβαλλουν τον εαυτο τους κ ολα αυτα απο την αλλη τα καμαρωνω πολυ στις φωτο ετσι πανεμορφα που ειναι τα πιτσιρικονια η στις αφισες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για τους γονεις το ποσο μπορουν να βοηθησουν ενα παιδι να φτασει ψηλα η να χαντακωθει ειναι οντως πολυ σωστο

μπραβω για το ατομο που μας προανεφερες κ μπραβω στην μανουλα του μια τετοια εισαι κ εσυ μαρουσκακι κ ειμαι σιγουρη πως η χρυσανθη με σενα θα φτασει ψηλα κ θα πετυχει ολα τα θελω κ τους στοχους της..

αλλα νεα δεν πολυ εχω αυτον τον καιρο ειμαι σπιτι δουλεια κ τιποτα αλλο.

απο φωνη σημερα δεν παω καλα αλλα κατα τα αλλα νιωθω καλυτερα..

ο βασιλακος μου ομως ειναι μια χαρα φτου φτου μην τον ματιαξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ με κάνετε και λιώνω η δόλια μάνα...είστε το ψυχολογικό τονωτικό μου!

Και αυτό το άτιμο το ιντερνετ διαβάζω τόσα πολλά...όλο πάνω τους πέφτω είναι τυχαίο;;;;Η Σούζη με βρίζει που της λέω διάβασα αυτό κει εκείνο και μήπως και αν...

 

Χαρουλίτα χόρτασε ελευθερία!!!Πόσο καιρό έχω να περάσω τόσο ανέμελα όπως περιγράφεις καφεδάκι βολτούλες περπάτημα ....να δεις που η απόσταση θα σας κάνει καλό τελικά...

 

Μάγκυ μου ποιος το στεναχωρησε το κορίτσι μου;;;Δώσε καλέ τοπο στην οργή εσύ είσαι ψυχάρα...

 

Θα συμφωνήσω με τη Χαρά και μένα αν οι κόρες μου κάναν για μοντέλα θα ένιωθα ότι τις εκμεταλλεύομαι τρέχοντας τες σε casting και φωτογραφήσεις...

 

Για το δεύτερο παιδί όμως ότι θα σου στερήσει όλο το προσωπικό χρόνο δε θα συμφωνήσω....λίγο οργάνωση θέλει...λίγες θυσίες ακόμα και όλα γίνονται και αύριο μεθαύριο θα νιώθεις περήφανη που θα τα βλέπεις να μεγαλώνουν μαζί αγαπημένα να χει το ένα το άλλο..θα χεις κουραστεί να τα μεγαλώσεις αλλά πιστεύω η αποζημίωση θα ναι η εξέλιξη τους...Αν το φιλοσοφήσεις λίγο θα δεις ότι είναι μεγαλείο τόσο να φέρνεις έναν άνθρωπο στο κόσμο όσο και να του μαθαίνεις τα βασικά από το να περπατάει μέχρι να διαβάζει να κοινωνικοποιείται να παίζει...Δε βρίσκω τίποτα πιο δημιουργικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Τι κανετε;εμεις ολη την βδομαδα τελικα την καναμε κοπανα από το σχολειο…Το Κωνσταντινι κλασικα στο κρεβατι μας,ξυπναγαμε κατά τις 10,καναμε τις δουλιτσες μας και μετα βολτουλα.Χθες ειχα παει σε μια ξαδερφη μου για καφεδακι μιας και ειχε κανει και ο δικος της κοπανα από το σχολειο και επαιξαν τα παιδια.Σημερα πηγαμε για καφεδακι με ένα άλλο ζευγαρι και το κοριτσακι τους.Μετα ηρθαν σπιτι και ψησαμε,Τα κοριτσια λυσσαξαν και αν εφαγαν 2 μπουκιες ηταν ζητημα…Εκαναν το δωματιο έναν αχταρμα…μεχρι και μεσα στην ντουλαπα μπηκαν..δεν τους εφτανε τοσος χωρος για παιχνιδι!! Ο συζυγος ηπιε αρκετα και εκει που ξεραθηκε στον καναπε,ξυπνησε εκανε έναν εμετο και ξανακοιμηθηκε..ευτυχως προλαβα και εφερα λεκανη!!Τωρα απολαμβανω καφεδακι!!!

 

Μαρακι σιγουρα μια μαμα στο σπιτι είναι Full time job,απλα είναι δεδομενη !!Κανενας δεν θα πει κατι που όλα είναι καθαρα και στην θεση τους,και επιπλεον είναι αυτό που λεει και η Χαρα,δεν ειμαι ουτε 30 καλα καλα και θελω να κανω κατι δημιουργικο!!Οχι πως αυτή η δουλεια ηταν κατι σημαντικο απλα με εκανε να νιωσω καλα!!!

 

Χαρα τελεια περνατε με τον αντρουλη!Τι καλα!!!Μια χαρα σας εκατσε με τον επιμελητη,θα τον χαρεις περισσοτερο . Η μικρη πως είναι;δεν πειραζει που την κρατησαν σπιτι ,καλυτερα να σου πω με τις ιωσεις που κυκλοφορουν !!Εγω πλεον παρεδωσα τα όπλα με τον υπνο…ερχεται από την αρχη και κοιμαται μαζι μας..αν την παω στο κρεβατι θα ξυπνησει μεσα στην νυχτα..οποτε κοιμαται μαζι μας και ειμαστε ολοι μια χαρα!!Ελπιζω καποια στιγμη να το παρει αποφαση μονη της!!!!Μπραβο στην  θεια σου!!Συγχαρητηρια για οσα εκανε για τον ξαδερφο σου..Εμεινα βεβαια με το πώς του φερονταν στο σχολειο…Για τις φωτογραφισεις ,κι εμενα δεν μου αρεσει για επαγγελματικα,θα μου αρεσε όμως να κανουμε μια οικογενειακη επαγγεματικη φωτογραφιση,εχω δει σε καποια μπλογκ που το κανουν και είναι πολύ ομορφες,σε διαφορα σκηνικα και με ωραια ρουχαλακια.αλλα ως εκει.

 

Συμπεθερα πως είναι ο Τασουλης;κρατα τον οσο μπορεις σπιτι να αναρρωσει!!Ασε με το φαι…Μονο που δεν την καριδωσα…γιατι όλα τα αλλα τα εκανα…και της φωναζα,και την ταρακουνησουσα και αποτομα την εβαζα τιμωρια…Τα εχω μετανοιωσει ,μακαρι να γυρναγα τον χρονο πισω…αφου δεν με μισησε παλι καλα…Ασε μην τον πιεζεις που είναι αρρωστουλης,τουλαχιστον εχει δικαιολογια!!Κι εμενα στο σχολειο νομιζω τρωει καλυτερα…αφου καποιες μερες που εχει καποια φαγηταοπως ψαρι κι εκεινη δεν θελει να σηκωθει,της λεω δεν υπαρχει περιπτωση,να πας να φας το ψαρι!!χαχαχα Το καλο είναι ότι τωρα που σταματησα να πιεζω ζηταει από μονη της να φαει κατι..Πηγε πριν και μο εφερε από το ψυγειο ένα αυγο και το γαλα να της φτιαξω ομελετα!!!Την διαιτα γιατι την κανεις βρε κοριτσακι μου;;;;;Θα μας τρελανεις;;

 

Μαγδα μια χαρα ο Βασιλης με το φαγητο..οταν είναι αρρωστουλης δεν πειραζει να μην τρωει μωρε…μην εισαι αυστηρη,αφου είναι τοσο καλοβολος!!τσιχλα εγω δεν της εχω δωσει…θα την καταπιει..μια φορα της εδωσα μια καραμελιτσα και την καταπιε και μου ελεγε ότι ποναγε ο λαιμος της ,και φαντασου ότι ηταν και μικρουλα…!!

 

φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αλεξ ο αντρουλης παραηπιε μαλλον και ξερνοβολαγε...Καλα συμμαζεματα...οταν ερχονται σπιτι παιδακιαμαζευω με τις ωρες μετα...ρωτα τη Φωτεινη...χα χα

Και μενα μου παν οι ωρλ να μασαει τσιχλα η Χρυσανθη να μπαινει αερας στα αυτια να ςτεγνωνουν ξεβουλωνουν αλλα οσες φορες εδωσα δε ξερει να τις μασησει τις καταπινει αμασητες η τις φτυνει και δε ξερω πως να της δειξω να το κανει.

Χαρα επεστρεψες;;;

Εμεις καλυτερα τα κοριτσια πηγαμε και καφεδακι και βολτουλα το πρωι.

Εχουν πορωθει με ενα εκπαιδευτικο στα.κινητα μας οποτε για να μη τα διαλυσουν απο το πατα πατα θα παραγγειλουμε tablet αλλα δε θα τα παρουσιασουμε σα δικα τους αλλα δικα μας για να μη τα ζητανε συνεχεια.

Η εφαρμογη λεγεται eurotalk μου την ειπε η Σουζη πολυ καλη οσες εχετε δυνατοτητα κατεβαστε την.το πρωτο μερος ειναι free και τα υπολοιπα 2.64 ευρω αλλα αξιζει.

Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες απο το κρεββατι μου πια.Διπλα μου κοιμαται η Μιμικα μου!Μου χε λειψει μεχρι και η μυρωδιά της.Με περίμενε η κακομοιρα μεχρι τις 11, μετα την πηρε ο υπνος στον καναπε και μόλις την πηρε η μαμα μου να την φερει μεσα άρχισε να κλαει γιατι ήθελε να με περιμενει ωσπου να γυρισω,το μωρο μου!!!!

Αλλα ειμαι κομμάτια, αφησα το αλλο μωρό μου πισω,βουρκωμενο να με χαιρεταει και να μου λεει α τον παρω μαζι μου.

Σε ολο το δρομο εκλαιγα,και τωρα που τα γραφω παλι κλαιω....δεν μπορω αλλα σημερα κοριτσακια μου..τα λεμε αυριο...

Καλο ξημερωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρρωστη dead εγω πυωδης αμυγδαλιτιδα..εχω να κοιμηθω μερες...η Χρυσανθη πυρετο παραμιλητο η Δημητρα ωτιτιδα καλυτερα δε γινεται σας λεω...ποναω παντου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...