Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Καλησπέρα κουκλιτσες μου και καλη σαρακοστη.

Σας διαβασα πεταχτα γιατι ηταν και πολλες οι σελιδες!!!! Σας αφησα σε αλλο ποστακι και σας βρηκα αλλου κοτσομπολιτσες μου.

Εμεις ειμασταν στη βεροια απο την πεμπτη και γυρισαμε χθες. καλα περασαμε αλλα ο παναγιωτακης ηταν λιγακι αδιαθετος τις πρωτες μερες, μαλιστα την παρασκευη μου εκανε και λιγο πυρετουλη και αυτο μας κρατησε μεσα δυστυχως παρολο που θελαμε πολυ να κανουμε βολτες με τα καρναβαλακια μου :). Δεν πειραζει, του χρονου. Ειδαμε τους πολυ κοντινους συγγενεις και τη νονα της νεραιδουλας επισημα πλεον γιατι οταν ειχαμε βρεθει την προηγουμενη φορα που ειχαμε παει στη βεροια δεν ειμασταν κουμπαρες. της εφερε και μια μινι που μιλαει και τον παναη μια πιστα χοτ γουιλς και πολυ το εκτιμησα γιατι η κοπελα εχει οικονομικες δυσκολιες, μιας και ειναι και οι 2 ανεργοι με τον αντρα της. Κλεισαμε και τα βαφτιστικα, ρουχα βαφτισης και παπουτσακια, τα δευτερα, τη λαμπαδα το κουτι και τα λαδοπανα, ολα νεραιδισια και τα ρουχα λαπεν. ειναι πολυ μερακλου η νονα μας και μου εδειξε και τους σταυρους που της αρεσαν του τριαντου που της φερνει ενα κοσμηματοπωλειο γνωστο και χαιρομαι πολυ γιατι τα κανει ολα με ορεξη και μερακι :)

γνωρισαμε και την αριαδνη μετα του συζυγου και φυσικα το πανεμορφο κουκι!!!!!αχ κοριτσια ειναι τοσο τελειο αυτο το μωρο...... εχει πανεμορφα εξυπνα ματακια, εχει κρεατακι μπολικο για δαγκωμα και ειναι πολυ καλο και ηρεμο μωρακι :). Η αριαδνη ειναι σαν μικρο κοριτσι η φατσουλα της, φρεσκαδουρα σε σχεση με μενα την πατσουρω και εχει τελεια μαλλια. ο αντρας της ειναι ησυχο παλικαρι και ομορφο, γενικα ειναι πολυ ομορφη οικογενεια, λατρευουν το μπισκοτακι και τους συμπαθησαμε πολυ με τον στρατηγο, τοσο πολυ που θα παμε οποτε μπορεσουμε βολτιτσα στον εξωτικο μυτικα!!!!!

Δεν σας σχολιαζω...μονο θα πω οτι Ελενακι η Εβελινα εχει αγιο που την προσεχει, γιατι απ΄οτι διαβασα τελευταια σας εχει λαχταρησει πολυ.

Σταυρουκο μακαρι το σπορακι να φωλιασει οποτε θα ειστε ετοιμοι για να υποδεχτειτε το νεο μελος.

Μωρουδενια ευχομαι να ζησετε και να ευτυχησετε και να χαιρεστε το παλικαρακι σας, γερο και καλοτυχο να ειναι.

Εβαλα φωτο στο φεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kοριτσάρες μου, τί κάνετε?

Έλενα, πω πω θέλει μεγάλη προσοχή όντως, τί μας περιμένει και μας...Όταν στα λέμε, εσύ θα έχεις την Εβελίνα και θα περπατάει όμως πολύ σταθερά ;)

Και γω θέλω να αγοράσω πολλά πράγματα και γενικά έχουμε πολλά έξοδα ρε γαμώτο αυτό το διάστημα.Πήρα απο το next εσώρουχα τελικά γιατί ήταν πολυ οικονομικά.

Βιβή όντως δύσκολο αυτό που σου συνέβη με την κουμπαριά αλλά εντάξει, τί να γίνει?Και γω θα ντρεπόμουν αλλά αφου δεν είχε δώσει κι αυτή ένα σημείο ζωής, τί να κάνεις?

Κατερίνα μια χαρά περνάτε στο χωριό διαβάζω!

Μαράκι όντως κορίτσαρος έγινε η Αννούλα.Ο Αναστάσης μας δεν τρώει ακόμα Αντωνία?Πάντως έχω ακούσει και άλλες περιπτώσεις μωρών που μέχρι 1 έτους έπιναν μόνο γάλα.

Ναι Έλενα, το θυμόμουν ότι είχα δει το ίδιο ακριβώς φόρεμα και όντως είναι η μισή τιμή.Καλά και γω προσανατολίζομαι να ψάξω και εκει απλά είναι άπειρα και μετά απο λίγο παθαίνω μπλάκ άουτ.

Κατερίνα-Πασχαλιτσάκι :-* Μακάρι να έρθετε όπως είπαμε στο χωριό μας, θα περάσουμε σούπερ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

σαν να πηρε λιγο ζωη το ποστακι μας,αν κ ενταξει δυο σελιδες ειχα να διαβασω ευτυχως.

ελενα θα λαχταρησες παλι με το εβελινακι,θελει λιγο προσοχη..εγω σας εχω ξαναπει οτι γενικα ενταξει ειχα το νου μου αλλα ποτε δεν περασα μεγαλη λαχταρα με τον αντωνη μου,σαν να μαθαινα τιςκινησεις του δε μπορω να σας το εξηγησω.ηξερα τι θα κανει κ που θα παει.ισως καποιες δευτερομανουλες καταλαβουν τι εννοω.μην αγχωνεστε λοποιν,δεν ειναι ολα τα παιδακια το ιδιο.

κοριτσια ειδα κ τις φωτο σας στο φεις κ ειστε ολες πολυ πολυ γλυκιες,μακαρι να γνωριστουμε ολες μαζι καποτε!θα γινει χαμος! :lol:

αφηστε κ εγω θελω να ψωνισω της μπεμπας κ του αντωνη φυσικα,τα εξοδα πανε κ ερχονται κ απο την μια αντε να παω δουλεια να παιρνω λιγα παραπανω απο οτι τωρα με τον οαεδ.μονο γι΄αυτο θελω να παω.παντως βαρεθηκα το ποσο γρηγορα φευγουν τα λεφτα.

κατερινα μου τι ωραια κ εσεις στο γαλαξειδι,εσυ θα γυρισεις την αλλη εβδομαδα;θα ξεσαλωσε η αγγελικουλα μωρε κ οσο για τον νικολα σου ε αφου ειναι καλο παιδακι.

βιβη μου ο αντρας σου δεν εχει κ τοσο αδικο αντικειμενικα με αυτα που ακουμε..αλλα ειμαστε ολες γκαραντι κ καλα κοριτσια,δειξε φωτο με τις συναντησεις μας!οσο για τις φωτο στην ομαδα με φαινονται με τιποτα,μην ανησυχεις.κ σχετικα με την κουμπαρια κ εγω στη θεση σου θα αισθανομουν ασχημα αλλα σιγουρα δε φταιτε. ;)

κοριτσια ουτε εγω μπορω να ψωνισω απο ιντερνετ,ισως επειδη δεν εχω συνηθισει.

μαρακι οχι δεν θα ελεγα οτι εχω συχνα πονοκεφαλους..ενταξει χθες μου περασε.

τελικα δε πηγαμε για καφε γιατι ο αντρας μου απεναντι απο το πατρικο του εχει μια καβα κ χθες ειχαν στησει μικρο γλεντι με μουσικη κ φαγητα κ εμενα ειναι πρωτος σε αυτα ε κ του ειπαν να παει να πιει ενα κρασακι κ επειδη ειχε ξυπνησει πρωι μετα κοιμηθηκε λιγο,ειπε να τον ξυπνησουμε μετα απο καμια ωριτσα αλλα ειχε ψωφοκρυο κ με επιασε βαρεμαρα.ε κ τον αφησα να κοιμηθει αλλα εκατσα στην πεθερα μου ε κ περασε η ωρα.απλα θα παει αγ.ορος κ στεναχωριεμαι που θα λειπει.ενταξει 4 μερες θα λειψει αλλα δε μπορω,νιωθω ανασφαλεια.

η μπεμπα σημερα ειχε πολυ γκρινια κ κοιμηθηκε καποια στιγμη νωρις κ τωρα το μεσημερι δε κοιμοταν κ παλι ουτε εχω ξαπλωσει,ετσι λιγο να ισιωσω το κορμι μου.εχω κ τον αντωνακη απο χθες βραδυ με πολλες μυξες κ βηχα.αλλα καθολου πυρετο,ευτυχως.

εχουμε να παμε μαρκετ μετα κ ευτυχως καλυτερεψε κ ο καιρος.

α εχω να παρω κ τις εξετασεις απο τις αιματος που εκανα κ περιμενω να ερθει ο συζηγος να παω να περπατησω κ λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια νομιζω ειπε η αλεκα οτι δεν εχει καρτα ωστε να ψωνισει απο κινεζια.

παντως καλα το πατε..στο τελος θα της το βρειτε με καμια 20αρια ευρω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε????

Σημερα βρεθηκαμε με το Μαρακι κ την γλυκια μας την Αννουλα!μα ειναι πολυ καλο μωρο..Ο

Αναστασης ολο εκλαιγε.απο την ωρα που μπηκαμε μεσα μεχρι την ωρα που φυγαμε :cry::cry::cry: στεναχωρεθηκα σημερα πολυ γιατι μου ειπε η παιδιατρος οτι πρεπει να αρχισει να τρωει ο μικρος..κ αυτο θα γινει μονο αμα φυγω απο το σπιτι.κ γω στεναχωριεμαι γιατι ξερω οτι θα κλαιει απαρηγορητος..δεν μπορω να το κανω αυτο στο μωρο μου τον λυπαμαι!!!Μαρακι σευχαριστω για την προσφορα βοηθειας!εισαι πολυ καλη!δεν ξερω ποτε θα το κανω θα δω!!παλι καλα που βαζουμε κ λιγο βαρος αλλιως θα στεναχωριομουν ακομα πιο πολυ.ευτυχως εβαλε αλλα 400 γραμμαρια κ ειναι 10 κιλα.υψος δεν βαλαμε κ ειμαστε παλι 75cm.

Μαρινα να ζησετε κ να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!

κοριτσια τελειες οι φωτο που βαλατε.τα μωρακια ολα ειναι πολυ ομορφα κ οι μανουλες πολυ γλυκιες ;)

Ελενα καταλαβαινω ακριβως πως ενιωσες που επεσε η Εβελινα!ετσι ειχε πεσει κ ο Αναστασης αλλατο ματι του μαυρισε!!!μπραβο το Εβελινακι που ηταν καλο κοριτσια κ χθες!!!

Βιβη σεκαταλαβαινω που ηρθατε σε δυσκολη θεση με την κουμπαρα ..αλλα δεν φταιτε εσεις..μην στεναχωριεσαι για τις φωτο δεν φαινονται απο πουθενα.

Βουλα μια χαρα κ ο Στρατος..μεγαλωσατε!!!!!ωραιο το θερμος..εγω σκεφτομαι να παρω αυτο

http://www.tsoumakis.gr/product.php?id_product=645

αχ αυτα τα ψωνια..πολλα εξοδα ρε κοριτσια..μακαρι να μπορουσαμε να ψωνιζαμε συνεχεια..

Κατερινακι μπραβο τον Νικολα που ειναι τοσο καλο παιδακι.κ φανταζομαι η Αγγελικουλα χαρα με τους παππουδες..

Σοφακι περασατε ομορφα μπραβο....

Βικακη περαστικα στον Αντωνακη σου..κ σημερα η παιδιατρος αυτο ελεγε ακομα οι ιωσεις ειναι σε εξαρση!!!

Κατερινακι τι καλα που περασατε ομορφα κ ειδατε κ την Αρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία πολύ ωραίο το θερμός που έβαλες και ακόμα πιο ωραία η τιμή του...Εγώ μάλλον την πάτησα με την τιμή του δικού μου :oops:

Όσο για τον Αναστάση...είναι πολύ δύσκολο αυτό που περνάς αλλά συγνώμη που θα στο πω, εγώ δεν θεωρώ λύση να φύγεις απο το σπίτι.Δηλαδή είναι απίθανο να μην είναι ακόμα έτοιμος?Δεν λέω, ίσως να πρέπει να ανεξαρτητοποιηθεί λίγο αλλά αυτό δεν ξέρω κατά πόσο δεν θα του δημιουργήσει μεγάλο άγχος αποχωρισμού...

Απλά ίσως εσύ πρέπει να γίνεις λίγο πιο "σκληρή".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κοριτσια και εγω φασιστικο και καταπιεστικο το θεωρω αλλα δεν μπορει να καταλαβει με τπτ.

Ειναι και τελειως ασχετος με Η/Υ γενικοτερα και ειδικα με το ιντερνετ(φεισμπουκ ουτε να ακουσει)

ειναι πολυ καχυποπτος και επειδη του χουν πει κατι μαμακιες για γνωριμιες μεσω φεις ισως φοβαται κιολας μηπως με παρασυρει κανενασ :shock: .Ειδικα με τους ανωμαλους και τους παιδεραστες εχει ψυχωση"ΣΑς παρακολουθουνε ολοι οι αρρωστοι..."μου λεει

ναι καλε εγω το γνωριζω οτι ειστε ολες νορμαλ :lol::lol: και νιωθω πολυ ανετα μαζι σας :YMHUG::YMHUG:

Πασχαλιτσακι κριμα που ηταν αδιαθετουλη το νινι σου αλλα το ταξιδακι φανταζομαι σε ανανεωσε. ;)

Μαρακι ναι Αθηνα μενω.Το ξερω βρε αλλα οταν κανεις κατι κρυφα δεν το ευχαριστιεσαι,αλλα ειναι νευρωτικος με αυτο το θεμα και ετσι θα με αναγκασει να του πω ψεμματα,οτι παω για καφε με καμια φιλη μου.

Βεροια εχω παει πολλες φορες,τα ειχα και με εναν Βεροιωτη οταν εμενα Γρεβενα,αλλα δεν ειχε παει καλα ηταν πολυ ζηλιαρης,ειχα πιασει κουβεντα με εναν φιλο του,τα απλα-κοινωνικα και ειοχε γινει Τουρκος :twisted: .Το καλοκαιρι λογικα θα παω Πλαταμωνα για μπανακια με την μπουμπου μου μιας και θα μαστε στο χωριο

Η μπουμπου μου παντως ειναι σε οπλα επαναστατρια,τωρα που βγαινει το δοντακι κοιμαται πιο πολυ,δεν εχει σαλια κτλ μονο εχει καπ0οια"μελαγχολια" στο βλεματακι της,ισως εχει πονοκεφαλο :roll: .Κοριτσια εχει βγει η ακρη του δοντιου,γρατζουναει πολυ,περιπου σε ποσες μερες θα βγει ολοκληρωμενο το δοντακι

Αριαδνη και εγω το εχω ακουσει αυτο για το γαλα.Και η μανα μου λεει οτι ο αδερφος μου δεν ετρωγε τιποτα απολυτως,μονο γαλα αλλα μεχρι τα 3 του χρονια :shock: ,αλλα ο τοτε παιδιατρος της ειχε πει,αφου πινει γαλα να μην ανησυχει.Βεβαια ειχε αναιμια επειτα και ως τωρα και δεν ξερουμε κατα ποσο ευθυνεται η τοτε του διατροφη

Βικακι και εμενα μου αρεσουν πολυ τα κρασακια και τα γλεντακια.οπου γαμος και χαρα....Χτες ας πουμε ειχα τρελο κεφι και ορεξη για κρασι και κανονισαμε με τον κυρη μου να πιω εγω και αυτος την εβγαλε με ενα ποτηρακι,αλλα εγω με ενα μπουκαλακι :lol: ,το βραδυ την κρατησε αυτος την μπουμπου και ολα οκ

Εσυ γιατι δεν πηγες να πιεις ενα κρασακι?

Πωπω μη λετε για ψωνια και εγω πρεπει να της τα παρω ολα απο την αρχη και ειδικα για καλοκαιρι θα θελουν παραπανω αλλαξιες που θα ιδρωνουν αμεσως!Για μενα δεν το συζητω,δεν μου χωραει τιποτα :evil: ,ελπιζω κατι να εχω χασει μεχρι τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki ti wraia pou perasate kala kai pou gnwrisate kai tin Aria me ton antra tis kai tin Koukena!

Pragmatika xairomai polu pou ta kataferate eseis ekei kai briskeste!

Tony wraio to thermos kai oikonomiko! Gia fagito einai e?

Tony mou gia ton mikro egw pisteuw oti prepei kapws na kaneis mia tetoia prospatheia, den kserw pws, mipws na fugeis esu apto spiti pou etsi den tha einai toso xalia gia ton mikro epeidi tha brisketai se oikeio periballon? Den kserw ti na sou pw, pragmatika einai polu duskolo. Mou thumizeis tote pou h Ebelina den epine gala apo mpoukali me tipota, oute apo mena oute apo allous...kai eixa agxwthei polu kai egw tote...

Pwpw Bouli to brikes to forema polu oikonomiko se sxesi me auto pou to dinoun edw! 80.00 diladi kapou 64 eurw! Tha trelathei h Aleka!!

Koritsia nai me ti mikri thelei polu prosoxi...einai polu kinitiki kai den thelei na kathete katholou! Ma an deite ti prospatheia kanei gia na skarfalwsei ston kanape, exw pathei plaka...kremietai ston kanape me ta xeria tis kai me ta podarakia psaxnei na brei antistasi gia na sprwxtei kai kanei megali prospatheia! Ti na pw se ligo kairo den tha mporw na kanw tipota, oli mera tha kunigaw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μονο εγω δεν αντεχω νακουω το μωρο μου να κλαιει?απο την μια θελω ναρχισει να τρωει κ απο την αλλη μου ακουγεται πολυ βαρβαρο ολο αυτο!!!να τον αφησω κ να φυγω.επειδη κλαιει πολυ το λεω!!!να η Μαρια σημερα πηρε ενα δειγμα του τι τραβαω!

Ελενα για τα εισητηρια που ειπα μονο μεσω Αθηνων αν βρω με μικρη αναμονη.πρεπει να παω απευθειας γιατι με τα δυο παιδια ειναι δυσκολο.σκεφτηκα κ μεσω Ηρακλειου αλλα το ταξι για να με παει σητεια παιρνει 150 ευρω δηλαδη πανε ελα 300 οποτε μαλλον ακυρο κ αυτο!δεν ξερω το ψαχνω συναιχεια μπας κ βρω τιποτα.λεω για τελη Ιουλιου με αρχες Αυγουστου καπου εκει!

ναι το θερμος για φαγητο ειναι.θα παρω αυριο τηλ να δω αμα το εχουν μιας κ ο Αναστασης τρωει πολυ κ θα το χρειαστω :D

Αρι κγω δυσκολευομαι πολυ να το κανω αυτο.κ στην διαρκεια της ημερας αρνουμαι πολλες φορες να του δωσω στηθος..αλλα αυτος περιμενει ειναι πολυ πεισματαρης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε ακουσει που λενε να προσεχεις τι ευχεσαι? Ε ελεγα λιγη ηρεμια ρε παιδι μου, ε να η ηρεμια, τωρα κοντευει να μου τη βαρεσει απο την πολυ ησυχια και εχω τοσες δουλεις και δεν μπορω να κανω καμια γιατι παω καθε τεταρτο πανω απο το κεφαλι τους να δω αν ειναι καλα. Για οσες δεν το δατε στο fb ειναι μαλλον αρρωστα τα κοριτσια μου και η Μαρια κοιμαται απο τις 4 παρα, και η παναγιωτα απο τις 8 παρα χωρις μπανιο και γαλα. Ελπιζω να ειναι καλυτερα αυριο και να τις ξεκουρασει ο υπνος.

Κοριτσακια θα σχολιασω αυριο, καλο βραδυ να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες,

Είδα ωραίες φωτο στο fb απο την συνάντηση σας! Τα χαμογελα σας τα λενε όλα, περασατε σίγουρα καλα!!!!!

Σοφια ωραία περασατε και εσείς χθες, και οι μικρές απο αγκαλια σε αγκαλια. Όταν πια δεν αντέχουν αλλο θα κοιμηθούν και ας γινεται της κακομοίρας δίπλα τους. Και ο Νικόλας χθες κοιμήθηκε έτσι εκει που είμασταν με μουσική και ομιλίες! Το στρωματακι μαλλον ειναι πιο μαλακό απο αυτο στην κούνια και ίσως για αυτο, σημερα έχω προαισθημα ότι θα κοιμηθει περισσότερο γιατι απλα συνηθίζει μερα με τη μερα.

Μαρακι μεγάλωσε πολυ η Αννουλα.

Βιβη και εγω σε τέτοιο στυλ φόρεμα θέλω να βρω έτσι λίγο αερατο και ανάλαφρο. Με το θέμα της κουμπαριας καλα τελικα το χειριστηκες αφου δεν ειχε πει τίποτα τόσο καιρο και δεν γεννησες και χθες πανε 8 μήνες λογικο να κοιτάξεις για κάτι αλλο. Βιβη δεν θα πεις ψέμα θα πεις ότι πας για καφε με φίλες σου ;)

Έλενα ευτυχώς που δεν χτύπησε, θα τρόμαξε βέβαια πολυ. Θέλουν πολυ προσοχη δεν μπορούν να καταλάβουν τι ειναι επικίνδυνο και σίγουρα θα ξαναπαει εκει γιατι η περιέργεια και η θέληση να ανακαλύψουν πράγματα δεν τα σταματά με τίποτα.

Σταυρουλα πολυ γέλασα με την χτενα :lol::lol:.

Κατερίνα κλείσατε κιόλας τα βαπτιστικα μπράβο, ξεμπερδεψες απο πολυ νωρις. Πολυ καλη θα ειναι η νονα σας αφου το κάνει με τόση χαρα και έφερε δωράκια και στα δυο παιδάκια σου.

Βικακι περαστικα στον Αντωνακη.

Αντωνία ειναι δύσκολο να τον αφήνεις να κλαίει και εγω δεν θα το αντεχα αλλα κάτι θα πρέπει να κανεις για να αρχίσει να τρώει περισσότερο τις στερεες τροφές. Εγω θα σου πρότεινα επειδη απ ότι έχω καταλάβει λίγες κουταλιες τρώει να του δίνεις τρεις με πέντε κουταλιες επιπλέον καθε μερα. Αν το ζορισεις για αυτες τις τρεις με πέντε κουταλιες βρίσκοντας τροπο να ανοίξει το στόμα δεν νομίζω ότι ειναι κάτι τόσο τραγικό. Μολις καταφέρει και τις φάει και αυτες πρόσθεσε πάλι λίγες επιπλέον. Νομίζω μονο έτσι θα μάθει να τρώει περισσότερη ποσότητα και σίγουρα δεν θα γινει αμέσως αλλα πρέπει να το βάλεις στο προγραμμα. Πάντως το βάρος του ειναι πολυ καλο απο το γαλατακι της μανουλας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάλειμμα για θηλασμο και συνεχίζω....λίγο ήθελε να πιπιλησει και κοιμήθηκε αμεσως :)

Σοφια ειναι εξαντλημενες και τους λείπει ύπνος οπότε τον αναπληρωνουν. Αν δεν έχουν κανένα αλλο συμπτωμα αυριο θα ειναι ξεκουραστες και κεφατες για νέες περιπέτειες. Εκτος αν ήταν κάποιος άρρωστος απο χθες που εισασταν τόσα άτομα, ήταν? θυμάσαι που το είχα πάθει και εγω πριν λίγες μερες με τον Νικόλα? είμαι σίγουρη ότι αν μια μερα χάσουν τον ύπνο τους θα τον αναπληρωνουν σίγουρα την επόμενη είτε θα κοιμηθούν περισσότερο για μεσημέρι ή θα κοιμηθούν πιο νωρις για βραδυ γιατι απλα δεν θα αντέχουν αλλο.

Δεν σας είπα και τα καινουρια μας κατορθώματα....λοιπόν μπουσουλαμε όλο και περισσότερο και κυνηγάει παιχνιδια στο χαλι, μολις κουραστεί ομως συνεχίζει με βαρελακια.

Και άρχισε να λεει μα...μα...μα, είδατε δεν είμαι κουκουβαγια να πω ότι λεει μαμα!!!!!! Αλλα νομίζω ότι εμένα φωνάζει κουκουβα κουκουβα :oops::oops::lol::lol::lol: και λεει και μπαμπου μπαμπου, οχι μπαμπα :lol::lol::lol: αν και ο αντρας μου προχθές έλεγε σε όλους το ακούσατε ολοι ειπε μπαμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,είστε καλά?

Ωραίος ο τίτλος που έβαλα στο ποστάκι αλλά...δεν βλέπω τον καιρό να φτιάχνει :? Όλο συννεφιά έχει και είδα ότι θα έχουμε βροχές μέχρι και τον Απρίλη :( Μα, τί γκαντεμιά...

Σοφάκι,πως είναι τα κορίτσια σου, πως εξελίχθηκε η νύχτα?

Κατερίνα, μπράβο στον Νικόλα μας, πήρε φόρα!Κουκουβαγιούλα μου εσύ :D Όλες έτσι είμαστε.

Εμεις εδώ χαλαρά, έφερα το σπίτι σε μια τάξη αλλά τα ασιδέρωτα βουνό.Βαρέθηκα τις ίδιες δουλειές κάθε μέρα!

Αντωνία, γιατί δεν δοκιμάζεις αυτό που σου είπε η Κατερίνα με το φαγητό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

με θυμαστε????????????εδω ειμαι αλλα τρεχω σαν το βεγγο!

με γεια το ποστακι μας. αριαδνη θα φτιαξει ο καιρος που θα παει!

εχουμε τη βαφτιση τη κυριακη 12 ωρα, ελατε, σας καλουμε όλες μεσα απο τη καρδια μας!ευκαιρια για τριημερακι στα γιαννενα, θα εχει ομορφο καιρο!

τωρα περιμενω τη βαλερια να ξυπνησει και να παμε να βρουμε την κλοουν που θα χουμε στα βαφτισια μας!την προηγουμενη δευτερα 11/03 πηγαμε στη γιατρο και ειμαστε 73 εκατοστα και 9550 κιλα!εχουμε δυο δοντακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Αντωνία για το θέμα του Αναστάση σου έστειλα χτες μήνυμα. Η γνώμη μου είναι να ακολουθήσεις το ενστικτό σου γιατί οι άλλοι σε μπερδεύουν και σε κάνουν να αγχώνεσαι περισσότερο. Μην ανησυχείς που δεν τρώει αφού παίρνει βάρος και μάλιστα πολύ ικανοποιητικό βάρος. Όσο για το σίδηρο δεν θα είναι ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο μωρό που θα χρειαστεί να πάρει συμπλήρωμα.

Το θερμός φαίνεται ωραίο αλλά και τεράστιο. Μάλλον δεν πρέπει να χωράει σε τσάντα θα πιάνει όλο τον χώρο. Εγώ ήθελα κάτι μικρό.

Αλέκα δεν έχεις κανένα γνωστό σου που να έχει κάρτα και να του δώσεις τα λεφτά. Αφού σου αρέσει τόσο πολύ το φόρεμα δεν αξίζει να το πάρεις με τόσα λεφτά.

Βάσω πολύ καλά τα κιλά της μικρής. Ευχαριστούμε πολύ για την πρόσκληση και εύχομαι να πάνε όλα καλά και να περάσετε τέλειαααα.

Κατερίνα εμείς πάμε μαζί μου φαίνεται στην κινητική ανάπτυξη. Κι εμένα τώρα που έμαθε το μπροστά δεν θέλει καθόλου να πηγαίνει πίσω. :lol:

Εμένα με έχει ζαλίσει με το μπα μπα μπα μπα, γκι γκι γκι, ντα ντα ντα.., αντεε ντεεε ντεε μαμα τίποτα. :evil:

Τελικά μου άρεσε και η γκρι η φούστα και μου φαίνεται ότι αυτή είναι όντως λίγο πάνω από το γόνατο ενώ η μπλε μπορεί και να μην είναι. http://www.aliexpress.com/item/bandage- ... 15121.html αλλά μου άρεσε πολύ και το μπλε φόρεμα αυτό http://www.aliexpress.com/item/2013-fas ... 93584.html Ουφ δεν ξέρω τι να διαλέξω. :D:D Μου άρεσε και αυτή η φούστα αλλά είναι πιο ακριβή και φοβάμαι μήπως με παχαίνει κιόλας αν και στα πόδια δεν έχω πρόβλημα είμαι εντελώς ίσια, ούτε ψωμάκια ούτε τίποτα. :roll:http://www.aliexpress.com/item/TOP-SALE ... 57909.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας

Τι ερημιά έπεσε καλε ή είδατε καλο καιρο και το ρίξατε στις βόλτες!!!!

Αριαδνη καλός ειναι ο τίτλος θα ερθει και η άνοιξη, σημερα παντως εδω σε μας ειχε πολυ ωραία μερα, μακάρι να παει έτσι απο δω και πέρα, άκουσα και εγω για βροχές αλλα η θερμοκρασία δεν θα ειναι χαμηλή, άντε να δουμε. Ασε μη λες για το σιδερο απο τωρα σκέφτομαι τα πλυντήρια και το σίδερο που θα έχω όταν γυρίσουμε.

Βάσω τρεχεις για τις τελευταίες λεπτομέρειες ε, με το καλο να γινει η βάπτιση σας. Μια χαρα ειναι η μικρούλα σου και με γεια και τα δοντακια.

Σταυρουλα πολυλογας ο Στρατουλης!!!!! Το φόρεμα ωραίο και θα μου άρεσε για βάπτιση, και οι φούστες καλές πρέπει να τις συνδυασεις και με το ανάλογο τόπ απο πανω και σίγουρα θα μπορέσεις με διαφορετικο απο πανω να τις φορεσεις πολυ περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

κοιμουνται κ τα δυο κ εω ησυχια.αν κ σε λιγο θα ερθει ο αντρας μου απο την δουλεια κ θελω να παμε τζαμπο,αλλα εχω κ σιδερο.ευτυχως δεν εχει κρυο κ ετσι αν βγουμε δεν θα εχω να σκεφτομαι κ αυτο.μου τη σπαει που ειχε ολη μερα σχεδον αυτη τη χαζοσυνεφεια.

αντωνια μου ουτε εγω θα εφευγα απο το σπιτι.η μπορει αν το εκανα να ημουν κοντα κ να γυρνουσα αμεσως αν καποιος με ειδοποιουσε κ εβλεπε τα σκουρα.απο την αλλη θεωρω κ εγω πως κατι πρεπει να κανεις αλλα οχι κατι βαρβαρο,σε καμια περιπτωση.ισως αυτο που ειπε η κατερινα.κ εγω ετσι ημουν με την μπεμπα με τον θηλασμο κ ακομα κ τωρα που εχει παρει πιπιλα δεν ειναι το καλυτερο της κ για να τη παρει καλα καλα πρεπει να μισονυσταγμενη,πολυ off δηλ,αλλιως ενω τη πιπιλιαει την βγαζει κ παιζει.αλλα ενταξει εστω ετσι με εχει βολεψει.κ το βραδυ που ακομα ξυπναει την θηλαζω,συνηιθως δε θελει πιπιλα κ κλαιει.κ για να μη ξυπνησουν οι αλλοι την θηλαζω.αλλα ενταξει εμενα εκτος απο φρουτοκρεμα που δυσκολευομαι τρωει.απλα στο λεω ολο αυτο που κ εμενα ηθελε συνεχεια στηθος.ακομα κ τωρα το ψαχνει.κ οπως λες αναλογα την περισταση αντιστεκομαι.δηλ το μεσημερι που ενω νυσταζε την εβαζα πιπιλα κ την εφτυνε γιατι ηθελε στηθος,επειδη ειχε φαει κ φοβομουν για εμετο της εβαλα πολυ πολυ λιγο ζαχαρη για να την παρει κ οντως την πηρε.γιατι δυο φορες που εδωσα στηθος εκανε εμετο.κ ειπα προτιμω 5 κοκους ζαχαρη παρα να βγαλει ολο το φαι.θελει προσπαθεια αντωνιτσα μου,το ξερω ειναι πολυ δυσκολο αλλα κ απο την αλλη πιστευω θα μαθει περνωντας οκαιρος κ ολα θα αλλαξουν.ομως πρεπει λιγο να τρωει,δεν ειναι μονο η αναιμια,πρεπει να παιρνει βιταμινες κ στοιχεια το παιδι.παντως το βαρος του ειναι μια χαρουλα.

κατερινα ακομα δε γυρισατε ε;κ εμενα η μπεμπα λεει συνεχεια μπα..μπα..γκα...γκα...πα...πα... κ δικα της γενικα κ θελω να την φαω.εγω παλι δεν την βλεπω να μπουσουλαει,μαλλον σαν τον αδελφο της κατευθειαν για περπατημα παει.αν κ ακομα δεν κανει κ πολλα η τεμπελουλα.

βιβη μου αφου δεν ασχολειται ο αντρας σου με φεισμπουκ κ αυτα γι'αυτο φοβαται τοοοσο πολυ.αν ασχολιοταν ισως το εβλεπε λιγο πιο χαλαρα το θεμα. :D οσο για το κρασι,δε πηγα γιατι πηγε 5 παρα κ εγω ημουν σπιτι με τα παιδια τα οποια κοιμοντουσαν.κ μην φανταστεις δεν εκατσε πολυ.εγω παλι δεν ειμαι καθολου του ποτου.καλα παλια λιγακι επινα με το τσιγαρακι μου,τωρα δυο τρια τσιγαρα την μερα με τον καφε μου κ ποτο με τιποτα.δεν μου αρεσει δηλαδη.

αριαδνη κ εγω βαρεθηκα τις ιδιες δουλειες.σαν το ρομοπτ παω κ ερχομαι ολη μερα,ολο τα ιδια.

σταυρουλα το φορεμα μου αρεσε πολυ.κ το μπλε ειναι απο τα αγαπημενα μου χρωματα.

βασουλα με το καλο η βαφτιση σας!περιμενουμε φωτο κ νεα σας!

κοριτσια οσες θα βαφτισετε,οι πρωτομανουλες δηλαδη θα συγκινηθειετε πολυ.εγω ανατριχιασα οταν ακουσα το ονομα του αντωνη μου καλα ο αντρας μου το δακρυ κορομηλο.εκλαιγε πολυ!πραγματικα ειναι απο τις πιο ωραιες στιγμες της ζωης μου.ο γαμος δεν ειναι τιποτα σαν συναισθημα μπροστα στην βαφτιση του παιδιου.ανυπομονω να το ξαναζησω!

η αμαλια μας που ειναι;αν κτην ειδα στο φεισμπουκ,οποτε ολα καλα θα ειναι.

θελω να παρω κ στη δουλεια τηλ να τους πω αν γινεται να παρω τις ωρες σε μηνες κ ολο το αναβαλω.αλλα πρεπει για να εχουν περιθωριο σκεψης κ αποφασης.κ να ξερω κ εγω μια ωρα αρχιτερα κ οχι τελευταια στιγμη κ να προετοιμαστω ψυχολογικα.

κοριτσια αυτες τις μερες γεναει κ το χτινακι μας;η αργει λιγο ακομα;μπορει κ απριλιο ε;

ελενακι εσενα μαλλον η εβελινα θα ειναι πολυ ζωηρουλα στις κινησεις της,θα την κυνηγατε ολη μρα! :lol: ας ειναι γερο το παιδι κ ας τρεχει ολη μερα.

α οι εξετασεις μου ολες καλες ευτυχως.κ χοληστερινη που ψιλοφοβομουν εχω 174.μια χαρα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσακια μου!!!

ετρεχα σημερα με δουλειες πλυσιματα σιδερο κ δεν προλαβα να σας γραψω!!

ησυχια βλεπω..βολταρετε?

σας ευχαριστω ολες για την γνωμη σας για το φαγητο του Ανασταση.πραγματικα εχω προσπαθησει κ τον τροπο της Κατερινας αλλα δεν γινετε..παταω δηλαδη τα μαγουλα κ βαζω μεσα την κουταλια φαγητο..αλλα κλαιει πολυ κ κουναει το κεφαλι περα δωθε..ισως χρειαζεται περισσοτερο χρονο κ καποια στιγμη να αρχισει να τρωει..ενταξει στεναχωριεμαι που δεν τρωει αλλα δεν θελω κ να τον βασανισω..μονο ο δικος μου δεν τρωει στο ποστακι εεε?δεν μπορω να καταλαβω ολη μερα μπουσουλαει κ δεν βαζει κωλο κατω κ δεν πειναει?αρχισε κ η πεθερα αφαγος ειναι κ με αγχωνει πιο πολυ!!σας τα επριξα το ξερω..θα δειξει ρε κοριτσια τι να πω..

Βουλα μου αρεσαν πολυ οι φουστες που εβαλες!!!!!ειδικα η τελευταια!μου αρεσαν πιο πολυ απο το φορεμα!

Βασω με το καλο η Βαφτιση..θα περιμενουμε κ φωτο!

Αρι ακομα χαλια ο καιρος..πιστευω να φτιαξει τις επομενες μερες!

Σοφια τι εγινε με τα κοριτσια?καλα ειναι τελικα?

Κατερινακι ωραια περνατε?ποτε γυρνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βάσω με τις εξετάσεις. Άντε όλα καλά. Ναι κανόνισέ τα με την δουλειά να ξέρεις. Η Λία είναι στην πεθερά και μάλλον στο φεις γράφει από το κινητό.

Αντωνία μου φυσικά και δεν μας πρήζεις. Εμείς καταλαβαινόμαστε εδώ μέσα γι'αυτό έχουμε κολλήσει η μία με την άλλη. Να σε ρωτήσω. Ο Αναστάσης έχει αρχίσει να μιμείται? Αν ναι προσπάθησε όποτε τον ταιζεις να τρως κι εσύ. Ή ακόμα καλύτερα όταν τρώτε είτε όλοι μαζί είτε χωριστά να τον βάζεις δίπλα να σας βλέπει που τρώτε. Αν τρώτε χωριστά πχ. όταν τρώει η Δέσποινα βάλτον και αυτόν δίπλα και προσπάθησε να του δώσεις έστω και λίγο από αυτό που τρώει η Δέσποινα να δοκιμάσει. Ελπίζω να καταλαβαίνεις που το πάω. Και φυσικά όταν το κάνεις αυτό να είναι πεινασμένος. Μην τον έχεις θηλάσει πριν από 5 λεπτά πχ. και μετά τον βάλεις να βλέπει την Δέσποινα να τρώει γιατί δεν θα έχει νόημα. Αν και η μίμηση είναι κάτι διαφορετικό από την πείνα. Εγώ τον βλέπω τον δικό μου αν πεινάει και τύχει να τρώω εγώ πρώτη με κοιτάει μες τα μάτια και γκρινιάζει. Φαίνεται ότι θέλει κι αυτός.

Ξέχασα να σας γράψω για το jacket που πήρα από το κινέζομάγαζο ότι δεν τρελάθηκα όπως όταν το είδα στην φωτογραφία. Επίσης, μου ήταν σχετικά στενό και παρατήρησα ότι και αυτό και τα σουτιεν που πήρα βρωμούσαν μία περίεργη αλλά κοινή μυρωδιά. Τα σουτιεν δεν κρατάνε το στήθος. Δείχνει δηλαδή πεσμένο και ευτυχώς που έδωσα μόνο 7 ευρώ για να το διαπιστώσω αυτό :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βουλα μου μιμειται ο Αναστασης πολλα πραγματα..οταν γελαμε οταν βηχουμε το κανει κ αυτος.οποτε τρωω θελει να δοκιμασει κ του δινω..αλλα τρωει πολυ λογο.τουλαχιστον δοκιμαζει!

Βικακη ξεχασα να σου πω κ γω μπραβο για τις εξετασεις σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες γειά σας!!!

Δεν ειχα προλαβει να διαβασω εδω,μονο φβ πεταχτα.

Χαρηκά πολυ που βρεθήκατε!Πολυ ωραιες φωτο!!

Σήμερα πηγαμε στην καινουρια μας παιδιατρο!Είμαι πολυ ικανοποιημενη,ειναι συμπαθεστατη και πολυ φιλικη.Μου ειπε οτι ολα τα κανω πολυ σωστα(λιγη επιβραβευση τη χρειαζομουν!χαχαχ)και ο μικρος ειναι αψογος.

Απο κιλα ειμαστε 9600 και 71 ποντοι.Οταν περπατησει θα τα καψει ελπιζω! :D Απο δοντια εχουν σκάσει αλλα 2 ,και τα υπολοιπα ουλα πολυ πρησμενα.

Θα μας ξαναδει στο χρονο παλι,μιας και δεν υπαρχει ακατι αλλο να παρακολουθει στο παιδι,εκτος αν προκυψει κατι.

Τονυ η γνωμη μου ειναι να ακολουθει η μαμα το ενστικτο της,οταν φυσικα πρώτα εχει ενημερωθεί σωστα κι απο διαφορετικες αποψεις.Κι εγω δεν θα τον αφηνα να κλαιει.Καποια σιγμη θα φαει αυτο ειναι σιγουρο,αν χρειαστει καποιο συμπληρωμα για το σιδηρο του δεν ειναι κατι τραγικο.Αντιθετως ζημια θα του κανει(πιστευω,και παλι)η πιεση,να φαει με το ζορι γιατι βλεπει το φαι σαν καταναγκαστικο εργο,και εφοσον ξέρεις οτι θα κλαιει πολυ αν φυγεις δεν εχει νοημα,μπορει να το παρει πολυ στραβα ο μικρος.

Εισαι αξιοθαυμαστηξ για την υπομονη σου και την αντοχη σου και γι'αυτο θα αποζημιωθεις ;)

Ελενα η Εβελινα ειναι αμαζονα!Κι ο Στρατος εχει γινει πολυ ατιθασο νιατο,λιονταρακι τον λεει ο πατερας του,τρεχοντας μπουσουλαει και σκαρφαλωνει παντου!Και οταν θελει να αγγιξει κατι που του φαινεται παραξενο και αγνωστο ,το κανει ακριβως σαν τα γατια με το χερακι του!!Εχει πολυ πλακα.

Ήθελα να καταλήξω λοιπον οτι οταν κανω καποια δουλεια δεν τον αφηνω πια με τιποτα εξω ελεθυερο.Τον βάζω στο πάρκο ή δεμενο στο καρεκλακι φαγητου,γιατι κι απο εκει εχει παει να πεσει δυο φορες που ηταν λυμενος.

Για τα οσα βαζουν στο στομα τους,πραγματικα χιλια μάτια πρεπει να έχουμε για να να ελεγχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μια πάλι :D:D

Βικακι και ο Νικόλας που την πηρε εύκολα την πιπιλα πολλες φορές την βγάζει παίζει την ξαναβαζει αλλα δυο τρεις φορές το βραδυ που ξύπνησε και προσπάθησα να τον κοιμησω με πιπιλα δεν έπιασε και έτσι συνεχίζω και του δίνω στήθος όσες φορές και να ξυπνήσει μέσα στην νύχτα. Το μεσημέρι πάντως που κοιμάται κοιμάται στην αγκαλια με την πιπιλα χωρις να τον θηλασω. Οπότε συμφωνω μαζι σου ότι θέλουν τον χρονο τους και σιγα σιγα συνηθίζουν σε ότι τους δοκιμάσουμε αρκεί και μεις να επιμείνουμε περισσότερο και να μην τα παρατησουμε αμέσως. Πάρε να δεις και με την δουλεια τι θα κανεις για να είσαι προετοιμασμένη, μακάρι να μπορέσεις να τις πάρεις μαζεμένες και να επιστρεψεις Σεπτέμβριο.

Αντωνία το βασικο ειναι να μην επηρεαστεις απο τους γύρω σου που θα λενε ότι θέλουν ως συνήθως, πάρε τον χρονο σου και εσυ και ο Αναστάσης και όλα θα γίνουν. Εμεις θα επιστρέψουμε μετα την 25η Μαρτίου.

Σταυρουλα δεν ικανοποιήθηκες απο της κινεζιας τα ρούχα????? :roll::roll:

Αμαλία ωραία που εκείνες ευχαριστημένη απο την νεα παιδιατρο! Μια χαρα ειναι και στα κιλακια του και στα δοντακια του, ποσα εχει σύνολο έχω χάσει τον λογαριασμό????

Και μεις έτσι τις τελευταίες μερες εχει παρει πολυυυυ φορα και όταν ειναι να κάνω καμια δουλεια ή μέσα στο παρκοκρεβατο ή στο καρεκλακι φαγητού δεμένος. Σε εκείνο το κουλούρι που έχω δεν τον εμπιστεύομαι γιατι σκύβει να πιάσει τα παιχνιδια που του πέφτουν κάτω και ενω αυτο δεν τουμπαρει, φοβάμαι μην απο το βάρος γυρίσει και πέσει με το κεφάλι.

Εντωμεταξυ στο παρκοκρεβατο θελει μονο όρθιος και να με κοιτάει, μολις πέσει κλαίει για να τον σηκωσω πάλι όρθιο. Και μέσα στο παρκοκρεβατο κάνει και πλάγια βηματακια και πηγαίνει απο την μια πλευρά στην κεφαλή. Μου φαίνεται ο καθαρός αέρας της εξοχης του κάνει καλο και μου κάνει όλες τις τσακπινιες μαζεμενες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδατε που πριν λιγο καιρο ξενυχτουσαν και γκρινιαζαν??Εγινε το μεγάλο άλμα!!

Γιάυτο πρέπει να τα εμπιστευόμαστε τα μικρά μας ανθρωπάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά; Εμείς καλά είμαστε. Η φραουλίτσα βέβαια είναι λίγο συναχωμένη αλλά λίγα πράγματα. Το μόνο σπαστικό είναι που βουλώνει η μυτούλα της και ξυπνά. Όσο περνά ο καιρός δένεται όλο και περισσότερο μαζί μου. Αν γυρίσω από τη δουλειά και δεν την πάρω αμέσως αγκαλιά πλαντάζει στο κλάμα..Η αγαπούλα μου! Την Κυριακή που πέρασε είχαμε και το παρτάκι του Πανούλη και περάσαμε πολύ όμορφα. Άλλο πράγμα να μην κάνεις στο σπίτι το πάρτυ. Γυρνάς και είναι όλα στην εντέλεια!

Βασούλα υπάρχει η δυνατότητα να γυρίσεις το Σεπτέμβρη στη δουλίτσα;;; Πώς;; Μακάρι να το καταφέρεις!! Μπράβο για τις εξετάσεις σου! Ούτε η φράουλα κάνει και πολλά πράγματα ακόμα αλλά μην ξεχνάς ότι είναι και τα μικρά της παρέας. Το δοκίμασες αυτό με το ρυζάλευρο στην άκρη του κουταλιού για να φάει τη φρουτόκρεμα;;;;

Αντωνία μου δεν μας πρήζεις καθόλου. Τον πρώτο καιρό αν θυμάσαι ειχα μεγάλο πρόβλημα με το φαγητό της μικρής και κόντευα να σκάσω. Είναι μεγάλο ζόρι. Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια που σου είπαν να ακολουθήσεις το ένστικτό σου και το μόνο σίγουρο είναι ότι κάποια στιγμή θα φάει..Όταν θα είναι έτοιμος.

Βάσω με το καλό να βαφτίσετε τη Βαλέρια!!!! Ευχαριστούμε για την πρόσκληση!

Κατερινάκι σίγουρα η εξοχή κάνει καλό στα παιδάκια! Όσο για το Νικόλα σου έχει πάρει φόρα και τίποτα δεν τον σταματά! Πολλά καινούρια πράγματα κάνει!!! Μπράβο το αντράκι μας! Αυτό που λες ότι φοβάσαι μην τουμπάρει από το βάρος του κεφαλιού είναι σωστό. Είχα τη φραουλίτσα στο ριλάξ και εκείνη έκανε πολύ μπροστά το κεφάλι και έπεσε και το ριλάξ της ήρθε επάνω της :(:(:( Δεμένη ήταν εντωμεταξύ..Ευτυχώς που αυτό έγινε πάνω στο χαλί και δεν χτύπησε καθόλου..

Ελενάκι αντάρτης η Εβελίνα. Πρέπει να έχεις τα μάτια σου 14 γιατί πλέον κάνει πάρα πολλά πράγματα. Και πού να δεις όταν πρωτοπερπατήσει πόσο θα τρέχεις...

Σταυρούλα δεν φοβάσαι να αγοράσεις ρούχα από το ίντερνετ;;; Πώς γίνεται να είσαι σίγουρη για ένα ρουχο που δεν έχεις δοκιμάσει;;;

Λία πώς τα πάτε με τα φρούτα;; Πάντως δοίμασε αυτό που κάνω με τη φραουλίτσα. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα.. Μπράβο που σας άρεσε η καινούρια παιδίατρος! Και τα κιλάκια του μια χαρούλα είναι! Εννιά μηνών είναι το αντράκι σου!

Αριάδνη μπορεί να μην έχει κάθε μέρα λιακάδα αλλά και μόνο που ανέβηκε η θερμοκρασία καλό είναι! Οι βροχές είναι πράγματι πολύ σπαστικές.

Μαράκι τι κάνει η Αννούλα σου;; Της έμαθες καμιά καινούρια λεξούλα; Είχα γελάσει πολύ με το βιντεάκι που έλεγε κακά!!

Κορίτσια πολύ όμορφες οι φωτογραφίες από τη συνάντησή σας! Μακάρι να μπορούσαμε κάποια στιγμή να συναντηθούμε όλες μαζί..

Αυτάααα.....Αύριο φεύγω νωρίς για τη δουλειά και μου τη δίνει γιατί έχω μεγάλο άγχος να τα προλάβω όλα.....

Φιλάκιαααααααααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...