Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Είχα καιρό να μπω αλλά τα νέα σας είναι τέλεια!

Μικάκι μου με τα καλό τα διδυμάκια σου!!! Διάβαζα τις σελίδες μέχρι να δω τι έγινε κι είχα τρελή αγωνία, άσε που με την πτώση τρόμαξα!! Πολλά πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Μπράβο!! Κάνε λίγο κράτη με τις δουλειές και πρόσεχε την κοιλίτσα σου και φυσικά τη Μαρία σου! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου υγιέστατα!

Candycrash πολλά συγχαρητήρια και σε σένα! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Πολύ χάρηκα και με τις δυο σας.

Κοριτσάκι μου τώρα η σειρά σου! Μην ανησυχείς που δεν έχεις στην κατάψυξη! Δεν θα τα χρειαστείς γιατί είσαι εγκυούλα!

Μαρινάκι μου πολύ χάρηκα που διάβασα νεάκια σου! Γράψε μας νέα σου. Εδώ είμαστε για να μοιραζόμαστε χαρές και δύσκολες στιγμές! Εύχομαι βέβαια μέσα από την καρδιά μου τα επόμενα νέα να είναι ευχάριστα. Μας λείπεις!

Ροζάκι και Νατασούλα πως πάτε; Φουσκώνετε ε; Όμορφη περίοδος είναι! Χαρείτε τη!

Λαμπρινή μου τι κάνει το αντράκι σου; Μπήκατε σε πρόγραμμα;

Jajjolino μου ολόκληρο άντρα έβγαλες! Φτου φτου φτου! Να σας ζήσει! Γερός και καλότυχος!

Μαρδιό μου τι κάνουν οι κούκλες σου! Πολύχρονες έστω και καθυστερημένα για τις γιορτούλες τους! Πως τα καταφέρατε βρε να γιορτάζουν με σειρά; Θα κάνουν ωραίες γιορτούλες μαζί! Να τις χαίρεστε!

Τα δικά μου τα νέα είναι πάνω κάτω τα ίδια! Πολύ δουλειά και πολύ τρέξιμο. Καλά να είμαστε... αφού υπάρχει δουλίτσα δεν βαριέσαι... Αρκεί που έχω το αγοράκι μου και με το χαμόγελό του όλα σβήνουν! Η μόνη εξέλιξη είναι ότι πέρασα και από την επιτροπή οπότε μπορώ να μαζέψω τα φαρμακάκια μου σιγά σιγά και με το νέο έτος να ξεκινήσω κι εγώ για αδερφάκι!

Φιλιά σε όλες και να είστε αισιόδοξες! Έχει ο Θεός μωράκια για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια καλησπέρα, καταφερα και εβαλα το τικερακι μου!!!!!!!!Επεστρεψε το ρεψιμο παλι......κλαψψψψψ πινω χαμομηλακι...σημερα πηγα στον γιατρο μου εγραψε τις εξετασεις του α τριμηνου από βδομαδα θα παω να τις κανω.πηγα αγορασα κατι δωρα για τις ανηψιες, που ειχαν γεννεθλια. μετα αγοράσαμε ψαρια και τα αφήσαμε να τα ψησουν. Ηρθαμε σπιτι 4 πια...κουραστηκα. candycrasy εννοείται θα ακουσετε καρδουλα!!!!!! μετα τις 6 εβδομάδες ακους ! μην αγχωνεσαι και γω καπιες φορες όταν δεν εχω κανενα απολυτως σύμπτωμα ετσι σκέφτομαι αλλα επειδή ακριβως ειχα και στη Μαρια μου συνέρχομαι....και σταματαω τις βλακωδης σκεψεις μου.Μετα που θα κλωτσαει θα εισαι σιγουρη πως είναι καλα και θα αγχωνεσαι παλι αν καμια μερα δεν κανει τρελες κωλοτουμπες. όπως και να εχει ολο και με κατι θα αγχωνόμαστε...χαχχαχααχα Koritsaki mou πως παμε, αντε να περνουν οι μερες σιγα σιγα. Diaz πολύ χαιρομαι που σκέφτεσαι για αδερφακι και συ! με το καλο και με διδυμακια!!!!!!!! Νατασα πες μου ειχες προαισθηση για τα νινάκια μου? τι κανουν τα δικα σου? κλωτσανε?

Εχω να κανουμε μπανιο τη μικρη και να της φτιαξω κανενα τοστ.Σκεφτομαι ότι στη γιορτη του Νικου θα τα παραγγειλω απ εξω. Να δω και το σπιτι πως θα το φτιαξω αλλα τα πανω πανω θα τα καταφερω. τα λεμε το πρωι. Φιφουλινα,Mardio τα ειπαμε το πρωι εμεις! lallouna καλα αποτελέσματα για αυριο!!!!!!!!!!!!!! ένα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΗΡΘΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ 11ΘΑ ΞΕΡΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΩ:(ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩΩΩ!!!!!ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΕΣ ΘΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ???ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Lallouna μην προδικάζεις τις καταστάσεις. Περιμένουμε άμεση ενημέρωση!! Δυστυχώς οι "θυσίες" δεν είναι πάντα ανάλογες του αποτελέσματος, αλλά η καθεμία μας πιστεύω έχει τη δική της σειρά! Για όλες έρχεται! Εγώ συνεχίζω τις ενέσεις και τις μετρήσεις οιστραδιόλης. Σουρωτήρι έγινα :) Χτες το βράδυ είχα ανήσυχο ύπνο γιατί με πονούσαν οι ωοθήκες... Τα υπόλοιπα κορίτσια ξύπνησαν, είναι στη δουλίτσα; Koritsaki mou πότε είναι η δική σου χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα απο το βροχερο ηρακλειο!

diazaki τι καλα που μπηκες και μαθαμε τα νεα σου!!χαιρομαι που σκεφτεσαι να κανεις αδελφακι στο αγορακι σου!ευχομαι οτι καλυτερο και να μπαινεις συχνοτερα να τα λεμε.οσο για το αν ειμαι εγκυος απο το σπομα σου και στου θεου το αφτακι!!

ΜΙΚΑΚΙ μου καλα θα κανεις να τα παραγγειλεις απο εξω η να σε βοηθησει καποιος γιατι ειναι κουραση και τωρα δεν εισαι για τετοια!

lallouna εμεις τα ειπαμε και περιμενω με αγωνια τα αποτελεσματα!

fifoulinaki περνανε και για σενα σιγα σιγα οι μερες για την ωοληψια!εγω χοριακη τη Δευτερα!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Lalluna πως πηγε η χοριακη σου;Εχουμε ολες αγωνια και ευχομαστε για ενα ευχαριστο αποτελεσμα

fifoulina ειναι λογικο στη μια ωοθηκη να ειναι πιο ανεπτυγμενα τα ωοθηλακια , αν σκεφτεις οτι οι περισσοτερες γυναικες ετσι κι αλλιως τις περισσοτερες φορες το χρονο εχουν ωορηξια απο τη μια ωοθηκη. Η οιστραδιολη αν δεν κανω λαθος αυξανει οσο περισσοτερα ωοθηλακια εχεις οποτε μια μεγαλη τιμη θα σημαινει πολλα ωαριακια στην ωοληψια!!!Πονους στις ωοθηκες ειχα κι εγω και ειναι απολυτα φυσιολογικοι.

Koritsaki mou καλη επιτυχια και με τη δικη σου χοριακη!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να πανε ολα καλα!

ΜΙΚΑ πως βαζεις τικερακι;Για να βαλω κι εγω ενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου αρνητικο ηταν...την αλλη βδομαδα παω στο γιατρο μου να δουμε ποτε θα κανουμε την εμβρυομεταφορα στα κρατημενα ωαρια....φιλια και σας ευχαριστω ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικα πολυ χάρηκα με τα νέα σου! Τώρα μπήκα να δω πως περνάτε! Μπράβο!!!! Εγώ είμαι σε φάση ηρεμίας και ανασυγκρότησης δυνάμεων!

Να στε όλες καλά κορίτσια και όλα θα γίνουν στην ώρα τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου αρνητικο ηταν...την αλλη βδομαδα παω στο γιατρο μου να δουμε ποτε θα κανουμε την εμβρυομεταφορα στα κρατημενα ωαρια....φιλια και σας ευχαριστω ολες σας

Κοριτσακι λυπάμαι πολύ!!!Ομως ψηλά το κεφαλιθ ομορφες μερες θα ρθουνε και παλι...απο εβδομαδα θα κανεις ενα βημα πιο κοντα στο θαυμα σου...και στο λεω σε φαση που κι εγω εχω την ιδια ψυχολογια...ψηλα το κεφαλι και παμε παλι..παρεα μαζι!!!ολες μαζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα βρε lalluna...η επόμενη θα ναι και η τυχερή όμως μη το βάζεις κάτω...Πάρε το χρόνο σου ανασυγκρότεισαι δυνάμεις και προχώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια....χθες ηταν μια απ τις χειροτερες μερες της ζωης μου.....εκανα δουλειες.....πολλες....κ σε μια φαση βλεπω αιμα......τρελαθηακα.πηρα τον γιατρο λεει ξαπλα κ να παρω κ αλλα ουτρο....σκουπιζομουν κ γεμιζε το χαρτι με κοκκινο αιμα....εκλαιγα συνεχεια.το απογευμα πηγα με ειδε....εχω αιματωμα γυρω απ τιυς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σακκους.ευτυχως τα φαρολακια μου ειναι εδω!!!!!!!τα εχω πανω στο ψυγειο κ τα βλεπω!!!!! Μονο για τουαλετα θα πηγαινω μεχρι την επομενη πεμπτη....Λαλλουνακι ανασυγκτοτησου οργανωσου κ βουρ για τα αλλα εμβρυακι σου!οι υπολοιπες ειστε καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!

lallouna λυπαμαι για το αποτελεσμα αλλα μη το βαζεις κατω.οποτε εισαι ετοιμη θα ξαναπροσπαθησεις!εισαι τυχερη που εχεις καταψυγμενα και δε θα χρειαστει να παρεις παλι ορμονες!οπλισου με θαρρος και προχωρα!

ΜΙΚΑ θα σε μαλωσω!!δε σου ειπα να μην κανεις δουλιτσες?η εγκυμοσυνη θελει προσοχη και ποσο μαλλον η διδυμη κυηση!το σημαντικο ειναι που τα φασολακια σου ειναι καλα και απο δω και περα ξεκουραση!!

περιμενω και τα αλλα κοριτσια!φιλακια[smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου ομορφες!

Μικα συγχαρητήρια κοριτσι μου! Κ διδυμακια..τι καλα! Οπως λεει το κοριτσακι οχι δουλειες κ ξεκουραση! Να προσέχεις!

Αγαπακι κ λαλουνα λυπαμαι πολυ για το αρνητικο αποτελεσμα! Μη το βαζετε κατω ομως! Ολα θα γίνουν! Καμία δεν αφηνει ο θεος!

Κοριτσακι μου πως τα πας??? Ανυπομονω για εσενα! Δεν ειχα χρονο να μπω κ ειχα σκασει! Λεω ηδη θα ξερει τι να εχει γινει?? Αλλα σε προλαβα!! Ξεκουρασου καλα κ περιμενουμε με λίγο αγωνια! Εσυ μη σκας ομως! Καλη διαθεση κ θετική ενέργεια!

Ροζακι ποτε κ πως περασε ο καιρος?? Επαθα πλάκα που ειδα το τικερακι σου! Μπαινει το 3 μπροστά! Κ αν μπει το 3 μπαίνουμε κ στην τελικη ευθεία! ! Πω πω πω πω χαιρομαιιιιι!! ! Μπραβο μπραβο κουκλα μου!

Οι υπολοιπες ειστε καλα?? Δαφνη χαιροαμαι που πηρες τα πανω σου! Ετσι σε θελω

Εμεις δε φτανει πιυ ειχαμε κ εχουμε κολικους...ειχαμε κ θεμα με το γαλα! Δε μπορουσε να ενεργηθει το μικρακι μου! Ακόμα κ στον υπνο του ζοριζοταν κ ξυπνουσε! Κομματια ειμαι κοριτσια, φυτο! Κ αφου λυσαμε αυτο αλλάζοντας το συμπληρωματικο γάλα που του δινω ξαφνικα βρεθηκαμε με μυξουλες κ ισως φλεματα (δεν ειμαι σιγουρη ακομα) κ τωρα δε μπορει να κοιμηθει γιατί πνίγεται κ δεν μπορει να ανασανει! Κ μετα λενε οτι μεχρι 3 μηνες δε παθαίνουν τιποτα τα νεογέννητα!!!! Πολυ στεναχωριεμαι! Γεμισε κ ολο το προσωπακι του με σπυράκια, ο γιατρός λεει ειναι απο το μητρικο γαλα, παιρνει ορμονες! Βρε κοριτσια εγω ξερω οταν θηλαζεις καθαριζει το προσωπο! Ουφφφ αυτα! Αλλα αγχη τωρα! Μη ξεμαθουμε κ ολας!!!

Σας φιλω κ ευχομαι επιτυχιες σε ολες!!!! Ματσ μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

καλε ΜΙΚΑ διδυμακια?μπραβοοοοοοοο με το καλοοοοοοοοοο τα μωρουλακια σου!!!!ομως θελεις ενα χερακι ξυλο μου φαινεται :P εμ γιατι κανεις δουλειες και κουραζεις τα φασολακια σου?Δοξα το Θεο που ειναι καλα,κρεβατωσου τωρα και μονο για πιπι κακομοιρα μου κανονισε...

Νατασα μια χαρα ειναι η μπεμπουλα μου κοπαναει συνεχεια και με κανει χαρουμενη :) τα διδυμακια σου ειναι ζωηρα?

Diaz χαθηκες βρε ψυχη!Δοξα το Θεο ειμαστε πολυ καλα μεγαλωνουμε και φουσκωνουμε...οντως απιστευτη εμπειρια ειναι ολη η εγκυμοσυνη νιωθω πραγματικα ευλογημενη που τα ζω ολα αυτα!!!!αδερφακια ευχομαι εγω να αποκτησετε συντομα καλο ξεκινημα να εχεις και να μπαινεις να σε φυσαμε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

lallouna λυπαμαι πολυ!δεν τα παραταμε ομως ετσι?συνεχιζουμε για το επομενο βημα δυναμικα και ολα θα πανε καλα...

jannolino ειδες πως περασε ο καιρος και εγω δεν το πιστευω οτι κοντευω να γεννησω.....αχ μωρε ο μπεμπακος σου γιατι ταλαιπωρειται ετσι?περαστικα σας ολα να ειναι και συντομα....ειναι η αρχη δυσκολη μεχρι να μαθεις εσυ το μωρο και το μωρο εσενα...εχω αγχος και εγω απο τωρα για την γεννα αλλα και για την μπεμπα πως θα μπορεσω να την κουμανταρω που θα ειναι μικρουτσικη και ολα οσα προβληματακια εμφανιστουν!!!τον υπνο που θα τον βλεπω με τα κυαλια χαχαχα και ολα αυτα που ειναι τα μετα...πιστευω ομως οτι θα βρισκουμε την δυναμη για ολα γιατι θα μας την δινει το μωρακι μας βλεποντας το!!!

κοριτσακι μου πως εισαι?φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!

Lallouna διαβασα χτες κ στενοχωρηθηκα για το αποτελεσμα .. Ομως δεν το βαζεις κατω ε; Μολις ηρεμησεις κ εισαι ετοιμη συνεχιζεις κ να εισαι σιγουρη οτι αυτη θα ειναι κ η τυχερη σου!! Ολα θα πανε καλα!

Rose τι καλα που η μπεμπουλα σου σε ταραζει στην κλωτσια!! Θα ειναι τελεια! Τα μικρακια μου ακομα δεν ειναι πολυ ζωηρα η εγω δεν τα καταλαβαινω..Οταν ξαπλωνω συνηθως η οταν χαλαρωνω εστω και καθιστη τοτε αρχιζουν τα δικα τους κ εγω πεταω στα συννεφα!!Την Παρασκευη εχω ραντεβου με το γιατρο να τα δουμε κ να μου γραψει κ εξετασεις..Ευχομαι να ειναι ολα καλα Παναγιτσα μου!

ΜΙΚΑ δεν ξερω πως αλλα για σενα το πιστευα οτι εχεις διδυμακια,μη ρωτας πως αλλα ημουν σχεδον σιγουρη! Τωρα ομως κατσε στο κρεβατακι σου κ μην σηκωθεις καθολου απο εκει!! Φτανει τωρα με τις δουλειες ε; Να εισαι ηρεμη κ ολα ειναι καλα!

Koritsaki mou πως εισαι;; Ενα ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ και απο εμας!!

Jannolino περαστικα ευχομαι στον μπεμπακο σου κοπελα μου γρηγορα! Κ το μωρακι μιας φιλης οταν θηλαζε γεμισε σπυρακια το προσωπακι του κ μετα του εφυγαν!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Janollino να του καθαριζεις συχνα τη μυτουλα με φυσιολογικο ορο.οι μυξες ειναι απ ο γαλα κ μενα καλοκαιρι κ ροχαλιζε νεογεννητη.κ σπυρακι δεν ειναι τιποτα τοξικο ερυθυμα λεγοντε.απ τις δικες μας ορμονες ειναι.πες στον παιδιατρο σου καμια κρεμουλα μετα το μπανιο ακομα κ στο προσωπο.της frezyderm ειναι πολυ καλη!rose ολα θα παρουν το δρομο τους.στην αρχη ψιλοπελαγωνεις αλλα θα βρειτε τους ρυθμους σας.οκ υπνος θα σου λειπει αλλα θα εισαι εισαι μια ευτυχισμενη μανουλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι ανυπομονω να νιωσω κλωτσιες αχχχχχχ το πιο υπεροχο πραγμα!!!!!!μου στολισε το δεντρο η κουνιαδα και μου εφτιαξαν κ λουκουμαδες.η πεθερα σιδερωσε ενα σωρο ρουχα κ εφερε κ φαγητο.τωρα που εφυγαν βραδυ κ ειμαι μονη η Μαρια θελει να με σηκωνει μια θελει το ενα μια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!

jannolino ποσο χαιρομαι που μπηκες!!ναι με προλαβες τη δευτερα θα παω για χοριακη!!εσενα ο μπεμπακος σου ειναι αρρωστουλης?περαστικα κοριτσακι μου και οσο για τα σπυρακια ρωτα το γιατρο ισως να σου γραψει καμια κρεμουλα για να του περασει γρηγοροτερα!υπομονη και θα περασει!!

ΜΙΚΑ ετσι μπραβο,ασε και κανεναν αλλο να σε βοηθησει! εγω περιμενω τη χοριακη για να στολισω!!

natasaki τωρα μπορει να μην τα ακους αλλα αν ξεκινησουν και ειναι και δυο θα τρελλαθεις!!υπεροχες στιγμες[smilie=smileinbox.:

rosakiειναι λογικο να αγχωνεσαι αν θα τα καταφερεις αλλα γινεται κατι μαγικο και ολα παιρνουν το δρομο τους και σε λιγες μερες τα ξερεις ολα!!

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!! Βρηκ ευκαιρία κ τσουπ...μπηκα!!

Ροζακι μου ολα ειναι ενα βουνό! Να φανταστείς τοσα χρόνια που προσπαθουσαμε δε μπορούσα να πιασω ενα νεογέννητο ουτε να το χειριστώ! Στο δικο μου ομως απο τη πρωτη στιγμη δε φοβηθηκα τιποτα κ τα ηξερα ολα!! Τι σου κάνει το μητρικό ενστικτο, , ξεπεταγεται μοναχουλι του γ αυτό μην ανησυχεις καθολου!!!!! Ολα θα τα ξαταφερεις και θα γινεις κ μια καλη μανουλα!!

Κοριτσακι μου γκυκοοοο εμεινε λιγο! Σε αγχωνω τωρα?? Συγνωμηηηηη!!! Θα περιμένουμε τη Δευτέρα υπομονετικά!

Εγω ειμαι με 2 ωρες υπνο! Σουπερ!!! Το καημενο δεν μπορει να κοιμηθεί. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino να σου ζησει!!!δεν ειναι τιποτα αν εχει αυτη τη νεογνικη ακμη θα περασει μονο του..βαζε του γαλατακι απο το δικο σου και θα περασει!!κοριτσακι μου με το καλο η χοριακη σου!λα λουνα μην το βαλεις κατω!!φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...