Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

κοριτσακια μου γεια σας!!!!!!!!!!!!πλακωθηκα στα γλυκα κ δεν μπορεσα καθολου να μπω!να ευχηθω κ εγω χαρουμενα χριστουγεννα να εχουμε με τα αγγελουδια μας φετος κ με ολη την οικογενεια μας ,αγαπη ευτυχια κ υγεια πανω απ'ολα!!!

να σχολιασω στα γρηγορα οσα θυμαμαι.. ;)

κατερινα χαρηκα πολυ που περασατε τελεια στο παρτι της πανεμορφης αγγελικουλας κ που ειχατε κ την ανθη με τον γιοκα της που επισης περασε ομορφα μαζι σας!!! :)

κατερινα ευχαριστουμε πολυ για τις ομορφες ευχες που εγραψες κ ευχομαι κ εγω τετοια μερα του χρονου να ειναι η μανουλα σου υγειεστατη κ να χαρει χριστουγεννα με τα παιδια της κ τα εγγονια της με χαμογελα κ χαρες!! :-*

μωρουδενια τελειος ειναι ο μπεμπης σου στα κιλα!!!μεγεια τα δωρακια που τον πηρατε !στην ομαδα πρεπει να μπει η αλεκα για να σε βαλει..αλλιως βαλε στις φωτογραφιες για να δουμε τον γιοκα σου αγιοβασιλακη!!! :)

ναταλια θα βαλω κ λαδι αν ειναι γιατι μονο που το βλεπει σφραγιζει το στομα της,φουσκωνει τα μαγουλα κ κανει πρρρ(μου το φτυνει προτου ακομα να της το βαλω στο στομα!! :lol: εγω εβαλα πατατα,καροτο κ λιγο σελινο για γευση.μπλιαξ ειναι..

σταρουλα τελειωσατε με την αποθηκη?βαζεις κ κρεμμυδι ε?αυτο δεν μου το ειχε πει η παιδιατρος..θα το δοκιμασω απο βδομαδα..

βικακι :-*:)

λια :) στην πεθερουλα αυριο ε? κανε λιγο τα στραβα ματι κ περνα καλα οσο μπορεις!οσο για την μουχλα ετσι γινετε οταν δεν ζεστενεται το δωματιο.. :(

χριστινες μου χρονια σας πολλα για αυριο!!να σας χαιροντε η οικογενεια σας κ εμεις φυσικα!!! :):)

ευχομαι να ξαναμπω παλι μετα..εχω να κανω σοκολακια που ειδα απο την εκμπομπη του σκαι το γευσης της φυσης!! ;)

φιλια πολλα πολλα κ να περασετε τελεια οσες κανουν σημερα ρεβεγιον!!!!σας αγαπω πολυ κ εγω!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α ξεχασα να πω κ κατι αλλο...ειναι τα δευτερα χριστουγεννα που γιορταζουμε μαζι φιλεναδες μου!!! :x:x[smilie=hello2.gif] [smilie=occasion1.gif]

καλο δρομο σε οσες ταξιδεψουν σημερα!! [smilie=iroc.gif][smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ναιαι!!Ειναι τα δευτερα!Μας βλεπω να περναμε κι αλλα μαζι! :D

Ασε ολα τα χριστουγεννα,πασχα ,μονο στην πεθερα πηγαινουμε και βαριεμαι του θανατα εκει.Ο αντρας κανει τα δικα του ,δεν κανουμε και πολλες βολτες.Κι εγω θελω απλα να φυγω.

Βασικα καθολου δεν θελω να παω,γιατι νοιωθω μοναξια εκει και δεν κανουμε πολλα με τον αντρα και το μωρο οι 3 μας.

Θα σας βαλω μερικες φωτο γιορτινες στην ομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιντερνετ εχετε εκει λια?θα κανουμε μαζι παρεα χριστουγεννα..αν κ αυριο κ εμεις στην πεθερα θα παμε,αλλα ειναι ευχαριστη στην παρεα!!κ ναι κ εγω μας βλεπω να κανουμε πολλα χριστουγεννα μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα τελειες οι φωτο!!τα μωρα σου ειναι πανεμορφα!!κ εσυ μια κουκλα ησουν!!! :):) καλα κ η αγιοβασιλιτσα ειναι πανεμορφη!πολυ ωραια στολη! :)

λια κ ο στρατος καλε τι τελειος που βγηκε αγιοβασιλακης!!!!γελασα με την φωτο που ειστε κ 3ις μαζι κ κοιταει ο στρατος τον μπαμπα!! :lol::lol: του φανηκε περιεργο!!! :lol: καλα κ εσυ μια κουκλα εισαι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου

Χρονια πολλα καλα Χριστούγεννα να εχουμε με τα παιδάκια μας και τις οικογένειες μας.

Υγεία, ευτυχία, αγάπη, χαμογελά, τύχη, δουλειές και ότι αλλο επιθυμείτε σας το εύχομαι.

Να περάσετε όλες καλα, είστε πολυ γλυκια παρέα και πολυ καλη συντροφιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι Ανταποδιδουμε τις ευχες!!Καλες γιορτες να εχετε!

Μαρια του τραβαγε το μουσι,πολυ πλακα ειχε,τον κοιτουσε καλα καλα!

Μωρε αν πηγαιναμε κι εμεις αυθημερον για επισκεψη εκει καλα θα ηταν,αλλα ο αντρας θελει να ξεκουραστει,να δει τους δικου του και δεν διανοειται να παμε μονο μια μερα.Αντε να γυρισουμε....

Παλι χαλια διαθεση εχω,ολο ορεξη για καυγα εχει ο αντρας και παρεξηγειται με το παραμικρο.

Προτιμω να ειμαι τελικα μονη στο σπιτι γιατι οποτε ερχεται χαλαει τη διαθεση,και για ολα παντα φταιω εγω!

Μη σας μαυριζω.Συγγνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalimera!!!

Xronia pollaaaaa!!

Kala Xristougenna na exoume!! Me ugeia panw ap'ola!

Kaloriziko to postaki!

Ma egw mpika SK kai den mou eixe bgalei to neo postaki kai apla nomiza oti olo to SK boltarete kai den exei mpei kamia! Kai simera pou pali den mou ebgaze tipota lew ma kala den mpike kamia ??? Apokleietai!

Emeis xtes kala perasame, eixame kosmo kai to mesimeri gia fagito kai to bradu gia poto...alla meta hmoun kommatia...eipame me to suziks den to ksanakanoume kai mesimeri kosmo kai bradu...mas epese polu...

kai meta pou elega tha ksekourastw h Ebelina ti nuxta 3-5 ksupnia! :shock:

Ari tha to koitaksw sto mothercare!! Euxaristw!

Lia kala na perasete tha mas leipseis!!

Min to skeftesai gia tin pethera...na ta bgaleis ola apto mualo sou kai na peraseis wraia!

Katerinaki mprabo pou perasate wraia sto party tis mikris!!

Maraki mou nai ta 2 Xristougenna mazi!!! Pwpw koritsia gnorizomaste toso kairo!! Perasame tosa mazi!!

Ti kali parea pou eimaste! Na eimaste geres kai dunates na megalwnoume ta paidakia mas kai na kanoume polla akoma Xristougenna mazi!!!

Xronia polla stis Xristines mas aurio sas euxomai apo twra giati aurio kai emeis tha leipoume...tha pame se kati theious tou suzuks alla menoun ligo makria eksw apo tin poli opote tha leipoume oli mera!

Na perasoume oloi mia omorfi mera aurio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου να περασετε ολες ομορφα!!!!καλες γιορτες να εχουμε...

Χριστινακι μας χρονια πολλα για αυριο..να χαιρεσαι τα αντρακια σου..

Χτινακι..ολα καλα σου ευχομαι απο δω κ περα κ συντομα να κρατας τον μπεμπη σου αγκαλια...

κ σε οσες ξεχναω Χρονια πολλα...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα χαιρομαι πολυ που σας εχω στην ζωη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λιακι μην τα σκεφτεσαι κοριτσακι ...κανε υπομονη μια μερα ειναι...θα κανεις το χατιρι του αντρα σου...φιλακια στον Στρατο σου!!!!!!!!!!!!!!!ειναι κουκλος..κ συ πολυ πολυ γλυκια!!!!

Μαρακι η παιδιατρος ειπε ναι στο κρεμμυδι...μηπως ξεχασε να στο πει η δεν το θυμασαι????φιλια πολλα να περασετε καλα..

Ελενα μου κ σεις να περασετε καλα...!!!

Κατερινακι ευχομαι ολα καλα να πανε με την μανουλα σου..κ γρηγορα η αρρωστεια της να ειναι παρελθον!!!!!!!!!να περασετε καλα..οι φωτο ειναι πολυ ομορφες κ συ μια κουκλα...

Βικακη..........Να περασετε ομορφα...

Σταυρουλα,Αρι,Λιλ,Νανσυ,Κατερινακι,Ελενη,Βιβη,Κικη,Μαρινα,Αλεκα ,Αφροδιτη κ σε οποια ξεχναω...........χρονια πολλα να περασετε ομορφα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου!!!!!!!!!!! :-*:-*:-* κ εσεις να περασετε τελεια!!

αντωνια δεν μου το ειπε..μαλλον το ξεχασε,γιατι μου ειπε οτι λαχανικο υπαρχει μπορω να το βαζω..το κρεμμυδι δεν το φανταστικα καν..

αχ ελενα πολυ κουραση ολη μερα να εχεις κοσμο τωρα με το μωρο βασικα..εγω μια φορα την μερα κ οχι συχνα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου χρόνια πολλά και καλά, να έχετε όλες μια πολύ όμορφη χριστουγεννιατικη μέρα αύριο με υγεία και χαρά!

Όλες οι φώτο που είδα είναι καταπληκτικές.Στράτος, Νικόλας και Αγγελικούλα, Πάναγιώτης και νεραιδούλα όλα για φάγωμα!Να τα χαίρεστε και να τα χαιρόμαστε γιατί πια τα νιώθω πολύ κοντινά μου:)

Xριστίνα και xtinaki χρόνια σας πολλά γι αύριο!Η μία με τα διδυμάκια της και η άλλη με τον μπεμπάκο στην κοιλίτσα ;)

Κατερίνούλα και σε σένα εύχομαι τα επόμενα Χριστούγεννα να μην υπάρχει τίποτα να θυμίζει στην μαμά σου και σε σας την περιπέτεια που περνάει τώρα!Όλα να πάνε καλά!

Σε όλες στέλνω τα γλυκά μου φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημενες μου φιλεναδιτσες!

Καλοριζικο το ποστακι μας .Λια ωραια ατμοσφαιρα μας εφτιαξες.

Εγω εχω μαλλον κρυωσει λιγο, δεν προσεξα μου βγαινει και κουραση μαζι και εχει αναλαβει ο καλος μου το μικρουλι.Περαστικα και σε οσες ειναι αρρωστουλες.

Χρονια πολλα και στις Χριστινες !

Πολλες ευχουλες για καλα Χριστουγεννα σε ολες!!!Να περασετε καλα μαζι με τις οικογενειες σας και τους φιλους σας!!! :D:D

merry-xmas-smiley-emoticon.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou mou xronia polla kala xristougenna na exoume na perasete kala oles oti k na kanete me tis oikogeneies sas eutuxismena.....

maraki nai ta 2 xristougenna k eimai sigouri tha kanoume polla akoma mazi....

liaki min xalas tin diathesi sou na peraseis omorfa....oi fwto sas teleies....

lil mou perastika kouklitsa mou...

xristines mou xronia sas polla oti epithimeite.... k se oses exoun kapoion na giortazei xronia polla

ontws kourastika einia ta trapezia k proi k vradi...

emeis tha ntuthoume agiovasilakia k tha pame sto xwrio gia xristougenna.... sas filw oles gluka....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να χαιρομαστε τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ....................

κ χρονια πολλα στις Χριστινες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ σε οσους γιορταζουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες μου χρονια πολλα καλα χριστουγεννα!!!!!!!! :):)

να περασετε τελεια σημερα!!το χριστουγενιατικο τραπεζι ειναι συν ενα ατομο κ συν 2 για τα διδυμα!!! :D

χρονια πολλα κ στις χριστινουλες μας!!!!! :x:-*

φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, ελπίζω να τα περάσατε όμορφα σήμερα!

Εύχομαι όλα να μας πηγαίνουν καλά και να είμαστε υγιείς!

Φιλιά πολλά σε όλες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου χρονια πολλα σε όλες! Υγεία, ευτυχία, τύχη, χαμογελα, δημιουργικότητα και ότι αλλο ονειρευεστε!!!!

Πως τα περασατε, εμεις οικογενειακά στο σπιτι ήρθαν οι γονεις μου και η αδερφη μου και φαγαμε ολοι μαζι.

Χριστίνα πολύχρονη και ευτυχισμένη, με τα διδυμακια σου.

Χριστινακι πολύχρονη και με το καλο να ερθει ο μπεμπακος σου.

Χρονια πολλα και όσες είχατε κάποιον δικο σας να γιορτάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!χρονια πολλα!! :) κ εμεις οικογενειακα στην πεθερα..αλλα το απογευμα ηταν πολυ χαλια..εγιναν πολλα.οχι σε μας αλλα στην κουνιαδα μου..δυστηχως η βραδια τελειωσε χαλια.σημερα φαγαμε στο σπιτι μας κ το απογευμα θα δουμε αν θα παμε καμια βολτα..

εσεις πως περασατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι πρώτα απ΄όλα να ευχηθώ στην μανούλα σου περαστικά και η περιπέτειά της να είναι μία κακιά ανάμνηση. Να είστε όλοι υγιείς και να χαίρεστε ο ένας τον άλλον.

Χρόνια πολλά σε όλες σας φιλεναδίτσες μου. Στις Αθηναίες θα τα πω και από κοντά.

Στις υπόλοιπες να περάσετε τέλεια και να μας μπει…καλά ο χρόνος.

Ναταλία βάζω κολοκυθάκι, καρότο, γλυκοπατάτα και κρεμμύδι.

Να χαιρόμαστε τις Χριστίνες μας και όσες έχετε δικούς σας που γιορτάζουν αυτές τις μέρες να τους χαίρεστε.

Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα τελειώνει και η μπαταρία στο λαπτοπ.

Στα γρήγορα τα δικά μου. Χτες κάναμε γιορτή και φυσικά ο σύζυξ δεν έκανε τίποτα. Μόνο ποτά σέρβιρε στον κόσμο. Ευτυχώς που βοήθησε η μάνα μου και η πεθερά μου αλλιώς ο κόσμος θα έμενε νηστικός. Εγώ δεν έκανα τίποτα άλλο παρά ασχολήθηκα με τον μπέμπη και αυτό με αποζημίωσε γιατί είχε μία ήρεμη νύχτα. Δόξα το Θεό.

Σούπερ οι φωτογραφίες κικίτσα κούκλα η μπουμπού. Κατερινάκι σιγά που δεν έχεις φτιαχτεί μια χαρά φαίνεσαι στις φωτογραφίες και τα παιδάκια σου κουκλάκια ζωγραφιστά.

Κατερίνα ο μπέμπης φαίνεται μεγάλος στις φωτογραφίες. Ανυπομονώ να τον δω από κοντά.

Αυτά προς το παρόν από μένα. Όταν ξαναβρω ευκαιρία θα διαβάσω και τα υπόλοιπα.

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Σταυρούλα χρόνια πολλά για τον άντρα σου, μπράβο που τα περάσατε καλά :)

Και μεις για ένα καφέ πήγαμε χθές το πρωί, μετά φάγαμε με τα πεθερικά μου και το βράδυ ήρθε μία ξαδέρφη του άντρα μου με τον άντρα της στο σπίτι μας και καθίσαμε, καλά ήτανε.Έκανε και πολύ καλό καιρό και ευνόησε τις βόλτες.Διάβασα όμως ότι χαλάει ο καιρός :(

Κικίτσα, το Βαλεριάκι είναι μία κούκλα και έχει πολύ ωραία μάτια!!!!Και τα μπισκοτόπιτα εντυπωσιακά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια Χρονια πολλα κ παλινα εχουμε καλη πρωτοχρονια!!!!!!!!!!!!!!

Χαιρομαι που περασατε καλα..Σταυρουλα να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!!!!!!!!!!

Μαρακι τι παθατε καλε με ρην κουνιαδα,ελπιζω οχι κατι σοβαρο..

Κικιτσα η κορη σου εχει ματαρεςςςςςςςςςςς!!!κουκλα ειναι..κ τα μπισκοτακια κ μπισκοτοσπιτα σουπερ κ του χρονου με υγεια!!!!!!!!!!!!!

εμεις βγαζουμε το πρωτο μας δοντακι!!!!!!!!!!!!σημερα το εντοπισαμε...κ εχουμε οπως παντα αλλωστε πολυ γκρινια!!!!!!!!!!!!!κ ακομα δεν τρωμε τιποτα!!!!!!!!!!!!!!που θα παει θα το ανοιξουμε καποια στιγμη το στοματακι....

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια χρόνια πολλά με υγεία, χαρά, αγάπη και πολλά χαμόγελα. Να χαιρόμαστε όλες τα αγγελούδια μας και το πνεύμα των ημερών να μας θυμίσει το αληθινό νόημα της ζωής...

Χρόνια πολλά στις Χριστίνες, και σε όσους γιορτάζουν Και του χρόνου με υγεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou k pali xronia polla.... vlepw oles kala perasate..

maraki ti pathate?

kokona megia to dontaki....

este na xairesai ton antra sou...

emeis paramoni fagame sti pethera mou, xristougenna pigame stis giagiades sto xwrio k xthes kaname mia volta sto kentro pou stolisane...

k i simera i aurio lew na vgw moni mou ligo na kseskasw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa teleies oi fwto k i mpoumpou einia mia gluka..... pire ta matia tou mpampa mallon.... ta spitakia polu wraia fetos den me vlepw na kanw alla tou xronou sigoura tha kanw... auta ta mpiskota einia etoima k esu ta ftiaxneis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...