Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και μετα αυτο..οι δημοσιογ λενε οτι την ειχαν υποσιτισμενη και τετοια..και απο την αλλη η κοπελα ζητησε βοηθεια απο το φορουμμ..δε ξερω..παντωε το παιδι ειναι σε κρισιμη κατασταση..τι να πω..ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα καλα μια μερα ελειψα και ολο ασχημα διαβασα....

αυτο με το μωρακι δν το ξερω... το ψιλοδιαβασα στο λινγκ που εβαλες...

τελικα δηλ για αμαξι να μην ψαξω;;; οσο για το κτελ χλωμο να εχει ζωνες για καθησματακι.

Ελενη πες μου οτι εισαι καλυτερα.... ειναι για σκισημο η βλαμμενη παντως..

ο αντρας ξετρελαθηκε με το ρουφηχτιρι! αλλα τα δικα μας μονο δεμενα θα καθοταν! εδω ορο και γινεται χαμος!

μαρκερ εσεις καλυτερα;;; και ο δικος μου εκανε χθες για 24ωρες 39αρια και αμεσως σκεφτηκα τα δικα σας! να φανταστεις ουτε με αλγκοφρεν επεφτε! αλλα σημερα απυρετος. τα πηγε και γιατρο, ΦΥΣΙΚΑ, αντρας και ειναι πολυ κοκκινα τα λαιμα και εχει 2-3 αφθες στη βαση της γλωσσας αλλα τρωει κανονικα. θα τον ξαναπαει αυριο να τον ξαναδει. και φυσικα περιμανουμε ποτε θα αρχισει και η ΜΑριαννα...

Ναναπες μας καλα νεα για την γυναικα του αδερφου σου!!!!

Χρυσουλα θα θελαμε περισσοτερες πιπερατες λεπτομενριες! και απο σενα Μαρντιο!!!!

λιγο λαβ στορυ δε βλαπτει να διαβασουμε.....

σημερα ηταν να γινει και το εφετειο μου για το 2ο 9μηνο... το γελιο ειναι οτι μαλλον παλι οι δικηγοροι ειχαν απεργια και θα πηρε αναβολη! αλητες!

σας αφηνω γιατι ο αντρας θελει το νετμπουκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

στενοχωρήθηκα πρωί πρωί...

πιάστηκε το στομάχι μου...

πόσο εύκολα μπορείς να κατηγορήσεις μία μάνα για να μη θίξεις τους γιατρούς...

αλλά, σημασία έχει το μωράκι να γίνει καλά...

Βαγκάκι 27 Φεβρ θα πάνε για αμνιοπαρακέντηση.

νιώθω ότι όλα θα πάνε καλά.

πλέον έχουμε τον φύλακα άγγελό μας εκεί μας εκεί πάνω...

δε νομίζω να επέτρεπε να συμβεί κάτι κακό...

Χρυσούλα και Μάρκερ μάλλον είχατε έντονη μέρα και τα ζουσούνια σας χαλαρώνανε...

έφτιαξα και την πίτα.

η οποία είναι τέλεια!!!

απλά μου ήρθε λίγο το πράσο...

έβλα λιγότερο απ' ότι έλεγε γιατί δεν είχα περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,μόλις διάβασα στη τοπική εφημερίδα για τη κοπέλα στη Λέρο με το βρέφος.Δε μπορώ να το διανοηθώ στον 21ο αιώνα από άγνοια λέει όχι ανέχεια άφησε το μωρό της νηστικό και κατουρημένο...Γεννήθηκε 15/12 3500 και πήγε 3000 κιλά έχει πολυοργανική ανεπάρκεια και κρίσιμη η κατάσταση του.Μα καλά πες δεν ήταν στα καλά της η μάνα,μαμά πεθερά γειτονιά δεν είχε να τη βοηθήσουν;;;η εκκλησία;;Μικρό μέρος είναι η Λέρος αυτά μαθαίνονται...Και δεν ήταν και 16 χρονών ήταν 24!Η μάνα μου είχε 2 παιδιά στα 24 και πολλές άλλες κοπέλες,ήμαρτον.Συγχύστικα πρωί πρωί.μακάρι να σωθεί και φυσικά να αναλάβει κάποιος υπεύθυνος την επιμέλεια του.

Χρυσούλα και marker όλα καλά με τα κλωτσίδια.Εγω άρχισα να τις νιώθω 22 εβδομάδων.Και μέχρι τότε έλεγα δεν είναι δυνατόν και ψαχνόμουν και τι γίνεται.Και μετά δηλαδή δε μπορώ να πω ότι είχα και τις τρελές κλωτσιές,ίσως επειδή ήταν κορίτσια....

Νανά ο μαλλιάς την έκανε την αυχενική;Δε το χω σε πολύ να το χουν σύστημα να σε στέλνουν για περαιτέρω εξετάσεις,κύκλωμα είναι.Μολις έχεις νέα να μας πεις.

Vag Love story με τον πρώην δεν έχω εγώ.Γνωριστήκαμε στα 19 μου εγω φοιτήτρια Σαλονίκη εκείνος 24 φαντάρος εδώ.Πρώτη μου ολοκληρωμένη σχέση.Σχέση εξ αποστάσεως για 3 χρόνια μέχρι να τελειώσω τις σπουδές με πολλά πήγαινε έλα από εκείνον όποτε μπορούσε.Δεν τον είχα γνωρίσει στοςυ γονείς μου,εκείνος πάλι και σπίτι του πηγαίναμε και με τα αδέρφια του βγαίναμε.Όταν εγκαταστάθηκα Ρόδο πια στα 22-23 ένιωθα ότι δεν ήθελα να δεσμευτω από τότε,ή ίσως ότι δεν ήθελα να δεσμευτώ με το συγκεκριμένο άνθρωπο χωρίς να έχει κάτι κακό.Δε χωρίσαμε ήρεμα όμως,το πήρε πολύ στραβά και με απειλούσε,ερχόταν νύχτα που σχολούσα από αγγλικά που έκανα τότε και έπεφτε μπροστά στο αυτοκίνητο,μου κρατούσε τη πόρτα να μη μπω για να μιλήσουμε να τα ξαναβρούμε, μέχρι και την επόμενη μου σχέση μετά από 1 χρόνο βρήκε και του έλεγε διάφορα αναληθή για μένα ότι είμαι του δρόμου,ανωριμότητες.Γενικώς ενώ θα μπορούσα να χω μια καλή εικόνα για αυτόν με τη συμπεριφορά του μου άφησε τη χειρότερη.Και όσες φορές έχει τύχει να τον ξαναδώ γενικώς δε με κατακλύζουν όμορφα συναισθήματα δυστυχώς.Φυσικά έχει βρει άλλη κοπέλα,κανείς δε καταστρέφεται από μια νεανική απόρριψη,δε ξέρω αν έχουν παντρευτεί ακόμα,είναι όμως αρκετά χρόνια μαζί.Αυτά από μένα...

Αντε να χει να διαβάζει και η Σωσω με το πρωινό καφέ κανά άρλεκιν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα τώρα αυτά που έγραφε η κοπέλα στο forum eimai mama και φρίκαρα πιο πολύ.Καλά βλέπεις το παιδί σου δεν είναι φυσιολογικό,κοιμάται πολύ δε τρώει δε κλαίει δεν έχει παιδίατρο σε καθημερινή βάση όπως ισχυρίζεται ούτε έβρισκε ένα γιατρό γενικής ιατρικής να το δει,δε το βουτάς να ρθεις Ρόδο;;;Καθημερινή σύνδεση έχουν τα πλοία με το νησί.Είναι λέει από Σαλονίκη.Δε σκέφτηκε να το πάει στους γονείς της σε μεγάλη πόλη;;;Οι γιατροί που το εξέτασαν στο ΠΑΓΝΗ εκτός από ασητεία και υποθερμία που επισήμανε και η μάνα είδαν πληγές στο σώμα του από συγκάματα που είχε να το αλλάξει καιρό.Ουφ δε ξέρω...δεν είναι φάση για να κατηγορήσεις κανένα,το παιδί προέχει να σωθεί αλλά έλεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Αλεκα ολα καλα;

Σωσω και εγω ετσι ελεγα στην αρχη - δεν μπορει θα πονανε - δεν κλαινε τα μωρα ετσι χωρις λογο - παιδιατρος και ξαναμανα παιδιατρος και δωστου παλι και αλλαξε γαλα και κανε υπερηχο και κανε εξετασεις και οκ παλινρομηση και παρε σιροπι και παλι κλαματα και μονο αγκαλια - ε μαλλον ειναι κρινιαρικα λεει ο γιατρο - ε τελικα τον πισευω - ηταν γκρινιαρικα :lol:

για σκεψου το :lol::lol:

ναι νανα ολα καλα θα πανε - πραγματικα ρωτησε την οποτε μπορεσεις ποιος της την εκανε

χαραστο κουραγιο σου για την πιτα -ανοιξες φυλλο;

α ρε μαρντ με τους ερωτες- ετσι μαθαινεις ομως.

Περαστικα σας βαγκακι =ναι λογικα την ιδια εχετε 2 μερες μας κρατησε ο πυρετος αλλα με χαλια τα λαιμα πηραν αντιβιωση.

μακαρι αν το παρεις το 2ο 9μηνο - εστω και αργοπορημενα παντως.

τη διαβασα την ιστορια απο χθες - δεν ξερω εγω κατι τετοια το υποπτευομαι παρα πολυ - πιο πιθανο μου φαινεται οτι ειδε οτι εκανε μλκ με το παιδι ακι ειπε ας κανω μια ανρτηση να εχω να ριξω ευθυνες - μα καλα στο ιντρνετ ηξερε να γρφει και δεν ηξερε να βρει γιατρο; ας ηταν και οδοντιατρος που λεει ο λογος, ενι γουει το καο ειναι οτι ταλαιωρειτε ενα μωρακι οποιος και να φταιει - κριμα στο λαιμο οποιανου και εαν φταιει και ας εχει τις τυψεις του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ξεκινησα αντιβιωση και κορτιζονη για να μην με γυρισει σε φαριγγυτιδα.....

παιδια μην τα πιστευεται ολα... ουτε απο τη μια πλευρα ουτε απο την αλλη σχετικα με το βρεφος...

θα σας φερω ενα παραδειγμα.... πηγα την κορη μου στο νοσοκομειο 6 μηνων μετα απο 8 συνεχομενους εμετους η οποια εκλαιγε σπαρακτικα προφανως γιατι πονουσε το στομαχι της....

ξερετε ποιο ηταν το πρωτο πορισμα της μ@λ@κισμενης της παιδιατρου?????

οτι εχουμε βγαλει τα χερια του παιδια και οτι εχει σημαδια ξυλοδαρμου (ειχε κουτουλησει την προηγουμενη στην αλαξιερα)..

το αποτελεσμα ο ανδρας μου με κρατουσε για να μην την δειρω και αυτη να λεει οτι πρεπει να συγκρατω τα νευρα μου και να μην ξεσπαω ουτε απανω στο παιδι...

ενταξει εσεις δεν με εχετε γνωρισει απο κοντα αλλα η σωσω που με ξερει τρια χρονια μπορει να καταλαβει αν ειναι αληθεια αυτο η οχι.....

τελικα αφου βγηκα εξω και ηρεμησα και ανελαβε ο ανδρας μου του ειπαν οτι δεν ειναι σπασμενα τα χερακια του και οτι περναει γαστρεντεριτιδα...

ειδατε ποσο ευκολα μπορουν να μπουν ταμπελες????

η κοπελα λεει οτι ο γιατρος της στην θεσσαλονικη της ελεγε οτι διανυε ο 7 μηνα της κυησης και οτι θα γεννουσε στις 23-2.. ο γιατρος στη λερο την εβαλε αρον αρον να γεννησει γιατι λεει ηταν 42 εβδομαδων και την ξεγεννησε 16-12...

ενα παιδι 7μηνιτικο χρειαζεται ιατρικη παρακολουθηση σε νοσοκομειο και δεν το δινουν στη μαμα στο σπιτι... γιατι δεν εχει ακομα το αντανακλαστικο του θηλασμου και γενικοτερα ολα του τα οργανα ειναι ανωριμα.. οποτε σαφως και δεν θα τρωει καλα, σαφως και θα παθει υποθερμια γιατι το σωμα του δεν εχει μαθει να ρυθμιζει την θερμοκρασια μονο του οτι και να κανει η μαμα...

οποτε οι γιατροι προσπαθουν να καλυψουν μαλλον τα λαθη τους και σπιλιωνουν την κοπελα....

βαγκ χαιρομαι που αρεσε του αντρα σου το ρουφηκτιρι.... κι μεις το εχουμε λατρεψει...

παιδια εχω πολλα υγρα αγρα σαν κρεμα απο κατω... σημαινει κατι αυτο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ειμαι σε περιεργη φαση και δεν θελω να διαβασω τι εχει γινει με αυτο το μωρακι...

στενοχωριεμαι και ειμαι ολη μερα σκατα μετα...το επαθα προσφατα με ενα μικρο εδω και τρελαινομαι...

Σωσω στον Θανο εγραφα κιολας τις ωρες που τον ακουγα καθε μερα...τωρα ειναι που δεν προλαβαινω...

ψιλοχεστηκα χθες λογω του κωλοβηχα..λεω νξα εγινε τιποτα στον μικρο αλλα οκ...ειναι που ειμαι και μακρια απο τον γιατρο μου γμτ..αν ημουν Αθηνα θα ηταν αλλιως...

Νανα επαναλαμβσνω την ερωτηση που εκανα και στη Μαρια...αφου βγηκε κακη η αυχενικη γιατι δεν κανουν αμεσα τροφοβλαστη και θα πρεπει να περιμενουν τοσο για αμνιοκεντηση...ο μοριακος καλυπτει τα παντα και τα αποτελεσματα βγαινουν σε 3 μερες..δεν καταλαβαινω γιατι να περιμενουν τοσο πολυ????

Βαγκ

θες το love story ε??/ :lol::lol::lol:

Μαρδιο ειχες ζητηματα...ηταν θερμοαιμος ο Ροδιτης!!!ο αντρας μου ειχε πολλους συμφοιτητες Ροδιτες στην Αθηνα και εχει τις καλυτερες εντυπωσεις...

Μαρια ναι υπαρχουν γκρινιαρικα μωρα..συναδελφου η μικρη εκλαιγε μεχρι 15 μηνων στο ασχετο χωρις λογο..και τωρα ειναι ενα πολυ γκρινιαρικο παιδακι :mrgreen::mrgreen: και πλησιαζει τα 3 σχεδον...

εμεις τα ιδια...ο μικρος χθες μου ελεγε για μια Χρυσα...οτι τον πειραζε και οτι δεν τον αφηνε να ζωγραφισει και κατι τετοια..το πρωι που τον πηγα μου λεει η δασκαλα πονηρα...εχουμε ερωτα :lol::lol::lol: της εβαζε λεει ο ιδιος τα χερια στο λαιμο για να τον γαργαλησει... :lol::lol:

ευτυχως τρωει κανονικα παλι...χθες κατα τις 9 του εψησα 2 μπιφτεκακια ..οσο του τα εκοβα μου λεει πατατες???ωπα λεω...η μανα μου του τηγανιζει και πατατες με τα μπιφτεκια...οχι λεω σκετα..

κλαμααααα....του εφτιαξα τελικα...

Ελενη δεν τη γλιτωσες την αντιβιωση τελικα...

καλα εχετε ζησει τετοιο περιστατικο????

καλα εμεις θα τη χτυπουσαμε μαζι.. :lol::lol:

τι εννοεις σαν κρεμα???λευκα ??κιτρινα???

παλι βρεχει εδω ..απιστευτη υγρασια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αυχενική την έκανε η γιατρός που την παρακολουθεί.

απ' ότι ξέρω, την έχουν εμπιστοσύνη.

καλύτερα να μην σχολιάζουμε τη μανούλα...

δεν ξέρουμε τι έχει γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λευκα υγρα σαν κρεμα ειναι... πολυ πολυ παχυρευστα... σορρυ για την περιγραφη...

εχει δικιο η νανα... αυτο λεω και γω να μην ταμπελοποιουμε....

χρυσ ο ανδρας μου γενικοτερα ειναι πολυ πιο ψυχραιμος και πολυ πιο ηρεμος απο μενα...

κι ετσι κρατιουνται οι ισορροπιες....

χθες η κορη μου περασε το βραδυ αυτο που επαθε ο σπυρος της βαγκ....

ηταν βασανιστηριο... εχω να κοιμηθω τρεις μερες... τις δυο γιατι δεν μπορουσα να αναπνευσω και χθες γιατι εκλαιγε στον υπνο της ολοοοοοοοοο το βραδυ.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελένη μίλα με τον γιατρό σου.

τι να σου πω ρε Χρυσούλα...

δεν ξέρω.

βασικά γράφει: το ντόπλερ φλεβώδη πόρου ήταν μη φυσιολογικο (ανεστραμένα Α' κύμα)

και στα σχόλια γράφει: παρατηρείται ανάστροφη ροή στο φλεβώδη πόρο. συνήθως αποχωρεί μόνο του και σε σπάνιες περιπτώσεις παρατηρούνται χρωμοσωματικές ανωμαλίες.

η αυχενική έβγαλε 1- 13.000.

ελένη εγώ δεν ξέρω αν θα κρατιόμουνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα ολα καλα θα πανε...για κατι συζητουσαμε με τη νονα του μικρου το σαβκυρ...μου ελεγε οτι στην Αγγλια δεν ειναι τοσο συνεπεις στις προγεννητικες εξετασεις με αποτελεσμα να βλεπουν πολλα μετα...

Ελενη παρε τον γιατρο...

λετε να ειναι η ηλικια αυτη που τα πιανει η ανησυχια η βραδινη??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως ειναι απο την αντιβιωση Ελενη;

Χρυσουλα η τροφοβλαστη απο οσο ξερω δλδ βγαζει σιγουρο θετικο αποτελεσμα - δλδ εαν εχει καποια ανωμαλια το θεωρεις 100% σιγουρο -ενω το αρνητικο εχει πιθανοτητα να ειναι ψευδως οποτε κανεις και αμνιο υποχρεωτικα μετα- ισως γι αυτο.

Δεν ξερω κοριτσια παντως εγω δεν μπορω να πιστεψω οτι σε ολοκληρο νησι δεν βρηκε ενα γιατρο - σιγουρα δεν τοεκανε επιτιδες η κοπελα - δεν μπορω να ιστεψω κατι τεοιο και σιγουρα οι γιατροι θα εχουν καποιο μεριδιο ευθυνης - αλλα ολο το ζητημα της ηταν οτι δεν βρισκει γιατρο - δεν ξερω δυσκολευομαι να το πιστεψω πραγματικα.

Εμεις ειχε χρειαστει να ζητησουμε γνωμη για τον πατερα μου για κατι και ειχαμε παρει τηλ σε δημοσιο νοσοκομειο και μας ειχαν συνδεσει με το εσωερικο των γιατρων να μιλησουμε.

Τι λες βρε Ελενη; αληθεια; παντως γενικα να ξερετε οτι παντα εξεταζουν την πιθανοτητα ξυλοδαρμου σε ολα τα νοσοκομεια - ειτε ιδιωτικα ειτε δημοσια - μμπορει ο εμμετος να εναι και απο ξυλο Και εχουν δικιο εαν το καοσκεφτειτε - οι γιατροι δεν μπορουν να ξερουν τι κανουμε μεσα στο σπιτι μας και ποιοι ειμαστε εμεις.

Η ανηψια ειχε πεσει και ειχε τυπησει στο κεφαλι και εκανε εμμετο - την πηγαν στο μητερα για εξεταση και το πρωτο που εκανα ηταν να φερουν νευρολογο και παιδοψυχολογο να εξετασουν το παιδι μονο του για να διαπιστωσουν εαν ηταν θυμα βιας.

μη νομιζετε κυκλοφορουν και πολλοι σαλεμενοι γονεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικός μου ξυπνάει κάθε βράδυ αλλά θέλει κάποιον δίπλα του.

δεν πιάνεται ε;

χαχαχα!!!

ερωτεύτηκε και ο Θανούλης ε;

εμένα μου είπε η δασκάλα ότι έκανε αγκαλιές με τη Σάρα (αυτή που τον χτυπούσε την προηγούμενες μέρες).

βλέπετε... η Ισαβέλα ήταν άρρωστη και έλειπε από το σχολείο.

λέω πάει... καψουρεύτηκε άλλη ο γιος μου...

προχθές που βλέπαμε τις φωτογραφίες από τη γιορτούλα τους για να διαλέξουμε... πέφτουμε σε μία φωτό που είχε κοντινό στην Ισαβέλα.

μου τη δείχνει με το χεράκι του με κείνο το ύφος το πονηρό...

ήθελα να τον φάω... χαχαχα!!!

ααα!!!

αυτήν την εβδομάδα είναι ο αρχηγός της ομάδας του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι ο γεννήθηκε 7μηνίτικο μωρό 3,500 γραμμάρια και ότι ο υπέρηχος που είσαι συνδεδεμένη την ώρα της γέννας δεν έδειχνε την ηλικία κύησης που ήταν η μητέρα...Sorry δηλαδή αν ήταν τελειόμηνο πόσο θα ταν 6 κιλά;;;Απλή λογική θέλει.Αλλά ας το σταματήσουμε εδώ,δεν έχει νόημα και δε μας αφορά.

Ελένη περαστικά,πάρε το γιατρό σου για τα υγρά,συμφωνώ και γω.Τι έγινε βρε κορίτσια με τα νυχτερινά "πετάγματα";;;Κολλητικό είναι;Μια η Αλέκα μετά η vag τώρα η Ριρή;;;

Χρυσούλα βρήκε και συνονόματη νύφη ο γιος σου με σένα τι άλλο θες...

Αλήθεια με την Αλέκα κανα νέο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα για το παιδακι - μπορει να ειχε και προβλημα και να μην το ηξεραν.

οπως και να χει εαν ηταν αμελια απο οποιαδηποτε μερια οπως ειπα ας εχουν τις τυψεις τους πλεον.

Αχ Νανα ζηλεω για τις φωτο

εμεις τιποτα δεν εχουμε και δεν ειδαμε και γιορτη.

καλε ειναι ξεθαρεμενα τα παιδακια ωρα - ετσι ειμασταν και εμεις; :lol::lol:

α δεν σας ειπα πρεπει αν εβγαλα μυρμηγκια στο δεχτυλο - αυριο θα παω στη δερματολογο

αλλα κανει τωρα που ειμαι εγυος να κανω κρυοπηξια; λογικα ναι - δεν νοιζω οτι επηρεαζει -δεν ειναι φαρμακο

ενι γουει θα δ αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πηρα το γυναικολογο και μου ειπε οτι επειδη πιεζεται ο τραχηλος θα εχω τετοια υγρα απο δω και περα...

καθε φορα που τον παιρνω το σηκωνει το τηλεφωνο και μου λεει με αυστηρο υφος δεν πιστευω να σπασαν τα νερα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα Σωσω δεν σχολιασα τελικα ειμαστε μαλλον υστερες :lol::lol:

οκ ολα καλα Ελενη οποτε

εμ σε εχει φοβηθει το ματι του ανθρωπου - σου λεει θελει να γεννησει και νωριτερα -τι εγινε παλι :lol:

Παλι καλα ομς που το ειπες να το ξερουμε οτι μπορει να εμφανιστει και τιποτα τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο στεναχ για το παιδι..κα ιεννοειται δε κατηγ μητερα..δε ξερω..παλι βρωμιες θελουν να καλυψουν..τι να πω@

κριμα κια παλι κριμα..

ροδο,ε;;μαντριο να ερθουμε το καλοκαιρι;;ροδο δεν εχω παει;;χχαχα...

προσεξε τι θα πεις..γιατι εγω γυρναω τον κοσμο..χαχα...

ρωτα τα κοριτσια..να μη ξανα χτυπησω φετος μια αμοργο;;2 σαντορινες;χαχα..βεβαια με τα 2 δε ξερω πως θαναι..

αλλα ....γιατι οχι;;

ελενη...;;;;αν γεννησεις στειλε μην..η παρε τηλ..

πηγα κοτπικη ραπτικη..μετα ηρθα ρδω..πηγαμε καροτδαδα..

και μετα το φαγητο για καφε με 1 φιλη..σουπερ!!

και χθες το βραδυ ηταν ανυσηχη η μπουμπου..

δεν εχει πυρετο..να δουμε σημερα..τι να πω!!

μαντριο..τετοια ιστορια,ε;;απιστευτο!!

μου την δινει η βιαιαιη συμπεριφορα με το χωρισμο..και εννοω να σε μεταπεισουν με ασχημο τροπο οτι ολα ηταν καλα..δε ξερω..

χρυσουλα εσυ;;

αντε πειτε..θα σας πω και γω ιστοριες..χαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειπα ποτε οτι θελω να γεννησω νωρις...

την 36 εβδομαδα ειπα οτι ειναι καλα να γεννησω.. και οχι την 38 που λεει τωρα ο γιατρος μου.....

μαρκερ 36 και 6 δεν γεννησες εσυ???

μαρντ 36 νταν δεν γεννησες εσυ??

τεσπα οποτε θελουν ας βγουν...

ναι ρε σωσω εννοειται....

εγω να με δω που θα παω με τρια παιδια στο καλοκαιρι.... αλλα θα παω... το εχω υποσχεθει στον εαυτο μου....θα παρω τα στηθη μου , τα μωρα, το ριρη και τον ανδρα μου και θα παμε οπωσδηποτε κανα 5ημερο εντος κρητης βεβαια..

ρε σωσω βαλτης ενα θερμομετρο στον πωπω μπας και κατουρησει και ηρεμησει.... εμενα η δικια μου εκλαιγε ολο το βραδυ χθες στον υπνο της σπαρακτικα λες και την σφαζανε... τι καλη μου, τι χρυση μου, τι ο μπαμπας και η μαμα ειναι εδω... δεν ξερω τι σκ@τ@ εβλεπε στον υπνο της.. μαλλον τον τζακ τον αντεροβγαλτη..... :mrgreen:

εμενα κοριτσια δεν εχει γκομενο η κορη μου στο σχολειο.... εχει ομως κολλητη....

πηγε να μην παρει ο πατερας της μια μερα και του λεει : μπαμπα απο δω η κολλητη μου η βουλα!!! :lol:

και τι γυρναει και της λεει μπροστα στο ξενο παιδακι ο αθεοφοβος?????

"δεν βρηκες παιδι μου κανενα αλλο κοριτσακι με ποιο ωραιο ονομα να κανεις παρεα?????" =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa Ναι Ελενη δεν λεω βρε πριν μπεις στον μηνα σου -πριν σου πει ο ντοκ σου

εμενα επεμενε ο γιατρος να γεννησω 36+4 , με το ζορι το πηγα 36+6 γιατι δεν μου αρεσε η ημερομηνια :mrgreen:

ουσιαστικος λογος δεν υπηρχε ομως πλην του οτι και εμενα τα πλευρα μου κοντευαν να σπασουν - πλεον που το ξανασκεφτομαι θα επεμενα να γεννησω αργοτερα πραγματικα - γιατι να μην γεννηθουν 3 κιλακια ο καθενας τους.

και αντε πηγαινε μπας εχουν ικτερο ακι κατσε μεσα λιγο ακομα μην ανεβασουν παλι και ενα σωρο εαν γεννηθουν λιγοτερα κιλα - τουλαχιστον στο ιασω - ειναι και επιχειρηση εκει μην το ξεχναμε

ο μονος φοβος μου ηταν μην μπουν θερμοκοιτιδα - θαεβαζαν αυτα στη θερμοκοιτιδα και εμενα στην εντατικη ταυτοχρονα :D

Πλακα εχειο αντρας σου βρε Ελενη; :lol:

Μακαρι σημερα να κοιμηθειτε πιο ηρεμα ολοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 κιλα??????? στο γκινες ηθελες να μπεις... ελα παραδεξου το...... :lol::lol:

εγω ειναι ευχαριστημενη να ειναι πανω απο 2300... απο κει και περα μια χαρα θα μεγαλωσουν....

γιαυτο κι γω τωρα γενναω σε αλλη κλινικη για να μην μου τα βαλουν θερμοκοιτιδα μονο και μονο για να πληρωνω 400 ευρω τη μερα χωρις να εχουν προβλημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...