Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Καλημερούδια...

Σήμερα δεν ακούω καθόλου από το ένα αυτί και το άλλο μικροφωνίζει(ακούω τη φωνή μου διπλή)....Σαράβαλο ,άμα σας λέω εγώ...Αφού ξύπνησε η Δήμητρα κατά τις 05,30 και με φώναζε και δεν άκουσα τίποτα,με ξύπνησε ο άντρας μου για να σηκωθώ.

Το πρωί την είπε στη διευθύντρια του παιδικού για τη Κοκκινοσκουφίτσα....ότι αφού δε το χει δει η ίδια να μη το προτείνει και σε τρίτους.Μαζεύτηκε αλλά είπε ότι και αυτης της τα φέρνουν και τα δίνει στους γονιούς ώστε ο καθένας να κρίνει αν θέλει να πάει ή όχι.Ερχεται λέει η Ειρήνη του Αριστοφάνη με τη Δανδουλάκη τέλος του μήνα με 5€ και αυτοί 3 ηθοποιοί βλαχαδεροί 7€ ήθελαν και από τα βρέφη.

Χαρουλίτα χαίρομαι που είσαι καλύτερα....Του jumbo τη Κοκκινοσκουφίτσα θα βάλει και η Χρυσανθούλα μου από πέρσι...ασορτί θα ναι τα κορίτσια μας....Τέλεια για την άδεια,κοίτα να ξεκουραστείς και ξεκίνα συμπληρώματα,άκου σίδηρος 3!!!Και η Δήμητρα μου σε ξεπέρασε το σαμιαμίδι...

Αλεξ ωραίες οι φώτο στο blog αλλά πιο ωραία τα λογάκια ρομαντικά....Κανά νέο από δουλειές;

Μάγκυ είπαμε με το νέο σύστημα δεν έχω chat.Μόνο msn θα με βρείτε τα πρωινά.

Σας φιλώ με τρέχουν πρωινιάτικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααααα!!!!!Πρωτη σημερα :) Κοιταξτε μην με αφησετε μονη μου,που ειμαι αρρωστουλα!!!

Που λετε εχθες ηθελα να σχολιασω χθες,αλλα καταλαβα οτι ειχα να σχολιασω 8 σελ :o:o:o:o:o ,αρχιζω λοιπον να διαβαζω απο την αρχη και να κραταω σημειωσεις,οποτε ξυπναει εκεινη την ωρα και ο δικος μου και αρχιζει την καζουρα:τι εγινε γραφετε και διαγωνισματα τωρα στο mammy και κανεις επαναληψεις?Μπραβο-μπραβο κρατας και σημειωσεις!!!!Μετα αρχισε τη γκρινια οτι δεν του δινω σημασια ενω αυτος πηρε αδεια για μενα......οποτε αποσυρθηκα!!!Μολις εφυγε λοιπον ,επιασα δουλεια!!!!!Ας αρχισω......

Μαρια,αρχιζω πρωτα απο σεν αγια να καλυψω την μεγαλυτερη υλη :lol::lol::lol: Εισαι η πιο τακτικη μαθητρια,τι να λεμε τωρα!!!!Κραταω παντα τις περισσοτερες σημειωσεις απο τις δημοσιευσεις σου,αποδειξη οτι εχεις εξελιχθει σε μεγαλο χακερ προκειμενου να μπαινεις καθημερινα στο μαμμυ!!!!Μ'αρεσει που αναρωτιεσαι κιολας αν στο κλειδωσανε απο τη δουλεια!!!!Σε πηρανε χαμπαρι οι ανθρωποι!!!Ασε το αλλο που συμπεριλαμβανεις συνεχεια τον καθηγητη σου στην ομαδα μαμμυ!!!!Καλα εχω πεθανει στο γελιο με τη φαση αλλα κυριως με το σχολιο της Κατερινας οτι θα νομισει ο ανθρωπος οτι θες να του τα φορτωσεις!!!!!

Τωρα που το θυμηθηκα,το βρηκες το τηλ της Σταυρουλας?Αν οχι πες μου να στο στειλω με πμ.

Καλα τι ηταν αυτο με την επισκεψη της κυριας που περιεγραψες!!!!!Θα τς ειχα πει τα οσο ποσα!!!!Παντως εχεις δικιο,οτι οσο πιο πολυ βοηθανε τοσο πιο πολυ νομιζουν οτι εχουν δικαιωμα να επεμβαινουν,εγω τα περναω καθημερινα,για αυτο περιμενω πως και πως το Σεπτεμβρη να αρχισουμε παιδικο μπας και ηρεμησουμε,εχθες προς μεγαλη μου εκπληξη συμφωνησε και ο αντρας μου!!!Βεβαια τι Γεναρη παλι θα φυγει ο αντρας μου,οποτε παλι τα ιδια!!!!Τεσπα μην τα σκεφτομαι γιατι θα κλαιω απο τωρα!!!!!

Καλα ειναι μεγαλα νουμερα,ακου κρυψανε τις πιπιλες γιατι ντραπηκαν και μετα τις ψαχναν!!!!!Η ανηψια μου εκανε ετσι με την πιπιλα,αφου την ειχε κοψει και οταν γεννηθηκε η δικια μου και μου χαν φερει δωρα ενα ντιπερ-κεικ που ειχε πανω πιπιλες,μολις τις ειδε γυαλισε το ματι της!!!!!Σαν τα μαστουρια εκανε!!!!!Ακομα το θυμαμαι και γελαω!!!!Παντως εσυ που εισαι λιγο φραου,αν το παρεις αποφαση σε 1 βδομαδα θα το χεις καταφερει!!!!Δεν σε φοβαμαι!!!Καλο ειναι να το βαλεις στο προγραμμα,μην τους πεσουν ολα μαζι την ανοιξη που θα αρχισουν και την τουαλετα!!!!Εγω παντως σας το εχω ξαναπει,μια φορα ακουγα τον Μαζανη που ελεγε οτι εν ακαλο κολπο ειναι να κοβουμε λιγο-λιγο απο κατω με ενα ψαλιδι,οποτε μετα θα ρουφαν αερα και δεν θα τη θελουν!!!!Δεν ξερω αν πιασει,εγω δεν εχω εμπειρια γιατι η δικια μου δεν πηρε ποτε!!!

Καλα δεν ντρεπεσαι μαρι γαιδαρα????Εμ,σου κανει εκπληξεις του Αγ.Βαλεντινου,εμ τον λες πουρο????Κουβεντα μην ξαναπεις για τον ανθρωπο,στα οπα -οπα σε εχει,ενω εσυ δεν του κανεις τα χατηρια!!!Βγες και εσυ ενα βραδυ και ας μην εχεις ορεξη ,για να στο ζηταει σημαινει οτι το εχει αναγκη!!!Ασε δηλ που οπως εμεις λεμε για την Μαγδα οτι χτυπησε το τεκνο,σκεψου οτι για τον δικο σου θε λενε οτι το χτυπησε το πιπινι(εσενα δηλ)!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!

Παντως εχει και γελιο ο καλος σου!!!!Ελιωσα με τη φαση με το βετεξ και τη Δημ που τον ρουφιανεψε!!!Ασε και με το ασχετο τραγουδι αφιερωση!!!Βεβαια η προθεση μετραει!!!

Οσο για την παρασταση τι να πω!!!!!Απαραδεκτο!!!!Να παραπονεθεις παντως στο σταθμο,αυτοι που ειναι εκπαιδευτικοι πρεπει να γνωριζουν κατι πριν το συστηνουν!!!Εκανε και σχολια ο καλος σου ε???Επρεπε να του πεις :απο το χωριο ου την Αρκαδια ειναι (λογω λι και νι) για αυτο σου αρεσε!!!Μετεφρασε μου και μενα τωρα που μιλαω ελληνικα!!!!Ε,μα πια ωρες ωρες κανουν κατι σχολια!!!!

Πολυ στεναχωρεθηκα με το κοριτσακι ρε!!!Παναγια μου,υγεια μονο τπτ αλλο!!!Δεν ξεριες απο που θα σου ελθει!!!Αν εισαι κιολας μεσα στο χωρο οπως εμεις και βλεπουν τοσα τα ματια μας,ολο το κακο σκεφτομαι!!!Προχθες που ποναγα πολυ,μου λεγε ο δικος μου να παμε για αξονικη και δεν ηθελα γιατι σκεφτομουν οτι εχω οστικες μεταστασεις και εκλαιγα μονη μου!!!!Το ξερω οτι εχω ξεγραξει αλλα τι να πω πια με τοσα που βλεπω καθε μερα!!!!

Φωτεινη,που χαθηκες παλι????Ολο υποσχεσεις εισαι!!!!Πανω που εμφανιστκες και χαρηκα ,χαθηκες παλι γαιδουρα!!!!

Βρηκατε στολες τελικα?Τι θα ντυθειτε τελικα?

Σου ξυπνησα την Δαναη????Ασε το παιδι να το διαπαιδαγωγησει η θεια Χαρα ,να γινει αλλεγκρα γυναικα!!!Τα δικα σου τα ξενερωτα να μαθει????

Με το αυτοκινητο,πηρε λεει νερο το μπαλακι απο το ψαλιδι και κανει θορυβο οταν οδηγαω,αλλα θελει αλλαγη ολο το ψαλιδι,οτι να ναι!!!Αλλα ειμαι και κω@@@@@η,γιατι εκει μου ζητουσαν 150 ευρα,με πηρα τηλ ενας παλιος μου ασθενης που εχει συνεργειο και θα μου το κανει δωρο!!!!Τα τυχερα του επαγγελματος,εμ πως???Δυο αγγεια του φτιαξαμε ,να μην μας φτιαξει ενα ψαλιδι!!!!

Ασε οντως το παιδι μου,εχει εμφυτη την πολιτικη,αλλα λιγο της αναρχιας την κοβω!!!Παμε πχ στο Σ/Μ γεμιζουμε το καροτσι,αλλα μολις παμε στο ταμειο να πληρωσουμε,χαλαει τον κοσμο γιατι δεν θελει να πληρωσουμε και τα πεταει στο κεφαλι της ταμεια!!!!!Λετε να τη μαζευω απο τπτ γιαφκες!!!! :o:o:o:o:o

Σταυρουλα,μην χανεσαι μωρε!!!Μας λειπεις πολυ!!!Ουτε εγω καταλαβα ομως,το φυτωριο ειναι καινουρια δουλεια?

Ασε να περασει ο χειμωνας,γιατι αν περασουν 3ημ και δεν παμε πουθεν αλυσσαει και η δικια μου!!!Εμεις εχουμε καθιερωσει τον παιδοτοπο και τις επισκεψεις σε αλλα συνομιληκα παιδακια!!!Που θα παει λιγο εμεινε να βγουμε παλι στις αυλες!!!!

Αρια,εισαστε καλα?Δωσε σημεια ζωης!!!Πρωτο θεμα γινατε παλι !!!!Τι ειναι αυτα???Προβοκατσια λες?Ανησυχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ,πες εσυ χρυσοχερα μου,να την παλεψω την Κοκκινοσκουφιτσα?

Τι εγινε με τη δουλεια στο τουριστικο?Παντως το σαιτ δες το πιο θερμα,αφου το εχεις ρε κοριτσι!!!Οσο για τα δωρα συμφωνω με τη Ρουλα!!!!Εμεις θα μαστε οι πρωτοι σου διαφημιστες!!!Δηλ,αν θελω κατι για δωρο,εσυ θα μου το στειλεις τζαμπα???Και μηνλες χαζα,γιατι αν θελω κατι για τη Δημ δεν θα στο πω!!!Αντιστοιχα θα πω και εγω ,τι να πω και να νομιζουν οτι το κανω γιατι ειναι δωρεαν???Ειδες???Οποτε μην ακουω χαζα!!!Αν ανοιγες ενα μαγαζι,τις φιλες σου δεν θα τις καλουσες στα εγκαινια??Εχω ακλονητα επιχειρηματα δεν μπορεις να πεις!!!! :lol::lol: Παντως οι μυρωδατες καρδιες σου ,πολυ μου αρεσαν!!!!

Ειναι καλυτερα το κοριτσι μας?Παντως το εξανθημα μου κανει πιο πολυ να ειναι απο το τσαι ή στα πλαισια της ιωσης.Ειδες η κοκκετουλα,απο τις κολωνιες δεν βγαζει εξανθηματα!!!Εχει γουστο το κοριτσι παιδι μου!!!Σιγα μην κανει αντιδραση στον HERMES!!!!

Παντως αυτα που περιγραφεις για τις νυχτες σας τα ξερω πολυ καλα!!!Ζουμε παραλληλες ζωες!!!Και κυριως οι αντιδρασεις του αντρα σου,ποσο μου θυμιζουν του δικου μου!!!!Ολοι το ιδιο παιδι μου,ανεγκεφαλοι!!!!Παντως αυτο που σου κανε το βραδυ καιηθελε τον μπαμπα της,εμενα μου το κανει συνεχεια,οταν ξυπναει κατα τις 4,φωναζει τον μπαμπα της γιατι ξερει οτι εγω δεν θα την παρω στο κρεββατι μας!!!!Αν δε με δει να πηγαινω συφιλιαζεται και φωναζει:"μπαμπουλη μου,καλε μου,ελα παλε με!!!Σε θελω μπαμπουλη μου".Πορνιδιο μεγαλο!!!!

Συμπεθερα,εφτιαξε η μουρη σου?Πολυ γελασα με την περιγραφη σου!!!

Παντως αυτο με τα γονιδια που λες το εχω προσεξει και εγω,μπορει εμφανισιακα να μοιαζει τον αντρα μου αλλα στο χαρακτηρα ,εχει πολλα δικα μου στοιχεια,εκτος απο την ξεροκεφαλια που την πηρε απο τον μπαμπα της!!!Ο αντρας μου βεβαια λεει οτι μου μοιαζει και στην αρρωστια!!!Και αυτο το μικρο χλεμπονιαρικο σαν εσενα ειναι ,μου λεει!!!!Ακου πως εκφραζεται για το παιδι!!!!

Καλα πλακα μας κανεις που τρωτε παγωτο χειμωνιατικο!!!!Εδω χωρις παγωτα και ολο κρυωμενοι ειμαστε σκεψου να τρωγαμε κιολας!!!Ασε που εμενα δεν μου αρεσει πολυ!!!Ουτε το καλοκαιρι δεν πολυτρωμε!!!Αφου θυμαμαι οταν ημουν μικρη με ζηλευαν ολα τα παιδακια γιατι ειχαμε ζαχαροπλαστειο και μπορουσα να τρωω πολλα,εγω δεν τα ετρωγα ουτε με το ζορι!!!Δεν με λες και καλα δηλ!!!Λιγο αναποδη ειμαι!!!!!

Με την ηλικια μην μασας,δεν φαινεται!!!Στο σοι μου ολοι ετσι ειναι!!!Η αδελφη μου,οι ξεδαελφες μου...Εγω που μου ριχνει 1 χρονο,επειδη ειναι πολυ πιπινοφατσα αν κοψει το μουσι,θα νομιζουν οτι βγαινω με γυμνασιοποαιδο!!!!

Γιατι μαρι σου κανουν δωρα οι πελατες????Μηπως εισαι διαπλεκομενη και κανεις ρουσφιετια????

Το οχημα του γαμβρου μου,απαιχτο!!!!Μπραβο ετσι να ναι μεγαλο,να μας παει βολτα το καλοκαιρι!!!Τι με οτι να ναι θα μας κυκλοφορει????Παντως βγαλτο στον κηπο γιατι θα σου γκρεμισει το σπιτι αυτος!!!!

Καλα οτι ασχολειται ο δικος σου και με το αν θα χαλασουν τα χαλια!!!!!!Εδω εμεις καθομαστε στο κατω καθιστικο που εχουμε πιο απλα πραματα για να μην γκρεμισει το σαλονι και τα χαλια η Δημ και αυτος μου λεει και τι για καλα τα εχουμε!!!!!Οχι ρε μεγαλε,θα ζωγραφιζει με κηρομπογιες τα χειροποιητα χαλακια μου!!!!Υποκλινομαι στο συμπεθερο!!!!

Φουφουκι,μια ολοκληρη εβδομαδα απουσια!!!!!Ντροπη σου!!!!Που εισαι καλε????Παντως την Πεμπτη εφημερευει ο μπαμπας μας οποτε αν μπορεις ψηνομαι για παρουσιαση!!!!

Συλληπητηρια για τη γιαγια,πωπω ειναι πολυ ασχημο να χανεις τους παππουδες σου,οσο χρονοων και να σαι,νοιωθεις οτι παυεις να εισαι παιδι!!!

Η Αγγελικουλα βλεπω κανει τις καταδρομικες της στο κρεββατι σου!!!!Αλλη τσαουσω και αυτη!!!!

Ποτε καλε εκανα εφημερια μαιμου και δεν το θυμαμαι να χαρω?????Μην με διαβαλεις δημοσιως και με παρει χαμπαρι κανενας τροικανος!!!!!Τωρα που ειμαστε σε χωριστα νοσοκομειο ειναι δυσκολο να ειναι κοινες,προσπαθουμε τουλαχιστον τα Σ/Κ ,αλλα ουτε αυτο ειναι στανταρ!!!

Τα γενοσημα ειναι αντιγραφα του πρωτοτυπου φαρμακου,χωρις να σημαινει οτι ολα ειναι μαπα!!!Υπαρχουν και αξιοπιστα γενοσημα!!!Βεβαια στην περιπτωση των εμβολιων δεν ειναι θεμα γενοσημων αλλα διαφορετικων πρωτοκκολων ας πουμε.Ελπιζω να σε διαφωτισα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι,που με παρενοχλεις στο τσατ ενω δεν εχω τελειωσει το επαναληπτικο διαγωνισμα :lol::lol: Ολο εξορμησεις μου εισαστε!!!Τελεια στο χιονοδρομικο,ε?Θα παμε και εμεις την αλλη εβδομαδα στον Παλαιο Αγιο Αθανασιο,γιατι εχω μια ημεριδα και ηθελα πολυ να παρουμε και την μικρη,να πληρωναμε εμεις τη διαφορα,αλλα δεν επιτρεπεται απο την επιτροπη του συνεδριου!!!Πολυ νευριασα!!!!Και ειχα καραφτιαχτει,μεχρι και φορμα του σκι της ειχα παρει COLUMBIA,να δουμε μηπως παμε κανενα Πηλιο με τους κουμπαρους!!!

Ωραια η προταση σου γι ατη στολη της Μιμικας αλλα δεν θελω να της μπαινουν ιδεες!!!!Πανω απο το πτωμα μου θα γινει γιατρος!!!!Παντως για τη στολη δεν εχω λογια,τελεια!!!!!Ο λυκος αρεσει και στη Δημ!!!!!Εχει εν απαραμυθι του Τριβιζα:"Ο Ρουνι το κακαο γουρουνι και τα 3 μικρα λυκακια",θα του αρεσει πολυ!!!

Καλα με τις ατακες του ,ειδικα για τα τουρκικα λυποθυμαω!!!!Ακου να δω την κουμπαρα της γιαγιας!!!!

Φοβαται το κουδουνι το αγορι μας!!!Η Μιμη εχει μαθει και τα μετραει κιολας,ξερει το 3ο κουδουνι!!!Τετια εξοικοιωση με το θεατρο πια!!!

Ασε με την ατακα"ζαχαροπλαστης ειναι ο μπμπας σου?"εχουν παιχτει σκηνικα με πολυ γελιο!!!Μια φορα με ρωταει ενας και του λεω:'ΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕς?'.Παθαινει σοκ αυτος και λεει:πολυ ψωνιο η γομενα!!!Οχι,του λεει ο φιλος του η κο ρη του Τζ.... ειναι!!!!!χαχαχαχαχαχα

Με την κηδεια σοκαριστηκα ρε φιλεναδα!!!Γιατι,ρε γμτ νεα κοπελα!!!!Παντως οντως δεν υπαρχει χειροτερο πραμα απο τη μανα που χανει το παιδακι της!!!Εγω γενικα θελοντας και μη ,ειμαι πολυ εξοικοιωμενη με τον θανατο,αλλα εν ασκηνικο δεν μπορω να το ξεχασω ποτε!!!Φερνουν νεκρο εν ακοριτσακι 5 ετων ,που επαιζε στην αυλη του σπιτιου του και ενα φορτηγο που εφυγε απο την πορεια του επεσε πανω στην μαντρα και επεσε ολος ο τοιχος και το πλακωσε!!!!Τις φωνες εκεινης της μανας δεν θα τις ξεχασω ποτε!!!Ακομα τις ακουω στα φωτια μου!!!Δεν μπορουσα να παω στα επειγοντα για πολυ καιρο,ειχα σοκαριστει!!!!

Μιτσακο,εχουν δικιο τα κοριτσια ,ειναι μορτοφατσα το αντρακι σου!!!Κοψατε το μπιμπερο?

Ασε ,με τις αποριες της παθαινω σοκ!!!Ειναι που εχει γεννηθει και ιστορικη ημερομηνια 3 του Σεπτεμβρη ,που λεεικαι το ασμα!!!Λετε να μου γινει πρωθυπουργος???Ειδα και την ταινια "η σιδηρα κυρια" εχθες και επηρεαστηκα μαλλον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χαρά πεθαίνω με τα σχόλια σου για όλες μας.........Ακου κει του φτιαξα δυο αγγεία να μη μου φτιάξει ένα ψαλίδι!!!χα χα Είσαι άπαιχτη...

Το κοριτσάκι τελικά του κάνανε την επέμβαση για τον πολύποδα γιατί δε γινόταν να μείνει άλλο μέσα.Δυστυχώς όπως το περίμεναν,το νεύρο καταστράφηκε.Στράβωσε το στόμα και δεν ανοίγει το ένα ματάκι.Τώρα περιμένουν σε 10 μέρες να βγουν τα αποτελέσματα για το αν έχουν γίνει μεταστάσεις που ελπίζουν πως όχι και να τελείωσε το κακό εδώ.Κάθε βράδι προσεύχομαι...Είναι στο τμήμα της Βαρδινογιάννη στην ογκολογική του Παίδων.Το τι γίνεται λέει κορίτσια εκεί μέσα από περιπτώσεις...αφήστε ψυχοπλάκωμα...Υγεία,μη μουρμουράτε για τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε αυτο ειναι το μπλοκ:supermomrocks.me,για δειτε και πειτε!!!

Τωρα με πειρε η αδελφη μου,ερχεται η παρασταση η Disney συναντα τη mairy poppins,ειναι μιουζικαλ και θα παμε την Κυριακη(ελπιζω να ειμαι καλα),αλλιως θα παει με τον μπαμπα!!!Εγω ψηνομαι και για το slava show,αλλα ειναι το 3μερο της Καθαρας Δευτερας και δεν θθελω να παρω εισητηρια και να δεσμευτω,μην παμε πουθενα!!!Ειναι και ακριβο γιατι ειναι στο μεγαρο μουσικης!!Τεσπα!!!

Εχει και στο mall,event disney!!!Αυτη ειναι η βδομαδα minnie αλλα κοιτα που αρρωστησα και δεν μπορω να παω!!!Θα δουμε....αλλωστε θα τη δουμε στο θεατρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω,ρε Μαρια!!!!Ψυχοπλακωθηκα!!!!Να χει ο Θεος καλα ολα τα παιδακια!!!!Αγγελοι μωρε,τι φταινε να ταλαιπωρουνται οι ψυχουλες!!!!Η αφεντικινα της ξαδελφης μου ,εχασε περυσι το κοριτσακι της απο καρκινο στον εγκεφαλο!!!Ειχε κανει διδυμα με εξωσωματικη η γυναικα και αρρωστησε περυσι στα 4 το κοριτσακι της!!!!Σε λιγοτερο απο ενα χρονο εφυγε το αγγελακι!!!Αχ,Θεε μου!!!!Οπως λεει και ο αδελφουλης της,εγινε αγγελος και με προσεχει!!!!Καλα τι με επιασε σημερα και τα θυμηθηκα ολα!!!!Καθομαι και κλαιω μονη μου!!!

Μαρια εσυ καλυτερα με το αυτι σου?Καλα εκανες και τα ειπες στη κυρια!!!Να προσεχουν λιγο!!!

Πως σε βρισκω στο msn δηλ????Ειμαι και ξανθια βλεπεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα θα φρικάρω....

Από 01/01/2013 είδατε που άλλαξε η κλίμακα του αφορολόγητου και όλοι οι μισθωτοί ξεκινάμε φορολόγηση από το μηδέν και όχι από τα 5000 που ίσχυε ως τώρα.Δε μας επηρέασε όλους ιδιαίτερα γιατί δεν είμαστε υψηλόμισθοι.Επηρέαζε μόνο το συνάδελφο νυφίτσα που σας έχω πει κατα καιρούς.Του έριχνε το μισθό 100€ γιατί ξεπρνούσε τα 25,000 ευρω το χρόνο εισόδημα.Και πήγε και κλαφτηκε στο αφεντικό και όχι μόνο του τα κράτησε τα ίδια αλλά του έκανε αύξηση 500€!!!Αν είναι δυνατόν στις μέρες μας...Διαιρέστε τα 25000 με το 14 να δειτε πόσα έπαιρνε μηνιαίως προσθέστε και 500 για να δείτε που θα φτάσει...Αν είναι δυνατόν φρίκαρα τώρα.Και εντάξει δε με νοιάζει για μένα είμαι ευχαριστημένη για αυτά που κάνω τα λεφτά που παίρνω αλλά και +500 σε τέτοια περίοδο κρίσης;;;;Α πα πα...αμα έχεις τον τρόπο σου τελικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα,ε!!!!!Πηρα το αιμα μου πισω!!!!Θα μπειτε το μεσημερι και θα εχετε να διαβασετε ολοκληρα κατεβατα!!!!Και παρακαλω πολυ να κρατησετε σημειωσεις και να σχολιασετε αναλογα ,αλλιως θα παρετε χαμηλο βαθμο!!!!Δεν κουρκουτιασα εγω τζαμπα απο το πρωι!!!

Παντως δεν ειμαι να μενω σπιτι πολυ,εβλεπε τωρα σε επαναληψη ,τον Σπυρο Σουλη και μου μπηκε να φωναξω μαστορα να κανω μια αλλαγη στην κραβατοκαμμαρα και στην σκαλα!!!!Θα φριξει ο δικος μου ,ετσι και το ακουσει!!!Ελα που μου μπηκε ομως!!!!Κατσε να μπει η ανοιξη και θα σου πω εγω!!!!

Καλε που να μπω????Δεν ξερω η αχρηστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Χαρα εχω λιωσει στα γελια!!!!επειδη με αγχωσεςμε τον βαθμο,θα μελετησω με την ησυχια μου γιατι τωρα εχω και την κορη,θα κρατησω σημειωσεις και θα σχολιασω. τελικα οταν εισαι αρρωστη εχεις μεγαλη εμπνευση :lol::lol: !!

φιλακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μαρι συμπεθερα αρρωστησες κ επιασες αγκαζε το πισι;;;

Καλα οι περιγραφες σου δεν παιζονται...

Το σαιτ εχει υπεροχες στολες ρε το κοριτσακι σαν τη μιμικα ειναι ιδιο εγω θα λεγα

Δοκιμασε το κ ο θεος βοηθος στα σκουρα παιρνεις τελικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δε σου αρεσουν τα παγωτα;; Εγω μπορω να φαω ενα οικογενειακο μονη μου ανετα!!!

Ευτυχως δεν ειχαμε ζαχαροπλαστειο θα το χα φαληρησει!!

Η ευγενια κ η κελυ αρχισαν χορο εχουν πολυ γελιο μαθαν κ κατακορυφους κ τα δειχνουν κ στο β χαχα

Μη λετε για θανατους κ παιδακια αρρωσταινω σιδερενιο να γινει ρε μαρακι το ψυχακι...

Χτες πηγαμε βολτα στο μακαρθουρ τελεια ηταν πηρα στη μπεμπα φουστα μπαλαρινας κ α πολλα αλλα η φουστα με τρελανε..

Α κ πορτοφολι το αλλο το ξεχαρβαλωσε ο β Ανοιξε κλεισε.

Το οχημα ειναι μεγαλο ειδικΑ για τη μιμικα καλε το βγαλαμε εξω ενοειται!

Η κριστη μαλλον ειναι εγγυος εχει βυζια..θα χουμε παπις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι για το συναδελφο μη το σκεφτεσαι μπορει να του λειπουν αλλα ετσι να σκεφτεσαι να παρηγοριεσαι

Κ εγω παιρνω αρκετα λεφτα ωωχ θα αρχισουν κρατησεις;;;

Αυριο ρεπο γιουπι!!!!!

Αλεξακι με πηρες αλλα το χα χαμηλο στη δουλεια θα σε ξαναπαρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νευρα μου :evil::evil::evil: Τι ειναι αυτες οι κόρες ρε π@#$%στη μου;;;;;;;; Μα πόση μουρμούρα πια; Μπροστα στη Δανάη ο Αλεξανδρος ειναι αρχαγγελος. Και κλαίει και ασχημα παναθεμα την... Προσπαθω να την κοιμησω και μου εχει βγαλει την πίστη. Τωρα ειναι πανω στο γραφειο και παιζει με το χερουλι του καροτσιου της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τι επαθες κ κουφαθηκες ; Κουφη εσυ κουλη εγω αρρωστη η συμπεθερα για αποσυρση το παρεακι

Μη λετε για στολες χτες πηγα να του παρω χαζεψε χαζεψε κ στο τελος λεει μπα δε θελω να ντυθω

Λεω γιΑτι;;

Δε μου αρεσουν μαμακα οι αποκριες

Οποτε ακομα ψαχνω κατι που θα του κανει κλικ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κατεβατα ειναι αυτα μωρη τρελή; Ναι σ'εσενα μιλάω, την αρρωστη, αντε να γινεις καλά να γυρίσεις στη δουλίτσα σου.

Μεχρι να διαβασω τα δικα σας σας λέω το θεϊκό της ημέρας.

Ήρθε η πεθερουλα μου 2 ωρα το μεσημερι μόλις είχε κοιμηθεί η Δανάη και πήγαινα και τον Αλεξ για υπνο. Αφου κοιμηθηκε λοιπόν και το καμαρι μου παω στην κουζινα και συμμαζευα λίγο. Όπου πήγαινα και αυτη από πίσω, τι χουϊ και αυτό;; :evil::evil: Εντωμεταξυ ενα γεια ειχαμε ανταλλάξει μόνο. Αφού πια τελειωσα τις δουλειες μου τι ρωταω (ειχε θρονιαστει στον καναπε):

Θα περιμενεις να ξυπνησουν τα παιδια;

Ναι, μου απανταει και γυριζει το ματι μου. Και με πολύ φυσικό τροπο λέω:

Μεσημεριατικα;;;;;;;;;;;

Το επιασε ευτυχως το υπονοουμενο και σηκωθηκε και εφυγε. Κατι μουρμουρουσε αλλά πραγματικα χεστηκα, σορρυ κιόλας.

Μαγδα δουλεια είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το κντ αγαπη πεντε θα παω δουλεια γελασα πολυ με την πεθερα

Παω να κανω καμια δουλεια βομβα το σπιτι κ θα ερθει η κατακουζινα κ καηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου φτανουν δηλ 2 παιδια εχω και την χαζη. Λίγη ωρα ησυχιας και ξεκουρασης εχω μεσα στη μερα και θα μου το χαλάσει αυτη. :evil::evil:

Τη τραβας και εσυ βρε Μαγδα με τον μυγιαγγιχτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα φωτεινακι ευτυχως βοηθαει απιστευτα σε ολα κ εξισοροπειτε το κακο χαχα

Αναλαμπη λες για μενα συμπεθερα αλλα βλεπω κ συ δεχεσαι δωροδωκιες χαχα ψαλιδι σε ανταλλαγη με αγγειο χμμμ

Για καρδια φουλ σερβις;;;χαχα

Καλα να ναι οι πελατουληδες μας

Εμενα σημερα ημουν ταμειο κ ηρθε μια στριμενη δηθεν βιαστικη μετραγα εγω μου λεει γρηγορα βιαζομαι

Κ οταν εφευγε μου λεει κ ενα εισαι πολυ κακια υπαλληλος ο προισταμενος γελαγε γιατι ξερει οτι οι παρισοτεροι με συμπαθουν κ μου λεει εσυ φταις για την κριση την ανεργια για ολα καπου επρεπε να ξεσπασει η γυναικΑ χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Επιτελους πηγα γυναικολογο,2 χρονια ειχα,αποταν 40 ντησα....ασε,ειμαι πολυ φοβιτσιαρα,μη πονεσω......μου ειπε οτι ειμαι πολυ στενη κ λεω σωωωωπα,κ δε θα βαλετε διαστολεα δηλαδη???? εκανα εσωτερικο υπερηχο για δευτερη φορα στη ζωη μου...ημαρτον! Ειναι παρανοικες οι γυναικολογικες εξετασεις....

ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙααστηκατε να γραφετεεεεεε?

Που να βγαλω ακρη?

Φωτειναρα εχουμε αλητες γιους,μια χαρα,θα τους γουσταρουν τα γκομενακια αλλα θα τους φοβουνται,δε θα τρεχουν να τους τυλιξουν!

Μαγδα υψηλομισθη ε? αυτα ειναι,γιαυτο μακ κουιν κλπ! Ελαβες τις φωτο,ερχονται κανονικα?

Χαρα πνευμονια ειχα περασει στα 9 μου.γαμ€&@@@@ σε καταλβαινω,απλα ποοοονος.χιλια περαστικα.

Αλεξ δε καταλαβα τι φτιαχνεις ,που να το δω? μπερδευτηκα απο τη γρηγορη αναγνωση.στειλε πμ .

Καληνυχτα ,παω να φιλησω τον αγγελο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....

Εχω κάνει εγώ "εσωτερικούς" υπέρηχους Μητσάκο στη προσπάθεια τεκνοποίησης ουουουου...πολύ μου άρεσε η ορολογία που χρησιμοποίησες...Να μη το αμελεις κάθε χρόνο παπ.

Φωτεινή έπρεπε με το που τελείωνες τη λάντζα να της έλεγες της πεθερούσκας πάω να ξαπλώσω και γω λίγο τώρα που κοιμούνται τα παιδιά,φτιάξτε ένα καφεδάκι βάλτε και την tv να δείτε κανα μεσημεριανό και σε κανα δύωρο που θα σηκωθούμε θα τα δείτε.Δε θέλει ντροπές,μάνα με 2 μωρά τώρα....αν παρεξηγούσε ξύδι!

Χαρουλίτα εγώ σε απόλαυσα και Live χθες,μη περιμένεις extra σχολιασμό τη πέρασα τη βάση.Η Μιμίκα στο avatar θεά και ίδια σου...Τι ωραια πού έχεις χρόνο για μας μου χες λείψει...Όσα είπαμε περί διαχωρισμό διδύμων τα συζήτησα και με τον άντρα μου μετά...Φυσικά η απάντηση ήταν θα δούμε,μέχρι να πάνε σχολείο έχουμε καιρό...

Χθες πάμε να τις πάρουμε από το σταθμό, καθόντουσαν σε θρανιάκια και ξεφύλλιζαν βιβλία.Η Δήμητρα που άλλες φορές τρέχει πάνω μου, με βλέπει μου λέει :Περίμενε!!!και σηκώνει και το χέρι.Ξεφυλλίζει ακόμα 2-3 σελίδες από το Σεβάχ το Θαλλασινό σηκώνεται το δίνει στη κυρία και της λέει:Τελείωσε!!!Γειαααααα...

Μεγάλο νούμερο αυτό το παιδί.

Εχει ένα site που μπορείς να ανεβάσεις ότι φωτο θες και να στην τυπώσουν σε ένα αντικείμενο.Είχα φτιάξει ένα μπρελοκ στη μάνα μου προ καιρού καρδιά με φώτο τα κορίτσια.Και τώρα έφτιαξα 2 κούπες στη γιαγιά και στο παππού της Αθήνας με φώτο των κοριτσιών για το τσάι τους και τους τις εστειλα χωρις να τους πω κατι.Με πήραν χθες και εκλαιγαν απο συγκινηση.Τελικά μπορείς να κάνεις κάτι τόσο μικρό και να δώσεις τόση χαρά σε κάποιον.Το λεγα το βράδι στον άντρα μου και λέει :Ναι και γω δέχθηκα και πήγαμε στη Κοκκινοσκουφίτσα που ήταν κάτι μικρό αλλά δε σου δωσα χαρά!!!Άλλα ντι άλλων...

Το αυτί καλύτερα ξεκίνησε βήχας με φλέμμα όμως και θα πάρω mucosolvan να ωριμάσει πιο γρήγορα.Εχουμε και τη μικρή αφεντικίνα που μόλις βήξουμε συχαίνεται και θέλει να πηγαίνουμε στη τουαλέτα λέει όταν μας έρχεται βήχας....Τι άλλο θα ακούσω άκουσον άκουσον...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...