Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

Θα πάρω σύντομα NetBook μικρούλι κομψουλι τσαχπινογαργαλιαρικο και θα μπαίνω κανονικά!

Θα σας τρελαρω με τη πάρλα! Χοχοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι καλο ειναι το ξερατο δεν παιρνεις κιλα :lol::lol: '

Μαρια αν εβγαινα βολτα θα χαλουσα περισσοτερα ...σκεφτομουν..πηγα κομμωτηριο και βγηκα και βολτα...

πηρα και το κατιτις μου...

ενα ριχταρι ωραιοτατο μαλλινο να το στρωσω στο τραπεζι του σαλονιου..μια χαρα πεφτει..ακομα και νερομπογια φευγει :lol::lol: απο 36 ευρω το πηρα 20..παρηγγειλα και το αντιστοιχο 2 θεσιου για την τραπεζαρια..απο 50 το πηρα 25 και 12 ευρω το κομμωτηριο..παει το 60 αρι :roll::roll:

Νανα ολα καλα θα πανε..απλως θα τους ξεσκισει το αγχος... :(

φευγω για δουλεια και βαριεμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριξη τυμπανου το ριρη..

εξου και το κλαμα τρεις μερες τωρα καθε νυχτα....

ημουν σιγουρη οτι δεν ηταν ψυχολογικο και απλα το επιβεβαιωσα τωρα με τον παιδιατρο.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε Ελένη... από πού το έπαθε;

ναι ρε Μαράκι... έμαθες το φύλο ή ακόμη;

άντε, περιμένουμε με αγωνία!!!

δηλαδή ρε Χρυσούλα πόσα θα έτρωγες αν πήγαινες βόλτα;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος ειπε οτι μαζευε υγρο το τυμπανο κσι καποια στιγμη απο το πολυ υγρο εσκασε...

ειχε μυξες πολλες αυτες τις 10 μερες και καναμε συνεχεια ορο και σκουπα... φανταστειτε να μην καναμε...

χρυσολυ απολυ σε χαιρομαι ε????

μαρεσει που ψωνιζεις...... κι γω ετσι ειμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι συγγενείς της 24χρονης από τη Λέρο ξεσπούν: "Η Μαρία ήταν καλή μητέρα" - Τη δική τους εκδοχή στα όσα γράφονται και λέγονται τις τελευταίες ημέρες περί ευθυνών της νεαρής μητέρας στον θάνατο του βρέφους

Φως στην τραγωδία με το θάνατο του 34 ημερών βρέφους, που μεταφέρθηκε εσπευσμένα από τη Λέρο στο ΠΑΓΝΗ, όπου, δυστυχώς, χθες, εξέπνευσε μετά από 4ήμερη μάχη για τη ζωή. Σύμφωνα με πληροφορίες το άτυχο βρέφος πέθανε λόγω "πολυοργανικής ανεπάρκειας συνεπεία υποσιτισμού", ενώ αναμένεται ο καθηγητής ιατροδικαστικής από την Αθήνα για τις λεπτομέρειες επί του αρχικού συμπεράσματος.

Ξεσπούν οι συγγενείς της 24χρονης

Στους δημοσιογράφους μίλησε σήμερα η κουνιάδα της 24χρονης μητέρας από τη Λέρο, η οποία έχασε χθες το ενός μήνα αγοράκι της, στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του ΠΑΓΝΗ.

Η Νικολέτα Μπίμπα, αδελφή του στρατιωτικού με τον οποίο θα παντρευόταν η νεαρή μητέρα σε λίγες ημέρες, υποστήριξε σήμερα πως όπως διαπίστωσε και η ίδια, που έμεινε μαζί τους στη Λέρο για λίγες ημέρες, το παιδί τρεφόταν κανονικά και με μεγάλη φροντίδα από τη μητέρα του.

Η κ. Μπίμπα είπε ότι το παιδί ζύγιζε 4 κιλά και όχι 3 όπως ειπώθηκε και υποστήριξε πως όπως της είπε η ιατροδικαστής, δεν έφερε τραύματα και μώλωπες

Σύμφωνα με την αδελφή του στρατιωτικού οι οδηγίες από το νοσοκομείο της Λέρου προς την 24χρονη Μαρία ήταν να ταίζει το παιδί γάλα και χαμομήλι εναλλάξ ανά δύο ώρες, κάτι που ίσως να οδήγησε στα προβλήματα της υγείας του, καθώς δεν έπαιρνε τα απαραίτητα θρεπτικά συστατικά

Οσο για τον θηλασμό και τις βολές προς τη νεαρή μητέρα, υποστήριξε ότι το παιδί ήταν 7μηνίτικο και δεν είχε γάλα.

Η κ. Μπίμπα δήλωσε ότι η οικογένεια θα κινηθεί δικαστικά εναντίον του νοσοκομείου Λέρου, προσθέτοντας ότι η τραγική ιστορία έχει επηρεάσει και τον αδελφό της, ο οποίος υπέστη σοκ και νοσηλεύται στη Λέρο, γιατί δεν του έδωσαν άδεια από τη Μονάδα του για να συνοδεύσει το βρέφος στο Ηράκλειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια.....

Εγώ δε πήγαινα συνέχεια στον γιατρό με τον διονύση αφυδατωμενο και μου έλεγε ίωση?

Στο νοσοκομείο της καρδίτσας με έδιωξαν λέγοντας μου ότι έχει αμυγδαλίτιδα και μου έδωσε η εγκληματίας αντιβίωση και μου έλεγαν επιτέλους να τα κόψει τα αλεσμένα!

Τελικά μα επιμονή δική μου και έκανα σα τρελή παναγία μου μπήκε μέσα. Ήθελα μνα φύγουμε από κει να πάμε παίδων αλλά δε το επέτρεπε το σάκχαρο του που είχε πέσει λόγω αφαγιας.

Με ένα σύγκαμα να από την αλλεργία!

Μου έλεγαν ότι είναι ψυχολογικό και ένα σωρό αλλά....

Αν ήμουν ένα κοριτσάκι μικρό και ψαρωμενο θα είχα χάσει τη μπάλα εντελώς...

Άντε και για ναπω και κάτι ωραίο για να φτιάξει το κέφι μου είπε ότι παίζει να είναι κοριτσάκι! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

allo

σημερα δεν παω πουενα βαριεμαι και δεν κοιμηθηκαν και μεσημερι -ωρα βλεπουν εποχη των παγεονων και κοβουν χαρτακια

αυριο θα ερθει ο πατερας μου οποτε παλι μεσα

σε λγο θα κοιμηθουμε βεβαια

Ελενη οκ -ουτε εγω θα αλλαζα γιατρο - αλλα αφου ξεγενναει και σε αλλη κλινικη καα κανεις και το ψαχνεις -πολλα τα λεφτα

Μαρακι μπραβο που ολα ειναι καλα

μακαρι να ειναι κοριτσαρος γιατι πολυ τσουστουνι βρε αδερφε μου εδω μεσα

Σωσω εμαν τα λεγομενα της κουνιαδας δεν μου δειχνουν αθωοτητα - αφελια μου δειχνει

το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι δεν της εδωσαν οι γιατροι σωστες οδηγιες και αυτη απλα τα ακολουθουσε πιστα. Μα τωρα σε νεογεννητο πόσοι γιατροι λενε δωσε αντι για γευμα χαμομηλι; εμενα 3 διαφορετικοι γιατροι τα ειχαν δει και στις οδηγιες τους μου ειχαν πει ουτε κατα διανοια να δωσω το πρωτο εξαμηνο χαμομηλι παρα μονο ισα ισα 1-2 γουλιτσες εαν εχου τρομερους κολικους

τωρα για να λενε 800 γιατροι οτι ηταν 3 κιλα το μωρο -τοσο θα ηταν εκτος εαν ολες οι ζυγαριες ειναι χαλασμενες

θασυνεχισω σε λιγο με καλουν :lol::lol:

post-15394-13873940043963_thumb.jpg

post-15394-13873940044467_thumb.jpg

post-15394-13873940044944_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oso gia to porisma toy iatrodikasti μακρι πραγματικα να ειναι ετσι και ολοι οσοι φταινε να πανε στη δικαιοσυνη

ξαναλεω η αληεια παντα καπου στη μεση ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια βρισκεται παντα στη μεση...οντως...

σε τετοιες περιπτωσεις δε μαθαινει κανεις την αληθεια...

βεβαια δεν μπορω να εκφερω γνωμη γατι δεν εχω διαβασει καθολου τα σχετικα...δεν θελω...

Μαρακι αντε να το επιβεβαιωσεις να στειλεις λιγο απο τη σκονη σου στη Ντομ μηπως και παψει να βλεπει μονο τσουτσουνια :lol::lol:

Νανα πηγα βολτα απο ό,τι καταλαβες....

Ελενη ετσι εξηγειται το κλαμα...αντε περιπετειωδης αυτος ο μηνας και να σταματησει εκει...περαστικα να ειναι !!!!!

Μαρια και εγω δε θα μπορουσα να αλλαξω γιατρο...εντωμεταξυ αυτη τη φορα ελπιζω να εχει ριξει το κοστολογιο του γιατι δεν ειναι οι εποχες ιδιες... :(:(

δε θυμαμαι να του εχω δωσει ποτε χαμομηλι αλλα δεν ξερω γιατι..

ευχησου να μην ξαναζησουμε κολικους...απλως δε θα το αντεξω αυτη τη φορα... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμε.....

κοριτσια περασαμε πολυ δυσκολα.....

τα ασχημα του νησιου.....απο την κυριακη το απογευμα με σπασμενο χερι η μικρη...φτασαμε νοσοκομειο δευτερα 10.30 το πρωι.....

ολοι νυχτα κλαμα .....

το πρωι πολυ θαλασσα ...ευτυχως εγινε το δρομολογιο....

οταν φτασαμε στο νοσοκομειο με το παραπεμπτικο απο εδω....κ ειδαν την Μαρια σε αυτη την κατασταση ετρεξαν ολοι κ τους ευχαριστω πολυ-γιατρους κ νοσηλευτικο προσωπικο

δυστηχως δεν αποφυγαμε το χειρουργιο κ την ναρκοση...αλλα ηταν ο μονος τροπος για να μπορεσει ο ορθοπαιδικος να κανει τα τραβηγματα που επρεπε χωρις το παιδι να καταλαβει κ αλλους πονους

δοκιμασανε στην αρχη με τοπικη αναισθησια στο χερακι ..αλλα δεν ....εγω σχεδον λυποθημισα οταν ειδα την μικρη να ουρλιαζει κ μονο του προσπαθουσε ο γιατρος να κανει κινησεις...σταματησαν αμεσως κ αφου καλεσαν τον δ.ντη της ορθοπ...κ ειδε ακτινογραφ...μου ειπε οτι θα την κοιμησουμε για να μπορεσουμε να κανουμε πληρεις αποκατασταση κ μετα να βαλουμε γυψο ...να ερθει το οστο στη σωστη θεση.....

περικαρπια μονιζω λενε το σημειο αυτο κ ειναι λεει ο ντοκτορ το οστο το οποιο ειναι ακομα σε αναπτηξη ...κ πολλα αλλα που τα εχω στο μυαλο μου αλλα δεν ειμαι ντοκτορ για να τα πω σωστα....

φυσικα εγινε ειδσαγωγη κ περασαμε 1μερα μεσα....

εχθες ηρθαμε...δεν την εστειλα σημερα σχολειο....

την αφησα να κοιμηθει να ξεκουραστη....

ο γιατρος λεει οτι ειναι ηρωιδα η Μαρια ....

περασε πονους που θυματε αλλα κ πονους που δεν θυματε..λογο νασκωσης.

επισεις εχει υποστη ενα μεγαλο σοκ...φοβατε παρα πολυ....της ειπα να παμε φαρμακειο να παρουμε ντεπον κ τρομαξε τοσο πολυ που εβαλε τα κλαματα κ ετρεμε....

της ελεγα φαρμακειο αγαπημου οχι στον γιατρο κ δεν μπορουσε να το καταλαβει...

ακομα ειμαι σε υπερενταση!

το καλοκαιρι που ειχε σπαση το δεξι χερακι ...δεν ποναγε καθολου ..ηταν το σημειο τετοιο λεει ο γιατρος

αλλα αυτο ηταν αλλη περιπτωση ....

αυτα τα νεα μας κοριτσια...

το περασαμε κ αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Περαστικα σας βρε Αλεκα μου -μακαρι να μην ξανατυχει κατι τετοιο στο Μαρακι και τιποτε αλλο δλδ

μπραβο της δυναμη

παντα γερη και δυνατη απο εδω και περα

παντως πστευω οτι καποια στιγμη θα το ξεχασει - ειναι πολυ νωπες οι μνημες ακομα

Ελενη μου το ξεχασα ηελα και εγω να σχολιασω τη μικρη

περαστικα και σε εσας - εχω ακουσει και αλλα παιδακια με ρηξη τυμπανου αυτο το μηνα απο αυτο το θεμα που΄λες - στο παιδικο μας 2 ηταν νομιζω - τι στο καλο λες να ειναι ο καιρος; ή ειναι φυσιολογικο μαζευει μαζευει ακι μετα κανει μπαμ;

΅

Εμεις καλα

δε δολευω σημερα εχουν απεργια τα μμμ και δεν ερχονται τα παιδια

το μεσημερι θα παω τη μανα μου δουλεια γιατι δεν εχει πω να παει

εχω 3 πλυντηρια ρουχων και 1 πιατων\εχω βαλει κοτοπουλο με πατατες στο φοουρνο και βαριεμαι παρα πολυ

νιωθω και πολυ κουραση ρε γμτ μου -πονανε τα ποδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα σιγουρα θα το ρηξει γιατι το ιασω δεν εχει πολυπεσει

εμεις τον ρωτησαμε χυμα πια ποσο θα παρει

1500 μας ειπε ειτε φτ ειτε κτ

2200 ειχε παρει μαζι με τη μαια δλδ 2000 δικα του περιπου

οσο γιατους κολικος - ειπαμε τις πληρσαμε τις αμαρτιες μας :lol::lol:

πόσες ακομα; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ωχ μωρέ το Μαράκι μας...

τόση ταλαιπώρια;

πιάστηκε το στομάχι μου που τα διάβαζα.

το μόνο σίγουρο είναι ότι η μητέρα δεν ήθελε να κάνει κακό στο μωρό της.

και νιώθω ότι δεν είναι σωστό να την κρίνουμε...

σας είπα ότι φτιάξαμε το πλησταριό μας;

γυψοασανίδα τελικά.

αύριο θα βάλουν και τα αλουμίνια, ο θείος του Π θα μας βάλει την ντουλάπα και όλα είναι έτοιμα!

θέλω να ταχτοποιήσω τις ντουλάπες μου πριν τον ερχομό του μωρού μου.

Μαρκερ, τώρα θα χαίρομαι να βάζω πλυντήρια!!!

τώρα κάθε φορά που βάζαμε πλυντήριο έπρεπα να ανοίγουμε την πόρτα και να ενώνουμε τα λάστιχα στη βρύση που βρισκόταν στη βεράντα...

εγώ έφτιαξα σαλατούλα και έφερα για το μεσημέρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Αλέκα περαστικα τι να πω!

Κι εμενα πιαστηκε η καρδια μου!Μπράβο και στη Μαρια που ειναι δυνατη και σε σενα με τη δυναμη που εδειξες.

Ετσι θα ειναι τον πρωτο καιρο θα εχει φοβία αλλα κι εγω νομιζω σιγα σιγα θα ξεχαστει...

Ελένη συμφωνώ απόλυτα με την αποφαση σου πού και πώς θα γεννησεις.

Ακούω καμια φόλα τιβιπερσονα καμια φορα να λεει θα γεννησω σε δημοσιο να μας το παιξει και ηρωιδα.

Μα εσενα μωρη θα σε προσεξουν γιατι εισαι το τσουτσεκι που εισαι, ενω τις απλες καθημερινες μανες θα τις στελνουν στους ειδικευομενους και τα φοιτητακια να κοιτανε τη διαστολη σου.Μωρε αντε απο κει...

Η Ειρηνη δεν παραπονιοταν για το αυτι της;

πολυ προβληματιστηκα τωρα με αυτη τη ριξη;δηλ. κι ο δικος μου με τις ωτιτιδες ειναι επιρρεπης;ω ρε γαμωτο...

Το μωρακι δε θα το σχολιασω κι εγω οπως η Χρυσουλα...εγω τα διαβασα βεβαια ολα αλλα...δεν μπορω αλλη στεναχωρια...

Μαρακι σου ευχομαι πραγματικα να ειναι κοριτσι...ξεμειναμε απο κοριτσομανες τωρα εδω μεσα...να χει και η Σωσω παρεα οπως λεει...

αλλα να σου θυμησω οτι κι εμενα ετσι μου ελεγε μαλλον κοριτσι... :lol:

Εμεις παιδια σκατα...ψηνονται στον πυρετο...ειδικα ο Βασιλης στην κυριολεξια...40,5 το χτυπησαμε...

χτες δεν πηγα δουλεια και σημερα πηγα με βαρια καρδια...γιατι θα ηταν μονος του ενας συναδελφος...

εχε χαρη...γιατι εφευγα 6.00 το πρωι και ειχε 39,4 που τον θερμομετρησα του εδωσα πονσταν και ειχε αρχισει να ιδρωνει και να κλαει και να παρακαλει να κοιμηθουμε μαζι...αντε να πας δουλεια ετσι;

αναγκαστικα ξαπλωσε ο αντρας αλλα να μην τον θελει...τι ναλεμε...

ο μικρος με χαμηλοτερο πυρετο 38ρια.Ο μεγαλος τρομερο βηχα...χειροτερα κι απο τον δικο μου τον πνιγηρο τον βηχα τον πηγε αποψε...αυτος αντι να ανασαινει εβηχε... :shock:

εχω και τις αναγουλες μου ειμαι στην 7η εβδ.στα ντουζενια επανω, τι υπομονη να κανω που μεχρι να φτασει η 12η εβδ.εχω ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

αχ βρε Αλεκα εδω πονεσα εγω που τα διαβασα...

περαστικα να ειναι ολα και με υγεια και για τα δυο σου τα κοριτσακια!!!!

τουλαχιστον σας εξυπηρετησαν αμεσα...θα συνέλθει το παιδι μη φοβασαι...

πες να ερθουν οι φιλες της το απογευμα να της κανουν παρεα και ολα θα πανε καλα...

Μαρια και εγω βαριεμαι...

ευτυχως εχει ερθει η γυναικα για κατι ψιλοδουλιτσες...τα βασικα δηλαδη και το μπανιο...

καιρος εδω ψλοβροχο...

αν σας πω τι εκανε ο γιος μου χθες θα τρελαθειτε...

το βραδυ κατα τις 9.30 συμμαζευα λιγο την κουζινα, ο Νικος ειχε πισω στην περγκολα βαλει τη μικρη ψησταρια και εψηνε κατι μπριζολες για εμας και μπιφτεκια για το παιδι...

ο μικρος επαιζε με εκεινη την πιστα ραλυ..ξαφνικα ακουω ησυχια απολυτη και μετα απιστευτα γελια και κατι πνιχτα μαμα μαμα απο τα γελια...τρεχω και τι να δω...ειχε βγαλει φορμα και βρακι και ειχε κανει κακα στο χαλι... :shock::shock::shock: μιλαμε τον ειχε πιασει νευρικο γελιο...εβαλα εγω τις φωνες και λεει αταραχος..ειπες να μην τα κανω πανω μου.. :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ αμαν τα παιδια φετος..

εχουν ταλαιπωρηθει παρα πολυ γμτ...

φερε βοηθεια ...μην ταλαιπωρεισαι εσυ και κοιτα μην κολλησεις...

και στη δουλεια κακως πηγες...ειδαμε η τυπικοτητα μας τοσα χρονια...

Νανα καλοριζικο το πλυσταριο σας!!!!

ειναι φοβερη εξυπηρετηση...στο λεω γιατι στην αποθηκη που ειναι μεγαλη εχω εκει πλυντηριο και στεγνωτηριο και ντουλαπια ρουχων απλυτων , πλυμμενων ασιδερωτων....

Μαρια ελπιζω να το ριξει...σε μενα ειχε παρει 3.500 :shock: (μη σχολιασετε δεν θα το αντεξω)

σε φιλη το καλοκαιρι πηρε 2000..με εμενα εχει και πιο ιδιατερη σχεση απο ο,τι με εκεινη...

ο Νικος καθε φορα που παμε γκρινιαζει οτι του δινουμε την εντυπωση οτι εχουμε...και φυσικα φταιω εγω... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορυζικο το πλυσταριο Νανα

σοβαρα εκανες τετοιες δουλειες για να πλυνεις τα ρουχα; :o

:lol::lol::lol::lol::lol: Χρυσουλα στην εσκασε ο Θανούλης;

μα καλα πως του ηρθε; θα τον ειχα βαλει τιμωρια μιλαμε γιατι δεν νομιζω να μην προλαβαινε;απλα ηθελε να δει τι θα κανετε μου φαινεται.

Ο ντοκ υπρβολικα πολλα σου ειχε παρει

- σε δικλινο ειχες παει; γιατι ειχαν και αυτη την πιπιλα οτι παιρνουν οσοσ και το δωματειο - μη χεσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα είναι πολύ σκανδαλιάρης ο Θανούλης και τρελαίνομαι!!!

έχει έτοιμη την απάντηση που θα σε τουμπάρει ενώ ξέρει ότι έκανε σκανδαλιά... χαχαχα!!!

αυτό το είχε κάνει και ο γιος του αδερφού μου.

ήταν στη φάση που καθάριζε από το πανί.

είχαν γυρίσει από βόλτα και μιλούσαμε σε σκάιπ.

είχαν γυρισμένη την κάμερα πάνω του για να τον βλέπω και ο αδερφός μου κοιτούσε εμένα...χαχαχα!!!

εγώ τον είδα να ξεβρακώνεται αλλά δε σχολίασα κάτι γιατί η νύφη μου ετοίμαζε το μπάνιο του...

τα έκανε και ήταν περήφανος.

το είπα με τρόπο στον αδερφό μου για να μην τον μαλώσει...

η νύφη μου πήγε να τσιρίξει (γιατί αυτή θα υα μάζευε :D ) αλλά συγκρατήθηκε και του λέγαμε όλοι μπράβο που δεν τα έκανε στο πανί αλλά την επόμενη φορά έπρεπε να πάει στο γιογιό... χαχαχα!!!

Ντομάκι μου, περαστικά σας!

ήθελε ντάντεμα από μανούλα ο καλός μου...

ο δικός μου πάλι έχει βήχα και μύξες...

την Πέμπτη τελειώσαμε την αντιβίωση...

Χρυσούλα, στην ντουλάπα του πλυσταριού θα μπουν τα εργαλεία του Π!!!

τα οποία τώρα είναι μέσα στην ντουλάπα της σοφίτας... :evil::evil::evil:

εδώ η αμοιβή του γιατρού είναι 1200 για φυσιολογικό και 1400 για καισαρική.

η δική μου η γιατρός είπε ότι ποτέ δεν παίρνει τόσα λεφτά...

μακάρι όλοι οι γιατροί να ήταν σαν τη δική μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξυ δεν τον αφησε 2 μερες, μόλις συνηλθε απο τη γαστρεντ. την αλλη μερα ο πυρετος...

τουλαχιστο δεν μου εκανε παραισθησεις στο 40ρι που περασε οπως περυσι που τα χα παιξει οταν τον ακουγα να παραληρει οτι μαμουνια κατεκλυσαν το δωματιο...

Χρυσουλα ο Θανος δεν παιζεται...απλα δεν παιζεται... :lol::lol::lol:

τι θα σου γινει αυτος οταν μεγαλωσει ηθελα να ξερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...