Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

elenh..de sυφιλιαζω!!

καθολου...απλα δε ξερω τι να κανω..να της πω ολα οκ..η να της πω μη!!

δε ξερω!ειμια στη μεση!!

φακη μαπα σημερα..ελπιζω να μην ηταν απο χυτρα..τσακισα ομως πρασοπιτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το ξερω οτι δεν συφιλιαζεις.... το βλεμμα σου φανταζομαι πως θα ειναι οταν γινεται αυτο... αυτο το αχανες υφος... :lol::lol:

η γνωμη μου ειναι ουτε το ενα ουτε το αλλο..

με συζητηση να αρχισει να κρινει μονη της σε ποιους θα εχουμε οικειοτητα και σε ποιους οχι..

ξερεις εσυ......

α η ψυχολογος μου ειπε να κανω στην ειρηνη σεξουαλικη αγωγη... εχω αρχισει απο τα βασικα...(σκουπισμα μονη, κανενας δεν ακουμπα το βρακακι μας εκτος γονεις και γιαγιαδες)κπλ

επισης μου ειπε να της εξηγησω πως ερχονται τα παιδια...

δεν με εχει ρωτησει ακομα οποτε το αφηνω για οταν με ρωτησει....

παρεπιπτωντως τα πλευρα μου με πεθαινουν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα τα νεα μιας βδομαδας!!!

κοντευει να μου τελειωσει και η μπατσρια...

αλλα το μονο καλο νεο ηταν ο κοριτσαρος της ΜΑριας!!!!!

με το καλο!!!!

περαστηκα σε Ριρη, Ντομάκια και φυσικα στην κορη σου Αλεκα!! αχ, ποσο τη νιωθω τη μικρη..... μακαρι και εμενα να με ναρκωναν οτνα με βαζανε το χερι.....

Ελενη κρατα γερα! οσο για την αντιβιωση, καλα εκανε και σε εδωσε να μην εισαι χαλια... και εγω ειχα παρει 7μηνων που ειμασταν διακοπες και με τσιμπισε μελισσα και τουμπανιασε το χερι μου... μου ειχε πει ο δικος μου τηλ τι να παρω, γιατι ο ειδηκευομενος στο Κ.Υ. με ειχε πει να το τριψω με σκορδο και ξυδι!!!! αυτο ειχε μαθει μετα απο 6 χρονια στην ιατρικη!!!! χελόου!!!!

Μαρντιο για μπατσες ο πρωην....

Χρυσουλα περιμενω τα δικα σου.... μην ξεφευγεις.....χιχιχι

οσο για το γιο σου... θα τον τσακιζα αν τα εκανε στο χαλι και γελουσε κιολλας!!!!

και εγω δε σηκωνω πολλα πολλα, σαν την Ελενη...

Νανα με γεια το πλυσταριο!!!! καλη ευκολια!

Σωσω γιατι δε δινεις στη μικρη σταγονες biogaia αφου ειναι τοσο εντονοι οι κωλικοι;;; μου τις ειχε προτεινει η ΚΑλυψω και μια χαρα την ειχα με βγαλει...

Μαρκερ καλυτερα τα δικα σου;;;

εμενα τελικα ο Σπυρος εκανε 39αρια Κυριακη μεσημερι με Δευτερα πρωι και τελος, τα πηγε ο αντρας οφ κορσ γιατρο, ευτυχως ειχε ολη τη βδομαδα αδεια, και ηταν ερεθυσμενος πολυ ο λαιμος του και ειχε και 2-3 σπυθουρακια στη βαση της γλωσσασ... Τετερτη μεσημερακι ανεβαζει η ΜΑριαννα τα 39αρια της (το βραδυ που ανεβαινε ο πυρετος, ελεγε, δεν ειμαι καλα μαμα θα πεθανω!!! μου ερχοταν να γελασω... καλα τη λεω... μηπως να παμε να κανεις τσισα και μετα να το σκεφτεις καλυτερα;;; γιατι και ο Σπυρος ειχε πυρετο και τελικα εγινε καλα...), και το βραδυ ο Σπ[υρος γεμιζει κοκκινα σπιθουρακια κυριως σε χερια και ποδια!

παει λεω κοξακι!!! την πατησαμε! πηραμε τηλ γιατρο, μας ειπε, δωσαμε αεριους και ευτυχως φυγανε! μεινανε κανα2 στον αστραγαλο μαλλον γιατι ερεθυζεται απο την καλτσα και τον γαργαλανε. φυσικα και τα ξαναπηγε σημερα γιατρο, ολα καλα....

εγω αρχισα να βηχω... παλι.... ελεος!!!!

ευτυχως με την αρρωστια σταματησαν οι τρομοι του Σπυρου, προς το παρρον...

εγω με το να και με τ'αλλο εχω 2 βδομαδες να κοιμηθω καλα και ειμαι κομματια...

αλλα αντεχω...

μολις ηρθε ο αντρας απο τη γιορτη ενος συναδελφου.... 1:30!!! και το πρωι δουλευει 6-14! δε νομιζω να γκρινιαξει οτι νυσταζει αυριο.....

σας φιλω και εις αλλα με υγεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...σημερα το πρωι μονη..ο ατρας μιτιγκ στη δουλεια..σας ειπα οτι οσο ειναι ξυπνια η μπουμπου...συνηθως γκρινιαζει;;;

απαπαπαπ!!

οσα; δεν μας εκανε η μαρθα θα μας τα βγαλει αυτη..χαχα..

περαστικα σας ρε βαγκ!!

φανταζομαι τον ατρα σου τωρα πυο αρρωστησαν τα παιδια...χαμος..εμεις σημερα φαγητο οτι ναναι..

λιγη φαβα..πατατες..πρασοπιτα..

η μαρθα ρεβυθια καταψυξης..

εδω εβρεχε του κερατα ολη νυχτα..

τωρα ηλιο..μπορει να παμε παλι καροτσαδα αν συνεχισει ο ηλιος..

εκανα κα ιτη πρωινη μου γυμανστικη..χαχα..γελιο εχει..

κανενα 15 τη μερα..μη φανταστειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας !!!

η Μαρια μου ειναι καλυτερα !

εχει ωρες ωρες μια θλιψη στο βλεμα της αλλα οκ.....

σημερα εχει καλεσει 2φιλες της να ερθουν ε σπιτι κ ειναιο χαρουμενη..

πηγα στο σχολειο κ ολοι οι δασκαλοι ηταν ενημερωμενη...

μου ειπαν οτι μεχρι κ τουαλετα θα την πηγενει η δασκαλα της κ να μην στεναχωριεμαι :D

επεισης μεσα στη ταξη λεει ...μαλωνουνε τα μικρα για το ποιος θα βοηθειση την Μαρια ..να βγαλουνε τα βιβλια της ,τα τετραδια κ να της φορεσουνε το μπουφαν για το διαλημα :lol:

Σας ειπα????ο ναι!!!!πληρωθηκα!!!!!!!!!!!!!!

για 2μηνες ;)

οπως καταλαβατε παω για ψωνια!!!!

εδω μετα απο μποφορια κ βροχες...ηρθε κ το πολυ κρυο...μα πολυ λεμε!!!

ριχνει κ μια βροχη παγωμενη...σαν χιονονερο

Μαρακι με το καλο η μπουμπου σου να ερθει!!!!

τι κανει ο Διονυσακης??

Σωσω εμενα η Μαρια ηταν ετσι...η Αγγελικη ειναι οχι απλα ντροπαλη αλλ κ φοβιτσιαρα

ελενη κουραγιο λιγο εμεινε! η μικρη σου καλα??? κ εγω καπως ετσι ειμαι ...αφου η Αγγελικη βγαζει παπουτσια κ τα βαζει μονη σε μια ακρη στη σειρα...ξερει δλδ οτι καθε πραγμα στο μερος του...

χρυσουλα ..πως τα πας κ εγκυμοσηνη κ δουλεια??/καλα ο μικρος δεν παιζετε!!!!

νανουκα τι κανεις??? πως παει η εγκυμοσυνη??

βαγκ....περαστηκα !!!!

συμπεθερα ...αντε τωρα που ελειψα εγω απο το παρεακι ηρθες εσυ!

καλα σας εχω πει οτι εχω κουκλο γαμπρο????νομιζω οτι τον ειδατε ολοι στις φωτο!!!

κ ο Φανης δεν παει πισω!

νησσιωτησα τι κανεις???εχετε κ εσεις θεμα με γιατρους εκει??/με τοσο κοσμο κ τουρισμο .επρεπενα ειναι καλυτερα ε?

δεν πυστευω να ξεχασα καμια !!!!!!!!!!!!!

αμαν η Μαρια ! που εισαι εσυ?? τα αγορακια σου καλα? το μπεμπε???

οπως καταλαβατε πινω καΦΕ Κ ΘΕΛΩ ΠΑΡΕΑ!

αντε να παω για ψωνια ,μολις κοψη η βροχη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...

Βαγκ δε γλιτωσατε και εσεις απο τα 39αρια..

ναι μωρε και οι φοβιες της νυχτας δε νομιζω να ξαναερθουν... ;)

Αλεκα θα περασει και αυτο...καλοφαγωτα τα λεφτουδακια!!! :D:D

Σωσω βαλε τη μικρη μπρουμυτα στα ποδια σου και τριψτη...και κολικους να εχει θα ανακουφιστει...

Ελενη ελπιζω να εισαι καλυτερα...τι θα γινει με παιδικο???? :(:(

εδω εχει εναν χαλια καιρο..ουτε βρεχει ουτε κρυο κανει αλλα ειναι σκοτεινα...

πηγαμε ενα πιουμε εναν καφε νωρις το πρωι γιατι μετα γινεται παντου χαμος απο κοσμο και τσιγαριλα..

ο Θ καλος ηταν δεν μπορω να πω απλως εξερευνησε τα παντα στο καφε..

πηγα και απο θερμοκηπιο και αγορασα φυτουλια για το παραθυρο του μπανιου..

ηθελε να δει τηλ για να φαει..αντε λεω να μη χαλασω το Σαββατο...2 πιατα γεματα ...παλι καλα!!!

σωθηκαμε με το πατινι μεσα στο σπιτι...ακομα και για τσισα στο μπανιο γρηγορα του λεω...παει με το πατινι και το "παρκαρει" διπλα στη λεκανη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατινι στο σπιτι;;αλλο παλι και αυτο..!!!χαχαχ..τελικα εφαγε σπανακορυζο;;

ρε ελενη αποκλειεται να τα αφησουν τα παιδια στο ελεος του θεου...

η δικια μας η δασκαλα..δεν εχει καν συμβαση..αληθεια..

εληξε τον ιουνη και δουλευει και το τιποτα..αληθεια..

τι να πω!!

εμενα η μαρθα εκαψε τα δαχτυλα σας..απο 1 τυαψακι που εωγαλα αποτο φουρνο..και της ειθπα να μην το ακουμπησει..

και το ακουμπησε..δεν εφαγε τιποτα σχεδον..

βρηκε και ευκαιρια για αγκαλιες..

και μου ειπε σημερα να διωξω το μωρο..δε το θελουμε μαζι μας και τετοια.

εχει να γινει το καλοκιαρι...χαμος!!

ασε που της πεφτει η πιπιλα και λεει..μπουμπου την αλλη φορα να την βαλεις μονη σου..με σενα θα σχολουμαστε;;ακους;;

τι να πω η δολια..απο την μια θελω να πεθανω στα γελια..απο την αλλη!!

αχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λέει τέτοια η μαρθούλα ε;

ωχ... τι μας περιμένει κι εμάς...

εμείς μέσα στο σπίτι έχουμε πατίνι, ποδήλατο, αυτοκίνητο και μηχανάκι με μπαταρία...

Αλεκάκι πώς πήγαν τα ψώνια;

εγώ ψώνισα κάποια πράγματα από το φαρμακείο.

σιγά σιγά λέω να ετοιμάζω βαλίτσα...

το πρωί έκανα δολειές και πιο πολύ συμαζέματα.

με πέθανε η μέση μου μετά!!!

τη Δευτέρα θα έρθει ο θείος του Π να βάλει την ντουλάπα στο πλυσταριό.

να βάλει ο Π τα εργαλεία του κι εγώ να ταχτοποιήσω τις άλλες ντουλάπες και τέλος!

μετά θέλω να κατεβάσωτα ρούχα του Α για αδιαλίξω για τον μικρό.

αλλά αν σας πω ότι ξαλαφρώνω θα με πιστέψετε;

νιώθω ότι είχα το πιο ακατάστατο σπίτι και τώρα το βάζω σε τάξη...

λόγω της εγκυμοσύνης με βοηθάει πολύ ο Πετρής αλλά νιώθω ότι έχω χάσει τον έλεγχο του νοικοκυριού μου...

είμαι υπερβολική;

το μεσημέρι πήγαμε στη Λήδρα για φαγητό.

κάτι μήνες είχαμε να φάμε σε ταβέρνα.

τα ευχαριστηθήκαμε!!!

ο μικρός μου κάνει αφαγίες.

και η δασκάλα μου έκανε παράπονο για το φαγητό...

αλλά αν του δώσεις βλακειούλες...μα χαρά τις τσακίζει...

εκεί που ταχτοποιούσα... πέσανε στα χέρια μου οι φωτογραφίες από τις σπουδές μας.

ρε κορίτσια... τι φρασκαδούρα που ήμουν;

το βυζί στα ύψη και η κοιλιά πλάκα...

θα μου πεις... ήταν και 10 χρόνια πριν...

νομίζω ότι θα κοιμθώ από τώρα... καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρη κόρη! :-D

Σήμερα το επιβεβαιώσαμε!

Του λέω του γιατρού σίγουρα? Μη μου τα αλλάξεις μετά! Χαχα

Σίγουρα μου λέει!

Αλέκα μου περαστικά! Αχ πόσο πόνεσε το μαρακι μας! Πολλά γλυκά φιλιά!

Δε σας διάβασα.... Τα τελευταία εννοώ. Θα σας μελετήσω και μετά θα ξαναμπώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxax!!κορη,ε;σουπερ ρε!!1 χαρα!μπραβο!!

δεν εισαι υπερβολικη με το νοικοκυριο..εισαι υπερβολικη με τα βυζια και τη κοιλια..περνανε τα χρονια καλο μου..και παιδια να μην εκανες...

χαχα!!ετοιμαζω τοστ!!

σημερα δε πηγαμε πουθενα..φρικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μιλαμε... ο αντρας βλεπει κινεζικο εργο στο Εγνατια τβ!!!!!! ελεος!!!!!!!!!

Μαρακι... αντε να αρχιζεις να σκεφτεσαι ροζ!!!!

Σωσω η Μαρθα απολαυση!και εγω μερικες φορες λενε ή κανουν κατι και προσπαθω να ειμαι αυστηρη αλλα με πιανουν τα γελια!

το πρωι που ηταν ο αντρας στη δουλεια μια χαρα περασαμε.... ξυπνησαν 9:30!!!!! ναι!!!! τα δικα μου παιδια!!!!

μετα το γαλα τους εντυσα σαν κρεμμυδια και τους εβγαλα ε το καριτσι να παμε για ψωνια. λαϊκη κλπ... κρυο!!! οταν επιστρεφαμε εριχνε και χιονονερο. δε χιονισε ομως... λενε εριξε πολυ στην Κομοτηνη... ακυρωθηκε και το ΠΑνθρακικος-Ολυμπιακος... ασχετο...

μετα παιζανε τοσο ομορφα μαζι... τα χαιρομουνα.. κανανε σπιτακια με τα μαξιλαρια, πηραν και τις κουκλες για μωρα και ξαπλωναν, αγκαλιαζονταν, τις τάιζαν... μετα πηραν τα σπαθια και ανεβαιναν σε καναπε και πολυθρονα και εκαναν τους πειρατες, μετα πηραν τα εργαλια και κανανε τους μαστορες!

γελουσα με η συζητηση που κανανε για να αποφασισουνε το παιχνιδι ναπαιξουνε... ηταν να τα πιασω και να τα φιλαω! αλλα προτιμησα να συνεχισω με το μαγειρεμα..

ΝΑνα και τα δικα μου εχουν περιοδος αφαγιας... αλλα με τη Μαριαννα θελω να προσεξω λιγο, περισσοτερο τον αντρα μαλωνω... ενω τον τελευταιο καιρο ολο το μισο ετρωγε απο φαγητο και εδω και στο σχολειο, εβαλε σχεδον ενα κιλο, προφανως απο το απολλα γλυκα και τις σοκολατες που τους δινει ο αντρας! του ειπα αντε να πας Εβρο να μπουν σε μια σειρα να κοψουν να τρωνε μονο βλακειες!

Χρυσουλα 2 πιατα φαγητο;;;;!!!!! δεν προκειται ποτε να το δω εγω στα δικα μου.... δυο κομματια τουρτα σοκολατα πιο πιθανο μου ακουγεται!

αυριο δουλεια το πρωι... εχω ετοιμα μπιφτεκια και μοσχαρισιες μπριζολες να ψησει ο αντρας, να ζεστανει και τα λαχανικα για να φανε μαζι με τα μπιφτεκια τ αμικρα.... περισεψε και απο σημερα κριθαρακι με μπουτια κοτα για τη Δευτερα για μς... μια χαρα...

Ντομ δε μπηκα χθες στο μέιλ μου να δω τις φωτο....

θα μπω τωρα μια και το κινεζικο καλα κρατει... πολυ ξυλο πεφτει....

μηπως να του την πεσω για να το παρατησει;;; ή θα μου πει κανενα... περιμενε να τελειωσει λιγο το εργο... και θα παω αδιαβαστη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

βαγκ, θέλω εξελήξεις με το "πέσιμο"...

κι ο δικός μου το κάνει αυτό με τα γλυκά.

θυμάμαι πέρσι όλοι μας έλεγαν πόσο αδύνατο μωρό ήταν...

ο άνδρας μέσα στο άγχος!

εν τω μεταξύ έτρωγε τον αγλαίωρα και μάλιστα φαγητά με πολλές βιταμίνες.

αυτός αντί να χαίρεται που το παιδί του έχει καλό μεταβολισμό, αγχωνότανε που κάποιοι τον περνούσαν για πιο μικρόαπό την λικία του με η δικαιολογία ότι ήταν πολύ αδύνατο μωρό...

καιτι έκανε το καμάρι μου;

τον τάιζε καραμέλες :evil::evil:

Μαράκι!!!!!!!!!!!!

τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!

και μια κόρη βρε αδερφέ!!!

θυμάστε όλες ότι την έχω καπαρώσει για νύφη ε;

χαχαχα!!!

Μαράκι ούτε εσένα δεν είχα ρωτήσει... το θεώρησα δεδομένο!!!

χαχαχα!!!

μου έμειναν οι φωτογραφίες από τα φοιτητικά και το βράδυ είδα όνειρο...

είδα την κουμπάρα, τους φίλους μας...

και τον Π... να είναι τρελά ερωρτευμένος μαζί μου όπως εκείνα τα χρόνια... χαχαχα!!!

σωσώ πολύ γέλασα με το σχόλιό σου!!!

χαχαχα!!!

αλλά, υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι μετά τη γέννα θα ξεκινήσω γυμναστική και διατροφή.

δε λέω ότι τώρα είμαι χάλι μαύρο... αλλά... άλλη φρεασκαδούρα πριν 10 χρόνια βρε αδερφέ...

το βράδυ δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου.

δεν μπορούσα να γυρίσω πλευρό από τον πόνο που είχα στη μέση.

σε λίγο θα τους ξυπνήσω για να πάμε εκκλησία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κα απο μας..σηκωθηκα και εκνα τη πρωινη γυμναστικη μαου!!χζαχαχ...εδω ηλιο..ελπιζω να κρατησει να παμε ολοι μαζι οικογενειακως 1 βολτα στο εμπορικο..και το μεσημερι ισως για καφε στο γρηγορη με φιλες..

θα το καθιερωσουμε πλεον!

ασχετο..

βαγκ πολυ ξυλο,ε;;χαχα..η ταιναι λεω..οσο για τον αγωνα που ακυρωθηκε..φαντασου τι γινοταν..πεθαινω σου λεω!

χθες το βραδυ..

υποσχεθηκα εδω και 1 βδομαδα να κοιμηθω με τη μαρθα..

ξεκιν λοιπον..αλλα η μπουμπου εκλαιγε με αναφιλητα..

ρε παιδια το ακουγα να κλαιει..και ελεγα..και τωρα τι να κανω;;να σηκωθω η μανα;;η θα πει η αλλη καλα ρε μανα ειπες θα κοιμηθουμε μαζι και παπαριζεις;;

σηκωθηκα..δε γινοταν..

μιλαμε..ουτε αγκαλια,ουτε κουνημα,ουτε πιπιλα..

με αναφιλητα σας λεω..ηρεμει..ξανα παω στη μαρθα..

και ξανα το μωρο..μιλαμε..ξανα σηκωθηκα..

και αμλλον εξαντληθηκε και κοιμηθηκε!!

τεσδπα!!

ασχετο αλαλ η μαρθα εχει αναγκη ...μαλωματος..δλδ μαλωνει ολα τα κουκλακια..μαλλωνει τιε μπογιες..

και καμαι φορα σα το γκολουμ..μιλαει στον εαυτο της και αλλου!!

πολυ γελιο ομως..παιδια ειναι η καλυτρερη ηλικια..

και νομιζω οτι η διαφορα ηλικιας των παιδνω θα ειναι σουπερ..θα το δειτε εγκυουλες..

ελενη που εισα ικαλε;;

μαρακι φτιαξε το ρημαδι..

στο τελος θα μαθουμερ απο τις ειδησεις οτι γεννησες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

επιτελους και λιγο ροζ...Μαρακι με το καλο το κοριτσακι σου!!!

Βαγκ ο δικος μου δεν τρωει καθολου γλυκα..μονο σοκολατακια ή λακτακια ή γενικα γαλακτος...προσπαθω να τον κανω να φαει και δεν θελει..

ειμαι σιγουρη οταν θα τα δοκιμασει δε θα ξαναφαει τιποτα αλλο...

Σωσω οντως η διαφορα καλη...φαινεται και απο τωρα απο την εγκυμοσυνη που δε σε κουραζει το 1ο παιδι...

σπανακορυζο δεν εφαγε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παντως τα κοριτσακια εχουν αυτη την τσαχπινια που σε τρελαινει..τα αγορια ειναι πιο βαρια...

Νανα εγω ποτε δεν ειχα στηθος για να φαινεται στητο...ακομα και τωρα που εχει μεγαλωσει δεν εχω αλλαξει σουτιεν..φαναστειτε ποσο εφηβικο στηθος εχω... :mrgreen::mrgreen:

να σας πω την αληθεια εμενα μου αρεσει ετσι..ο Νικος ολο εκφραζει το παραπονο αλλα τι να κανουμε... :twisted:

και εγω νιωθω οτι εχω τον ελεγχο και οτι μερικα πραγμαατ δε γινονται..πχ τα σοβατεπι γυρω γυρω τα νιωθω βρωμικα..οι τοιχοι επισης..το τζακι προκαλει πολλη βρωμια και σκονη..εκτος και μου βγαινουν εκει τα ορμονικα..

χθες βγηκαμε για φαγητο...παϊδακια ...ζηλεψτε!!!!με φιλικο ζευγαρι..η ταβερνα γεματη πιτσιρικια...γινοταν χαμος..ευτυχως γιατι θα μας επρηζε να φυγουμε...

μαζευτηκαμε στη 1 ..επεσε ξερος...\

κοτοσουπα σημερα και φυσικα πιτα το απογευμα για αυριο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηγαμε παρκαδα με καροτσαδα!!

1 χαρα..ολοι μαζι..οικογενειακως..

χαχαχ..τα θεματα σου ρε χρυς...

δε σε ενοχλει το βυζι και σε ενοχλει το τζακι..γι αυτο σε παω αλλωστε!!

ψυχαναγκαστικη μου εσυ!!

το μεσημερι εκανα χειροποιητες σουβλακοπιτες..

σουπερ..το βραδυ θα ερθουν κατι φιλοι..

θα ψησω καμαι ετοιματζιδικη πιτσα..

λεω να την πεσω το μρσημερι!

ξεκινησε και ψιχαλιζει..

ελενη ολο θελω να περασω..να σου δωσω και δειγμα απορ-κου να μου πεις αν σου αρεσει να σου φτιαξω!

και το σετ με τα βυζακτηρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

και χθες έκανα δουλειές!

ταχτοποίησα την κουζίνα μου!

έφτιαξα και λουκουμάδες!!!

για πρώτη φορά ήταν καλοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια προκομένα με τους λουκουμάδες σας με τις πίτες σας τα σουβλάκια σας τα ψητά σας ,σας ζηλεύω!!!

Πέρασα μια χθεσινή μέρα φρίκη...Τα κορίτσια με βήχα και φλέμμα εδώ και μέρες και χθες η Δημητρούλα και διάρροιες.Ξυπνάω λοιπόν εγώ με διάρροιες και τάση για εμετό και αναγούλες και πόνο στο στομάχι.Εντωμεταξύ λόγω πολυκυστικών δεν έχω σταθερή περίοδο και είχα να αδιαθετήσω καιρό.Μέσα στη λιποθυμία μου μου πέρασε και η σκέψη για Θεόσταλτο σπορί και πανικοβλήθηκα ακόμα περισσότερο βλέποντας το σπίτι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης,τα παιδιά αφηνιασμένα κλεισμένα μέσα, τις δουλειές να τρέχουν και εγώ ημιλιπόθυμη στο καναπέ να σκέφτομαι πως θα τα βγάλω πέρα με 2 παιδιά,δουλειές σπιτιού,απουσία από τη δουλειά μου και εγκυμονούσα.Το πως σας μελέτησα χθες τις εγκυούλες ειδικά τη marker με τα 2 παιδιά και τις αδιαθεσίες της νέας εγκυμοσύνης δε λέγεται...Να μη σας τα πολυλογώ η μέρα κύλησε έτσι ώσπου το απόγευμα είδα αίμα και άρχισε να κατεβαίνει περίοδος αφού ήδη είχα στείλει τον άντρα μου στη κούλουρη να του λέω ότι ή ειμαι έγκυος ή είναι συμπτώματα εμμηνόπαυσης ή έχω κάποια κακοήθεια.Στη πρώτη εγκυμοσύνη δε καταλάβα Χριστό μέχρι τον 6ο μήνα που ξεκίνησαν οι αιμορραγίες ρωτούσα το γιατρό σε κάθε επίσκεψη:είμαι σίγουρα έγκυος;;;

Ηταν ένα καλό μάθημα το χθεσινό για να καταλάβω ότι είμαι κομπλέ και δε με παίρνει για περισσότερα με 2 μωρά και ένα σωρό δουλειές.Όχι ότι σήμερα είμαι καλύτερα αλλά μάζεψα τα κομμάτια μου και ήρθα δουλειά.

Ελένη where are you;Μια μέρα λείπεις και ανησυχώ...

Σωσω γλωσσου η Μαρθουλα μου αρέσει...ακου πιαστην μόνη τη πιπίλα δε θα στη δίνουμε συνέχεια...χα χα

Vag για να βγηκατε και καροτσάδα θα στε καλύτερα ...ευτυχώς...Αλήθεια για διάρροια δίνετε κάτι ή μόνο διατροφή;Ρωτάω εσένα που έχεις άντρα ειδικό...

Χρυσούλα μπράβο που βγήκατε και σεις και ξεσκάσατε λίγο...

Νανά και γω το χω αυτό με το σπίτι και τις δουλειές θέλω όλα να περνάνε από τα χέρια μου αλλιώς νιώθω ότι δεν έχουν γίνει σωστά ή όπως εγώ νομίζω σωστά.Γι αυτό μια καθήλωση στο κρεβάτι σκέψου σε τι σημείο τρέλας μπορεί να με φτάσει...

Αλέκα πήγες για ψώνια στα εμπορικά της Αλοννήσου;;;;Πες μου ότι έχετε και απο αυτά;Περαστικά στο Μαράκι και πάλι...

Μαράκι Ζακυνθινό με το καλό η μπουμπού θα σας τρελλάνει με τις τσαχπινιές της...Ξεκίνα να χαζεύεις καλσόν και κορδέλες...

Σας χαιρετώ...

Αχ πως θα την παλέψω όλη μέρα κεφάλι καζάνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες και καλη εβδομαδα....

περασαμε ενα γεΜΑΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ..

ωραια ηταν...

η ειρηνη μια χαρα.. την πηγε ο πατερας της σχολειο πρωι πρωι...

οσο για τον παιδικο αγχωνομαι γιατι η διευθυντρια μου ειπε οτι λογω του δικαστηριου που εκαναν οι προηγουμενες χρονιες βρεφονηπιοκομων για να πληρωθουν δεν μπορει ο δημος να παρει προσωπικο αν δεν πλρωσει πρωτα αυτα που χρωσταει... δεν εχει λεφτα λεει και ουτε πληρωνει, ουτε παιρνει καινουργιες και ουτε επιτρεπεται να κρατησει τις παλιες...

εγω εχω αρχισει και δυσκολευομαι παρα πολυ...

τα πλευρα δεν την παλευουν....

η πλατη εχει αρχισει και με ποναει λες και με εχουν μαστιγωσει.....

εχω αρχισει ξανα τους εμετους γιατι πιεζεται το στομαχι απο τα κεφαλακια τους...

αυριο παω στο γιατρο... 5:30 εχω ραντεβου....

νανα λουκουμαδες ε?????

να χαμε ενα πιατακι με μελι και κανελα... τι ωραια που θα ηταν για πρωινο....

παω να κοιμηθω λιγο... πηρα τωρα μπουσκοπαν...

ελπιζω να με πιασει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Καλη εβδομαδα!

Την Παρασκευη δεν πηγα δουλεια λογω πυρετου του μεγαλου...αει συγχτηρ και η δουλεια...

ευτυχως καλα τωρα...επρεπε να περασουν 4 24ωρα και βαλε για να του φυγει...

παιδικο δεν τον στελνουμε σημερα και αυριο γιατι δε θα το αντεξουμε να μας κολλησει παλι κατι στο καπακι...

Μαρακι πολυ χαιρομαι που περιμενεις κοριτσι :twisted: παρα πολυ :twisted:

χεχε πλακα ετσι; παρα πολυ χαρηκα...να εχεις ενα χερι βοηθειας στο μελλον...

εσεις μπορει να λετε ο.τι θελετε...η κορη ειναι κορη και στη μανα θα σταθει...

γιατι βλεπω πολλα τελευταια...

ο γιος και να θελει δεν μπορει να βοηθησει τη μανα οπως μια κορη...ας μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.

Και τωρα μια ερωτησουλα Μαρακι...τα συμπτωματα σου διαφερουν ή ειναι ιδια με του Διονυση;

Χρυσουλα μην σχολιασεις... :D

Μαρντιο

περαστικα σας μωρε...να προσεχεις την εξαντληση που επακολουθει...

πολυ γλυκουλες οι κορες σου αλλα δεν μοιαζουν!Σαν να ειναι φιλες!Καλο αυτο!Μου αρεσει!

Η μία μου κανει λιγο πιο χυμαδιο-σαν τη Σωσω :lol: -και η αλλη πιο ντροπαλουλα

τωρα θα μου πεις με τη φωτο το καταλαβες;

ωστε πηρες μαθημα οτι εισαι κομπλε ε; :lol:

καλα!πολλες το ειπαμε αλλα τσουπ!την πατησαμε!με την καλη εννοια βεβαιως βεβαιως...

Συμπεθερα χαιρομαι που εκτιμας το γαμπρο σου!Αν μπορεσει να αντεξει τη γκρινια του θα τα βρουν σε ολα τα υπολοιπα!

Τι καλα που οι συμμαθητες της Μαριας ειναι καλα παιδακια και συμπονετικα...

Χρυσουλα παϊδακια ε; ζηλεψα!Ο αντρας μου να δεις...το φτανει μεχρι κοκκαλο...παιζει φυσαρμονικα κανονικα...

Νανουκα ειδες τι ωραια νιωθεις οταν νοικοκυρευονται καποια κομματια του σπιτιου...

Σωσωκα και το ινφακολικ εδινα εγω σε κολικους.

Τι εγινε τελικα με τη Θουλη και την αυχενικη;θα την ξανακανει αλλου;δεν καταλαβα...ή απλα δεν ξαναασχολειται με δημ.νοσοκομειο;

Ελένη εχεις κανεις κι εμετους ε;δε σου φταναν τα αλλα...κουραγιο ρε συ!

Τι εγινε με τα λευκα υγρα;το ειπες στο γιατρο;

εγω μιλαμε εχω μυκητες απο κατι καλλιεργειες που εκανα τις προαλλες και με αγχωνει λιγο αυτο...

δεν ειχα ποτέ στη ζωή μου και απέκτησα λιγο πριν συλλαβω...τι γκαντεμια...

υποθετω τα καλα των τουαλετων που δεν καθαριζονται εδω στη δουλεια.

και χαρτι τουαλετας δικο μας φερνουμε...

εχει κινδυνο αποβολης αυτο;

δηλ.αν εχει,... εχω πολυποδα, εχω μυκητες, εχω θυρεοειδη...

:D κρατησου φασολι...

θελω να ερθει το δευτερο τριμηνο...εχω πολλες αναγουλες... :roll:

Βαγκ σε σκεφτομαι στη διαφημιση με τα πατατακια και τον Ρουβα στο ρολο της σκληρης μπατσινας που τον χουφτωνει και γελαω μονη μου οταν τη βλεπω...΄΄μου φτιαξες τη μερα!΄΄ ιδια η Βαγκ!

Μαρκερ πώς θα μοιρασεις τα παιδια στα δωματια τωρα;δε θυμαμαι το εχεις πει;

εγω σκεφτομαι να βαλω τους 2 μαζι και το μικρο μονο του ασχετως φυλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

Ντομ!!!! σε καταλαβαινω απολυτα και δε θα σχολιασω...ε ακομα και εγω το 3ο κοριτσι θα το ηθελα...δεν ειμαι τοσο παλαβη...

κρατα τον σπιτι να συνελθει για τα καλα...για να δουμε τι θα σου απαντησουν στο θεματακι για τις βιταμινες..το σκεφτομουν και εγω ειδικα τοτε που δεν ετρωγε...

θα κρατηθει ρε το φασολι...χανει την ευκαιρια να σας εχει φαμιλια :lol::lol:

Μαρδιο εγω αν δεν ειχα βοηθεια ουτε δευτερο δε θα εκανα.. :twisted:

περαστικα να ειναι ολα και να μην ξαναρρωστησετε!!!

Νανα οντως οταν το σπιτι μαζευεται νιωθεις αλλος ανθρωπος...νιωθεις οτι υπαρχει στη ζωη σου περισσσοτερη ταξη... ;)

Βαγκ τα παιχνιδια των παιδιων πραγματικα ειναι ο,τι πιο υγιες γι αυτη την ηλικια...ειναι συμβολικα και εμπεριεχουν και αλληλεπιδραση..μπραβο !!!

εδω καλοκαιρια..τελεια!!!!απλωσα και ρουχα του παιδιου εξω και σεντονια βαρεθηκα το στεγνωτηριο...

φαγητο εχω την πιτα που εφτιαξα χθες..τυροπιτα κουρου αυτη τη φορα..γα το παιδι ντολμαδακια που κρατησε η μανα μου απο χθες...ολα κομπλε...

δουλευω στη 1 σημερα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομάκι όλα καλά θα πάνε!!!

στον Α είχα πάθει τραχηλίτιδα και υποθυροειδισμό από την αρχή, διαβήτη κύησης και ένα μήνα πριν γεννήσω είχα πλήρη εξάληψη τραχήλου και διαστολή 3- 5 εκατοστά και άντεξα ως την 38η +6 μέρες!

και είδες και τι λεβέντη έβγαλα!!!

χαχαχα!!!

περαστικά στα αρρωστούλια!!!

ο δικός μου συνεχίζει τις μύξες.

το καλό είναι όι φυσάει (αφού κάνουμε πανηγύρια για το "κατόρθωμα") και κάοποιες φορές βάζει μόνος του σπρέι.

ντολμαδάκια;

θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα ημουν λιγο σκεφτικη για το ποστ να αναρτησω ή οχι μην ακυρωθει οτι διαφημιζουμε αλλα μετα λεω δε γαμιεται...ο,τι θελουν ας κανουν...

ελπιζω μονο να μην γραψει καμία ότι η καλυτερη λυση ειναι η σωστη διατροφη με φρουτα και λαχανικα...λες και δεν το εχω κανει με απειρους τροπους...γιατι θα ξενερωσω και δε θα ξαναγραψω αλλο θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...