Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Μαρία σήμερα αργια στην Λάρισα???

του Αγ. Αχιλλείου δεν είναι??

άκυρο, χθες ήταν??

Άκυρο!!!

Αργυρώ ντροπή ρε:-l 15 Μαϊου καλέ το ξέχασες?????? απαπαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέεεεεεεεεεεερααααααα!!!!!!! :-)

Αργυρούλα η 1η Μαϊου μεταφερθηκε για την Τρίτη του Πάσχα, κατόπιν απαιτήσεως των εμπορικών συλλόγων της χώρας! ;-)

Τί μου κάνετε;;;;

Εγω έχω πέσει με τα μούτρα στην κατασκευή μπουμπουνιέρων για την βάπτιση της μπουμπούς!

Σας έχω χάσει τελείως... :-(

Οι εγκυούλες τι κάνουν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ειν αι πολυυυ ομορφες οι τουλιπες σου!!! Τα λατρευω αυτα τα λουλουδια. Στη Ρωσσια οσο μεναμε ειχαμε στον κηπο μας σε πολλα ομορφα χρωμματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω γιατί οι άλλες δεν έχουν ανοίξει ακόμη και επίσης δεν έχουν γίνει πολύ ψηλές!!!

μάλλον επειδή κάποιες δεν δέχονται τόσο πολύ ήλιο!!

θα δούμε όμως!!!

φεύγω πάω σε ένα μαγαζί να δω για κάτι λουλούδια που θέλω να φυτέψω!! :)

α! θούλη με το ποδήλατο θα πάω χαχαχαχα....θα σου πω μετά πόσα χλμ είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκι είναι τέλη Σεπτεμβρη, αλλα θα τις ραψω όλες στο χερι 140 είναι...

Ασε που έχω και 2 εξεταστικες να μεσολαβουν...

εσυ τι κανεις;; προετοιμαζεσαι;;

Αχ Αργυ μεχρι εδω μυρισαν!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι ετοιμη για τη βαφτηση..εχουμε ψωνισει τα παντα. Θα παω να παραλαβω τον σταυρο λιγες μερες πριν ερθω και τα βαφτηστικα θα παω να τα δω τη Μ Πεμπτη. Αν μ'αρεσει ο στολισμος, θα τα παρω κι'ολας- σε βαλιτσα θα ειναι δενε χουνπροβλημα να λερωθουν σκονιστουν κλπ, και αν δ εμ'αρεσει ο στολισμος θα τα κανουν διορθωσεις. Το μπομπο κανει ςπολιμ καλε και θελουν ραψημο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όταν σου βάζουν ελαστικά σου κάνουν ζυγοστάθμηση υποχρεωτικά!!!

Σισσιώ τόσες πολλές? καλό κουράγιο ρε!!! χαχαχα.....ξεκίνα από τώρα!!!

σήμερα έκανα 10χλμ, αλλά έκανα χαζομάρα γιατί αγόρασα 8 γλαστράκια και ενώ είχα τσάντα μαζί μου δεν χωρούσαν στο καλαθάκι μπροστά, ήταν και βαριά.....πολύ δύσκολο!!!

πάω να τα φυτέψω τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτά πήρα σε ροζ, διότι φέτος θέλω να έχω ροζ λουλούδια στον κήπο, εκτός των τουλιπων που βγήκαν κόκκινες!!

http://www.koch-stauden.de/wp-content/uploads/aubrieta-3.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ριξει το απιστευτο βρισιμο!

αλλα ακομα δεν εχω ξεθυμανει!

και φυσικα ο υπευθυνος οδοποιιας ειναι εκτος γραφειου ολη μερα!

δεν πειραζει θα συνεχισω αυριο!

το αμαξι θα το παιεΙ ο π. το μεσημεερι...ας ελπισω οτι δεν θα εχει παθει ζημεια...

Σισσακι ..καλο ραψιμο...

εγω τα εχω παιξει...τελικα εχουν πολυ δουλεια οι μπομπο μας...γι αυτο κοστιζουν ...αλλα χαλαλι του!

βεβαια εχω ενα πρακτικο θεμα...ππου θα τις βαλω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικη καλαθι δε σου δωσανε;;;;; Αργυρω αλλαξα τη ρεζερβα..ο Ο μου την αλλαξε τη μια φορα και τη δευτερη επειδη τριπησ επαλη η ρεζερβα απλα μου το μπαλωσανε και ατ φουσκοσανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεραααααααα!!! Τι κανετε?

Πολυ χαιρομαι που με ψαχνετε χαχα!:D Ετρεχα με γιατρους μωρε απο την Δευτερα και δεν ειχα χρονο να γραψω μετα... Tα αποτελεσματα απο το νεφρο ειναι καλα, κανει μεν λιγη ωρα να αδειασει αλλα δεν χρειαζεται να κανουμε κατι προς το παρων. Για τον αυχενα θα μιλησω την Δευτερα με τον ορθοπεδικο μου. Το ποσο ταλαιπωρηθηκα χθες με το σπονθηρογραφημα νεφρου δεν λεγεται. Ειχα πιει 2 λιτρα νερο απο της 6μιση το πρωι και μετα σε καπια φαση δεν με αφηναν να παω για τσισα, επρεπε να τα κρατησω για μισω ωρα οσο θα ημουν στο μηχανημα!! Χειροτερρο δεν εχει κοριτσια κοντευανε να μου βγουνε απο τα ματια στο τελος. Α! φυσικα μετα δεν εκανε να θηλασω για 24 ωρες, ο Γ. αυτην την φορα το πηρε πολυ καλα και δεν ζηταει συχνα. το βραδυ κοιμηθηκε σχετικα ευκολα, το στηθος μου δεν πρηζεται και απο χθες το πρωι που ειχα να θηλασω εβγαλα γαλα σημερα με το θηλαστρο ισα ισα να ανακουφιστω αν και δεν πονουσα πολυ...δεν θα του ξαναδωσω αυτο ηταν αφου το πηρε και καλα αυτην την φορα.

Αφρο χρονια πολλα και καλα κοριτσι μου γλυκο! Ευχομαι τα καλυτερα!

Γιωτα να χαιρεσαι και εσυ τον Γιωργη σου!! Πολυχρονος να ειναι!

Αργυ πανεμορφες οι Τουλιπες σου! Καλε εχω και εγω Whats up τωρα! Μου πηρε δωρο σμαρτφον ο Π.:D Πες νουμερο να μιλαμε και απο εκει, αλλα εξω δεν εχω ιντερνετ ακομα να ξερεις.

Θου να μαι!!! Αχ ποσο τρελενομαι για ψωμι φρεσκοψημενο αλλα ειμαι τοσο τεμπελα καμια φορα που βαριεμαι να περιμενω τα φουσκωματα:ymblushing:

Χρυσα περαστικα στον μικρο! Πως τον καταφερες να κανει κακακια στο γιογιο?

Ειμαι πτωμα απο την κουραση, ειμασταν και αρρωστοι οικογενειακος 4 μερες δεν κοιμηθηκα, τα μικρα ειχαν πυρετο, σας αφηνω γιατι τσουζουν τα ματακια μου. Φιλια, εχω μηνυμα απαω να το δω! Πολυ μου αρεσει αυτος ο ταχυδρομος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Χρύσα νόμιζα ότι εννοούσες το κανονικό λάστιχο!!

Λενάκι μια χαρά τότε :)

θα σ επάρω αύριο.....

φύτεψα και τα λουλούδια, με χτύπησε ο ήλιος στο κεφάλι!!!

πτώμα είμαι, πάμε να πάρουμε την Ρ. τώρα!!!

συμπεθέρα και εδώ μην νομίζεις σχεδόν τα ίδια δλδ με τον παγετό δημιουργήθηκαν λακουβίτσες στους δρόμους και έδειχνε ρεπορτάζ και έλεγε ο δήμαρχος (της περιοχής εκείνης, όχι της Βόννης) ότι δεν υπάρχουν χρήματα να φτιαχτεί ο δρόμος και αν θέλουν οι κάτοικοι να βάλουν το χέρι στην τσέπη για να φτιαχτεί!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακη ποσο χαιρομαι που ολα ειναι καλα με τα νεφρα.. Μπραβο ρε κοριτσαρα !!!! Ρεεεε δεν επιδιωξα να τον βαλω..μος του ςραιχε να ζηταει...εχει μηνε ςπου το κανει...στην αρχη ετρεχε το εφερνε...καθοταν..δεν εκανε κατι..μετα ελεγε γιογιο...και περιμενε...και μετα αρχισε να το κανει..τωρα πλεων το λεει..φωναζει κιόλας...γιογιοοο..αν και τοθ βγαινει λιγο σε λιολιο....και επειδη λιολιο ειναι και το νερο..καμια φορα μπερδευομαι..αλλα ΟΚ..πιστευω πως με λιγη προσπαθεια το καλοκαιρι θα μαθει να κανει και τσισα στο γιογιο...γιατι κακα κανει σχεδων αποκλειστηκα στοι γιογιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες τι κανετε;;;..ειμαι να σκασω....απο τη συγχιση μου ηρθε αλλεργικος ασθματικος βηχας...δεν μπορω...και δεν μπορω να το γραψω και στο κρυφο γμτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...