Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Αλεξ μου ζωντανεψες;; Αντε γιατι χωρις εσενα παθαινω στερητικο να ξερεις..

Κοπανα εκανε κ ο β σημερα τον πηρα μαζι φυσικα χαχα αλλο που δεν ηθελε

Κ μενα καποια βραδια ξυπναει παω με βλεπει κ ξανακοιμαται

Ευτυχως εχω κ την κατακουζινα να λετε ολα μονη δε θα την παλευα

Ο β κανει οτι καπνιζει να παθω τωρα εγκεφαλικο η μετα που στο καλο το δε παλι τουτο κ τιναζει κ δηθεν τη σταχτη απο το καλαμακι...!!!

Μαρακι αντε να πληρωθεις να φυγουν κ οι καριες να πατησεις μονη στα ποδια σου

καλυτερα θα σαι δε σε φοβαμαι εχεις αντεξει με διδυμα τι πιο δυσκολο να τυχει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κ κατι που λεω συχνα

Μη στεναχωριομαστε για οσα διορθωνονται γιατι πολυ απλα θα τα διορθωσουμε

Κ μη στεναχωριομαστε κ για οσα δε διορθωνονται γιατι πολυ απλα οσο κ αν στεναχωρηθουμε κ αγχωθουμε δε θα αλλαξει η κατασταση

Αρα θετικη σκεψη κ ολα θα γινουν...

Καληνυχτα μανουλια κ μικρουλια

...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω τώρα τι είπε η νυφαδια σου μια μέρα και χωρίς να τη ρωτήσει κανείς κιόλας!!!!Οταν μεγαλώσω με την Κατ θα μένουμε σε ένα σπίτι μόνες,θα έχουμε αυτοκίνητο,θα παμε βόλτες και θα καπνίζουμε και το κορυφαίο:ΘΑ ΦΟΡΑΜΕ ΚΌΚΚΙΝΑ ΒΡΑΚΙΆ!!!!!,!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κορυφαιο ηταν τα κοκκινα βρακια;;;; το φουμαρισμα το περασες ασχολιαστο;;; α ρε καψερη μανα τι σε περιμενει μες τη μουρη σου τα λεει...

Κι εγω προτεινω να την παρεις Σκωτια.θα χει κρυο αλλα μονο που θα αλληλοειδωθουνε θα φουντωσουν οι δυο τους...και αφου δεν εχει συγκατοικο στην εστια ακομα ευκαιρια ειναι μετα μπορει να κουβαληθει κανεις.

Καλο διαβασμα και ουαου για τα κιλα μπραβο βρε Χαρα...εγω πολυ στερηση και παντα μικρα αποτελεσματα.Αλλα τωρα το βαλα πεισμα.τη πρωτοχρονια εβγαλα καλα ρουχα που ειχα αγορασει περσι οχι πριν την εγκυμοσυνη περσι και δε μου μπαιναν καν...νευριασα τοσο...το βαλα πεισμα...μουγκανιζω μαρουλια ολη μερα να δω ποσο θα αντεξω.

Αλεξ καλα αποτελεσματα στις εξετασεις μπραβο που στα γραψε ολα χρειαζονται που και που.ολα καλα θα ναι.

Βρε το πετικακι κολπα το βραδι.ευτυχως χτυπαω και ξυλο δε μας το ξανακανε η Χρυσανθουλα.κοιμηθηκε και το βραδι και στο σχολειο.η κυρια τους μου πε ολα ανησυχα ηταν πρωτη μερα.

Καναν και ανακαινιση στο σταθμο πλακακια μοκετες ντουλαπες καλυμματα μια ωραια νοτα ηταν σημερα που πηγα να τις παρω.

Μαγκυ πολυχρονη η αδερφουλα.Και γω με την αδερφη μου εχουμε γενεθλια την παραπανω βδομαδα.θελω κατι να της παρω γιατι ψωνησε και για μας και για τα παιδια τις γιορτες και γω εδωσα μονο το ημερολογιο το οποιο ξεχασε και εδω...στο σπιτι τους δεν εχουν ακομα πολλα πολλα πχ κουρτινες κανδρα αλλα πως να διαλεξεις κατι τοσο προσωπικο δε ταιριαζουν και τα γουστα μας.λεγαμε να της παρουμε wii το χα δει στης Φωτεινης και θα τους αρεσει νομιζω...απο την αλλη τοσες αναγκες εχουν το wii τους ελειπε....μηπως να τους στειλω κανα σετ σεντονια παπλωματοθηκη η δε παει;;; ειμαι σε σκεψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα εμαθα γιατι εχει στραβωσει η συμβασιουχα μαζι μου...ολοκληρο σκηνικο και μου τα πε η αλλη συμβασιουχα...Ακουστε...αυτη ο φιλος της δουλευε το 2011 με συμβαση πενταμηνη στην εταιρια που ειμαι εληξε η συμβαση του τελος του χρονου τοτε και επειδη δεν υπηρχε προσωπικο τους προτεινε να κανει αυτος τη δουλεια σαν εξωτερικος συνεργατης μεχρι να βγει η προκηρυξη ξανα.Βγαινει η προκηρυξη το καλοκαιρι του 2012 και παιρνουν αυτην.Τα φτιαχνουν εντωμεταξυ ζευγαρι εννοω και ληγει η ςυμβαση παλι τελος του 2012.οποτε επειδη παλι δεν υπηρχε προσωπικο αυτη συνεχισε να δουλευει και εκοβε αποδειξεις σαν εξωτερικος ςυνεργατης οφιλος της που ηταν Αθηνα και εκανε μεταπτυχιακο.και ειδα αποδειξεις 1000 ευρω μηνιαιως καθολου ευκαταφρονητο ποσο.οποτε αυτη πιστευε οτι ετσι θα γινει και φετος ωσπου εμφανιστηκα εγω καλυπτονται οι αναγκες οποτε bye bye αυτη....καταλαβατε;;;

Ετσι εξηγηθηκαν ολα και η αρνητικοτητα και τα μουτρα που να τα φανταστω ολα αυτα...εντωμεταξυ ολα αυτα γινονταν με τις πλατες του προισταμενου λεει γιατι αυτος δεν εχει ιδεα απι λογιστικα και τους ειχε αναγκη να βγαζουν τη δουλεια για να μη χασει αυτος τη θεση του και να κυλανε ολα ρολοι...γι αυτο τοσο ανοχη που του μιλαει ετσι σα να ναι φιλαρακια απο το στρατο!!! Ξετυλιχθηκε το κουβαρι σημερα....τωρα η αλλη τι οφελος ειχε να κατσει να μου τα πει ολα αυτα δε ξερω...αν και μου πε και εκεινης της εκανε τη ζωη πατινι στην αρχη...και παραςκευη μεσημερι θα παμε ολοι μια ευτυχισμενη παρεα να κοψουμε βασιλοπιτα και να τους αποχαιρετησουμε τελευταια τους μερα...ειδατε τι παιζει;;; και μου τα λεγαν εμενα δεν κανεις εσυ για το δημοσιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !!σε ένα τεταρτακι θα παρω την μαθητρια οποτε να σας γραψω τα νεακια μας!!! Χθες παλι ηρθε την νυχτα και το πρωι δεν ξυπναγε…την πλακωνει το παπλωμα μου φαινεται….Στο τσακ προλαβαμε να παμε παιδικο!!Πηρα και τα αποτελεσματα του παπ σημερα,εχω μια ελαφρα τραχηλιτιδα,μου εγραψε αγωγη,η τραχιλιτιδα επηρεαζει αραγε την γονιμοτητα;;

 

Χαρα αντε κι εσυ από δω που εχασες και λιπος….φτου σου!!χαχα Λογικα επειδη κανεις και γυμναστικη εχει μαθει το σωμα σου να καιει το λιπος!!!μπραβο,μια χαρα,κορμαρα θα εισαι το καλοκαιρι!!Καλυτερα ετσι που τα κανονισες με την μικρη για να διαβαζεις κιολας.Κι εγω θα σου ελεγα να την παρεις μαζι την μικρη,τι πραγματα χρειαζεσαι περα από ρουχα;το πολύ πολύ κανετε και μερικα ψωνια εκει.Θα χαρουν και οι 2 να ειδωθουνε!!Χθες η  δικια μου μου ελεγε ότι φοβαται εξω τα δεντρα!!!ή με δουλευει ή εχει τρομαξει από κανενα παραμυθι…τι να πω..παντως είναι πανω από μηνα αυτή η δουλεια…Εχει πολλα εκπαιδευτικα για τα παιδια στους υπολογιστες αλλα κι εγω νομιζω είναι μικρη για να μπορω να της βαζω οριο χωρις γκρινιες… είναι τετοια η εποχη που δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε τελειως αλλα εχουμε καιρο ακομα!!Για τα μελλοντικα σχεδια της Μιμικας δεν εχω λογια!!χαχαχα

 

Μαγδουλα χρονια πολλα στην Ινα!!!!!!!!!την επαθε την κριση της ε;εγω σε 4 μηνες….αααααα!!!!!!Πως και θα παρεις παλι ρεπο;θα δουλειες Σαββατο;Αμα εχει καλο καιρο κανουμε καμια κοπανα για βολτουλα πρωινη!!Που θα το παρετε καλε το παιδι στο ρεμπεταδικο;πολύ φασαρια,καπνα….θα ταλαιπωρηθει…Κπαοιον θα ειδε πουκαπνιζει και το μιμειται…θα το ξεχασει!!

 

Μαρια εγω ευτυχως μπαινω στο στενο μου τζιν αλλιως θα ειχα φρικαρει…ανα 2 κιλακια να πεσουν και θα είναι κομπλε!!Για την αδερφη αφου εχουν αναγκες για το σπιτι θα ελεγα καλυτερα κατι χρησιμο.Αλλα αφου δεν ταιριαζει το γουστο σας γιατι δεν βρισκεις κανενα μαγαζι που εχει εκει να της κανεις καμια δωροεπιταγη;;Καλα και παλι,εσυ τι φταις για να στραβωνει μαζι σου η συναδελφος;θα μας τρελανει;

 

Παω να την παρω!!φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοοοοο

Μαρουςκακι μου γλυκο οτι κ λογο αν σου παν εσυ δε φταις η συμπεριφορα της συναδελφου απαραδεκτη κ καλος που φευγει ξουτ..

Οσο για την αλλη κρατα πισινη εγω ατομα που μιλανε για καποιον χωρις να ναι μπροστα τα φοβαμαι...

Πηγατε γιατρο παλι τελειωσε η αγωγη;;

Ευχαριστω για ινα μαρακι εισαι αιγωκερος η υδροχοος σαν ινα η σαν συζηξ μαλλον συζηξ σε κοβω κατακουζινα κ εσυ χαχαχα

Ασε ρε τα μαρουλια για τις αγελαδες κορμαρα εισαι εσυ χαζουλα..

Συμπεθερα κοκκινα βρακια δικια μου η νυφαδια εχω κολημα με τα εσωρουχα εσυ θυμαμαι εισαι του μπεζ αρα μαζι με τη νυφαδια θα τα ψωνιζω θα ναι happy k η νυφαδια κ ο son μου χαχα!!

Αλεξ δουλευω ολα τα σαββατα εχουμε ανακαταταξεις στη δουλεια αστα βραστα μιλαμε για τεταρτη αν ειναι..

Δευτερα εχω μαμαδοσυναντηση με τις μαμαδες που ειναι σε γκρουπ η λοις κ κανω παρεα κ εγω σουπερ θα ναι παλι!!

Αυτα στα γρηγορα παω για μαγειρεμμα

Κ εμενα ο β χτες με ψοφησε τσισα γαλα χαδακια ποναγε το ποδι οτι θυμοταν χαιροταν με λιγα λογια εκοβα βολτες σαν το βρυκολακα στο τρλος κοιμηθηκα για κανα 2ωρο μαζι του 5-7

Οποτε τωρα ειμαι σα κοτοπουλο

Κ ξαναδουλευω Ω αιμεεεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια πρακτικο δωρο παρε κ μαλιστα το καλυτερο ειναι τι σου λειπει αδερφη να σου πει κ να παρεις ετσι εκανα με ινα κ το καταευχαριστηθηκε το κοριτσακι μου.

..!

Φιλουνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετω σας κοιμηθηκαν τα κορτσουδια μουγκανισα και τα μαρουλια μου κι εκατσα....

Αλεξ τι σου εδωσε για τραχηλιτιδα αντιβιωση η κολπικη αλοιφη.Εμενα μου χε δωσει και τα δυο και αντιβιωση και ο συζυγος.Δεν ειχα ενοχλησεις τιποτα.επανελαβα στο εξαμηνο και η τραχηλιτιδα ηταν ακομα εκει...ο θειος μου λεει κακως τα πηρα το 80% των γυναικων που εχουν γεννησει εχει μια ηπιου βαθμου τραχηλιτιδα.Δεν επηρεαζει συλληψη και γονιμοτητα ευθυνεται ομως για τυχον αποβολες.Κανε τη θεραπεια και επανελαβε υπερηχο η γνωμη μου.

Ψιλο γαζι σε δουλευει το Κωνςταντινι με τα δεντρα και τα κρεβατια που τριζουν....εκτος αν διαβαζετε κανα παραμυθι πριν και τρομαζει τι να πω....Να κοιμαται φαγωμενη ταιζε το μεσημεριανο κατα τις 20:00. Εγω ετσι κανω και χω δει πιο στρωτο υπνο.

Μαγκυ υδροχοος ειμαι με ωροσκοπο ταυρο λεει η αδερφη μου που τα ψαξε τωρα τελευταια..Ειμαστε 20 ακριβως πανω στην αλλαγη του ζωδιου και 12.00 πμ ακριβως στην αλλαγη του ωροσκοπου. Μη ρωτας λεπτομερειες ιδεα δεν εχω...Αλλα με τον αντρα σου εχουμε πολλα κοινα.οσες φορες περιγραφεις ςυμπεριφορα του ειναι οτι θα κανα και γω...

Αυριο θα κανουμε την ακτινογραφια της Χρυσανθουλας ςημερα τελειωσαμε την αγωγη ξεκινησαμε και Σουζη.Μεγαλη διαφορα τα λεγε γρηγορα καθαρα δυνατα.Μου πε να μην εφηςυχαζουμε επειδη βλεπουμε προοδο αλλα να την πιεζουμε να τα λεει καθαρα και ολοκληρωμενες τις προτασεις.

Στην αδερφη τελικα θα της ςτειλω μιια δωροεπιταγη απο ηλεκτρονικη αθηνων που εχει στο Βολο να παρουν μονοι κατι ολο και κατι θς χρειαζονται καινουριο σπιτι.να μη πονοκεφαλιαζω κιολας.

Αυριι θα κοψουμε τη βασιλοπιτα στη δουλεια και ειπαν να παμε να φαμε μεσημερι καπου εξω μιας και σταματανε 15 ατομα με τις συμβασεις.νομιζα και γω κερναει η εταιρια...και μας ζητησαν σημερα 20€ το ατομο.....Μου κακοφανηκε...τι χρειαζονταν τα τραπεζια αφου θα πληρωναμε εμεις...ας τη κοβαμε στο γραφειο.θα παω δε γινεται να λειψω αφου το καναν μεσημερι επιτηδες για να παω και γω.θα κατσω καμια ωρα γιατι μετα εχουμε Σουζη θα μουγκανισω καμια σαλατα θα φαω ςτη μαπα τα υπονοουμενα και τα γελακια που τα συνηθιζουν θα σκασω και το 20 αρικο και θα φυγω....

Στη παλια δουλεια οταν κοβαμε πιτα μαζευομασταν ολοι ςτην εταιρια φερναμε εναν παπα για αγιασμο για το καλο του χρονου δε πληρωναμε τιποτα φυσικα σαν εργαζομενοι και οποιος κερδιζε το φλουρι του εδιναν και δωρο ενα γουρι απο χρυσοχοειο.Μου λειπουν τα παιδια εκει...ηταν πιο απλα τα πραγματα δεν ειχε λακους και ςκαψιματα η ισως εγω δε τα παιρνα χαμπαρι...δε ξερω...

φιλια σας ζαλησα παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,απο μια κατακοπη μανα....μετα τη δουλεια,πηρα τη μικρη,γυρισα σπιτι,εφαγα με την ψυχη στο στομα,πηγα να στειλω κατι χαρτια στο συζυξ που χρειαζοταν,μετα μπαλετο,μετα για τα εισητηρια...20:30 γυρισα σπιτι απο τις 7:30!!!!!

Ηθελα να παω και γυμναστηριο,αλλα η μικρη μου λεγε :κουραστηκα,παμε σπιτι....

 

Ευτυχως ειμαστε σπιτι μου σημερα τουλαχιστον και αυριο εδω...τι καλα!!!Νοιωθω οτι χαλαρωνω πολυ εδω!!!

Τελικα θα παω μονη 3/2-9/2,το αποφασισαμε απο κοινου γιατι εχει κρυο πολυ και στην εστια εχει θερμανση μονο στο δωματιο,ουτε στο μπανιο,ουτε στην κουζινα...που να την παω???Θα κοιταξω να παμε 3μερο 25ης και να κλεισουμε ξενοδοχειο,μαλλον!!!

 

Μαρια,κοιτα το ρεφενε δεν ειναι κακο και εμεις αυτο κανουμε καθε χρονο αλλα γουσταρουμε την παρεα,αυτο ειναι το θεμα!!!Μωρε δεν φταει το δημοσιο,ισα-ισα που στον ιδιωτικο τομεα ο ανταγωνισμος ειναι χειροτερος,τα ατομα ειναι γκαου!!!

 

Συμπεθερα,σωστα θυμασαι,του μπεζ ειμαι για αυτο απορω...τα τσιγαρα και τα κοκκινα που τα ειδε?

 

Αλεξ,για το ΠΑΠ συμφωνω με το θειο της Μαριας,εγω ποτε δεν πηρα αγωγη...

 

Ατακα Μιμικας στην αγανακτισμενη μου ερωτηση(αφου μου σπασε τα νευρα);-Τι εισαι εσυ παιδι μου?

                                                                                                                          -Μεγαλο νουμερο :-o  :-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello !!!! Τι κανετε κοριτσια;Σημερα οι δασκαλες μου ειπαν οτι η Κωνσταντινα ειναι πολυ καλο παιδι,τους φαινεται οτι εχει αλλαξει,εχει μεγαλωσει...Ειναι λεει δυναμικη και διεκδικει ,ατιθασο λιονταρακι την εχουν ονομασει,με την καλη εννοια μου ειπε το ατιθαση..χαχα
 
Μαγδα μου σε ξενυχτησε ο Βασιλης;μα τι παθαινουν;εμενα παλι ξυπνησε χθες,κατι ειχε το κρεβατι της...ευτυχως δεν αργησε να ξανακοιμηθει αλλα ξυπνησε στις 7!!Σε τι γκρουπ ειναι η Λοις;απο φορουμ;
 
Μαρια τα ιδια κι εμενα,αλοιφη και χαπια και τα χαπια και ο συζυγος για 3 μερες. δεν νιωθω κι εγω τιποτα ,αν δεν ειχα παει για παπ δεν θα το ειχα καταλαβει.Βασικα περιμενω να βγουν και οι αλλες εξετασεις και θα παω να τα συζητησω με τον ντοκτορ. Για το φαι και τον υθπνο που λες στην Κωνσταντινα δεν πιανει..θυμαμαι απο μωρο που ειχαμε θεμα με τον υπνο μπορει να ετρωγε και μην κοιμοταν αλλα μπορει να επεφτε νηστικη και να ξεραινοταν ολο το βραδυ. Τωρα παντως θα φαει τοστ και γαλα.Τι εγινε με την Χρυσανθη;κανατε την ακτινογραφια;Ωραια εξοδο σας κανει η εταιρια..χαχα 
 
Χαρα ησυχια δεν εχετε,ολο στο τρεξιμο!! Δεν θα την παρεις τελικα την Δημητρα ε;να δω πως θα γλυτωσεις...Γιατι δεν πατε και τωρα σε ξενοδοχειο;για την τραχηλιτιδα ρε συ αν δεν κανω την θεραπεια θα ειμαι μονιμα με μια τραχηλιτιδα;;δεν θα εχει επιπτωσεις αυτο;κατι διαβαζα για χρονιες τραχηλιτιδες και προβληματα..
 
 
φιλια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω που την εκανα παντως Αλεξ τη θεραπεια για τη τραχηλιτιδα δε μου περασε και φαινοταν ακομα και στα 2 επομενα παπ μονο στο φετινο δε φανηκε...καντην ομως μπορει να φυγει να ναι ηπιοτερου βαθμου....

Την καναμε την ακτινογραφια.εδειξε μεγαλα κρεατακια και φυσιολογικες αμυγδαλες!!! Την πηγα καπακι στο παιδιατρο.της μετρησε απο οξυγονο πιεση μεχρι της εκανε τυμπανογραμμα αντανακλαστικα πηγα 18.30 και τελειωσαμε 20.00!!! Και τοσο συνεργασιμο το παιδι μου...

Λοιπον μου ειπε οι αμυγδαλες δεν εχουν θεμα ειναι φυσιολογικες ισως μαζεψαν με την αντιβιωση τι να πω.το υγρο στο αυτι υποχωρησε το τυμπανογραμμα πολυ καλυτερο.συνεχιζουμε αλλες 10 μερες θεραπεια χωρις αντιβιωση και κορτιζονη τα αντικατεστησε με ηπιοτερα σπρευ.για τα κρεατακια ειπε οσο το παιδι δεν αρρωσταινει να γεμιζει μυξες να κλεινει η διοδος να μη το βαλουμε χειρουργειο τουλαχιστον πριν κλεισει τα 4. Ερχονται στο ιατρειο παιδακια μου πε που ειναι ολη την ωρα με ανοιχτο στομα δεν αναπνεουν καλα δε κοιμουνται καλα ΤΟ βραδι ειναι νευρικα την ημερα δυσκολευονται να καταπιουν στον υπνο κανει διακοπες η αναπνοη τους ροχαλιζουν δυνατα μονο τοτε μου πε θα την εστελνε για χειρουργειο.τα σωληνακια δε συζητα να τα βαλει γιατι παιδακια που τα βαλαν λεει και παιδακια που δεν εβαλαν στο περασμα του χρονου την ιδια εξελιξη ειχαν.

Μετα τα 6 ο πορος του αυτιου γινεται πιο οριζοντιος και αναπνεει καλυτερα το αυτι.

Συμπερασμα μου πε αν δε κρυωνει να μπουκωνει θα μαστε καλα.μαλιστα μου εγραψε και ενα σιροπι πολυβιταμινη να ενισχυσουμε το ανασοποιητικο.σε 10 μερες να τη ξαναδει αλλα και το υγρο μπορει να κανει απο 3 βδομαδες μεχρι 1.5 μηνα να φυγει.μου δωσε και σταγονες για το κερι να λιωνει.

Ανακουφιστηκα και με αυτα που μου ειπε και με το Χρυσανθακι που το βλεπω να χει παρει τα πανω του με την ομιλια και την ενεργεια.

Μου πε στην ηλικια τους το αιμα ειναι πιο αραιο και σε μια επεμβαση με ολικη ναρκωση σε μια επιπλοκη μη κακο ειναι δυσκολο να σταματησει η αιμορραγια.γι αυτο δε συστηνεται για τοσο μικρα.

Σας λεω 1.5 ωρα μου μιλουσε...το Χρυσανθακι ελεγε μαμα ποτε θα παμε πιτι μας; παμε πιτι μας...ειχαμε Σουζη μετα πηγαμε στον ακτινολογο μετα στο παιδιατρο μετα φαρμακειο.εγω εφυγα 07.30 το πρωι ειχα παει και στο τραπεζωμα για τη πιτα της δουλειας...εβγαλα τα παπουτσια μου απο το πρωι 21.00!!

Η πιτα καλουτσικα ηταν βασικα δεν ειχαμε τι να πουμε..λεει ο προεδρος σε μια φαση στις συμβασιουχες: να ρθειτε τη Δευτερα να βγαλετε τα χαρτια σας απολυσεις κλπ για οαεδ και λεει η μια: θα τα βγαλει η Μαρια.και λεει ο προεδρος: η Μαρια ειναι προισταμενη δε θα κανει χαμαλικια χαριτολογωντας και πεταγεται η ξινη και λεει: ναι προισταμενη του εαυτου της χα χα επειδη θα μεινω μονη προσωρινα και καλα..και κει χολη βρηκε να ριξει...

Εφυγα 16.00 γιατι ειχαμε Σουζη φιλησα ευχηθηκα καλη συνεχεια στη μια και στην αλλη τιποτα της γυρησα τη πλατη...ε μα!!!

Το πρωι της ζητησε ο προισταμενος μου να μου δωσει ενα αρχειο να με διευκολυνει να μη το ξαναφτιαχνω και γυριζει και του λεει:"ρε Μιχαλη στο computer ειναι ας το βρει..." και θα ταν στο δικο της σκληρο στο κοινο δε βρηκα τιποτα.ειμαι σιγουρη θα τα διεγραψε ολα μη βρω τιποτα.

Το ξαναφτιαξα ωμος και καλυτερα απο το περσυνο πηρα τα ευσημα και χωρις να πω οτι δε βρηκα το αρχειο για να μη τημ εκθεσω που δε μου το δωσε.

πω πω ποσα εγραψα...

Η Σουζη μου πε να κανει και εργοθεραπειες η μικρη θα βοηθηθει.και για τη Δημητρα μου πε αφου τα πιανει να μη την αφηνω πισω να κανουμε αςκησεις απο βιβλια προσχολικης αγωγης να μαθει να συγκεντρωνεται.περπαταμε στο δρομο βλεπει τη λεξη parking και φωναζει μαμα το α το α ειναι αυτο.με κουφαινει μιλαμε καθε μερα...ζωγραφιζει μεσα σε μικρα πλαισια χωρις μα βγει εξω το μολυβι.μας εφερε η φωτεινη κολλες ζωγραφικης χριςτουγεννιατικες και ειχε ενα δεντρο την αφησα ζωγραφιζε και οταν το ειδα δε πιστευα οτι το κανε εκεινη.τοσο ομοιομορφα ειχε χρωματισει τις μπαλες μεχρι χθες εκανε μουντζουρες...το αλλο ακομα δε πιανει καλα το μολυβι...μεγαλο το χασμα...

Στο σχολειο εφτιαξαν ημερολογια σημερα σαν ρολοι που οι δεικτες δειχνουν τους μηνες πολυ εξυπνο.θα αρχισω να τους μαθαινω μερες μηνες εποχες μου δωσε ιδεα να δω τι θς πιασουν..

Καλο ΣΚ!! Διωξτε με απο το παρεακι το μονοπολω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεριζω απο τον οτε κ καταπως φαινεται εδω ε βλεπω ολα τα σαββατα πολλες αλλαγες κ μου καναν προταση για αλλο καταστημα σε καλυτερη θεση αλλα λογω παιδιου αποστασης ωραριων δεν με βγαζει παει το σχεδον 500ευρακι που θα παιρνα παραπανω αν πηγαινα σνιφφφ

μαρακι το ποσο χαρηκα με το χρυσανθακι δε λεγεται αφου ο γιατρος σου πε δεν εχει θεμα φυσικα κ θα ακουσετε την γνωμη του οσο κ ακινδυνο ειναι ενα χειρουργειο δεν παυει να ναι ενα χειρουργειο τι καλα την γλιτωσαμε!!!!!!

οτι θα ταν συνεργασιμο το καμαρι σου δεν εχω καμια αμφιβολια το δα κ live οτι κ να της ελεγα ολα νιαι νιαι ελεγε το λατρεψα σου λεω το θελωωωωωωω να το παρω σπιτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρουσκακι μου για την συναδελφισα δεν εχω λογια πραγματικα μπροστα της θα τα βρει οι κακοι ανθρωποι να ξερεις δεν εχουν εξελιξη η κι αν εχουν δεν την εχουν λογω της αξιας τους εγω αυτο πιστευω...

εμεις στην αλλη δουλεια οταν κοβαμε πιτα γινοταν χαμος κετερινκ η εξοδοι σε κεντρα οποιος τυχαινε φλουρι επαιρνε λεφτα η ακριβο δωρο συν αδεια

εδω παλι την κοβουμε στο καταστημα παλι οποιος το τυχει παιρνει δωρακι η αδεια μια χαρα δεν εχω παραπονο οπου εχω δουλεψει μια χαρα ηταν το κλιμα ευτυχως

γενικα βεβαια δεν πολυασχολουμαι κ εγω ποτε κ ετσι παιζει να υπαρχουν θαψιματα κ να μην τα μαθαινω  εγω χαχαχαχα!!!

παντως τωρα κυρια προισταμενη μαρια απολαυσε την μοναξια σου λεω εγω κ αστους να λενε αστους να λενε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξ μου τα γραφες κ καμαρωνα για το ατιθασσο λιονταρακι μας μπραβω το πετιτακι κ που τρωει κ που ειναι τοσο καλο παιδι...

η λοις ειναι σε φορουμ σε μια μαμαδοπαρεα αν θυμαμαι καλα εδω κ χρονια

επειδη ειμασταν μαζι εγγυες κοντα κοντα οταν βρισκοταν με μαμαδες πηγαινα κ εγω οταν γεννησαμε παλι πηγαινα κ τωρα εχουμε συνομιλικα παιδακια κ βρισκομαστε περιπου 1 φορα το μηνα η μια φορα το διμηνο..τα κοριτσια ειναι υπεροχα ολα.

εγω πιστευω να την κανεις την θεραπεια σου γιατι εγω  φοβαμαι μην ειναι κατι απλο κ αμα δεν το κανεις χειροτερεψει..

εγω να σου πω δεν εχω κανει ποτε μου θεραπεια..θελω να παω κ εγω γυναικολογο  λεω απο βδομαδα που θα ειμαι καλα γιατι τωρα εχω κ περιοδο αι να δουμε τι θα μου πει κ μενα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα τη μνημη εχω η ρουφιανα για τα μπεζ.. σου πα απο μενα πηρε η νυφαδια που εμενα ο μεγαλος μου ερωτας ειναι τα εσωρουχα χιχι

εκλεισες εισητηρια μπραβω αγαπη δε πειραζει παρε τη μιμικα αργοτερα αφου θα ξαναπας τοσο συντομα παλι

μη το πουντιασετε το παιδι αν το σπιτι ειναι κρυο μωρε..

καλα για την ατακα της μιμικας δεν εχω λογια χτεσινη ατακα β

βασιλακο ωρα για νανι

οχι ακομα

βασιλακο τωρα ειναι ωρα

δε στα πανε καλα μαμα τωρα ειμαι αντρας θα κοιμαμαι αργα [smilie=sad5.gif]  [smilie=sad5.gif] 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα εχω εξοδο σε ρεμπεταδικο εκλεισε τραπεζι η ινα για τα γεννεθλια της επεισα κ τον συζηξ κ ο β θα μεινει με τη γιαγια ηθελε να ρθει μαζι κ το παιδι αλλα οχι κυριε συγνωμη αλλα για 3 ωρες θελώ να απολαυσω χωρις να αγχωνομαι να κυνηγαω κ να γκρινιαζω οχι κ μη ασε που θα ξενυχταγε το μωρο μεσα στα τσιγαρα

ολα αυτα δεν επιασαν σαν επιχειρηματα επαιξα κ το τελευταιο χαρτι κ αυτο επιασε(μα δε θες να βγουμε οπως παλια σαν ερωτευμενοι πιγκουινοι κ να ασχολουμαι μονο μαζι σου ???) εγω το πα για πλακα κ τελικα ηταν η αιτια που ο β θα κατσει σπιτι [smilie=disgust.gif]

οτι να ναι οι αντρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγκυ καλα να περασετε!!! Καλα τρελαθηκε ο κατακουζηνος και θα παιρνε το τριχρονο σε ρεμπεταδικο;; τι θα κανε καλε εκει μονο του με τους μεγαλους;;

500€ διαφορα η νεα θεση;; κριση κριση αλλα ο οτε δινει τοσο παχυλες αυξησεις; αμα ειναι μακρυα τι να το κανεις...πρωτα απο ολα το παιδι και απο οσα μας εχεις πει εσυ παιρνεις και καλα bonus και σε ακουω ευχαριστημενη.

Εγω να δεις απο Δευτερα τι θα χω...απογραφες κλεισιματ αποσβεσεις απολυσεις κι ολα μονη

απο τη μια αγχωνομαι απο τη μια χαιρομαι που θα αναλαβω δραση.θελω να τα αλλαξω ολα απο αρχειοθετηση μεχρι νοοτροπια!! Χα χα

Πηγαμε παιδοτοπο με το μωρο απο κατω σε φουσκωτα λυσαξαν μιλαμε τις βγαλαμε και τις τρεις σηκωτες μουσκεμα! Και αυπνες απο το πρωι 07.30!! Εκσταση παιρνουν τα παιδια μου δεν εξηγειται!

Με επηρεασε η Χαρα με τα κοκκινα βρακια και χθες τους πηρα απο h&m κατι κοκκινα με μινι...καλα μιλαμε καναν σα τρελες.ολο ασπρα η παλ χρωματα εχουμε με τα κοκκινα ενθουσιασμος τρελος σας λεω!!! Της συνομοταξιας Μιμικας και ξαδερφης κι αυτες...

Φιλακια....καλο βραδι ωραια τραγουδακια στον alpha.romantic...

Αφιερωμενα οποια ακουει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου τι ωραιος καιρος σημερα θελω να ρθει το καλοκαιρι τωρααααααα

Τωρα εκατσα ξυπνησα 11.30 κ ως τωρα εκανα δουλειτσες σχεδον το αστραψα το σπιτακι με εχει πιασει οιστρος καθαριοτητας σημερα

Ο μπαμπας μας σερνεται απο καναπε σε καναπε μιας κ του δωσε κ καταλαβε χτες

Κ το παπακι μαστορευει στον παγκο του

Χτες περασαμε τελειαααααααα!!!!!

Το μαγαζι πολυ παρειστικο τα φαγητα σουπερ ωραια ορχηστρα τα τραγουδια τοσο ωραια που λεγαμε αλλο ενα κ μετα φευγουμε αλλο ενα 4.30 γυρησαμε τελικα ευτυχως ειχε ερθει η πεθερουλα σπιτι κ ο β δεν καταλαβε καν την απουσια μας ηταν κ οι ξαδερφες σουπερ

Το σερβις γρηγορο κ απο τιμες σουπερ

Δυο φορες ρωτησε η ινα μπας κ δε μας τα χαν υπολογισει σωστα πολυ φαι κ απο κρασι ηπιαμε πολυ αλλα δε μας χαλασε καθολου στο γυρισμο οδηγησα εγω ξυπολητη κ ο αντρας μου τραγουδαγε δε ξανακΑνω φυλακη χαχαχαχα

Αφου απο χτες αρχισαν να συζητανε για την επομενη εξοδο τα καμαρια μας

Το χαμε αναγκη ολοι μας

Εγω σημερα δεν εχω καθολου φωνη βεβαια πρωτον τραγουδουσα χαχαχα κ δευτερον για να ακουγομαστε φωναζαμε πιστευω ως αυριο θα μαι οκ

Ο βασιλης κοροιδευει :δεν ακουσα μαμα ξαναπες τοοο !!!!σα το κακο λυκο λεει ακουγομαι χαχα

Μου λειψατε ....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι στο χω ξαναπει θα τα οργανωσεις ολα τελεια στη δουλεια το χεις παιδι μου εσυ!!μου θυμιζεις τη μονικα στα φιλαρακια χιχι

Για τη θεση 500 ευρα γιατι ειναι θεση ευθυνης αλλα δε παιΖει προεχει ο β κ λογω αποστασης θα χανω πολυ πιλυτιμο χρονο μαζι του δε πειραζει ισως ξαναπαρουσιαστει ευκαιρια οταν θα μπορω..

Κ μενα εξτασυ παιρνει ο β στανταρ σαν τις δικες σου ολη μερα κοπανιεται τον βλεπω κ κουραζομαι

Νοικιαστε στρουμφακια 3 σε βιντι βιντι που λεει κ ο β

Εμας το χει δει τρεις φορες ξετρελαθηκε ακομα κ γω κολησα κ το δα γενικα μου αρεσουν τα παιδικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω μου μειναν τα μπανια κ τελος οι δουλειες για σημερα μπας κ βολταρουμε μετα σε κανα καβουρι να δω λιγο θαλασσακι εχω παθει στερηση

Αυριο εχουμε οφθαλμιατρο οικογενειακο τσεκ απ το χα ξεχασει κ χανω τη μαμαδοσυναντηση σνιφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγκυ ανατρίχιασα τώρα ειλικρινά....η αδερφή μου με φωνάζει Μόνικα από τα φιλαράκια!!!!!!!Δε θυμάμαι να το χα αναφέρει ποτέ σε σας....απίστευτο...τόσο πολύ υστέρω είμαι τελικά που το καταλάβατε διαφορετικοί άνθρωποι μαζί;;;

Η αλήθεια από τα φιλαράκια ήταν η αγαπημένη μου!Και έκανε και αυτή εξωσωματική στο σίριαλ και δίδυμα...χα χα πολλά κοινά...

 

Σήμερα βρεθήκαμε με Φωτεινοοικογένεια!Πήρε tablet αλλά οι επισκέψεις δε πλήθυναν στο mammy....όλοι καλά είναι παίξαν τα μικρά,πήγαμε καφεδάκι,κούνιες,τέλειο καιρό είχε σήμερα.

Καλή εβδομάδα....πάω για νάνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...