Μετάβαση σε περιεχόμενο

oikonomika prosklitiria - mpomponieres apo to internet!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα σας!! Θα ήθελα αν μπορούσατε να με βοηθήσετε!! Το φθινόπωρο βαφτίζω το κοριτσάκι μου και ψάχνω site στο ιντερνετ με οικονομικά προσκλητήρια - μπομπονιέρες!! Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou kai na sou zisei kai to mwraki sou!!! Se katalavainw apoluta!! ki egw den eixa kamia oreksi na trexw mesa sti zesti perusi to kalokairi pou vaftisa ton mikro mou!! ta pira apo to internet kai glitwsa kai xrono kai xrima!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera!!!!! Ki ego tha baptiso to koritsaki mou ton Ioulio!!! Epsaxa paaaara polu gia prosklhthria kai mpomponieres giati hthela kati oikonomiko alla kai omorfo kai brika telika apo to internet. Des esi sto Προσκλητήρια Γάμου-Βάπτισης, Μπομπονιέρες σε Τιμές Βιοτεχνίας-Στέφανα Γάμου-Είδη Γάμου-Είδη Βάπτισης-eshop φακέλλων an kai sthn arxh hmoun epifilaktikh h douleia tous einai ekplhktikh!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tέλεια!! θα μπώ να δώ!! maraki556 εσυ απο πού τα πήρες αν επιτρέπεται??

rita87 σε ευχαριστώ πολύ!!θα μπώ σίγουρα να κοιτάξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ

ayto einai to site pou ta pira egw!! emeina polu eyxaristimenh!! h poiothta htan eksairetikh! sthn arxh fovomouna epeidi itan apo to internet alla otan ta epiasa sta xeria mou den to metanoiwsa stigmh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ

ayto einai to site pou ta pira egw!! emeina polu eyxaristimenh!! h poiothta htan eksairetikh! sthn arxh fovomouna epeidi itan apo to internet alla otan ta epiasa sta xeria mou den to metanoiwsa stigmh!

Όντως έχει πολύ ωραία προσκλητήρια το συγκεκριμένο!! Σήμερα θα τους τηλεφωνήσω για να μάθω κ άλλες λεπτομέριες!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μου στείλανε δειγματάκι δωρεάν και έμεινα πολύ ευχαριστημένη!!!!

Και χθές τους τηλεφώνησα και έκλεισα την παραγγελία!!! :D

Είμαι πολύ χαρούμενη που επιτέλους ξεκινήσανε οι διαδικασίες για την βάπτιση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας κοριτσια.... μπηκα προχθές πρώτη φορά στο forum και είδα τη συζητηση που κανατε για προσκλητηρια και μπομπονιερες.. Ενδιαφερομαι και εγω γιατι βαφτιζω τον Νοεμβριο το αγορακι μου.... Μπηκα και στο site που λετε και είδα τα προιόντα τους, πραγματι ειναι πολυ ομορφα και οικονομικα.. Είπα να το κοιτάξω καλυτερα και να ζητησω δειγματακια, εφοσον στελνουν και το Σεπτεμβριο να τα παραγγειλω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aν σε ενδιαφέρουν για μπομπονιέρες με αρωματικά σαπουνάκια σε διαφορα αρώματα και πολλά παιδικά θέματα μπες στον λογαριασμό μου στο fb και σου αποστέλλουμε και δείγμα δωρεάν για να το δεις και να το μυρίσεις. Το μονο που δεν αναλαμβάνουμε είναι οι μπομπονιέρες. Οι περισσότερες μαμάδες αγοράζουν τα σαπουνάκαι και φτιάχνουν μόνες τους τις μπομπονιέρες. Αν μου στείλεις αίτημα φιλίας πες μου ότι εισαι απο το φορουμ για να σε θυμηθώ https://www.facebook.com/profile.php?id=100005853875412

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...