Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

σταυρουλα ειναι το tb.dress k εχει πολυ ομορφα φορεματα κ καλες τιμες..στο κανουν στα μετρα σου κ σε 15 μερες το εχεις σπιτι..το δικο μου να φανταστεις ηταν σε μπλε σκουρο κ το τους ειπα σε σαμπανιζε οτι το θελω κ το ειχε 40ε 25 δολλαρια το κουριελ..

αντωνια τι ωραια που πηγατε!!!η δεσποινα μες την τρελη χαρα θα ηταν!!αυριο θα βρεθουμε κ απο κοντα! ;):)

ελενα πω πωωω τι λαχταρα που πηρες.. :o ναι οντως λιγο να γυρισουμε το κεφαλι οτι βρουν το βαζουν στο στομα τους..

εμεις στο σπιτι θα φαμε το μεσημερι κ περιμενω να ερθουν η αδερφη μου οικογενειακως με τα παιδια 4 εχει κ μετα λεμε να παμε να πεταξουμε χαρταετο ετσι για το καλο,αν κ εχει ψοφοκρυο..

ξενερωσα πολυ με την πεθερα ..πηγαμε το πρωι για χρονια πολλα κ με ειρωνευτηκε με το (ολα συγχωρεμενα) μου ειπε λες κ την εκανα εγω κατι..πολυ παραξενη γυναικα ειναι ..παντα πρεπει να την λεμε οτι εχει δικιο..κ επειδη μιλαω εγω οταν εχει αδικο μου θυμωνει..την δοκιμασε το σκουφι που ηταν για την βαφτιση κ εκανε ενα λουλουδι σχετικα μικρο προς μεσαιο κ μου λεει οτι ειναι πολυ βαρυ κ θα γερνει το κεφαλι..κοριτσια δεν ειναι καθολου βαρυ..κ λεω πλακα μου κανει..κ τι μου λεει ..ολα τα ξερω εγω κ οτι τα ξερω καλυτερα απο αυτην που 63 χρονων..τι να πω..πηρα την μικρη κ εφυγα κ καλα οτι ηθελε να φαει η μικρη γιατι μου ηρθε να την ξεμαλιασω..αποφασισα οτι δεν θα κανουμε τιποτα απο κετερινγκ..δεν θελω φραγγο απο αυτην πια..γιατι ειπε οτι τζαμπα πηρε το μαλλι 2,5ε γιατι δεν θα φορεσουμε το σκουφι που θα της κανει..οτι να ναι ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ!!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!! :D:D:D:D ΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΄΄ΑΝΤΩΝΗ''

ΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΕΝΤΥΣΑ ΑΡΑΒΑΚΙ!!!ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΤΟ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol: ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕ!!!

ΕΣΑΣ ΤΙ ΝΤΥΘΗΚΑΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ!!!

ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΚΟΙΝΩΝΗΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΡΕΧΕΙ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΧΑΡΤΑΕΤΟ...ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα κ παλι να ευχηθουμε να ζησετε κ ο μικρος πριγκιπας Αντωνης να ειναι καλοφωτιστος κ ευλογημενος!!!

κ σε μας εδω στο χωριο βρεχει..μολις αρχισε κιολας κ δεν παμε για χαρταετο..σπιτι θα την βγαλουμε..εγω την εντυσα minnie..σωστα το εγραψα? :D

πως περασατε μαρινα?εκλαιγε στην βαφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!

καλη σαρακοστη ευχομαι σε ολες σας!!αντε παμε βουρ προς το πασχα,απλα ο καιρος προς το παρον μας τα χαλαει λιγο κ δε θυμιζει καθολου ανοιξη.. :(

εγω στην πεθερα μου ημουν το μεσημερι με τα παιδια μου φυσικα,ο αντρας μου ηταν πρωινος πριν λιγο σχολασε..ωραια περασαμε απλα δε τρωω τα θαλασινα οποτε δεν εφαγα κ πολλα πραγματακια,σας τα ειπα την αλλη φορα. :D

τωρα εχω εναν ελαφρυ πονοκεφαλο αλλα ειναι αρκετος για να μου ψιλοχαλασει τη διαθεση.δεν εχω ξ λωσει κ καθολου το μεσημερι.

μπορει πιο μετα να παμε για ενα καφεδακι σε εμπορικο,αλλα εχω κ αυτον τον πονοκεφαλο κ δεν εχω πολυ ορεξη.ισως αν παω να μου ερθει,συνηθως ετσι γινεται.

εσεις τα περασατε καλα;

μαρακι τελεια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι γινεται κ κολαει ο υπολογιοστης τι επαθε πια..

μαρακι τελεια που βρεθηκατε με τα κοριτσιαμγνωρισες κ την αριαδνη,φωτο βγαλατε;

αλεκα μου αρεσει πολυ το φορεμα αλλα θα το φορουσα αν π.χ παντρευοταν καποιο πολυ συγγενικο προσωπο ας πουμε.π.χ ο αδελφος μου.

κοριτισια θα ξαναμπω ισως μετα γιατι κολαει πολυ κ ειμαι ποση ωρα εδω κ μου την εχει δωσει. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλή Σαρακοστή!Ελπίζω να περάσατε όμορφα!Μου λείψατε :)

Σας διάβασα στα γρήγορα και θα σχολιάσω μερικά.

Σταυρούλα μου άρεσε πολύ το κουτάκι που διάλεξες για μπομπονιέρα και η φούστα.Και το τοπ το τελευταίο πολυ ωραίο!

Αλέκα, νομίζω ότι το πρώτο φόρεμα το είχα δει και στην Κινεζία που ψωνίζουμε ;) Θα προσπαθήσω να το ξαναβρώ αν θυμάμαι καλά.

Αντωνία ωραία περάσατε, μπράβο!

Έλενα :-*

Λία, πως περάσατε?

Εμείς κορίτσια περάσαμε απροσδόκητα καλά!Δεν σας το είχα εκφράσει αλλά είχα πολυ αρνητική διάθεση γι αυτη την εκδρομή γιατί φοβόμουν πως θα είναι η μπέμπα και αν θα προσαρμοστεί.Τελικά το κοριτσάκι μου με εξέπληξε.Εκτός απο το πρώτο βράδυ που είχε μεγάλη υπερένταση γιατί φτάσαμε γύρω στις 7μιση και μέχρι να την δουν οι θείοι μου και η γιαγιά μου και να συνειδητοποιήσει τί γίνεται, αργήσαμε και μετά είχε πάθει αμοκ.Δεν έκλαιγε αλλά την είχε πιάσει νευρικό γέλιο και δεν κοιμόταν με τίποτα, ήθελε όλο παιχνίδια.Και ξύπνησε και 2-3 φορές το βράδυ.Τις υπόλοιπες μέρες ήταν απλά τέλεια.Αφου το Σάββατο κοιμήθηκε και βγήκαμε κιολας με τους θείους μου και την φυλούσε η γιαγιά μου!

Την Κυριακή συναντηθήκαμε και με τη Μαρία και την Ναταλία.Κάναμε μια μεγάλη βόλτα με τα καρότσια στην παραλιακή γιατί εκεί που είχαμε κάτσει με τον άντρα μου δεν χωρουσαμε όλοι και μετά εμείς έπρεπε να φύγουμε.Ένα έχω να πω.Η Αννούλα είναι κορίτσαρος!Με το καπελάκι της και το γουνάκι της, τέλεια!Και ο Στράτος της Ναταλίας που δεν τον είχα δει παρά μόνο παλιότερα σε μια φώτο, είναι κούκλος.Έχει φοβερό μαλλί και υπέροχα γαλανά μάτια!Και είναι πολύ εξερευνητικός τύπος,σε όλη τη διαδρομή ήταν πιασμένος απο την μπάρα του καροτσιού και κολλημένη τη μουρίτσα στο ναυλον του καροτσιού και χάζευε...Α!Και νομίζω ότι έκανε και τα γλυκά μάτια με τα χαμογελά του στο μπισκοτάκι!Και οι μαμάδες κούκλες...Και πιάσανε συζήτηση για κιλά μπροστά μου!!!Η μία 44 και η άλλη 48...Εγώ απέφυγα να συμμετέχω σε αυτή τη συζήτηση :lol::lol:

Σήμερα πήγαμε και στη Βέροια στην επιστροφή και είχαμε πιο πολύ χρόνο και πήγαμε για καφεδάκι με την Κατερίνα, τον άντρα της και την μπεμπούλα!Πολύ ζεστό ζευγάρι τα παιδιά και φιλικοί :x Η μπεμπούλα κοιμόταν καθ όλη τη διάρκεια του καφέ, μετα απο 1μιση ώρα που κάτσαμε, ξύπνησε και έχω να πω ότι έχει ματάρες και είναι πολύ γλυκιά!!

Τα υπόλοιπα αύριο κορίτσια μου,θαβάλω και φώτο!

Καλό βράδυ να έχουμε, φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκιααα.

Μαρία ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Καλά οι πεθερές είναι πληγή. :D

Εντάξει εγώ δεν έχω πολύ παράπονο ίσα ίσα.

Βικάκι καλύτερα που δεν έχει φτιάξει από τώρα ο καιρός. Είναι νωρίς για ζέστες.

Αν και αύριο θα έχει ήλιο με 18 βαθμούς οπότε αλλά ντ'αλλα ο καιρός.

Μόλις έμαθα για μία φίλη μου που ήταν έγκυος ότι θα κάνει κοριτσάκι και χάρηκα πάρα πολύ. Μάλιστα δεν είχε θηλάσει την πρώτη της κόρη και της είπα ότι αφού θέλει αυτή τη φορά να θηλάσει θα την βοηθήσω εγώ. Ήταν λίγο αγχωμένη με αυτό το θέμα (από τώρα) αλλά την καθυσήχασα.

Εμείς περάσαμε ήσυχα οικογενειακά. Πολύ φαγητό και ωραίο φαγητό παρόλο που κι εγώ δεν τρελαίνομαι για τα σαρακοστιανά χλαπάκιασα αρκετά. Έβγαλα το άχτι μου γιατί πέρσι που ήμουν έγκυος και είχα διαβήτη κύησης δεν μπορούσα να φάω. :lol: Γενικότερα ξεκουράστηκα κιόλας. Ειδικά τώρα που μπορώ και πίνω και καφέδες νιώθω άλλος άνθρωπος. Όλο ζωντάνια :lol: .

Έλενα το είδα το σουτιέν αλλά δεν θέλω να φορέσω κάτι τέτοιο. Προτιμώ να μην κόβεται η πλάτη πίσω.

Λέω να πάρω κάτι τέτοιο αλλά φοβάμαι ότι και πάλι θα φαίνεται. http://media.victoriassecret.com/produc ... DIT_TQ.jpg

Αρι τι ωραία που περασατέεεε. Μπράβο πάντα τέτοια. Πιστεύω όσο μεγαλώνουν τα μωράκια μας να είναι πιο καλόβολα και συνεργάσιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλασπερα ...

Αρι πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα!!!!!μονο εγω δεν σε γνωρισα τελικα :cry::cry::cry: ισως καποια στιγμη γνωριστουμε..μπραβο κ το μπισκοτακι σου που ηταν κυρια!η γιαγια σου φανταζομαι χαρα!!

Βουλα μπραβο για την φιλη σου..να την βοηθησεις στον θηλασμο..εισαι πολυ καλη σαυτο! :D

νομιζω το σουτιεν που εβαλες παλι θα φαινεται απο πισω!!

Μαρια δεν θελω να σχολιασω για την πεθερα γιατι θα γινω κακια..απλα μην δινεις σημασια!

Βικακη πηγατε για καφεδακι τελικα??πως εισαι??

εσεις Ελενα πως περασατε καλα??

οι υπολοιπες πως περασατε???

κ εμεις ησυχα κ οικιγενειακα τα περασαμε με πολυ πολυ φαγητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, καλη Σαρακοστή!!!!

Κοιμηθηκαν τα μικρα μετα απο μια εξαντλητική μερα και έφυγε και ο άντρας μου για Αθήνα.

Απο το πρωι, μετα τα φρούτα δηλαδη, φύγαμε και πήγαμε στο Γαλαξιδι κάναμε την περπαταδα μας πριν αρχίσουν τα αλευρομουτζουρωματα εκει. Δεν ειχε ομως πολυ κόσμο αλλα είχε μουσική απο τα μεγάφωνα και κάτι καταλαβαινες οτι ηταν καθαρα δευτερα. Μετα είμασταν στο σπιτι του φίλου της αδερφής μου όπου φαγαμε τα της ημέρας, η Αγγελική ξεσαλωσε στο παιχνίδι όλο ποδήλατο ήθελε να κάνει έξω και ο μικρός ήταν αψογος, κύριος στο καροτσάκι του, έφαγε, μετα λίγο αγκαλια και στο τέλος έριξε και τον υπνακο του.

Μαρακι Ναταλια και Αριαδνη τα καταφέρατε και βρεθηκατε!!!!τελεια και τα ζουζουνια σας τα βρήκαν! Βγαλατε καμια φωτογραφία να σας δουμε κούκλες?

Έλενα τρομερο αυτο, ευτυχως που ειχε το αντανακλαστικο να το βγαλει, αλλα πως βρέθηκε στα χέρια της. Ουτε λεπτό δεν πρέπει να τα αφήνουμε απο τα ματια μας τωρα που μπορει να βάλουν τα παντα στο στόμα. Μπράβο πάντως που ήσουν ψύχραιμη. Ασε δεν πίστευα να εχει τέτοιο θέμα με το παρκοκρεβατο,και χθες κοιμήθηκε καμια ωρα και μετα όλη νύχτα αγκαλια. Σημερα του έριξα άλλη μια κουβερτουλα μήπως κρυωνε θα δουμε πως θα τα πάμε γιατι σκέφτομαι άμα με συνηθίσει τωρα μια βδομάδα όταν γυρίσουμε Αθήνα πολυ πιθανο θα έχω θέμα.

Αντωνία ωραία που πήγατε τελικα, και τι καλα που είχατε εκδήλωση για παιδάκια και ευχαριστηθηκε η Δεσποινουλα σου.

Σταυρουλα μπράβο που κάνει το βατραχακι το φιλαράκι μας σε λίγες μερες θα καταφέρει τα ποδαρακια εναλλάξ, ο Νικόλας σε αυτο το στάδιο ειναι τωρα, και αργότερα θα τα καταφέρει και με τα χέρια. Το σουτιέν θα πρέπει να το δεις συνδυαστηκα με το τοπακι.

Μαρίνα να ζήσετε και καλοφωτιστος και απο δω ο Αντώνης σου!!! Εμεις ήμασταν ένα γλυκό τιγρακι....με πιπιλα :lol::lol::lol: !

Αριαδνη περασατε όμορφα μπράβο, είδες το μπισκοτακι τα πήγε καταπληκτικά και κάθισε και με την γιαγια. Και εχει δικιο η σταυρουλα οσο μεγαλωνουν θα γινονται ολα λιγο πιο ευκολα. Συναντηθηκες και με την Κατερίνα τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! Μαρακι εκλαιγε στην βαπτιση...στο γαμο ηταν Κυριος...τσιμουδια δεν εβγαλε

....στην βαπτιση αρπαζε το βιβλιο της βαπτισης το ευχολογιο και το κουνουσε!!!πολυ γελιο

Στη βαπτιση εκλαιγε οταν τον εβγαζε απο το νερο οχι οταν τον βουτουσε!!!χαχαχα

Ο γαμος υπεροχοε

Ολοι λεγαν ποσο κουκλα ημουν!!!! Ριξαμε πολυ χορο στο

κεντρο απο τις 8 εως τις 3.30 τα ξημςρωματα

Καληνυχτα....γραφω απ τ κινητο και δεν μπορω να σχολιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα με κάνατε και κολλήσα και χαζευω φορέματα....νομίζω και εγω για την βαπτιση απο το internet θα βρω κάτι γιατι σίγουρα δεν συγκρινονται με τις τιμές στα μαγαζιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!σημερα παιδιατρο για εμβολιο κ θα βρεθουμε με την αντωνια κ τον κουκλο της!!

μαρινα χαιρομαι που περασατε τελεια!! :) τον φανταζομαι τον αντωνη οταν τον εβγαζε απο το νερο!!κ ο δικος μου αντωνης δεν εβγαλε κιχ σε ολη την βαφτιση του κ στην μολυμπηθρα οταν τον σηκωνε ο παπας τιναζε τα ποδοα του για να ξαναμπει μεσα! :lol:

κατερινα δεν ριξατε λιγο αλευρι κ εσεις? :D ειδες τι φθηνα ρουχα εχει?ασε κ εγω ειχα κολλησει 1 μηνα κοιτουσα φορεματα!! :D αφου ο ανδρεας με εβλεπε κ μου ελεγε αντε παλι!! :D

σταυρουλα το εδωσες κ καταλαβε φετος στο φαι?καλα εκανες..μπραβο σου που θα βοηθησεις την φιλη σου στον θηλασμο!

αντωνια μου θα βρεθουμε σημερα!! :)

αριαδνη γυρισατε?βρεθηκατε κ με την κατερινα!!!οντως ειναι πολυ καλο ζευγαρι ο μπαμπης με την κατερινα!καλα κ η μικρη τους ειναι πανεμορφη!

βικακι δεν τρως θαλασσινα γιατι δεν σου αρεσουν?πολυ συχνα σε πιανουν πονοκεφαλοι ε?

ασε αυτος ο καιρος μας τα χαλασε χτες..εβρεχε ολη μερα..δεν πεταξαμε χαρταετο..τα παιδια της αδερφης μου ανοιγαν την πορτα για να δουν αν κοπασε η βροχη να παμε για τον χαρταετο..μιλαμε για πολυ κρυο εδω περα!!τους ειπαμε θα παμε αλλη μερα για να το χαρουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Kala perasame kai emeis xtes, pigame se trapezi, egw trelainomai gia tha thalassina kai efaga ap'ola fusika...pristika!

H mikri koimithike mono ena 45lepto sto karotsi...an den einai spiti den koimatai polu. Alla entaksei ti na kanoume den mporoume na ta exoume kai ola.

Katerinaki h mikri mou an den paizei me kati h an den exei sta xeria tis kati na paizei den trwei, kai den thelei paixnidia thelei kati pou den exei ksanadei, opote kathe mera tis dinw kai kati kainourio...koutala, mpoukali moustardas, kapakia kai diafora...etsi auto tis to eixa dwsei 2-3 fores gia na faei...omws otan tis dinw kati tetoio eimai panta ekei mazi tis den tin afinw moni kai den tin afinw na ta balei sto stoma...auti ti fora mallon auto eixe pesei sto kareklaki panw kai otan tin ebale o suzuks mesa den to eide kai to brike auti kai to ebale sto stoma!!

Bouli kai auto to soutien kalo fainetai kai mallon pio boliko apto diko mou, alla pio xontrokomeno, den kserw an tha fainetai h oxi.

Efages kai esu e? Kala to ekanes!

Tony ti ekanes telika me ta eisitiria?? Epsaksa na dw an exei apo Alex/poli apeutheias Siteia pou etsi isws mporouse na se paei kapoios ekei kai na pas kateutheian alla oute apo ekei exei...pali mese Rodo einai. Mono an breis kapoio eisitirio pou na min exei polu anamoni sti Rodo h stin Athina. Gia poia periodo psaxneis?

Ari ti wraia pou perases kala kai gnwrises kai ta koritsia!

An to exeis brei to forema tis Alekas aptin kinezia sigoura tha einai polu pio ftino!!

Bikaki kai eseis kala perasate e?

Maraki h pethera sou apla prepei na exei thema mazi sou...den eksigite alliws...olo sou ti leei me ton tropo tis...gia na min ginetai sk@t@ kalitera na tin agnoeis opws eipe kai h Tony kai na min dineis simasia giati meta esu tha fainesai h kakia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και από εμάς. Μολις τσάκισε το αυγό μόνο το κρόκο εννοείτε και τώρα θα ετοιμαστούμε να παμε στη μαμά μου να πιω το καφεδάκι μου.

Αχ τι ωραία αυτά που ακουω συναντησεις γάμους βαφτίσεις όλα καταπληκτικά! Πάντως η κινεζια πραγματικα είναι μεγάλο κόλλημα!

Εμείς περάσαμε ήσυχα χθες δεν πήγαμε πουθενά αφού και τα 2 σηκώθηκανε στις 10 το πρωι. Φυσικά και φάγαμε πολλά θαλασσινά τα παιδιά κοτοσουπα και σημερα μακαρονάδα με τις γαρίδες που περισσεψανε!

Σας φιλώ γλυκά παω να τακτοποιήσω το μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μας, ήλιο σημερα ευτυχώς

Η Αγγελική εχει ήδη βγει βόλτα για ποδήλατο με τον παππου της και εδω ετοιμάζουμε φρούτα να φαει και ο μικρός να βγει και αυτός την βόλτα του. Χθες κοιμήθηκε περισσότερη ώρα στο παρκοκρεβατο μέχρι τις δυο όπου ξύπνησε θηλασε και μετα για καμια ώρα δεν κοιμόταν αλλα ήταν ήρεμος έλεγε τα δικα του. Μετα συνεχίσαμε μαζι τον ύπνο μας γιατι όπως τον είχα στο κρεβάτι μας πηρε ο ύπνος μέχρι το πρωι.

Μαρακι ναι κολλήσα απο το σάιτ που έβαλες εσυ και κοιτάζω φορέματα, πολυ καλές τιμές και αν και είδα πολυ λίγα δυο ήδη μου άρεσαν πολυ!

Έλενα καλα περασατε και εσείς, στάνταρ έτσι ειναι έξω στο καρότσι κοιμούνται σίγουρα πολυ λιγότερο.

Αλέκα καλο καφε και εσυ σημερα.

Σας χαιρετω για την ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλη Σαρακοστή να έχουμε.

Ομορφα τα περασαμε χθες, πηγαμε στο θειο μου και ειμασταν μαζεμενοι καμια εικοσαρια ατομα ξαδερφια θεοιο, πολυ και καλο φαι, οι ζουζουνες ηταν πληρως εξοικιωμενες και πηγαινανε απο αγκαλια σε αγκαλια, ηταν και δυο ανιψακια 5 και 3 χρονων που ειχαν ενα παιδικο λαπτοπ και τρελαθηκαν οι δικες μου, νυσταζαν πολυ αλλα το κοθσκ κοθσ που να της αφησει ν ακοιμηθουν. Τελικα κοιμηθηκε η ΜΑρία και μετα από λίγο η Παναγιωτα και της εβαλα στο καναπε με ενα κουβερτακι μεσ στο θορυβο και στο χαμο , νο προμπλεμ. Αμα νυσταζει το παιδι. Η Μαρία μαλιστα κοιμηθηκε αρκετα, η Παναγιωτα ξυπνησε πιο νωρις μη χασει καμια οξεια :lol::lol:

Κατερινα ωραια περασαστε, μαλλον απο τη ζεστη αναψοκοκκινησε ο Νικόλας. Λες να τον ενοχλει το στρωματακι που ναι πιο σκληρο ε?

Μαρια ωραια που βρεθηκατε με τα κοριτσια. Οσο για την πεθερα, αν βλεπεις οτι εχει τετοια διαθεση, καλυτερα που πηρατε αυτην την αποφαση, οταν καποιος δινει χρηματα για να βοηθησει και ειδικα το παιδι του το θεμα ειναι να το κανει απο την καρδια του και οχι απο κανενα αλλο λογο, αλλιως δνε εχει και νοημα.

Ελενα σοκ με την εβεΛινα και το καπακι ε? Ειναι αυτο που λενε οι παλιες, ο θΕΟς μαζι τους γιατι οσο και να τα παρακολουθεις παντα μπορει να σου ξεφυγει κατι.

Σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας για το φορεμα, για το ροζ ενδιαφερομαι, αλλα δεν ξερω, μαλλον μου ναι δυσκολο να ψωνισω απο το ιντερνετ, εχωτην αισθηση οτι δεν θα στρώνει πανω μου. Μαρια το tdress εχει επι των πλειστων μακρυα φορεματα, μπορεις να τους πεις να τα κοντυνουν οσο θες? :?

Αντωνια και σεις περασατε ωραια τι ωραια που χορευε η Δεσποινα τοσο πολυ θα το καταευαριστηθηκε.

Σταυρούλα πήγαινε σε ενα homdo Που εχει ποικιλια και ζητα ενα σουτιεν να πιανει χαμηλα στη μεση, νομιζω luna ηταν το δικο μου, αλλα πανε χρονια.

Ελενα σε ευχαριστω για τις φωτο, ωραιο το τοπιο , ωραιοι και εσεις, πολυ χαρουμενοι, παντα ετσι.

Μαρίνα να ζ'ησετε παντα ευτυχισμένοι, μπραβο που το καψατε. Καλοφώτιστος ο μικρος Αντωνης.

Αριαδνη μπραβο που περασατε ομορφα, αξιζε το κοπο το ταξιδι, ε η μια νυχτα δικαιολογειται λογω προσαρμογης,. 44 και 48? Καλα και τους μιλας ακομα? :lol::lol:

Σταυρουλα εβγαλες τα αποθυμενα σου στα θαλασσινα ε?> Το σουτιεςν αυτο θα ναι πολυ σταθερο και ανετο, αλλα σιγουρα θα φαινεται, θες κατι πιο χαμηλα ν απιανει,

Κατερινα ωραια περασατε, κανατε και μεγαλες βολτουλες, αντε τωρα θα παρουν το αερα τους αυτη την εβδομαδα και θα ξεκουραστεις κι εσυ.

Παμε να φαμε την φρουτοκρεμουλα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε κ εμεις σπιτι μετα απο την παιδιατρο!!2 ωρες εκει..αρχισε να γκρινιαζει κ οταν μπηκαμε μεσα μετα απο λιγο αρχισε να κλαιει σε οτι κ να την εκανε η γιατρος..10.780κ κ 76,5 πηγαμε..κροκο μας ειπε αλλα πολυ λιγο κ καλα βρασμενο..ηταν κ η αντωνια με τον ανασταση..το μονο που μπορω να πω αντωνια κουραγιο!!οποτε θελεις κ η παιδιατρος μου ειπε για σενα να μου φερεις τον ανασταση μια κυριακη κ με την δεσποινα αν θελεις για να βλεπει εναι δικο του ανθρωπο να πατε για ενα καφε με τον αντρα σου κ μετα απο 3-4ις ωρες να'ρθειτε..ας κλαψει λιγο..ισως με την αννα που θα βλεπει να τρωει η να βγουμε μια βολτα για να ξεχνιεται να βοηθησει..κ επισης να μην το ταισεις πολυ κοντα οταν θα ειναι να τον αφησεις μπας κ φαει λιγο..αυτο μπορεις να το κανεις κ με την αντι που ειναι κ κοντα σου σε πιο καθημερινη βαση για να αρχισει να συνηθηζει..

στο σιτε που εβαλα εχει κ κοντα φορεματα..αν θελεις στο κοβουν κιολας..οπως θελεις εσυ στο κανουν κ οποια μετατροπη ζητησετε!ας πουμε αυτο το φορεμα εχει 51δολλαρια.http://www.tbdress.com/product/Sexy-A-L ... 52944.html κ ολα σχεδον ειναι κοντα σε αυτο που ανοιξα..αριστερα γραφει επιλογες για ενα μανικη,η δεσιμο στο λαιμο,η κοντα,μακρια,στραπλες κ.α..

βλεπω ολες περασατε καλα!! :) αντε κ του χρονου να τον πατεξουμε τον χαρταετο με τα ζουζουνια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ΣΑρακοστη μανουλες μου!

Επιτελους σπιτι!Το παρακαναμε αυτες τισ μερες και αν και περασαμε πολυ καλα νιωθω κουρασμενη και ετσι σημερα σπιτακι και ελπιζω να μην εχουμε καμια αναπαντεχη επισκεψη.

Κουλουμα καναμε στους κουμπαρους μας,η νονα ειναι 26χρονων και τα περναμε καλα ;) .Προχτες εγινε κατι που με στεναχωρησε.Στην εγκυμοσυνη μου ειχε ζητησει μια φιλη να βαπτισει την μπουμπου μου,βρεθηκαμε 2-3 φορες απο τοτε αλλα δεν ειχαμε ξανααναφερει κατι γιατι ουτε εγω ουτε ο κυρησ μου ψηνομασταν ιδιαιτερα.Ε,και προχτες ξαναηρθε να δει την μικρη και μας ειπε"Εννοειται οτι ισχυει η κουμπαρια...." :o Μου πεσαν τα μουτρα κατω,ενταξει δεν ειναι πολυ ευκολο να αρνεισαι σε καποιον κατι τετοιο.Της ειπαμε οτι απο διακριτικοτητα δεν την ξαναρωτησαμε αν ισχυει και οτι πιστευαμε οτι το χει μετανιωσει και ετσι την καναμε αλλου την κουμπαρια :oops::oops::oops: Τι να πω πολυ ντραπηκα!

Τι ωραια που βρεθηκατε και στα βορεια!Ρε κοριτσια εμενα ο αντρας μου ειναι καθετα αρνητικος,γενικως κατηγορει οποιαδηποτε επικοινωνια μεσω ιντερνετ :evil: .Φανταστειτε οτι για τις φωτο που εχω βαλει στην ομαδα δεν το ξερει. :roll: Φοβαμαι μη μπει κανενας γνωστος και μας δει κ του το πει. :evil: Αφου σκεφτομαι οτι θα του πω ψεμματα και θα ερθω να σας γνωρισω,ειδαλως πρεπει να ριξουμε τρελο καβγα

Μωρουδενια να σας ζησει να ναι καλοτυχος ο Αντωνακης σαςκαι να χει παντα την ευλογια του Θεου.Τις ευχες μου καιγια τον γαμο σας,να στε πανατα δεμενοι και ευτυχισμενοι .Χαιρομαι που πηγαν ολα τελεια στα Μυστηρια.

Ελενα πωπω με το καπακι ευτυχως που ησουν διπλα και το καταλαβες. εγωεχω αλλα ,πλεον στοκαθισμαται του φαγητου κανει πανικο.Κουνιεται μπροσ-πισω και φοβαμαι μη γυρισει ηκαρεκλα :shock:

Σταυρουλα σημαντικο να νιωθεις καλα με τον-την παιδιατρο.Ωραι που δεν πονεσε πολυ ο

Στρατουλης!Απο κιλα-υψος δεν μετρηθηκατε?Για διατροφη τι σας προσθεσε για αυτον τον μηνα?

Μαρακι τελεια και η μπουμπου σου

Αλεκα εγω μονο αν τα εβλεπα πανω σου θα ελεγα την γνωμη μου.Εμενα μου αρεσει πιο"αναλαφρο" στυλ κατι τετοιο δηλ http://www.tidebuy.com/product/A-Line-S ... 68459.html αλλιως θα βαλω κατι εντελως underground και ας μην αρεσει σε κανεναν.

Ξυπνησε η μπουμπου επιστρεφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβι ωραιο το φορεμα..οσο για την κουμπαρια κ εγω θα ντρεπομουν αλλα αν δεν ειχαμε κ πολλες σχεσεις λογικο ειναι να ψαχνατε αλλη για νονα..οσο για το διαδυκτιο γνωριστηκαμε κ απο κοντα με τα κοριτσια κ ειναι σαν να γνωριζομασταν χρονια..ειναι πολυ ωραια..αθηνα μενεις?στην ομαδα μονο εμεις μπορουμε να δουμε κ κανενας αλλος οπως κ στην ομαδα στο facebook..μπαινω απ'του αντρα μου κ δεν μας βρισκω πουθενα..οποτε μη φοβασαι..δεν νομιζω να του το πει κανενας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia polu gkantemia exoume autes tis meres olo atuximata!

Oute ena lepto den itan pou eixame sikwthei kai egw kai o suzuks gia na ftiaksoume to trapezi, o enas ekobe salata o allos to fagito tis mikris...kai prolabe h mikri kai anebike ston kanape kai epese apo tin alli meria tou perifragmenou pou tin exw pou einai marmaro! :shock::?

Kai milame na eimaste emeis dipla mono 3 metra makria kai oute egw oute o suzuks eidame kan pws epese!

Exei talimpanepsei entelws kai den mporw katholou na tin afinw moni.

Pige h kardia mou stin koulouri alla eutuxws den xtupise...tin epsaksa kai den eida kanena simadi oute kokkino pouthena alla auti eklaige gia ligi wra kai meta iremise. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μουυυ.

Από το πρωί όλο κάτι κάνω και δεν προλάβαινα να γράψω.

Κατερίνα ο Νικόλας μας είναι πιο μπροστά από μας το έχω ξαναπει αυτό. Μόνο στα δόντια πάμε μπροστά εμείς με ανταγωνιστή τον φίλο μας τον Στρατάρα :D:D . Τι ωραία που περάσατε στο γαλαξίδι. Ζηλεύω. Μπράβο που κοιμήθηκε στο παρκοκρέβατο. Μέρα με τη μέρα θα κοιμάται και περισσότερο.

Μαρίνα καλοφώτιστος να σας ζήσει και είμαι σίγουρη ότι θα ήσουν μία θεά. Να μας βάλεις φωτογραφίες.

Έλενα εγώ μετά από αυτό που έπαθα με το τηλεκοντρόλ του δίνω μόνο μεγάλα πράγματα και χωρίς εξογκόματα. Όπως μπουκάλια κουτάλες κλπ. Εμένα πάλι έχει ένα κόλλημα με τα κορδόνια και την χτενα του. Ειδικά για το 2ο γιατί άραγε? :lol::lol: Κι εμένα δεν κοιμάται στο καρότσι έξω αλλά όπως είπες τι να κάνουμε. Εμάς θα αλλάξει έτσι κι αλλιώς το πρόγραμμα λόγω κολυμβητηρίου και θέλω να τον καθυστερήσω στο μπάνιο-βραδινό ύπνο τώρα που θα αλλάξει και η ώρα για να μην βρούμε τα σκούρα το καλοκαίρι. Να κοιμάται το λιγότερο μετά τις 10.

Θα πάρω το τοπάκι και θα πάω σε κανα μαγαζί να δοκιμάσω σουτιέν να δω με ποιο δεν φαίνεται. Ελπίζω να βρω κάποιο γιατί μετά θα έχω πάρει τζάμπα το τοπάκι γιατί δεν θα μπορώ να το φορέσω.

Αλέκα εμείς το τρώμε όλο το αυγό και το ασπράδι. Εγώ σήμερα έχω αρνάκι με λαχανικά για τον μικρό και για μας γλυκόξινο κοτόπουλο με ρύζι.

Θέλω να ψωνίσω ένα κάρο πράγματα και θα μου βάλει χέρι ο σύζυξ. Θέλω φόρμες και παντελόνια για τον μικρό γιατί ξεμείναμε. Έχουμε μόνο 6-9 νούμερο. Θέλω μπουφάν αμάνικο που με έχει βολέψει πάρα πολύ αλλά αυτό που έχουμε μας είναι μικρό, θέλω καπελάκι τύπου τζόκευ, πρέπει να ψωνίσω τα βαπτιστικά του σιγά σιγά, να πάρω και τα δικά μου ρούχα για την βάπτιση και σίγουρα ξεχνάω πολλά ακόμα. Α! πήρα και θερμός για φαγητό με 20 ευρώ. Αυτό http://www.babyinn.gr/v1/products/view/161/ από κει είχα πάρει και τα άλλα που έχω και δεν το θυμόμουν. Μια χαρά είναι σε χωρητικότητα.

Σοφάκι μπράβο που περάσανε ωραία οι μικρές. Φαίνεται ότι είναι πολύ κοινωνικές από αυτά που μας έχεις πει. Ναι αυτό θα κάνω θα πάω Hondo.

Βιβή μπράβο που περάσατε καλά. Αυτό έχει σημασία. Καλά τα μπάλωσες πάντως με την κουμπαριά.

Αυτό ρε κορίτσια που μερικοί άντρες προσπαθούν να μας επιβληθούν (να μας επιβάλουν την άποψή τους για κάποια θέματα) πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω. Το θεωρώ πολύ πιεστικό και φασιστικό σαν συμπεριφορά.

Α! ναι ξέχασα να γράψω ότι πήραμε 550 γρ. Είμαστε 9 κιλά ακριβώς και 75 εκ. ύψος. Μας πρόσθεσε το ψάρι.

Έλενα πωπω τι έχουμε να ζήσουμε κι εμείς. Θα τρόμαξε πολύ το καημένο. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ase Bouli kai egw opws to eipes ena karo pragmata thelw na agorasw...kai kontomanika formakia...mpoufan den pernw allo giati se ena mina oute pou tha forietai edw...me mia zaketa tha tin bgaloume giati mwre megalwnoun toso grigora pou einai krima den prolabainei na to foresei polu.

Nai to kaimenaki mou tromakse.

Ari einai fobero oti to brikes akribws to idio forema pou thelei h Aleka stin Kinezia!! Gia na deite diladi oti oti uparxei kai sta magazia apo ekei proerxetai! Ektos apo auta pou raboun edw diladi. Kai polu fthinotero h misi timi nomizw e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...