Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

kαλημερα κοριτσακια μου γλυκα!εγω τι να σασ πω απο εχθες το μεσημεριθες και και μετα ειχα φοβερους πονουσ περιοδου και ειδα αιμα και εχθες και σιμερα το πρωι μετα παλι καφε!!!τι να πω ολα τα περιεργα σε μενα................!ο γιατρος μου το μονο που μου ειπε ειναι κρεβατι και να μην το σκεφτομαι καθολου ακομα και πολυ αιμα να δω ειπε μπορει να εχει γονιμοποιηθει το 1 απο τα 2 και ναναι λα καλα!δεν ξερω κοριτσια μου παλευω να μην το σκεφτομαι αλλα τα ματια γεμιζουν δακρυα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lallouna εύχομαι σε λίγες μέρες να γεμίζουν από δάκρυα χαράς τα ματάκια σου....Θετική σκέψη,όντως μπορεί να συμβαίνει αυτό που σου λέει ο γιατρός σου.Τα ultro δε στα αύξησε;Παρασκευη είσαι για χοριακή;

Α ρε Μίκα άπαιχτη είσαι...μα από τη καρέκλα...θέλω να γελάσω από τη μια και από την άλλη φαντάζομαι τον πανικό σου και το "βρισίδι"που θα φαγες από το Νίκο... χα χα

Περιμένω νέα το βράδι...

Φιλια στις υπόλοιπες παρούσες και απούσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO MOY DEN MOY TA AYΞΗΣΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΥΠΕΡ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 6 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΙΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΑΝΥΓΥΡΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΙΜΑ!!!ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Μικα προσεχε πολυ ελπιζω να ειναι ολα καλα με τα εμβρυακια σου περιμενουμε νεοτερα!!!

fifoulina και απο σενα περιμενουμε νεα απο τον γιατρο ευχομαι ολα καλα να ειναι φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κοριτσακι μου πως εισαι?τι νιωθεις?ποτε πας για χοριακη?φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

lallouna μην το σκεφτεσαι οτι ειναι να γινει θα εχει γινει οποτε μην αγχωνεσαι κατσε ξαπλα και ηρεμησε...ποτε κανεις χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ελα λιγες μερες εμειναν ακομα εγω πιστευω οτι θα εχουμε καλα αποτελεσματα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!χθες ειχα γεματη μερα!!συνδεσαμε τη ξυλοσομπα που ειχαμε αγορασει και εγινε το σπιτι αντε να μην πω!τοσος κοπος που εκανα να το καθαρισω πηγε αδικα,αφου με εβγαλε στο κλαμα!!αναγκαστηκα βοηθησα τον αντρουλη μου να τα καθαρισουμε παρολο που δεν ηθελε να κανω τιποτα!ακομα προσπαθω να το φερω σς μια ταξη!!

ΜΙΚΑ μου τι επαθες βρε παιδακι μου!!ευτυχως που ολα ειναι καλα!θα περιμενω με αγωνια τα νεα απο τον υπερηχο!!

rosaki μου δεν ξερω τι να σκεφτω!!κανενα συμπτωμα.για χοριακη θα παω στις 2/12!να δουμε πως θα περασουν οι μερες μεχρι τοτε!!

fifoulina με το καλο ο υπερηχος και θα περιμενουμε τα νεα σου!!

lallouna μου υπομονη και για σενα πλησιαζουν οι μερες!ακου το γιατρο σου και να σκεφτεσαι θετικα!!

santaloxilo εχεις ακομα καιρο για εξωσωματικη!πρωτα οπως λες θα εξαντλησεις ολα τα ενδεχομενα και το κυριοτερο για μενα ειναι το αγχος!αν καταφερεις και τοα αποβαλεις ολα θα γινουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια 9 μερες μετα την πρεγνυλ εκανα τεστ απο αυτα που δειχνουν 5 μερες μετα τη συλληψη..βγηκε αρνητικο...ξερω οτι ειναι σωστο το τεστ ξερω οτι δεν επρεπε να κανω τοσο νωρις αλλα αυριο φευγει ο αντρας μου και ηθελα να ναι εδω μαζι μου κατα το τεστ...να σας πω την αληθεια το ενστικτο μου μου ελεγε οτι δεν θα μαι και δεν στεναχωρεθηκα οσο θαπεριμενα..οσο περναει ο καιρος νιωθω ενα μουδιασμα σε αυτο το θεμα...σαν απο ρουτινα να κανω τεστ..καμια φορα αναρωτιεμαι ποσες προσευχες και ποσα παρακαλια εχω κανει για μια γραμμουλα σε ενα παραθυρο του τεστ και λεω αραγε θα ρθει μια μερα που θα φανει η γραμμουλα;;φοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυ στις υπολοιπες τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΝΕ ΛΙΓΑΚΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΘΑ ΦΑΝΕΙ Η ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SANTALOXILO ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΦΑΝΤΕΣ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΥΚΛΟΥΣ ΜΕ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΕΣΙΜΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ.ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑ ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙ Η ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ ΠΡΟΧΩΡΗΣΤΕ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΚΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΩΡΙΤΕΡΑ....ΚΑΙ ΓΩ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΗΜΟΥΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ.ΜΗ ΣΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ Η ΖΟΡΙΚΟ.ΔΕ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΑΞΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ;;;ΦΙΛΙΚΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ...ΑΝ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΙΣΩ ΘΑ ΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΧΙ 20 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo εκανες υπερβολικα νωρις τεστ που δεν θα εδειχνε με τιποτα..θα ταν απιστευτο να εδειχνε..μην το βαζεις κατω και μην απογοητευεσαι(επισης φροντισε το επομενο τεστ να ναι τουλαχιστον μετα απο μια μερα καθυστερησης)..φροντισε να περασεις καλα αυτες τις μερες ξεχασε το οσο γινεται και θα δεις!Μαρδιο καλα της λες, αλλα η αληθεια ειναι πως μπορει να γινει το θαυμα με σπερπαμτεγχυση οταν δεν εχουν θεμα αλλα χρειαζονται απλα ενα σπρωξιματακι..βοηθαει το να γινει τη σωστη μερα κτλ. επισης η ηλικια βοηθαει..δεν ειναι τοσο σιγουρο το αποτελεσμα γιατι οι πιθανοτητες ειναι λιγο μεγαλυτερες απο την απλη φυσιολογικη συλληψη αλλα πχ σε μενα επιασε.. 2 στις 3...η πρωτη "απετυχε" η δευτερη ετυχε αλλα δεν κρατησε και η τριτη πετυχε κι αυτη..δεν ειχαμε κανενα θεμα ουτε εμεις αλλα πιστευω οτι ηταν τοσο το αγχος που μας εμποδιζε..θελω να πιστευω οτι το δευτερο θα ερθει τελειως μονο του...επισης αλλη κοπελα εδω μονο με φαρμακευτικη αγωγη για την ωορηξια και πρεγκνυλ για να εχει τη σωστη μερα επαφες εκανε διδιμα..γινονται θαυματα...αν τωρα κουραστεις σανταλοξυλο η δεις οτι κανεις πανω απο δυο τρεις αποτυχημενες προσπαθειες δοκιμασε με εξωσωματικη..Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη..νομιζω ειναι αναλογα με τις αντοχες του καθενα..Η ροουζ για παραδειγμα το παλευε πολυ καιρο χωρις καμια θεραπεια (αξια αξια)χεχε..ευτυχως αποφασισε να περασει στη δραση και να με τη μια!!

Κι εγω ελεγα οτι αν δεν τα καταφερνα θα εκανα το επομενο βημα και τωρα το ιδιο εννοειται αν τα βρω σκουρα..σας παρακολουθω και βλεπω ολο αυτον τον αγωνα..ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε ολες.Εχω πολυ καλο προαισθημα και για σενα κοριτσακι μου και για ολες..λαλλουνα δεν νομιζω οτι ειναι για κακο τα καφε σου..ευχομαι σε ολες τα καλυτερα πραγματικα..ολες αξιζετε να γινετε μανουλες.Προσπαθηστε να απολαυσετε τους αντρες σας τη ζωη και ολα ..να εχετε πιστη απλως και ολα θα γινουν..εγω εμεινα εγκυος οταν μετα απο την τελευταια σπερματεγχυση καναμε δυο ταξιδια στο καπακι τι κρασακι ηπια τι γελια εκανα..αρχισα να σκεφτομαι μηπως εγινε κατι μια δυο μερες πριν..απλα πιο πριν απο αυτο δεν ειχα χρονο να το σκεφτω ημουν με καλη παρεα.Περαστε καλα και να χετε πιστη..α!επισης η ζωη μετα το μπεμπε αλλαζει 180 μοιρες!!!ειναι υπεροχη αλλα ειναι εντελως διαφορετικη..απολαυστε το πριν γιατι μετα θα ειναι κατι πολυ μακρινο!!κι ευχομαι φυσικα ολες να απολαυσετε το μετα που ειναι εξισου συναρπαστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημέρα!!!!!!!!!!!! πινω το πρωινο μου καφεδακι και μπηκα να σας πω τα νεα μου! Είναι διδυμαααααααααααααααααααααααααααααα! Αισθανομαι ευλογημενη κ πολύ ευτυχισμενη!!!!!!!!!!! Αντε φιφουλινα, lallouna,koritsaki mou, sandaloxilo ένα μεφαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Μετα πηγαμε για φαγητο το βραδυ οι τρεις μας! Σημερα θαπαω να μ γραψουν τις εξετασεις του 1ου τριμηνου γιατι δεν ειχα το βιβλιαριο μαζι.Και να παρω κ κατι δωρα μιας και είχαμε μερες να βγω εξω. Ευχαριστω που με σκεφτεστε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΓΤΑ ΔΥΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!(ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ)ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!Τι κανετε;Εγω τρεχω τοσο πολυ την τελευταια εβδομαδα που φευγω το πρωι απ το σπιτι και γυρναω μετα τις 10 καθε βραδυ!Εχθες πηγα και για τις πρωτες μεγαλες εξετασεις και την Τριτη θα παω για τον δευτερο υπερηχο.Αν ολα συνεχισουν να ειναι καλα στο 2 υπερηχο θα ειμαι 7 εβδομαδων και 4 ημερων.Υπαρχει περιπτωση να ακουσουμε την καρδουλα;Αχ κοριτσια εχω τοσο αγχος αν ειναι καλα το σπορακι μου μεσα στην κοιλιτσα μου;Οι πονοι περιοδου που ειχα μετα την εμβρυομεταφορα και μεχρι τον 1 υπερηχο εχουν περασει και δε νιωθω τιποτα τωρα!Μηπως αυτο ειναι κακο;Ποτε περναει το επικινδυνο διαστημα και δενει καλα το εμβρυακι;Αν ειχε γινει τιποτα κακο δε θα ειχα νιωσει κατι ή δε θα ειχα δει αιμα;Ειναι λιγο χαζοι οι φοβοι μου το ξερω αλλα ειναι πρωτη εγκυμοσυνη και μαλιστα απο εξωσωματικη οποτε ανησυχω.Εχω ακουσει πολλες φορες για παλινδρομη εγκυμοσυνη.Τι ακριβως ειναι και ποιο ειναι το επικινδυνο διαστημα για παλινδρομη;Lalluna σου ευχομαι να εχεις μια θετικοτατη χοριακη για να ηρεμησεις λιγακι.Αντε, αυριο ειναι η μεγαλη μερα, ε; Ολα καλα θα πανε,να εισαι αισιοδοξη. ΜΙΚΑ συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Ποσο ωραιο ειναι να μεγαλωνει η οικογενεια!Σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη υπεροχη εγκυμοσυνη, τοσο ευκολη που οταν φτασει η ωρα να γεννησεις να σκεφτεις ποτε κιολας;Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτια μου καλημερα!

santaloxilo συμφωνω και με τη mardio και με τη cuando!δοκιμασε με σπερματ/σεις και αν δε γινει κατι μπορεις να σκεφτεις την εξωσ/κη!για μενα το παν ειναι να ξεχαστεις!ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα οσο μπορεις να μη το σκεφτεσαι!

cuando χαιρομαι πολυ που μπηκες!μακαρι το προαισθημα σου για μενα να ειναι σωστο γιατι δεν ξερω πραγματικα!δεν εχω κανενα συμπτωμα που να μοιαζει με την προηγουμενη φορα που ημουν εγκυος!μακαρι το επομενο μωρακι σου να ερθει φυσιολογικα και να μεγαλωσει η οικογενεια σας!

ΜΙΚΑ τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?τελικα πετυχαμε τα διδυμακια!!τωρα λιγο ηυχα με τις δουλειες!!

lallouna σε καταλαβαινω απολυτα!προσπαθησε να μην εισαι τοσο αρνητικη.εσυ τουλαχιστον αυριο θα ξερεις!και εγω εχω τις αμφιβολιες μου για το αποτελεμα αλλα προσπαθω να σκεφτομαι οτι τελικα ολα θα πανε καλα!

candycrash ειναι λογικο να εχεις αυτες τις αποριες και τις ανυσηχιες αλλα ηρεμησε και το μωρακι σου θα ειναι μια χαρα!ολες με το που μαθαινουμε οτι ειμαστε εγκυες εχουμε αγχος για να δουμε σακο μετα να ακουσουμε καρδουλα μετα να κανουμε αυχενικη κτλ και καθε φορα που εχουμε υπερηχο σκεφτομαστε αν το μωρακι μας θα ειναι καλα!!θελω να σου πω οτι δε θα σταματησεις να αγχωνεαι γι αυτο πρεπει να σκεφτεσαι θετικα και σιγα σιγα να χαλαρωσεις και να χαρεις την περιοδο της εγκυμοσυνης!!

rosaki Μου τι κανεις?

φιλια σε ολα τα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Μίκα, απίστευτο,ε; Φαντάζομαι το σοκ! Χαλαρά με τις δουλίτσες και ο,τι σου λέει ο γιατρός!

Candycrash, με τόσα που έγραψες αγχώθηκα κι εγώ! Μια χαρά καρδούλα θα ακούσετε. Λογικό είναι να έχεις όλες αυτές τις απορίες μιας και είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη, αλλά μη σκέφτεσαι όλα τα αρνητικά. Να σκέφτεσαι οτι όλα είναι πολύ καλά και οτι έχει βολευτεί στην κοιλίτσα σου!

Εγώ έκανα την πρώτη εξέταση οιστραδιόλης και ήταν κάπως υψηλή για 6η μέρα (στα 600). Σήμερα έκανα πάλι και μου είπε να μειώσω τη δόση της menopur. Στον υπέρηχο μου είπε οτι στη μία ωοθήκη τα ωάρια είναι πιο ανεπτυγμένα σε σχέση με την άλλη. Μήπως παρααναπτύχθηκαν ενώ είναι πολύ νωρίς ακόμη;; Φοβάμαι μήπως δεν είναι καλό και τελικά δεν μπορέσουμε να προχωρήσουμε... Τελικά η καθεμιά έχει τα άγχη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου συγνωμη αν σας πριζω αλλα υπαρχει καμια που να ειχε αιμα περιοδου και να ειχε κρατηθει τουλαχιστον το 1 εμβρυακι?δεν ξερω ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειναι αρνητικο και τα εχασα και τα δυο!ο αντρας μου εχει ακομα ελπιδες αλλα εγω δεν ξερω!μαλιστα να ρωτησω ειναι δυνατον να εισαι στο κρεβατι απο την 1 μερα τις εμβρυομεταφορασ και να δει αιμα???????????????????ενα μεγαλο ΓΙΑΤΙ εχω μεσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIKA ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΟΥ..lallouna μην απογοητευεσαι μεχρι αυριο...ειναι παρα πολλες οι περιπτωσεις γυναικων με αποκλολλησεις κτλ που ενω ειχαν αιμα ολα πηγαν καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε;;

ΜΙΚΑ υπεροχα τα νεα σου!! Να σου πω την αληθεια το πιστευα για σενα οτι εχεις διδυμακια!! Συγχαρητηρια κοπελα μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη ευχομαι!! Τωρα προσοχη με τις δουλιτσες..

Koritsaki moy τι κανεις; πως εισαι ; φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!

Candycrash αληθεια μου θυμιζεις εμενα παρα παρα πολυ..! Το μονο που μπορω να σου πω οπως κ τα αλλα κοριτσια ειναι να ηρεμησεις (τα λεω σε εσενα να τα ακουω κ εγω) ειναι απολυτα λογικο να εχεις αγχος αλλα να εισαι σιγουρη οτι και καρδουλα θα ακουσετε κ το μωρακι σου εχει γαντζωθει γερα στην κοιλιτσα σου και ειναι μια χαρα!!

Fifoulina ποσο δικιο εχεις.. Καθε μια εχει τα αγχη της.. Εγω μπερδευομαι με την οιστραδιολη να σου πω την αληθεια.. Δεν ξερω ποσο πρεπει να ειναι..Φανταζομαι οτι οι γιατροι αναλογα με το ποσο ανεβασμενη ειναι ρυθμιζουν κ τις δοσεις απο τις ενεσουλες αρα λογικα ισως δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι γι αυτο, ξερουν αυτοι τι πρεπει να κανουν..Εγω θυμαμαι καποιες μερες εκανα πιο μικρη δοση κ 1 η 2 φορες καθολου!!!

Laluna μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα δεν ξερω..Υπομονη κοπελα μου οσο μπορεις μεχρι αυριο που ειναι η χοριακη σου..

rose τι κανεις;; η μπεμπουλα σου;;

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina μου και εγω με τις τιμες της Ε2 δεν τα παω καλα!σιγουρα οι γιατροι ξερουν και αναλογα με τις εξετασεις κανονιζουν και την ποσοτητα στα φαρμακα!

natasaki καλα ειμαι αλλα δεν μπορω να το κρυψω οτι πολλες φορες πιανω τον εαυτο μου να αγχωνεται αρκετα!!φυσατε γιατι χανομαστε!!

lallouna σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι θετικη η χοριακη αυριο %%- για γουρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσακι μου φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να πανε ολα καλα σου ευχομαι!σας ευχαριστω ολες σας ναστε καλα μακαρι να υπαρχει η ελπιδα για το 1 το εμβρυακι μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η μεγαλη μερα φτανει!!!!!!!!!!!!!!!!!αυριο η θα κλαιμε η θα κλαιμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...