Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

όταν γέννησα τον α, η μαμά μου είχε φέρει κορσέ που ήταν σαν σορτσάκι.

μόλις τον είδα φρίκαρα γιατί σκεφτόμουν τις ραφές.

η γυναικολόγος μου είχε πει ότι πλέον δεψσυστήνεται κ έχει αποδειχθεί ότι δε μαζευυει την κοιλιά...

έχω μία συναδέλφισσα που είναι παχουλή κ θα κάνει μια εγχείρηση για να τα χάσει.

έχουμε έναν αιτητή πλαστικό χειρουργό κ τον ρώτησε τι μπορεί να κάνει για να μη ζαρώσει πολύ.

εκείνος της είπε οοτι μόλις κάνει την εγχείρηση να βάλει σε όλο της το σώμα κορσέδες...

αύριο θα πάω να αγοράσω πάντως...

μαρντ, το θήλαστρο που λες δεν αγοράζετε... έχει γύρω στα εφτακόσια ευρώ...

οπότε καλά ήταν τα 45 λεπτα... χαχαχα...

κι εγώ έχω καλό σερβίτσιο αλλά δεν το ςεχω χρησιμοποιήσει ποτέ.

φοβάμαι να μη σπάσει τίποτα... χαχαχα.

μου το είχε πάρει η πεθερά.

εγώ το είχα διαλλέξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

μια χαρα πηγε η βολτουλα εχθες

το μωρο κοιμοταν ακομα και οταν θηλαζε

δεν εβγαλε αχνα

μια χαρα -μονο που την επομενη φορα θα θηλασω στο αμαξι γιατι μου εσοασαν τα νευρα

μεσα ειναι και η αλλεξιερα ια τα το αλλαγμα και καθε 1 λεπτο χτυπουσαν την πορτα επιμονα - η πορτα δεν κλειδωνε -ειχαβαλει μπροστα την καρεκλα ν εσπρωχνα με τοση μανια που με εσερναν και εμενα.

σωσω πολυ ομορφα τα σαπουνακια - πωπω εγινες εξπερ εσυ καλε

λετε να αγορασω εαν χρειαστει; θα ρωτησω ακι την κολλητη νομιζω οτι εχει - γιατι πολλα τα λεφτα για κατι που θα πεταξω μετα.

χαλια εμεις ακομα εχουμε τα μεγαλα χαχα - βαριεται ο αντρας να τα βγαλει - μας βλεπω αν τα εχουμε μεχρι του χρονου

οσο για τον κορσε νομιζω οτι παιζει ρολο εαν θηλαζεις ή οχι

η μαια και ο γιατρος μου ειπαν οτι ειναι αχρηστος τελειως - εαν θελω να φυγει η κοιλια να θηλασω. ισς γι αυτο επιμενει εσενα χρυσουλα γιατι δεν θηλασες καθολου.

κοιλια δεν εχω καθολου - ειναι σαν να μην γεννησα - μεσα σε 5 μερες εφυγε εντελως.

παω να τον ταισω και επανερχομαι. οι μεγαλοι βγηκαν βολτα.

κριθαρακι με κιμα σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερακ απο μας..κορσες..κ μενα η γυναικολογς μου λει..ακυρο!!δε κανει δουλεια..

νομιζω οτι το θηλαστρο εχει κοντα 2000...και οχι 750...

αν θελετε για κανενα δωρο ..πιετε μου..με τα σαπουνακια..

εκανα 1 τετοιο στη ελενη για τη γυναικα που προσεχει ταπ αιδια..κ εβαα απο ολα..αρωμα σαπουνι κεραλοιφη...

πειτε μου κ σας το στελνω..

οντως ειναι καλη φαση για δωρακι!!

βαγκ εσυ τα χρησιμοπιιες αυτα που σου εστειλα;;

εγω αυτη τη βδομαδα..γιοκ η διαιτα..απο δευτερα!!

πηγαμε αγορασαεμ εφημεριδα.ειχε για τη γενοκτονια..ηθελα να τις παρω ολες..

βαγκ ετσι στη δουλεια;;καταδιωξη με τη μινι;;χαχα~!

κοτοπουλο για μενα...

η μαρθα ψαροσπυοα...

αυριο ξεκινανε οι παιδικοι..γιουπιιιιιιι...

το απογ θα παμε γιακ αφε σιγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώκα, πήρα το πμ σου αλλά σε απάντησα με μέηλ γιατί δε με βομεύει το πμ..

τέλειο το δώρο με τα προϊόντα σου...

εγώ χρησιμοποιώ πολύ το λιποζαν.

την κεραλοιφή τη βάζω σαν κέμα χεριών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...

χρονια μας πολλα..να μας χαιιρονται και να μας προσεχουν σαν τα ματια τους....

κοιμουνται ολοι, εριξα ενα σφουγγαρισμα στον ενιαιο χωρο και θα φτιαξω καφε..

το πρωι βγηκαμε για καφε οι τρεις μας...επρεπε να βλεπατε χαρα ο Θ οατν αφησαμε τον μπεμπη στη μαμα μου...

πολυ συνεπης εξω...συνεπεστατος μπορω να πω..ουτε τρελες ουτε παλαβιες ουτε τιποτα...εκανε ποδηλατο επαιξε κρυφτο με κατι μεγαλυτερα..μια χαρα...εμα σιγουρη οτι εχει παιξει ρολο ο μπεμπης...

'Μαρδιο ως προς το ονομα..Γιαννης ο δικος μας...

για τον κορσε νομιζω παιει ρολο το σωμα ...δεν τον φοραω για τις ραγαδες ..δεν εχω καθολου..για να μου μαζευτει η κοιλια πιο γρηγορα..δεν ξερω εμενα με βοηθησε..μπορει να ηταν και η ιδεα μου...σημερα φορεσα κανονικο μου παντελονι ανοιξιατικο περσινο...αυτο ασχετως κορσε..

Μαρια για αυτο μου εδωσε και τα μιτροταν απο την πρωτη μερα ατο μαιευτηριο ..λογω απογαλακτισμου...

Βαγκ δυσκολη δουλεια αλλα πρεπει να περνατε και πολυ καλα ...εχετε γελιο...

Νανα καλα δεν θα το πιστεψεις...και εμεις λεγαμε για 28 στα γενεθλια του Θ αλλα θα παντρευτει η νονα του τελικα εκεινο το Σαββατο οποτε δεν το σκεφτομαστε καν...

αρχικα μας φανηκε εξαιρετικη ιδεα και δεν θα μας προλαβαινε και ο χειμωνας...δεν ειμαι και υπερ να ειναι μεγαλα τα παιαδια στη βαφτιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες,πολύχρονες όλες να σας χαίρονται τα καμάρια σας και να σας βγάζουν το λάδι!

Vag πολύ γέλασα κάνωντας σε εικόνα με τη μπλούζα της μίνυ και τον δραπέτη από το γιακά...χα χα.Πολύ δύσκολη η δουλειά σου για γυναίκα ρε γαμώτο,με φοβίζουν και μόνο οι περιγραφές αλλά αφού τη βρίσκεις εσύ πάω πάσο...

Εμεις πήγαμε θάλασσα ,δε κολυμπήσαμε αλλά ήπιαμε καφεδάκι παίξαμε με συμμαθητή τέλεια.

Χρυσούλα ωραίο κλασικό διαχρονικό το Γιάννης.

Και γω είχα πάρει κορσε φαρμακείου αυτά τα lipopants for mammy αν ξέρετε το πλήρωσα και 45€ αλλά με έσφιγγε τόσο μα τόσο πολύ που δε το βαλα σχεδόν καθόλου.Ισως είχα πάρει μικρό νούμερο όμως,το χα παραγγείλει από ιντερνετικο φαρμακείο.

Κατ εμε η κοιλιά θέλει διατροφή και γυμναστική και φυσικά παίζει΄ρόλο ο σωματότυπος της κάθε γυναίκας.Εγώ ανέκαθεν είχα κοιλίτσα,οπότε δε χολόσκασα που παρέμεινε και μετά εγκυμοσύνης.χα χα

Εμεις έχουμε 15 Σεπτέμβρη γενέθλια.Και γω 6 μηνών βαφτίστηκα,τις κόρες μου τις βάφτησα 10 μηνών.

Ωραία ιδέα τα καλαθάκια με τα σαπουνάκια και τα αρωματάκια για δωράκι Σωσώ,θα σε έχω στα υπόψη.Εγω δεν είμαι του φυσικού δυστυχώς και πολύ για αυτό και δε ζήτησα να δοκιμάσω τα προιόντα σου.Γενικά έχω την εντύπωση κακώς βέβαια ότι αν δε έχει το χημικό μέσα η αλοιφή δουλειά δεν κάνει ή το άρωμα αν είναι φυσικό δε κρατάει ή η βαφή μαλλιών αν είναι φυτική ξεθωριάζει γρήγορα.

Καλό υπόλοιπο Κυριακής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτα τα κοριτσια για τα.....φυτικα..ασχετα αν παρεις απο μενα η οχι.!!!

εγω ειμαι πολυ του βιολογικου κ φυτικου κ ανακυκλωσιμου παντως...

μπορει να μη σου δινει το αποτςλςμα ΤΟΥ χημικου...αλλα ξερω τουλαχισοτν τι βαζω στο κωλο της μπυομπου,στο σωμα,στο πλυντηριο.στο μαλακτικο,στο σωμα μου..στα χειλη μου..

κ αν μπορουσα να μαθω συνταγες...για ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

ο μπεμπης δεν κοιμαται -καλυτερα απο τη μια θα κοιμηθει για βραδυ

βαγκ ξεχασα - εγω ζω για αυτα -πολυ ζηλευω - μου αρεσει πολυ η δουλεια σας - κριμα ρε γμτ ειχα κανει τα χαρτια μου αλλα βλεπεις ειχα τον ερωτα της ζωης μου τοτε και δεν ηθελα να παω για την εκπαιδευση χαχα. τωρα απο εξω βεβαια τα λεω αυτα σιγουρα εαν εισαι στο δρομο ειναι πολυ επικινδυνα.

χαχα σωσω πλακα εχεις με τα βιολογικα - αφου τα φτιαχνεις μοναχη σου πραγματικα ξερεις τι βαζεις μεσα.

ουου θαλασ ακουω μαρντ - πολυ ωραια - καλα για μπανιο εαν δεν παει αυγουστος ουτε με σφαιρες. πρεπει να ειστε πολυ ωραια τωρα εκει -γεμιζει λογικα το νησι σιγα σγια

τα αγορια τα βαφτισα 6 μηνων μια χαρα ηταν -τωρα ελεγα οκτωβρη αλλα σεπτεβρη βαφτιζουμε εμεις - η νονα βαφτιζει αλλο ενα και το νοεβρη η γυναικα γενναει το 3ο. οποτε μετα δεκεβρη δεν ξερω εαν θελει δεν θα εχει σαραντισει. δεν ξερω εαν θα εχουν και χρηματα - αρα οταν χρονισει παμε πια.

ελεγα να πω σε μια φιλη μου απο το δημοτικο εαν θελει να τονβαφτισει -μπορει αν μην βρισκομαστε συχνα αλλα σε μια δυσκολη στιγμη παντα η μια την αλλη παιρνει τηλ και ειμαστε πολυ αγαπημενες.

ο κως ντρεπεται λεει να πει στην αλλη τη φιλη μας να πει οτι δεν θελουμε να τον βαφτισει αλλα νιωθω πιο κοντα στη δικη μου φιλη ρε γμτ.

ασε που εχουν και ενα σωρο εξοδα οι ανθρωποι και πιστευω οτι θα τους φυγει ακι ενα βαρος απο πανω τους. αλλα ηθελε τοσο πολυ και αυτη να μας το βαφτισει - αου μας το ειχε πει απο οταν εμαθε οτι ειναι εγκυος -με πολυ μεγαλη χαρα και ειναι πραγατικα πολυ καλα παιδιατι να πω ειμαι σε δυχασμο.

ο αφαλος μας ακομα ρε γμτ - ειμαστε 13 ημερων σημερα αι τιποτα - βαζω 300 κιλα οινοπνευμα οπως μου εδειξε ο γιατρος και μεσα και εξω και τον σηκωνω και απο κατωαλλα εκει αυτςκολλημενος και φαινεται ακομα ασπρος μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ, εγώ έβαζα οκτενισέπτ μόνο μια φορά τη μέρα.

έπεσε πολύ γρήγορα.

αύριο θα πάω κομμώτρια για βάψιμο.

είναι χάλια τα μαλλιά γιατί με τη φυτική βαφή δε βαφόντουσαν τα άσπρα κ είναι πιλλ ρε γμτ...

ακούς μαρντ;

δαχαχα.

αλλά γενικότερα είμαι υπέρ των φυτικών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσούλα, πόσο σε ζηλεύω που δεν έκανες ραγάδες...

εγώ είχα κάνει δυο τρεις στην πρώτη κ άλλες τόσες τώρα...

ήρθαν οι κουμπαροι κ ψήσαμε σουβλάκια κ σιεφταλιές.

τα μωρά παίξανε πολύ όμορφα.

post-15892-13873940250201_thumb.jpg

post-15892-13873940250795_thumb.jpg

post-15892-13873940251374_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηγαμε παιδοτοπο με μαριλου...κ περασαμε τελεια...

πολυ ωραια ητανε..

ψησατε νανα,ε;;εγω παρηγγειλα με την κορη μου..εγω κοτοσουβλακια κ η μαρθα πιτα..

σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...Νανά και γω στην εγκυμοσύνη τα βαψα με inoa της loreal που υποτίθεται δεν έχει χημικά.Εκτός ότι το χρώμα αλλοιώθηκε πολύ γρήγορα,ξεθώριασε δε μου άρεσε και το αποτέλεσμα.Και το μαλλί βαρύ λες και είχα βάλει ελαιόλαδο πάνω για καιρό.Επίσης μια φίλη επέμενε στο γάμο μου να πάμε για καθαρισμό προσώπου πριν για να στρώσει πιο καλά το μακιγιάζ έλεγε.Η αισθητικός μου βαλέ μετά μια φυτική κρέμα μου είπε με φύκια κλπ κλπ.Ήρθα και φούντωσα τόσο πολύ που έκλαιγα πως θα καλύψουμε τις κοκκινιές παραμονές του γάμου,εγώ που ούτε ένα σπύράκι δεν είχα στην εφηβεία.Βέβαια θα μου πεις μπορεί να μην έφταιγε η κρέμα να έφταιγε ο καθαρισμός αλλά εγώ το αποτέλεσμα αξιολόγησα.Γι αυτό οι κακές εμπειρίες με τα φυτικά.Η αδερφή μου είναι πολύ του κορρέ του βιολογικού της ανακύκλωσης και λόγω επαγγέλματος και λόγω συνείδησης.Εγω είμαι πιο της ευκολίας,του χαπιού του γρήγορου.Και είμαστε και δίδυμες...Marker έχει αρχίσει να φαίνεται ο κόσμος στο νησί,όντως.Πολλά Ρωσιδάκια και είναι όλες κουκλάρες συμμετρικές πανάθεμα τες..χα χαΌπως νιώθεις για τη νονά.Και μεις ξεκινήσαμε από κολλητοί με τους νονούς και τώρα καταντήσαμε΄λόγω υποχρεώσεων να βρισκόμαστε μια φορά το μήνα και αν.Όλα σχετικά είναι...Και τέτοια εποχή να βαφτίσεις που θα χρονίζει,σούπερ θα είναι.Θα χεις χρόνο να τα σχεδιάσεις όλα όπως τα θες.Φιλιά καλή εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

μονη στο σπιτι με τον μπεμπη

αγιο παιδι σας το ειπα - μεχρι στιγμης δλδ -ολο κοιμαται -αφου μου κακοφαινεται ωρες ωρες

ξυπνια απο τις 5:30 μαζι με το μωρο ειμαι - μεχρι να ταισω-αλλαξω -κοιμησω (γιατι ειχε πονακια και αργησε λιγο να κοιμηθει) πηγε 6:20 - μετα 6:50 σσηκωθηκαν τα θερια - οποτε γιοκ

μακαρονια με κιμα απο χθες εμεις σημερα

φυτικη βαφη δεν εχω βαλει ποτε - τωρα σε κανα μηνα που θα χρειαστω βαψιμο δεν ξερω τι θα κανω - κομμωτηριο παντως θα παω και θα τα βαψω κατι προς φυσικο.

ραγαδες εχω πολλες ειδικα αο την πρωτη και τωρα εκανα παλι μπολικες στο σημειο που ηταν ο μπλακουντας. δεν πειραζει μωρε καλα να ειμαστε -ειπαμε φουστανος χαχα

σε αυτητη βαφτιση δεν εχω την υπομονη να φτιαξω μονη τιποτα - για αυτο θα κανω το θεμα με το σκυλακι και θα τα κανω ολα ιδια.

θα πιω το καφεδακι μου τωρα και θα χαζολογισω στο ιντερνετι - η τιβι δεν εχει τιποτις.

ψισατε -φαγατε - πηγατε παιδοτοπους -φτου φτου μπραβο βρε κοριτσια

σωσω και τη μπεμπα μαζι ε;

εσυ ποτε ειπαμε βαφτισι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΧΤΕΣ!!!

Μαρκερ σου προτεινω το symphony της μεντελα, μου το κουβεντιαζε προχτες ενας συναδελφος που εχει διδυμα κοριτσακια, ειναι διπλης αντλησης, οπότε σε ενα τεταρτο 20 λεπτα εσεις ξεμπερδεψει, κανει στην αρχη ενα μασαζ στο στηθος που βοηθα στη ροη και τελοσπαντων μου ελεγε οτι ειναι το καλυτερο αυτο το συγκεκριμενο μοντελο της μεντελα και αν θυμαμαι καλα ειπε 60ευρω τον πρωτο μηνα και λιγοτερο τους επομενους, 30 , 40 δε θυμαμαι.

Αιμα εγω ειχα 40 μερες σχεδον με καφε στο τελος μεχρι μπεζ εγινε...

αυτο που θυμαμαι καλα ειναι η 1η περιοδος μετα τη γεννα που ειχα πολυ αιμα και πολλες μερες...

Κορσε κι εμενα η μαια μου ειχε πει απο τον Βασιλη οτι δεν κανουν καλο, ο,τι κοβει την κυκλοφορια γενικα και μετα απο 40 μερες να κανω κοιλιακους...ακολουθησα τη συμβουλη της οπως ξερετε...

Α ρε Βαγκ εχεις μεγαλη φαση...

Η περιγραφη του οικογενειακου τσιρλιου με λεπτομερειες ξεπερασε το κυνηγητο με μινι μαους μπλουζα

Εμενα οι πονοι μου ειναι σαν περιοδου και στις ωοθηκες θα ελεγα, ειδικα χτες πολυ στη δεξια ωοθηκη και μετα αρχισε να καιει απο τον πονο.Ξερετε οπως οταν κατι σε ποναει για ωρα και αν δεν το ξεκουραζεις σε καιει...

Τελοσπανων υποθετω μεγαλωνει η μητρα

Νανουκα πολυ ωραια ιδεα να κανετε τη βαπτιση στα γενεθλια του Ανθιμου, πεφτει και Σαββατο αποτι ειδα χιχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κόψουμε κ τουρτίτσα στον άνθιμο.

ωραία δε θα είναι;

ν νιώσει ότι γίνεται κάτι κ για εκείνον

στο σχολείο του θα του κάνω γενεθλιάκια...

ντομ, οι πόνοι θα είναισαν της περιόδου αλλά πιο δυνατοί.

μάρκερ μου, αυτόν τον μπέμπη θα τον χαρείς πολύ...

αν είναι κ φαγανος... πάρτυ κάθε μέρα θα κάνεις... χαχαχα

πολύ γελάω που τους λες θεριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeiw leμε 10 νοοεβρη τη βαφτιση..με της θουλης το μωρο..μαζι!!να τελειωνουμε..αφου εχουμε κ πολλους κοινους φιλους..κ συγγενεις..

πηγα τη μαρθα σχολειο..

γιουπι...εγω ειπα δε τα ξανα βαφω..θα το παιξω μανα με 2 παιδια..χαχα...

στην εγκυμοσυνη τα εβαφα με κανονκη βαφη!!

ντομ..πως πηγανε οι κοιλιακοι;;χαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι χρονια μας πολλα βρε ντομ

το ξεχασαμε αυτο

οπως το περιγραφεις συσπαση δεν ειναι παντως - καλο ειναι να μην το αφησεις ετσι παντως.

τοσο πανε τα θηλαστρα ε; οντως φτανει πανω απο 200 εαν το ενοικιασεις μην πω παραπανω.

σκεφτομουν να φερω τη μαια μια μερα στο σπιτι να με δει και να το συζητησουμε -αν και με τα αγορια μου ειχε πει οτι καλυτερα ειναι να βγαζω με το χερι οσο μπορω και οχι με τ θηλαστρο - αλλα δεν χρειαστηκε αφου εδινα και συμπληρωμα.

νανα σιγουρα θα το χαρω - ο κωστας να δεις πως κανει - ολο αυτος θελει να τον φροντιζει - αφου νιωθω ασχημα για τα αγορια ωρες ωρες.

σουπερ θα ειναι βαφτιση και γενεθλιο - με ενα σμπαρο - 2 τρυγωνια.

σωσω μια χαρα καιρος θα ειναι το νεομβρη- σχεδον θα χρονιζει δλδ η μπεμπα ε;

και εγω δεν τρωω κολληματα με το να ειναι καλοκαιρι για να μην κρυωνει και τετοια. αν και θα εχει λιακαδα λογικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

Μαρια ησυχα μας βγηκαν αυτα...καμα σχεση με τον Θ σε σημειο που ο Νικος ολη την ωρα ανησυχει...αλλα μαλλον ετσ ειναι τα νορμαλ βρεφη...αχαχααα...

ευτυχως οι αντδρασεις του μεγαλου πολυ καλες αν εξαιρεσει κανεις οτι γκριναζει αν τον ξυπνησει νωρις...καλα να παθεις του λεω που τοσο καιρο ξυπναε τη μαμα και τον μπαμπα απο τα χαραματα..θελω να κοιμηθω μεχρι να παω σχολειο λεει...ψευτιες...

μωρε εγω τον κορσε τον εβαλα και η κοιλιτσα μια χαρα...ραγαδες δεν εκανα γιατι εχω λιπαρο δερμα...εχω απιστευτες ρυτιδες εκφρασης ομως στο μετωπο απο τα 26...

Ντομ μην το αφηνεις οντως...παρε γιατρο...εγω τον τελευταιο μηνα παντως τον εβγαλα με 3 μπουσκοπαν τη μερα...

του χρονου τον Απριλη τωρα βαφτισια...σιγα να μην τρεχω καλοκαιριατικα...εξαλλου θα τα κανουμε σε ξωκλησι σε στενο κυκλο...

Βαγκ τι τη θελαμε την σκατοσυζητηση...3 φορες χθες δε σταματουσε να τα κανει....αφου πιαστηκε ο κω... του στη λεκανη...ελπιζω να ηταν ενα απλο κρυωμα..σημερα θα δειξει...

μακαρονια του εφτιαξα σημερα μηπως και στουμπωσει...

πολυ πλυσιμο ρε κοριτσια...

μαθημα 2-8 θα παω φροντ σημερα...εκανα χθες μια παραγγελια 60 εκμεκ μικρα σε γαλαζιο κουτακι...πολυ καλα...τα 30 για το σχολειο, τα 30 για το φροντ...

Μαρδιο ξερεις ποσο μου αρεσει η ζωη στα νησια???ποτε θα παρω τους αντρες μου και θα μετακομισω...

Σωσω καλα θα κανετε και θα τα οργανωσετε μαζι με τη Θουλη τα βαφτισια...θα περασετε σουπερ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαψα μαλλι.

το μπουμπιυκάκι ξυπνησε όταν ήρθα σπίτι...

άφησε τη μανούλα του να περιποιηθεί η μανούλα του...

μάρκερ για πιο λόγο θέλεις θήλαστρο;

απλά για να εχεις καβάντζα για ώρα ανάγκης ή για να κάνεις τράπεζα;

α.

ν ειναι το δεύτετρο τότε να αγοράσεις καλό θήλαστρο.

αν είναι το ορωτο, τότε πάρε ένα φθηνό για να βγάζεις μόνο όταν το χρειάζεσαι ή για να έχεις λίγη καβάντζα στην κατάψυξη.

αν πάλι τα καταφέρνεις νε το χέρι ακόμη καλύτερα.

για την τεχνική μπες στο thilasmos.gr αν θυμάμαι καλά...

οόταν αποθήλασε ο α, έβγαζα με το χέρι.

χρυς θέλω εκμέκ... χαχαχα.

την ερχόμενη δευτέρα θα έρθουν οι συναδέλφισσες μου για να ευχηθούν για το μωρό.

θα έρθουν μετά τη δουκειά, οπότε σκέφτηκα να φτιάξω κάτι σε φαγητό.

πιτάκια με γύρο. πίτσα,μακαρόνια, σαλάτα του σεφ κ γλυκά.

πώς σας φαίνεται;

σας είπα ότι πριν από λίγο καιρό άρχισε να κάνει ξακά στην τουαλετα;

χθες πήγε να κοιμηθεί κ τον ακούγαμε που παραμιλούσε κ πηγαινοερχόταν...

σε κάποια φάση μας φώναξε για να πάμε πάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάω κ τι να δω;

πήγε μόνος του στην τουαλέτα κ ήθελε να τον σκουπίσουμε.

ήθεκα να τον φάω τον σκατιάρημου.

σας έχω πει πώς τον σκουπίζουμε;

πέφτει με τα χέρια κ ντουρλώνει τον κώλο τοτ..χαχαχα

έτσι τους έμαθαν στο σχολείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

σωσώ, τον γύρο τον αγοράζουμε από κρεοπώλη κ τον ψήνουμε εμείς.

μια φορά είχα επιχειρήσει να φτιάξω αλλά ήταν μάπα...

σήμερα τον πήγα σχολείο κ κατέβασα κ τον νάριο.

όλα τα παιδάκια τρέξανε πάνω μας κ τι γλυκούλι τι γλυκούλι λέγανε.

η δασκάλα του είπε να συστήσει τον αδερφό του στους συμμαθητές του κ ήταν περίφανος... χαχαχα.

μαλώνανε πιο θα μοει μπροστά γιανα είναι πιο κοντά στο μωρό.. χαχαχα

πλάκα είχανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...