Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αμα ειναι 27 χρονων....θα τραβηξω τις κοτσιδες μου!!!!!οχι ρε αφου στις 24/1 μας ελεγε οτι την Κυριακη γιορταζει ο αντρας της,τοτε που ηρθε κ η Χαρα Αθηνα και τελικα δεν βρεθηκαν.ειναι μικροτερος απο οτι θυμαμαι αλλα οχι κ τοσο πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ δίκιο έχεις την κακολόγησα το παίρνω πίσω αδερφούλα το τεκνατζού...Κυριακή 27 ήταν...Η φώτο της Φωτεινής έγραφε 23 νομίζω γι αυτό μπερδεύτηκα με την ημερομηνία επειδή είπε είχαν την ίδια μέρα με τον άντρα της Φωτεινής γενέθλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μπει η Μαγδα και θα γελαει 2 μερες με μας!!! :lol::lol::lol:

Βρε Μαγδα πως σε εκανε καλε ετσι ο μικρος;;αλλα πολυ γελασα με το σαν πατημενο συκο και σαν να παλευες με γατια!!!

αχ βρε Μαρια υπαρχουν τετοιοι αντρες;;ακου να μην αφηνει τιποτα ασιδερωτο ή απλυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα απο μια τεκνατζου χαχαχαχ α ρε κολητουλα αλεξ μου ολα τα ξερεις κ ολα τα θυμασαι καλα τα πες

27-1-83 εχει γεννηθει ο συζηξ ενα χρονο του ριχνω μαρακι χιχιχ αλλα μοιαζει κ εμαφανισιακα κ σε θεμα μυαλου πολυ μεγαλυτερος μου κ γενικα ολη τον κανουν για μεγαλυτερο απο 30...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι ο β σημερα δεν εκανε νανακια για μεσημερι δεν καταφερα το πεθερουνι κ παιζουμε

Απο νεα ησυχα η μπεμπα απυρετη

Εγω αυριο θα μαθω μαλλον κ για τη θεση..

Σημερα ενας πελατης μου χαρισε κολιε κ βραχιολι χειροποιητα τα εφτιαξε η κοπελα του πανεμορφα!!!

Κατα καιρους ολο κατι μου φερνουν γλυκΑ σοκολατες δωρακια μια χαρα μου χει τυχει να μου δινουν κ λεφτα βεβαια δεν τα πηρατα λεφτα τη δουλεια μου κανω αλλωστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Φωτεινη πολυ χαιρομαι που μπαινεις ξανα,ετσι να ζεσταθεις παλι!!!!

Φουφουκα μη διανοηθεις να κανεις μαγειρεματα αφου ετσι κ αλλιως θα φατε εξω...απτην αλλη ηπιτα ειναι λυση για καθε μερα.....

Χαρα η συνονοματη μικρη σου θα παθει υπερφορτωση πληροφοριων,κατι τετοια ελεγα κ εγω μικρη( του τυπου μαμα πια ειναι η θεση του στη κυβερνηση????) κ εννοουσα τον εβερτ) κ συνεχισα μεχρι που εβγαλα τη φαρμακευτικη με εγκαυματα τριτου βαθμου στον εγκεφαλο απτη βιασυνη μου να τελειωσω αμεσως!!!!μη χασω!!!

Μαγδα εγκρινω πιπινολατρισσα.....ολη μου η οικογενεια το εχει εφαρμοσει...κ η μαμα μου του ριχνει διετια.η αδερφη του μπαμπα μου ειναι 40 κ ο δικος της 35 κ εχουν ενα αγορακι εναμισι ετους!!!

Ο δικος μου ειναι σχεδον 28 μου ριχνει κατι μηνες.τη γλιτωσα απτη ταμπελα. :shock:

Αλεξ στειλε μου να δω ξανα το σαιτ σου.Κ εσυ μαγδα???

Σταυρουλα καλωσηρθες ξανα!!! Κ εσεις εχετε τα δικια σας,ολο,σπιτι σπιτι,ερχονται κ οι προστριβες.εμεις στον αντιποδα.....δε βρισκομαστε σχεδον καθολου τις καθημερινες,κ προσπαθουμαι να αναπληρωσουμε το συναισθηματικο κενο τις κυριακες....!!!!

Mardiako πραγματικα.....Ποοοοοσο σπασαρχ&@€&@ γυναικα ηταν??? με δυο παιδια να τριγυρανε τιιιιιιιντην εκανε να πιστευει οτι ειχες τη διαθεση να ακουσεις ολες τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες της αδιακρισιας της?????αν συνεβαινε σε εμενα,θα ειχα αφησει κ εγω το παιδι απο ευγενια,αλλα με τριπλασια αγενεια θα της τονιζα οτι χωνεται αρκετα!δες το σαν αγαθοεργιανμπας κ δουν ασπρη μερα οι δικοι της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδουλες,μην νομιζετε οτι σας ξεχασα,αλλα πραγματικα ολα τα κουφα σε εμενα θα συμβουν πια!!!Θα με συγχωρεσετε αλλα δεν θα σχολιασω γιατι εχει παρει φωτια ο απ'αυτος μου!!!!!Θα καταλαβετε...εχω να κοιμηθω 2 μερες και απο αυριο ξεκινα και το παννεληνιο συνεδριο στην πολη μας οποτε εχω φουλ προγραμμα,δουλεια-συνεδριο!!!!!

Λοιπον,εχθες κατα τις 1 και ενω σκουντουφλουσα στη δουλεια γιατι εφημερευα τη Δευτερα(γενικη εφημερια) και δεν ειχα κλεισει ματι,με παιρναει ο μπαμπας μου και μου λεει λυποθυμισε ο θειος σου,τι νακανω?Φε΄ρ'τον, του λεω,πανω που εχω αρχιζω να βριζω την τυχη μου,με ξαναπαιρνει και μου λεει ακυρο,συνηλθε,ελα κατω γρηγορα,το παιδι εχει γεμισει εξανθηματα!!!!Φτανω κατω και τι να δω?????Κατι τεραστιους πομφους,πρησμενα πατουσακια και οιδημα γυρω απο το ενα της ματι!!!!Περνω το γιατρο και μου λεει¨σοβαρη αλλεργια,φυγε για νοσοκομειο ,οπως και εγινε!!!!Πηγα με τον μπαμπα μου νοσοκομειο,οπου τελικα χρειαστκε ενεση κορτιζονης,μειναμε και καποιες ωρες για παρακολουθηση και φυγαμε το βραδακι!!!Η στιγμη ομως που την κρατουσαμε 3 για να της κανουν την ενεση!!!!!Ουτε θελω να το θυμαμαι,ημουν και μονη γιατι ο αντρας μου εφημερευε και ο παππους δεν αντεχε,η μικρη να μου φωναζει"ποναει μαμουλα μου,μην το κανεις"!!!Πολλα χαλια!!!!Μετα κοιμηθηκε στην αγκαλια μου μεχρι τις 9,οποτε σηκωθηκε και εκλεγε μεχρι τις 12 γιατι ηθελε χυμο πορτοκαλι που δεν μπορουσε να πιει!!!Καπου εκει την παρεδωσα στη γιαγια της γιατι 2 μερες αυπνη ειχα αρχισει και εβλεπα αστερακια!!!!Ευτυχως σημερα ειναι καλα,κατι λιγα εβγαλε τωρα το απογευμα αλλα μολις πηρα τα φαρμακα της εφυγαν!!!

Ακουστε θειικη ατακα της Μιμικας ενω μαλωνα με τον μπαμπα μου που μου ελεγε οτι αργησα να ελθω απο το νοσοκομειο και ασχολουμαι με τη δουλεια και τι θα γινοταν αν παθαινε κατι το παιδι!!!Και του λεω"τι να κανουμε,δεν μπορω να φευγω οτι ωρα να ναι απο τη δουλεια μου!!!Η μαμα ειναι γιατρος".Και μου απανταει η μικρη"

:η μαμα δεν ειναι γιατρος!!!Η μαμα ειναι μαμα μου'!!!!!!!!Κομματια εγω!!!!!

Κατα τ'αλλα την Κυριακη τελεια η παρασταση,νομιζω οτι παιζεται και Αθηνα!!!Οι μικρες ξεσαλωσαν,χορεψαν,τραγουδησαν...τελεια,η μικρη ακομα τραγουδαει τα τραγουδια και λεει τις ατακες της παραστασης!!!

Κοριτσακια μου σας φιλω αλλα παω να κοιμηθω γιατι ...εχω αγωνα αυριο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κόρες να σας χαίρονται οι Βαλεντίνοι σας!!!!

Βρε Χαρά τι ήταν και αυτό;;;;Πως το παθε έτσι ξαφνικά η Μιμίκα τέτοιο φούντωμα;Το χει ξαναπάθει;Ήταν από κάτι που έφαγε;Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο...Περαστικά σας καλά κουράγια με συνέδριο-δουλειά-σπίτι-Μιμίκα...

Χθες πήγαμε παιδότοπο γιατί δε δουλεύει Τετάρτες απόγευμα ο μπαμπάς μας και ήταν μια γιαγιά με το εγγόνι της στο διπλανό τραπέζι που έλεγε ότι το παιδί είχε βγάλει ένα εξάνθημα ξαφνικά στο πρόσωπο και απλώθηκε μέσα σε λίγα λεπτά στο σώμα.Και ο γιατρός τους έκανε ένεση κορτιζόνης,τι σύμπτωση..Και ισχυριζόταν η γιαγιά ότι έφταιγε ο παιδότοπος και το παθε εκεί το παιδί.Και της έλεγαν οι υπεύθυνοι ότι δεν είχαν κανένα τέτοιο κρόυσμα ποτέ.Και οι άλλοι γονείς το ίδιο επιβεβαιώναμε.Και λέει είναι μωρό και έβαζε τις μπάλες στο στόμα.Ηταν με το μεγαλύτερο εγγόνι της εκεί χθες.Τι να πω...μη σου τύχει που λένε...

Μάγκυ σε κακολόγησα έχω τύψεις ένας χρόνος ή μάλλον λίγοι μήνες δεν κάνουν διαφορά....συνομίλικοι θεωρείστε Μόνο εγώ πήρα το "πουρό" δηλαδή;;;Μου ρίχνει 6 χρόνια...Αν και στα μυαλά του ρίχνω 10 σίγουρα!!!

Χθες παίζαν οι τρεις τους στο παιδικό στη μοκέτα και είχαν και ποτηράκια χυμό μαζί ενώ του έλεγα να μην τις αφήσει να τα πάρουν στη μοκέτα.Έπλενα πιάτα εγώ ρίχνει φυσικά η Χρυσάνθη το χυμό κάτω και ακούω τον άντρα μου να τους λέει:"Ωχ μη το πείτε στη μαμά θα αρχίσει τη μουρμούρα".Και τρέχει η Δημητρούλα σφαίρα στη κουζίνα και φωνάζει:" vete vete μαμά Τιτάτη μιμό" και πιάνει το vettex και τρέχει και σκούπιζε τη μοκέτα...Πάω μέσα και της λέει ο άντρας μου:"Δήμητρα είσαι καρφί και αυτό δεν είναι καλο".Πείτε μου τώρα ποιός είναι πιο ώριμος....η Δήμητρα ή ο μπαμπάς;;;χα χα

Το λέω το σκηνικό στην αδερφή μου μετά και μου λέει:"Ωχ μια μικρή Μόνικα μεγαλώνει σε αυτό το σπίτι".Όταν ήμασταν μικρές με φώναζε Μόνικα από τα Φιλαράκια τη σειρά γιατί της την θύμιζα στο τρόπο σκέψης...

Mitsi είδες η "κυρία" μου χάλασε το απόγευμα αλλά τι να της πω μεγάλη γυναίκα δεν την ήξερα και καλά.Δε συμφωνούσα με τίποτα από όσα έλεγε και τα έλεγε και καμαρώνοντας πανάθεμα την.Τοσο ανακάτεμα στη ζωή των ζευγαριών πρώτη φορά ακούω.Βέβαια δίνουν και τα παιδιά της δικαίωμα όταν λέει ότι κάθε μέρα 07,00 τους έχει το μεσημεριανό φαγητό στο τάπερ και για τις 2 οικογένειες ή ότι τους κρατάει τα παιδιά καθημερινά για να βγαίνουν γιατί δε μπορούν οι κόρες τις να μείνουν μέσα, ε κάπου όλο αυτό το αλληλοδέσιμο αφήνει και δικαίωμα για ανακάτεμα νομίζω.Μακρύα και αγαπημένοι η άποψη μου.Μια βοήθεια ναι αλλά όχι τόσο αλληλεξάρτηση...

Αντε ακούω πως θα τα γιορτάσετε σήμερις....

Στο φούρνο που σταματάω το πρωί ήταν κορίτσια του λυκείου με σοκολάτες lacta στο χέρι και αρκουδάκια...μου θύμησε παιδικές εκδηλώσεις θαυμασμού και συγκινήθηκα...

Ο άντρας μου πάλι μου αφιερώσε καθώς ερχόμασταν του Παντελίδη: "Συνοδεύομαι μου λες και γω τρελαίνομαι" που ακουγόταν στο ρυθμό το πρωί....Άσχετο!!!!Εκτος τόπου και χρόνου αυτός ο άνθρωπος....πφφφφφφφφφφ

Φιλιά καλά να περάσετε ότι και αν κάνετε....εμείς άντε κανά delivery...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Δεν σας ξεχνώ ποτέ, σας διαβάζω από το κινητό αλλά η δουλειά πολύ και ο χρόνος λίγος!!!Ευτυχως εχει ερθει η μανουλα από την Δευτερα και ειμαι πιο ξεκουραστη, δεν εχω ντυσε το πρωι το παιδι και τρεχα!!!Τωρα θυμήθηκα οτι είναι του Αγίου Βαλεντίνου, αν και δεν τα πολυπιστευω αυτά, ας ειναι μια ευκαιρια να πουμε μια γλυκεια κουβεντα στο αλλο μας μισο!!!Γενικώς δεν κανουμε τα συνηθισμενα δωρακια της γιορτης, αντε κανενα γλυκακι κλπ, αλλα ειδα χθες σε ενα φιλο μας φωτογραφο που εχει στημενο σκηνικο με καρδουλες κλπ και λεω να παρω τον μικρο και να βγαλουμε μια φωτογραφια, να την δωσουμε στον μπαμπα μας ως τα Βαλεντινακια του!!!Αν και το μεσημερι εχουμε να παμε σε μια κηδεια, αυτοκτονησε μια κοπελα, αδελφη συναδελφου του αντρα μου και γυναικα φιλου μας, 32 χρονων, ολη η ζωη μπροστα της και προτιμησε να ησυχασει ετσι...

Κατα τα αλλα, εχω να σας γραψω απο οταν ειχαμε παει Αθήνα, πηγαμε λοιπον στο Αττικο Ζωολογικο Παρκο και ξετρελλαθηκε ο μικρος μου!!!Μονο που δεν καθοταν να τον βγαλω πουθενα φωτογραφια!!!Στο μαγαζακι που εχει μεσα του λεω διαλεξε ποιο ζωακι σου εκανε εντυπωση και εκεινος διαλεξε ενα ψευτικο αυγο!!!Βρηκαμε κι ενα παπαγαλο που του λεγαμε κουβεντουλες και της ελεγε κι αυτος, ειχε πολυ πλακα πως ελεγε Τασσσοοοο!!!Την Κυριακη τον πηγα θεατρο, του αρεσε οσο περιμεναμε, που καθοταν στο καθισμα, που ειχε πολλα παιδακια και μολις χτυπησε το καμπανακι για να αρχισει το εργο, τρομαξε και πατησε κατι τσιριδες, φυγαμε αρον αρον!!!Τι θα τον κανω με τους θορυβους;;;Μαλλον ειμαστε πολυ ζεν στο σπιτι και δεν μπορει τη φασαρια με τιποτα!!!Αυτη την Κυριακη που μας περασε πηγαμε στο χιονοδρομικο στο Μαιναλο, εκει να δειτε παιχνιδια και χαρα!!!Να εχει γινει παγωτο κασατο, με δυο κατακοκκινα μαγουλα, αλλα εκει ολο ελκυθρο και χιονοπολεμο!!!Ηταν ενα ελκυθρο για μωρα με ζωνη και το πηγαινες σαν καροτσι και επειδη ηταν ευκολο, μια πηγαινε ο Τασουλης την κορη της νονας του και μια ο Τασουλης τη μικρη!!!Απο ατακες δεν παιζεται αυτο το παιδι, χθες το βραδυ τον ειχα στο κρεββατι και του ελεγα παραμυθια και αφου τελειωσα μου λεει μαμα θα σου πω κι εγω τωρα αλλα σιγα και ακουγα ενα φιτψιτι, δηλαδη τιποτα!!!Μου λεει αυτα που λεω, π.χ οταν τον πηγαινα στη πεθερα μου, του ελεγα παω στο γραφειο και θα ερθω να σε παρω, ενταξει; Και τωρα μου λεει μαμα θα σε παω λιγο στη γιαγια και θα ερθω να σε παρω!!!Δεν ξερω πως του εχει κολλησει οτι τα τουρκικα που βλεπουν οι γιαγιαδες τα λεει α, η κουμπαρα της ειναι ή η αδερφη της και χθες το μεσημερι ξυπναει και μου λεει παω στη γιαγια να δω τη κουμπαρα της!!!Τελευταιο-για να μην σας ζαλιζω κιολας-ελεγε χθες το πρωι ασε με κατω (για να μην του βαλω ορο στη μυτη, γιατι παλι εχουμε μυξες!) και η μαμα μου λεει τι ειπε, ανω-κατω;;Και τωρα μας λεει οταν δεν θελει να τον πειραζουμε μην με κανεις ανω-κατω!!!!

Στα δικα σας τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα μου, καλη επιτυχια σημερα για την θεση!!!Δεν εχω λογια για τον συζηγο, ακου να μουτρωνει που λερωνεις!!!Αλλα και κουραγιο για καθημερινες επιθεσεις μετα απο τοσες δουλειες, μπραβο του!!!Πως τα καταφερνετε, εμεις γιατι κουτουλαμε απο τη νυστα καθε βραδυ;;;Κουκλος ο γιος κουκλα και η ανηψια, οντως μοιαζουν παρα πολυ!!!Και σου θυμωσε και σου πηρε και δωρο;;;Υποκλινομαι!!!Πες μας τι του κανεις;;;χαχα\!!!Και ο Βασιλακης με τις ατακες του δεν παιζεται!!!Ειναι για φαγωμα τα ατιμα!!!Να ζησετε και για την επετειο!!Περαστικα στην μικρουλα σας!Εμενα ο Τασουλης μου λεει μαμα σε αγαπαω μεχρι το εφτα!!!Αυτο του φαινεται πολυ του παιδιου, τι να κανω!!!Και ξερει να μετραει μεχρι το 20, αλλα εγω θα αρκεστω στο 7!!!Με γεια τα δωρακια!!Κι εγω στο club των τεκνατζουδων, του ριχνω 18 μηνες, αλλα δεν φαινεται!

Συμπεθερουλα μου, η νυφη σε βλεπει θεα ουτως ή αλλως, τι θα πει καμια σχεση;;Κι εσενα αν σε βαφανε και σε στολιζανε οπως κανουν στη μακρυπουλια, καλυτερη απο αυτην θα ησουν!!!Γιατι εισαι πεσμενη, κοριτσακι μου;;;Μακαρι να σε παρουν στο τουριστικο γραφειο, που ειναι και το αντικειμενο σου!Εχουν βρει πατημα βεβαια με την κριση και ειναι σκετη εκμεταλλευση οι δουλειες, αλλα μακαρι να πανε ολα καλα!!!Θα σου παραγγειλω σιγουρα μια κουκουβαγια, θα σου πω!!!

Χαρουλιτα μου, ελπιζω να τα βρηκατε με την αδερφουλα!!!Κι εγω δεν την αντεχω την πεθερα, αλλα τι να κανω που εχω πεσει στην αναγκη της!!!Φανταζομαι πως θα νιωθεις που εκλεισε το ζαχαροπλαστειο σας, αλλα θα σας μεινουν ολες οι καλες αναμνησεις!!!Ποσες φορες θα ειχες ακουσει, "ζαχαροπλαστης ηταν ο μπαμπας σου;;;", χαχα!!!Καλα βρε κρυφτηκες από την κορη σου;;;Τρελλοκομείο!!!Τα παραμυθια τους κανουν πολυ καλο, βλεπω κι εμεις που διαβαζουμε τωρα συνεχεια, οτι κοντευει να τα μαθει απεξω, κι αν ξεχασω εγω κατι, το προσθετει ο σπορος!!!Πως εγινε η ζημια στο αμαξακι;;;Τι μουτρο η κορη, σου προωθει και αρρωστους!!!Θα μαθω κι εγω τον Τασουλη, σε χτυπησε κανενα παιδακι, θα το πω στη μαμα μου να του κανεις μηνυση!!!Βρε κοριτσακι μου, τι σου ετυχε παλι;;;Απο που το επαθε αυτό;;;;Καλο κουραγιο με ολα!!!

Μαρακι μου, οι νοικοκυρουλες σου ειναι γλυκα και πολυ ομορφα ντυμενες!!!Ο αντρουλης ηθελε λουκανικακι για να καρδαμωσει, ε;;;Τα χειροτερα μωρα ειναι οταν αρρωσταινουν!!!Αν οι κουμπαροι σου δεν ειναι ετοιμοι για παιδι, καλυτερα να μην κανουν, το θεμα ειναι δεν θελουν ποτέ ή δεν θελουν σε αυτη την φαση;;;Να χαιρεσαι την μανουλα!!

Εγω τωρα που θα ανεβω Αθηνα για να τον δει ο γιατρος θα παω jumbo να δω τι εχει, περσι τον ειχα ντυσει μαιμουδακι και προπερσυ πειρατη, μαλλον μικυ ή μπομπ ο μαστορας!!!Δεν ξερω να σε συμβουλευσω για τον λογοθεραπευτη, αν θες εχει εναν εδω στη πολυκαττοικια του γραφειου να ρωτησω!Βρε αγαπη με τον καθηγητη, συνεχεια του στελνεις mail!!!!Καλη δυναμη με την διπλωματικη!!!Φοβερη επισκεψη σου ετυχε!!!Βρε την κυρια να χωνεται παντου!!!Κι εμενα μου δινει καθε μερα φαγητο η πεθερα μου, γιατι εκεινη το ζηταει κι μετα μου το κοπαναει!!!Ποτε θα ανοιξω το στομα μου απο τα νευρα και θα με ακουσεις μεχρι τη Ροδο!!!

Φουφουδελι, που εισαι;;;;Ετοιμη και η Αγγελικουλα για σχολειο!!!Ο φοιτητης τελειωσε με επιτυχια τις εξετασεις του και επανηρθε η ηρεμια στο σπιτικο μας!!!Πως τα καταφερνεις με τις δουλειες;;;;Μαλλον εμενα επειδη δεν μου αρεσουν καθολου, λεω οτι δεν προλαβαινω!!!!Συλληπητηρια για την γιαγια του αντρα σου.

Φωτεινουλι μου, πολυ χαρηκα που ειδα μηνυμα σου!!!Μην απολογεισαι κοριτσακι μου, που να τα προλαβεις ολα με δυο παιδια, που παρεπιπτοντως ειναι και κουκλια και ολοιδια;;;Ειναι λογικα ολα αυτα που αισθανεσαι, αλλα σε λιγο θα ξεπεταχτει και η μικρη και αν τα στειλεις και παιδικο θα σου μενει και για εσενα χρονος ή να ξανακανεις ιδιαιτερα, λιγη υπομονη θελει!!!Χρόνια Πολλα για την επετειο σας χθες!!!

Αριακι τι καλα που θα εχετε τον μπαμπα σας συνεχεια!!!Τι κανει το κοριτσακι σου;;;

Μιτσακο, γιατι τοσο πυρετο ο Στεφανακος;;;Κριμα να ταλαιπωριεται καθε φορα.Περαστικα και γι' αυτο που αφαιρεσατε, ποναγε μετα ο μικρουλης;;

Σταυρουλίτσα, μας ελειψες!!Λυπαμαι για τον αντρουλη σου, ελπιζω να πανε ολα καλα!

Τα καταφερα τελικα, απο την σελιδα 4 σχολιαζω!!!!Φιλακια πολλα σε ολες σας και να γιορταζετε καθε μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα Ρουλίτσα πως εξελίχθηκε έτσι ο Τασούλης...τι "φρούτο" και αυτό....τι ατάκες...

Κρίμα για τη κοπέλα και γω άκουσα κάτι τώρα και σοκαρίστηκα.Η κουμπάρα του διευθυντή μας εδώ έχει ένα κοριτσάκι του δημοτικού.Το καλοκαίρι λέει έβγαλε ένα βολαράκι εξωτερικά στο αυτί.Το πήγε στο γιατρό τους είπε δεν είναι τίποτα κάποιο λίπωμα όποτε αποφασίσουν αφού και το παιδί δε πονάει να το βγάλουν για αισθητικούς λόγους.Αποφάσισαν λοιπόν να το βγάλουν τώρα και το στειλαν Αθήνα για τη τυπική βιοψία.Και βγήκε αρνητική.Κακοήθεια δηλάδη.Φύγαν χθες Αθήνα και τώρα τους είπαν είναι πολύποδας μεγάλος που ξεκινάει από το αυτί και φτάνει ως τη βάση του λαιμού,έχει περιτυλίξει ένα νεύρο κεντρικό δε μπορούν να το αφαιρέσουν γιατί υπάρχει κίνδυνος να νεκρώσει κάποιο τμήμα του εγκεφάλου.Ξεκινάει χημιοθεραπείες ακτινοβολίες και εξετάσεις να δουν αν έχει κάνει μεταστάσεις...Τρελλάθηκα ρε γαμωτο...τόσο μικρό παιδί;;;Να ναι ενήλικας να πεις εκτίθεται σε ακτινοβολία χρόνια,τρώει άτσαλα ζει άστατα να το καταλάβω αλλά τέτοιο πράγμα δε το χωράει ο νους.Και τη ξέρω τη μαμά,είναι έξω καρδιά άνθρωπος.Πάει όλη η ζωή τους πίσω τώρα...Μακάρι να γίνει καλά.

Μόνο υγεία κορίτσια σωματική και ψυχική τίποτα άλλο ούτε λεφτά ουτε σπουδές ούτε ανέσεις τίποτα δε θέλω μόνο υγεία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρακι μου λυπηθηκα πολυ, κριμα το παιδακι. Οντως καμια φορα γκρινιαζουμε με ανουσια πραγματα και τελικα το μονο που πρεπει να ευχομαστε ειναι να εχουμε την υγεια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα τέλεια η στολή τη φαντάζομαι ήδη τη Μιμίκα στα πράσινα....Αχ βρε Ρουλίτσα κρίμα δεν έχω Chat με το νέο σύστημα...Ψάχνεις στολή για τον Τασούλη ιντερνετικά;Και γω το πρώτο χρόνο από Internet τις είχα πάρει από Ελλάδα όμως,μελισσούλα και πασχαλίτσα...Ηταν 6 μηνών τότε...γλύκες με τις κεραίες ντοινγκ ντοινγκ.

Τη Κυριακή έχει θέατρο εδώ τη Κοκκινοσκουφίτσα σε αίθουσα σινεμα.Λέμε να τις πάρουμε 5 Ευρω η είσοδος.Τα Χριστούγεννα που πήγαμε στη Χιονάτη με τους καλικάντζαρους ήταν ήσυχες αλλά ήταν και σε αίθουσα ανοιχτή με φώτα,παράθυρα και κράτησε και 45 λεπτά μόνο.Τώρα σε αιθουσα σινεμα κλειστά δε ξέρω πως θα αντιδρούσαν αλλά λεώ να το τολμήσω.Το πολύ πολύ να χάσουμε 10ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από αυτό το site ήταν :

http://www.myseason.gr/apokriatikes-sto ... 34ca3d4c57

Αμα βρω και τις κόρες μου ντυμένες θα σας τις στείλω στο mail να ευθημήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ερωτευμενακια!!!!τι κανετε;θα το γιορτασετε σημερα;εμεις αν και δεν το γιορταζουμε σημερα ένα χρονια πολλα το ειπαμε και θα κανω και σουφλε σοκολατας να φαμε το βραδυ ετσι για το καλο!!!χαχα ευκαιρια ψαχνω για σοκολατα!!!σημερα ειχα παει σε ένα ραντεβου και γυρνωντας βρισκω την μικρη μπανιαρισμενη,ωχ λεω…ερχεται τρεχατη να την φιλησω και δεν μυριζε μονο το σαμπουαν αλλα και κατι πιο βαρυ…ωχ ξαναλεω…ο μπαμπας τα μασαγε’’εε πηγε στο συρταρι σου…’’παει το αρωματακι μου!!!!και το ειχαμε παρει από το Παρισι στο μηνα του μελιτος,με το σταγονομετρο το εβαζα και η Κωνσταντινα εκανε μπανιο με αυτό!!!!ηταν και hermes,αφηστε τα!!τουλαχιστον μυριζει ωραια από οπου περναει ..χαχα!!!

Μαγδουλα τι εγινε τελικα με την θεση; ;να πουμε συγχαρητηρια;μωρε τι καλοι οι πελατες σου!!!

Μιτση μου το εχω βαλει στην υπογραφη το μπλογκ..χαχα ότι αναρωτιουσουν μικρη για τον Εβερτ!!!χαχα ο Σταφανακος ο σγουρομαλλης τι κανει;

Χαρουλιτα καλε τι επαθε η Δημητρουλα;από τι εγινε αυτό;η ατακα της αφοπλιστική!!καλο τρεξιμο!!

Μαρακι αυτοι οι μπαμπαδες δεν ακουνε και κανουν τις ζημιες τους!!!παλι καλα που ετρεξε το παιδι να το καθαρισει!!χαχα καλα δωρο κι εγω δεν περιμενω από τον συζυγο..ουτε ένα λουλουδακι από τον κηπο… τι κριμα για το κοριτσακι..μακαρι να πανε όλα καλα!!

Συμπεθερουλα αχ μωρε τρομαξε ο Τασουλης από το κουδουνι στο θεατρο;ειστε πολύ ζεν;χαχατι ωραια που περνατε!!!πολυ χαιρομαι που ολο εκδρομουλες ειστε!!!ενας γλυκας ο Τασουλης!!!κριμα για την κοπελα!!την κουκουβαγια εννοειται θα σας την κανω δωρο,και οποια άλλη θελει μονο δωρο.αχ μικυ να τον ντυσεις να ταιριαζει με την δικια μου την μινυ!!!!

σας φιλω γιατι κοιμηθηκε η μικρη πανω μου ,χθες ιεχαμε παει σε κατι φιλους κ δεν ειχε κοιμηθει μεσημερι,ψιλοαργησαμε και οταν ηρθαμε σπιτι γκρινιαζε κ ηθελε να κοιμηθει μαζι μου,ειπα οκ αλλα καναμε εναν υπνο....ξυπναγε ολο το βραδυ κ εκλαιγε,στριφογυριζε,ξεσκεπαζοταν,χαλια!!!αντε φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κ χρονια πολλα για χτες προσπαθησα να πω αλλα σεν τα καταφερα

Αλεξουκω αυτο με το αρωμα το χω παθει κ εγω σε νιωθω απολυτα

Θελουν κ αυτα να αρωματιστιυν τα ατιμα

Ο επιθεωρητης τελικα δεν ηρθε κουκουρουκου επαψα να ασχολουμαι

Συμπεθερα τι επαθε καλε η νυφαδια απο τι τετοια λαχταρα η ομορφη μας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να πατε σινεμαδακι νομιζω τετοια τα καθηλωνουν στην αναγκη φευγετε δοκιμη καντε

Κριμα για το παιδακι ψυχοπλακωθηκα ελπιζω ολα να διορθωθουν χωρις πολυ ταλαιπωρια

Ρουλιτσα μου λειψες καλα ο τασουλης δεν παιζεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.....

Μπαίνουμε που λέτε σπίτι χθες το μεσημέρι και εκεί που ήμουν ψυχοπλακωμένη με το παιδάκι βλέπω στη τραπεζαρία μια ανθοδέσμη με 12 τριαντάφυλλα....Λέω ουαου!Βλέπω και 3 βάζα με νερό στο νεροχύτη,λέω αυτά τι είναι;Μου λέει έψαχνα να τα βάλω αλλά άλλο ήταν κοντό άλλο ψηλό...Το βράδι αν και με τα 3 γκολ που έφαγε ο Ολυμπιακός είχε πέσει η διάθεση παρόλα αυτά είπαμε να την τιμήσουμε τη μέρα και τον ρωτάω μετά,πως και μου πήρες λουλούδια;;;Περίμενα να ακούσω:Για να μη μουρμουράς!!Αλλά με αποστόμωσε λέγοντας μου:το ένιωσα και ήθελα να το κάνω....Συγχωρέθηκε για όλα τα πλημμελήματα του...χα χα

Εσεις πως περάσατε;Το σουφλέ καλό Αλεξ;;;;Εμεις δε παραγγείλαμε έβρεχε και μέχρι να μπανιάρουμε να κάτσουμε πέρασε η ώρα.Αλλά κουράστηκα χθες.Έφτιαξα γιουβαρλάκια για σήμερα,ζελέ για τα κορίτσια,σιδέρωσα ρούχα από το Σάββατο που είχαν πλυθεί,μου έριξαν χυμούς στη κουζίνα και σφουγγάρισα πιτσιλίστηκαν και οι τοίχοι,γενικώς ένιωσα ότι έκανα πολλά,η μέση είχε εξαντληθεί μέχρι να ξαπλώσω.Με ξανάπιασε αυτές τις μέρες και το αυχενικό και είμαι με το κολλάρο.Αφού εδώ οι συνάδελφοι με δουλεύουν σαράβαλο λέει είμαι πια θα με δώσουν για απόσυρση...

Αχ Αλεξ κρίμα για το άρωμα...Πάρε της μια παιδική κολωνίτσα να ξέρει ότι αυτή είναι η δική της.Εμεις έχουμε της gohnson και πάνε και βάζουν μόνες τους στα μαλλιά και πίσω από τα αυτιά...που το είδαν πάλι αυτό...

Η γραμματέας μας μου λεγε προσπαθεί να κόψει στη κόρη της την πιπίλα,πάει νήπιο και ακόμα τη θέλει....Και είναι τόσο δύσκολο.Της λέει η μικρή θα πάω να αγοράσω άλλη με παράπονο και κλαίει και ουρλιάζει.Και μου λέει να προσπαθήσω αν τις κόψω τώρα.Αχ πως θα απαλλαγούμε από δαύτες...Τα Χριστούγεννα που είχα αποκλειστικό χρόνο μαζί τους το προσπάθησα αλλά γινόταν χαμός και ο άντρας μου έλεγε ότι είμαι κακιά και να αφήσω ήσυχα τα παιδιά,δε θέλει να τις ακούει να κλαίνε με τίποτα.Τι να του λέω θα στραβώσουν τα δόντια τους,για το καλό τους το κάνω και ότι θα κρατήσει 4-5 μέρες η γκρίνια, τι ότι θέλω τη στήριξη του γιατί και γω στεναχωριέμαι να τις βλέπω έτσι τίποτα αυτός...Πως θα τα καταφέρω;;;;Και έχουμε και τη πάνα μετά...όλα μαζί θα ναι πιο δύσκολο...Εντωμεταξύ έχουν κατατρυπήσει οι πιπίλες τους και δεν τους παίρνω άλλες επίτηδες.Το πρωί με το που πάμε σχολείο τις βάζουν μόνες τους στη τσάντα και μου λέει η κυρία δεν τις ζητάνε γιατί τους έχει πει ότι θα τις βάλει στην τάξη με τα μωρά άμα δει και τις φοράνε και θα χάσουν τους φίλους τους.Με το που περάσουμε όμως το κατώφλι το μεσημέρι ανοίγουν με μανία τις τσάντες να τις βρούν.Μετά άμα έρθει η μάνα μου πχ και έχω γυμναστήριο γυρνάω και βλέπω να τις φοράνε και λέω τι έγινε;;Μου λέει μου τις ζητούσαν τι να κάνω....Επίσης το μεταμεσονύκτιο γάλα θέλω να κόψουν...παραπάει το βιολί...Αλλά και εκεί έχω τον άντρα μου...είναι στην ανάπτυξη τα παιδιά δε μπορώ λέει να τους το στερώ....Τι και αν οι γιατροί και οι μελέτες λένε ότι το στομάχι πρέπει να μένει αδρανές 8 ώρες για να ξεκουράζεται αυτός εκεί....Και σηκωνόμαστε και οι δυο αναγκαστικά.

Σας ζάλησα και είναι και Παρασκευάρα...φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια!!

Μαρακι αμα ξαναπεις τιποτα για τον αντρα σου..οριστε,ετσ ελεγες και για το δωρο γενεθλιων.μια χαρα,ειναι σε πολυ καλο δρομο!!λες να της παρω παιδικη κολονια;θα το δοκιμασω...ακομα και μετα το μπανιο μου μυριζει...φαντασου ποσο εβαλε!!!το σουφλε φανταστικο!!!εκανα και το απαραιτητο ντεκορ λογω ημερας,θα βαλω και φωτο στο μπλογκ.για τις πιπιλες εγω βλεπω οι μικρες ειναι ετοιμες,αφου στο σχολειο μπορουν και χωρις.αλλα εκει οι δασκαλες ειναι σταθερες σε αυτο,σπιτι αν βλεπουν οτι εχουν συμμαχο τον μπαμπα ή την γιαγια θα την ζητανε...κι εμενα ο δικος μου ελεγε οτι ειναι νωρις και δωστην για λιγο αλλα αμα την κοψεις δεν πρεπει να κανεις πισωγυρισματα.η γραμματεας λογικα καθε φορα που θα εκλαιγε η μικρη θα την εδινε,που να την κοψει ετσι,αλλα ειναι κριμα γιατι δεν ειναι οτι στραβωνουν μονο τα δοντια αλλα και η γναθος...

Μαγδουλα δεν πειραζει που δεν ηρθε ο επιθεωρητης...μπορει σημερα να μαθεις...κι εσενα μυρωδατος θελει να ειναι ο Βασιλης;

εμεις καλα,σας ειπα χθες που κοιμηθηκε το απογευμα στην αγκαλια μου,την πηγα το βραδυ για υπνο,που να κοιμηθει..7 ειχε ξυπνησει...την αφησα στο κρεβατι και κλαμα ,κλαμα ,κλαμα ,την φωναξε ο μπαμπας και ηρθε με κατι ματια...σαν κουμποτρυπες...τελικα πηγα κατα τις 12 για υπνο και τους αφησα μαζι γιατι μου εσπασαν τα νευρα...εμ την σηκωνει ο μπαμπας απο το κρεβατι επειδη κλαιει και μετα μου λεει ''αντε πηγαινε την τωρα για υπνο'',που να παει η μικρη στο κρεβατι της...πηγα κ ξαπλωσα εγω κ ηρθε κ η Κωνσταντινα κ χωθηκε διπλα μου...τι να την κανω;;;αντε φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κωνσταντινί,το μωρό μου μωρέ που μίκρυναν τα ματάκια του από το κλάμμα...λυγμ λυγμ...

Εχεις δίκιο Αλεξ θέλει πυγμή η πιπίλα αλλά άμα δεν έχω σύμμαχο;;;Αντί να έχω στήριξη έχω και τη δική του γκρίνια...

Σήμερα καλέ έχουμε μηνογενέθλια...τώρα το είδα από το tickeraki μου...χα χα.Τον άλλο μήνα 2,5 χρονών!Πως περνάει ο καιρός...σα χθες σβήσαμε τα δεύτερα κεράκια μας...και πέρασε ήδη μισός χρόνος... α πα πα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...