Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Ήταν ουαν σαιζ αλλα δεν μου κάνουν χαχαχα

Εγω δεν ξέρω που βρίσκεται χρόνο για εξοσχολικες .... εμένα έρχεται Στις 3 στο σπίτι και κοιμάται Στις 7,30 με 8 απο μόνος του ...πτώμα πέφτει. Ε αυτές τις ώρες που είναι σπίτι ποτέ να φαει ποτέ να παίξει με τον Π ποτέ να διαβάσουμε κανένα παραμύθι πάει πέρασε η ωρα .... που να βγαίναμε και έξω ....άσε που είναι κουρασμένος και δεν θέλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! :D ...Μολις εφαγα πρωινό! Γάλα με κουλουράκια.

Σηκώθηκα σήμερα με καταρροή και πονολαιμο με ένα κεφάλι καζάνι... ευτυχως ειναι ο Π απογευματινός και ανέλαβε την μπέμπα, η οποία είναι με καταρροή και βηχαλακι, αυτή με κόλλησε :twisted::twisted::twisted::twisted: ,

φτου σου γμτ!!! Ξύπνησε πάλι... :|:|:|:|

Και ήθελα να σας γράψω τόσα πολλά... αν καθήσει στο ρηλαξακι της θα επανέλθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mμμμ..κατι περιεργο συμβαινει..

πηγα να παρω τον γιωργο..κ μου ειπε,μεσα ακομη στην ταξη,οτι θελει να κοιμαται στη γιαγια του,την πεθερα μου :roll: δεν εχει κοιμηθει ποτε εκει κ ποτε δε θελησε..

κ οταν φτασαμε σπιτι,χτυπησε κατευθειαν την πορτα κ εμεινε εκει..

κ στο δρομομου ειπε ηρεμα,χωρις φωνες,οτι δε με αγαπάει :roll: ..εγω του ειπα οτι εγω παντως τον αγαπώ πολυ..

τί να εγινε;; :roll:

αργυρω συμφωνω καλε!να σπουδασει ο,τι θελει,αλλ ανα υπαρχει κ η εναλλακτικη,αν δε τα καταφερει εκει,να ακολουθησει μια οικογενειακη δουλεια..οχι σωνει κ ντε..αλλα οι σπουδες,αλλο η δουλεια..δυστυχως,αλλα ετσι ειναι..

αφρο εξωσχολ.δραστηρ. δεν εχει καθε μερα ενα παιδι,συνηθως..

κ ο γιωργος,2 γυριζει σπιτι κ 7 κοιμαται..

ε...μια-2 ωρες ενδιαμεσα μπορει να κανει κατι αν θελει εκτος σπιτιου,αν φυσικα του αρεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα..μαλλων δεν εχεις καταλαβει τι λεω

δεν ειπαμε ντε και καλα να το κανει..

απλα οι γονεις με τον τροπο τους μπορουν να κανουνεν απαιδι να ενδιαφερθει και να ΘΕΛΕΙ να ακολουθησει και να αναπτηξει μια επιχειρηση...

να σου δοσω ενα παραδειγματα..

ειμαι εγω κομμωτρια και εγω κορη...η οποια στον ελευθερο χρονο μου ειναι μαζι μου στο κομμωτηριο..

αν εγω ειμαι ενας θετηκος ανθρωπος και ευχαριστιεμαι τη δουλει αμου τονιζω τα θετικα της δινω μια βουρτσα και ενα σεσουαρ στην κορη..ε αυτη μεγαλοντνας μεσα στις βουρτσες τις λακ και τα μπικουτι εχει πολυυυ μεγαλες πιθανοτητες να γινει και αυτη κομμωτρια και να της αρεσει αυτο..

αν ομως εγω ολη μερα μοιζεριαζω γκρινιαζω αχ η ηθροστασια αχ οι απαιτητηκες πελατησες αχ τα εξαντλητηκα ωραρια χα και ξαναβαχ...

ε θα το μισισει και φυσικα δεν μπορω να εχω απαιτηση να το κανει...και δε θα θελω εδω που τα λεμε...

βλεπω πολους που εχουν "δυσκολα" επαγγελματα να απωθουν τα παιδι ατους..αλλα ελαχιστους να τα ενθαρινουν..

ακομα και να τους αρεσει αυτο με τον τροπο τους , τους κανουν να το μισισουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι καλε,σταθηκα εγω εμποδιο στην καριερα του;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)

πρωτο τραπεζι πιστα θα καθομαι η μανα να πεταω λουλουδια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝ δεν προχωρησει η δισκογραφικη του καριερα ειπα να εχει μια εναλλακτικη! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοίτα Χρύσα αν εγώ είμαι κομμώτρια και βγάζω πολλά χρήματα, ωστόσο θα αποτρέψω την κόρη μου να γίνει γιατί είναι μια πολύ δύσκολη-κουραστική και ανθυγιεινή δουλειά.....και για να ασχοληθεί με την κομμμωτική σημαίνει ότι πρέπει να αφήσει τις σπουδές της!!! .....βέβαια θα πω στο παιδί ότι η θεολογία πια δεν έχει κάποιο μέλλον, αλλά θα του δώσω όλες τις πληροφορίες για το βοηθήσω να επιλέξει και πάντα φυσικά με τις δυνατότητές του!!! :roll::roll:

Αφρο :lol::lol::lol: για αυτό που είπες στην Ιουλία :lol::lol::lol:

καλά ο καιρός είναι διανικός να πάρεις το ποδήλατο και να πας στον Ρήνο και να πιείς έξω μπυρίτσα!!! :D:D:D:D:D:D έχουμε 16-18 βαθμούς :o:o:D:D:D:D:D

αλλά με προσγείωσε ο άντρας μου και μου είπε ότι αύριο θα εχουμε βροχή και κρύο :?:(:(:twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικηηηηη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λες ρεεεεεε...

Ιουλιτσα πραγματικα δε ξερω τι να πω...

η επεσε υπνοπαιδια η..πλυση εγκεφαλου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν ομως εισαι δικηγρορος;;;;..θα επετρεπες την κορη η τον γιο σου να γινει..πχ συμβολαιογραφος;;;;;..

αν οχι δικηγορος;;;;...

απλα το παιδι που μεγαλωνει σε ενα περιβαλλον τετοιο...θα ελεγα μοιραια 9/10 θα εχει τετοιον προσανατολισμο...

δε θα γινοταν πχ..κομμωτρια..

μπορει να ηθελε να γινει καθηγητρια...

αν εσυ ησουν πχ αρχιτεκτονας..θα μπορουσε να γινει διακοσμητρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Π. περασε ενα αντιβαιρους στον υπολογιστη και μου εχεσα το προγραμμα για το παιχνιδ μου στο φ/β!

γκρρρρρρρρρρρρ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εδω ετοιμαζεται για βροχη... και μολις εκανε ο Π. τζαμια...! :lol::lol::lol:

η γυναικα του γυναικολογου της αδελφης μου ειναι παιδιατρος.... ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Χρύσα εσύ μίλησες στην αρχή για εκείνους που έχουν δικές τους επιχειρήσεις ή τους αγρότες....και δεδομένου ότι η ζωή του αγρότη δεν είναι και η πιο εύκολη οι περισσότεροι γονεις/αγρότες θα ήθελαν τα παιδιά τους να κάνουν κάτι άλλο, πιο εύκολο (ας το πω)....για αυτό και τα περισσότερα παιδιά που προέρχονται από αγροτικές οικογένειες φεύγουν και σπουδάζουν..... δεν μιλάμε για δικηγόρους και γιατρούς ή καθηγητές.....και ο λογιστή μου είναι ο γιος του λογιστή που πρωτοείχε ο μπαμπάς μου...δλδ ο γιος πήρε το γραφείο και την πελατεία του πατέρα του!!! :roll::roll::roll::roll:

παρ΄όλα αυτά όμως θα πρέπει να αρέσει και στο παιδί κάτι τέτοιο.....αυτό λέω....

έχω και άλλο παράδειγμα, γνωστός μας γιατρός/καρδιολόγος κορυφή, καθηγητής πανεπιστημίου και δντής καρδ. κλινικής στην Αθήνα....ο γιος του σπούδασε καρδιολόγος, αλλά καμμιά σχέση με τον πατέρα του, αποτυχία!!!! ε πές μου τώρα ότι αυτό δεν ήταν λάθος!!! .... αν "σπρώχθηκε" από τον πατέρα, γιατί δεν το ξέρω αυτό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ασε ζωη κοιμηθηκε στο δρομο κ αυτα τα 10 λεπτα τον εδωσαν τρομερη ενεργεια :twisted::twisted: τωρα ξανα κοιμηθηκε

περασαμε σουπερ :mrgreen::mrgreen:

νατασουυυυ ολα καλα?γτ εχει πουλιμ ειχες πονοκεφαλο?

μα πως καταφερνετε κ τα κοιμιζεται 7-8

εμενα οκ κοιμαται 11+ το βραδυ..οκ κοιμαται κ μεσιμερι..ΑΛΛΑ γενικως πανω απο 10.30 ωρες το 24ωρο δε κοιματαια μετη καμια..δηλ τι να το βαλω 9 κ να μου ξυπνησει 7,30 κ μετα ξανα να κοιμηθει 9?ιιιι με τη καμια

εμενα ας γινουν οτι θελουν..ας γινουν κ παπαδες

να αγαπουν οτι κανουν..

βικυ δηλ πως ακριβως εξηγησες τη δουλεια σου στη μι?

να χαιρεσαι το αντρακλα σου με τις τεραστιες διπλες :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ελενα μωρε μπραβο στο γιωργη..ακοαμ η ειρηνη ε?εμενα θα κοψει τη πανα το εμβρυο κ ο θοδωρης ακομα τα βραδια θα κατουριεται :evil::evil::evil::evil::evil:

αργι ασε τα παιδια στο αντρα σου κ πανε περιπαντο ντεεεε

αφρο συμφωνω με τη ιδεα της χρυσας στο στρινκ :lol::lol::lol:

σισσακι περαστικα σας

γιωτα τι εγχειρηση εκανε ο μεγαλος σου ρε :cry::cry::cry:

καλε ειδα στο ονειρο μου οτιε γεννησα ετσι πως ειμαι..

φυσιολογικα χωρις επισκληρηδιο..800γρ δε πονεσα καθολου..

κ ηταν αγορι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω χαλια ψυχολογικα που τερματισε η εγκυμοσυνη τοσο γρηγορα. :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ'ομως Αργυρω..εγω αν ειχα καμποσα στρεματα γης..θα εσπρωχνα με τον τροπο μου τα παιδι αμου να σπουδασουν κατι που αυτη η γη να τους εδινε τροφη...

πχ εξω θελετε..πηγενετε εξω..αλλα να σπουδασει οινοποιος...η γεωπονος

ειναι κριμα πραγματικα να μην αξιποιεις αυτα που εχεις...

ναι ειναι δυσκολη δουλεια..και ποια ειναι ευκολη ρε συ..ολες εχουν και τα υπερ και τα κατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δε σας ειπα..πηγα ενδοκρινολογο στο νοσοκομειο

με παρακολουθει μια ειδικευομενη..ετων 34..εχω νοσο graves

δε ξανα δινω 50 ευρω σε αυτον που πηγαινα..στο νοσοκομειο δινω 5..οκ δε εχω καμια ιδιαιτερη παθηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σίγουρα βρε, γιατί τι να το κάνεις να σπουδάσει και να μην έχει δουλειά? θα μείνει με το χαρτί στο χέρι :roll::roll::roll::roll: αλλά είναι ένα εφόδιο στην ζωή!!! :!:

Θούληηηη ειδικευόμενη????? και την εμπιστεύεσαι? :o:o:o εγώ προσωπικά όχι!!....πάντα από προσωπική εμπειρία μιλαω ε?!! :roll::roll:

αυτό για τον ύπνο που λες, η θέση μου είναι γνωστή :mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-) να μην τα ξαναλέω!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

η Ρ. αν κοιμηθεί έστω και 3 λεπτά στο αυτοκίνητο, αυτό ήταν.....δεν πρόκειται να κοιμηθεί με ευκολία μετά!!! :roll::roll: .....δεν κοιμάται μεσημέρι και τώρα το βράδυ κοιμάται πιο αργά από τον Λ. :o:o:o δλδ πάει νωρίτερα στο κρεβάτι της, αλλά την παίρνει ο ύπνος μετά τον Λ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μου ελεγαν οτι θα κοηθει 9-9 θα το εκανα

γτ ρε αργυρω κ η ειδικευομενη πρεπει καπου να μαθει-αρχισει..δε εχω δυσκολο ιστορικο

ειδαμε που πηγα κ εδω γειτονια με πειρα κ τι διαγνωση εκανε :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν διαφωνώ και οι ειδικευόμενοι κάπου πρέπει να μάθουν, αλλά είναι απαραίτητο να μάθουν πάνω μου? :roll::roll::roll:

έβγαλε μια διάγνωση και σου έδωσε θεραπεία σύμφωνα με την διάγνωση αυτή....και αν έχεις κάτι άλλο? :roll::roll::roll: και η θεραπεία είναι λάθος? :roll::roll::?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μου ελεγαν οτι θα κοηθει 9-9 θα το εκανα

Θούλη ποιός να σου το πει? το παιδί όπως το μάθεις θα κάνει....έχει μάθει να κοιμάται στις 11 το βράδυ έτσι θα συνεχίσει.....

εμείς εδώ δεν μπορούμε να βάζουμε τα παιδιά για ύπνο στις 11 το βράδυ γιατί 1ον ξυπνάνε στις 7.00 και 2ον εμείς κοιμόμαστε στις 23.30, οπότε χρειαζόμαστε και χρόνο για μας!!.....

αλλά η κάθε οικογένεια με το πρόγραμμά της!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι εγινε με το πρωτο..που μου εδινε αντιβιωση κ δε περασε ποτε

ολοι κανουν λαθοι..μη σου κατσει..

δε με εδωσε ακοα θεραπεια..συνεχιζω ετσι πως ημουν..θα με δει τωρα απριλιο να κανω εξετασεις κ μετα θα με κατεθυνει

ρε αργυρω πως να μαθω ενα παιδι να κοιμαται 12 ωρα αν δε κοιμαται?οκ η ωρα μαθαινεται..αλλα το ποσο που θα κοιμηθει οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πόσο θα κοιμηθεί, δεν μαθαίνεται όχι, αλλά αν κοιμηθεί στις 21.00 πότε θα ξυπνήσει το πρωί?

και τώρα που κοιμάται στις 23.00 τι ώρα ξυπνάει το πρωί?

αυτό με τους γιατρούς, βέβαια είναι να μην σου τύχει....μπορείς να τύχεις και σε καλό ειδικευόμενο, απλά δεν έχει την εμπειρία!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...