Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ ''Όλα τα ζουζουνοκορμιά στην παραλία''!


Recommended Posts

Δεν εχω χρονο να τα πω λεπτομερως, φτασαμε στο Γενικο Νοσοκομειο Λευκωσιας και χμπηκε χερουργειο η μικρη 4μιση ωρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειωσε με επιτυχια το χειρουργειο, ξημερωματα Δευτερας, και η ωρα 5μετεφεραν τη μικρη στο Μακαρειο Νοσοκομειο στην εντατικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεταρτη τη ξυπνησαν, ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ, και ολα πηγαν καλα!καθε μερα εκανε και κανει αλματα βελτιωσης και προοδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσευχομασταν ολοι ανεξαιρετως να πανε ολα καλα!Ο ΘΕΟΣ, Η ΠΑΝΑΓΙΑ και ολοι οι ΑΓΙΟΙ που επικαλεστηκαμε ηταν διπλα μας!ειχαμε Πιστη πανω απο ολα!ηταν εξαιρετικα κρισιμα η μικρη!κρεμοταν η ζωη της απο μια κλωστη!τωρα βρισκομαστε απ την Πεμπτη στο παιδοχειρουργικο και περιμενουμε να μας πουν αν θα βγουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ, τώρα το είδα ότι έπαθε αιμάτωμα στον εγκέφαλο... Καλέ, πώς έγινε;;;; Αν είναι δυνατόν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ξερω πως καταφερα να σταθω στα ποδια μου!πως αντεξα ολο αυτο το μαρτυριο!μεσα στο ασθενοφορο για τη μεταφορα της μικρης απο Λεμεσο για Λευκωσια ηρθε αναισθησιολογος και της εβαλαν φαρμακο για να ξυπνησει!δεν ξυπνουσε με τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια τρελαθηκαμε πραγματικα!εχει επανελθει η μικρη, την περπατησαν κιολας χτες!ειναι ταλαιπωρημενη ομως, κουρασμενη, φοβισμενη, αναστατωμενη, βλεπει νοσοκομες με τα ασπρα και πανικοβαλλεται το μωρο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικό είναι. Τι συμπτώματα είχε και το καταλάβατε; Πωπω, τρομακτικό, μου πέρασαν διάφορα απ' το μυαλό τόσες μέρες που εξαφανίστηκες, αλλά αυτό ούτε που το σκέφτηκα... Μέχρι που σκέφτηκα να βρω το τηλέφωνο της δουλειάς σου για να πάρω να δω τι απέγινες, αλλά είπα να περιμένω μέχρι σήμερα. Αν δεν εμφανιζόσουν θα σε έψαχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καναμε αξονικη τομογραφια γιατι η μικρη οταν φτασαμε παιδιατρο εκανε εμετο και στο αυτοκινητο λιποθυμουσε και μετα εκανε ακομα 2 εμετους, στην ιδιωτικη κλινικη οταν φτασαμε για να την εξετασει ο νευρολογος που καλεσαμε δεν ανταποκρινοταν κι εκανε ακομα 4 εμετους!μας εστειλε για mri και το αποτελεσμα ηταν αιματωμα στον εγκεφαλο πολυ σοβαρο και καταγμα κρανιου που εχρηζαν αμεσης χειρουργικης επεμβασης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

το Σαββατο περασαμε τελεια,το τραπεζι μου για μια αλλη φορα εισεπραξε τα καλυτερα λογια μιας που ειχα φτιαξει αρκετα φαγητα και γλυκα, ημασταν 20 μεγαλοι και 7 παιδια, το καλυτερο ηταν οτι στησαμε γλεντι στην αυλη και χορευαμε για ωρες απο ολα χορεψαμε δημοτικα,ποντιακα,τσιφτετελια και ζειμπεκιες,ακομα και βαλς στο τελος ,εβαζε ο καθενας οτι τραγουδι ηθελε στο you tube και καναμε τρελο κεφι,με ποναει ολο μου το σωμα απο το χορο εχω πιαστει το ερειπιο χαχαχα,στις 2 το βραδυ το διαλυσαμε κι ευτυχως με βοηθησαν και πλυναμε τα περισσοτερα πριν φυγουν ,μου εμεινε μονο μαζεμα για χθες,την Παρασκευη ειχαν τρυγησει τελικα εγω τη γλυτωσα με τις ετοιμασιες για το τραπεζι και ετσι χθες ξεκουραστηκαμε ,και τωρα εχουμε το γαμο της χρονιας να ασχοληθουμε αυτη τη βδομαδα....

Αννα Μαρια τι να κανω μωρε οσο μπορω δεν ασχολουμαι με εχουν κουρασει αφου ακομα δεν κανανε σημαντικες δουλειες ,τα εχουν αφησει στην τυχη τους και εκεινη τη μερα θα ψαχνομαστε,τελοσπαντων,πως ειναι ο Αντρεας;κι εγω συναχωθηκα αρχισε να με πονολαιμο και τωρα φυσαω συνεχεια εχει κατακοκκινει η μυτη μου αρχισαμε με τα συναχια κιολας γκρρρ,ο Δημητρης καλυτερα ειναι σημερα πηγε σχολειο κανονικα,το δυσκολα για σενα πιστευω ειναι οτι δεν θα προλαβαινεις τον Αντρεα ξυπνιο...

Κατερινακι δεν θα κρυωνουν σε ανοιχτη πισινα;τωρα καλα ειναι ακομα αργοτερα ομως δεν θα εχει κρυο;θα μπορουσα να φτιαξω τα μπισκοτα που εκανες εσυ η με ζαχαροπαστα αλλα δεν θα κατω να σκασω κιολας μεχρι τελευταια στιγμη ελεγε οτι θα παρει ζαχαρωτα για τα παιδια και δεν ηθελαν κατι αλλο ,ωραια βολτιτσα βλεπω πηγα τε χθες!!

Μαγδα μου να χαιρεσει την αδερφη σου ευτιχισμενοι παντα να ειναι!!!καλοφωτιστη και η μικρουλα πως την ειπατε;να μπεις να μας πεις πως περασατε,νομιζω ειχες ξαναγραψει οτι αρρωστησατε το ιδιο ηταν ή ξαναρρωστησατε;μακαρι να ειμασταν κοντα θα στον εφτιαχνα εγω τον μακουιν ,ειδες ομως οι δικοι σου ανθρωποι δεν σε εκτιμουν συνηθως δεν ασχολουμαι αλλο κουραστηκα να λεω,μπραβο ο Βασιλακης που τα παει τοσο καλα στο σχολειο του ειδες που αγχωνοσουνα;

Βασω που εισαι ρε ψυχη δεν καταλαβα τι ακριβως εγραψες τι εννοεις με το πζν;χτυπησε πολυ η μικρη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η επεμβαση εγινε η ωρα 12 το βραδυ μεχρι τις 4μιση τα ξημερωματα της Δευτερας!και αμεσως μετα μεταφερθηκαμε Μακαρειο μεχρι την Πεμπτη εντατικη και απ την Πεμπτν ειμαστε στο παιδοχειρουργικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε Βασω τι παθατε στα καλα καθουμενα;πως χτυπησε τοσο πολυ στο κεφαλι;την πεταξε πανω και χτυπησε απο που;πολυ στεναχωρεθηκα ,πως ειναι τωρα ειναι καλα;τι λενε οι γιατροι ποτε θα μπορεσετε να βγειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω περαστικα!!!

διαβαζω τόση ώρα και δεν μπορω να το πιστέψω ότι απο ένα χτύπημα έγιναν όλα αυτα, πως έπεσε????

ευτυχως που δεν χάσατε χρονο όλα έγιναν γρήγορα και εύχομαι να ειναι τελείως καλα πολυ πολυ σύντομα!!!

Περαστικα στην Ιωαννουλα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι πόσες φορές έχουν πέσει τα δικα μου, πόσες φορές χτυπαγε η Αγγελικη το κεφάλι στο πάτωμα όταν νευριαζε τι μπορει να συμβει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την εριχνε ψηλα στον αερα ο αντρας μου,η μικρη εκαμε κινηση αποτομη στον αερα και αντι να ερθει μπροστα του, εφυγε ποσω απ τον ωμο του, δεν την προλαβε και επεσε απευθειας στο πατωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου τα διαβαζω κ κλαιω ματια μου τι λαχταρα σας βρηκε ο θεος ειναι μεγαλος ολες ανησυχουσαμε πρεπει να αλλαξουμε ολες κντ νομιζω

δοξα το θεο που εκανε το θαυμα του κ να μη ξαναπονεσει ποτε το κοριτσακι σου

εχασες 1000 χρονια ζωης μανουλα μου μονο που τα σκεφτομαι

μπαινε να μας λες με το καλο να βγειτε συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα μου μπραβω για το τραπεζι σας ημουν σιγουρη οτι θα εσκιζε με σενα οικοδεσποινα

αννα μαρια κ εγω οταν γυρναω κοιμαται κ μου λειπει σε νιωθω

καγκουρακι μου γλυκο κ εμενα εχει πεσει ο βασιλακος ουκ ολιγες φορες αστα η κακια στιγμη

ο γαμος της αδερφουλας μου μαγικος πλανταξα στο κλαμμα τρελη συγκινηση

η μπεμπας μας πολυ κλαμμα σας εβαλα φωτο

αδιαθετησα γαμωτο 4 μερες νωριτερα ουτε μωρο γκρρρ κ περιοδο στο γαμο

παρολαυτα χορευα ως το πρωι

θα ξαναμπω ομορφιες σορυ που δε γραφω πολλα πηδαει ο β πανω μου θα με σκοτωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι τριτη εχει γεννεθλια θα γιορτασουμε τριτη στο παιδικο κ τεταρτη σπιτι μονο η οικογενεια μου του αντρα μου κ τα αδεδφια μας μιας κ δουλευουμε κ φετος ειπαμε να μη κανουμε παρτυ μιας κ βρεθηκαμε στο γαμο

τουρτες ο β θα χει κ τριτη κ τεταρτη παντως χιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο! Καγκουράκι, μπορείς να μου γράψεις τη συνταγή του κέικ μπανάνα με γλάσο σοκολάτας; Θέλει να το φτιάξει ο αδελφός μου για τα γενέθλιά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...