Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 vo40 - ΚΟΡΙΤΣΙΑ VS ΑΓΟΡΙΑ ΓΡΑΨΑΤΕ 2


Recommended Posts

Μαριλου,

εγω που εκανα απογαλακτισμο με χαπια, πηρα 2ς μαζι αλλα το στηθος μου γεμισε οταν γυρισα απο μαιευτηριο και αναγκαστηκα και πηρα αλλα 8 χαπια...σκατουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ USERNAME ΜΟΥ. οποτε αλλαξα... ειμαΙ Η ΕΛΕΝΗ_ΣΚ.

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω.... τα παιδια και τα ΤΡΙΑ ειναι καλα.. τα μωρα μου εχουν βγαλει την πιστη στο φαγητο.

το γαλα μας το πινουμε πιγμενο με ρυζαλευρο με το κουταλακι.(100μλ σε 1 ωρα) ο καθενας τους..

φαγητο δεν τρωνε πανω απο 100 μλ και κανουν 1 ωρ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ.

εχουμε γυρισει ολους τους παιδιατρους της περιοχης.. τα παιδια ευτυχως δεν εχουν κατι παθολογικο οποτςε το εχω αποδεχτει οτι απλα ειναι αρνητικα στη σιτιση..

τα θηλασα μεχρι 6 μηνων και τωρα πινουμε το κατεψυγμενο γαλα... εχω γεμισει τον καταψυκτη με γαλα μου και τους αναμειγνυω με ξενο και ετσι θα πινουμε μεχρι τον ενατο..πλεον

δεν ααγχωνομαι... θα μεγαλωσουν και αυτα οπως μεγαλωσανε ολα τα κακοφαγα παιδια...ε

λπιζω να ειστε ολες καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε/////ελεονωρα..χαχαχ..κ λεω ποια τσατσΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ μςε αυτο το ονομα;;χαχα...πεθαινω!!

γεια σου ρε φιλεναδα!!!

εμεις καλα..γυρισαμε απο μαμα ευα ,ελενη σκ!!

καλα ητανε..

πολυ σακτοπαιδο η μαρθα σημερα..κ γω μαλλον δεν ημουνα στα καλα μου!!

τεσπα!!

η μπουμπου κοιμηθηκε απο τις 8 ..αντε να δω τι ωρα θα σηκωθει..

αυριο το πρωι θα παω πανεπιστημιακο νοσαοκ να κλεισω ραντεβου να κλεισω παιδοπνευμονολογο για τη μπουμπου..τον αλλη μηνα βεβαια!!

αντε να δουμε αν θα τα καταφερω..ναναι καλα η μαριλου..που με κατατοπισε..δε σας διαβασα!!

το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xa xa xa!!!!!!!!!!!οτι username και να εβαζα μου ελεγε οτι προυπηρχε!!!!

για σενα θα ειμαι η ουρσουλα!!!!!!! χα χα χα!!!!!!

ξεκινησες να μαλωνεις την μαρθα για την συμπεριφορα της στην μπουμπου και να της εξηγεις οτι δεν ειναι πρεπων?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι....ξεκινησα.ε πηγαινε αλλο..με το καλο..δεν ειδα προκοπη..αληθεια..πλεον μπουμπου δε με βλεπει κα κλαει ...ελα παρε κ τετοια..ηρεμα πραγματα..

μαλλον το παιδι ηθελε να σωθει..τι να πω ρε ελενη!!

θα δειξει πωςε θα παει κ αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!!!!

καλά τα πάμε δόξα το Θεό! δεν έχουμε κλάματα για το "ζιζι" αλλά έρχεται 3-4 φορές και μου τρίβεται κ το ζητάει αλλά του αποσπώ την προσοχή με κάτι άλλο και όλα καλά! Έχω τύψεις αλλά ξέρω οτι θα μου περάσει μόλις σταματήσει να ζητάει. Το βράδυ κοιμάται ωραία, ξυπνά 1-2 φορές κ ζητά νερό και ξανακοιμάται! Μόνο που από χθες το πρωί μου κάνει λίγο πυρετό... και μέσα σε όλα μου έκοψε επιτέλους ο Χριστόφορος την βραδινή πάνα!!!!! Ξυπνάει μόνος του κατά τη 1 και πάει τουαλέτα και δεν έχουμε ούτε 1 ατύχημα εδώ και 10 μέρες!!! Και έλεγα και εγώ φαντάρος θα πάει και θα φοράει τένα! χαχα!!!

Χρυσούλα κ εγώ τα 2 χάπια πήρα αλλά ήταν ακόμα τουμπανέιρος το στήθος κ μου είπε ο γυναικολόγος να πάρω την συσκευασία με τα 8 αλλά να τα σταματήσω όταν δω και ξεπρίζομαι, δεν είναι ανάγκη να τα πάρω όλα αν δεν χρειάζεται. Επίσης μου είπε να δέσω το στήθος σφιχτά με επίδεσμο... να το έχω συνέχεια έτσι μέχρι να γίνει καλά διαφορετικά μπορεί να πάθω μαστίτιδα. Σήμερα δεν πονάω τόσο πολύ...

Νανά μου είναι μικρουλάκι ακόμα αλλά το αφήνεις σε έμπιστα χέρια! Μην στεναχωριέσαι...

Γειά σου Ελένη τρίτεκνη!!!! Αντε βρε να μπαίνεις πιο συχνά! Να πάμε και καμιά βόλτα όσο είναι ακόμα καλός ο καιρός που έχουμε να σε δούμε από πριν γεννήσεις! Να γνωρίσουμε και τα διδυμάκια! Η Ρηνούλα είναι καλά; πως τα πάει με τα αγόρια; Καλέ τόσο κακόφαγα είναι ε; υπομονή... και εμένα ο μικρός μια από τα ίδια (να σε παρηγορήσω δηλαδή! )

Σωσώκα όλο κοπάνες, όλο ταξίδια και βόλτες είσαι!!!! Μην σε ακούσω ποτέ ξανά να παραπονεθείς για την κρίση, την ακρίβεια και την μείωση μισθών γιατί θα σε κράξωωωωωω!

Μαρδιο μπράβο και για την εκδρομή που περάσατε καλά αλλά κυρίως για την κουκλίτσα σου με την πρόοδό της!!!! Ορίστε, τώρα μπορείς να ξεκινήσεις για το 3ο νινί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου...

γεια σου βρε ελεωνόρα... χαχαχα

μπράβο για την υπομονή σου.

νομίζω έχει κάτι μπιμπιρό που το στόμιό τους είναι κουταλάκι..ί

σως να σε βοηθήσει αυτο.

μαριλού ελπίζω να σου σταματήσει γρήγορα το γαλατάκι

πολύ γέλασα που είπες στη μαρντ ότι είναι έτοιμη για το τρίτο που έκοψαν την πάνα τα κοριτσια... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!

Ω τι ευχάριστη έκπληξη!Ελένη welcome back!Ετσι τα αγόρια ε,κακόφαγα;Κάτι μας είπε η Σωσώ.Μπορεί τώρα που θα αρχίσετε τα φαγητά να στρώσουν,να τους αρέσουν περισσότερο.Στείλε καμιά φώτο.Μοιάζουν μεταξύ τους;Καλά κουράγια!

Μαριλού λογικά για το tickeraki πας στον πίνακα ελέγχου στην υπογραφή και σβήνεις το τελευταίο σου link.Για ψάξτο λίγο πάνω δεξιά.Μπράβο για το μεγάλο σου για τη πάνα και για το μικρό για το βυζί.Δεν είχα ιδέα πόσο κολλημένα μπορεί να ναι τα αγοράκια με το ζιζί και χθες ήμουν με αγορομάνες τρίχρονων.Μου λέγαν όταν τις δουν γυμνές τους γυρνάει το μάτι κοιτάνε με λύσα το βυζί σαν να ναι ενήλικες γυαλίζει λέει το μάτι τους και θέλουν και ζητάνε να το πιάσουν...Κουφάθηκα...Λέω υπερβάλλετε δε μπορεί.Όχι λέει ακριβώς ίδια αντίδραση.Αστε που μου λεγαν έχουν ανησυχίες με το πουλάκι τους όλο με αυτό ασχολούνται.Απίστευτο μου φάνηκε από τόσο μικρά.Εχω κόρες και δεν παρατηρώ τίποτα τέτοια.Αντε να πιάσουν το πιπί τους όταν είναι για τσίσα αλλά τις μαλώνω γιατί δε θέλω να το ακουμπάνε με τα χέρια για τα μικρόβια.

Νανά τρεχάτε ποδαράκια μου....πως προλαβαίνεις όλα αυτά το 24ωρο χωρίς βοήθεια οεο;;;Γλυκά,ζωγραφιές,φαγητά μπελαλίδικα,εξορμήσεις,θηλασμό...απίστευτη είσαι!

Εμένα το πρωινό δε ξέρω πως μου φεύγει έτσι τσακ μπαμ.Μέχρι να ρθω από τη θάλασσα να μαγειρέψω μεσημέριασε!

Σωσω καλά να περάσετε!

Φιλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σωσώ, πολύ το ευχαριστήθηκα που σου την είπε για τα ταξίδια...ν

α μάθεις να μη μου τη λες εμένα που ψώνισα δυο φορεματάκια μετά από 1,5 χρόνο...

σε λίγο θα πάμε στην ανθ.

θα ερθει κ ο α μαζίμας.

το περιμένει πώς κ πώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τη διαφορα οτι ποτε δε μιλησα για κριση..δε κλαιγομαι..οσα εχω τρωω...γνωστο!!

χαχ!!!

αν κ ειμαι κομματια!!

πηγα το πρωι να κλεισω ραντεβου για παιδοπνευμονολογο..το μπουλο..

αδεια ειχανε..

να δω εσεις που τα κανετε μασουρια τι θα τα κανετε στο τελος..ξοδευεται ρε!!το κρατος θα σας τα φαει!!χαχα!!

καλημερα νανα!!

η μπουμπου βηχει πολυ ρε γαμωτο..μου φαινεται θα τη βουτηξω κ θα παμε νοσοκομειο..δε ξερω..

κατσε να γυρισουμε απο ρεθυμνο!

σαπανκορυζο για σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ να φανταστώ ότι δεν αναφέρεσαι σε μένα...

γιατί αν αναφερεσαι σε μένα λυπαεμαι πολύ...

ένα από τα στοιχεία που δε με χαρακτηρίζουν είναι η μιζέρια...

μαρντ, υπερβολή μου φαίνεται αυτό που λες..

εκτός αν αυτές οι μαμάδες ντρέπονται να ντυθούν μπροστά στα παιδιά τους κ αν τα δουν κατά τύχει τα δουν τους κάνει εντύπωση γιατί δεν το έχουν τα ίδια.

ο δικός μου που τα βλέπει κάθε μέρα,του είναι αδιάφορα.

επίσης, υπάρχουν κ κοριτσάκια που τρίβουν το πιπί τους σε καναπέδες.

εξαρτάται από το μωρό.

εμείς πήγαμε στην ανθ πάλι.

ο α τους ντρεπότανε... το είδαμε κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε...εννοειται δεν εννοω εσενα..εννοω το κοσμο που κλαιγεται...

και λεει δεν εχει δεν εχει κ μαζευει..αυτο μου την δινει..πειραζει;;

σορυ κιολας απλα εγω το εχω ξανα πει..ξοδευω οσα εχω!!

και στη τελικη φτηνα παλι θα μας βγει γιατι εχουμε μονο τα μεταφορικα..σπιτι εχουμε να μεινουμε εκει..οπως κ παντου..εννοω οπου παω!!

η δικια μου να δεις τριψιμο το πιπι της!!

μιλαμε μονο που δε το ματωνει..κ μετα τσουζει!!κ κλαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει..κ οσον αφορα τα λεφτα..ο καθενας κανει οτι θελει...

πραγματικα..ο καθενας τις επιλογες του..αλαλ τη μιρλα δεν τη μπορω..πειραζει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

μπηκα να σας αποχαιρετησω προσωρινα...

γεια σου Ελένη, γουελκαμ μπακ!

Σωσω Σαντορινη εισαι σιγουρη; εχει αποκατασταθει το θεμα ρευμα;

μια φιλη ηταν την προηγουμενη βδομαδα και κακοπερασε...και δεν ηταν και ολες τις μερες...

οτν εχει λεει διακοπη ρευματος εχουν και νερου διακοπη εκει...

και τη βγαζανε με τα εμφιαλωμενα για να καθαριζονται-3 ευρω το μπουκαλι φυσικα η Σαντορινη-

και ειχε μου λεγε μια βδομαδα να δωσει γαλα στα παιδια γιατι δεν εμπιστευοταν με το μπλακ αουτ να παρει τα χαλασμενα...

ολο γαστρεντερικα προβληματα ειχε το νησι μου λεγε...

στα λεω ενημερωτικα...

δεν προμηθευεσαι με τιποτα εβαπορε λεω γω;καλου κακου...

πηγα που λετε το πρωι στο γιατρο, δεν εχει παρει και πολυ γμτ 2850 και ειναι αδυνατος γενικα, κεφαλι-ποδια-χερια, μονο κοιλαρουμπα εχει λογω ζαχαρου μου

(τι μορφη θα βγαλω παλι!)

σκεφτομουν για την αλλη βδομ αλλα τον ειδα κι αυτον λογω του ζαχαρου μου να μην το αφησουμε, αφου με ειδε και η μαια απο κατω μετα στο Ιασω, εχει κατεβει το κεφαλι στη λεκανη, οποτε θα μπω μεσα αποψε!

Θα καθησει ενα 24ωρο στην εντατικη παρακολουθηση-λογω ζαχαρου- κι ο Βασιλης ειχε μεινει 1 μερα για τον ιδιο λογο...

Μου την ειπε που δεν εχω παρει κιλα γιαυτο δεν παιρνει το παιδι(εχω παρει 4)

μα δεν κανω τιποτα επιτηδες...ετσι ειμαι στις εγκυμοσυνες...και τρωω...αει συχτηρ...τη μια μην τρως την αλλη τρωγε...

ειχα κι ενα κολλημα με τον πασατεμπο και τους ηλιοσπορους τον τελευταιο καιρο...ασχετο...

για να δουμε...εχω την αγωνια μου ας ειναι το 3ο...

δεν μπορω και να κοιμηθω εχω υπερενταση 2-3 μερες τωρα...και να δω πώς θα σπρωξω...

παλι θα μαι κουρασμενη και δε θα χω κουραγιο να σπρωχνω...

Σας φιλω ολες!!!

...θα σας μηνυματισω εννοειται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ντομάκι με μια σπρωξιά να τον "φτύσεις" το γιόκα σου!Η σκέψη μας μαζί σου!Περιμένουμε αύριο τα νέα!!!Δε πειράζει για τα κιλά θα τα πάρει μετά!!Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άπαπα ίντριγκες που δημιούργησα!!!! Δεν ξαναμιλάω... θα αναφέρομαι σε ουδέτερα θέματα.... :)

Ντόμ με το καλό!!!!! Καλέ μην απογοητεύεσαι ακόμα δεν μπήκες!!!! Όλα θα πάνε καλά! Τόση εμπειρία και θα πάει χαμένη; Σε εμπιστεύομαι εγώ! ;) Αντε εύχομαι σε 5' να τον έχεις ξεπετάξει!!!

Μαρδιο κάθε πρωί πας θάλασσα; Μπράβο κουράγιο!!! αλλά καλά κάνεις! Ας το ευχαριστηθείτε αφου μπορείτε! Υποθέτω πως παίρνεις και τις τσούπρες μαζί ε;

Όσο για το τσουτσούνι του ο Χριστόφορος όλη μέρα με αυτό ασχολείται! Του αρέσει να κυκλοφορεί στο σπίτι ξεβράκωτος για να το πιάνει ανά πάσα ώρα και στιγμή! Εγώ εκνευρίζομαι αφάνταστα... κάθε 3 και λίγο μου λέει : "μανουλίτσα πάλι τεράστιο έγινε! " άφησε το, παιδάκι μου ήσυχο! Λάστιχο το κατάντησες!

Η κορυφαία ερώτηση:

- μανουλίτσα έχεις όρχεις;

- οχι αγάπη μου είμαι κοριτσάκι και έχω μόνο πιπί.

- Όταν μεγαλώσεις και γίνεις αγοράκι θα έχεις!!!!

- όχι δεν θα γίνω ποτέ αγοράκι....

- μα όχι τώρα βρε μανουλίτσα! όταν θα παντρευτείς!!!

χαχαχα! συνεννόηση μπουζούκι!!! Για το στήθος μου πάντως όπως λέει και η Νανά το προσπερνάει αδιάφορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό ντομάκι μου.

πωπω... αύριο θαωκρατας κ τον τρίτο γιόκαρο..

μου αρέσειωπολύ η ιδέα των τριών αγοριών...

εντάξει... τα πρώτα χρόνια θα ξεσκιστείς στην κάλτσα κ τα σόβρακα... αλλά μετά θα σε προσέχουν σαν τα μάτια τους.. χαχαχα

εμένα πάλι λέει ότι θέλεινα με παντρευτεί όταν μεγαλώσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μαριλού μόνη πάω θάλασσα όχι με τα κορίτσια,είναι παιδικό τα πρωινά γι αυτό με βλέπεις χαλαρή.Αν είχα τα παιδιά δε θα την πάλευα να πηγαίνω κάθε μέρα.Εχω θέμα με τη μέση και ο γιατρός μου πε μπάνια όσα μπορώ,η καλύτερη γυμναστική για τη περίπτωση μου.Με τα παιδιά όταν πάμε θάλασσα σα σημαδούρες καθόμαστε έξω έξω,μόνη ξεμακραίνω κάνω ασκήσεις.

Χε χε πλάκα έχει ο Χριστοφοράκος σου με τις ανησυχίες του.Εμένα η κόρη με έχει ρωτήσει τι είναι τα μεμέ μου και γιατί αυτή δεν έχει.Αλλά της είπα όταν μεγαλώσει και τρώει όλο της το φαί θα χει και αυτή.Όσο για του μπαμπά μας το "εργαλείο" τον είδε στο μπάνιο και φώναζε μετά "ο μπαμπάς έχει ουρά!!!"

χα χα τα σκατούλια,τόσο αθώα...

Όποια έχει νέα από Ντομ ας γράψει...θα ξαναμπώ το μεσημέρι να δω.

Βγήκαν τα μόρια για παιδικούς σταθμούς,όποια ενδιαφέρεται στη σελίδα της eetaa.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μαρντ!!!

πού είστε οι υπόλοιπες;

μάρκερ τι νέα με το μπεμπέ;

σε λίγο θα πάω τον μικρό στην ανθούλα κι εγώ θα πάω στην πεθερά για να φτιάξω την τελευταία δόση σαπουνιώνγια τη βάφτιση.

ρε σωσώ.. πώς κ δεν έχεις ασχοληθεί με το πατσγουωρκ;

έπεσα τυχαία σε κάτι μαθήματα του φτιάξτο κ φαίνονται τέλεια...

η μαμά μου είχε μια μηχανή ραψίματος, την οποία δεν είχε χρησιμοιήσει ποτέ γιατί είχε βολευτεί με την ποδοκίνητη.

είναι πάνω από είκοσι ετών.

αξίζει τον κόπο να μου τη φέρει ο μπαμπάς μου ή δε θα δουλεύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε η ντομ μας!!!!

εναν γιοκα 2750!!!!

Φαντάζομαι θα σας έστειλε μήνυμα και σας!!!

να σας ζήσει κυριακηηηη!!!!!! Σαν τα ψηλά βουνά να τον καμαρώνουμε αυτόν και τα αδελφάκια του!!!

καλη λοχεία και καλούς θηλασμους!!!

καθυστερημενα...

σωσω να σας ζήσει ο ανιψιός!!!! :)

θουλη να σου ζήσει ο γιος!!!!! Καλή λοχεία κοριτσαρα!!!!

εμεις καλά!!! Ηρθε σύμβουλος θηλασμου σπίτι μας είδε. Τα πάμε λέει υπέροχα. Μέχρι την άλλη εβδομάδα θα έχουμε κόψει και το ξένο. Τώρα πίνει γύρω στα 200ml το 24ωρο. Χθες ηπιε 180. Τίποτα....

θα το είχαμε κόψει αλλά ήταν λίγο ακομη ερεθιςμενες οι θηλες μου από τη μηκυτιαση και δεν ήθελα να τις πληγωσω.

ειχαμε δυο βραδιά με έντονους κολικους. Μάλλον κάτι εφαγα. Γιατί πέρασε και δεν είχε κολικους από το πρώτο 15 μέρο και μετά που λένε.

κατα τα αλλά καλά. Ξεπεταχτηκε έγινε κοριτσαρος!! Χαχα

μαρ ο μπεμπης ελπίζω καλά. Πες μας νέα σας.

καλα ο δικός μου έπαθε το εξής προχθές.

τον ξυπναω και του βγάζω τη πάνα βρακακι η οποία να πω ότι είμαστε έτοιμοι να τη πεταξουμε και αυτή να ξεμπερδευουμε.

το τσουτσουνι σηκωμενο. Ααα μαμα κοιταααα!!! Τι επαθεεεε;;; Του λέω με ψυχραιμία. Θέλεις τσισα μήπως;

Μαμα τι επαθεεεε;;; Πως θα κατέβει;;;; Τωραααα; Τώρα τι θα κάνω μαμαααα;;;;

ηταν σοκαριμενος.

του λέω έλα πάμε να κάνουμε τσισα. Μέχρι να πάμε είχε κατέβει. Χαχαχαχα

η μαμα μου είχε παει μέσα και γελαγε. Χαχαχα εγώ φυσικά σοβαρή κρατηθηκα.

χαρα να χαίρεσαι τον άντρα σου καλε!!!

εχει γενέθλια μαζί με τον δικό μου σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληπσερτα...γεννησε η ντομ..ταλαιπωρηθηκε λιγο αλλα ολα καλα..2750 νομιζω ο γιος!!

να σου ζησει φιλεναδα!!

νατε κ στο τεταρτο με κορη!!

μαριλου μη μασας..με τη νανα γνωριζομαστε καλα..δεν παρεξηγουμαστε..

νανα αν ξερεις οτι δουλευει ας την κατεβασει..αλλα να την χρησιμοποιησεις ομως..μην στην κατεβασει και την εχεις κημηλιο..εννοω αν δεν την χρησιμοποιησεις αστην πανω..για ντεκορ κ μονο φτανει..αληθεια!!

εμεις γυρισαεμ απο ρεθυμνο..ολα καλα..δε κοιμηθηκα χθες βραδυ..νυσδταζω πολυ!!

κ δε κοιμηθηκε η μαρθα..κ ειναι μεγαλο σκατ...δο!!

σημερα ειναι του αντρεα;;

μαρακι να χαιρεσαι τον αντρα σου..

η μαρκερ που ειναι;;το παιδι καλα;;

τρωει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, μου έστειλε κι εμένα.

να της ζήσει...

τι όμορφο πράμα να γεννάς το τρίτο σου παιδί...

δεν έχω το τηλ της μάρκερ.

οποια το έχει ας της στείλει ένα μήνυμα..

για ναμην μπαίνει σημαίνειότι κάποιο θέμα θα έχει.

σωσώ, δυστυχωως δεν είναι από τις μηχανές ντεκόρ.

τη ζύγισε ο μπαμπας κ είναι δεκαέξι κιλά.

δεν αξίζει τον κόπο γιατί δεν ξερω αν θα δουλεύει.

πόσο στοιχίζουν οι καινούριες;

έφαγα κόλλημα με το πατσγουώρκ...

μαράκι, ανακάλυψε το πουλάκι του ο διονυσάκος;

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...