Μετάβαση σε περιεχόμενο

www.drakotrypa.gr


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα! Για σας που σας αρεσει το βουνο εχω να σας προτεινω ενα πολυ ωραιο χωριο που βρισκεται στο Νομο Καρδιτσας και λεγεται Δρακοτρυπα!Επειδη το εχω επισκεφτει πολλες φορες λογω καταγωγης του αντρα μου νιωθω την αναγκη να σας το αναφερω! Δειτε το site και περιμενω να μου πειτε εντυπωσεις. Θα ειμαι στην διαθεση σας για οποιαδηποτε πληροφορια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Βέβαια δεν θα μπορούσε να λείψει απο το πρόγραμμά μου μια επίσκεψη στην ταβέρνα Κεραμαριο!Διαθέτει ανεξάρτητες κατοικίες και φάρμα με ζωάκια!Τα ζωάκια είναι ελεύθερα!Ξυπνάς το πρωί και πίνεις καφέ με τα πονυ, τα ελαφάκια, τα παγόνια κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Δημητρα... δεν το ηξερα οτι εισαι φυσιολατρης... κανει πολυ καλο στο παιδι, το οποιο, ειναι πολυ ψηλο η μου φαινεται; Σας ευχομαι να κανετε συχνα τετοιες εκδρομουλες και να περνατε τελεια...:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

exw paei alla...brady gia enan gamo!!!den eida tipota apo auta :( :( to mono poy thimame einai ton dromo pou san pitsiriki fobithika polu !!!poles strofes kai polu psila .

Σου εύχομαι να ξαναπας!Επειδή αρέσουν και στο μικρο, άλλο που δε θέλουμε και εμείς!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιο μερος !!!!!!!Δημητρουλα που ειναι αυτο,εκει προς τη Νεραιδα????,εγω σε κεινα τα χωρια εχω παει πολλες φορες και στην λιμνη του Πλαστηρα που ειναι ονειρεμενη,για πες .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...