Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Ιουλία η Νατάσα θα γράψει και εδώ για τον σίδηρο? ή στα είπε όλα τηλεφωνικώς? :?:roll::roll:

σας αφήνω, πάω μια βόλτα σε ένα μαγαζί με είδη για το σπίτι και θα πάω με τα πόδια να περπατήσω και λίγο!!! :roll::roll:

κάνει ένα ψωφόκρυο έξω :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α...θυμαμαι..ειχαμε κανει μια συζητηση περι σιδηρου..ητανκαι η Λαλα τοτε..εγραφε...

ειχε ενα ποστ που ελεγε μια κοπελα οτι δεν επαιρνε βιταμινες και αν ειναι κακο αυτο..

και την ειχα γραψει πως ο δευτερος γιατρος μου - στον Γ- δε μου εδωσε επισης καμια βιταμινη εκτος απο φολικο οξυ για τις πρωτες 12 ευδομαδες..

και παντα κοιτουσε τις εξετασεις αιματος και ελεγε δε χρειαζετε να παρεις τιποτα..

τοτε ηταν μια φαση που ειχα σχετικα χαμηλο σηδηρο- κατω του οριου και χαμιλη φεριτινι και ειχε πει παλη να μη παρω και ειχε αναφερθει η νατασα νομιζω οτι σε τετοπια ευδομαδα ειναι φυσιολογικο να ειναι πιο χαμηλο και θα ανεβει μετα...

ειχε βαλει τοτε η η Λαλα η η νατασα ενα λινκ γι ατις αρνιτικες επιπτωσεις του σιδηρου στον οργανισμο..

οχι οτι δεν το ξεραμε αλλα ειχε και επιστιμονικες παραπομπες..

δυστιχως δεν ξερει πολυς κοσμος πως οταν ο οργανισμος ειναι ΟΚ απο σιδηρο και φεριτινη κανει περισσοτερο κακο παρα καλο να παιρνεις συμπληρωμα σιδηρου..

εχω μια συναδελφο που δινει συστηματικα συμπληρωμα σιδηρου στο παιδι της..ανοιγει λεει την ορεξη και αυτος δεν τρωει- της λεω εχεις κανει ποτε εξετασεις μου λεει ΟΧΙ βεβεια..σηγα μη τριπαω το μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτάω γιατί η αδελφή μου έκανε εξέταση αίματος και είχε αιματοκρίτη 28!! :o:o

δεν είναι έγκυος......αλλά την έκανε όταν είχε περίοδο :shock::shock::shock:

έτσι της είπε ο γιατρός!!! :shock::shock::shock:

Παναγιώτα μόλις άκουσα στο ραδιόφωνο Μελωδία για το καρναβαλο-πως το είπες, δίνουν 2πλες προσκλήσεις!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω με τη νατασουλαμιλησα,οχι με τη νατασα :roll:

εγω μεχρι κ τωρα,17-18η εβδομαδα,μονο φυλικο οξυ επαιρνα..

ο σιδηρος μου ειναι καλος..αλλα αιματοκριτης,φεριτινη χαλια..επεσαν πολυ..

κ αν δεν παρω σιδηρο,τί να κανω;;να αφησω να πεφτει;; :roll:

αν μου πειτε κατι που να βασιζεται καπου,μετα χαρας να το ακολουθησω..ξερετε εξαλλου πως ψοφαω να πηγαινω κοντρα στους γιατρους!! 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..

Οχι ρε Ιουλια..

δε θυμαμαι πραγματικα τι ελεγε το κειμενο...

το θεμα μας ηταν η αναιτια ληψη σιδηρου ετσι για παν ενδεχομενο.

Πχ πολοι γυναικολογοι- και ο πρωτος που ειχα στον Χ μεσα σε αυτους- χρειαζετε δε χρειαζετε σου λενε παρε σιδηρο μπλα μπλα..

ο δευτερος δε μου εδωσε τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας....

εχω πολλες μερες να σας διαβασω...ελπιζω να μην εγινε κατι συγκλονιστικο.......

σες ολα καλα με τη μαμα σου;;;;

εμεις τα ιδια χαλια.......τεσπα.........προσωπικα δε πολυ μπαινω γι αυτο το λογο......δεν εχω ορεξη αλλα δε θελω να σας φορτωνω και με τα δικα μου

φιλια σε ολες :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά δεν παίζουμε με τον σίδηρο στην εγκυμοσυνη ...καλύτερα να παίρνεις παρά οχι. Έχεις πολλές ανάγκες σαν οργανισμός και πέφτει πολύ εύκολα .... εγω απο χαζομάρα που δεν έπερνά στον Μ έπαθε ταχυπνια κατα την γεννά και νοσηλευτικε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά πήρα τηλέφωνο τη πεθερά να δω τι θέλει.....και θέλει φωτό από του παππουδογιαγιάδες μου γιατί φτιάχνει το γενεαλογικό δέντρο του Λ.! 8-)8-)

έχει ο άντρας μου, που του το είχε κάνει ο παππούς του και είναι πολύ ωραίο....το είχε ζωγραφίσιε με τα χέρια του!!! :)

Γιώτα να μπαίνεις για να ξεφεύγεις λίγο ..... και να μας γράφεις έστω και τις ασθένειες....τι να κάνουμε όλα στο πρόγραμμα είναι!!! :!::!:

Αφρο και το πολύ σίδηρο καλό δεν κάνει.....καλύτερα να δίνεται ύστερα από εξέταση αίματος :!:

Η Κατερίνα χάθηκε, τι να κάνει ο μπαμπας της??? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήθηκα για κάνα 2ωρο.

καλά, και εγώ και το μωρό κομμενοι είμαστε ..... ήρθε και ο Μ και βήχει συνέχεια κιι βαριά ....του δεινω οτι δεινουμε καθε φορά στον βήχα.

Αργυρώ καλά που πήρες τηλέφωνο, ετσι και αλλιώς έπρεπε να την πάρεις αφού εχεις αναγνωριση . Είδες που δεν ήταν αυτο που φοβόσουν?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ακόμη και αυτό να ήταν θα έλεγα ότι δεν ανακατεύομαι....καλά δεν κρύβομαι προς Θεού.....αναγνώριση δεν υπάρχει γιατί τα πεθερικά έχουν απόκρυψη αριθμού!!! :? .....αλλά άφησε μήνυμα.....έφυγα και ξαναπήρε....ε μετά την πήρα :roll::roll::roll:

να σου πω όμως βαριέμαι να έρθουν :oops::oops: και θέλουν να έρθουν μία εβδομαδα στο Πάσχα (Καθ.) :?

ωχ λες να κόλλησε και ο Μανωλάκης???? :(:(

2 ώρες μεσημέρι έχω να κοιμηθώ χρόοοοοοοοοονια!!!! :(:( τώρα αν κοιμηθώ καμμιά μερα μισή ώρα καλά θα είναι!!! :roll::roll::roll:

σήμερα κρυώνω πολύ, ακόμη και στο σπίτι.....έξω παγωνιά :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω παλη εχει και σημερα τελειο καιρο..

και αυριο...

σημερα θα πλυνω τα καλυματα του σαλωνιου να στεγνωσουν αυριο...ειναι ολα βαμμενα με μαρκαδορους ε και εννωειτε βρωμικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς δεν βηχουμε, χάλια στομάχι έχουμε και διαρρια (ο Π δεν έχει κανει εμετό απο το σάββατο) ο Μ έχει βήχα μόνο, του έχει ξεκινήσει εδω και μέρες και του δεινω τα φάρμακα του αλλα σήμερα παρά έγινε πάλι ....

Τέλια μέρα έχει έξω αλλα εγω δεν μπορώ να βγω ούτε μέχρι την παιδική χαρα, ο ένας βήχει και ο άλλος είναι όπως εγω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνταραχτικα νέα! Ο Μ πλησίασε τον Ορφέα και του ειπαι "Ορφέα είμαστε φίλοι? " και εκείνος ειπαι ναι!! Τωρα πια μου ειπαι είναι φίλοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθομαι και χαζευω παπουτσοα σε διαφορα στοκατζιδικα...

και τελικα ανακαλυπτω πως οσα μου αρεσουν εμφανισιακα...δε θα μου κανουν σαν εφαρμογη..

γμτ..

και βρισκω μερικα που μου αρεσουν τοσο μα τοσο πολυ..

παλαιοτερα ουτ επου θα το ξανασκεφτομουν...αλλα τωρα δενε χω την πολυτελεια για πολλα ζευγαρια..

πρεπει να παρω 1-2 κιαι να μου βγαλουν ολη τη σεζον σε καθιμερινο περπατημα..

οποτε πρεπει να ειναι ανετα και βολικα..και ψιλοτακουνα...

Αφρο

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ας είναι αύριο καλύτερα και βγαίνετε αύριο ;)

πάω να ξαπλώσω για λίγο...10 λεπτά....φασαρία βέβαια έχουμε, αλλά θα απομονώσω τον εαυτό μου και θα είναι σαν....νανούρισμα ;):lol::lol::lol:

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: να το γράψεις στο ημερολόγιο :lol::lol::lol:

αφού παιδιά είναι, τι περίμενες? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ξεκούραση. Αυτο το κάνω και εγω ...κάποιες φορές με παίρνει και ο ύπνος για λίγο και μετα κάποιο έρχεται ναμου δδείξει κατι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Τι κανετε?

Εμεις καλα ολοι, εχω κατι νευρα με τον παλιοκαιρο, χιονισε παλι :twisted: Αργυ μην γελας! :lol: Στης 22 του μηνος θα κανω και μαγνητικη λεει ο γιατρος. Ευτυχως βρηκα ενα κεντρο με υπερσυγχρονο μηχανημα και δεν εχουν αυτα τα κλειστα κουβουκλια που εχουν οι αλλοι.

Αφρο περαστικα σας!! Ευχομαι να την σκαπουλαρει ο Μ. Καλε και ο Γ. σπανια θα παιξει με αυτοκινητακια κτλ. Συνεχεια με το καροτσακι και τις κουκλες παιζει.

Ιουλια ποσο γελασα με τον Αντωνακι :lol: Μα ειναι δυνατον να το κανουν και κοτσιδακια το παιδι? :shock:

Αργυ ωραια ιδεα το οικογενειακο δεντρο.. Μπραβο στην πεθερα που ασχολειται.

Νατασουλα χρονια πολλα κουκλιτσα μου!!! Οτι επιθυμεις!! [smilie=occasion13.gif]

Νατασα με το καλο η αυχενικη! Ερχεται ο μπομπιρας! ;) Πως πας? εχεις αναγουλες κτλ?

Θου φανταζομαι την χαρα σου τωρα που ειναι η αδερφη εκει. Ποτε ξαναπας γιατρο?

Ζωουλα ευχαριστω για την ευχη! Παντα ετσι καλα να περνατε! Πολυ γελασα που σε βοηθαει και η μικρη! :)

Κοριτσια τελευταια προβληματιζομαι με την Ε. Μας ρωταει συνεχεια αν την αγαπαμε...δηλαδη λεει: Μαμα σε αγαπαω πολυ, εσυ με αγαπας? σε αυτο το στυλ. Της εξηγουμε πως οτι και αν κανει οσο και αν την μαλωνουμε, φωναξουμε κτλ. παντα θα την αγαπαμε οτι και να γινει. Δειχνει να το καταλαβαινει και μετα απο λιγες ωρες ξαναρωταει παλι το ιδιο....ποσο σκατα της εχω κανει την ψυχολογια με τις φωνες μου γμτ :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι εσεις εχετε χιονι..εμεις 20 β αρθμους..

ανταλλαζουμε;;;;;;

Δεν ξερω ρε για την Ειρηνη..

και εμα ςκατι κουλα κανει ο Χ..

τις προαλες τον μαλωσε ο μπαμπας μου - κοπανησε τον Γιαννη με ενα λεγκο- και του λεει η μαμα μ'αγαπαει...

γεννικα μερικες φορες οταν με κοιταζει..αυτο το βλεμα του...

καμια φορα λεει κι'ολας εγω ειμαι καλο παιδιακι..δεν κανω αταξιες..

ειδικα αμα κανει ο Γιαννης καμια - οπως το να ανεβαινει σε καρεκλα και να περπαταει στον παγκο τςη κουζινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

ειμαι πτωμα!

πρωι στη δουλεια...

ψυχολογια με το μελλον της δουλειας χαλια!

αραγε τι θα απογινω?

και δεν βγαινω και στη συνταξη...χαχχαχχα

η Μ-Ι με πυρετο απο προχθες /....χτυπαιε κατι 40αρια ξεγυρισμενα...την παιε ο Π. παιδιατρο τωρα...μεσω εοππυ ...αραγε τι ωρα θα ξεμπερδεψουν!

Αφρο, περαστικα.,..,

εγω εχω κανα 3μηνο που το παθαινω αυτο την ημερα που πρεπει να αδιαθετησω...και μου κρατα και την πρωτη μερα...χαλια!

Ιουλια.,,,πολυ γελασα με τον Αντωνιο...

μα κοτσιδακια?

χαχχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου...Τι κάνετε;;;; :mrgreen::mrgreen: Μόνο αυτή τη σελίδα δίαβασα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Άρρωστα παιδάκια βλέπω πάλι;;;; :(:(:(

Αφρο γαστρεντερίτιδα έχετε;;;; :roll::roll::roll: Περαστικά και αγύριστα... :x:x:x

Βικάκι άρρωστη και η Μ-Ι;;;;Ρε πως αντέχετε με τα 40αρια;;;;; :shock::shock::shock: Εμένα έτσι και ξεπεράσει το 38,5 με πιάνει πανικός... :roll::roll::roll::roll: Να βλέπατε που χτυπησαν 39,3....Μου είχαν κοπεί τα πόδια... :?:?:?:?:?:?:?:? Περαστικά....

Με τη δουλειά τι γίνεται;;;;

Λενάκι μου φάση θα περνάει η μικρή ρε... :(:(:(:( Κι εμένα με ρωτάει η Ιωάννα που και που.... :roll::roll::roll:

Αρτζι θα σου έρθουν τα πεθερικά για Πάσχα τυχερούλα;;; :lol::lol::lol::lol:

Ο Γιώργος έβαψε την Παρασκευή το δωμάτιο του μωρού....Τέεεεεεεεεεεεελλλλλλλλλεεεεεεεεειιιιιιιοοοοοο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::x:x:x:x:x:x:x:x Καλύτερο απ'ότι φανταζόμουν... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πήγα και πήρα και ωραιότατη κουρτίνα από τα Lerroy Merlin... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Η Μαρτίνα από την Παρασκευή κοιμάται στο δωμάτιο της Ιωάννας....Στην κούνια της..Το Σάββατο το μεσημέρι τις είχα βάλει για ύπνο και είχαν λυσσάξει... :?:?:? Μετά άκουγα δυνατούς θορύβους και την Ιωάννα να φωνάζει.... "Μαμάαααααα η Μαρτίνα μου γκρεμίζει το δωμάτιο...." :shock::shock::shock: Έτρεξα...Η μικρή είχε πηδήξει από την κούνια και είχε γκρεμίσει όοοολο το δωμάτιο.... :?:?:? Της έβγαλα 3 καγκελάκια από την κούνια που είναι αποσπώμενα και της έδειξα πως να μπαίνει και να βγαίνει για να μην πηδάει... :?:?:?:?:? Έμπαινε από εκεί και έβγαινε πηδώντας από τα κάγκελα... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o Τελικά το κάναμε κρεβατάκι για να μη σπάσει κανα κεφάλι και όταν έρθει το κρεβάτι της, θα το ξανακάνουμε κούνια... :roll::roll::roll::roll: Όλο το ΣΚ έπεφτε τη νύχτα από το κρεβάτι... :lol::lol::lol::lol: Ακούγαμε γδούπο και πηγαίναμε και τη βλέπαμε στο πάτωμα... :lol::lol::lol::lol: Συνέχιζε τον ύπνο της... :lol::lol::lol::lol: Σήμερα πήγα ΙΚΕΑ και της πήρα προστατευτικό... 8-)8-)8-)8-)8-)

χθες το απόγευμα ήρθε και η μαμά μου...Μου πλένουν τα πάντα σήμερα με την πεθερά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Καρότσι, πορτ μπεμπε, κάθισμα αυτοκινήτου, ριλάξ, προίκα... 8-)8-)8-)8-)8-) Μαζευόμαστε σιγά σιγά.... :D:D:D:D Αχ ανυπομονώ να έρθει ο μπεμπάκος μου.... :x:x:x Αν και ακόμα δεν το εχω συνειδητοποιήσει.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Θέλω να ετοιμάσω και βαλίτσα.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Έχω βαρύνει, θέλω να σταματήσω από τη δουλειά, αλλά πρέπει να κάνω υπομονή μέχρι τέλος του μήνα...Ευτυχώς τώρα μου κάθονται δυο καλά 4ημερα (ΠΣΚ και Δυετέρα) λόγω Καθαράς Δευτέρας και 25ης Μαρτίου...29 θα σταματήσω δουλειά, πρώτα ο Θεός... :roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας τι κανετε?εμεις καλα....σας διαβασα τα καταφερα :D

ιουλια πως εισαι?καλα κοτσιδακια σε αγορι εχω δει κ εγω κ δεν μου αρεσε καθολου....ροζ πουκαμισο ειχα παρει κ εγω αλλα ηταν τελειο,αγοριστικο βεβαια....κ στον αντρα μου εχω παρει ροζ πουκαμισο....

αυριο θα παρω τα καινουργια μου γυαλια μυωπιας....μαυρα ειναι....εχω παρει μοβ,γαλαζιο,πορτοκαλι ειπα αυτη τη φορα να παρω μαυρα....ειναι πολυ αυστηρο χρωμα βεβαια αλλα θα εχω κ τους φακους οποτε οκ....

χτες πηγαμε το πρωι εκκλησια....καποια στιγμη ο παπας αρχισε το κηρυγμα για την ημερα της κρισης....ο γιος μου σοκαριστηκε....''μαμα μου ποτε θα γινουν σεισμοι?'' γενικα οτι ελεγε ο παπας του εξηγησα ευτυχως το εσωσα κ ηρεμησε....μου εκανε εντυπωση που προσεχε τον παπα ενω εγω νομιζα επειδη βαριοταν χαζευε γενικα....τεσπα δεν με ξαναρωτησε τιποτε μετα....

μετα πηγαμε στην πλατεια που ειχαν οργανωσει διαφορα για την τελευταια κυριακη του καρναβαλιου...τα εντυσα κ τα παιδακια μου κ πηγαμε βολτιτσα...

τι τελειες μερες ειναι αυτες που κανει?μακαρι να συνεχισει ετσι....τελους του μηνα ετοιμαζομαστε για το παρτυ γενεθλιων του μεγαλου...θα τα κανουμε σπιτι μαλλον οπως παντα....λεω να κανω κατι σε στυλ μπαρμπεκιου δηλαδη να ψησω σουβλακια κ.τ.λ. τωρα θα δουμε βεβαια....

απο τα μπενετον κ μενα οσα εχω παρει ειναι τελεια....δεν εχω παρατηρησει κατι....

γωγω μεγεια το κρεβατι....κ εγω πρεπει να δω τι θα τους φτιαξω....πρεπει μια μερα να κανω μια ερευνα αγορας για παιδικο δωματιο....ποτε ομως?

σας χαιρετω παω για υπνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera καλημερα!

ξεπερασα στο πρωινο και την συμπεθερα μου...!

πρωι και σημερα στη δουλεια,..

νυσταζω..

αχ θα ξανααρχισω τον σιδηρο ...νοιωθω πολυ πολυ εξαντλημενη!

θελω συνεχως να κοιμαμαι!

Γωγω...βαλε φωτο απο το δωματιο!

παω να βαφτω...(εμ να γινω ανθρωπος)

το μεσημερι θα διαβαω τα νεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

ρε συμπεθέρα, όντως με ξεπέρασες :P:P μα τόοοοοσο νωρίς??? :roll::roll::roll:

περαστικά στην νυφούλα μου΄ :x πώς είναι σήμερα και τι είπε ο παιδίατρος? :?

και εγώ σαν την Γωγώ, αν δω και φτάσει 38 ή 38,5 δίνω παυσίπονο!! :? .....είμαι της άποψης ότι δεν είναι μόνο ο πυρετός που ενοχλεί μπορεί να τους ενοχλεί και κάτι άλλο :roll::roll::roll:

συμπεθέρα γιατί έστι με την δουλειά? τι έγινε? :?:

πιες σπιρουλίνα, σου δίνει δύναμη :roll::roll: αλλά ΟΧΙ αν εχεις θυρεοειδή!!! :!::!::!::!:

Γωγώ και εμείς τα κάγκελα τα είχαμε βγάλει νωρίς, στον δε Λ. ακήμη νωρίτερα από την Ρ.! :roll::roll:

με το καλό το μπεμπίνι :x αφού όλα ειναι έτοιμα ;) ......τυχερούλα και μαμά και πεθερά :P:P .....οι συμπεθέρες μαζί κοιμήθηκαν? :P:P:lol::lol::lol::lol:

ξέρεις όταν το διάβασα θυμήθηκα την ταινία " η κυρά μας η μαμή" με την Βασιλειάδου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι χρώμα κουρτίνα πήρες? :roll::roll::roll:

Χρυσάνθη, ρε συ όλα τα προσέχουν τα παιδιά και τα ακούνε.....νομίζουμε ότι "βρίσκονται στον κόσμο τους" αλλά όλα τα προσέχουν!!!

μμμμ το μπάρμπεκιου μια χαρά :D:D:D:D 5 γίνεται ο λεβέντης? :):x

άντε να δούμε πότε θα φτιάξει και εδώ ο καιρός για να ψήσουμε και εμείς τίποτα :roll::roll::roll: μάλλον κατά Ιούλη το κόβω :lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted:

αχ αχ αχ σας είπα το νέο? δλδ τι νέο, έχει καταντήσει αηδία πια :twisted::twisted::twisted: ξαναχιόνισε :lol::lol::lol::lol::lol::lol: , αλλά δεν θα κρατήσιε πολύ γιατί την Παρ. θα έχουμε 6 βαθμούς, οπότε.....βέβαια ο άντρας μου καθάρισε το πεζοδρόμιο...... :roll::roll:

πίνω το καφεδάκι μου :D

πολύ μου αρέσει που ξημερώνει νωρίτερα :D

να δούμε πότε θα ανθίσουν και πρασινίσουν όλα εδώ!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Μαρια πού είσαι?

η Αναστ. μάλλον μελετά ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...