Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ ''Όλα τα ζουζουνοκορμιά στην παραλία''!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια

σημερα εχουν απεργιες οι δασκαλοι μας και ο Γιωργος ειναι σπιτι,δεν ξεραμε ομως και ετσι πηγε στο σχολειο και ξαναγυρισε,ο Νικος θα ερθει σε λιγο θα κανουν καποιες ωρες και ο Δημητρης κανονικα ,χθες ολη μερα τις ντουλαπες εφτιαχνα τις τελειωσα προς το παρον αργοτερα παλι θα ξανα ασχοληθω αφου τωρα εχω αφησει καποια καλοκαιρινα και τα πολυ χειμωνιατικα δεν τα εβγαλα ακομα,με τον καιρο που μας κανει εδω μονο το μεσημερι ζεσταινει, το πρωι και αργα το απογευμα πρεπει να φορας ζακετα και μακρυ παντελονι αλλιως παγωσες ,το Σαββατο εχουμε τραπεζωματα παλι συναδελφους του αντρα μου και καποιους απο τη διοικηση του νοσοκομειου γυρω στα 40 ατομα θα βαλουμε μια σουβλα κεμπαπ και κατσικι και θα φτιαξω κι αλλα διαφορα οχι περιεργα ομως κλασικα θελω να φτιαξω ποσοτητες και δεν γινεται, περισσοτερο σαλατες θα κανω αλλα θα εχω αρκετα πραγματα οπως παντα με μαθατε πια....

Χριστινακι και να θελω να του θυμωσω δεν μπορω μου κανει συνεχεια αγκαλιες και μου λεει μαμακα μου γλυκουτσικη και με φιλαει πως να του θυμωσω μετα,οσο για τον υπνο κι εγω δυσκολευομαι να ξυπνησω τοσο νωρις το ξερω ποσο βαρβαρο ειναι αλλα πρεπει να σηκωθει για να προλαβω να τον ετοιμασω πριν ερθει το ταξι δεν θα περιμενει εμας,αν και αν ξυπνησει και μετα ετοιμαζεται τακα τακα το θεμα ειναι πως θα σηκωθει απο το κρεβατι ,οσο για το γαμο της χρονιας τι να πω πια εχω κουραστει να λεω αγχωνομαι γιατι εκεινη τη μερα εμεις θα τα ακουσουμε απο τον κοσμο αν ειναι ολα χαλια,η μανα που λες οντως ειναι προβληματικη και εχει κανει και το παιδι σαν τα μουτρα της δεν νομιζω ομως να δεχοταν να της κανουν υποδειξεις ξερεις τετοια ατομα δεν θα παραδεχοταν ποτε οτι εχουν καποιο προβλημα,ο Δημητρακης σου ειναι γλυκας ζουληξε τον λιγο απο μενα!!!απο αυτα που μας λες παντως φαινεται οτι ειναι πολυ καλο παιδακι και σιγουρα εχεις δουλεψει πολυ μαζι του δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις το ιδιο επειδη μενει ωρες με τις γιαγιαδες δεν σημαινει οτι θα ειναι κακομαθημενος παντα ,εξαρταται κι απο τον χαρακτηρα του παιδιου και απο τους γονεις

Αννα Μαρια αυτο λεω κι εγω τι τον ηθελαν τον γαμο αλλα ποιος ακουει ηθελαν οι γονεις του γαμπρου γιαυτο εγιναν ολα αλλα ο γαμπρος ειναι τελειως στην κοσμαρα του βαριεται ακομα και στο κεντρο να παει,ασχολειται με αλλα πραγματα και εει αφησει το γαμο λες και θα γινουν μονα τους τα πραγματα με εκνευριζει αφανταστα γκρρρρ τελοσπαντων,οσο για το παιδακι των φιλων σου ειναι σιγουρο οτι θα δυσκολευτουν παρα πολυ για να αλλαξει πρεπει να δουλεψουν πολυ μζαζι του,τι γλυκος ο Αντρεας !!!

Κατερινακι ευχομαι να πανε ολα καλα σημερα,στις 28 ειναι ο γαμος πλησιαζουν οι μερες και απο εκρεμμοτητες αλλο τιποτα,και η αδερφη σου το ιδιο με την δικια μου;το θεμα ειναι οτι σε εμας δεν μπορουσαν να τα αναλαβουν ολα οι μαμαδες η δικια μου μενει Θεσσαλονικη και η πεθερα της ειναι 73 χρονων που να τρεχει η γυναικα ,η αδερφη μου με το μωρο ,ο γαμπρος μου στην κοσμαρα του ε πως να γινουν οι δουλειες μονες τους;

Βασω που χαθηκες;

παω να φτιαξω γεμιστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, γύρισα πριν λίγο, όλα καλα με την β επιπέδου όλα φυσιολογικα και οι μετρήσεις όλες καλές. Φύλο δεν μάθαμε αφου το θελουμε για έκπληξη στο τέλος μας έβγαλε ομως αρκετές 3d φωτογραφίες αλλα σε όλες ειχε τα χεράκια του στο πρόσωπο. Ντροπαλο θα μας βγει ή δεν θα θελει τις φωτο τι να πω!

Χθες πήγα και ρώτησα για πισίνα σε αυτήν την καινουρια που άνοιξε στο ίδρυμα Νιαρχος στον παλιό ιπποδρομο που σας έλεγα ότι είχα παει και το σαββατο αλλα δεν είχα βρει την είσοδο. Μου είπαν 30 ευρώ το μήνα για την Αγγελικη και αν πάω και τον Νικολα το δεύτερο παιδι ειναι μιση τιμη, δηλαδη 45 και για τα δυο ενω τωρα δίνω 40 για την Αγγελική μονο. Νομίζω συμφέρει θα πάμε δοκιμαστικά και βλέπουμε το μονο ειναι ότι δεν ειναι κλειστή πισίνα αλλα ανοιχτή.

Επανερχομαι με τα δικα σας αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα κουκλι το αντρακι σου.

Αννα Μαρία ειχε λερωμενη τη φωλιά του ο Αντρικος ε? Μαθαίνουν ομως έτσι μη νομίζεις.

κατερινα πάλι ετοιμασίες για τραπεζωματα βλέπω, είσαι νοικοκυρά ομως και όλα τα καταφέρνεις. Ντουλάπες ε ασε και εγω σκέφτομαι όταν θα ερθει εκείνη η ώρα πρέπει να φτιαξω τα ρούχα και να δω τι θα κάνω με την ντουλάπα των παιδιών που θελει αναδιάταξη πάλι. Δεν θυμάμαι αν μας είχες πει τελικα πήγαν ωραία τα αυτοκόλλητα στους τοίχους?

σας αφήνω να ταισω τον Νικολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Καλέ, πού χαθήκατε όλες;

Η Βάσω πού είναι; Της έστειλα μήνυμα στο φέισμπουκ και δεν απάντησε. Την επόμενη βδομάδα θα πάνε στην Τήνο, έτσι δεν είναι; Ή μήπως είναι τώρα και γι' αυτό δεν μπαίνει;

Η Μαρία μου έστειλε μήνυμα, δεν έχει ίντερνετ ακόμα και τρέχει με το σχολείο.

Εμείς καλά, έχουμε αρχίσει κανονικά τα μαθήματα στο σχολείο και είναι λίγο στενάχωρο το πρόγραμμα, αφού τώρα δουλεύουμε περισσότερες ώρες. Πιστεύω ότι θα το συνηθίσουμε, εγώ δε νιώθω κουρασμένη όσο κάνω μάθημα, αλλά έτσι και σταματήσω βγαίνει όλη η κούραση. Χτες βράδι τελευταία ώρα αντί για μάθημα κάναμε συνεδρίαση (ήταν το μοναδικό μου κενό!) και κλείνανε τα μάτια μου... Ευτυχώς προς το παρόν δεν έχουμε προβλήματα με τους μαθητές, πέρα από λίγη μουρμούρα μέσα στην τάξη, αλλά χτες ήρθε και γράφτηκε ξανά ένας παλιός μας μαθητής-σίφουνας. Είναι ικανός μέσα σε πέντε λεπτά να διαλύσει την τάξη. Δε γινόταν να μην το γράψουμε, τον έβαλε ο διευθυντής και υπέγραψε ένα έγγραφο που έλεγε ότι υπόσχεται να είναι φρόνιμος, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έχουμε πρόβλημα. Στην ίδια τάξη είναι μια κοπέλα η οποία νομίζει ότι μόνο αυτή έχει δικαίωμα να είναι στο εσπερινό, επειδή πιστεύει ότι είναι η καλύτερη μαθήτρια (ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι ιδιαίτερα έξυπνη, απλά διαβάζει πολύ), και επειδή έχει προβλήματα υγείας, οικογενειακά, οικονομικά, κ.α., και έτσι και έρθει κάποιος μαθητής που κάνει φασαρία, του κάνει επίθεση και θέλει να τον διώξει. Είναι αυτή που έκανε σαν δωδεκάχρονο όταν πήρε 15 στο διαγώνισμά μου πέρσι! Αυτή σίγουρα θα τσακωθεί μ' αυτόν, για να δούμε πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα.

Χτες πάντως, είπα στο διευθυντή ότι, παρ' όλο που δε θέλω να γραφτεί το παιδί αυτό στο σχολείο, πρέπει κι αυτή να καταλάβει ότι όλοι έχουν δικαίωμα να έρχονται στο εσπερινό, όχι μόνο αυτή, κι ο διευθυντής συμφώνησε.

Τέλος πάντων, θα έρθει αυτός σήμερα και θα δούμε πώς θα πάει... Είμαι και υπεύθυνη της τάξης, τι χαρά!

Κατερίνα πάλι τραπέζια; :)

Χιχι, όντως σε μάθαμε!

Καγκουράκι χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με τη β' επιπέδου. Δώσε μου το τηλέφωνο του γιατρού να τον πάρω να μάθω εγώ φύλο, γιατί δεν αντέχω, χιχι!

Χτες έμαθα ότι είναι και μια μαθήτριά μου έγκυος, 27 χρονών και είναι το τρίτο της!

Σας φιλώ, πάω να φτιάξω κοκκινιστό με χυλοπίτες και να κάνω σίδεροοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, τι καλημερα δηλαδη, τα χαλια μας τα μαυρα!

Ποσοι ανεγκεφαλοι ανθρωποι χωρανε σε μια χωρα μου λετε; Ποσος φασισμος υπαρχει μεσα στον καθενα, στη νοοτροπια του, στο σπιτι, στη δουλεια στη ζωη του; Δεν εχω λογια να εκφραστω, ΕΓΩ και να μην εχω λογια...

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια για το μωρο μου!

Αννα Μαρια αρχισες παλι με τα φυντανια... καλο κουραγιο! Ο Αντρικος καλα ειναι;

ΚΑ μου παλι τραπεζωματα; Ζηλευω, θα ερθω να μεινω εκει κοντα να με τραπεζωνεις!

Κατερινακι εννοειται οτι θα ηταν ολα καλα!

Η Βασω ρε παιδια να ειναι καλα; Ανησυχω καιρο εχει να μπει...

Σας αφηνω, η διαθεση μου σημερα δεν ειναι για πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα άσε, τα βλέπουμε κι εμείς από την τηλεόραση...

Απ' όσο καταλαβαίνουμε, η Ελλάδα έχει χωριστεί στα δύο... Από τη μία οι χρυσαυγίτες, απ' την άλλη οι αντεξουσιαστές. Αυτοί που αγαπάνε την Ελλάδα πού πήγαν;;; :(

Κι εγώ ανησυχώ για τη Βάσω, της έστειλα μήνυμα και στο φέισμπουκ και δεν απάντησε. Δεν έχω και κανένα κινητό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι απο τη μια οι ΧΑ και απο την αλλη οι αντιεξουσιαστες. Ειναι απο τη μια οι φασιστες, απο την αλλη ο κοσμος που δεν αντεχει πια να βλεπει το φασισμο να γιγαντωνεται μεσα στη χωρα που τον πεταξε εξω με τις κλωτσιες. Και καπου αναμεσα μια μπατσαρια κι ενας οχλος καθοδηγουμενος, που σπαει και καταστρεφει απλα και μονο για να αποπροσανατολισει απο τα πραγματικα προβληματα, με την αστυνομια αν οχι αρωγο, τουλαχιστον απλο θεατη. Για δες εδω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα το ότι οι καταστροφές των αναρχικών είναι προβοκατόρικες και υποκινούμενες από "άνωθεν" δυνάμεις, είναι παλιό και σε πολύ μεγάλο βαθμό αληθινό. Σίγουρα, όμως, δε γίνεται όλες οι ομάδες των αντεξουσιαστών να είναι προβοκάτσια.

Αλλά δεν είναι αυτοί το πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι η τρομακτική άνοδος του φασισμού, κι αν από τη μία είναι οι χρυσαυγίτες και από την άλλη ο κόσμος που θέλει να τους διώξει, στη μέση είναι όσοι τους ψήφισαν. Δεν είναι όλοι οι ψηφοφόροι της Χ.Α. φασίστες, αλλά και δε μετανιώνουν όλοι που το έκαναν. Δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ μπερδεμένα, ο κόσμος αποπροσανατολισμένος, και οι περισσότεροι που ψήφισαν Χ.Α. το έκαναν επειδή ήθελαν να φύγουν οι μετανάστες, στους οποίους εντέχνως φορτώθηκε όλη η ευθύνη για τα προβλήματα της χώρας. Το ότι αν δεν υπήρχαν οι Έλληνες πολιτικοί που τους δέχτηκαν στην Ελλάδα, οι Έλληνες εργοδότες που τους έδιναν δουλειά χωρίς ένσημα και με λειψά μεροκάματα και οι Έλληνες αστυνομικοί κ.λπ. που έκαναν τα στραβά μάτια, οι ξένοι δε θα "κατέστρεφαν την ελληνική οικονομία", δε χρειάζεται καν να το πούμε.

Σας αφήνω γιατί κάθε έπαθε ο μικρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ, μια χαρά είναι. Έβηχε λες και κάτι του είχε σταθεί στο λαιμό, δε με άφηνε να δω, τελικά του έδωσα λίγο ψωμί και σταμάτησε να βήχει. Τώρα παίζει με κάτι άδειες γλάστρες που αγοράσαμε σήμερα!

Συνεχίζω: το πρόβλημα είναι ότι, παρ' όλο που γίνονται έκτροπα και επιθέσεις από ομάδες της Χ.Α. και παρ' όλο που η Χ.Α. κάνει πανηγύρι, εντούτοις πολλοί άνθρωποι ακόμη εθελοτυφλούν και πιστεύουν ότι η Χ.Α. είναι μια λύση για τα προβλήματα της Ελλάδας και λένε το εξής διφορούμενο που πιστεύουν ότι τους απαλλάσσει από κάθε ευθύνη: "ας τους δούμε στην εξουσία και θα τους κρίνουμε". Γι' αυτό και ο Κασιδιάρης ετοιμάζεται για δήμαρχος Αθηναίων, γι' αυτό και έχουν ξεσαλώσει και αποθρασυνθεί τελείως.

Σας αφήνω τώρα, θα τα πούμε μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Πού χαθήκατε όλες;

Βάσω, Ανθή, Αλεξάνδρα, Μάγδα εξαφανίστηκαν... Ξεχνάω καμία; Η Μαρία ειδοποίησε ότι δεν έχει ίντερνετ.

Εγώ γύρισα πριν κανένα μισάωρο απ' το σχολείο. Ήρθε ο μικρός που σας έλεγα, και δε δημιούργησε πρόβλημα. Φυσικά του είπε ο διευθυντής ότι θα περάσει από μια δοκιμαστική περίοδο έξι ημερών και μετά θα αποφασίσουμε αν θα τον κρατήσουμε στο σχολείο ή όχι. Παρ' όλα αυτά, η μαθήτρια που σας έλεγα ήδη τον αντιπάθησε και του φερόταν απότομα και σ' εμένα είπε ότι έτσι και δημιουργήσει πρόβλημα, θα του αγριέψει. Νομίζω ότι τσαντίστηκε, επειδή τους έκανα ένα διαγνωστικό τεστ ιστορίας, πάνω στην περσινή ύλη, κι αυτός, παρ' όλο που είχε φύγει πριν δύο χρόνια απ' το σχολείο, βρήκε περισσότερες απαντήσεις απ' αυτήν! Τι να σας πω, προτιμώ χίλιες φορές έναν άτακτο, αλλά καλόκαρδο μαθητή, παρά έναν ήσυχο, που νομίζει ότι αποτελεί πρότυπο μαθητή και ως εκ τούτου έχει και δικαίωμα να κρίνει ποιος δικαιούται να φοιτά στο σχολείο και ποιος όχι.

Εν τω μεταξύ, είχαμε τελευταία ώρα, κι αυτή, πέντε λεπτά πριν χτυπήσει το κουδούνι, μου ζήτησε άδεια να πάει να ξεκινήσει το αμάξι της, γιατί λέει θέλει πέντε λεπτά να ζεσταθεί. Πηγαίνει, το ξεκινά και δεν μπορείτε να φανταστείτε, ήταν λες και είχε ξεκινήσει τη μηχανή που κάνει το μπετόν. Ήταν λες και περνούσε αεροπλάνο. Είχε μια εξάτμιση που μούγκριζε. Τη ρωτούσε ο καινούριος μαθητής τι μηχανή έχει, κ.λπ. κι αυτή του απαντούσε απότομα και ήταν φανερό ότι δεν ήθελε να του μιλήσει. Τη ρωτάω αν έχει πρόβλημα η εξάτμιση και μου λέει ότι είναι αγωνιστικό το αμάξι και έτσι είναι η εξάτμιση. Τη ρωτάω αν θα το φτιάξει και μου λέει μόνο αν της κάνουν πρόβλημα στο ΚΤΕΟ. Της λέω, καλά, άσε το ΚΤΕΟ, το καυσαέριο που βγάζει και καταστρέφει το περιβάλλον δεν το σκέφτεσαι; Και μου απαντά φυσικά, "και τι με νοιάζει εμένα το περιβάλλον; Τους άλλους τους νοιάζει;". Της λέω "μα από τον καθένα εξαρτάται, αν δεν νοιάζει κάθε έναν ξεχωριστά, πώς θα τους νοιάξει όλους μαζί" και μου λέει "ουουου, άμα ενδιαφερθούν οι άλλοι, τότε θα ενδιαφερθώ κι εγώ". Τέτοια άτομα που μόνο τον εαυτούλη τους κοιτάνε, αλλά παράλληλα νομίζουν ότι είναι και πρότυπα, δεν τα μπορώ με τίποτα...

Αφήστε που αυτή κλαίγεται συνέχεια ότι είναι άπορη, αλλά η ζωή που ζει μόνο οικονομικό πρόβλημα δεν προδίδει, αλλά την έχουμε περάσει στον κατάλογο με τους άπορους μαθητές που θέλουν βοήθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

αρχισα τις ετοιμασιες για το τραπεζι και αυριο δεν νομιζω να μπορεσω να ξαναμπω,την Κυριακη θα παμε για τρυγο απο βδομαδα θα ξαναμπω λοιπον,εχω και την αδερφη μου φυσικα τωρα θυμηθηκαν να τα κανουν ολα και αρχισαν το τρεξιμο,πρηζει κι εμενα συνεχεια με εκνευρισε κιολας χθες ,παρηγγειλε μπισκοτα για τα παιδακια απο μια θεια της συνηφαδας της ,ενω ηξερε οτι μπορουσα κι εγω να της τα φτιαξω ,καλα τελευταια στιγμη δεν θα αναλαμβανα δεν εχω καμια ορεξη να τρεχω να βρω συσκευασιες και να παιδευομαι τελευταιες μερες, αφου δεν ξερουν τι τους γινεται και δεν μπορουν να αποφασισουν τι θελουν να κανουν νωριτερα ας τα πληρωσουν τωρα ,το θεμα ειναι οτι θα διαφημηζομουνα τελοσπαντων καταλαβε οτι με πειραξε,τουρτα για να παει στην κουμπαρα της ομως ζητησε απο μενα και γλυκο για να εχει στο σπιτι,να τελειωσει αυτος ο γαμος να ηρεμησουμε ,ο Δημητρης σημερα εμεινε σπιτι,ξυπνησε με μυξες και γκρινιαζε ,ελεγε οτι δεν θελει να παει σχολειο ,μετα απο λιγο ομως αρχισε να φωναζει να τον παω σχολειο φυσικα και δεν τον πηγα του ειπα οτι δεν παμε σχολειο οτι ωρα θελουμε ,καλυτερα ομως που εμεινε εδω γιατι φυσαει εξω και μπορει να χειροτερευε,αρχισαμε με τις μυξες παλι...

συμφωνω απολυτα μαυτα που γραψατε για τη χ.α. ,τα γραψατε τοσο ωραια και οι δυο σας,πριν γινουν οι εκλογες μια θεια μου ελεγε να βγει η χ.α. να μπαινει στη βουλη να ριχνει ξυλο,οχι μονο ξυλο θα ριχνει αυτοι θα μας σφαξουν εναν εναν

Αννα Μαρια οι μαθητες σου ειναι μεγαλη περιπτωση ολοι τους παντως

Χριστινακι ελα για το τραπεζι προλαβαινεις!!ο Δημητης ειναι τελειως καλα;

Κατερινακι χαιρομαι που πηγαν ολα καλα,πως αντεξες και δεν ειδες το φυλλο;εγω δεν θα μπορουσα,τα αυτοκολλητα ηρθαν πολυ ωραια στα δωματια θα βαλω φωτο στην ομαδα καποια στιγμη

αντε ρε Μαγδα που εισαι;τρεχεις με το γαμο;αντε καλα στεφανα στην αδερφη σου και καλοφωτιστη η μπεμπα σας,να περασετε ομορφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κοριτσια με τα τρεχαματα αποδεκατιστηκαμε!

Αντε βρε Αννα Μαρια ειπες κατι επαθε και λεω τι επαθε το παιδι... Καλα αυτους τους δηθεν δεν τους αντεχω με τιποτα! Και το κακο ειναι οτι τις περισσοτερες φορες ειναι αδυνατον να το κρυψω!

ΚΑ μου μια χαρα ειναι ο Δημητρακης, ευχαριστω και περαστικα στο δικο σου.Ναι αρχισαμε παλι! Καλα να τα λεει αυτα η θεια σου που θα ειναι και μιας ηλικιας και η μονη της ενημερωση θα ειναι ο Πρετεντερης και τιποτα που θα ακουει στα καφενεια της γειτονιας... αλλα να ψηφιζουν νεοι ανθρωποι ΧΑ;;!!! Αν ειναι δυνατον! Δικιο εχεις και θυμωνεις, αλλα τετοιες ωρες τετοια λογια. Ποτε ειναι ο γαμος, να ησυχασετε;

Η Μαρινα ρε παιδια τι κανει; Και η Βανια καιρο εχει να ξαναμπει. Τρεις κι ο κουκος μειναμε...

Αντε φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω εδω μη βαζετε απουσιες ουτε ξερω απο ποτε εχω να σας γραψω καταρχην σας λεω τα δικα μας εν συντομια κ οτι θυμαμαι σχολιαζω

αρρωστησα κ εγω κ ο β κ ο συζηξ γαστρεντεριτιδα μονο με εμετους μια ομορφια σας λεω εγω πηγα κ νοσοκομειο για ορο γκρρρρ κατα τα αλλα ζωντανεψαμε ορθοποδησαμε κ τρεχουμε για το γαμο χαμος!!!

εχω κ το κωλοσπαστο στη δουλεια χιλια κομματακια εχω γινει

ο β τελειος στο σχολειο οι δασκαλες του χουν ερωτα κ ολο τον παινευουν κ αυτος παει πια με μεγαλη χαρα κ ολο χειροτεχνιες φερνει σουπερ περνα κ τρωει ολο το φαγακι του

για τα πολιτικα ενα εχω να πω με υπερκαλυψατε ενα με λυπη που θα μεγαλωσουν τα αγγελουδια μας τι μελλον τους εξασφαλισαμε ενα ρηγμαμενο πλανητη κ κακους ανθρωπους προσπαθω να βλεπω θετικα παρολα οσα συμβαινουν

το παιδι που σκοτωσαν ηταν συμαθητης του αντρα της αδερφης μου..αλιμονο στη μανουλα μου κ στο αδοξο τελος του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινιω τι κουκλακι ειναι αυτο καλε αντρακι σωστο

κ εγω αμα δεν συμπαθω καποιον θα φανει δεν ειμαι δηθεν ουτε να προσποιηθω μπορω

αυτη τη μαθητρια θα την εβριζα ευχαριστως αννα μαρια μου

παρτακηδες παιδι μου τι να πεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα μου σε νιωθω κ εμεις με το γαμο τρεχουμε ευτυχως βεβαια εμενα η αδερφουλα ειναι αλλο στυλ κ δε με εχει νευριασει ποτε πιο πολυ νιωθω σα να παντρευω την κορη μου παρα την αδερφη μου θα πλανταξω στανταρ μιλαμε κυριακη ειναι εμας

μα καλα ειπε αλλου για γλυκα θελει ξυλο να στρωσει αυτη η αδερφη σου αχ!!

παρειγγειλα τουρτα του β κ σε σκεφτομουν κριμα να μη σε εχω κοντα

μακ κουιν για το σπιτι τρισδιαστατη κ καπ κεικ σε πυργο τουρτας για το σχολειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι το δατε το ντροπαλο το φασολακι σας τι καλα

ανοιχτη πισινα δε θα παγωνουν καλε;;

εγω κ στη κλειστη εχω αγχος το μπες βγες στο αμαξι

κα μου παλι τραπεζια σουπερ

αννα μαρια κ μενα οταν κανει ζημια ερχεται κ λεει πριν μαλωσω συγνωμη δε το θελα καταλαθος μανουλα

ωχ ξαναμπαινω ηρθε ο συζηξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες, σημερα όλη μερα δεν είχα Internet αλλ μαλλον ειχε κολλήσει το modem γιατι όταν γύρισε ο άντρας μου το έκλεισε το άνοιξε και έφτιαξε, βέβαια δεν μου ανανεώνει καμια σελίδα μονο του fb πως γινεται αυτο δεν κατάλαβα.

Αννα Μαρία φέτος δηλαδη γυρνας πιο αργα? θα το συνηθισεις που θα παει. Η μαθήτρια όντως περίπτωση ελπίζω τουλάχιστον ο μαθητής να μην σας δημιουργήσει πολλα προβλήματα τωρα μεταξύ τους προβλέπω θέματα.

για τα πολιτικά και το χαλι μας συμφωνω με όσα γράψατε

Κατερίνα φουλ ετοιμασίες πάλι, αχ έτσι ειναι τελευταία στιγμη θα τους έρθουν αρκετα πράγματα πιο ακριβα αλλα καλα λες που να αναλαμβανες τόσα πράγματα σε μια βδομάδα. Κριμα ομως να μην στο εχει πει πιο νωρις θα εφτιαχνες τελεια πραγματα και σιγουρα θα ηταν καλο αυτο για σενα. Περαστικα στον Δημητρακη καλα έκανες που τον κρατησες και για να μην χειροτερέψει αλλα και για να μάθει ότι στο σχολείο πάμε συγκεκριμένη ώρα.

Μαγδα με το καλο να γινει την Κυριακή η γαμοβαπτιση της αδερφουλας σου! Περαστικα σας κιόλας πως την πάθατε έτσι ευτυχώς που κράτησε λίγο και πέρασε. Τι καλός που εινα ο βασιλακης στο σχολείο και του αρεσει και πηγαίνει με χαρα δεν θα έχεις πρόβλημα ποτε. Ποτε ειναι α γενέθλια του?

αυτο με την πισίνα με προβληματίζει λίγο επειδη ειναι πολυ πολυ μικρουλια απο την άλλη και εγω και η αδερφη μου μονο σε ανοιχτο κολυμβητήριο κολυμπουσαμε μικρές και ποτε δεν είχαμε αρρωστησει. Θα πάμε και θα δουμε ουφ πρέπει να μαζεψω τα χαρτια απο γιατρούς και βαριέμαι.

εγω τα ιδια δεν έχω κανένα νέο ιδιαίτερο, τα φιλια μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Τι κάνετε;

Εμείς αρρωστήσαμε ελαφρώς. Ο Αντρέας έχει μυξούλες κι εγώ λίγο ερεθισμένο λαιμό. Όποτε πάμε να του σκουπίσουμε τη μύτη γίνεται μάχη. Δε μας αφήνει, και κλαίει γοερά, με αποτέλεσμα να τρέχει κι άλλη μύξα... Τώρα κοιμάται και βήχει συνέχεια, ωχ ωχ...

Κατερίνα καλή επιτυχία στο τραπέζι.

Καλέ, μην ασχολείσαι άλλο με το γάμο! Άσ' τους να κάνουν ό,τι θέλουν (δηλαδή τίποτα!).

Χριστίνα πώς πάει;

Άσε, τώρα εντελώς συμπτωματικά άρχισαν οι διάφοροι βανδαλισμοί και η κοινή γνώμη στράφηκε εναντίον των "αναρχικών". Όπως έγινε και στη δολοφονία του Γρηγορόπουλου, όπως γίνεται πάντα.

Αφήστε που θυμήθηκαν όλα τα εγκλήματα κατά Ελλήνων από μετανάστες και ουσιαστικά λένε στον κόσμο, "αφού δεν αντέδρασες σ' αυτά, γιατί αντιδράς τώρα και αφήνεις να σε τραβάνε απ' τη μύτη οι αναρχικοί;"...

Μάγδα περαστικά σας.

Καγκουράκι το σχολείο λειτουργεί ακριβώς τις ίδιες ώρες με πέρσι, δηλαδή έξι με εννιάμιση, αλλά κατά τη διάρκεια αυτών των ωρών, εμείς δουλεύουμε περισσότερο. Δηλαδή πέρσι είχα 18 διδακτικές, ενώ φέτος έχω 24. Με τις μειώσεις, βέβαια, λόγω υπευθυνοτήτων, πέρσι είχα νομίζω 12.5 και φέτος 17.5, που σημαίνει ότι πέρσι έκανα δίωρα και τρίωρα, ενώ φέτος τρίωρα και τετράωρα. Κάποιοι άλλοι κάνουν και πεντάωρα! Αλλά αυτό το ξέραμε από πέρσι, και μας είχαν δώσει προθεσμία να δηλώσουμε αν θέλουμε να φύγουμε απ' το εσπερινό. Τώρα έρχονται όλοι και γκρινιάζουν ότι κουράζονται, ότι δεν μπορούν την πίεση, ότι δεν αντέχουν, να κάνουμε λέει περισσότερες συνεδριάσεις για να καθόμαστε αντί να κάνουμε μάθημα, κι άλλα τέτοια. Δεν την μπορώ αυτήν την γκρίνια, κι εγώ τετράωρα κάνω, αλλά δεν κουράζομαι ιδιαίτερα, ούτε και γκρινιάζω.

Σε ανοιχτή πισίνα εγώ δε θα πήγαινα τον Αντρέα ούτε με σφαίρες. Δηλαδή, ούτε κι εγώ θα πήγαινα! Ούτε και σε πισίνα θα πήγαινα γενικότερα, χιχι! :P

Σας φιλώ κόρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε καλε όλες ερημωσαμε τελείως!!!

εμεις σημερα βολτουλα το πρωι στον Εθνικό κήπο, ταισαμε πάπιες κουνελια και μετα κούνιες όπου και τα δυο ειναι σαν γουρουνακια αφου έπαιζαν στην άμμο με κουβαδακια. Μετα το απογευμα δεν είχα όρεξη για τίποτα, εχει βάλει ψυχούλα το βραδυ και εδω μπρρρ.

αννα Μαρία αυτο με τις περισσότερες ώρες το θυμάμαι που μας το είχες πει απλα επειδη εγραψες ότι δεν θα προλαβαινεις τον Αντρέα ξυπνιο μπερδεύτηκα και λέω να δεις θα σχολανε και πιο αργα. Περαστικα σας και στους δυο πως είστε απο λαιμό και μύτες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν ξερω αν με ψαχνετε αλλα δεν βρηκα χρονο να μπω να σας πω τα νεα μας!

Ημικρουλα μας κτυπησε καθως την εριχνε ο μπαμπας της πανω και επαθε αιματωμα στον εγκεφαλο!

Επεξεργάστηκε από girl84!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω; Τι έγινε; Σε απήγαγαν εξωγήινοι και δεν μπόρεσες να τελειώσεις το ποστ σου; Καλέ, γράψε μας τι έγινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...