Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Αφρο μεγεια ρε οι μποτούλες...Ωραίες... ;););););););) Σιγά που το παράχεσες με 20 ευρώ... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία με 'γεια και σε σενα μαρή... :lol::lol::lol: Μια μέρα σε έβλεπα στον ύπνο μου, αλλά δε θυμάμαι πως... :lol::lol::lol::lol:

Α, δε σας είπα το γέλιο...Χθες που πήγαμε για το κρεβάτι της Ιωάννας δώσαμε 350 ευρώ προκαταβολή και τα υπόλοιπα 550 με την παράδοση... :?:?:?:?:? Η παράδοση συνήθως είναι σε ένα μήνα... :roll::roll::roll: Επειδή με της Ιως το κρεβάτι είχαν καθυστερήσει και τους είχα σκυλοβρίσει, λέω στο αφεντικό...."Μη γίνει πάλι το ίδιο με την παράδοση...Εγώ σε έναν μήνα το θέλω το κρεβάτι...Το ξεκαθαρίζω από τώρα..." :roll::roll::roll::roll: Και με αρχίζει αυτός "και ναι...Εννοείται, δε θα σας κρεμάσουμε..Πιστεύω ότι σε 20 μέρες μάξιμουμ θα είναι έτοιμο....Θα σας το φέρουμε" :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Και παθαίνω σοκ, γιατί σε 20 μέρες δεν θα έχουμε πληρωθεί για να δώσουμε τα υπόλοιπα... :o:o:o:o Και του λέω "καλά, εντάξει..Μην αγχώνεστε...Δεν το θέλω και σε 20 ημέρες...Σε ένα μήνα καλά είναι..." :oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε κορίτσια ή εγώ έχω γίνει τσιγκούνα ή η ζωή πολύ ακριβή....Το πρωί που πήγαμε με τον Γιώργο για τα χρώματα, επειδή βιαζόμουν, διάλεξα τα χρώματα και έφυγα... :roll::roll: Για ποσότητες κλπ άφησα να συνεννοηθεί ον Γιώργος....6,5 κιλά μπογιές 48 ευρώ;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πολλά δεν είναι;;;Πανάκριβα μου φάνηκαν... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγειά Γωγώ

κι εγώ θέλω να πάρω κρεβάτι κι άλλο και να τα κάνω κουκέτα..

το μαγαζί που πήραμε της Ι το κρεβάτι έκλεισε νομίζω :? θα βρω το ίδιο αλλού λέτε?

επίσης μου άρεσε το δικό σας Γωγώ με τις κουρτινούλες θα δω κανα τέτοιο..να δούμε πότε θα έχουμε λεφτά..ποτέ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η Φ βλέπει τον Τρ. Σαμαρά στην τηλεοραση και με ρωταει αν ειναι αγόρι ή κορίτσι

Το Σάββατο είναι ψυχοσάββατο

ναι τόσο έχουν Γωγώ τα χρώματα..πότε θα το στρώσεις στη δουλειά? Εγώ να ξερεις θα ειμαι σταντ μπαι για τηλεφωνικες οδηγίες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά καλέ μην στο έφερναν σε 20 μέρες! Ετσι το έλεγε, αχαχαχα

ευχαριστώ κορίτσια.

Γωγω και ο μπαμπάς μου ετσι δημόσιος υπάλληλος και μεσα στα χωράφια της μαμάς μου μια ζωη .....πόσα λεφτα φύγανε για τις αβαρίες των χωραφιών και των μηχανιματων ...αν δεν τα καλιεργουσε λουκούμι θα ζούσαμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν αποκλείεται ρε να το έχουν έτοιμο σε 20 μέρες.... :roll::roll::roll: Σιγά τη δουλειά που έχουν...Σκίζονται για πελάτη...Και ειδικά σαν εμάς..Καλούς πελάτες που τα λεφτά τα παίρνουν ντούκου.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ασε τα λεφτά για μηχανήματα και καινούρια χωράφια...Μια περιουσία....Και αμα του έλεγα τίποτα του μπαμπά μου, έλεγε "αυτά μας δίνουν και τρώμε.." :?:?:?:?:?

Μαράκι εγώ ποτέ δεν ήμουν φαν της κουκέτας, αλλά δεν είχα εναλλακτική... :roll::roll::roll::roll: Ελπίζω τουλάχιστον να βγει ωραία.. :D:D:D:D:D

Α, τελικά δε θα κάνω ρίγες στους τοίχους...Γιατί η προίκα έχει πουα και δε θα πηγαίνει... :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα berling είναι τα χρώματα...Δεν έχω ιδέα από αυτά η αλήθεια είναι, αλλά 50 ευρώ τα χρώματα;;;; :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία λοιπόν

θα βάλετε πιάτα στον τοίχο, θα τα σχεδιάσετε με μολύβι και θα χρωματίσετε τον κύκλο που θα σχηματιστεί

για πιο μικρόυς κύκλους, βάλτε ποτήρια ;)

εγώ νομίζω ότι τα κορίτσια θα είναι πάντα στο ίδιο δωμάτιο, οπότε η κουκέτα είναι η καλύτερη λύση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ το ίδιο λέω και εγώ με σένα ρε, να χτυπάει πίσω ;) ειδικά εκτός σχολείου, αλλά και στο σχολείο πρώτα θα το λέει στην δασκάλα και μετά θα ανταποδίδει το χτύπημα, αν και είναι αντίθετο με την θρησκεία, Θούλη και Μιστάκη :roll::roll:

ποιος με κρατάει όμηρο? δεν κατάλαβα :?

Μαρία το πρόβλημα είναι με την αστυνομία της Ελλάδος! :twisted::twisted::twisted:

Θούλη :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

παρ΄όλα αυτά καλά να περάσετε με την αδελφή και τα ανήψια :x:x

Γωγώ εγώ είχα πάρει 5λτ 20ε! :?

ρε κορίτσια μόνο τα δικά μου παιδιά είναι τόσο δύσκολα, δεν ξέρω.....πάμε ν απάρουμε την Ρ. από το σχολείο και επειδή δεν κάνει και τόσο κρύο είπα ας μην φορέσουν το μπουφάν, αλλά να το κουβαλήσουν εκείνα και όχι εγώ.....οκ ήθελαν να το δέσουν στην μέση (καταλάβατε πως ε? :? ) ..... έλα όμως που η Ρ. έτρεχε και όλο έπεφτε κάτω το μπουφάν και μου έλεγε να της το δένω.....ε τα πήρα λιγο και της το πήρα και το κουβαλούσα.....εκεί λαρχισ ετην γκρίνια και γιατί το πήρα το ήθελε δεμένο και δεν περπατούσε, την ρωτώ τι θέλεις? και δεν μου έλεγε......ήξερα, φυσικά, τι ήθελε, αλλά ήθελα να μου το πει.....δεν μιλούσε, δεν περπατούσε..........την περιμέναμε κανένα 15λεπτο για να αποφασίσει να περπατήσει....το πώς νευρίασα ήθελα ν ατην αρπάξω από το μαλλί και να την σύρω :oops::oops::oops::oops::oops: , αλλά εδώ δεν τολμάς να κάνεις τίποτα :roll::roll::roll: ....απόσταση 10 λεπτών την κάναμε 40λεπτά!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: .....έκλαιγε και της έτρεχε η μύτη, οπότε πάει να την σκουπήσει με το μανίκι του μπουφάν :twisted::twisted: και της λέω μη περίμενε και πάω να της σκουπίσω την μύτη με το χαρτομάλντηλο....ε εκεί της γραντζούνισα το πρόσωπο :(:(:(:(:(:(:(:( πιο πολύ κλάμα.....και πώς θα πάει αύριο παιδικό? σίγορυα θα την ρωτήσουν και θα πει ότι το έκανα εγώ :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καμαρι μου επεσε οταν λεμε πτωμα..π τ ω μ α..

καλα,αν ειχε σχολειο,με μαθηματα εννοω,δεν υπηρχε περιπτωση να τον πηγαινα οπουδηποτε καθημερινες..ρε ειναι σκοτωμα...για το παιδι εννοω..τωρα ενταξει,δεν ειναι οτι εχουμε κ διαβασμα! 8-)8-)8-)

τελικα μια χαρα!μπηκαμε στην αιθουσα,ολα τα παιδακια σχεδον ειναι μεγαλυτερα κ τον θυμοντουσαν,ειδικα τα κοριτσια!,κ ολο"γιωργακη ελα απο εδω,γιωργακη ελα μαζι μου¨! :o:o:o:D:D:D:D:D:D:D ειναι σα τη μασκοτ ενα πραγμα! :lol::lol:

παω να του βγαλω παπουτσια κ μου λεει"βγες εξω!ειπες θα ειμαι μονος στην ταξη χωρις μαμαδες απο σημερα"! :shock::shock::shock: καλε..το σκατο μου μεγαλωνει..!! :D:D:D:D:D

τεσπα..ολα καλα..αν κ εμενα μια χαζομαριτσα μου φαινεται αυτο το προγραμμα..

δηλ. αν δεν ηταν μονο 10ε δε νομιζω να τον πηγαινα..απορω πώς ειναι κ παιδακια 7 χρονων εκει :roll:

δηλ. τί κανουν..παιχνιδια με την μπαλα,μηλα,αγαλματακια,κατι σαν παντομιμες κ απο κατω παιζει κ μουσικη,γυμναστικες απλες ασκησουλες..ωραια ειναι για την ηλικια του γιωργου..γιατι αφενος συναναστρεφεται κ με αλλα παιδακια,ενω θα ηταν σπιτι κ θα επαιζε μονος,συνηθιζει ακομη περισσοτερο στην εννοια της ομαδας κ της υπακοης σε κανονες,κατα καποιον τροπο,αλλα ως εκει νομιζω..θα δειξει η πορεια βεβαια..αυτος παντως με χαρα πηγαινει,με χαρα φευγει!

εγω ημουν απέξω με αλλες μαμαδες κ πιναμε το καφεδακι μας..θα ειναι μια ωραια ευκαιρια για εμενα επιπλεον,κατι σαν εξτρα εξοδος! ;) χαλαρωσα αρκετα η αληθεια ειναι..

γωγω τα χρηματα μια χαρα για τα χρωματα ειναι!

εγω τελικα ειπα να βαψω το δωματιο του γιωργου με χρωμα πινακα! :D:D

βγαινει σε καποιες βασικες αποχρωσεις κ μπορεις να γραφεις πανω με κιμωλία κ να σβηνεις με σφουγγαρι,οπως ο πινακας που ειχαμε στο σχολειο! ;) νομιζω θα ξετρελαθει!

απλα,επειδη δε το επαιρνε ο κοσμος,ειναι σε ελλειψη μου ειπε ο χ. ,το σταματησαν οι εταιρειες,κ πρεπει να ψαξει πολυ να το βρει :roll:

θου τοτε βαζε ξυπνητηρι στις 2 κ σηκωνε τον για κατουρημα..να δεις που μετα απο λιγο καιρο,θα αρχισει να σηκωνεται απο μονος του!

σισσακι δεν πειραζει,κ μονο ετσι που μας γραφεις δυο σειρες,κατι ειναι!!!συνεχισε να μας δινεις σημεια ζωης!! :D:D:D φιλάκια!!

σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας απο το μέτωπο...

Σας διάβασα λιγο βιαστικα! Κατι για επαγγέλματα κλπ, εγω θα συμφωνήσω με τη Βενη..Παντως εγω δεν έχω καν σκεφτει τι θα κανει ο Σεμπ μεγαλώνοντας, αν θα σπουδάσει η οχι..Θεωρω σημαντική τη μόρφωση αλλα αν θελει κατι αλλο ειναι δικο του θεμα. Εγω δεν θα τον σπρωξω πουθενα...

Τώρα Μαρία οκ, δεν ειναι κ τοσο χάλια τα ελληνικα πανεπιστήμια ας μην τα απαξιωνουμε όλα...δίδαξα τέσσερα χρονια σε ελληνικο και ξενο πανεπιστημιο και σπουδασα και σε ελληνικο κ ξενο πανεπιστημιο Είδα πολα στραβα αλλα το αν θα μάθεις για την επιστήμη σου ειναι κ προσωπικο θεμα, οχι μονο των καθηγητών. Υπαρχουν αρκετοί αξιόλογοι καθηγητές αλλα και πολλοί αδιάφοροι φοιτητές που ψάχνουν δικαιολογίες.

Αυτα..για τον παιδικο αχ, στην ταιλανδη τι ωραία που περνούσε στο σχολείο ο καημενος, εδω εχει πηξέι...είδαμε κ το νηπιαγωγείο - στεγάζεται μαζι με το δημοτικό κ το Γυμνασιο- ηταν τραγικα...θα τον παω αρχες Απριλίου που ξεκινάει η χρονια αλλα δε νομίζω να αντέξει..ειναι 2-3 ωρες την ημερα μονο αλλα αν δεν περνάει καλα τον έβγαλα αμέσως...θα μου τραγουδάει κ πατριωτικά τραγούδια...

Χαιρετώ, έχω να παω σε μοα εκδήλωση για την ημερα της γυναίκας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

αχ μωρέ Φρανίτα δύσκολο εκεί με το σχολείο :?:?

είμαι σίγουρη ότι δεν θα του αρέσει :?

εμένα ρε κορίστια δεν θα μου άρεσε να πήγαινα το παιδί σε σχολείο όπου του μαθαίνουν πατριωτικά πράγματα :? ειδικά μια ξένης χώρας.....εδώ λέμε για την ΧΑ και την κατήχηση που θέλει να κάνει στα παιδάκια και πάλι δνε μας αρέσει....φανταστείτε σε μια άλλη χώρα......

Ιουλία αφού του αρέσει, μια χαρά τότε.....είναι και το πιο σημαντικό.....κούραση είναι στα σίγουρα και εγώ αυτής της άποψης είμαι :? .....αν πήγαινε δημοτικό, που βάζουν να μάθουν τόοοοοσα πολλά, πότε θα έπαιζε? :roll::roll::roll::roll::roll: ας το απολαύσει τώρα!!! ;)

Σισσιώ τι κάνει το μικράκι? :x:x:x:x

άστηνε και λίγο κάτω, την κακομαθαίνεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά εμένα, συγκριτικά με εδώ πάντα, μου φάνηκαν ακριβα τα χρώματα!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

ρε Γωγώ, το σκεφτόμουν χθες, το δωμάτιο πότε θα το ξαναβάψετε? εννοώ αν το ξαναβάψετε σε 2 χρόνια, ο Μαριούλης σου θα έχει την ίδια προίκα? :roll::roll::roll: δλδ μου φάινεται λίγο κουφό αυτό, να μην κάνεις ρίγες γιατί θα έχει πουά σεντόνι!!! :roll::roll::roll:

μετά κοίτα το μπένετον συνδυάζεις ριγέ καλσόν με πουά φούστα!!! :roll::roll::roll::P

αλλά και η ιδέα της Μαρίας με το πιάτο μου άρεσε πολύ!!! :D;):-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕς! :P:P

φΡΑΝ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΡΕ ΓΜΤ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ !

στο Σεμπινι αρεσει?

πως μεγαλωσε!

κουκλος!

ησυχια στο σπιτι..η Μ-Ι εφυγε για σχολειο...και μολις ξανακοιμηθηκε ο μικρος!

εβαλα φωτο στο φεις!

κουμπαρα να τα χιλιασετε!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΜΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!

τι κανετε;;;..

μα δεν εχω κουκλο βαφτησηρι;;;;;..

μα δενε ιναι Θεος ντημενος Λεωνιδας...

μα δεν του παει γαντι το δωρο μου;;;;;;;;...

Βικυ προσεξε μονο μη βαλει καμια γυφτισσα πανω με πιπιλα με σβαροφσκι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δουλειε ρε αυτο το πραμα;;;;....

Ε'υχαριστω γι ατις εχες..

μα πως περασαν 5 χρονια..ουτε που το πηρα χαμπαρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες βροχερες! :)

παρα τη βροχη,μυριζει τοοοοοοοοοοοοοσο τελεια η ατμοσφαιρα!απλωσα κ ενα πλυντηριο κ μοσχομυρισε το μαλακτικο!! :D:D τί βλακειες λεω πρωι πρωι!! :mrgreen::mrgreen:

ειχα κατι νευρα..ηθελα να ξεσπασω ασχημα κ αντ άυτου εβαλα τερμα μουσικη...μα να πρηζω 2 μερες τον χ. οτι πρεπει να παει την αδεια μου να περασει απο επιτροπη κ να το αναβαλει..κ σημερα να μου λεει..ε..δε γινεται τη δευτερα;;; :evil::evil::evil:

οχι δε γινεται!! :evil::evil::evil:

ανοιξα τερμα τη μουσικη κ δεν ειπα τιποτα!!πηρε το φακελο πριν λιγο κ εφυγε....ε μα....

κ αν και δεν ειχα ορεξη να βγω σημερα,αποφασισα να βγω με συναδελφους το βραδυ..εχει μια ποιητικη βραδια..μπλιαξ :oops: ,αλλα μετα θα κανουν γλεντοκατασταση εκει!! :D:D στανταρ θα νυσταζω ως τοτε,αλλα εγω θα παω!του το ειπα ενω κατεβαινε τις σκαλες,να ξερει μην κανονισει τιποτα!! :evil::evil:

ο λεω ειναι κουκλος!!!πανεμορφος!κ τί γελαστο παιδακι!!μπραβο ρε βικακι..δεν ξερω,αλλα οποτε βλεπω γελαστα παιδακια,θελω να δωσω πολλα πολλα συγχαρητηρια στους γονεις!!! :D:D:D:D:D

χρυσα χρονια σας πολλα!!!να ζησετε ,να ευτυχειτε παντα κ γρηγορα..να χαλαρωσετε απο αγχη κ αγωνιες,οσο γινεται βεβαια!

τις καλημερες μου σε ολες!

παω για μαγειρεμα!

ρεβυθια σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν δε μίλησα γενικά αλλά για συγκεκριμένες περιπτώσεις και δνε είπα ότι όλα είναι χαλια

τεσπα δεν εχω χρονο πρεπει να βγω απο το γραφειο

καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απάράδεκτοι οι άντρες, μια δουλειά τους λες να κάνουν και :twisted::twisted::twisted:

την Δευτέρα θα ήταν εκτός προθεσμίας?....αλλά αν πήγαινε για Δευτέρα, σίγουρα θα ήταν Τρίτη ή τετάρτη μετά :twisted::twisted::twisted:

και εμείς έχουμε ωραίες μέρες και την Τετάρτη πιάσαμε τους 20 βαθμούς :o:D:D:D και λέει ο μετεωρολόγος "...αλλά τώρα πρέπει να φανούμε δυνατοί γιατί το ΣΚ θα χιονίσει...." :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χθες το βραδάκ έβρεξε λίγο και η βροχή μύριζε τόοοοοσο ωραία :D:D:D πολύ μου αρέσει η καλοκαιρινή βροχή έχει ωραία μυρωδιά!!! :D:D:D;)

Χρύσα 5 χρόνια γάμου? :o:o:o μόνο? :roll::roll::roll:

σας εύχομαι να είστε ευτυχισμένοι και ...... χωρίς καυγάδες, .....αν και με τοξότη δύσκολο το βλέπω.....ωστόσο να είστε υγιείς και ευτυχισμένοι :)

Συμπεθέραααα τι κουκλί έχεις???? :D:D:D:x:x:x:x

ωραίο μαγουλάκι ;) πανέμορφος και χωρίς υπερβολή!!! :x:x:x

και διαφορετικός παό την νυφούλα μου!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι Αργυρω..

με τοξοτη και χωρις καυγαδες..σχεδων αδυνατο..

Ιουλια χαλαρωσε..

κλασσικος αντρας παιδι μου..

ε αλαλ πηγε..οποτε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραν ξεχασα κ ηθελα να σχολιασω!

μα ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο διαφορετικη ζωη ζεις..ποσα πολλα ερεθισματα,εμπειριες..

εγω δε νομιζω να εχει καποιο ιδιαιτερο θεμα ο σεμπ με το σχολειο εκει..παιδακι ειναι..εκτος αν δεν κατεχουν καθολου την εννοια του παιχνιδιου..

οσο για τα πατριωτικα τραγουδια..ενταξει..κ τα δικα μας μαθαινουν σε εθνικες γιορτες κ αναγκαστικα τα μαθαινουν κ παιδακι απου ενδεχομενως να ανηκουν σε αλλες εθνικοτητες..θελω να πω οτι δε νομιζω ο σεμπ να διαμορφωσει καποια ακραια εθνικοστικη συνειδηση με μια χρονια εκει..ασε που εσυ θα του εξηγεις κ θα το δει απλα ως κατι διαφορετικο..μη στεναχωριεσαι..ολα καλα θα πανε!!

ποσο καιρο θα μεινετε λογικα εκει;

αργυρω εκτος προθεσμιας ηδη ειναι,αλλα ενταξει,δε σου λενε τιποτα αν καθυστερησεις να εμφανιστεις,τα χαρτια εχουν τις σωστες ημερομηνιες..απλα δεν υπηρχε λογος να μη παει σημερα,κ σιγουρα,μπορει κατι να προεκυπτε κ ναμην πηγαινε τη δευτερα..εεε...

χαιρομαι μονο που κρατηθηκα κ δε φωναξα,δε το συνηθιζω,χα χα χα!!! ;) ειναι κ οι ορμονες μου που το καταλαβαονω..παρτυ κανουν :roll: ,αλλα δεν πτοουμαι! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια ετσι ειναι...

και τα ξενα παιδια στην Ελλαδα κανουν προσευχη μαθαινουν τραγουρια για την 25η μαρτιου, 28η Οκτωβριου ΠΟλυτεχνειο..Χριστουγεννα Πασχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια, να σας πω....είναι λίγο κουτσομπολιό και δεν το συνηθίζω, αλλά πραγματικά λυπάμε πολύ τα παιδιά :(:(:( .......έχουμε έναν φίλο που έχει 3 παιδιά, το μικρότερο 10 ετών και το μεγαλύτερο σχεδόν 18, ενα εκ των 3 είναι το βαφτηστήρι του άντρα μου ( το μεσαίο 14 ετών)....από μικρά τα τρέχουν είτε σε ψυχολόγους, είτε σε εργοθεραπείες, είτε σε λογοθεραπείες.....και ένας ψυχολόγος τους είχε πει (και είχε απόλυτο δίακιο δλδ) ότι τα παιδιά στην πραγματικότητα δεν έχουν τίποτα, το πρόβλημα είναι οι ίδιοι οι γονείς που δεν αασχολήθηκαν με τα παιδιά :?:? και γυρίζει στην μάνα και την ρωτάει "εργάζεστε" και λέει αυτή όχι....." ε τότε έχετε κάνει μεγάλο λάθος που δεν ασχοληθηκατε καθόλου" .......είναι τόσο χαζοί οι άνθρωποι που για να πετύχουν κάτι (δεν θυμάμαι τι) υπέγραψαν δήλωση ότι το παιδί τους (το βαφτ.) έχει κάποια είδους αναπηρία :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted: ....με λίγα λόγι ατου κατέστρεψαν το μέλλον......τα παιδιά - τα 2 τελευταία - τα πήγαν σε ειδικό σχολείο, ενώ θα μπορούσαν να το αποφύγουν και τώρα το βαφτηστήρι θέλει να δώσει εξετάσεις για την αστυν., όμως με τέτοιο ιστορικό δεν υπάχρει περίπτωση να τον δεχθούν!!! :!: ........

και χθες μας είπε ότι το βαφτηστήρι χτύπησε την αδελφή του την μεγάλη (18 ετών) πολύ και έτσι τον πήγαν στον οικ. γιατρό και εκείνος τους συνέστησε να του δώσουν ψυχοφάρμακα για να τον ηρεμήσουν λίγο και να δει τα πράγματα από άλλη πλευρά!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

σε παιδί 14 ετών!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted:

και είναι τόοοοοοσο ηλίθιοι που θα του τα δώσουν!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ο άντρας μου του είπε "σαν νονός έχω και εγώ λόγο και θα σου έλεγα να μην του τα δώσεις" και απαντάει αυτός "ε τότε θα σου τον στείλω στο σπίτι για μερικές εβδ. να δεις"!!! :o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

το παιδί είναι επιθετικό, αλλά η επιθετικότητα κρύβει την ηλιθιότητα των γονέων :twisted::twisted::twisted::twisted:

ο ψυχολόγος τους εχει προτείνει να του δώσουν τα φάρμακα που παίρνουν τα υπερκινητικά παιδιά, αλλά αυτοί λένε όχι!!!

και ενώ, πραγματικά είμαι εναντίον της πρόνοιας που υπάρχει εδώ, στην συγκεκριμένη περίπτωση θα έπρεπε να επέμβει η πρόνοια ΄!!!! ......

μιλάμε ότι τα παιδιά δεν έχουν μέλλον.....στο σχολείο την μικρή κόρη την κοροϊδεύουν....την μεγάλη δεν γυρνάει να την κοιτάξει κανένα αγόρι.....με το που ακούνε το επίθετο, φεύγουν μακρυά.....οι γονείς είναι ο περίγελος της γειτονιάς με τις παραξενιές και τις ηλιθιότητες που κάνουν!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

εγώ νομίζω ότι είναι άλλο τα τραγούδια της 25 Μάρτη κ.λπ και άλλο να πήγαιναν και να υμνούσαν π.χ τον Παπαδόπουλο .....

σαφώς και η Φρανίτα θα του πει μερικά πράγματα και ο Κ. μαζί, αλλά εμένα προσωπικά δεν θα μου άρεσε!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

φραν δυσκολα ρε μου ακουγεται...αλαλ και τι να κανεις??παντον και βλεπεις..πως ειστε εκει??βλεπω μαγειρευεις κιολας ε??????????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χρυσα να τα εκατοστισετε!! :)

τωρα που ειπες για πιπιλες..αυτε οι δυγκεκριμενες με εκνευριζουνε αφαναταστα!!ποιος ο λογος να εχει πιπιλα με σβαροσφσκι στο μωρο καλε??? ελπιζω να μην εχει καμια εδω μεσα :roll::roll:

βικυ να χαιρεστε τον λεωνιδα!!τελειος στα γενεθλια του :D:D:D:D

αχχχχ ιουλια αντρες!! :evil:

εγω αυτο που λες το κανω πολυυυυυυυυ καιροι τωρα με το νυχτερινο κατουρημα αλλα αμα τον ξεχασουμε δεν σηκωνεται μονςο κατουραει πανω του..εχθες τον πηγε ο κωστας 3 φορες..στις 10 καλα κοιμηθηκε, μετα στις 12 στις 3.5 στις 6.30 :o:o:o:o:o:o:o:o:o

βασικα αυριο θα παμε για αιματολογικες ζαχαρου και ουρολοιμωξη ουρα θα δωσουμε και θα κανουμε και γενικες για τη ναλλεργια και θα δουμε..δεν εινα ινορμαλ τοοοοοσο κατουρημα...ενταξει πινει πολυ νερο αλλα δεν οινει γαλα χυμους κτλ..ποσο νερο να πινει ολη μερα?ααα και το σχολειο κατουριεται με το παιχνιδι ξεχνιεται..εχθες ειχα στειλει 2 αλλαξιες και πηγε σπιτι κατουρημενος :(:( ε ποσα να στελνω??πενταημερη παει??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω μου δσεν προλαβαινω σε διαβαζω μετααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaa

ο μικρος ζητουσε [πειρατης να ντυθει..ε του την πηρα με βαρια καρδια :lol::lol::lol::lol:

τι χαρα εκανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποσο την ηθελεεεεε :):):):):)

πολυακι μου μωρεεεεεεεεεεε πολυ χαρηκα πιυ τον εντυσα τελικα..κανανε παρτυ στο σχολειο εχθες ολη μερα παιζανε μας ειπε η κυρια :):):):)

παντως ο παιδικος δημοτικος αλαλ ειμαι πολυ πολυ ευχαριστημενη..τυχεροι ειμασταν,.. :):)

θα τους δει και αναπτυξιολογος μας ζητησαν αδεια.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...