Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

kalhspera k apo μας..εμεις καλα..κατεβηκα κεντρο να παρω μερικα δωρακια..φασολαδα για ολους..

χαμπς εδω..η μαρθα εχει γινει μεγαλο φγαιδουρι αλλα οκ..

[περαστικα ρε χρυσουλα..σαημερα θα περιμενω τη βαγκ.η.ρθε κ το πεθερι σημερα κ φευγει αυριο μνε κτελ..

τι κανεις ρε ντομ;;πολυ γελιο ο βασιλης..ζχαχαχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμεις γεμιστα απο χθες - μια χαρα

τα δικα μου ειναι τεειως ανυποφορα πραγματικα -ειναι λες και το ζηταει ο οργανισμος τους να μπουν τιμωρια ή να φανε καμια στον κωλο μιλαμε

αφηστε που εχουν αρχισει και μπεμπεκιζουν μιλανε μπεμπεκιστηκα διαρκως και μουρμμουρανε και γκρινιαζουν -θελω να τα τσακισω :D

δεν ξερω λετε να ειναι λογο του μωρου;

ειδικα το μπεμπεκισμα μου σπαει τα νευρα

ενι γουει θα περασει και αυτο

Μαρντ αυτο λεω και εγω -ευτυχς που υπαρχει η δουλεια γιατι θα ειχα σαλεψει μιλαμε

η δουλεια ειναι διασκεδαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι! πηγα στη Σωσω! καλα χαμος! πολυ παιδομανι! παιδικος σταθμος!

τα δικα μου σπιουνοι! ερχοταν να με φωναξουν οταν τα αγορια της θουλης εκαναν καμια ζημια!

ξερα κοιμηθικαν τα δικα μου μετα... εμ, τους ειχα σηκωσει στο 2ωρο υπνου και δεν τους εφτασε...

κατα τα αλλα τα κλασσικα...

Ντομ κατι τετοιες ατακες ειναι για πολυ γελιο! αλλα ελα που πρεπει να κρατηθεις για να μην παρεξηγηθουν κιολλας....

Μαρντιο τα στικακια τα εγραψε ο αντρας της Σωσως.

Μαρκερ τι εκπαιδευση θα περασουν το μπεμπη τα μεγαλα δε θα ηθελα να ξερω.... κατευθειαν για λοκατζης θ απαει ο δολιος! καλα που το πρωι θα πηγαινουν σχολειο...

αυτα... βλεπω criminal minds.... φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ωραια περασατε στη συναντηση πουλακια μου!Μπραβο μπραβο!!!

Μαρκερ εγω εχω μια διαισθηση οτι θα σου βγει ησυχος ο μπεμπης...μακαρι δηλαδη!

Μαρντιο Μαρκερ συμπασχω...στη δουλεια ξεφευγεις...κι εγω ας εχω ωραριο 7-3, ξυπνημα απο τις 6...ειναι ομως αλλιως...ειχα κλειστει και 2,5 χρονια τελειως σπιτι...σου σαλευει...

ειναι καλα ας ειναι και στην Κανιγγος με τα πρεζονια...

Μαρντιο κι εγω σε οικονομικο τμημα ειμαι κι ας μην σκαμπαζω απο οικονομικα...φυσικος ειμαι ρε γαμωτο...

Χρυσουλα περαστικα σας...ισως πρεπει να περιμενετε κανα δυο μερες ακομα για να δειτε τι του τον προκαλεσε...

Πονσταν εδωσες ή ντεπον;εγω μετα το 39 δινω δυνατο αντιπυρετικο...

Να σας ρωτησω κατι για την προφορα στα καμαρια μας;

εμενα ακομα το ρ και το σ δεν τα λεει καθολου καλα...τα λεει λ και θ ή παραλειπονται :D

απο ποια ηλικια και μετα τα λενε καλα και να ανησυχω;αν και η συνυφαδα μου που ειναι λογοθεραπευτρια μου ειχε πει οτι το σ και το ρ ειναι τα τελευταια που φτιαχνουν...

επισης αντι να πει ο κακος ο λυκος λεει ο κακος ο νικος...(εν τω μεταξυ λενε τον αδερφο μου :D )

΄΄οχι βρε νικος!Λυκος!!!΄΄ ...΄΄Ναι!!!...Νικος!!!΄΄ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ τι κανετε με αμαξι;

σας καλυπτει αυτο που εχετε; ή κοιτατε για καποιο που να χωραει τρια παιδικα καθισματα;

εμεις εχουμε θεμα...μαζντα 2 εχουμε...και δε χωρανε τρια παιδικα καθισματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα γελάω με το Tickeraki σου Ντομ,τώρα το είδα...χα χα Φυσικός ε;Συνήθως οι ειδικότητες σας αν δεν απασχοληθούν στον εκπαιδευτικό κλάδο ,δύσκολο να κάνουν κάτι άλλο σχετικό με το αντικείμενο σπουδών τους.Η αδερφή μου είναι βιολόγος και ξέρω τον καημό ευρέσεως εργασίας σχετικού αντικειμένου.Ενώ όσο να ναι τα οικονομικά είναι πιο ευρέου φάσματος,κουτσά στραβά κάτι σχετικό με χαρτούρα θα βρεις.χα χα

Vag και Λευτέρη ευχαριστούμε για τα ζουζούνια!

Ωραία θα περάσατε...με τόσο παιδομάνι μα τι παιδικός σταθμός...

Εμείς όλα καλά...

Ψάχνω να τους πάρω καβαλέτο διπλής όψεως που να γράφουν πάνω μόνο ειδικοί μαρκαδόροι ή να κολλάνε μαγνητάκια.Έχετε δει πουθενά κάτι τέτοιο σε κανα site εσεις που έχετε μεγαλύτερα παιδάκια;

Τι άλλο τα συγκινεί μεγαλώνοντας από εκπαιδευτικό παιχνίδι;Έχετε παρατηρήσει;Είναι τώρα στην φάση των puzzle τυπου βρισκω τα όμοια,ή αντιστοιχίζω αριθμό με πλήθος ζώων,ή βαζω τη μαμά ζωο με το μωράκι της μαζί.Με αυτά ασχολούνται ακόμα.Φυσικά κουζινικά και τουβλοκατασκευές.Και ψάχνω να εμπλουτίσω τις δραστηριότητες μας.

Κάθε πρόταση δεκτή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Μακαρι ντομνα βγει υσηχουλης

Τι να σου πω για τα συμφωνα δεν ξερω -εμας τα ειπαν ολα παο νωρις -δλδ μιλησαν και μιλησαν κανονικα αρκετα συντομα. Γενικα ομως εχω την εντυπωση οτι δεν πρεπει να ανυσηχεις αλλα στην ηλικια των παιδιων δεν μιλανε καθολου

ο ανηψιος μας 5 χροωνων τωρα και ακομα δεν μιλαει καθαρα -τον πηε σε λογοθεραπευτη και του ειπε ολα οκ.

Νικος απο ποιον;

Αυριο εχω ντομπλερ -εχω αρχισει και εχω αγωνια για να το δουμε και για γεννες σιγα σιγα-ισως γιατι δεν εχω κανει τιποτα γι αυτο το μωρακι ακομα

λεω τελος του μηνα να ετοιμασω το δωματειο -να βαλω κουνιες κλπ -ρουχα δεν εχω πλυνει ακομα -αγορα 2 παπερσ για το καλο απο σουπερ ομως

περασατε ωραια βαγκουλα; θελω και εγωωωωωωωω παρεα

ολες οι φιλεναδες ειναι σε κατασταση που δεν μπορουν να βγουμε ρε γμτ

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Βαγκ πρεπει να περασατε τελεια!!!

εινα ωραια που μπορειτε να βρισκεστε εστω και λιγο...

Ντομ εξυπνο το τικερακι!!! :lol::lol:

εγω επρεπε να απασχολουμαι σε οικονομικο κλαδο...σιγουρη πτωχευση!!! :D:D

για τα γραμματα μην αγχωνεσαι...και τα 2 μου ανιψα για να διορθωσουν τετοιες λεπτομερειες εκαναν λιγες λογοθεραπειες πριν πανε σχολειο και ολα οκ...

Μαρδιο ο δικος μου αυτον τον καιρο εχει κολλησει με τα παζλ απο τη μια και με εκεινες τις πιστες με τα αυτκινητακια που σας ελεγα..

σφηνωματα κανει πολλα και διαφορα..και μετα χειροτεχνιες που του κανει ο πατερας μου το απογευμα..

παντως απο πιο μικρος προμηθευομαι απο εδω διαφορα http://www.playcity.gr/index.php

Μαρια εμενα με αγχωσε η μανα μου και τα ρουχα τα εχω ολα ετοιμα..τα παντα..μονο δικα μου δεν εχω παρει τιποτα ακομα...

κουνια τελευταια στιγμη θα βαλω γιατι μεχρι τοτε θα εχω ξεστρωσει χαλια ετσι και αλλιως...

ο Θ ευτυχως πυρετο δεν ξαναεκανε..

Ντομ εναλλαξ τα εδωσα...ευτυχως δεν εχει χρειαστει να παρει κατι πιο ισχυρο απο αυτα..

τον κρατησα και σημερα μην ειναι χειροτερα μετα..την Παρασκευη το πρωι εχει και παρτυ ο παιδικος...

εγω νιωθω εξαντλημενη...

ο Νικος κανει σχεδον τα παντα...

εδω ηλιος και ζεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο σαιτ Χρυσουλα αυτο

χειροτεχνιες καουμε αρκετες εδω μαζι - αλλα τις καταστρεφουν αμεσως και τσαντιζομαι

Τι κουλοι πρετοι ειναι αυτοι; αφου κρατησε μια μερα παλι καλα

λες να αρχισω να πλενω; πωπω ειναι και πολλα ρε γμτ

δεν ξερω και νωρις μου φαιενται και αργα

δικα μου δεν εχω - θα βαλω τις ωραιοτατες καλοκαιρινες νυχτικες μου -θυμαμαι ειχε παρα πολυ ζεστη

τι αλλο πρεπει εκτος απο καλυντικα να εχουμε μαζι; σερβιετες κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Μαρια και εμενα αυτο ου τη σπαει..κανουμε υπομονη να τη φτιαξουμ εκαι μετα τη χαλαει στο πι και φι και το τραβαει και μεγαλη χαρα...

ναι ειναι ωραιο σαιτ...ειναι που δε βρισκω και εδω τιποτα απολυτως... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως εκει δεν εχετε μεγαλη ποικιλια σε πραγματα -το πιο κοντινο μερος να πατεπιο ειναι; Πατρα;

ειχαν μια περιοδο Χρυσουλα που ειχαν μαδισει τα παραμυθια -μιλαμε για πολλα λεφτα ετσι; και παραμυθια που τα διαβαζομε καθε βραδυ - εκει δεν θα τους ξυλιασεις το χερι; δεν θα τα βαλεις τιμωρια; και δεν ειναι οτι δεν εχουμε εξηγησει - τα αγαπαμε -τα προσεχουμε -τα τα τα -μπλα μπλα ολη την ωρα

εαν κανουν κατι καταλαθος καταοητο πραγματικα -ή να ζωγραφισουν καπου

αλλα να τα χαλανε και να χαιρονται και να τοκανουν επιδεικτικα για να δουν τι θα κανεις μιλαμε βουρλιζομαι

εγω πλοαν πιστευω οτι τα εχουμε πολυ καλομαθημενα και εχουν παρα πολλα πραγματα - οποτε δεν τα εκτιμουν καθολου

δεν εχω αλλη εξηγηση γιατι να χαλανε τα αγαπημενα τους πραγματα ή πραγματα για τα οποια εχουν κοπιασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τιποτα εδω..πιο κοντα Λαμια ή Λιβαδεια..προτιμω ιντερνετ για πολλα πραγματα...σχεδον για ολα...

φετος ειδικα δε βγηκα καθολου αγορα ολα μεσω ιντερνετ...

και εγω ειδικα με ενα παραμυθι με φοβερη εικονογραφιση αφηνιασα...

το εσκισε για να μη το διαβασει αλλο παιδακι που ειχε ερθει σπιτι και το ξεφυλλιζε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia κ απο μας..περασαμε καλα εχθες..κουκλια τα παιφδια..ειδικα ο σπυρακος..μαντριο δε ξερω ποτε θα τα ανεβασει στο μπλογκ!!

καλα πραγματικα τα εχουμε χαιδεμενα ταπ αιδια..ειπαμε να μη μεγαλωσουν σαν κ μας στερημενα αλλα οχι το ακρον αουτο..

ε ρε ορθογραφια!!χαχ...

στο τζαμπο εχει μαντρ αυτο που λες .,.μια ειναι κιμωλια και μια ειδικουες μαρκαδορουε κ κολανεκ μαγνητακια..5 ευρω..ωραιοτατο λεμε..

ντομ καλα;;

το μαρακι πυο ειναι;;η νανα επισης;;

αλεκα;;

εμεις καλαλ..κοσμος μπανει κοσμος βγαινει..κ δε καθομαι ρε γαμωτο..δε ξερω..μια μαγειρευω,μια σκουπιζω..μια ταιζω..

δεν εχω προλαβει να κατσω να παιξω καθολου..

τι να πω!

κ γω ψιλο ψηφιζω ιντερνρετ γενικα απο αγορες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια

ηγαμε ταρατσα το απογευμα - μου βγηκε τσαμπα και διασκεδασανε :lol::lol:

μπραβο που περασατε ωραια - ελπιζω να βγαλατε καμια φωτο -οντως γενικα ο Σπυρος εχει και φωτογενια

αλλα η νυφουλα μου ε; πωπω κοριτσια τι να πω εαν παει και φετος τοσο πουλι θα εχουμε θεμα

η νανα τωρα μπηκε και στο μηνα της -ελπιζω να μην γεννησει και το μαθουμε μετα εμεις

Χρυσουλα Λαμια ε; μακρυα οπως και να το κανεις -δεν ερχεσαι Αθηνα καλυτερα αν ειναι ετσι

να τους βαλουμε ολους μαζι να φτιαχνουν κονφετι για τις αποκριες -τετοια ταλεντα μην πανε χαμενα :lol:

Σωσω για κουραση εκει;

τα θελει ο οργανισμος σου ομως δεν καθεσαι και εσυ καλα

χαλασε η ζυγαρια -αυριο παμε για αλλη

χαχα μαλλον σου λεει ασε θα ανεβει και θα με σπασει απο μονη της - ασε να χαλασω μοναχη μου -εχω να ζυγιστω 3 εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυντικα μωρου και δικα μου απο ιντερνετ ολα μαζι 70ε

γιατι μου φαινονται πολλα -τοσο κανουν

εβαλα για το συγκαμα αλοιφη ,2 αφρολουτροσαμπουνια, λαδακι, ορο για μυτη, μια αλοιφη για το βζι γιατι μεσα στο ιασω που ειχα χρειαστει μου το ειχαν χρεωσει ο κουκος αηδονι, επιθεματα στηθους , ασωρουχα μιας χρησης4 επιλπεον απλα να εχω - αυτα νομιζω

πρεπει να παρουμε και σερβιετες μαζι; δεν θμαμαι ειναι τσαμπα οποτε ζητησεις ή τις χρεωνουν παραπανω εαν χρειαστεις και αλλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνίτσες μου πάλι στα πεταχτά γράφω χωρίς να έχω προλάβει να διαβάσω :oops:

αλλά αν περιμένω να διαβάσω για να γράψω κλάφτα

Ακόμη διαβάζω την μεγάλη ....ουφ πολύ ζόρι

Κι είναι και συνεργασιμη Φαντάζομαι με τον μικρό τι έχω να περάσω ουφφφφφφφφφ

Είστε καλά;

Λίγες ακόμη μέρες ανάδρομου. Υπομονή φίλες μου :lol::lol::lol::lol: Κάπου διάβασα οτι υπάρχουν εντάσεις Μαρντι εσύ; υπομονή λίγο ακόμα μέχρι τις 17 !!!! Μη σφαχτείτε μέχρι τότε ;)

Σας φιλώ για την ώρα Σμουτς Σμουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κοριτσια... τι καλα που περασε η σημερινη μερα τους!!!!!

καλα μιλαμε απο το μεσημερι που πατησα το ποδι στο σπιτι δε σταματησαν να μιλανε!!!!!

γλωσσα μεσα!!!!!

μονο οταν κοιμοταν το βουλωσαν!

ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ!!!!!

και να νευριαζουν αν δεν τους παρακολουθεις!

και μαλωναν για το ποιος θα πρωτομιλησει!

ουφφφφ...

Σωσω ολη μερα τρεχετε ε;;;; η πεθερα εφυγε;;;

την ωρα που με τηλεφωνησες ημουν στο γραφειο του δ/τη... γι'αυτο μιλουσα... καπως...

βρε ετοιμογεννες αντε να ετοιμασετε τα ρουχακια;;;;;

στα πρωτοτοκα ποσο καιρο πριν τα ειχατε ετοιμα;;;;; εεεε;;;;;

καλε δε νομιζω να γενησε η Νανα και να μην πηραμε χαμπαρι....

την ειχε πει και η γιατρος οτι θα γεννησει ευκολα....

λες....;;;;;

κοριτσια με τα παιχνιδια συμφωνω οτι εχουν τα απαντα!

και με τον αντρα μου τα παιρνω που πηγε και του πηρε καστρο για να βαζει τους ιπποτες κλπ playmobil, ενω του ελεγα οτι θα το παρουμε το ΠΑσχα! με το που ειπα στον αντρα οτι ειχα δει καστρο νο νέιμ με 10Ε πηγε και το φορτωθηκε! και μετα κλαιγεται για το δανειο! εε, μα...!

και δεν προσεξε και πηρε κολημενο κουτι και λειπανε σχεδον ολα απο μεσα τα αξεσουαρ! το πηγαν το απογευμα πισω και πηραν αλλο...

η ΜΑριαννα οταν εφευγαν ειπε οτι ποναει το αφτι της.... ωωωχχχ...

φυσικα την πηγε μια βολτα στη γιατρο.... σιγα μη δεν πηγαινε... αλλα δεν ηταν κοκκινο, μονο κερι λεει εβγαλε λιγο. ειπε σταγονες να βαλουμε μονο. ειδε και το πουλι του Σπυρου. ειναι σχεδον οκ ειπε. λιγο κατεβασμα θελει. και ειπε να μην παμε να δινουμε λεφτα σε χειρουργο, να παρουμε λιγο ξυλοκαϊνη και θα το κανει εκεινη. απλα εγω δεν ηθελα μην τη συνδεσει με πονο και δε θελει να πηγαινει μετα...

σημερα τους δωσανε και ποιηματα για την 25η Μαρτιου.,.. απο μια στροφη.

ο σπυρος τσολιας και η Μαριαννα λεει την Ελληνοπουλα...

συμφωνα με τα λογια σιγουρα ο ΣΠυρος πρεπει να ειναι ντυμενος.... αρα θα πρεπει και η Μαριαννα μη γινει χαμος... ξερετε...

τον λεω θελεις να ντυθεις τσολιας;;; να βαλεις αντρικο καλτσον και φουστανελα;;;

οχι με λεει, θελω να ντυθω ιπποτης!

μα αγορι μου οι τσολιαδες πολεμουσαν με τους τουρκους... κρατουσαν και σπαθι!!!!

α!!! ναι;;;; τοτε καλα θα ντυθω... αλλα τουρκος ποιος θα ειναι να τον σκοτωσω με το σπαθι;;;;;;

ελεος!!!!!!

την Παρασκευη ειπαν θα κανουνε παρτυ... αποκριατικο..... και θα σχολασουν 12!!!!!

ποιος θα τους παρει που εγω θα εχω να βγαλω υπηρεσιες για 4 μερες και ο αντρας θα ειναι σε εκπαιδευση;;;; ε;;;;

θα πρεπει απο αυριο να αρχισω να προετοιμαζω και να πω το δ/τη οτι αν δεν τελειωσω θα παω να τα παρω και θα τα φερω μαζι μου να τελειωσω τις εκκρεμοτητες.... ωωωωχχχ.....

και θελουν να παμε απο ενα σακουλακι πατατακια-γαριδακια κλπ και ενα σακουλι σερπαντινες για το παρτυ...

ειδα σε ενα φυλλαδιο προσφορας σουπερ μαρκετ ποπ κορν σε κουβα που εχουμε ξαναπαρει 3-4 φορες και τους κουβαδες τους εχουμε για παιχνιδια, 1+1 δωρο μονο 2,5Ε. τον ειπα τετοια να παρει ο αντρας. θα τους μεινουνε και οι κουβαδες, και θα ειναι και μπολικα.

πρεπει και να κοντινω τη στολη καουμπόι του Σπυρου... και δεν το εχω.... αλλα ποιος παει στη μαμα μου...

τι ηρεμια.... ειναικαι ο αντρας δουλεια....

σε λιγο θα σηκωθει για κατουρημα η ΜΑριαννα... ωρα της ειναι....

φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια...

ΜαριαΖ καλυτερα ειστε ε; μπραβο...

Χρυσουλα κι εσεις ε;

Μαρκερ οταν πηρα κι αλλες πανες στο Ιασω με ρωτησαν δωματιο για να με χρεωσουν, αρα ειναι εξτρα...

Εγω παντως τα πηρα ολα τα καλλυντικα που δινανε και τις 2 φορες...εχω ακουσει περιπτωση που τα αρνηθηκε και δεν της τα χρεωσαν.Εγω μια χαρα θα τα δεχτω :D τη βρισκω με κατι τετοια, ειδικα το Intim area Frezyderm απο αυτους το εμαθα, πολυ καλο...

Καλε...δε μου ειπες με το θεμα του αμαξιου...ή δεν εχετε θεμα; :D

Βαγκ ειστε πολυ προχω.. παιδ.σταθμος, εμας δεν λενε ποιηματα τα θεωρουν μικρα ακομα...

Ειδατε;... παρακαλαγαμε να μιλησουν και τωρα παρακαλαμε να σκασουν...

Σωσω δεν πιστευω να εφαγες πολυ αυτες τις μερες; :D

Η Νανουκα πού είναι;

Το Μαρακι;

Εμεις μετα τον γεωφυσικο και πολιτικο χαρτη, πιασαμε και τον οδικο χαρτη :lol::lol::lol:

κι εξηγουσε στον παππου του πώς να βρει μια εκκλησια για μια κηδεια που θα πηγαινε... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα πεθαίνω με τα ζουζούνια σας vag και Ντομ...Καλά τι ατάκες είναι αυτές,τι σπιρτόζικα παιδιά...

Το playcity το ξέρω,όταν ήταν μικρά έψαχνα να περικυκλώσω ένα χώρο στο σαλόνι για να μη βγαίνουν,κάτι σα μεγάλο πάρκο φανταστείτε και είχε δει εκεί καγκελάκια πολύχρωμα για τέτοιες χρήσεις αλλά ήταν ακριβά και έκανα τη δουλειά μου με κούτες και μαξιλάρες...

Ψάχνω να ναι και οι δυο όψεις πίνακας σβήσε-γράψε που θα μπορείς να ζωγραφίσεις με χρώμα που δε λερώνει.Κιμωλίες θα τις σπάνε και με χαρτί θα το κόβουν συνέχεια.Κάτι βρήκα στο my first crayola και θα το ψάξω καλύτερα.

Σίγουρα τα χουμε καλωμαθημένα με τόσα παιχνίδια.Και αν παρατηρήσετε αυτά όλο με τα άσχετα χαίρονται,με ένα μπαλόνι,μια άδεια κούτα,το συρτάρι με τις πετσέτες της κουζίνας,το σουρωτήρι.Αφού ακόμα αναρωτιέμαι γιατί έχουμε μετατρέψει το σαλόνι μας σε Jumbo!!!

Σωσω ελπίζω να τα ανεβάσει σύντομα ο άντρας σου γιατί έχω μάθει τον Μπιμπόγιο και τον Καρακατσάνη από εξω!!!χα χα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

δεν σας εχω διαβασει...

μπηκα για να σας πω τα νεα μας...

πηγαμε παιδιατρο..

ο γιωργος πηρε 1200 μεσα σε 3 εβδομαδες...τωρα ειναι 3700 απο 2530 που τον πηρα απο το νοσοκομειο..

ο μιχαλης πηρε 700 γραμμαρια μεσα σε 2 εβδομαδες... τωρ ειναι 2750..

ο μιχαλης δεν πιανει καθολου στηθος και εχει κολικους.. μας εδωσε σταγονες..

ο γιατρος ειναι πολυ ευχαριστημενος..

περα απο το ατυχο βραδυ δεν μου ξαναεκαναν ιστοριες.. ξυπνανε ανα τρεις ωρες και θελουν φαγητο και κοιμουνται το βραδυ κατευθειαν...

εγω νιωθω πολυ κουρασμενη και γεματη υπερανταση.. χθες το βραδυ παλευα 2 ωρες να με παρει ο υπνος...

συνεχιζω και κοιμαμαι 5 ωρες συνολικα..

ο βαγ βοηθαει αρκετα... αν ξυπνησουν ταυτοχρονα το βραδυ σηκωνεται και αυτος ο καημενος... και ταιζει ο καθενας μας ενα μωρο..

ελπιζω ολες να ειστε καλα...

φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

Ελενιτσα τι καλα που σε ακουμε!!!

μπραβο στα αγορια σου!!!

υπομονη με τον υπνο...

τους κολικους ,αν και τους τρεμω μη μας βρουνε παλι, περνανε και ουτε που τους θυμασαι μετα...

Βαγκ αυτο με το καστρο ειναι απιστευτο παιδεμα με τα μικρα κομματια...

ο Σπυρος φοβερος!!

εμεις εχουμε κολλησει με το γιατι πολυ εντονα..γιατι το ενα γιατι το αλλο...

μερικες φορες φτανουμε σε αδιεξοδο :lol::lol:

παντως μετα το σχολειο αν δεν τον ρωτησεις τι κανανε τι φτιαξανε πως περασανε, δε λεει τποτα..δε μου εμοιασε..ειπαμε ολα τα στραβα απο τον αντρα τα πηρε.. :mrgreen::mrgreen:

Ντομ να δεις που στη γεωγραφια δεν θα τον πιανει κανενας στο σχολειο...

τον δικο μου δεν τον κοβω να γινεται καλος μαθητης γιατι βαριεται απιστευτα και πολυ γρηγορα και δυσκολα συγκεντρωνεται.. :lol::lol:

σημερα το πρωι ξυπναει και αμεσως θα παω σχολειο ε ???ναι λεω εγινες καλα...ευτυχως γιατι βαριεμαι σπιτι :twisted::twisted:

Ντομ ευτυχως που μεχρι να γεννησεις δε θα χρειαζεσαι καροτσι καθολου για τον Φανη γιατι στο αυτοκινητο οντως προβλημα..δεν ειναι μονο ο χωρος γα τα καθισματακια αλλα και για αποσκευες χρειαζεσαι χωρο...

Μαρδιο οντως χαιρονται με τα απλα..αν ειχαν ενα θα το εκτιμουσαν πιο πολυ...

Μαρια ο,τι μπορω να παρω απο εκει , δεν παιρνω μαζι μου γιατι βαριεμαι το κουβαλημα....ο,τι χρειαστω μονο για οταν γυρισω...

Η Νανα αν ειχε συμβει κατι , θα ειχε στειλει μηνυμα σε καποια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μοτ γλυκά!!!

εδώ είμαι.

δε γέννησα ακόμη!!!

σήμερα μπήκα στην 36η βδομάδα.

όλα καλά λοιπόν.

αγόρασα ένα tablet και δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο και άρα δεν μπορώ να μπω στο μάμμυ γιατί το ψευδόνυμό μου είναι με ελληνικούς χαρακτήρες.

έμπαινα και σας διάβαζα όμως... χαχαχα!!!

αυ΄ριο θα πάω να μου βάλουν ελληνικό πληκτρολόγι γιατί μόνη δεν τα κατάφερα.

πού είναι ο άνδρας σου ρε Χρυούλα να μου το κάνει στο πι και φι;

χαχαχα!!!

αυτό που συγκράτησα πολύ έντονα είναι η singer της Βαγκ.

καλά ρε Βαγκ... έχει η μαμά σου τέτοια μηχανή και δεν την έχεις πάρει ακόμη;

αν καμιά φορά θέλετε να πετάξετε... ημν το κάνετε... πληζ!!!

στείλ' τε την Κύπρο!!!

χαχαχα!!!

σας έχω πει ότι έχω κουβαλήσει ένα σαλονάκι από την Αλεξανδρούπολη;

το είχε μία θεία μου στην αποθήκη της σε τραγκική κατάσταση...

φανταστείτε ότι το είδα τυχαία μια φο΄ρα που είχα έρθει για διακοπές από Κύπρο.

το είχε για πέταμα... στο τσακ το πρόλαβα...

από Αλεξανδρούπολη στη Δράμα με τρένο.

βάλαμε και κάτι προικιά, το συσκευάσαμε και στο στείλαμε Θεσσαλονίκη με τρένο.

από εκεί με πλοίο στη Λεμεσό και μετά Λευκωσία.

όταν ήρθε στο γάμο μου και το είδε έπαθε πλάκα!!!

"έπιασε τόπο" μου είπε...

Βαγκ, συγχαρητήρια στο σχολείο σας!

αν και δημόσιο, πολυ πολύ οργανωμένο!

μπράβο στις δασκάλες σας!!!

οι στολές ήταν σούπερ!

δεν το είχα καταλάβει ότι είναι από τόσο απλά υλικά...

μου άρεσε ο Σπυράκος γιατί είχε εκείνη την αγαθόφατσα που κάνει κι ο δικός μου... χαχαχα!!!

Θεός ο Θανούλης!!!

χαχαχα!!!

είναι τέλεια αυτή η ηλικία!

σε τρελαίνουν με τις ατάκες του!!!

Ελενάκι μου, μπράβο στα αντράκια σου!!!

μπράβο και σε ΄σενα που τα καταφέρνεις τόσο καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έχω τρελό δίλλημα (το έγραψα σωστά;) με τα σχολεία των μωρών.

η Ανθούλα μου έπαιρνε 280 ευρώ.

δεν έχουνμε συζητήσει πόσα θα θέλει τώρα.

έστω ότι συνεχίζει να θέλει τα ίδια.

αν ο Α περάσει στο δημόσιο θα θέλουν τουλάχιστον, 100 ευρώ.

άρα 380 ευρώ και για τους δύο.

αν δεν περάσει στο δημόσιο, θα πρέπει να δίνω 480 και για τους δύο.

από το σχολείο που πηγαίνει τώρα μου κάνανε πακέτο 400 ευρώ και για τους δύο.

από το σχολείο είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!

με βαριά καρδιά θα τον πάρω από κει.

επίσης, θα είναι ευκολία για μένα γιατί θα πηγαίω και τους 2 στον ίδιο τόπο.

και σίγουρα θα μπορώ να κάνω τις παρατηρήσεις μου πιο εύκολα.

αλλά... να πάω το βρέφος μέσα σε σταθμό;

μια γυναίκα θα φροντίζει 5- 6 παιδάκια.

αν θα αρρωσταίνει εύκολα;

πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kαπο μας..αντε ρε νανα..μεγεια το ταμπλετ!!

κ ποσο κοστισε η μεταφορα του κανεπαεωςς;;εγω θα τον πηγαινα παιδικο..

δε ξερω..αν εισαι κ ολας ευχαριστημενη///αο την αλλη θα σου κουνβαλαει ιωσεις..ετσι νομιζω..

δε ξερω..και γω εχω διλλημα!!

μονο το ταισμα που εχω ναναλαβει φτανει..πρωινο,μεσημεριανο πιατα..κοσμος..

ευτυχως τα παιδια παιζουν σχετικα καλα..μονα τους..

καλα ρε μαρκερ αγορασες κρεμα για συγκαμα;;δε θα βαζεις κεραλοιφη;;

χρυσουλα ο μικρος καλα;

παω σημερα το απογ για λειζερ!

τα ποδοα..150 ευρω θεσ νικη..και 300 στο ηρακλειο..απατεωνες..της μπουμπους το ματι..απλα κατακοκκινο..παλι τομπρεξ!

καημενακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...