Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Καλημερα Αργυρουλα μου.

Ρε συ ειχε κανει τον τοιχο χαλια..ετσι να τον αφηνα...καταντραπηκα.

Περασαμε παρα πολυ ωραια...Τουλαχιστον εμεις..τα κουμπαρακια δε ξερω...χαχαχαχαχα....

Ρε ειστε τυχεροι που ειναι ησυχα τα παιδακια σας.Μπορειτε να πατε οπου θελετε και να μην σας εκθετουνε...

Φανυαζεσαι το ροδι να επεφτε στο κεφαλι περαστικου.αι αι αιιιιιιιιιιιι....χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αν πατήσεις "φόρουμ" πάνω πάνω, βγαίνει το "shoutbox" είναι, λέει, ένα μίνι τσατ...αλλά δεν ξέρω πώς δουλεύει και μάλλον το βλέπουν όλοι!!!

εκεί έχει τα smiles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ρε συ την ρώτησες την Σισσιώ αν θέλει να κουμπαριάσετε ύστερα από την χθεσινή σας επίσκεψη???? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ναι τώρα που διάβασα τι κάνουν τα δικά σου εκτός έδρας......σίγουρα τα δικά μου είναι πολύ ήσυχα!!!

για το φόρουμ ένα πράγμα που ΔΕΝ μου αρέσει είναι ότι αν δεν γράψεις για πολύ ώρα και κάνεις refresh (f5), σου ζητάει να ξανασυνδεθείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Από το πρωί πάω από υπηρεσία σε υπηρεσία

Ήρθαν οι γονείς μου να πάρουν τα κορίτσια να τα φέρουν στο σχολείο (σήμερα θα δούνε και καραγκιόζη), κι εγώ ξεκίνησα.

Πήγα στο παλιό Ικα νυν Εοππυ για μια σφραγίδα από τον ελεγκτή στη συνταγή του οφθαλμίατρου, μετά στο ΤΕΒΕ - το οποίο στην πόλη μας κάνει βόλτες, αλλάζει συνέχεια γραφεία- και τελικά δεν καταθέτω στο ΤΕΒΕ τα δικαιολογητικά αλλά στον Εοππυ (σε άλλο κτίριο από αυτό που πήγα στην αρχή),. Και τα χρήματα θα μου επιστραφούν....ανήμερα γκρρρρρρρρ

Παναγιώτα ααχαχαχαχαχαχαχα καλά της κάνατε ρε! Ααααχαχαχαχα νταξ ρε παιδάκια είναι, θα μεγαλώσουν και θα στρώσουν μην αγχώνεσαι.

Χρύσα κι εγώ αυτό σκέφτηκα, φαίνεται σοβαρότερο τώρα το φόρουμ χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Γιώτα τι να κάνει άραγε? Ο Γ. της.....

και η Ιουλία πού χάθηκε????

Χρύσα κανένα νέο από την μαμά???

Αφρο τι νέα? βολτάρεις? :)

εγώ πήγα 8χλμ σήμερα με το ποδήλατο :) και είχε αντίθετο αεράκι και με δυσκόλευε ο άτιμος!!!.....

Λενάκι θα γραφτώ και εγω σε γυμναστήριο....έχουμε εδώ ένα στην γειτονιά και σκέφτομαι αφού αφήνω τα παιδιά να πηγαίνω ή πριν πάρω τον Λ. γιατί είναι απέναντι από το δημοτικό σχολείο!.....το μόνο μειονέκτημα για μένα είναι ότι είναι γυμναστήριο για γυναίκες μπλιαχ!!!

να μην δούμε δλδ και κανέναν μυώδη ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααα κοριτσαρες!!!!!

Ηρθαν και τα τικερακιααααααααα!!!! :) :)

Τι κάνετε;;;

Εχω ηδη 2 φιλες στο νεο φορουμ..Γιουπιιιιιιιιιιι

Κοριτσια παντως εχουμε πολυ γελιο..Ολες μπηκαμε για λιγο και βγηκαμε κατευθειαν....χαχαχα...

Εμενα αρχιζει και μου αρεσει παντως...

Λοιπον την Κυριακη (προχθες) πηγαμε στα νεα μας κουμπαρακια..Αφηστε κοριτσια ειχα πολυ αγχος για τα παιδια μου...Φοβομουνα οτι θα κανουν το σπιτι της κοπελας ρημαδιο...αφου σκεφτειτε την ειχα παρει και τηλεφωνο και της ειχα πει να προετοιμασει ψυχολογικα τον Παναγιωτη για τα ταλιμπανακια μου...

Οκ ..ομως...τα καταφεραμε και κατσαμε εκει 6 ολοκληρες ωρες....και μιλουσαμε κιολας....

Βεβαια :1)το Χαριλινακι δεινοπαθησε γιατι ειχε να κανει με 2 κακομαθημενα -ετσι μου ειπε στο τελος- χαχαχαχαχα ..η γλυκουλα μου....

2) Ο Φωτης ανακαλυπτε συνεχεια κατι μαρκαδορους και ειπε να δειξει στη Σισσιω ποσο ταλαντουχος ειναι!!!Μιλαμε μια νεραϊδα την ειχε βαψει 5 χρωματα...Εγω ημουνα συνεχεια με το βετεξ και καθαριζα τον τοιχο και την πορτα απο τις κορυφαιες δημιουργιες του...

3) Ο Νικολας εριξε ενα ροδι απο το μπαλκονι και ευτυχως δεν περναγε κανενας απο εκει εκεινη την ωρα

4)γεμισανε το σπιτι ψιχουλα

5) Ο Φωτης επινε απο ολους τους χυμους

6) Η Χαριλινα και ο Νικολας τσακωνονταν λες και ηταν παντρεμενοι 20 χρονια....

7)εγω παιδια εφαγα τον αμπακο...πολυ καλη εντυπωση πρεπει να εδωσα...χαχαχαχα....

Κατα τα αλλα ομως ηρεμα....

Αχχχ το μωρακι...ελιωσα..ολο γελαγε...και ηταν τοσο ησυχο.

Τες πα...θα πηγαινουμε στο σπιτι τους μια φορα το χρονο - τον υπολοιπο καιρο θα ερχονται στο δικο μας. Τους ξεθεωσαμε τους ανθρωπους. Ευτυχως ο Π. ειχε αλλα 2 αδερφια-αγορια και ηξερε τι να περιμενει ο ανθρωπος.

Ξαχασα να πω οτι το Σισσακι ειχε φτιαξει ενα φοβερο κοκκινιστο..ειχε μαγειρεψει το κοριτσι απο τα χαραματα για να μας περιποιηθει ...:x

Καλημέρα!!! :)

Πως μου είστε σήμερα;; Εγω αυτό το ρημάδι ακόμα να το συνηθισω... που θα μου πάει όμως στο χέρι του είναι;;;

Σας έστειλα αιτηματα φιλίας αν καποια δεν πηρε το δικό της ή την ξεχασα (φατσούλα ντροπής) παρακαλείται να μου κάνει αίτημα φιλιας! Θα την αποδεχτω! χαχαχαχα

Η μπεμπούλα ακόμα κοιμαται... απο το βράδυ, με διαλείμματα βεβαια για φαγητο, τελευταια φορα εφαγε ξαπλωμενη στις 10:30, να την ξυπνήσω;

Είναι λίγο αδιάθετη και η μικρη και η μεγαλημε βηχλάκι και μυξες...

Το στηθος μου εδω και δυο μέρες πετρώνει και στα σημεία αυτά με καίει... θα βγαλω τωρα με το θήλαστρο...

Αργυρούλα, γιατί ρε λες έτσι στην κουμπάρα μου;;; Δεν ήξερα οτι έχει ζωηρα παιδιά πριν την δεχτούμε για νονά;; Εξάλλου όπως εχω πει στα ζωηρα παιδιά έχω μια συμπάθεια ;) Τα αγενη δεν αντέχω και τα παιδια της κουμπάρας μου είναι τόσο καλά παιδια! <3

Λοιπόν επιβεβαιώνω το 2,3,4,5 και το 6 χαχαχαχα! Η Παναγιώτα την πρώτη ωρα ήταν μεσα στο άγχος και το φόβο μην την εκθέσουν τα παιδιά της. αχαχαχαχαχα πολύ το διασκέδασα. Μετα άρχισε να χαλαρώνει, είχε αναλάβει δράση και ο προφέσορας!

Α και μην σας ψαρώνει οτι σηκώθηκα απο τα χαραματα για να μαγειρέψω, δεκα το πρωι το έβαλα να γινεται το μοσχαράκι και μεχρι να γίνει εφτιαξα ενα πιλαφακι, μακαρόνια κοφτα, καθαρισα πατατες για να τηγανίσω και εκοψα μια σαλατα, αλλα αυτα τα κάνω καθε φορα που έχω κοκκινιστό, γιατι ο καθενας στην οικογενεια έχει και τον αγαπημενο του υδατανθρακα! Ακούς άφρο;;; χαχαχαχα

Όταν πεταξε το ροδι ο Νικολας πεθανα στο γελιο με το υφος της Παναγιωτας! Ευτυχως δεν ανοιξε κανενα κεφαλι, δεν ειμαστε και πολυσυχναστος δρόμος... μολις κλεισαμε την μπαλκονοπορτα λυθηκε το πρόβλημα!

Η Χ είναι η βασιλισσα του δραματος και γενικα θέλει να πατρωναρει τα άλλα παιδακια και όταν δεν της βγαίνει αρχιζει τα δικά της, αλλα να πει και τετοια κουβεντα στην Παναγιωτα το σκασμενο δεν το περίμενα...

Όταν φυγατε Παναγιωτα την ρωτησα με ποιον περασε καλύτερα; Με τον Γ (γιο της νονάς της) ή με τον Ν; και μου λεει με τον Γ και της λέω γιατί αγαπη μου; και μου λέει: γιατι με έκανε να κλάψω μόνο τέσσερις φορές! ντόινγκ χαχαχαχα

όσο για τους μαρκαδόρους (που είναι μη τοξικοί και έβγαιναν με ενα απλο πέρασμα με βετεξ) νομιζα οτι τους είχα μαζέψει όλους... αλλα την επόμενη φορά που θα έρθετε κουμπαράκια θα έχω μαζέψεί ολα όσα μπορεί να σε κάνουν να στεναχωρηθείς ρε για να μην εχεις τέτοιο θέμα... εμεις πάντως περασαμε πολύ ωραία και ο Π όταν φύγατε μου είπε "ρε συ ξεχασαμε να σημειώσουμε τα τηλέφωνα των παιδιών"! χαχαχαχαχαχα

Ααααα και σιγα το φαγητό που έκανες!!! Και εσύ και ο προφέσορας! Δε φαγατε τίποτα ρε...

Το σπίτι το μάζεψα μέσα σε μιση ώρα μονη μου γιατί ο Π έφυγε λίγο μετα αο εσας για να δει το ντέρμπι! γκρρρρρρρρρρ

Δεν ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα!!!

Και μην ακούω βλακείες!!! Θα ξαναρθείτε!

Αυτα τα νεάκια μας!

Χρυσα καλα αποτελέσματα στην μαμα ρε... <3

Θέλω να με κάνετε και μένα ΛΆΙΚ!!!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ γελάω με το |ως θα έκανε η Παναγιωτα, σαν να την βλέπω μπροστά μου χαχαχα

Εγω μαλλον σύντομα θα ξανά γίνω θεία! Τα παιδιά λένε να πάνε για δεύτερο. :)

Ο μικρός είναι δίπλα συν ειρήνη και παίζουν. Και εγω τρώω πατατακια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα εσύ είσαι βρε???

πρέπει να κάνεις την διαδικασία από την αρχή και θα σου στείλουν έναν κωδικό με email, θα μπεις με αυτόν τον κωδικό και μετά τον αλλάζεις αν θέλεις!!!....δεν είανι δύσκολο...

τα παιδιά τι κάνουν???

κορίτσια από την Φρανίτα είχατε κανένα νέο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

........ Και εγω τρώω πατατακια ...

ιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν ντρέπεσαι??????

με τους κοιλιακούς τι κάνεις??? και το ποδήλατο εκεί στο βάθος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω ειμαι....το προβλημα ειναι οτι το κανω αυτο αλλα δε μπορω να μπω στο μαιλ μου....εστειλα στο μαμυ μυνημα για αλλο μαιλ που εχω αν γινεται να μου στειλουν εκει το κωδικο....αλλα δε το βλεπω

post-16176-13873940238505_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανω φυσικα ρε Αργυρούλα!! εμεις οι τοξτες το συνηθιζουμε αυτο! ;)

τι ωροσκοπο εχει ο αντρας σου;; μηπως σου λεει ψεμματα οτι ειναι τοξοτης;;; χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγε η μαμα στο γιατρο η ιστολογικη β γηκε καλη λεει....

απλα δε μπορω να μιλησω μαζι της να μου πει σωστα και καλα..και θελω ν αμιλησω και με τον γιατρο της..

θα της κανεις τεστ παπ καθε 2 μηνες και δεν καταλαβα το γιατι...αφοπυ υποτιθετε οτι εφυγε ΚΑΙ ο τραχηλος...

τι σοι τεστ παπ ειναι αυτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na maστε και εμεις!

εγω ακομα δεν το εχω μαθει το νεο μαμμυ...την πεμπτη!

Παναγιωτα - Σισσακι.,....χαχαχαχ εχω λιωσει

αλλα περασατε καλα...αυτο μετρα!

εμεις στην κουμπαρα κοιμηθηκαμε κι ολας.....ο Π. στον καναπε της...φορτωσα και την Μ-Ι στον Ο. και περασε τελεια!

εχω ενα κεφαλι καζανι...

λιγο πριν σχολασω ειχαμε μια αποδραση....ολα τα διαδικαστικα με πονοκεφαλιασαν!

κουμπαρα βγηκαν τα αποτελεσματ της μαμας?

καλ εκια εγω νεα εγγραφη εκανα...τα εχω χασει ολα!

διοτι το μειλ που ειχα κανει εγγραφη δεν ισχυει ...οποτε δεν μπορουσα να κνω ανακτηση κωδικου~

στελετε οδηγιες γι ατικερακια...εχω ξεχασει πως φτιαχνουν ....

επησις πως βαζω φωτο στο προφιλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε///?

σας διαβασα ,τα φιλια μου..αλλα εχω πολλες αποριες..

το παλιο μαμμυ που το βλεπουμε/?

τσατ πως εχουμε?

η ωρα γτ ειναι αλλου για αλλου?

τα πμ τα παλια χαθηκαν?

θελω το παλιο μαμμυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη τι ωραια περασαμε τοτες..

αχ..ποτε θα ξαναρθετε;;;;

τωρα ανοιξη ειναι τελεια σε μας..καταρχας πρασινησ εο κοσμος..

Βασικα..αν ερχοσασταν για πασχα..θα ηταν παραπανω απο τελεια...

η ιστολογικη βγηκε και ειναι καλη..ετσι ειπε η μαμ αμου...

αλλα ολο ειναι καποιος εκει και δεν μπορω να μιλησουμε..

ποσο μα ποσο με εκνευτριζει αυτο..να θε ςνα μιλησεις με καποιον και να μη μπορεις...

Θου εμενα παλη μου αρεσει ετσι..αλλα θελω τσατ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Χρύσα χαίρομαι που βγήκαν όλα μια χαρά :)

Θούλη δυστυχώς τα μηνύματα χάθηκαν :( .......

μάλλον......νομίζω ότι θα μεταφερθούν χειροκίνητα, δεν ξέρω.....αλλά κρίμα αν χάθηκαν....είχα, θυμάμια και μήνυμα της Φρανίτας απ΄ τότε που την πρωτογνώρισα, που ήταν έγκυος και έγραφε τα δικά της!!!

συμπεθέρα δραπέτευσε κάποιος που τα είχε 400 ή λιγότερο???

ειδοποίησε βρε τους γνωστούς σου..... χαχαχαχα

πάω να μαζέψω τα παιδιά από έξω για να φάνε.....

σας χαιρετώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανω φυσικα ρε Αργυρούλα!! εμεις οι τοξτες το συνηθιζουμε αυτο! ;)

τι ωροσκοπο εχει ο αντρας σου;; μηπως σου λεει ψεμματα οτι ειναι τοξοτης;;; χαχαχαχα

ναι ο ωροσκόπος φταίει ή ότι εσείς είστε άλλα αντ΄άλλων???? χαχαχαχαχα

ναι χιούμορ έχετε, αλλά ....... black!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν τα ειχε 400 θα ηταν σε εμας?

βγηκε και δεν γυρισε....

αλλα αν γυρισει δεν θα "ξαναβγει μονη"

αν και τωρα εχει ερθει μια νεα ενοικος με πολυ εξυπνο χιουμορ

πχ...της λεω "σε παρακαλω καθισε στο σαλονι μην ενοχλεις τις υπολοιπες κυριες "

και μου απαντα "χαχχαχχαχ νοιαζεσαι για την ξεκουραση μου και μην ριξω τις υπολοιπες κατω και γινουν θρυψαλα...χαχαχα "

Χρυσα αν δεν δουλευα το Πασχα θα ερχομασταν!

ενοειται οτι θα ξαναερθουμε....τωρα που ανακαλυψα το τρενο...χαχχαχα !

αρκει να κανεις τα εσυ τα διαδικαστικα ...χχαχα

τωρα πως μιλαμε προσωπικα?

πως βλεπω ποιος ειναι ον λαιν?

εφτιαξα τα προσκλητηρια για τη βαφτηση...

εγιναν πολυ ωραια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...