Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

Tο ποστάκι που θα περάσουμε τα πρώτα χριστούγεννα και την πρώτη πρωτοχρονιά με τα μπισκοτάκια και τα αγιοβασιλάκια μας!!

Να κάνουμε και λίγο ατμόσφαιρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλοριζικο το ποστακι μας!!

καλα χριστουγεννα να εχουμε κ καλη πρωτοχρονια!να ειμαστε γεροι κ τα παιδακια μας κ να τα καμαρωνουμε!!

λιακι τι ωραιες οι εικονες αυτες με το τζακι κ η αλλη πολυ ωραια!

κατερινα μου καλα να περασετε σημερα στα γενεθλεια της αγγελικουλας!θα περιμενουμε φωτο!

μακαρι να μην ειναι αλεργεια το αιματακι,γιατι δε θα ξερω τι να φαω παλι.δε θα αντεξω να περασω οτι περασα στον αντωνη..

αριαδνη μου καλη επιτυχια με τα μελομακαρονα!

μαρακι γυρισατε ολα τα μαγαζια ε;καλα κανατε με γεια το καρεκλακι σας,οντως ειναι βολικα.εγω εχω απο τον αντωνη αλλα δε θυμαμαι μαρκα.νομιζω καποιος μου το χαρισε.. :roll:

σταυρουλα μου καλο κουραγιο με τις δουλειες..

αντωνια μου νοικοκυρουλα μου εσυ :D με το καλο να υποδεχτεις τους καλεσμενους σου!θελω κ εγω πιτσα! :lol: να σε ρωτγσω,εσενα ο αναστσαος σου εβγαζε πολυ καιρο αιμα;δε θυμαμαι κ αν θες πες μου ηταν πολυ ποσοτητα;

σημερα που εκανε κακα δεν ειχε αιμα αλλα δεν ηταν πολλα τα κακα.της εδωσα κ ουλτρα λεβιρ,για να δουμε.παντως χθες βραδυ ειχε πολυ γκρινια,τεντωνε το κορμακι σαν τοξο,κανει σαν να εχει κολικους.

κοιμηθηκε 2 η ωρα παλι,ξυπνησε 7 τη ταισα κ μετα ξανακοιμηθηκε 8 με 11.

πηγαμε σκλαβενιτη,γινοταν χαμος,το περιμενα οτι θα ειχε κοσμο αλλα επρεπε να παμε γιατι δεν ειχα πανες κ μου ελειπαν κ καποια αλλα βασικα πραγματακια.εχει κ παλιοκαιρο κ αγχωνομουν γιθα την μπεμπα.της εβαλα φορμα εξοδου ομως κ ηταν καλυμενη.

το μενου ειχε κοτοσουπα γιατι εχουμε ενα βηχακο εγω κ ο τονι κ εγω εχω κ λιγο τον λαιμο μου.γενικα καπως νιωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο σκλαβενιτης ειχε τις πανες 1 συν 1 δωρο!ξεχασα να το γραψω πριν.κ αν εχετε κ κουπονια βγαινει πολυ οικονομικη λυση.για τις baby dry μιλαω ετσι;εγω αυτες παιρνω κ οι simply dry ειναι απαραδεκτες τελικα κ εμενα τον ειχαν πειραξει τον αντωνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko to postaki lia teleies eikones...

geia sas koritsia mou mpika sta petaxta ligo ta diavaza to prwi ta nea sas alla den ta thimamai ola pali.. :(:(:(

ta nea mas apo giatro eimaste 7 kila k arxisame na trwme soupitsa i opoia mas arese polu... sti giatro plantakse sto klama giati nustaze epi 15 eklaige me ligmous to lupithike i psixi mou....

rwtisa gia avocado k mou eipe oxi oti to fovatai epeidi einai ekswtiko frouto k orimazei texnita edw pera...

episis mou edwse deigma apo mia kremoula xwris gala na dokimasw... k gia viologiko pou rwtisa mou eiep pws polla paidia tis exoun kanei alergeia se autes...

bikaki pws einia i mikro elpizw na min einai tpt peretero k na perasei perastika k se sas...

voula douleies anoikses den teleiwses? mallon apo ta dontia einai i polu gkrinia k pou den trwei

ari kali epituxia me ta melomakarwna...

xtinaki filakia sti koilitsa... na mpaneis na mas les nea...

nansy tha exeis fugei idi kalo taksidi k kala na perasete...

maraki megia to kareklaki kouklitsa i kuria ti kala pou kathete...

emas mas piran oi papoudes dwraki kathismataki fagitou...

antwnia pwpw se xairomai pou ftiaxneis tosa pragmata... thelw suntagi apo gemista manitaria...

den thimamai alla

oi upoloipes pou exete xathei? polla filakia se oles mia pros mia k ta mpempakia :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι. Γεια σου Λελούκο με τα ωραία σου :D:D

Να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας.

Βικάκι έχεις δίκιο πήρα τηλ Σκλαβενίτη και το επιβεβαίωσα. Η προσφορά ισχύει μέχρι τις 24/12. Έχω και 4 ευρώ κουπόνι έκπτωσης από το επιθυμίες μια χαρααα.

Ναταλία μια χαρά ο μπουμπούκος. Εμείς είμαστε 8 κιλά αλλά έχουμε ξεκινήσει πιο νωρίς από εσάς τις τροφές.

Βικάκι περαστικά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Μαράκι πολύ ωράιο το κάθισμα?Μάλλον θα το πάρω και γω!

Σταυρούλα, ανοίξατε δουλειές.ε?

Ναταλάκι, πολύ ωραία τα νέα σας.Του αρέσει και η σουπίτσα, ε?

Λία, ευχαριστούμε για το καινούργιο "ατμοσφαιρικό"μας ποστάκι :)

Τα έφτιαξα τα μελομακάρονα, καλά βγήκαν!

Αύριο θα πάμε Αγρίνιο στο βαφτιστήρι μου και βόλτα με τους κουμπάρους και κάτι τελευταία ψώνια.Το μπισκοτάκι θα μείνει με γιαγιά και παππού, για να δούμε...

Φιλακια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!πηγα στην κουνιαδα διπλα κ καναμε τα ροξακια..πηρε μια συνταγη απο μια φιλη της αλλα δεν τρελαθηκα κ πολυ απο την γευση..παντως θα τα φαμε! :D

ναταλια μεγεια το καθισμα φαγητου!!2 εχω..ενα πανω κ ενα εδω κατω!!κ ενα αυτο το μικρο,αλλα αυτο θα το εχουμε για τις επισκεψεις που θα πηγαινουμε!!(πεθερα-κουνιαδα εδω διπλα) :lol:

αριαδνη καλα εγιναν?παντως την πρωτη φορα που εκανα ηταν αστα να πανε!!στουκες!! :lol::lol:

σταυρουλα κ εμενα με δαγκωνει την ρογα που δεν εχουμε ακομα δοντια κ πεθαινω απο τον πονο... :o κ να φανταστεις θηλαζω πια μονο την νυχτα η το πρωι..γαλα γιοκ την μερα..δεν χορταινει με τιποτα..το εχουμε για να μπαλωνει τα 10 λεπτα που θα κανω μπουκαλι!καλο κουραγιο με τα πραματα!

ναταλια εφαγε σουπιτσα?σμερα την εκανα μια χορτοσουπα για να φαει εστω 3ις κουταλιες απο περιεργια...δεν της αρεσε καθολου κ ολο με εφτυνε φουσκωνε τα μαγουλα κ σφραγιζε το στομα..μολις επαιρνα το κουταλακι απο μπροστα της με εκανε πππππρρρρρρρρρρρ.....ολο πανω μου!!ειχα στον προσωπο πουρε!!!αχ λεω τι θα κανω αν δεν την αρεσει το μεσημερι το φαγητο?εδω που τα λεμε το δοκιμασα κ ειναι αηδια..

αρη καλα να περασετε αυριο στην κουμπαρα!!! :)

αχ λια φοβερη εικονα το τζακι!!κ το θεμα !!! :);) καλα χριστουγεννα να εχουμε κ καλη χρονια με τα αγγελουδια μας!!!περυση τετοιο καιρο ειχαμε τα νινακια μας στην κοιλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki sketo einia aidia ontws egw evala k mia koutalitsa ladi k ligo lemonaki k egine polu wraio to upoloipo egw to efaga... kala ta poksakia?

este nomizw egw prin apo sas arxisa me frouto i mazi arxisame...

ari kala na perasete aurio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας

Καλοριζικο το χριστουγεννιάτικο ποστακι μας! Να εχουμε Καλα Χριστούγεννα και Καλη Χρονια με τα παιδακια μας τα πιο ομορφα στολίδια! Πολυ μου αρεσει που βάζουμε και σχετικές φωτο για να μπαίνουμε στο κλίμα, ευχαριστούμε Αμαλια.

Εμεις περασαμε τελεια στα γενεθλια, το ευχαριστηθηκαν τα παιδάκια μας και εμεις οι μεγάλοι. Η επιλογή να τα κάνω σε παιδοτοπο ήταν ότι καλύτερο, ξεδωσαν στο παιχνίδι τα μικρα, ειχε face painting και μπαλονοκατασκευες και μεις καθησαμε άνετα και απολαύσαμε καφεδάκι. Ο Νικόλας κύριος τον είχαμε βέβαια αγκαλιτσα αλλα παρα τον κόσμο και την βαβουρα καλα τα πήγε. Ειχε ερθει και η Ανθη με τον Πανουλη!!!Θα σας βάλω και φωτο αυριο.

!

Με γεια τα καρεκλακια σας!

Σταυρουλα δοντακια μαλλον ειναι και εχει ανορεξιες ο Στρατουλης. Κοιτά ελπίζω να είσαι απο τις τυχερες που δεν θα σε ξαναδαγκωσει ο μικρός. Θυμάμαι η κόρη μου με ειχε δαγκωσει και μένα στη φάση που έβγαζε τα πρώτα δυο με τέσσερα δοντακια καποιε φορές αλλα μετα δεν το ξαναεκανε και την θηλασα μέχρι που πήγε 15 μηνών οπου και ειχε βγάλει και αλλα δόντια. Έχω και εγω κουπόνι απο τις επιθυμίες και δεν μπορω να τα εκτυπωσω γιατι μου βγάζει μήνυμα ότι πρέπει να εγκαταστήσει ένα προγραμμα στον υπολογιστή αλλα φορτώνει φορτώνει και δεν εγκαθιστά τίποτα, ξέρεις κάτι μήπως?

Βικακι αφου δεν ειχε σημερα μπορει να ήταν απο το εμβόλιο και το σιροπακι τελικα.

Εχετε δίκιο για τις πάνες δεν έχω ακούσει θετικό και είμαι πλέον πεπεισμένος ότι απο αυτες ήταν ο ερεθισμος.

Αριαδνη καλα να περάσετε αυριο.

Ναταλια φρουτάκια και σουπιτσα και εσείς ωραία.

Μαρακι για άλλη μια φορα να σου πω ότι η μικρούλα ειναι άψογη. Νεα γεύση η σουπιτσα γι αυτο σου εκανε κόλπα μαλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου! Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι! Είστε όλες καλά; Σήμερα έκλεισε και το φροντιστήριο για λίγες μερούλες. Ελπίζω να συνεργαστεί και η μπεμπούλα για να ξεκουραστώ λιγάκι και εγώ η καψερή..

Έφτιαξα ξανά μελομακάρονα. Τα πρώτα τελειώσαν. Το σπίτι μυρίζει υπέροχα όταν τα φτιάχνω!

Κορίτσια κάθε βράδυ με πιάνει σφίξιμο στο κεφάλι και ζαλίζομαι. Ανησυχώ λιγάκι αλλά θέλω να πιστεύω ότι είναι από την αϋπνία και την κούραση. Επίσης μετά τη γέννα έκοψα από μόνη μου το χάπι για το θυροειδή και η τιμή του tsh ανέβηκε δυστυχώς. Πάνω από το όριο. Στις 28 θα πάω σε ενδοκρινολόγο και πολύ λυπάμαι που θα μου ξαναδωσει χάπι :(:(:(:(:(:(

Πήγαμε σήμερα στο παρτάκι της Αγγελικούλας και περάσαμε πολύ όμορφα! Ο Πάνος μου έλεγε συνέχεια ότι πέρασε όμορφα και ότι η Αγγελικούλα είναι καλό παιδάκι γιατί του έδωσε και δωράκι! Επίσης μου ζήτησε να κάνω και τα δικά του γενέθλια σε παιδότοπο :lol::lol: Ζηλιαρούλης μου! Η Κατερίνα και ο άντρας της είναι δύο υπέροχα παιδιά! Τους έχω και τους δύο μέσα στην καρδιά μου! Ο Νικόλας έκανε την εμφάνισή του, έκλεψε την παράσταση και μετά πήγε στη γιαγιά. Η Αγγελικούλα μια κουκλίτσα! Κατερινάκι ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Μαράκι ποιο καθισματάκι πήρες; Εγω είχα πάρει για τον Πάνο της bebe confort αυτό που γυρνάει και δε χρειάζεται να σου φεύγει η πίστη για να δεθεί το παιδί. Απίστευτο καθισματάκι. Δυστυχώς ο Πάνος μετά βίας χωράει πλέον σε αυτό.

Λιάκι η φωτό με το τζάκι καταπληκτική. Μου ήρθε να πάω να βάλω κρασάκι να πιω.....

Βικάκι περαστικά σας. Νομίζω όμως ότι όλος ο κόσμος ψιλοβήχει....Μην ανησυχείς.

Ναταλάκι εμβόλιο κάνατε και έκλαιγε το μωράκι σου; Τα καημένα..Τους έρχεται από εκεί που δεν το περιμένουν...

Μια χαρά τα κιλάκια του!

Αριάδνη θα πάτε βολτούλες;;; Να περάσετε πολύ ομορφα! Και το μπισκοτάκι μια χαρά θα περάσει με τον παππού και τη γιαγιά!

Σταυρούλα ο Σκλαβενίτης τις LIBERO έχει προσφορά;;;;;;;;;

Δεν σχολιάζω άλλα γιατί η αλήθεια είναι πως μπήκα κατευθείαν στο καινούριο θεματάκι και δεν είδα τι γράψατε στο παλιό. Η νυστα δεν μου τι επιτρέπει :roll::roll::roll::roll::roll:

Φιλάκια πολλά! Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωρα ειναι 2 τα μεσανυχτα κ περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια.κ νυσταααζωωω αλλα σας εχω πει το κολημα μου. :?

ανθη μου ο σκλαβενιτης εχει προσφορα 1 συν 1 δωρο τις παμπερς,εγω πηγα το πρωι κ το εγραψα για οσες ενδιαφερονται!μην ανησυχεις για το κεφαλι κ εγω ολο ζαλαδα ειμαι που δε δουλευω.πιστευω απο κουραση..μπραβο που περασατε ωραια στο παρτακι της αγγελικουλας!κ ο πανουλης σου πολυ γλυκος!

κατερινακι μου συμφωνω για τη λυση του παιδοτοπου,ξεδινουν κ γυρνας σπιτι κυρια.αντε το πρωτα γενεθλεια τα κανεις σπιτι αλλα τα υπολοιπα γερα να ειναι σε παιδοτοπο.

ηρθε ο αντρας μου,αυριο παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια.

Μαράκι εγώ βάζω γλυκοπατάτα και λίγο κρεμμυδάκι μέσα και γίνεται πολύ νόστιμο. Επίσηςμ εννοείται βάζω όπως είπε και η Ναταλία λεμόνι και λάδι. Αλλά δεν νομίζω ότι το φτήνουν γι'αυτό απλά δεν έχουν συνηθίσει την γεύση. Την πρώτη φορά θα κάνει έτσι μετά σιγά σιγά θα φάει. Εμείς χτες κάτι λίγο φάγαμε παραπάνω. Μάλλον δεν έτρωγε γιατί του πρόσθεσα και κοτόπουλο και δεν ήθελε πολύ.

Τα μελομακάρονα σου είχαν βγει έτσι γιατί θα έβαλες πολύ αλεύρι. Η αλήθεια είναι ότι εύκολα μπορείς να την πατήσεις γιατί βγαίνει πολύ λαδίλα στην ζύμη και λες θα θέλει κι άλλο αλεύρι :lol:

Ναταλία εμείς είχαμε ξεκινήσει με ρυζάλευρο 15 μέρες πριν το φρούτο.

Φρούτο ξεκινήσαμε Κυριακή 2/12.

Άρη καλά να περάσετε. Ελπίζω να πάμε κι εμείς καμια βόλτα σήμερα.

Κατερινάκι μου μπράβο και του χρόνου να περάσετε ακόμα πιο ωραία εύχομαι. Κι εμένα μου το έβγαλε αυτό το μήνυμα και μου το εγκατέστησε δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Μήπως λείπει κάτι και δεν μπορεί να το φορτώσει? Αν δεν το φορτώσει νομίζω σου βγάζει κάποιο μήνυμα ότι "αν δεν τυπώνει πατήστε εδώ" κάτι τέτοιο για δες το ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia tsoupres mou....

katerinaki ti kala pou perasate ontws ksedinoun polu ta paidia....

anthi mou kleisate k tha ksekourasteis ligaki...

este nai emeis arxisame mia vdomada nwritera frouto k meta rizaleuro...

kanei to kremidi den to iksera nomiza den kanei akoma... k glukopatata skeftomai k egw emena mou eipe na ftiaxnw gia duo meres fagito k kathe fora na prostheto k apo ena laxaniko...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Η φραουλιτσα καθε 3 ωρες γαριδα το ματι. Σαν νεογεννητο ξανα :shock::shock::shock: Μαλλον φταιει που την εβαλα στην κουνια.Μεχρι τωρα κοιμοταν στο πορτ μπεμπε..

Βικακι ειχε και ο Αντωνακης γενεθλιακια;;;Το ειδα στο τικερακι σου.Να το χαιρεσαι το ζουζουνακι σου το ομορφο!!!! Παντα ευτυχισμενο να ειναι!!!

Ναταλακι κι εγω για 2 μερες εφτιαχνα φαγητο. Δε βγαινει αλλιως :?:?:? Εγω ευτυχως απολαμβανω ακομα που πινει μονο γαλα. Εχω 2 μηνες μπροστα μου!

Κοιμηθηκε..Παωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή ναι καλά είσαι ακόμα εσύ. Ναταλία κι εγώ έτσι έκανα. Κάθε 3-4 μέρες πρόσθετα και κάτι καινούριο. Μόλις ολοκλήρωσα την χορτόσουπα πρόσθεσα και κοτόπουλο και τώρα το πάω εναλλάξ. 2 μέρες χορτόσουπα 2 μέρες κοτό-χορτόσουπα. Μόλις κλείσουμε τον 7ο θα προσθέσω και το μοσχάρι. Ναι κάνει κρεμμύδι. Φυσικά δεν βάζω ένα κάρο ένα μικρό τριγωνάκι ίσα να νοστιμίσει. Απλά λένε ότι μπορεί να κοκκινίσει ο κώλος του μωρού αλλά φυσικά το παρακολουθείς και αν γίνει κάτι τέτοιο το σταματάς. Και ντομάτα μπορείς να βάλεις. Καλά εμείς 3/1 κλείνουμε 7 μήνες ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Σταυρούλα..Περνά πολύ γρηγορα ο καιρός...Εγω να φανταστείς έχω ακόμα στο μυαλό μου τη γέννηση του Πάνου σαν κάτι πολύ πρόσφατο :?:?:?:?:?

Το Μαρτη όμως κλείνει τα τέσσερα :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τί κάνετε?Περίμενα ότι θα έχω να διαβάσω πολλά αλλά μαλλόν όλες βολτάρετε ή επιδίδεστε στη ζαχαροπλαστική ;)

Εμείς πήγαμε Αγρίνιο στο βαφτιστήρι μου, περάσαμε πολύ ωραία, πήγαμε μετά με τους κουμπάρους για φαγητό, κάναμε και κάτι τελευταία ψώνια και το καλύτερο ήταν ότι η μπέμπα πέρσασε πολύ ωραία με τον παππού και τη γιαγιά.Έφαγε, κοιμήθηκε, δεν έκλαψε καθόλου και ήταν και οι παππούδες χαρούμενοι που τα πήγαν τόσο καλά :)

Α!Έλενα, είδα στο mothercare αδιάβροχη σαλιάρα(ολόσωμη)σαν αυτή που σου είχα βάλει απο το ικεα.8.90 είχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου..καλοριζικο το ποστακι μας..το ζεστο...

ευχομαι σε ολες καλα χειστουγεννα..να περασετε ομορφα φετος με τα στολιδακια σας κ τις οικογενειες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανθουλι σε ταλαιπωρει παλι η φραουλιτσα :?::?: θα στρωσει που θα παει..μαλλον ευθυνεται η αλλαγη.

μελομακαρονα ακουω..πραγματι το σπιτι μυριζει υπεροχα...

Σταυραλα ο Σρατουλης καλυτερα..σημερα αντε μακαρι να μην σε ταλαιπωρησει πολυ..

Κατερινα τι καλα που περασατε ομορφα στο παρτη της μικρης κ του χρονου με υγεια...

Βικακη μου πως ειναι η μπουμπου :?::?: τα κακακια της εστρωσαν :?::?: εγω στον Ανασταση ειχα δει αρκετες φορες κ πολυ..αλλα δεν ξερω τελικα τι εφταιγε..κατι που εφαγα παντως σιγουρα.

Ναταλακι θα σου βαλλωρην συνταγη στην ομαδα..

εμεις ακομα δεν τρωμε τιποτα..βαρεθηκα να προσπαθω..με τα φρουτα του την αλλη βδομαδα θα του δωσω χορτοσουπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρι τελειο το cookie!!!!!!!τι καλα που περασατε ομορφα..

κοριτσακια τα υπολοιπα αυριο..ειμαι πολυ κουρασμενη..επεσε πολυ μαγειρεμα αυτες τις μερες..κ εγω κ ο αναστασης ειμαστε κρυωμενοι...παω να τον βαλλω για υπνο να συμμαζεψω κ να κοιμηθω κ γω...σας φιλωωωωωωωωωωω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου χαθηκα παλι......

Τελικα δεν ηρθε η συντελεια του κοσμου :-p:-p την γλυτωσαμε ουφ ευτυχως!!!

Τα νεα μου εχουν ως εξης. Την παρασκευη το απογευμα πηγαμε οικογενειακως στο παρτι του παιδικου σταθμου κανει καθε χρονο ο παιδικος που πηγαινει ο κολλητος του γιου μου. Εγινε σε ενα ξενοδοχειο εδω, στο Λημναιον. ΠΕρασαμε πολυ ομορφα και ο πριγκιπας το καταευχαριστηθηκε το πουλακι μου :). Επαιζε με τα αλλα παιδακια και συμμετειχε και εγω πηρα τις πληροφοριες που ηθελα σχετικα με τον παιδικο απο τις δασκαλες και τις αλλες μαμαδες, Υπαρχει λυση για οταν το αποφασισω.

Ειχα παρει και ενα δωρακι για να δωσει η μαγισσουλα στον πριγκιπα, ενα βιβλιο και ενα αεροπλανακι και της το εδωσα κρυφα και του το εδωσε και χαρηκε παρα πολυ. Αλλα επειδη ειχα περισσεψει δωρακια του εδωσε και η μαγισσουλα μια σακουλα με τα δωρακια που μοιρασε σε ολα τα παιδακια, αρα πηρε 2 δωρα ;);););)

Εβγαλα και φωτο και σας εβαλα. Εγω ηθελα περισσοτερο βαψιμο :o:o:o:o και φτιαξιμο!!!!!!

Το σαββατο ειχε ο στρατηγος υπηρεσια και ετοιμαζα και βαλιτσες.

Σημερα κατεβηκαμε να παρουμε ενα δευτερο καρεκλακι αυτοκινητου για τον πριγκιπα http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2962693 αυτο σε γκρι και πηγαμε και τους πηραμε κατι βιβλια τον πριγκιπα και τη νεραιδα τα πρωτα της παραμυθια :D:D:D:D

Μετα μεχρι να γυρισουμε, να φαμε να τα κοιμησω, εκανα ετσι για το εθιμο 2 σχεδια τρουφακια, τα κανονικα και με ινδοκαρυδο μεσα και απ' εξω και κατι μαφιν με σοκολατα, μετα αντε να μαγειρεψω για αυριο, να τελειωσω με τις βαλιτσες, να τα κανω μπανιο, να τα ταισω......

Και τωρα ηρθε η ωρα για τις ευχες :D

Γλυκα μου κοριτσακια ευχομαι με ολη μου την καρδια καλα χριστουγεννα με υγεια και αγαπη σε εσας και τις οικογενειες σας, τυχη και ευημερια και ο νεος χρονος να σας φερει οτι καλυτερο. Σας δινω τις ευχες μου μεσα απο την ψυχη μου και εννοω καθε λεξη τους.

Ειλικρινα νοιωθω ευτυχισμενη που σας γνωρισα και δεν σας ξεχωριζω απο τις κανονικες μου φιλες, ισα ισα που σας σκεφτομαι και σας ποναω πολλες φορες περισσοτερο απο αυτες.

Μακαρι να καταφερω καποια στιγμη να σας γνωρισω ολες απο κοντα, θα ειναι για εμενα μια απο τις ευχες που θα κανω για το νεο χρονο.

Θα μου επιτρεψετε να μην σας σχολισω μια μια γιατι ειχα να διαβασω περιπου 8 σελιδες και δεν εχω χρονο να το κανω.

Θα ευχηθω μονο περαστικα στα μωρακια μας και τις μανουλες που ολο και κατι τους ταλαιπωρει, χρονια πολλα και παλι στην Αγγελικουλα μας, να ειναι γερη και τυχερη στη ζωη της, καλο δρομο σε οσες θα ταξιδεψουν.

Επειδη το πιο πιθανο ειναι του χρονου να ξαναμπω στο μαμμυ και παλι σας ευχομαι τα καλυτερα και του χρονου τετοιο καιρο να ειμαστε περισσοτεροι (Σταυρουκο ακουυυυυυυςςςςςςς).

Σας φιλω πολυ πολυ γλυκα :-*:-*:-*:-*

ΥΓ. Δεν θελω να ειμαι μελοδραματικη αλλα πιστευω πολυ στις ευχες καρδιας....Για του χρονου μεσα στις ευχες σας καντε και μια προσευχη για τη μανουλα μου, να γινει εντελως καλα και του χρονου τετοια μερα να εχουμε ξεχασει την περιπετεια που βιωνει εδω και λιγους μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou kala xristougenna na euxithw k tou xronou na perasete kala oti k na kanete sas exw stin kardia mou.... elpizw pws kapoia stigmi tha mporesoume na vrethoume k me tis athinaies k tis upoloipes.... gia edw sigoura tha to kanounisoume kapoia stigmi...

este emena mou eipe se 15 meres mosxaraki na arxisw k meta kotopoulo....

ti laxanika exete valei sti xortosoupa?

anthi mou se talaipwrei i mikri elpizw autes tis meres pou kathesai na se afisei na ksekourasteis ligo...

katerinaki polu wraies oi fwto k sou moiazei o panoulis polu k emeis theloume na se gnwrisoume.. k veveia tha kanoume euxi gia tin manoula na ginei kala k tou xronou na min to thimaste kan...

kangouro polu wraia perasate vlepw apsogi oloi...

den thimamai twra ti allo ithela na grapsw sas filw oles kala xristougenna k pali....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ε ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΟμΑΣΤΕ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ μας!!!

χθες πηραμε πολλα παιχνιδακια στον μπεμπη...της fisjer price ενα πιανακι τελειο που μαθαινει τα παντα και ενα τραπεζακια της ιδιας εταιρειας !!και στολη αγιοβασιλιατικη +σκουφακι+παπαλακια!!!αυριο ετσι θα τον ντυσω !!!

θα βαλετε φωτο εδω???ή στην ομαδα(με βαλατε)????αν ειναι να βαλω και εγω να τον δειτε!!!

εμεις ειμαστε 9 κιλα και 70εκ δεν σας ειπα νεακια και εχουμε αλλο 1 εμβολιο και υστερα 12 μηνων ξανα!!!:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ χρονια πολλα!!!

καλα χριστουγεννα να εχουμε κ να εχουμε υγεια εμεις κ τα παιδακια μας!!

μπηκα βιαστικα,ετσι να ευχηθω,εχω δουλειτσες να κανω.το βραδυ θα ρθει οι νονοι μας κ θα κανω κ κατι να φαμε.

χθες περασαμε πολυ ωραια,ολη μερα εξω κ το απογευμα στα γενεθλεια πουσας ελεγα.εχει ο αντρας μου ρεπο κ ετσι το εκμεταλευομαστε.μιας κ του χρονου τετοιες μερες εγω πρωτα ο θεουλης δε θα προλαβαινω τιποτα λογω εορταστικου ωραριου..

η μπεμπα οκ με τα κακα.

θα σας διαβασω αν εχω χρονο μετα,παω να συνεχισω τωρα που κοιμαται κ λειπουν κ τα αγορια! :D

αν δε ξαναμπω καλα να περασετε κοπελαρες μου,σας αγαπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες μου!!

Καλα χριστουγεννα να εχουμε,με τα παιδακια μας,και τα αντρακια μας!

Οτι μας στεναχωρει να εξαφανιστει,μονο χαρες να εχουμε..

Κατερινα η μαμα σου θα γινει καλα,του χρονου τετοιες μερες θα τις περασει με τα εγγονακια της!

Σημερα θα φυγουμε για τας εξοχας,(παλι με την πεθερα θα κανω χριστουγεννα,αλλα προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη :(:cry: )

θα γυρισουμε Τεταρτη ,συνεπώς δεν θα μπορεσω να μπω να σας ευχηθω και να διαβασω τα νεα σας...

Θα σας σκεφτομαι ολες,μια μια ξεχωριστα..

Δεν σας ειπα ρε κοριτσια,το ταβανι στην κρεβατοκαμαρα μας αρχισε και πεταει μουχλα..! :shock: Γαμωτο...Αν δεν ζεσταινεται το σπιτι αυτα γινονται.Και την εχω ολη μερα ανοιχτα να αεριζεται αλλα τιποτα..Θα λεει και η πεθερα οτι μπηκα στο σπιτι και το μαγαρισα...

Αυριο γιορταζουν οι Χριστινες μας!Να ειστε ευτυχισμενες κοριτσακια μου και δυνατές παντα!

Χριστινα μπεμπουλα να χαιρεσαι τα αγορακια σου τα ομορφα,θα γιορτασεις και τον Μανωλη σου φετος??

Χτινακι να εχεις ενα ομορφο υπολοιπο εγκυμοσυνης και να υποδεχτεις το νεο ετος τον αστερια σου!!!

Βουλακι να χαιρεσαι το συζυξ!Να χαρει κι εκεινος τη γιορτη του και να ξεχασει τα διαφορα που τον απασχολουν και του χαλανε τη διαθεση.

Θα τα ξαναπουμε μεσα στη μερα αν προλαβω..Γιατι θα κλεισει νωριτερα ο αντρας(το συνεχες τον εχει ταλαιπωρησει,και χτες δουλεια κτλ)θα παμε να ψωνισουμε καποια δωρακια γιατι εχει γενεθλια η πεθερα αυριο,και μεθαυριο γιαρταζει η συνυφαδα,θα ειναι εκει και θεια του ,ξαδερφια του και πρεπει να κραταμε κατι και γι'αυτους..

Με τι λεφτα δεν ξερω....

Θα μου λειψετε!!

Σας αγαπω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...