Μετάβαση σε περιεχόμενο

www.drakotrypa.gr


Recommended Posts

Υβοννη έγραψε:

Οχι,τωρα θα το δω κι αυριο θα σου πω εντυπωσεις!!!!!!Μονο τις φωτο ειδα,...μ εφτιαξες Δημητρουλα μου,τελειο μερος!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Αν δεν κάνω λάθος εκεί βρίσκεται 'ενας ξενώνας που λέγεται "ΚΕΡΑ ΜΑΡΙΩ"

έχουν πάει φίλες μου και έχουν ξετρελαθεί. Πρόκειται για ένα μέρος ιδανικό για παιδιά. Με πολλά πολλά ζωάκια,λιμνούλες κ.α!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaili καλημέρα!Δεν κάνεις καθόλου λάθος! Το Κεραμαριο εχει φοβερό φαγητό και επίσης μια τεράστια φάρμα με μεμονωμένες κατοικίες, οπου μέσα ζουν παγόνια, λαγοί, ελάφια, πονυ κτλ. Συμφωνώ με τις φίλες σου!;) Μπορείς να κάνεις και μια περιήγηση στο site της Δρακοτρυπας για περισσότερες πληροφορίες! :kiss:

www.drakotrypa.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτο και εμείς προγραμματίζαμε να πάμε στο Μουζάκι στο Κεραμάριο συγκεκριμένα, όταν θέλαμε είχε πάρα πολύ κίνηση και δε βρίσκαμε σπιτάκι :( αλλά τώρα θα το κανονισουμε για να πάμε!!! Φανταστικές φωτογραφίες, φανταστικό τοπίο!!! Εμείς όμως δεν έχουμε παιδάκι να παίξει με τα ζωάκια ρε κοριτσάκια :( Εγώ πότε θα γίνω μανούλα;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...