Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

παιδια εγω στη δευτ καισαρικη τις χρειαστηκα τις παυσιπονες..κ ειμαι σκυλι στο πονο..αλλα μετα τη δευτ μερα!!

στο μαιευτηριο εδω κατω,μας τα εχουν τα παιδια μεσα!!

χρυς εσας οχι;;

μαρκερ σιγουρα θα χρειαστεις ατομο καλε τη πρωτη μερα..πας καλα;;

ολα ετοιμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ότι έχουμε live αναμετάδοση από τη χειρουργημένη μέσα από το μαιευτήριο πολύ μου αρέσει...χα χα.

Χρυσούλα βάστα γερά.Θα σαι λογικά καλύτερα όσο περνάνε οι μέρες.Ο Θανούλης τι νέα;Πως τα περνάει;Σας ζητάει;Νομίζω είναι το πιο δύσκολο κομμάτι της γέννας όταν έχεις μεγαλύτερο παιδί πίσω στο σπίτι να νοιαστείς ή ίσως παραείμαι συναισθηματική.

Markerako όλα καλά να πάνε κορίτσι και για σένα αύριο.Να βγάλεις ένα παίδαρο υγιή,φαγανό είπαμε πάνω από όλα μη ξεχνιόμαστε και με το καλό να βρείτε και σεις ρυθμούς και να τον ενσωματώσετε στην οικογένεια σας.

Vag θα ξαναπάω αυτή τη βδομάδα στο δήμο να ρωτήσω για το πως συνεχίζεται η διαδικασία γιατί μέχρι στιγμής μου παν να μαζέψω τα χαρτιά και μιλαμε....με χρονικό περιθώριο 30 μέρες,αλλά δε κατάλαβα αν στις 30 μέρες πρέπει να πάω κιόλας να ξεκινήσω ή γίνεται η ορκωμωσία και ξεκινάς αργότερα πχ.Μου παν άλλοι από εμπειρίες τους ότι κάνει κανά δίμηνο από τη κατάθεση των δικαιολογητικών να δημοσιευτούν τα ονόματα μας σε φεκ διορισμού και μετά αναλαμβάνουμε υπηρεσία.Αν ισχύει αυτό ξεκινάω από Ιούλιο.Και το πρώτο δίμηνο δε δικαιούμαι άδεια.Ευτυχώς που είμαστε σε νησί γιατί διακοπές δε βλέπω να προβλέπονται για φέτος.

Σωσω εγώ τα σαπούνια τόσα χρώματα που είχαν τα πέρασα για swarovskakia αυτά τα κρεμαστά που τα φοράνε και σα μενταγιόν.

Μπράβο για το παζάρι που πούλησες τα έργα σου για καλό σκοπό και μπράβο για τις ευαισθησίες σου για τα αμεα.Όλοι είμαστε φιλικοί στην ιδέα να συναναστραφούμε με παιδιά με ειδικές ανάγκες αλλά λίγοι έχουν την πρόθεση σαν εσένα να δουλέψουν μαζί τους.Χίλια μπράβο,εύχομαι να σου δωθεί η ευκαιρία κάποια στιγμή αφού το επιθυμείς.

Νανά πολύ γέλιο έχεις όταν λες για το σκύλο,γελάω...που είπες δεν είδα τίποτα στον κήπο...σε φανταζομαι πίσω από τη κουρτίνα με το Μάριο αγκαλιά να παραμονεύεις τι θα βγει από το αμάξι...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα μαρντ..

κάπως έτσι όπως τα οεριγράφεις...

δε σας είπα τα νέα.

δεν ήταν ο κύριος εκει.... πάλι

αναβλήθηκε για την πέμπτη

νομιζω ότι λίγο το ξανασκέφτηκε κ δεν είναι τόσο θετικός... χαχαχα.

μαρκεράκο πού είσαι να μας πεις νέα;

ετοιμάστηκες;

τα μωρά τι κάνουν;

δεύτερο συνεχόμενο απόγευμα που κοιμμαμαι.

τιωραία οου είναι..

ο μεγάλος έφυγε με τα πεθερικά κ ησυχάσαμε λίγο...

έπαθαν πλαακα μαζί του... μας λυπήθηκαν... χαχαχς.

κ να φανταστείτε οοτι ο α δεν ήταν ζηλιάρικο μωρό.

σήμερα, όμως, τον υποχρέωσα να ζητήσει κ συγνώμη από τον αδερφό του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα Χρυσουλα πλακα εχεις με την παυσιπονη -μετρημενες τις εχουν και δεν θα σου κανουν 2η

δεν εχω ανασφαλεια καθολου - τα παιδια τι θα κανουν σκεφτομαι - γιατι ελεγα να γυρισει το βραδυ ο κωσ σπιτι - στο νοσοκ δεν θελω επουδενη τη μανα μου - κλα ουτε σε καμια την πεθερα - οποτε μας μενει ο κως υποχρεωτικα - και το βραδυ θα πρεπει να κοιμηθουν τα πεθερικα στο σπιτι μας για οταν σηκωθουν τα παιδια.

Νανα μου γεννησες φυσιολογικα εσυ και ειναι πολυ πιο ευκολα μετα- πολυ ζηλευω πραγματικα.

Αντε να δουμε ποσο θα βγει ο μπομπιρας -εμενα τα κιλα με νοιαζουν χαχα -κατα τα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι καλα τα υπολοιπα. Ευχαριστω Μαρντ μου

Σωσω απο τη μια οταν το εχεις μεσα ξερεις τι γινεται απο την αλλη δεν μπορεις να κουνησεις ρουπι εαν δεν ειναι καποιος μεσα να το προσεχει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα τα αλλα ετοιμα - ξερω γω - εαν χρειαστω κατι διπλα ειναι εμπορικο κεντο στα 100 μετρα θα παρουμε και ο κως θα πηγαινοεχεται - οσον αφορα τα παιδια εχ τρελλο αγχος γιατι δεν θεω να γυρισω και αν μου φυγει ο τακος να τα υνεφερω και να εχω και το μωρο. ολα θα γινουν ομως. γλυκα πηρε η μανα μου εργολαβους λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε πουσ@@@ μου μεσα

εφτιαχνα ψαροσουπα και οταν πηγα να τη σουρσω επεσε το νερο στην κοιλια

γμ την τρελλα μου μεσα τελαυταια στιγμη - εκανε 2 εγκαυματα μικρα μεν αλλα εκανε -εφυγε δερμα

ελπιζω το μωρο αν μη επαθε τιποτα -κουνιεται γενικα αν και απο τα ουλριαχτα μου σιγουρα εχει παθει ενα σοκ -

πολυ γκαντεμια με πανε οι τελαυταιες μερες

ειναι που θα αφησω τα παιδια μου φαινεται και με εχει πιασει ταρακουλιαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρία τελευταία μέρα τον εκαψες τον καψερο..χαχαχαχα

Μην το σκέφτεσαι το παιδί είναι 7 στρώματα κατω..

Και εγώ με τον Θ έχω άγχος..αλλά μέχρι τώρα όλα καλά..έχει ξεσκιστει στη βόλτα και ευτυχώς τρώει κανονικά

Γκρινιάζει πολύ λίγο τα βράδια αλλά δείχνει υπομονή και φυσικα όλο και κάτι από παιχνίδια έχει πάρει..

Μαρία με το καλό να έρθει το αύριο και μαζί του ο καλός μας μπεμπης!Α

Π

Σώσω τώρα το μεσημέρι δεν την απέφυγα την παυσιπονη..και για είμαι ειλικρινής τα χάπια για τη μήτρα μου προκάλεσαν πόνο

Μάρντιο μεγάλη εξυπηρέτηση το smartphone..τι Ιασώ έχει και δωρεάν δίκτυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyxaristv xrysoyla moy -me το καλο να τα πουμε και αυριο εαν προλαβουμε

τον παρακαψα τον κακομοιρη αστα

μπραβο στο Θ - ναι μωρε αυτα μια χαρα θα ειναι το ξερω - πιο πολυ το δικο μας αγχος.

σωσωσ εσυ δεν ελεγες οτι η δευτερη καισαρικη ειναι πιο χαλαρη; χαχα - ενα ενα μας τα τσαπουνας κυρια μου χαχα

καλυτερα να ξερω τι με περιμενει - στη πρωτη πονουσα πολυ παντως 1η μερα εγω τουλαχιστον - 2η ηταν καλυτερα νομιζω.

Εχω παρει και αδιαβροχες γαζες μπας και κανω μπανιο την τριτη το απογευμα γιατι στα αγορια εκανα κομανετσικα για να μην βρεξω τη γαζα.

εκανα αποτριχωση με την σιλκεπιλ το πρωι - μασχαλη ποδια -το πιπι δεν μπορω να το δω κλα ρε γμτ οποτε θα το ξυρισω πριν πεσω για υπνο ή αυριο το πρωι. θα δουμε - λογικα σημερα.

φορτιζω καμερες κινητα κλπ

γλυκα η μανα μου

παιδια η πεθερα

τσαντα ας πουμε οτι δεν εχω ξεχασει τιποτα

αυτα νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ..καταρχην ολα καλα να παμε..κ σενα σε σκεφτομαστε@@@

δε παθαινει τιποτα το ,ωρο..μη μασας..

εννοω η διαδικασια του χειρουργειου ειναι πιο..ανωδυνη..γιατι ξερεις τι θα περασεις..

ο πονος μετα ...δε ξερω..αλλα εκανα περισσοτερες παυσιπονες στη δευτ καισαρικη..

αλλα κατα τα αλλα σηκωθηκα πιο γρηγορα..ισως επειδη γυρνουσα παο τη δευτ μερα να κουραζομουν..

η μαρθα μεγαλο γαιδσουρι κ σημερα..για τιμωρια και επειδση με επαιρνε..

δεν την πηρα στη βολτα..αυτη νομιζχε οτι κανω πλακα..

αλλα ο λευτ ειχε δουλεια..οποτε..την αφησα..

μου επεσε κ το μωρο..γαμησετα!!

ειχα το καροτσι και το αφησα να ανοιξω τη πορτα και μου επεσε προς τα πισω το καροτσι απο το βαρος..εκλαιγε με αναφιλυτα το παιδι..

ειχε στραβωσει και το κεφαλι οτυ..

ελπιζω να μην επαθε τιποτα!!

δεν εκλαιγε..αλλα παιδια..πολυ βηχας σας λεω..

πολυ μυξα..απισυετο..παλι τα ιδια!!

φακ!!

θα παρω αυριο γιατρο να την ακροαστει καποια στιγμην..

να ξεκινησε λετε αερολιν μονημου;;

η ειναι πολυ δυνατο φαρμακο;;

post-4025-13873940247767_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω οτι με σκεφτεστε

η μαια στα αγορια μου ειχε πει οτι ειναι πολυ συνηθες να μας πεφτουν τα παιδια - να μην αγχωνομαστε καθολου -οχι ρε συ τιποτα δεν θα επαθε - το κακο θα ηταν να μην εκλσιγε ή να εκανε εμμετο - αυτο κοιτα για σημερα

να κανεις και στα 2 παιδια παιδια αερολιν τουλαχιτον θα σου προτεινα εγω -μη σου πω και φλιξο εαν εχεις

σττην αρχη 2 ψεκασιες ανα 4 φορες την ημερα και μετα εαν ηρεμησει 2-3 αναλογως πως την ακους - γενικα δεν ειναι φαρμακο - το δινουν και για το ασθμα να ανοιγουν οι πνευμονες.

μυξουλες φουλ θα εβγαζα και υγραντηρα φουλ το δωματειο.

περαστικα σας και γρηγορα - το μωρακι δεν μπορει και να μιλησει δυστηχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μην κουραστείς με ξύρισμα κάνουν εδώ τέλειο..

Και εγώ ξεφορτωθηκα όρο καθετήρα πιο εύκολα αλλά πονάω πιο πολύ για 2η μέρα.

Μαρία αν δε βρεις στον όροφο που θες και από παράθυρο αδειάζει το ένα κρεβάτι σε εμάς και σκέψου ότι φεύγει αυτή με τις επισκέψεις οπότε σούπερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βλεπω ΜΑρτακη μεταμορφωμενο σε ΜΑράια Καρευ!!!! Θεα!

Μαρκερ με το καλο ρε συ! να βγαλεις ενα μπεμπαρο βαρυ να τον ευχαρηστηθεις!

και να ειστε διπλανα δωματια με τη Χρυσουλα!

ρε Νανα! σουβλα κανουν στην Κυπρο Κυριακη των Βαϊων;;;; δεν τους εμαθες πως τρωμε ψαρι;;;;

Σωσω αντε να τελειωνετε και εσεις με την πανα... εμεις μενουμε... θελει να φορεσει βρακι γιατι η Μαριαννα τον λεει μωρο, αλλα εδω το μεσημερι και κατουριεται, το βραδυ θα πλυμμηρισουμε!

ΜΑρντιο μεχρι τοτε φανταζομαι θα δουλευεις στην παλια σου δουλεια. οσο για διακοπες... σαμπως λεφτα υπαρχουν;;;;

εγω ειμαι χαλια! νομιζω οτι εχει πεσει ο σιδερος μου και οντως παω για υπερκοπωση. ισως ο πονοκεφαλος να ειναι απο την ελλειψη σιδηρου. καθε μερα οσο περνανε οι ωρες νιωθω και χειροτερα. αφου με πηραν χαμπαρι και τα παιδια και με ρωτανε αν ειμαι αρρωστη... αποψε αρχισε να με ποναει ολο το κορμι και εχω και 37,8! θα χαπακωθω και νανι...

αυριο σχολειο... μακαρι να ετοιμαστουν νωρις γιατι μετα θελω να προλαβω κατι προσφορες μπλουζες και για μενα και τα παιδια στο λιντλ. θα παρω και για τη συναδελφισσα μου...

τα παθερικα φερανε τα δωρα ξετρελαθηκαν με την κουζινα τεφαλ! εμ, οταν εγω ελεγα περισυ.... αφου ο ΣΠυρος δεν εδωσε σημασια στα πλειμομπιλ!

σας αφηνω να τσιμπισω κατι και να χαπακωθω....

ΜΑρκερ με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρ μπήκα να ευχηθώ με το καλο ο παιδαρος!!!!! Έλα εχει και wifi λεει η χρυσουλα θα είμαστε online!!!!!

Θα περιμένουμε νέα!!!!

καλα εσυ πηγές να το αποτριχωσεις με καυτό νερό... Σαν τις κοτουλες! ΧΧαχα πρόσεχε βρε τρελή!

ολα καλα!

σωσω γύρισε το καρότσι δηλαδη; Και γω το έχω πάθει....

καλυετρα να δει το μωρο ο γιατρός.

και ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ εχει έναν κωλοβηχα που δεν έφυγε με την αντιβιωση... Αν και υποπτευομαι οτι ξανά κολλησαμε κάτι ελαφρύ και ηταν πεσμένος λόγω βριχιτιδας και πρόκλησης και σκατα ολε!

αυριο πρωι πρωι θα πάμε παιδιατρο πρώτα απ´ όλα για εξετάσεις αίματος αλλα να τον ακροαστει κιόλας.

ειμαι κομμάτια.... Τα λέμε αυριο με τα ευχάριστα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

βαγκάκι είναι δύσκολο να κρατάς μόνος σου δύο οαιδιά.

λίγες μέρες μείνανε κ θα έρθει ο ανδρούλης.

γιατί τόσο βήχα ημικρή;

κόλλησε από τημεγάλη;

μαρκεράκο μου, ήσουν λίγο αγχωμένη...

σε καταλαβαίνω, αλλά λίγες μερούλες είναι...

κ μη σου πω κοίτα να το χαρείς γιατί μετά θα σε ταράξουν τα δίδυμα... χαχαχα.

χθες το βράδυ θα τον πλακώναμε...

γυρνούσαμε από πεθερά κ σταματήσαμε φούρνο για ψωμί.

του έκανε συμφωνία ο μπαμπάς του ότι δε θα αγοράσει τίποτα κ συμφώνησε.

τι να σας πω... κουβαλητό τον έβγαλε γιατί ήθελε χυμό.

τις τελευταίες μέρες ζητάει χυμό όπου πάμε.

πάντα του έχουμε στην τσάντα, αλλά ζητάει από τα μαγαζιά.

μετά στο σπίτι;

χαμός...

να πετάει πρααγματα, να κλωτσάει αντικείμενα, να φωνάζει...

δεν ξέραμε πώς να τον χειριστούμετ...

μετά που ηρέμισε ζήτησε συγνώμη από μόνος του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ πού είστε ολες;

κανένα νεο από μάρκερ;

εμείς πήγαμε στην αγορα να πάρουμε δώρα στα δίδυμα.

σκουλαρίκια στη σουσού κ στολή πιδηλάτη στον γιο... χαχαχα.

πήγαμε κ τζάμπο κ πήρα δύο φορμάκια για τον μικρό.

τι να του φοράω τώρα;

εδώ καλοκαίριασε αλλά μέσα στο σπίτι το θέλεις το μανικάκι.

αύριο θα πάμε παιδίατρο οποοτε θα τη συμβολευθούμε.

σας είπα ότι αυτή τη παιδίατρο την εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας έχω πει ότι έχουμε θέμα με τον ανθιμούλη μας;

ροχαλίζει πολύ μέσα στη νύχτα κ υποπτευόμαστε κρεατάκια.

το είχα πει στη γιατρό κ είπε ότι μπορεί να οφείλεται στη σκόνη.

πρέπει να τον πάω να τον δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, γεννήσαμε. 9:50. 3300 , ύψος δεν ξέρω. Όλα σούπερ. Ψιλοποναω αλλα καλά. Νυστάζω. Θήλασε λίγο.ειναι κουκλί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε μαρκερ με το γιο σαου!!να σου ζησει ρε φιλεναδα!!!

ρε νανα εμενα ροχαλιζει καθε βραδυ!!χειροτερη απο ενηλικα!!

ξεκαλουπωσα τα σαπουνακια μου!!σουπερ πρεπει να βγηκανε!εβαλα κχρωμα!!

αυριο θα παμε παιδιατρο τελικα για τη μπουμπου να την δει..νανα δλδ δεν εχεις την ιδια παιδιατρο στα 2 παιδια;;

εγω δε ξερω τι νασ κανω..

στη μπουμπου εχω μια που ειναι πολυ κοντα σοτ σπιτι..ας πουμε την πηρα σημερα τηλ κ μου λεει ελα αυριο να την ακουσω..

στην αλλη της μαρθας περα οτι ειναι κεντρο, την πηρα τη ντριτη ...καλα δεν ειναι τιποτα σημαντικο..για μετρησεις θα πηγαιναμε και μου ειπε ελα μεγαλη πεμπτη!!

δε ξερω τι να κανω!

εχασα 1,200 αυτη τη βδομαδα!!

συνολο 5,5 κιλα σε 4 βδομαδες..η μπουμπου σημερα ειναι πολυ...ολο καλει κ δεν την κανω καλα!!

δε ξερω τι θελει!!αυριο τελευταια μερα παιδικο κ ερψχεται κ η αλεξια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ρε μάρκερ...

να σας ζήσει κ ο τρίτος κούκλος...

μια χαρά τα κιλάκια σας.

ξεπέρασε τονστόχο σου... χαχαχα.

αν έπιασε το στηθος σου, μη φοβάσαι τίποτα.

θα τα καταφέρετε.

ο δικός μου μου είπε σήμερα...

μαμά, τα αγοράκια είμαστε πολλά, ενώ εσύ είσαι μόνη σου...

ο σκατιάρης από τώρα με πήρε στο ψιλό...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...