Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Καλημερα μανουλιτσες ρεπαρω κ εχω πλακωσει δουλειες σνιφ

Μητσακο μου της πηρα της φωτο σου απαντησα κιολας πολυ εξωτικο μαναρακι ο γιος

Εγω παιρνω καλα λεφτα βρε απο τα 18 δουλευω γιαυτο !!ευτυχως !!γιατι ο αντρουλης παιρνει πολυ λιγα κριμα τα πανεπιστημια του..

Μαρακι οι μικρες χειρονομιες ειναι οι καλυτερες κουκλιτσα μου γελασα πολυ με το κατσαριδακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα κοριτσακια!!!Παρ'οτι ειπα οτι δεν θα ανοιξω το pc μεχρι το μεσημερι,δεν καταφερα να αντισταθω!!!Περιμενω να κρυωσει η ζαμπονοτυροπιτα για να την τσακισω!!!!Αρχισα και το σιδηρο απο σημερα και εχω ξελιγωθει τωρα!!!

Μαρια,μ'αρεσει που δινεις στην Φωτεινη οδηγιες για να μιλησει ευγενικα στην πεθερα της :lol::lol::o:o:o:o:o:o Αυτη ευχαρστως θα την πετουσε εξω με τις κλωτσιες!!!

Πολυ ωραια φαση αυτο το σαιτ!!!Ποιο ειναι,γιατι μου δωσες ιδεα για τα γεννεθλια της γιαγιας!!!

Καλα ο αντρας σου ειναι πολυ γλυκος,αλλα εχει πολυ γελιο!!!!Σκεψου τωρα πως την ειδε,επειδη προφανως δεν γουσταρε με την καμια την κοκκινοσκουφιτσα,νομιζε οτι το εκανε για σενα!!!!!

Μην του λες μωρη τρελλη φορτωμενη αυτα που συζηταμε,θα σου εξαφανισει το μαμμυ και απο το pc στο σπιτι!!!!

Η Δημ,ειναι η αδυναμια μου το χω ξαναπει!!!Μην μας λες συνεχεια για αυτην γιατι αισθανομαι οτι αδικω την Χρυσανθουλα!!!Αυτο το κανει και η δικια μου,παιρνει ενα βιβλιο ,καθεται στον καναπε και μου λεει:μην μιλας διαβαζω τωλα παιντι μου!!!!Ασε που εχει δει τον παππου να παει τουαλετα με την εφημεριδα και παει και αυτη(κανονικα με τα ρουχα της φυσικα) καθεται στο γιογιο με ενα βιβλιο και σφιγγεται!!!!!Σουργελα παιδι μου!!!!

Φωτεινη,προσκυνω!!!!Δηλαδη με ολα αυτα που της λες δεν εχει παρει χαμπαρι ακομα οτι δεν τρελλαινεσαι για την παρτυ της????Αν οχι,τοτε προκειται για κλινικη περιπτωση οποτε η επιστημη σηκωνει τα χερι ψιλα!!!!

Αντε και εσυ ,παρανοικη αγορομανα σαν την αδελφη μου,που το παιδακι τους ειναι ενας αγγελος ενω η κορη της στριμμενη!!!Οταν ομως περασουν τα χρονια και ο γιος σου θα βρει την γυναικουλα του που θα σε διωχνει τα μεσημερια :lol::lol::lol: στο κοριτσακι σου θα πας για καφε!!!!

Ταχα που θα μπαινες το βραδυ !!!!!!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!!!

Συμπεθερα,πλακα κανεις τωρα με την πελατισσα!!!!Αν τα ειπε αυτα σε εσενα,σκεψου να πετυχαινε εμενα ή την Φωτεινη στο ταμειο τι θα λεγε :lol::lol: Θα μου πεις μπορεις να πεις και τπτ,στον τρελλο λεμε παντα ναι!!!!

Ρεπαρεις και κανεις δουλειες!!!!!!Σε κολλησε ο καντακουζηνας!!!!Παρε το Βασ και παρε τους δρομους παιδι μου!!!!Το pc μην πιασεις γιατι θα χαζεψω και σημερα,θα παθει εγκαυματα ο εγκεφαλος μου ,που λεει και ο Μιτσακος!!!!

Μιτσι,σε νοιωθω!!!!Γυναικολογος το χειροτερο μου!!!!Καλυτερα να παω στον οδοντιατρο για 3 απονευρωσεις παρα αυτο!!!!!

Τι λες καλε που δεν θα τους κυνηγανε?Αυτοι οι αντρες εχουν περαση στις γυναικες!!!!

Αλεξ,που εισαι καλε?????Ακομα σημειωσεις κρατας???Δεν τα παιρνεις ευκολα μου φαινεται!!!Εσυ θα μεινεις στην ιδια ταξη!!!!Ασε που με τον οιστρο που με εχει πιασει,αν αφηνεις κενα θα με ξαναβρεις στη σελ 90!!!!!

Αντε καλε μπες να μου πεις για την στολη!!!!Να το προσπαθεισω ή οχι???

Παω να φαω και να κλεισω το pc!!!!Xριστε μου,πιο πολυ κολλημα εχω φαει απο οτι τα παιδια σας με τις πιπιλες!!!!!!Αντε γεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω ρε έχω φάει κόλλημα με το mammy θα με απολύσουν στο τέλος...χα χα...

Μάγκυ όντως ισχύει αυτό με τα πτυχία που λες...και ο συνάδελφος του λυκείου είναι αλλά είναι τόσο καπάτσος που παίρνει πολλά λεφτά.Για μένα είναι υπερεκτιμημένος,αλλά κάνει κάτι που δε μπορώ να κάνω εγώ.Είναι απίκο για το αφεντικό και όλη του την οικογένεια 24 ώρες το 24ωρο.Δηλαδή αν θέλει να του αλλάξει λάμπες που λέει ο λόγος στη βίλα του Κυριακή βράδι θα πάει και ας είναι 30 λεπτά με το αυτοκίνητο..Εγώ έχω ξεκαθαρίσει το 8ωράκι μου μέχρι εδώ δε θέλω άλλα.Τη δουλείτσα μου και τέλος.

Χαρά το site είναι: http://www.print-photos-online.com/

Εγγυημένο,το δοκίμασα 2 φορές οπως είπα.Περιηγήσου λίγο και ότι θες σε βοηθάω αν και είναι απλό.Είναι οικονομικά και κάνουν εντύπωση.

Εμένα θα μου πείτε που θα βρω αυτό το κασκόλ για δώρο στη μάνα μου που γιορτάζει 19 Μαρτίου.Το είδα Live και δε ρώτησα από που το πήρε η κυρία.Το βρήκα στο net Σε ένα blog velonistas έστειλα mail αν τα πουλάνε αλλά απάντηση δε πήρα...Δε φτιάχνει και η Αλεξ τέτοια να της παραγγείλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι η τυχερή σου μέρα!!!!!Τα φτιάχνει η νονα του ανηψιουμου!!!Εγω τα Χριστούγεννα με αυτά ξελασπωθηκα!!!!Πολύ οικονομικά και ομορφα!!!!

Αν θές πες να σου στείλω τηλ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυσσάρες!!!Δεν έχω λόγια πια!!!Πώς θα σχολιάσω 10 σελίδες;Έχε χάρη που απεργώ σήμερα κι έχω βάλει και φαΐ!!!Τι ανωμαλία με έπιασε σήμερα;Κάθε μέρα υποφέρω για να ξυπνήσω για το σχολείο,σήμερα που απεργούσα ξύπνησα από τις 6,20 και με πήρε ο ύπνος κατά τις 8 παρά.Το Αγγελικάκι μου όμως είχε άλλα σχέδια και ξύπνησε 8,15.Δε με πείραξε όμως έκανα αυτά που ήθελα.Θα βγουν και τα γεμιστούλια μου σε λίγο και θα φτιάξω κανα 2 μηλοπιτίτσες με σφολιάτα.Τα νέα μας είναι τα ίδια.Η Αγγελική έχει εμπλουτίσει το λεξιλόγιό της.Η καινούργια φράση που λέει είναι :Γ@@ώ την Π@@@@να μου!!!Είπατε κάτι;Μόλις την άκουσα έπαθα σοκ.Το Στελλί μου καλά κι αυτό,μεγαλώνει και ομορφαίνει η ψυχουλίτσα μου! :x

Μαγδούλα,πήγατε στο πόνυ με το Βασιλάκη; :) Με τη δουλειά τι έγινε;Βρε τρελή πιο πολύ άγχος έχουμε εμείς από εσένα!!! :lol::lol::lol:

Άλεξ μου,τι έγινε με το τουριστικό γραφείο τελικά;Για το αν θα φύγουμε από τη Λήμνο δεν ξέρουμε.Και θέλω και δε θέλω.Δεν ξέρω τι θέλω με λίγα λόγια.Ό,τι κάτσει θα δούμε.Το μόνο που ξέρω είναι ότι δεν αντέχω πάλι μετακόμιση.Ακόμα δεν έχω κάνει την εγγραφή μου στο σάιτ,απαράδεκτη.Πώς νευριάζω με αυτά που λες;Μου θυμίζεις μια φίλη μου από εδώ.Τι δε θες να παίρνεις λεφτά;Άκου να δεις Άλεξ μου,δε σημαίνει ότι επειδή εσύ είσαι χαζή και ντρεπόσουν εμείς δε θα ψωνίζουμε κανονικά.Άλλωστε βάζεις τον κόπο σου και πρέπει να ανταμειφθείς για αυτό.Έτσι όπως σκέφτεσαι δεν πρόκειται να βγάλεις ούτε ένα ευρώ και οι καιροί είναι δύσκολοι και προς το παρόν δεν έχεις άλλη δουλείτσα,για αυτό άσε τις εξυπνάδες.Πώς είναι το Κωνσταντινί μας;

Σταυρουλίτσα μου,θέλει την προσοχή όλων σας το Εμμελειάκι ε;Μήπως θα ήθελε ένα αδερφάκι για παρέα;;;;; :idea: Άντε μπαίνε πιο συχνά να μας λες τα νέα σου!!! :D

Φωτεινούλα,την παλεύεις;Δεν κάθεται ο κώλος μου ρε συ αλλά δεν μπορώ και διαφορετικά!Θέλω και τα παθαίνω,μη νομίζεις!!! :lol::lol: Καλά τρομερό σκηνικό με την πεθερά.Μου αρέσει που μουρμούραγε κιόλας. :lol::lol::lol:

Μαριά,τι κάνουν τα κορίτσια και η σέξι κοκκινοσκουφίτσα; :lol: Νομίζω πως μετά τη θεια που σου έτυχε που δε σταμάταγε να μιλάει δε θα ξανακαλέσει άγνωστο άνθρωπο στο σπίτι σου.Α πα πα πεθερά!!!Πολύ γέλασα που είπες ότι ρίχνεις στον άντρα σου στα μυαλά σίγουρα 10 χρόνια! :lol::lol: Το σκηνικο δε με το wettex και το χυμό όλα τα λεφτά.Ακού Δήμητρα είσαι καρφί. :P Όσο για του Αγίου Βαλεντίνου,ήρθε ο καλός μου πριν φύγει στο κρεβάτι,με φιλάει και μου λέει:"μωρό μου,χρόνια μας πολλά!Γιορτάζουμε σήμερα,γιατί γιορτάζουν οι ερωτευμένοι".Το πώς συγκινήθηκα δε λέγεται. :) Τι κρίμα μωρέ με το παιδάκι;Όντως,μόνο η υγεία μετράει.Ρε συ κι εγώ νόμιζα ότι θα έχω θέμα με την πιπίλα,αλλά τελικά την κόψαμε πολύ ανώδυνα.Αυτό που σίγουρα θα μας δυσκολέψει και στις δύο είναι το μπιμπερό.Για να πω την αλήθεια στην παρούσα φάση που βιάζομαι το πρωί να φύγω με βολεύει αλλά πρέπει κάποια στιγμή να το κόψουν.Ξυπνάνε ακόμα για γάλα;Όντως είναι υπερβολή,δε νομίζω ότι τους προσφέρει κάτι.Συμφωνώ μαζί σου πρέπει να το κόψουν.Η παράσταση μάπα ε;Όπως η πεντάμορφη και το τέρας που είχαν έρθει εδώ το καλοκαίρι.Ήταν και σε σκηνοθεσία Χάρη Ρώμα μη χέσω.

Ρουλάκι,την κάνατε την έκπληξη στον μπαμπά με τη φωτογραφία του Αγίου Βαλεντίνου;Τι δυσάρεστο κι αυτό με την κοπέλα;Τι να τη βασάνιζε και πήρε τέτοια απόφαση;Είχε παιδάκια;Τι φατσί μωρέ κι αυτός ο Τασούλης;Παπαγαλάκι σκέτο.Πάλι με εκδρομούλες ήσασταν ε;Μπράβο μπράβο! :D

Χαρουλιτάκι μου,αναρρώνεις;Αμάν βρε παιδί μου,τι ήταν αυτό το πράγμα φέτος;Ρε συ βούρκωσα με την ατάκα της Δημητρούλας η μαμά δεν είναι γιατρός αλλά μαμά μου!!!Αι στο καλό τα σκατούλια!!! :x Καλέ η μαϊμού εφημερία ήταν που έλεγες ότι δουλεύεις αλλά είχες πάει τσάρκα.Είσαι καθόλου καλύτερα ρε φιλενάδα;Με διαφώτισες μια χαρά με τα γενόσημα.Όποτε θέλεις για αύριο στείλε μου μήνυμα.Αν γίνεται μετά τις 8,30-9,00 για να έχω βάλει τις μικρές για ύπνο. ;) Αλλιώς δουλειά δε θα κάνουμε.Άσε κι εγώ σκέφτομαι απο'δω αλλαγές που θα κάνω στο σπίτι μου στην Αθήνα.

Μητσάκο,πήγες γυναικολόγο ε;Εγώ έχω να πάω από πέρυσι τα Χριστούγεννα για τεστ παπ.Φέτος δεν πήγα. :oops:

Αυτά!Χαρά,να είσαι επιεικής με τη βαθμολογία.Σκέψου ότι είχα να σχολιάσω 10 ολόκληρες σελίδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα να μαι κ εγω πεθανα στις δουλειες παιξαμε κ λιγο στον κηπο κ τον κοιμησα να κανω μπανακι γιατι οταν ερθει ο συζηξ θελει βολτα καλε τι επαθρ καθε μερα βολτα θελει σπανιο γιαυτον..

Φουφουκι μου αστραφτερο μου μου λειψες εμενα παλι λεω γαμω το κελατο μου !

Επισης κανει οτι βηχει σαν ψοφογερος κ οτι φτυνει που τα βλεπει θα θελα να ξερα

Καλα για το περιοδικο στην τουαλετα κ μενα αγκαζε κ ο συζηξ κ ο βΑσιλης χαχα

Αλεξουκω μιλησαμε αλλα μετε εμποδιον με τα βασανακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυναικολογο μπλιαχ αλλα πρεπει μην το αμελουμε εμενα το μαρακι με μΑλωσε κ ειχα παει κ μου κανε πλακα η γυναικολογος μου μα δε σου λειψαν αυτα τα δαχτυλακια χαχαχα

Ενα ογκραντεν εκανα γιατι ειχα σιδερο ξεσκονισμα σφουγγαρισμα μπανια ουτε θυμαμαι τι αλλα ιυτε να κιυνηθω μπορω τωρα κλαταρα!!!

Συμπεθερα παντου μαρι ακρες εχεις;; Το κασκολ μΑρακι οντως απαιχτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να σου π κ εγω το οχταωρακι κ ονω απο την πορτ θαλω να κανω κ δε μενοιαζουν τα λεφτα τα παραπαΝω

Συμφωνω σιγα μη πουλησουμε κ την ψυχη μας για τα αφεντικΑ ημαρτον εμεις ακομα δεν ξερω τι θα γινει δεν μας ειπαν κατι

Παντως οτι κ νΑ γινει εγω θα χαρω ειτε για μενα ειτε για τη συναδελφο μου

Κ αμα δεν ειχα τον βαση ουτε θα το κυνηγαγα αλλα θελω να του παρεχω μια ευολη ζωη αυριο μεθαυριο

Οπως καναν τα πεθερονια κ η μαμα μου

Ιππικο δεν πηγαμε αστα ντροπη μου αλλα δε προλαβαμε θα παμε συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατεριναααααααα,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!Και πανω που ελεγα οτι θα σου στελνα μην γιατι το σκεφτηκα οτι θα απεργεις!!!!Παλι καλα που εμφανιστηκες,αρχισα να ανησυχω!!!

Καλα με το σχολιασμο,καμια δικαιολογια :4 και επειδη εισαι φιλη μου!!!!Εγω ειχα να σχολιασω 8 σελ και ειδες κατεβατα!!!!

Τι γλυκουλης ο συζηγος!!!Εγω εκεινη την μερα γυρισα σπιτι στις 9 απο το συνεδριο,ηταν και οι δικοι μου εδω και οταν πηγαμε πανω ,μου ειπε ο αντρας μου οτι ως που να γυρισει απο το μπανιο,ροχαλιζα!!!!Ασε που θα με πειτε ξενερωτη αλλα δεν την γουσταρω αυτη τη γιορτη καθολου,παρ'οτι οπου γαμος και χαρα η Βασιλω 1η!!

Πλουσιο λεξιλογιο η Αγγελικουλα!!!Η δικια μου δεν παει πισω φυσικα!!!!Προχθες εβαζα αρωμα και μου λεει:"καλε βαλε με λιγο και μενα την πο@@@@α!!!!"Οσο δε για το μα@@@α....ευτυχως τελευταια ξεχασε το γμτ!!!!Θα νομιζει κανεις οτι ειμαστε νταλικιεριδες,οχι οτι εχω τπτπ με τον κλαδο δηλ,αλλα επειση συνηθιζεται η εκφραση!!!

Για το ραντεβου μεσα,αλλα μετα τις 10 θα σου στειλω μην,εχει και ωραριο μπουζουκτζους η δικια μου!!!

Συμπεθερα,μονο που σε ακουσα κουραστηκα!!!Αλλα πανε βολτιτσα,τωρα που εχει τα κεφια του ο συμπεθερος!!!Σκεψου εμενα που θελω και δεν μπορω!!!!Λυσσαω να βγω εξω!!!

Πολυ γελασα που λες οτι εχω παντου ακρες!!!Παντως χωρις πλακα ολο γνωστους βρισκω,αφου οι συναδελφοι στη δουλεια αν εχουν κανενα προβλημα δεν ανησυχουν,λενε ασε καποιον θα ξερει η Χαρα!!! :lol::lol:

Ετσι ειναι ρε εσυ,τωρα που εχουμε παιδια ειναι αλλιως,διαφορετικα σιγα μην συμφωνουσα να ξενιτευτει ο αντρουλης μου,αλλα για καλο ολων μας θα γινει!!!Θα παει να εξειδικευτει σε μια εξεταση που την κανουν αλλοι 2-3 στην πολη!!!Για να ξεχωρισει απο τους αλλους το κανει!!!

Σημερα ειμαι καλο κοριτσι,διαβασα κιολας οποτε δεν εχω τυψεις που γραφω παλι!!!

Με πηρε και ο δικος μου,μου πηρε αιμα το πρωι και ηταν καλυτερα τα αποτελεσματα!!!Αυριο θα παω για αξονικη,να τελειωσουμε και με τον ελεγχο!!!

Σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι πάλι!!!!Τελικα έχω αναγάγει το μαμμυ σε τουιτερ :lol::lol::lol: Αλλα γυρισε ο καλός μου και με νευριασε πάλι!!!!Τον περίμενα να φάμε και μου λέει:έφαγα στη δουλεια,είχε μια εκδήλωση και μετά μπουφε :twisted::twisted::twisted: Τσακισα και εγώ τις φακές που μου στειλε η μανούλα μουυ και ότι είχε απομείνει από την τουρτα :lol: Πολύ τελειες τις είχε κάνει!!!!!Αυτά που ελεγε η επισκέπτρια σου Μαία,είμαι λίγο κηφιναριο τελικα :oops::oops:

Μετά θα παμε μια βόλτα στο κοριτσάκι μας,δεν αντεχω άλλο,επαθα στερητικό!!!!Θα βάλω μάσκα και θα παω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα φλασια τώρα!!!Λέω αυτό και φεύγω.Οπως σας είπα,μα του Αγ.Βαλεντινου δεν το έχουμε πολύ!!!Εγώ όμως ένα απωθημένο έχω,από την εποχή που τα χαμε πρωτοφτιαξει ακομα,που είμασταν στα μέλια και έκοβε φλέβες για πάρτυ μου,αυτά τα μπαλόνια καρδούλες με το στήριγμα από κατω.Ποτε δεν μου πήρε,σιγά μην κυκλοφορώ σαν τα 15χρονα με το μπαλόνι,μου λέγε.Φετος το πρωί μου λέει:λέω να πάρω ένα μπαλόνι στην Δημ,που είναι ο ερωτας μου :shock::shock::shock: Τολμά του λέω να μην μου φέρεις και μένα και ταλεμε!!!Μετά γέλαγε,φυσικά δεν έφερε σε καμία μας!!

Καλός είναι μωρέ,απλά μα τα χρόνια ξινεψε λίγο!!!Προχθές όμως που σηκώθηκε και με είδε στο μπάνιο να πονάω,με πήρε αγκαλιά να με πάει στο κρεβάτι :D:D

Δεν υπαρχει η μαγεία του πρώτου καιρού,αλλά περνάει σε άλλη φάση η σχέση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!καλε τι εγινε;;ποσες σελιδες γεμισατε;;;Κυρια Χαρα μην με κοψετε,ετρεχα παλι ολη μερα σημερα,αν δεν σχολιασω το βραδυ γιατι λεμε να δουμε ταινια,αυριο πρωι πρωι οπως και δηποτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα ‘μαι παλι!!ακυρωθηκε η ταινια γιατι εχει ποδοσφαιρο…μπιαχ!!μολις κοιμηθηκε η μικρη αφου λυσσαξε γιατι ηθελε να δει παιδικα αλλα δεν μασησα!!!Τα νεα μας …τιποτα σημαντικο,η Κωνσταντινα καλυτερα ,εγω ακομα στην αναζητηση..αλλα διαβαζω κατι αγγελιες..πολυ γελιο!!’’κοπελα ζητείτε να παιζει Playstation’’ ’’ηλικιωμενη ζητα συνοδεια για εξοδους σε θεατρο’’ :lol::lol: !!ας σχολιασω γιατι δεν θελω να μεινω κ στην ιδια ταξη σαν την Κατερινα!!χαχαχα σελιδα 18 oh my God :o !!!

Μαγδουλα λυσσαξε η μικρη μου το πρωι…εχει κ αποψη με τα ρουχα και αν δεν τα εβγαζε δεν θα ησυχαζε :evil: !!!αλλα πες που σου ειπε καλημερα :D !!πως είναι το χερι σου;ενταξει πια ,ο αντρας σου από ποιον πλανητη ηρθε;;ακου να προσεχει τα χαλια!!!και μην παραπονιεσαι καλε που σας παει κ βολτουλα ο ανθρωπος κουρασμενος μετα την δουλεια!!! Αρχισε τελικα χορο η Ευγενια ε;μια χαρα!!αλλη καλε εμεινε εγκυος σπιτι σας;; :lol::lol: Δεν αρεσουν στον Βασιλη οι αποκριες :shock: ;οικονομικος σου βγαινει.. :lol::lol: τι άλλο θα ακουσουμε από αυτά τα παιδια!! Ακου να σε πει η άλλη κακια υπαλληλο!!οτι να ναι!!ξερεις τι θυμηθηκα;που μιλαγαμε στο τσατ μια φορα κ ειχες κ πελατισσα κ σε ρωταγε αν ψαχνεις για εκεινη!! :lol::lol: τι γελιο ειχα κανει!! τι ωραια που εχετε κ τον κηπο..εμεις περιμενουμε πως κ πώς να μπει στο σχεδιο ένα κτημα στα Καλυβια και να χτισουμε εκει,αλλα πολύ το αργουν. Καλε δεν αφησες κ καμια δουλεια,ασε κ τιποτα να κανει η κατακουζινα!! :lol::lol::lol: πολυ γελασα με τον ψοφογερο!!ογκρατεν μακαρονια;πολύ μου αρεσει!!!εγω ευτυχως εκανα το σιδερο προχθες και δεν εχω τιποτα αλλα μαζευτηκαν παλι τα απλυτα και φτου και από την αρχη!!!

Χαρουλιτα ευτυχως καλυτερεψες!!ποτε γυρνας στη δουλεια ειπαμε;; :lol::lol: τοσος πονος η πνευμονια;ευτυχως δεν το εχω ζησει κ ελπιζω κ να μην το ζησω!!!καλα 3 σιδηρος;;; :o:o ουτε η Κωνσταντινα όταν δεν ετρωγε τιποτα δεν ειχε τοσο!!να προσεχεις λιγο τον εαυτο σου καλε!!!!οι στολες απλα τελειες!!!αλλα πανακριβες!!την 1η θελεις να φτιαξεις;κοιτα,ευκολη φαινεται ,εχω φτιαξει φουστα με τουλι και δεν είναι τιποτα,η καπα ευκολη με ένα υφασμα και λιγο ραψιμο για την κουκουλα,το από πανω δεν ξερω πώς να κανεις…σε ραψιμο μπλουζας δεν εχει φτασει η χαρη μου :lol::lol: !!!τα εχεις κι εσυ τα τυχερα σου πουλακι μου;τσαμπα η ζημια στο αμαξι!!!εμενα μια φορα μου εστειλαν δωρο στο γραφειο ένα αρωμα,αλλα η συγκεκριμενη ζητουσε αποκλειστικα εμενα γιατι καθομουν υπομονετικα στο τηλ με τις ωρες και εψαχνα ότι πτησεις ζητουσε,της τα εστελνα γραπτως ,της ανανεωνα τις κρατησεις για να μην χασει τις θεσεις μεχρι να αποφασισει,αν δεν υπηρχε θεση ξεροσταλιαζα στο τηλ με την αεροπορικη να βοηθησει να βρουμε θεση…ε παλι καλα που το εκτιμησε!! Καλα η Δημητρα φοβερο μουτρο!!θα εχει γινει ο φοβος κ ο τρομος στο σουπερ μαρκετ!!! :lol::lol: με το τουριστικο δεν εχω νεα ακομα,ειπε ακομα κ αρνητικη απαντηση να είναι θα ενημερωθω,αλλα μεχρι να δουν ολο το πακετο με τα βιογραφικα….!!!

:lol::lol: λες να σε πω τζαμπατζου βρε τρελη που βρηκες κ ένα σωρο επιχειρηματα;;;κοιτα που θα τσακωθουμε τελικα επειδη θελετε να τα αγορασετε!! :lol::lol: ωραια λοιπον θα κανουμε συμφωνια,θα στειλω πρωτα ένα δωρακι για την Δημητρα κ για οποιο άλλο παιδακι της παρεας μας θελει και αν θελετε και κατι άλλο για δωρο τοτε το πληρωνετε,οκ;το κανω γιατι θελω να σας το κανω δωρο,εδώ εκανα δωρακια σε απλες γνωστες ,για τις φιλεναδιτσες δεν θα κανω ;απλα δεν θελω να νιωσει καμια υποχρεωμενη κατά ένα τροπο επειδη ειμαστε φιλες ότι πρεπει να παρει,οκ; Μολις φτιαξω κατι αλλα σχεδιακια θα αρχισω να ανοιγω θεματα σε μαμαδοσαιτ να του δουν,τι άλλο να κανω λες;;

Από το τσαι λες το εξανθημα ε;βασικα ηταν κ με γευση βανιλια-καραμελα κ δοκιμαζε κ έκανε κ μμμμμ ευχαριστησης!!! Κι εσεις με τον υπνο βλεπω σταθερα ε;εμενα τωρα δεν θελει να ξαπλωνω διπλα της αλλα να καθομαι στο πατωμα διπλα της :?:? …!!!με λιγη τυχη λες να μην με θελει καν στο δωματιο;; :lol::lol: !!αχ μας πουλανε κ μας αγοραζουν οι σκατουλες!!!ακου μπαμπουλη μου!!!η φωτο που εβαλες είναι τελεια!!! Στο supermomrocks.me τι να δουμε καλε;δεν καταλαβα. Φουλ προγραμμα για θεατρα κ παραστασεις εχεις κανει ε;τελεια αφου αρεσει κ στην Δημητρουλα!!εβδομαδα Minnie;;που;;μονο Θεσ/κη;

Τι βλεπεις κι εσυ στην δουλεια κάθε μερα..θελει γερο στομαχι!!!δεν θα μπορουσα να το κανω με τιποτα!!

Αλλαγες στο σπιτι διαβαζω ,ε ρε τι τον περιμενει τον αντρα σου!!εμενα ο δικος μου είναι ολο σχεδια και αλλαγες,εδώ ελειπα καν 2ωρο για δουλεια κ όταν γυρισα μου ειχε αλλαξει διαρρυθμιση στο σαλονι!!!θα φυγει τελικα ο αντρουλης ε;τι να κανει και αυτός;ότι καλυτερο για εσας!!αυτο με το φαγητο κι εμενα μου το κανει,τον περιμενω και δεν φτανει που αργει,τρωει και δεν παιρνει ένα τηλ να πει εφαγα κ θα αργησω κιολας,φαε κι εσυ!!αχ μωρε ο αντρουλη σου,κι εμενα όταν αρρωσταινω με φροντιζει ,δεν θα παθουν τιποτα βεβαια να το κανουν και όταν ειμαστε καλα!!!!

Μαρακι πως εισαι;καλυτερα;κι εμενα αρχισε να βηχει ο αντρας μου ,ελπιζω να μην με κολλησουν οι 2 τους,τους εφαγα!!!!καλα η αφεντικινα παει καλα;;;δεν ειπαμε να βηχει ο άλλος χωρις να βαζει κατι μπροστα αλλα να τρεχει στη τουαλετα;;;που να κρατησεις τον βηχα;;καλα κανατε κ το ειπατε στον παιδικο,αλλα τι παει να πει ότι κ σε κεινους τους τα φερνουν;δεν πρεπει να ελεγξουν τι προτεινουν; Τι κριμα για το κοριτσακι ρε γαμωτο :( ,ελπιζω να μπορει να διορθωθει κ να μην είναι μονιμο το στραβωμα και το ματακι!!αχ δεν φτανει που μας βαζεις να κανουμε κ μαθηματικες πραξεις,βλεπω και τον παχυλό μισθο του συναδελφου σου κ συγχιζομαι… αυτή η Δημητρα..τι να πω;; :lol::lol: επρεπε να τελειωσει κ το βιβλιο;; :lol: Πολύ ωραιο το κασκολ,πολύ θα ηθελα να ηξερα να πλεκω.. εχω καποια μπλογκ που πλεκουν διαφορα αλλα από ότι ειδα εχει η Χαρα ανθρωπο.

Φωτεινακι μου φαινεται θα ξεχασες τις γκρινιες του Αλεξ!!μηπως βγαζει κανενα δοντακι το κοριτσι μας;καλα δεν την αφηνες την πεθερα να περιμενει και εσυ να πας να ξεκουραστεις; Αντε σε περιμενουμε!!!

Μιτση μου καλες οι εξετασεις σου τουλαχιστον;κι εμενα δεν είναι το καλυτερο μου ο γυναικολογος,αλλα κατσε να δω ποτε εκανα κι εγω παπ ,μηπως περασε χρονος.εγω τετοιο υπερηχο εκανα κ τους πρωτους μηνες της εγκυμοσυνης κ δεν εμπαινε κ ο συζυγος μεσα,δεν μπορυσε να το δει το θεαμα.. :lol::lol: βρε τρελη κι εσυ,τι δεν καταλαβες τι φτιαχνω;δεν σου εδειξα την άλλη φορα το blog;;το εχω κ στην υπογραφη μου.

Κατερινακι απεργία σημερα,θα χαρηκες τα κοριτσακια σου!! ε δεν το ξερεις;μιαμερα να θες να κοιμηθεις θα ξυπνησεις χωρις ξυπνητηρι !!τωρα να πω μπραβο που εχει μεγαλωσει το λεξιλογιο της η Αγγελικη;;;εμενα χθες ,κατι εκανα κ λεω γα@@το..κ την ακουω να επαναλαμβανει!!!αααααα!!!!!!!ευτυχως που ελειπε ο μπαμπας γιατι τον κυνηγαω να μην λεει τετοια μπροστα στην μικρη γιατι είναι θεμα χρονου να της κολλησει καμια τετοια κουβεντα!!για τις αγορες ισχυουν αυτά που εγραψα στην Χαρα!!μην με μαλωνεις!!σνιφ σνιφ!!το θεμα είναι να το μαθουν οι αγνωστοι,οι φιλεναδιτσες το ξερω ότι με στηριζουν!!!το Κωνσταντινι ευτυχως το περναει ελαφρια,κατι είναι κ αυτό γιατι το να μην κρυωσει καθολου είναι λιγο απιθανο!!τι καλος ο αντρουλης σου!!εμενα αν κ λεει ότι δεν γιορταζει αυτήν την μερα λογω του ότι δεν είναι ορθοδοξος ο Αγιος Βαλεντινος(σιγα ,το εθιμο γιορταζουμε)ένα χρονια πολλα μου ειπε αφου του ειπα εγω!!κ το γλυκακι με τις καρδουλες που του εφτιαξα το εφαγε μια χαρα!!!για δωρο δεν το συζητω!! Αντε ετοιμασου κι εσυ για τον γυναικολογο,μην το αφηνεις.

Τελειωσα τον σχολιασμο μετα από 2 ωρες!!!!! επαθα βεβαια και 2 απανωτα εγκεφαλικα τωρα στο τελος,αφου ξαφνικα μου εκλεισε ο υπολογιστης !!ευτυχως όμως ανακτησα το μεγαλυτερο μερος γιατι δεν θα καθομουν να τα ξαναγραψω!!!περασα την ταξη κυρια;;; :D:D

καληνυχταααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...βλέπω προβιβαστήκατε όλες γράφοντας κατεβατά και μαζί και όλας σας τα ζουζούνια με το πλούσιο λεξιλόγιο....Καλέ τι παπαγάλοι είναι αυτοί οι δικοί σας να προσέχουμε τι λέμε δηλαδή...Σε τέτοιες περιπτώσεις λέω ευτυχώς που δε λένε οι δικές μου πολλά πολλά...χα χα

Καλύτερα με το βήχα,βήχω σα νταλικιέρης βέβαια που λέει και η Χαρά ξεκίνησα όμως σιρόπι να ρευστοποιηθούν τα φλέμματα...Δε με νοιάζει αμα συχαίνεστε και σεις σαν την αφεντικίνα μου που τα λέω αλλά εγώ μετά παιδιών έχω εξοικιωθεί με όλα εμετούς,φλέμματα,διάρροιες όλα τα "αηδιαστικά"..χα χα

Χαρά αλήθεια φτιάχνει τέτοια κασκόλ η γνωστή σου;Θα μου δώσεις το τηλέφωνο της;Και τι θα πάρω να πω: Μου είπε η θεία του βαπτιστηριού σας ότι φτιάχνετε κασκολ και πήρα από τη Ρόδο να σας παραγγείλω;;;Θέλω σαν αυτό της φώτο που είναι σαν να είναι πολλά "σεμεδάκια" με βελονάκι ενωμένα.Τέτοιο είχες πάρει και συ;Κράτησες κανένα να μου βάλεις φωτο να δω πριν την ξεσηκώσω τη γυναίκα;Εχει κανα blog;Εγω σε όλο το ιντερνετ σε ένα site το βρηκα μονο ,έστειλα μήνυμα αλλά όπως σας είπα απάντηση δε πήρα.Δε θέλω αυτά που είναι αραιοπλεγμένα.Λογικά θα χει Mail να της στείλω τη φώτο να καταλάβει τι εννοω.Στειλε τηλέφωνο Please,μέχρι αν το πλαίξει να μου το στείλει να προλάβω να το δώσω στη γιορτή.

Κατερινιώ απεργούσα;;;Ενα κενό είχες και έκατσες να φτιάξεις πάλι φαγιά και γλυκά..Γεια στα χέρια σου και χαρά στο κουράγιο σου.Εγω μια πίτα έκανα προχθες και έκανα μια κουζίνα χάος με τις κόρες να ανοίγουν τα πράσα να παίζουν μπάλα με τις πατάτες εμένα να φωνάζω μη και μη...πως κατάφερε και μπήκε και η πίτα στο φούρνο απορίας άξιο...Μόλις με δουν και πάω κουζίνα από πίσω...φέρνουν και τα καρεκλάκια τους και χώνουν χεράκια παντού....

Αλεξούκο δύσκολος καιρός για αναζήτηση εργασίας.Ακου ζητείται άτομο για να παίζει playstation....Φτιάξε ένα Profil στο facebook με το blog σου να το προωθήσουμε η καθεμια στις επαφές μας,είναι καλός τρόπος διαφήμισης και αυτός.Εγώ έχω μανούλες φίλες πχ που δεν μπαίνουν εδώ.Τέλεια και οι πινακίδες πόρτας με το όνομα.Ειδικά της Κωνσταντίνας που είναι κάθε γράμμα και άλλο χρώμα φαίνεται λεπτοδουλειά.Πως αλήθεια το στερέωσες στην πόρτα;

Εγώ δε σου παραγγελνω τίποτα ακόμα,περιμένω να δω όλη τη γκάμα της φαντασίας σου και θα διαλέξω τα καλύτερα για τα ζουζούνια μου να σκάνε μετά οι υπόλοιπες...Είναι όλα πανέμορφα...

Το κοριτσάκι ξανάκανε επέμβαση χθες,δύσκολη η κατάσταση.Τους είπαν ότι λειτουργία του εγκεφάλου πειραχθεί δε θα επανέλθει δυστυχώς γιατί κόβεται το νεύρο.Αλλά στη παρούσα φάση ας σωθεί και με τα άλλα τους είπαν προβλήματα θα μάθει να ζει.Χάλια οι γονείς απαρηγόρητοι.Και είναι η μαμά τόσο κεφάτος άνθρωπος σας λέω.Στο κόσμο είναι το τέταρτο περιστατικό που καταγράφεται σε τέτοιο σημείο η κακοήθεια....Ειναι να μη σου τύχει που λένε...Πάλι σας στεναχωρώ όμως...

Αντε φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδουλες!!!Μολις γυρισα,πηγα για την αξονικη σημερα,επιβεβαιωσαμε την πνευμονια αλλα αυτη τη φορα εκανα και ατελεκτασια και για αυτο ποναγα τοσο!!!Τεσπα,βαρεθηκα!!!

Μαρακι ,σου στελνω πμ με το τηλ,θα την παρω εγω σημερα να της πω,εσυ θα πεις ειμαι μια φιλη της Χαρουλας ;) Ειναι ολοιδιο,δυστυχως εγω πηρα κατι αλλα,αυτα τα χα κανει δωρο!!!Εχει και facebooc η Σεβαστη,οποτε καπως θα τα βρειτε ;) Εδω παιδι μου κυκλοφορουν ευρεως,ολος ο κοσμος τα φοραει!!!

Προσεχε και εσυ μην στο γυρισει σε τπτ σοβαρο,εχω φριξει πια!!!!

Αλεξ,την ταξη την περνας,αλλα δεν εισαι και αριστουχος,μην φανταστεις!!!Και μην αναρωτιεσαι ποτε θα γυρισω στη δουλεια,δεν σε σωζει αυτο!!!

Σημερα πηρα τα υλικα,τωρα θα φαω και πιανω δουλεια,πριν ελθει η Μιμικα και μου τα διαλυσει ολα!!!Τους περιμενω ολους γιατι εφημερευει ο αντρας μου σημερα και μην μεινω μονη!!!Ελπιζω μην μου βγει χαλια γιατι μια 30αρα εδωσα!!!!!Ασυμφορη ειμαι τελικα!!!!!

Δυσκολοι οι καιροι ρε φιλεναδα που ψαχνεις για δουλειτσα,τι εχεις να δεις ακομα!!!!Ελπιζω να βρεις κατι γρηγορα!!!

Αυτο με την Ορθοδοξια,το επικαλειται και ο δικος μου :lol::lol: Μου λεει,θα γιορτασουμε του Αγ,Υακινθου ,που ειναι Ορθοδοξος!!!!Οτι να 'ναι!!!!

Λοιπον σας αφηνω προς το παρον να πιασω δουλεια!!!!Θα μπω μετα,εχω και αλλα να πω ,μην νομιζετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!τι κανετε;εμεις μια χαρουλα,πηγαμε μια βολτουλα το πρωι για κατι ψωνια και μας επιασε μια ψιχαλα ,η Κωνσταντινα να προχωραει με το πασο της,εγω να ειμαι φορτωμενη,να θελει να περπαταει μονη της στο πεζοδρομιο κι εγω να ειμαι στο δρομο εξω απο τα παρκαρισμενα αυτοκινητα... :o:o επειδη δεν επαιζε αυτο,μουλαρωσε κ δεν προχωραγε,εβαλε κ τα κλαμματα...τελικα τα καταφεραμε και φτασαμε σπιτι!!!!

Μαρακι ξερεις τι κανεις που περιμενεις... ;);) φτιαχνω κατι τωρα που προσωπικα μου αρεσει πολυ!!αν εχετε και καμια ιδεα γιατι κατι που θα ηταν ωραιο στο παιδικο,φυσικα μπορειτε να μου το πειτε!!ποσο ιδιες οι κορες μας!!!κλασικα κι εμενα μολις με δει να κανω κατι στον παγκο φερνει καρεκλα και πειραζει εννοειται τα παντα!!!στην πορτα το εβαλα προχειρα με σελοτειπ για να το φωτογραφισω,αλλα θελω να το φτιαξω καλυτερα χωρις βεβαια να τρυπησω την πορτα...θα το ψαξω!!αχ μωρε το παιδακι!!ας μην εχει τουλαχιστον αλλα προβληματα.

Χαρουλιτα τι ειναι καλε η ατελεκτασια;;αντε τωρα να προσεχεις μην τα ξαναπερασεις!!αυτη ειναι η βλακεια με τα χειροποιητα ,δινεις ενα σωρο λεφτα,βγαζεις κ τα ματια σου απο πανω...τουλαχιστον θα ειναι κατι που θα εχεις φτιαξει εσυ!!

κι εμενα για τον Αγ.Υακυνθο μου λεει(εγω του τον εμαθα βεβαια)αλλα μην φαταστεις οτι με πνιγει στα δωρα!!αυτο που τον σωζει ειναι οτι την επομενη μερα εχουμε επετειο γαμου και κατι θα κανουμε..!!περιμενω να δω φωτο!!λες να σε κανω συνεργατιδα στο μπλογκ;; :lol::lol:

ρε κοριτσια για πειτε τιποτα να της φτιαχνω για απογευματινο,της φτιαχνω μπισκοτα,κεικ,κρεμες τυπου γιωτης αλλα μηπως ειναι ολο γλυκα;;καμια φορα της κανω καμια πατατα τηγανητη,ποπ κορν.βαριεται και ευκολα μην την βουτηξω!!!

φιλακια σε ολες!!

post-15892-13873940098547_thumb.jpg

post-15892-13873940099549_thumb.jpg

post-15892-13873940100562_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Αχ βρε Χαρά με την πνευμονία...λες να το κοιτάξω και γω που το αφήνω.Από τη Κυριακή βουλωμένο αυτί και όταν βήχω ακούγεται σα να έχω φλέμματα.Μόνο Mucosolvan σιρόπι πήρα από μόνη μου.

Χθες πήραμε τα κορίτσια στο γιατρό να τις ακροαστεί γιατί έχουν μυξούλες,της Χρυσάνθης δε βγαίνουν κιόλας,βήχα που και που.Ευτυχώς δεν έχουν ακροαστικά.Μας φόρτωσε ένα σωρό σπρει,σκόνες,σιρόπι,ορούς.Τελικά έχω αρχίσει να πιστεύω πως είναι εμπόριο.

Η Χρυσάνθη έχει μεγάλες κόγχες εκ γεννετής λέει που όταν κρυώνει λίγο φουσκώνουν και δε κατεβαίνει η μύξα με τον ορό.Το χει και ο πατέρας της και τις έχει καυτηριάσει αλλά ξαναμεγαλώνουν.

Μας έδωσε και ένα λαδάκι για τα αυτιά γιατί έχει λέει κερί που δε βγαίνει.Ξερω γω βρε παιδί μου πολύ φαρμακομανι...

Εντωνεταξύ μου τη δίνει ο άντρας μου γιατί αυτός φαγώθηκε να τις πάμε ενώ του έλεγα θα τα φορτώσει τα παιδιά ενα σωρό άσε να κάνει τον κύκλο του και τώρα όταν του λέω κράτα τες να τις δώσω το σιρόπι ή να κάνουμε ορό ή να βάλουμε το κωλύριο μου λέει άστα τα παιδιά ή τα ταλαιπωρείς ή αστο τώρα θα το κάνουμε αργότερα...

Ε δε μπορώ μόνη όλα...Ξύπνησα από τις 07,00 να τα χω όλα έτοιμα έτρεχα πανικόβλητη και είχα να του φωνάζω για να σηκωθεί και αυτός να με βοηθήσει...Το τρίτο μωρό...Ηρθα και μπούχτησα .Μόνο να κάθεται στο καναπέ και να λέει πρέπει να ασχοληθείς με το μεταπτυχιακό να παραδώσεις να τελειώνεις,πρέπει να τις πάμε γιατρό,όλο εντολές...

Κατα τα άλλα μια χαρά τις βρήκε στην ανάπτυξη 11,400 το μινιατουρί και 90 πόντους και 14,400 το νταρντανάκι και 92 πόντους.Σκέφτομαι να την πάω σε έναν ωρυλα γι αυτό το θέμα με τις κόγχες.Γιατί εντάξει καλός ο παιδίατρος αλλα άμα είναι κάτι εξειδικευμένο πόσες γνώσεις να χει κι αυτός....Πολύ αβίαστα όμως βρε παιδί μου τα δίνουν όλα τα σκευάσματα,ξέρω και γω...

Χαρά ευχαριστώ για το τηλέφωνο θα πάρω άμεσα.

Είχα και ένα λογιστικό "λάθος" εχθές και ψάχναμε με το λογιστή από τις 11,00 τελειώσαμε 16,00 και ακόμα δε το λύσαμε εντελώς...Ηταν η μέρα μου χθες...Αφού έβλεπα πακέτο στον alpha και δεν ήξερα αν εκλαιγα από το υιοθετημένο ή από τη κούραση μου...ουφ...

Παρασκευάρα όμως ευτυχώς θα αδειάσει λίγο το κεφάλι...

Αλεξανδρουίτα περιμένω με ανηπομονησία τη νέα κατασκευή...Για απογευματινό εγώ δίνω φρούτο η αλήθεια γιατί το πρωί δε δίνουν στο σταθμό,γιαούρτι,ζελέ,τοστ,μπισκότο,κρακεράκι,Corn flakes με γάλα επίσης μου τρώνε πολύ και κατά τις 20,00 δίνω από το μεσημεριανό 21,30 το γάλα και νάνι.

Τη Κωνσταντίνα να περπατάει μόνη στο πεζοδρόμιο και συ να καρδιοχτυπάς το χω ζήσει το σκηνικό δε χρειάζεται περιγραφή...Μου θυμίζει τη δίδυμη αδερφή της στη ξεροκεφαλιά...

Χθες βγάζω ένα μπουκάλι κρασί να μαρινάρω μπριζόλες και τι μου λέει το σκατό:"Μη αυτό είναι του παππού μου!"Επειδή όποτε έρχεται ο παππούς του βάζω κανα ποτηράκι από αυτό...Με κούφανε πάλι...

Φιλιά καλό σκ...δεν έχω διάθεση...Και το κλίμα στη δουλειά μέσα στην ένταση βρε παιδί μου.όλοι έρχονται εδω και κλαιγονται...Μόνο εσας έχω να τα γράφω να ξαλαφρώνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα να πω;εχουν ανοιξει οι ουρανοι σημερα,σαν νυχτα ειναι!! κατι τετοιες μερες λεω καλα ειμαι στο σπιτακι μου με το παιδακι μου!!ενω κοιμομουν γυρναω πλευρο και τι βλεπω;;το Κωνσταντινακι!!ειχε ερθει και ειχε τρυπωσει χωρις να το καταλαβπω!!ο μπαμπας αρρωστησε κ κοιμοταν στον καναπε.το πρωι με τα μπουμπουνητα με ειχε γραπωσει κ δεν με αφηνει ουτε σταση να αλλαξω.της ελεγα να παω τουαλετα κια να ξαναρθω,οχι οχι κανει μπουμ ελεγε!!τελικα σηκωθηκαμε 7.30,γαλα-παιδικα και στα πολλα μπουμπουνητα αγκαλια!!

Μαρακι εκτος απο τις κορες μοιαζουν και οι συζυγοι!!τα ιδια και εμενα,τον φωναζω να με βοηθησει με τον ορο και δεν αντεχει,οταν ερχεται κ την κραταει ειναι λες και το παιδι θα σπασει και δεν το κραταει σφιχτα,πιο πολυ με τσαντιζει γι αυτο το κανω πια μονη μου!!ασε που μετα που καλιει της λεει ''τι σου κανει η μαμα;;''λες και το βασανιζω και κλασικα οι ερωτησεις''δες το παιδι,εκανε κακα,τι κανει''και αλλα τετοια λες κ εγω δεν το εχω στο νου μου αλλα αφου τα σκεφτεται δεν παει να δει ο ιδιος...αντρες!!!παλι καλα τωρα που δεν δουλευε που την αναλαμβανε απο το χαραμα που ξυπναγε και του εχω συγχωρησει τα παλια :lol::lol:

πηγαινε κι εσυ να σε δει γιατρος,μπορει να πρεπει να παρεις κανενα αλλο φαρμακο,μην το αφηνεις!!για το Χρυσανθακι καλυτερα να πας σε πιο ειδικο αφου εχει συγκεκριμενο θεμα,οι κογχες που ειναι; :? το μινιατουρι δεν ειναι πια μινιατουρι,μια χαρα κοπελαρα!!! ζελε ε;θα τ δοκιμασω,αν κ ειναι λιγο περιεργη ,το πολυ πολυ να το φαμε εμεις!!βραδινο εμενα δεν θελει παλι το φαι αλλα 8 πινει το γαλα και ξεραινεται.κι εσενα τα ιδια κανουν στο δρομο ε;ενταξει να περπαταει μονη της και εγω απο πισω αλλα εγω να ειμαι στο δρομο και να μας χωριζουν και τα παρκαρισμενα;;ηθελα να ηξερα πως της ερχονται!!σε λιγο θα μου ζητησει να παει κ μονη της βολτα :o

παω να βαλω το φαγακι και να φαμε φρουτακι!!φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι ωραία που είναι όταν κοιμούνται!!! :D:D

Το μονο που ακούγεται είναι η φωτιά στο τζάκι.

Εγώ νυστάζω αλλά δε θα έλεγα όχι σε λίγη κουβεντούλα. ;)

Όμως τέτοια ώρα βλέπω πως μάλλον μονη μου θα μιλάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι Αθηναίες ζείτε;;;;;;;;Τι βροχή σας έριξε;;;; :o:o:o:o

Χαρά χρυσοχέρα το'πες και το 'κανες. Μπράβο σου, πολύ ωραία η κοκκινοσκουφιτσα. Τι είναι πάλι καλέ αυτό που έπαθες; "ατελεκτασια;;" Περαστικά.

Αλεξάνδρα έμαθες playstation;;; :lol::lol: Μπας και πιάσεις τουλαχιστον αυτή τη δουλειά. Το ξέρω πως και ο Αλεξ γκρίνιαζε αλλά εκείνος ξεχνιόταν με λίγο στήθος, αυτή η σκατούλα ούτε να το φτύσει. Εδώ την βαλάμε στο κρεβάτι μας και ούτε αυτό την ηρέμησε. Αν είναι δόντια άντε να βγουν πια. :evil:

Για απογευματινό εμείς έχουμε: γιαουρτι, ψωμι με βουτυρο/μέλι ή φυστικοβουτυρο ή ταχινι/μελι, φρυγανια με τυρι, φρουτο αν δεν έφαγε το πρωι, αλλά επειδή εχω χαθεί λίγο δεν ξέρω σε τι φάση είστε με τις αλλεργίες. Αυγουλάκι τρώει;

Μαρια περαστικά σε όλη την οικογένεια. Για το φαρμακομάνι τι να πω, αμα μπεις στο χορό μάλλον πρέπει να χορέψεις. Και για να μην με θεωρείς στριμμένη δεν είχα τηλεόραση για 1.5 βδομάδα λόγω κεραίας, αλλιώς μπορεί και να της έβαζα τηλεόραση της χαζής, λέω "μπορεί". Αλλά μου τη δίνει ρε παιδί μου που έρχεται ό,τι ώρα γουστάρει.

Κατερίνα ουυυυυυυυ ντροπή της δασκάλας τα παιδιά τι λέξεις λένε;;;; :lol::lol::lol::lol: Όσο και να προσπαθούμε να μη λεμε τέτοια μπροστα στα παιδιά όλα και κάτι μας ξεφεύγει.

Μαγδούλα όρεξη για βολτούλες ο σύζυγος ακούω; Μπράβο. Με το καλό τα γεννητουρια της σκυλίτσας. Μήπως να έμενε κανένας άλλος έγκυος;;; :lol:

Μήτση δεν έχω το μέιλ σου.

Ποιο καλό κορίτσι θα μου κάνει προώθηση τις φωτο της Μήτσης;;; Εεεε Μαρία;;; :D

Τελικά από στολές πήρα στη Δανάη φραουλίτσα και στον Αλεξ ακόμα τίποτα αφου δεν βρηκα κάτι να μ'αρέσει.

Αχχ δεν μπορώ άλλο. Ξέρω μεταξεταστέα θα μείνω αλλά δεν πειράζει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλό σ/κ.

Σήμερα είχα παιδίατρο αλλά έχει να πάει σε γάμο και δεν προλαβαίνει να έρθει οπότε το εμβόλιο της μικρής πάει για την Τρίτη.

Χτες είχα και άλλα πολλά να γράψω αλλά νύσταζα.

Μάγκυ καλή επιτυχία με τη δουλειά και μια μουτζα στις βλαμμένες πελάτισσες.

Μαρία πολύ κουκουρούκου η αφεντικίνα (για το βήχα) και χουβαρδάς το αφεντικό, μα 500 ευρώπουλα;;;;

Ώστε στενή από κάτω Μήτση;;; :lol::lol:

Χαρά μια χαρά σε βρίσκω με το αυτοκίνητο.

Της Ρούλας το κατεβατό δεν έχω διαβάσει ακόμα. :oops: Μα και αυτή έκθεση στις πανελλήνιες γράφει; :shock::lol:

Πάω να κάνω κεφτεδάκια σήμερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλ ρε κοριτσιΑ ολες οι προκομενες εδω μαζευτηκαυε;;

Αστραφτερο η φουφου χρυσοχερα η αλεξ τωρα κανει κινηση ματ η συμπεθερα με την υπερπαραγωγη στολη

Της νυφαδιας αποχωρω θα παω να φτιαξω μπλογκ για κουλεσ χαχαχα

Πειτε μου μαρια ρουλα οτι εσεις ειστε κουλες σαν εμενα... Σνιφ να παρω κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινακι ετσι ελα να μπαινεις με τα ωραια σου σε διαβαζω κ παντα γελαω ρε κοριτσι!!!

Εγω ησυχα κατσε να γκρινιαξω για τον αντρα μου να συμπαρασταθω στη μαρια καταρχην ταιζω χτες το β

Δε λεει οτι χορτασε κ τσουκ κανει εμετουλι συσκατα ολα ρουχα ολα

Κ ατακα του β εσυ φταις που τον πιεζεις μα που να ξερω αμα δε μου πει κ το χαιβανι το δικο μου χορτασα γκκρρ

Ο βας παλι ελεγε συνωμη μαμα τα κανα χαλια ασε να τα μαζετσω εγω το ψυχακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...