Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!

Αχ στεναχωρα τα νεα σας σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρι μου σε καταλαβαινω κ φανταζομαι τα νευρα σου!!!!περαστικα στον αντρουλη σου ελπιζω συντομα να γινει καλα κ να πατε τουλαχιστον στην πατρα!προσεχε μην αρρωστησεις κ συ κ το μωρο!!!ατιμη γαστρεντεριτιδα.

Βικακη μου περαστικα στην μπουμπουκα σου!!!γρηγορα να γινει καλα..κ γω για το ντεπον ξερω δινεις το μισο απο τα κιλα της!!!με τα κακα σας ολα οκ????

Μαρακι σε σενα τι να πω..σκατα...οταν χανεις τετοια πραγματα ξερω πως τα παιρνεις στο κρανιο...κριμα..μακαρι να βρεις καποια απαυτα τουλαχιστον!!!

Σονια ωραια περρασατε μπραβο τις μικρουλς σου που αφησαν την μαμα κ ηπιε τα κρασακια της!!

Σταυρουλα περαστικα κ σε σας!!!αμαν αυτες οι ιωσεις!!!τις εχω βαρεθει!!φατσα ο Στρατουλης κ η μαμα μια κουκλα!!!

Ελενα μπραβο την Εβελινα μας που στεκεται!!!κ τελειο αυτο που περιγραφεις με το καλαμακι!!!! :lol::lol::lol:δεν δοκιμαζεις να της δωσεις κ γαλα ετσι!!! κουκλιτσαη αγιοβασιλιτσα μας.

Νανσυ καλωσηρθες...καλο κουραγιο με τις ετοιμασιες για τα γεννεθλια!!

Εμενα σημερα ο μικρος δεν εφαγε δυστυχως τσαμπα χαρηκα χθες...το στομα το σφραγιζουμε για τα καλα!!!

πολυ γκρινια ρε κοριτσια..κ θελει μονο την αγκαλια μου.ηρθε η μαμα μου σημερα κ δεν εκατσε καθολου...ολο εκλαιγε με λυγμους κ απλωνε τα χερια να τον παρω.. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsia mou asxima nea vlepw k thelw me tin nea xronia na einai ola xaroumena ta nea....

elena ipie me to kalamaki ti zouzouna k emena stekete polu orthios k twra pou kathete olo prospahtei na piastei apo kapou na sikwthei k merikes fores to katafernei polu plaka exei....

antwnia elpizw na arxisei na trwei noumera sou kanei... apo ta dontakia mallon i gkrinia ante eseis vgalate kiolas emeis pou exoume mono gkrinia k apo dontia tpt....

oi fwto polu wraies...

bikaki stauroula perastika sta mikroulia...

ari perastika ston antra sou krima mwre alla ti na kaneis ola mporoun na sumboun... na prosexete twra...

emena auti tin stigmi me exei piasei ena trelo fternisma den mporw na iremisw k arxise na trexei i muti pali... ta neura mou den exw k katholou diathesi.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημενες φιλεναδιτστες μου!

Εγω ειμαι καλυτερα και ευτυχως που το φανταστικα οτι ηταν ιωση και απο την πρωτη μερα πηρα αντιβιωση και ειμαι σχεδον καλα τωρα.Ξεκιναει με το λαιμο και μετα συναχι και κανεις και πυρετο :(

Περαστικα μπεμπουλα.

Αριαδνη γαστριντεριτιδα,ε? Περαστικα στον καλο σου.

Σταυρουλα να χαιρεσαι τον αντρα σου, περαστικα στο μικρουλι.

Νανση καλως ηρθατε, παντα να περνατε ομορφα.

Βικακι περαστικα στη μικρουλα.

Ναταλακι και εμας κανει τον ψευτοβηχα :lol: ειναι πονηρουλια και θελουν να μας τραβανε την προσοχη συνηθως..Ελπιζω να σου περασει Ναταλακι!

Λια 4 δοντακια?Αααα μας περνατε κατα πολυ!Εμεις σας ειπα εχουμε βγαλει 2 μαζι κατω .Εχει πολυ πλακα με τα δοντια :lol:

Κικιτσα και εγω τα εχω παρει απο το ικεα τα σπιτακια για να τα φτιαξω στην γιορτη μας μεθαυριο.Αλλες φορες τα εφτιαχνα μονη μου τα μπισκοτοσπιτα αλλα τωρα επειδη θα κουραστω τα πηρα απο εκει.Ωραια παντως φαινονται.

Ελενα μπουσουλαει και πινει απο το καλαμακι?? :D:D Θα περπατισει γρηγορα η ζουζουννα σου

Ο πασακος μας εχει πολυ δυναμη στα ποδια! Τον βαζουμε στα ποδια μας να καθεται και αυτος σηκωνεται ορθιος και στεκεται ετσι.Τον ξαναβαζω να κατσει και παλι ξανασηκωνεται :D

Ξεκινησαμε και το ρυζαλευρο εχθες αλλα δεν φαινεται να του πολυαρεσει...κανουμε 45 λεπτα για να φαμε....δεν το καταπινει δειχνει σαν να φοβαται και το κραταει στο στομα ,ξυνιζει τη μουριτσα του, το βγαζει εξω και κλαιει :(

Δεν καναμε καλη αρχη μου φαινεται και λεω μηπως παρω τον παιδιατρο...και σε εσας ετσι κανανε?

Εχουμε και το τραπεζι την πρωτοχρονια καπου 25 ατομα και εχω ξεκοινησει ετοιμασιες απο προχθες για να μην τα εχω τελευταια στιγμη ολα γιατι δεν προλαβαινω....

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ebala kalamaki sto gala alla tipota :(

Oute apo to ekpedeutiko potiraki to pinei...den tis aresei katholou h geusi. Alla edw oute to diko mou pinei apo mpoukali...mono nero thelei na pinei...

Lilaki den mpousoulaei akribws...steketai se stasi gia mpousoulima kai kanei mpros pisw to swma tis...kai twra 2-3 fores exei tinaksei ta podia sa batraxaki... :lol: exei polu plaka...den exei kanei omws tin kinisi to ena podi kai meta to allo...pisteuw pws tha perpatisei grigora giati steketai polu wra moni tis akoumpontas to trapezaki...alla kai pali tipota den einai dedomeno kai den uparxei kanonas se auto!

Oute emena etrwge aptin arxi kai twra pali me to zori trwei oti trwei...einai kakofagi polu kai mou pernei misi wra na taisw kai pali den to trwei olo...simera prwti mera kreas sti krema laxanikwn kai den efage oute mia koutalitsa...den to ithele katholou :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια επέστρεψα, ήταν ταξίδι αστραπή και είχα αφήσει τα μικρα στη μαμα μου. Είχα βγάλει γάλα για τον μικρο και μια χαρα το ήπιε απο το μπουκάλι χωρις να ταλαιπωρήσει την γιαγια, μονο το βραδυ της εκανε κόλπα γιατι εχει συνηθίσει και κοιματε στο στήθος και έτσι άργησε να κοιμηθει και το βραδυ αλλα και όταν ξύπνησε τη νύχτα.

Εντωμεταξυ τρεις τέσσερις μερες τωρα που χρησιμοποίησα πολυ το θηλαστρο με πονεσαν οι ρωγες μου και σκεφτομουνα την Αριαδνη την Ελένη και την Λια που βγάζετε μονο με το θηλαστρο, μπράβο σας που τα καταφέρατε τόσο καιρο και ειδικα τις πρώτες βδομάδες με τις συνεχόμενες αντλησεις μπράβο και πάλι μπράβο.

Ανθη μου χρονια πολλα και απο δω για την γιορτη σου, παντα ευτυχισμένη να είσαι να σε χαίρεται ο Κοσμας και τα γλυκα παιδάκια σου.

Έλενα να χαίρεσαι τον σύζυγο και εκείνος να καμαρώνει εσένα και την Εβελινα. Αυτο με το καλαμακι να το εκμεταλλευτεις όταν σταματήσεις τον θηλασμο να την μάθεις απο κει το γάλα και να μην μπλεξεις καθολου με μπιμπερο που θα πρέπει να κόψεις πάλι αργότερα.

Αμαλία μπράβο και για το τέταρτο δοντακι πηρε φορα ο μικρός με τα δοντακια. Με τα κακακια πως ειναι ή εχει πάλι μερες να κάνει?

Αντωνία άρχισε να τρώει ο γκρινιαρουλης σου....ωχ τωρα είδα ότι μονο χθες του άρεσε....τι να πω ίσως θελει το χρονο του.

Νανσυ επιστρεψατε και εσείς άντε μπαίνεις στην τελική ευθεία για το πάρτυ, όλα θα ειναι τέλεια είμαι σίγουρη.

Ωχ βρε Μαρακι τι επαθες με τις φωτογραφίες, δεν τις είχες και αλλού, κρίμα και φαντάζομαι τη στεναχώρια σου μακάρι να βρεις ότι μπορείς απο φίλους.

Ναταλια ζορικος ο μικρός στερεωσε τον στο μαξιλάρι θηλασμου αν έχεις και έτσι δεν θα γέρνει πολυ μέχρι να μάθει να στηριζετε μόνος του.

Σοφία ωραία που περασατε και εσείς, έτσι ειναι άμα έχεις χέρια να στα κρατάνε έστω και για λίγο χαλαρωνεις. :lol::lol: μετράνε και τις μπουκιες ε :lol::lol:

Αριαδνη καταρχήν περαστικα στον αντρα σου, καλο πλύσιμο χεριών για να μην κολλησετε και εσυ αλλα ειδικα η μικρη γιατι ειναι δύσκολο σε τόσο μικρουλι να του τύχει γαστρεντεριτιδα. Κρίμα που δεν θα έρθετε όπως λεει και η Σταυρουλα θα υπάρξει και άλλη φορα και θα το κανονισουμε πάλι τοτε.

Σταυρουλα περαστικα στον Στρατουλη

Βικακι και σένα η μπεμπουλα, περαστικα, για το ντεπον και εγω ξέρω τα μισά κιλα για τρεις με τέσσερις φορές τη μερα.

Νομίζω μας ματιασανε που είπαμε να βρεθούμε.....τελικα τι θα κανουμε?

Λια Βγαλατε και εσείς κιόλας δυο δοντακια με το καλο και τα υπόλοιπα! Τα περισσότερα έτσι κάνουν ειναι η γεύση καινουρια η αίσθηση του κουταλιού στο στόμα θα συνιθισει σιγα σιγα.

Έγραψα πολλα έτσι....άντε καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη περαστικα στον αντρουλη σου!οντως 3ις μερες κραταει,απλα μην τον φιλατε εσυ κ η μπουμπου..ετσι καναμε κ δεν κολλησαμε..

αντωνια σε φανταζομαι πως εισαι!!τωρα ακομα περισσοτερο που θα βγαζει κ τα δοντακια κ ποναει μαζι.. :(

λιλ η αρχη ειναι..του φαινεται περιεργο που εχει κατι πηχτο στο στομα του!! :) καλα εκανες κ πηρες αντιβιωση κ το προλαβες..

ελενα κ εγω την εβαλα τωρα το απογευμα να στηριζεται στα ποδια της..το κρατησε για αρκετα λεπτα,αλλα ηθελε να τραβαει τα στολιδια που ειχα πανω στο τραπεζι του καθιστικου..αμ δε λεω..απο τωρα θα μαζευω? :lol:

νανσυ ετοιμαζεσαι?

περαστικα στα μικρουλια κοριτσια!!!βικακι-σταυρουλα !

ναταλια παλι θα σε πιασει ιωση?παρε κανα παναντολ εξτρα..

σημερα το απογευμα πηγα τον γιο μου στον μπαμπα του για πρωτοχρονια..μετα επειδη μου την καρφωσε ασχημα με αυτο που εγινε με τις φωτο πηγα κ πηρα ενυδρειο...μαζεψαμε απο τα καλαντα της μικρης κ του αντωνη,πηρα ρουχα που ηθελε ο αντωνης φορμες κ μια ζακετα σουπερ κ με τα υπολοιπα 80ε πηρα το ενυδρειο..τωρα δεν ξερουμε που να το βαλουμε εδω κατω.ειπα πανω να το βαλω αλλα η μικρη τρελενεται να βλεπει τα ψαρια..φυσικα δεν πηρα ακομα ψαρακια γιατι θελει κ επιπλο απο κατω..η κουνιαδα μου εχει ενυδρειο κ οποτε παμε εκει τα χαζευει με τις ωρες..γι'αυτο το πηρα!!

κατερινα καλως ηρθες!!μπραβο στον μικρουλη που εκατσε με την γιαγια!!!

ελενα κ εμενα ετσι κανει οταν ειναι μπρουμητα..σαν βατραχακι!!! :lol::lol:

καλο βραδυ κοριτσια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα η γιατρος μου ειπε οτι μαλλον κατι τη περιτρυγιριζει κ να δω πως θα παει κ αποψε κ αυριο την παιρνω τηλ να μου πει τι θα κανω.τελικα τη ρωτησα για το ντεπον κ ναι ειναι τα μισα απο τα κιλα.

τωρα κοιμηθηκε θηλαζοντας κ βαριεμαι να σηκωθω να τη παω μεσα.

εν τω μεταξυ δυο φορες απο τοτε που εχω μπει δεν εχω σχολιασει κ νιωθω γαιδουρα! :lol: ολο μπαινω βιαστικα κ γραφω τα δικα μου γι'αυτο..

ελενακι μου η εβελινα ειναι πολυ ωραια η γλυκουλα μου στις φωτο!η πιο ωραια αγιοβασιλιτσα!λενε οτι μεχρι να μπουσουλησουν περνανε καποια σταδια,οποτε ισως κοντευει.

κατερινα μου μονη πηγες θεσ\νικη;ο νικολας εχει συνηθισει τη μανουλα κ θα του φανηκε περιεργο που ελειψες! ;)

μαρακι κ εγω θελω ενυδρειο..η αννουλα θα τρελαθει!με γεια κ τα πραγματακια του αντωνη σου!οταν διαβασα οτι εχασες φωτο,στεναχωρηηκα κ ας μη σε ξερω αμεσα..ειναι πολυ ασχημο,εγω παω καθε τοσο κ εμφανιζω σε χαρτι.γιατι αν χασω καποιες θα κλαιω μερα νυχτα.

σημερα πηγε ο αντρας μου κ πηρε φωτ.μηχανη.ολο λεγαμε να παρουμε γιατι χανουμε στιγμες κ πηγε κ πηρε.

λιλακι μου ακομα δεν εχω μπει στο μειλ,το πιστευεις;;ολο ξεχνιεμαι..25 ατομα ε;αντε καλο κουραγιο κ σε σενα.. :)

εγω φετος δε κανω γιορτη οπως αλλες χρονιες,ειλικρινα δεν εχω κουραγιο με δυο παιδια κ παρολο που βοηθαει ο αντρας μου μετα κ το σπιτι το κανουμε σαν ναμην εγινε ποτε γιορτη.αλλιως δε κοιμομαστε.βασικα με επηρεαζει το οτι η μπεμπα κοιμαται αργα.κ γενικα ενα τραπεζι κανεις κ μετα μεχρι να μαζευτεις παει 12.30 με 1.προχθες που ηρθαν οι νονοι ετσι εγινε.οποτε οι οικογενειες μας,οι νονοι κ ισως μια οικογενεια πολυ φιλικη μας.

νανσουλι μου καλως ηρθατε κ καλη προετοιμασια με τα φαγητα σου,πω πω κοντευεις κ εσυ!με ρωτησε κ εσυ κ η αντωνιτσα για τα κακα,ναι οκ ειμαστε δεν ξαναεβγαλε κατι.ποιος ξερει τι εγινε..

αντωνια μου ο γιος σου απο μικρος μαμακιας ε; :lol:

κοριτσακια μου ξαναξυπνησε κ θηλαζει,ελεος..απο τις 11.30 ειναι στηθος,εχει παει σχεδον 2..

εν τω μεταξυ εχω στεναχωρηθει με τη κοπελα στη ξανθη.δε μου φευγει απο το μυαλο η κακομοιρα.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα αν και ως συνηθως καθυστερημενα!!!! τελικα το παραγγειλα το κινητο και ετσι σε λιγες μερες θα σας διαβαζω ανελλειπως απο εκει για να μη σας χανω!!!!!!

νεα δεν εχω περασαμε οικογενειακα τα χριστουγεννα και για πρωτοχρονια παλι με την οικογενεια μου θα κανουμε απλως θα παρω το παρκο μαζι στο σπιτι τους για να κοιμηθει το κοκοβιο!

δεν θυμαμαι αν σας το ειπα τον αλλαξα δωματιο και ησυχασα, σταματησα και το θηλασμο με χαπια αλλα πρεπει να παρω και αλλα για ποναω παλι υπερβολικα. η κορη μου μια χαρα τον δεχτηκε απλως με ταλαιπωρει καποιες μερες ο μικρος που ψαχνει πιπιλα το βραδυ

σε λιγο θα σας φτιαξω και φωτο να μας καμαρωσετε που ειμαστε αντρακια ομορφα

σας φιλω γλυκα και σας ευχομαι καλη χρονια να εχουμε και το 2013 να ειναι πιο καλυτερο απο οικονομικης αποψης απο αυτο το χρονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου.

Βικάκι περαστικά στην μπέμπα.

Ανθή χρόνια πολλά να χαίρεσαι την γιορτούλα σου. Έλεγα ότι θα στα πω από κοντά αλλά δεν μας έκατσε. Κρίμα :( Το περίμενα πως και πως. Το καλοκαίρι θα κανονίσουμε πολλές συναντήσεις για να βγάλουμε το άχτι μας :D:D

Αλεκάρα welcome back. Τέλεια τα ζουζούνια σου.

Έλενα είναι μία γλύκα η μπουμπού σου. Κι εμένα στέκεται και λυγίζει και τεντώνει τα πόδια για παιχνίδι :lol: Όταν πάω να τον βάλω να κάτσει πατάει τα πόδια κάτω γιατί δεν θέλει καθιστός θέλει όρθιος :lol:

Νερό πίνει με το εκπαιδευτικό ποτηράκι. Βέβαια χύνεται και λίγο αλλά πίνει από 10-30 ml αναλόγως. Χτες του έδωσε και λίγο τίλιο έτσι να ηρεμήσει για να κοιμηθεί καλά το βράδυ. Καλύτερα είμαστε σήμερα.

Αντωνία θέλει την μανούλα το παιδί τι να κάνουμε. :D

Lil μπράβο που σου πέρασε γρήγορα καλά έκανες και πήρες αντιβίωση.

Κατερινάκι μπράβο στον μικρούλη μας που ήταν καλό παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, είστε καλά?'

Αλέκα, καλωσήρθες!Ελπίζω τώρα με το νέο σου κινητό να ξαναμπείς δυναμικά στην παρέα μας!Ο Πέτρος μεγάλωσε πολύ και είναι γλύκας!

Έλενα, είδα τις φωτογραφίες της Εβελίνας και είναι τέλεια αγιοβασιλίτσα!Καλά, εκεί που είναι όρθια, έπαθα σοκ μέχρι να δώ το χέρι!Πάντως είναι πολύ δυνατή κινητικά απο αυτά που περιγράφεις!

Βίκακι, δεν σας πήγε καλά η μέρα χτές,ε?Ελπίζω η μπεμπούλα να μην έχει τίποτα!

Λίλ, 25 άτομα τραπέζι, μπράβο σου, επίζω να περάσετε πολύ όμορφα!

Σταυρούλα, πως πάνε οι δουλειές, την στρώσατε την μοκέτα?Το συνάχι του Στρατούλη?Οι φώτο που έβαλες μου άρεσαν πολύ και εσύ είσαι μια κούκλα σε εκείνες που είσαι με τον Στράτο :)

Μαρία, μεγειά το ενυδρείο, καλά έκανες και το πήρες, και γω όταν έχω νεύρα, μία αγορά μου φτιάχνει την διάθεση.

Εμεις σήμερα είμαστε κάπως καλύτερα, ο άντρας μου δηλαδή,αλλά ακόμα έχει μεγάλη ατονία απο την ταλαιπωρία που πέρασε 1μιση μέρα.Τον έχουμε και σε καραντίνα.Μακάρι να κρατάει 3 μέρες, όπως λέτε.Χάλασε και ο καιρός και ίσως ήταν καλύτερα που έτυχαν έτσι τα πράγματα γιατί τί θα κάναμε στην Αθήνα κλεισμένοι σε ένα σπίτι που θα είμασταν φιλοξενούμενοι.Τουλάχιστον στην Πάτρα, είναι διαφορετικά, έχουμε το δικό μας σπίτι κάτω απο τη μαμά μου και όπως να το κάνεις, είμαστε πιο άνετα.Πιστεύω αύριο να καταφέρουμε να πάμε.Για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!ti kanete??

ΑΛΕΚΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΙΤΗmΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Οmαda!!!giati ekopses ton thilasmo? :? teleia ta paidakia sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koritsia emena pleon kathetai kanonika!!!ta arpazei ooola kai mpoysoulame pros ta pisw gia arxh :lol::lol::lol:

BIKAKI PERASTIKA!!!nai einai akrivws ta misa apo ta kila to depon!kai egw tou edwsa gia ta dontakia!

filia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνηωμη βρε μωρουδενια σε εκανα εγκριση βλεπεις δεν μπαινω στο λαπτοπ και δεν ξερω τι μου γινεται

το θηλασμο τον εκοψα γιατι επρεπε και τα δυο να κοιμουνται στο ιδιο δωματιο και για να μη ξυπναμε ανα 2 ωρες και ξυπναει και η αγγουρω η κορη μου το σταματησα. επισης ενας ακομη λογος ηταν οτι τον θηλαζα μονο απο το ενα στηθος αφου το αλλο το ειχε πληγιασει

και εμεις και καθομαστε και μπουσουλαμε και καθομαστε ορθιοι στα γονατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudia!

Sas euxaristw gia ta kala sas logia gia tis fwto! :D

Bikaki perastikoulia sti mpoumpou!

Ari upomoni tha ginei kala o antras sou kai isws ontws na itan kalitera etsi pou ta perigrafeis an pate kateutheian patra pou tha eiste pio anteoi!

Mwroudenia kai mena opisten paei :lol: Twra prospathoume na mathoume kai to mprosta!

Aleko kouklia ta mwra sou! Thelw kai egw na kopsw to thilasmo alla re gamwto den pinei kseno...esena epine kai apo prin kseno kai eixe sunithisei ti geusi???

Filia se oles tis upoloipes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν επινε ξενο αν ειχε πιει μια δυο φορες. μια χαρα το δεχτηκε και ουτε χριαστηκα να αλλαξω γαλατα για να δω ποιο θελει. οταν πειναμε τα παντα τρωνε!!!!

πειτε με τρελη αλλα καθομαι και χαζευω μπομπονιερες στο νετ αλλα αυτες που μου αρεσουν ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ!!!!φυσικα η βαφτιση θα γινει μαρτιο με απριλη αλλα επειδη δεν εχω τι να κανω και ο μικρος κοιμαται ειπα να χαζεψω να παρω ιδεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!!!!!!!!!!

ευχομαι περαστικα στα αρρωστα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!

Αρι τι καλα που ο αντρουλης σου ειναι καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι αυριο να μπορεσετε να φυγετε!!!!!!

Αλεκακι κουκλακια ειναι τα παιδακια σου!!!!!!!!!!ευχομαι να μπαινεις πιο συχνα τωρα με το κινητο αν κ ειναι πολυ δυσκολο να γραψεις απο κει..τουλαχιστον θα μας διαβαζεις!!!

Λιλακι καλες ετοιμασιες..για το τραπεζι..καλο κουραγιο..μεγεια τα δοντακια σας!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μεγεια τα πραγματακια σας!!!τι καλα που πηρες ενυδρειο για την Αννουλα!!!!

κ εμενα κοριτσια ο μικρος θελει μονο να στεκεται κ οταν ειναι μπρουμητα..μποσουλαει-σερνεται κ κανει σβουρες!!!!!!!!!!!!!παει παντου..κ παντα παει στο δεντρο κ τραβαει τα φωτακια..κ τα βρισκω μεσα στο στομα του!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: η θα ειναι κατω απτα ποδια μου κ θα κλαιει για να τον παρω :(:( ..κ εγω ελεγα να αρχισει να μποσουλαει να ηρεμησουν τα χερια μου απο το κρατημα αλλα δεν το βλεπω!!!!

Κατερινακι καλα περασατε θεσσαλονικη????

ναταλακι καθεται ο μικρουλης σου ωραια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evala photos koritsia sthn omada!!! :D:D deite mas !

kokona kai esena mpoysoulaei???a emena einai 1 mina pio megalos...alla ok einai analoga to mwro!den einai standar!! :D kai emena vlepei sinexeia ta fwtakia!vgazei tis mpales!pernei mia koudoyna pou exw kai thn xtypaei na thn akouei!poly gelio exei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες

Τελικα επειδη μειώθηκαν πολυ οι συμμετοχές το αναβαλαμε, πιστεύω όμως ότι θα κανονισουμε πάλι κάτι σύντομα και θα τα καταφέρουμε να γνωριστούμε απο κοντα.

Μαρακι με γεια τα πράγματα, σίγουρα θα αρεσει στην Αννουλα το ενυδρειο θα το χαζευει....

Βικακι πως ειναι σημερα η μικρούλα, ελπίζω ότι ειναι να το περάσει ελαφρά.

Αλέκα τα μικρα σου ειναι κουκλια, άντε να πάρεις και το κινητό για να σε εχουμε πιο συχνά στην παρέα μας. Ξυπνάει και κλαίει ο Πετραν και σου ξυπναγε και την μικρη γι αυτο εκοψες τον θηλασμο?

Σταυρουλα εσείς είστε καλυτερα, πολυ ωραίες και οι δικές σας φωτο, είσαι μια κούκλα. Θα τα πούμε και απο κοντα σίγουρα γιατι και εγω ήθελα πολυ να σας γνωρίσω.

Έλενα την είχα δει και στο face την Αγιοβασιλιτσα σου, κούκλα όπως παντα. Και ο δικός μου βάζει δύναμη στα ποδαρακια όταν τον έχω όρθιο αλλα είμαστε και πιο μικροί εμεις και δεν τον αφήνω πολυ.

Αριαδνη ευτυχώς που ειναι καλυτερα ο άντρας σου η πρώτη μερα ειναι η πιο δύσκολη οπότε θα μπορέσετε και εσείς να πάτε Πάτρα.

Αντωνία αυτοκολλητος ο Αναστάσης σου :P

Μαρίνα στέκεται μια χαρα και ο δικός σου πάω να δω και τις φωτο

Θα ετοιμασω να πάω να αλλάξω κάτι δώρα ρουχαλακια τωρα απο τα γενέθλια της μικρής αν και ειναι χάλια ο καιρος

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Διαβασα τοσα πολλα που δεν μπορω να σχολιασω :oops: Περαστικα στις-ους γριπωμενους,καλες ετοιμασιες για οσους θα κανουν ρεβεγιον και καλα να περασουμε και την Πρωτοχρονια.

ειδα κι οτι με εβαλε η αλεκα στην ομαδα,προσπαθησα να δω τα ζουζουνια σας,αλλα σε μερικα μου βγαζει "περιορισμενη προσβαση",προφανως επιλεγουμε και ποιοι απτην ομαδα μπορουν να δουν φωτο κτλ :?: δεν τα κατεχω καλα

Οσα ειδα παντως ειναι κουκλια.Υπεροχες φατσουλες

θα βαλω και γω φωτο,οσο προλαβαινω γιατι η μπουμπου ειναι στο καροτσι κι μουρμουριζει

Στην δικη μου δεν αρεσει καθολου το μπρουμυτα.Σε τρια λεπτα αρχιζει την γκρινια.Και ετσι μονο μια φορα την ειδα να κανει βαρελακι,απο μπρουμυτα ανασκελα.Θελει να ναι συνεχεια "ορθια" και οταν ειναι ξαπλωμενη σηκωνει συνεχεια το κεφαλι.Πολυ ενεργεια,δεν σταματαει ποτε να κουναει και να χτυπαει χερια-ποδια κιαι βεβαιως οι φωνουλες ειναι συνεχως στην διαπασων.

Παω να βαλω(προσπαθησω) φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!σας ευχαριστω!!!!! :):) σημερα βρηκαμε μερος να βαλουμε το ενυδρειο το γεμισαμε νερο εβαλα κ λιγα διακοσμητικα μεσα αλλα πρεπει να κανει κανα 3-4ις μερες το φιλτρο κ μετα να βαλουμε ψαρια..η αννουλα το χαζευει η καημενη παρολο που δεν εχει ψαρακια μεσα..βλεπει το φυτο να κουνιεται!! :lol: εχω μια απορια...το θερμομετρο πρεπει να ειναι μεσα στο νερο?ολο?γιατι αφησα ισα ισα την ακρη πανω εξω απο το νερο..

αλεκα τι ομορφα ζουζουνια ειδα!!! :) μεγαλωσε ο πετρακης..μοιαζει στον μπαμπα?

μωρουδενια κουκλες μαμα κ κορη!!!ωραιο ντυσιμο την εχεις!!

ελενα η εβελινα πολυ ομορφη αγιοβασιλιτσα!!!! :)

σταυρουλα πανεμορφος ο γιος σου!!ματαρες!!κ εσυ φυσικα μια κουκλα μαμα!!

τελικα δεν βρεθηκατε κοριτσια ?

βικακι περαστικα κ παλι στην ζουζουνιτσα σου..

τσεβουλα κ η δικια μου νευριαζει μπρουμητα..μονο αν κατσω κ εγω μαζι της κ την παιξω οπως ειναι,αλλιως νευριαζει..δεν θελει μαλλον να ζοριζετε ο κολος της!! :lol:;)

αντωνια σε φανταζομαι να περπατας μεσα στο σπιτι κ να εχεις κ τον ανασταση να σου κραταει τα ποδια με τα χερακια του!! :) οσο για το δεντρο χτες τραβηξε ενα στολιδι κ ισα που προλαβα να μη πεσει πανω μας.. :o

κατερινα οδικος ηρθατε θεσσαλονικη?πως περασατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε ναι... :lol::lol::lol::lol: μπερδευτικα!!γιο ηθελα να πω!οτι να ναι!μαμα κ γιος!! :lol::lol: ειναι πολυ γλυκουλης γι'αυτοο!!!την δικια μου χωρις κορδελα αγορι την λενε!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!

πολυ χαλια ο καιρος,ευτυχως απο αυτη την αποψη που δε συναντηθηκαμε,γιατι πως θα τα βγαζαμε τα μωρα στη βροχη κ την υγρασια;κ σκεφτομαι κ τη κατερινα που θα ερχοταν να με παρει κ μετα παλι να με φερει,θα ενιωθα πολυ ασχημα.σιγουρα θα το κανονισουμε κ εγω θελω παρα πολυ να σας γνωρισω κοριτσια μου.. :)

η μπεμπα χθες δεν την ενιωσα ζεστουλα οποτε λογικα αν ειχε κατι μας περασε.το ειχα παθει κ με τον αντωνη αυτο,δηλ μου εκανε ενα βραδυ 38.5 πυρετο κ την αλλη μερα τιποτα.κ δε τολες κ λιγο το 38.5,η παιδιατρος ειπε οτι εχουν καλη αμυνα. ;)

αλεκακι ο πετρακης κουκλι κ η σαντουλα φυσικα,να τα χαιρεσαι κοριτσι μου κ σε σενα καλη χρονια!

μαρακι να μας βαλεις φωτο απο το ενυδρειο οταν το βαλεις,θα ειναι πολυ ωραιο.

σταυρουλα μου χθες ξεχασα να σχολιασω τις φωτο σου!τον αγαπημενο μου στρατουλη κ φυσικα εσενα,εισαι πολυ γλυκεια,μου αρεσε που εδειχνες πολυ φυσικη στις φωτο.καλα ο στρατος κουκλι,ειναι αδυναμια ο γιος σου! :D

τσεβουλα πρεπει να ειμαστε φιλες για να δεις φωτο.κανε αιτηματα σε οποια δε μπορεις να δεις φωτο.

εν τω μεταξυ εχω ξεκινησει σιδερο αλλα ταισα τον αντωνη,τον κοιμησα κ μετα βαρεθηκα να συνεχισω.ξυπνησε κ το μωρο,τη θηλαζω κ χαζευω εδω στο λαπτοπ αλλα πρεπει να τα τελειωσω.

το βραδυ θα παμε στους νονους μας για λιγο γιατι δουλευει αυριο η κουμπαρα μου κ θα παμε ενα δωρακι στον γιο της.ετσι για το καλο.

μαλλον βρηκαμε νονο για τη μπεμπα,ακομα δεν ειναι σιγουρο θα σας πω αλλη στιγμη.απλα ειναι μικρος(20 χρονων)αλλα κ τι εγινε;αγαπαει πολυ τα παιδια μας κ ολη η οικογενεια του.θα σας πω αλλη ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι καιρος ειναι αυτος σημερα?? :evil:

Νιωθω ενα πτωμα απο τωρα γιατι κουραστηκα αυτες τις μερες και εχω δρομο μπροστα μου..Επρεπε να φτιαξω και το σπιτι σιγα σιγα και να πληνω ολα τα φαναρακια που θα βαλουμε στις σκαλες και στον κηπο :? Αλλες φορες εχουμε βοηθεια, αλλα τωρα θα τα κανω εγω..Αυριο θα ξεκινησω να φτιαχνω και γλυκα ατομικα και την τουρτα θα την αγορασουμε.Εχω αδειασει και το σπιτι απο μικροαντικειμενα γιατι θα εχουμε μικρα παιδακια και εστρωσα ενα δωματιο με μοκετα και τους αγορασα και παιχνιδια για να απασχολουνται με κατι μηπως και κατσουν εκει, θα δειξει...

Βικακι ακομα δεν μπηκες, ε?Αν νιωθεις κουρασμενη για τη γιορτη σας,βγητε καμια βολτα μονοι σας η΄καλεστε καμια οικογενεια μονο μια χαρα θα ειναι.Και εγω παντως ποτε δεν παω για υπνο και το σπιτι να ειναι χαλια...θελω να ειναι ολα στη θεση τους, οπως λες...Ευτχως που δεν ξανακανατε πυρετουλι :D

κοκονα μου εχει γκρινια ο μικρουλης σας, μαλλον εχει μαθει στην αγκαλιτσα σου, και σε εμενα το κανει αυτο και απλωνει τα χερακια του.

Τσεβουλα εχεις προσβαση μονο στους φιλους σου.Γινεται αιτημα πριν.

Κατερινα ευτυχως που εκατσε ο μικρουλης.Του ελειψε η μανουλα του..

Μαρακι με γεια το ενυδρειο,αρεσουν πολυ στα παιδια αυτα :D

Αλεξανδρα κουκλακια και τα δυο.Και ο Πετρακης θα περπατησει γρηγορα, με γεια και το κινητο.

Αριαδνη καλυτερα σας ακουω :D ...θελει προσοχη ομως.Εγω κοριτσια κοιμομουν και σε αλλο δωματιο ,μου ελειψαν οι αντρες μου και ευτυχως δεν τους κολλησα :D Και με την αντιβιωση οντως καλα που την πηρα γιατι ακομη χαλια θα ημουνα και θελω να ειμαι καλα, μην κολλησω κανεναν....

Ελενα και σε εσενα δυσκολη ειναι με το φαγητο....υπομονη θα φανε που θα παει :? Ο αντρας μου τον τα'ι'σε σημερα και εφαγε καπως μου λεει...του εκανε το αεροπλανακι πολυ ταξιδι επεσε :lol::lol:

Αααα δεν σας ειπα....τον εβαλε να κοιμηθει με ρουχα εξοδου :lol::lol::lol::lol: Παω στη κουνια να τον δω και ηταν λες και θα τον βγαζαμε βολτα :lol::lol::lol::lol: δεν τα εβρησκε τα αλλα λεει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...