Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

Αριαδνη εχεις δικιο, χρειαζομαστε μια μονιμη γυναικα και μια για τα εκτατα. Ειναι λογικο το ποσο που αναφερεις , αλλα εμενα ειναι και δυο και δεν ξερω αν καποια αναλαμβανει. Μαλλον σε συνδυασμο με τη μαμα μου θα το δω. Απλα πρεπει να κινητοποιηθω λιγακι

Γρηγορος χορος με αερομπικ??? Θελω κι εγω να ζουμπαρω! :D

Τα υπολοιπα σε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα καλημέρα

Δεν την μπορω αλλο τη βροχή εχουμε μουλιασει τόσες μερες!!!! Αχ είμαι μοναχουλα μου σπιτι με τα μικρα πήγε και σημερα στη δουλεια ο άντρας μου. Αυτα ειναι αν ειναι δικια σου η δουλεια!

Σταυρουλα του άρεσε καλυτερα το γάλα το καινουρια, σίγουρα αλλάζει η γεύση λίγο απο μάρκα σε μάρκα οπότε έχουν και αυτα τις προτιμήσεις τους. Όσο για το κολυμβητήριο λέω και εγω Μάρτιο ή Απρίλιο να ξεκινήσω και τον μικρο.

Νανσυ καλές πωλήσεις! Ακομα εχει πυρετουλη ο μπεμπης σου, περαστικα και ελπίζω να ειναι τελείως καλα σημερα.

Σοφια :lol::lol: δεν λενε με τίποτα να μάθουν τον ΚΟΚ οι μικρες :lol: ειναι η ηλικία όλα έτσι κάνουν καποια στιγμη το ξεπερνανε. Περαστικα στην παναγιωτα, αφου δεν εχει αλλα συμπτώματα δοντακι το πιο πιθανο. Α για το κολυμβητήριο αν μπορείς να το κανεις έτσι γιατι οχι, μην το συγκρίνεις ομως με τη θάλασσα στην θάλασσα δεν μπορει να μάθουν ότι στην πισίνα.

Αλεξάνδρα βάλε στην λίστα Νικόλας στον δικο μου :D

Αριαδνη όλα τα καρεκλακια έχουν ανάκληση για την περίπτωση που θα κοιμηθούν, εγω έχω της perperego γιατι είχα ήδη βάση isofix της perperego στο αυτοκινητο οπότε μονο της ίδιας μάρκας κουμπωνε πανω. Το δικο μου το δοκίμασε ο Στρατουλης της Λιας και πηρε και τον υπνακο του :lol::lol: .

Συνεχίζω σε λίγο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα :lol::lol: βρε μπάς και έχεις κανα κινέζο μαγαζί και δεν μας το λες 8-)

Τα καρεκλακια όλα έχουν ανάκληση τωρα το μονο ειναι αν θα πάρεις αυτο που ειναι μέχρι 18 κιλα ή αυτο που ειναι μέχρι 36. Ειναι πάντως μια αγορά που θα την έχετε για πολυ καιρο.

Αχ Ναταλια εγω θα το είχα τρομερό άγχος να μην ξέρω τι βαπτιστικα εχει παρει, νομίζω ότι όσο καλο γούστο και να εχει θα πρεπει να σε συμβουλευτεί.

Κατερινακι :D να χαίρεσαι τον στρατηγό πολύχρονος και να σας χαίρεται όλους. Χαλάρωση στο σπιτι γιατι οχι δεν ειναι και άσχημα!!!! Για τον μικρο σου θα σου έλεγα πολυ κουβέντα και αν ειναι να τον τιμωρησεις ή να τον "φοβησεις" να ειναι με κάτι που του αρεσει. θα σου πω τι εννοώ, μου το πρότειναν πρόσφατα και είδα ότι δουλεύει, εμένα όταν η Αγγελικη δεν με ακούει της λέω πάω και παιρνω μια σακούλα και σου μαζεύω τα παιχνιδια, το έκανα και τα έβγαλα έξω απο την πόρτα και της είπα ότι αν με ακούει θα μπουν αυριο μέσα αλλιώς θα τα δώσω στα παιδάκια που δεν έχουν παιχνιδια. Το πρωι ξύπνησε και με ρώταγε αν ειναι μέσα τα παιχνιδια. Απο τοτε μολις παει να κάνει κάτι και της πω πάω να πάρω την σακούλα τελείωσε με ακούει γιατι δεν θελει να χάσει κάτι δικο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα να χαιρεσαι το συζυγο. Χιλιοχρονος και ευτυχισμενος να χαιρεται την οικογενεια.

Σχετικα με τη δουλεια θα στ πω καποια στιγμη private μιας και εδψ μας διαβαζουν κι αλλοι. Τα σεμιναρια τελειωσαν. Μπορω να πω οτι το σεμιναριο αυτο καθ αυτο ηταν σαν βολτα για καφε σε σχεση με αυτα που κανω στο σπιτι. Και ειδικα στην περιπτωση μου που χα τα παιδια στους δικους μου και γυρνωντας τα χαν ολα ετοιμα. Ας ειναι καλα οι ανθρωποι. Τα κοριτσακια φαγανε μπακαλιαρακι τις προαλλες και το καναν να. Τωρα εχουμε μαλιστα ξεκινησει νεο συνηθειο, οταν τρωνε μαζι μας για ν αμην την πεσουν στα πιατα μας τους δινουμε απο ενα κομματακι ψωμι και το μασουλανε σιγα σιγα. Πολυ τους αρεσει γιατι ακινιζουν και τα δοντακια τους. Επισης εχω αρχισει καποια πραματα να μην τους κανω αλοιφη, οπως τον τραχανα τους το δινω οπως ειναι, λιγο μπανανα στο χερι, τετοια.

Κατερινα μοναξιες ε? Η βροχη ειναι κατι που γενικως δεν παω.Το κατανοοω οτι στην πισινα μαθαινουν περισσοτερα, απλα αν παμε σε κανα νησι θα εχουν γενικοτερα πιο πολλα ερεθισματα , οχι μονο μπανιο, αλλα βολτες καθαρο αερα. Θα εχω και την Ελενα να πηγαινουμε για καφε και να μου διαθετει τα κινεζικα. Στους φιλους τιμη κοστους Ελενακι ετσι? :lol: :lo

Shoppers girls για προτινετε καμια γαλοτσουλα γιατι γινομαι χαλια ξαθε φορα με τη βροχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία πρέπει να εκδηλωθεί η ίωση για να κολλήσει. Όχι απλά επειδή έρχεστε σε επαφή με κόσμο πρέπει κιόλας να νοσήσετε. Καλύτερα να τις πας πριν την θάλασσα κολυμβητήριο για να μην τρέχεις στην παραλία και δεν φτάνεις. :lol: Εγώ γι'αυτό το κάνω θέλω να είναι εξοικειωμένος με το νερό πριν πάμε θάλασσα.

Έλενα θυμάμαι όταν είχαμε τις κοιλούμπες που ψάχναμε τα πολυκαρότσια και τώρα κοιτάμε για τα επόμενα καθισματάκια. Πωπω πως περνάει ο καιρός.

Νάνσυ συμφωνώ κι εγώ με την Σοφία για τα πλεκτά για μωρά.

Κατερινάκι να χαίρεσαι τον σύζυγο. Να τον χαίρεστε όλη η οικογένεια.

Σοφία ααα εγώ έχω 2 γαλότσες. Η μία είναι burberry και η άλλη juicy couture.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Έλενα σου έχω πρόταση και όποια άλλη κοπέλα ενδιαφέρεται να αγοράσει καλοκαιρινά φορμάκια από Κινεζία. Να διαλέξουμε unisex σχέδια και να αγοράσουμε τα πολλά κομμάτια και να τα μοιραστούμε. Ε? τι λέτε? Πχ. έβλεπα κάποια που είχαν πχ.3 δολάρια το ένα αλλά έπρεπε πχ. να πάρεις 20 αν 2 κοπέλες θέλανε να τα μοιραστούν αμέσως αμέσως έχουν από 10 φορμάκια με 2μιση ευρώ το ένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να δούμε τα νούμερα όμως γιατί τα μωρά μας δεν φοράνε τα ίδια νούμερα.

Εμένα το καλοκαίρι θα φοράει σίγουρα το 10-12 ή το 13-18.

Μου άρεσαν κάτι paul frank αλλά συνεχίζω να κοιτάω είναι αμέτρητα τα σχέδια.

http://www.aliexpress.com/item/Baby-bod ... 97689.html

http://www.aliexpress.com/item/6pcs-lot ... 61664.html

http://www.aliexpress.com/item/Baby-bod ... 92176.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai bre κοριτσακια δικαιο εχετε με τα μωρουδιακα γιατι με μια κουκλα φτιαχνεις ζακετακι αλλα το θεμα ειναι οτι οι μονες που ξερω με μωρα ειστε εσεις :lol::lol::lol:

ελπιζω να πουλησω εστω τα μισα για να πω οτι εβγαλα εστω κ καποια απο τα λεφτα που χαλασα..ολα στη ζωη ενα ρισκο ειναι..ελπιζω τουλαχιστον η παιδοψυχολογος που εχει τρελα με τα χειροποιητα κ τα φοραει συνεχεια να παρει κατι.η φιλη μου εχει πολλες φιλες κ ελπιζω εστω κ δυο να καταφερει να μου πουλησει.απλα εαν δω οτι πουληθουν καποια μετα θα πρεπει να φτιαξω τυπου μπολερο ή οτιδηποτε δεν χρειαζεται νουμερα για να μου προωθει σιγουρα μονο με κασκολ δεν προκειται να γινει δουλεια.απλα πρεπει πρωτα να ξεκινησω απο αυτα γιατι εαν δεν γινει τιποτα να μην χασω πολλα λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα καλη ιδέα αυτη με τα φορμακια αυτα που έβαλες με το Paul frank μου αρέσουν πολυ !!!!! Όταν το αποφασίσουμε και εγω μέσα ειμαι :D

Και απο νούμερα καλυτερα το 13-18 νομίζω πιο σίγουρα θα ειναι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ κάνε και τα 2 και για ενήλικες και για μωρά. Αποκλείεται να ξέρεις μόνο εμάς. Ολόκληρο παιδικό πάρτυ οργάνωσες δεν είχε παιδάκια? :roll::roll: Στο επόμενο παιδικό πάρτυ μαζί με τις δημιουργίες στον μπουφέ δείξε και τις δημιουργίες για μωρουδιακά-παιδικά μαλλινάκια και θα ξετρελαθούν οι μαμάδες.

Κατερίνα οκ θα το ψάξω λίγο με τα νούμερα (Έλενα θέλω βοήθεια :lol: ) και θα σου πω. Μπορώ να τα παραγγείλω πχ. εγώ και να βγάλω τιμή μονάδος και αναλόγως πόσα θα πάρει η κάθε μία πληρώνει και το ανάλογο ποσό. Έτσι κάποιες κοπέλες δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσουν και κάρτα ;) Φυσικά γι'αυτές που μένουν μακριά μπορώ να τους τα στείλω.

Άσε που εννοείται ότι κάθε τι που ψωνίζουμε θα μπαίνει Photo στην ομάδα. Εγώ περιμένω να έρθει το τζάκετ πρώτο για να σας βάλω photo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω Σταυρούλα είμαι μέσα στις αγορές και έχω και web banking οπότε θα μπορώ να βάλω άμεσα τα χρήματα σε όποια κοπέλα τα παραγγείλει.Αλλά και γω μπορώ να παραγγείλω αν δεν θέλει κάποια κοπέλα να χρησιμοποιήσει κάρτα.Και εκτός απο κοριτσίστικα, με ενδιαφέρουν και αγορίστικα για το γιο της κολλητής μου.

Κατερινάκι, πολύχρονος ο σύζυγος, να είστε γεροί και ευτυχισμένοι!Ερώτηση: έχετε αποφασίσει που θα είστε το τριήμερο της Αποκριάς?Βέροια ή Καστοριά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαίνεται θα φτιάξω κι εγώ μία λίστα σαν της Αλέκας όπου θα γράφω τα ονόματα, τα μωρά, το φύλο και το νούμερο που φοράνε για να μην χάσουμε τον μπούσουλα. :lol: Να οργανωθούμε τώρα στην κρίση. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapes mou, ti kanete? blepo exei kinisi simera kuriaki. den boltarete??? ego simera piga gia kafe xoris ta mora me tin nona tou toni. oraia itan ;)

boulitsa kai ego mesa gia ta rouxalakia :D etoimase listoula ;) leo na paroume liga kommatia gia arxi na doume kai poiotita kai meta an einai kala na paroume perissotera ti lete???

auto pos sas fainete? http://www.aliexpress.com/item/New-Arri ... 32288.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τα μπούνια στην κινεζια!! :lol::lol:

Βρειτε μου μαγιω για το Στραταρα για να ειναι γκομενος στην παραλια!!

Χριστινα πολυ ωραια αυτα με το μικυ!

Συμπεθερα να χαιρεστε το στρατηγο!!Πολυχρονος!Κι εκεινος να χαιρεται τις γυναικαρες του και τον ομορφο γιοκα του!Τι δωρο θα του κανεις???

Ναταλι μεχρι τα 12 λεει ο νομος για τα καθισματακια αυτοκινητου.Αναλογως και την αναπτυξη.Αυτο γιατι η ζωνη του αυτοκινητου δεν εφαρμοζει σωστα σε ενα μικρο παιδι και μπορει να γινει επικυνδινη. πχ πνιγμος.

Σε πολλα καθισματακια βγαινει η πλατη και μενει το booster απο κατω για να ειναι πιο ψηλα και να φοραει τη ζωνη του αυτοκινητου.

Τα καθισματα εχουν κατηγοριες. http://www.ioas.gr/index.php?ID=ULJMzxuSKJVgoVL0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nανσουμπα μακαρι να παει καλα η μπιζνα.Οντως για τα πιτσιρικια και πιο οικονομικα θα σου βγει και πιο ευκολα θα πουληθουν.

Το νου σου ομως στην εφορια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα δεν τρελαίνομαι αλλά εντάξει έτσι κι αλλιώς έχει μόνο 6 κομμάτια δηλαδή 1 κομμάτι ίσως να το έπαιρνα. Κάτσε να φτιάξω πρώτα λίστα γράφτε τα καλοκαιρινά σας νούμερα για να τα προσθέσω.

Λέλα το δοκίμασα το μπλέντερ όντως πολύ καλό. Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boυλι τα πλενετε κι εσεις τα δοντακια σας??Εχω παρει αυτο το δαχτυλοβουρτσακι,αυτο εχεις?Του αρεσει πολυ του Στρατου!

Οκ με το μπλεντερ??Με την ιδια ποσοτητα νερου το εκανες?

Ελεναααααα???????????Ο γιος μου κακη παρεα??!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο λινκ που σας εβαλα δεν το αναφερει,υπαρχει η κατηγορια 1-2-3 δηλ.9-36 κιλα.

Τετοιο θα παρω.Υπαρχουν απο 80 ευρω μεχρι 500..

Εχει και στο τζαμπο καποια.Της nania,της ferrari.Αυτα ειναι σχετικα οικονομικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ και εγω να πάρουμε λίγα στην αρχη γιατι το καλοκαίρι με τις μεγάλες ζεστές θα τα εχουμε και μονο με την πανα.

Λια χρήσιμο αυτο που έβαλες για τα καθίσματα! Εγω προβληματίζομαι τι θα κάνω όταν δεν θα χωράει αλλο ο Νικόλας στο 0+ που έχω τωρα, να πάρω δεύτερο 9-18 ή να πάρω στην Αγγελική κατηγορίας 3 ή booster

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα ναι με την ίδια ποσότητα νερού το έκανα. Ναι την δαχτυλίθρα χρησιμοποιω και μένα του αρέσει πολύ.

Δεν σας είπα τι πάθαμε σήμερα. Ήταν ο μικρός με τον μπαμπά του και του είχε δώσει το τηλεκοντρολ να παίξει γιατί είχε πολύ γκρίνια γιατί πεινούσε (αφού έφαγε όλη την φρουτόκρεμα). Και μετά είδαμε το καπάκι που κλείνει τις μπαταρίες δεν κούμπωνε το είχε σπάσει με τα δόντια του και δεν το βρίσκαμε πουθενά οπότε και συμπεράναμε ότι το είχε καταπιεί.

Κορίτσια έτοιμη η λίστα. Περιμένω να μου γράψετε τα νούμερα. Ναι θα κάνουμε δοκιμή πρώτα και μετά αν θέλουμε ξαναπαραγγέλνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...