Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Δαναη ειναι ενας κουκλος που μοιαζει στον Κωστα! ειναι εκπληκτικες οι φωτο!!

Ελενα μου καλο ταξιδι!!

Ποιες ηρθαν στην Αθηνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δαναη μου!!!! τι κουκλακι ειναι αυτο!!!! να σου ζησει!!!! υπεροχες φωτογραφιες, φωναζουν χαρα , αγαπη, ευτυχια!!! να ειστε παντα ετσι!! και ποσο μου αρεσε που θηλαζει ο μικρουλης σαν βετερανος!!χαχαχα!! πολυ χαρηκα!!! αντε, με το καλο κι εσυ αντρια μου!!! να ερθει η αναστασια σου και να εχεις 2 κοριτσακια αγκαλιτσα!! κι εμενα, στον κωστα μου φαινεται οτι μοιαζει :shock:

αααααχ, κοριτσια, ειμαι σπιτακι μου και χαθηκα !! τι ωραια να εισαι σπιτι σου με τον αντρα σου και το παιδακι σου!!βρε χριστουλη, που θα γεννηθεις αυριο, μην αφησεις καμια οικογενεια ΠΟΤΕ να χωριζει :( τα παιδακια, πανω απ'ολα- παιχνιδια, ρουχα- θελουν τη μαμα τους και το μπαμπα τους :(

ολο βολτες ειμαστε, και επισκεψεις, και δουλειες, και παιχνιδια :D:D

για την συναντηση στις 30/2 στη γεωργιαννα ειμαι μεσα ;) γεωργιαννα, να μου στειλεις οδηγιες για το σπιτι σου, πως θα ερθω απο το νεο ηρακλειο ; :?:

ελπιζω να μην εχασα πολλα νεα σας :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χριστούγεννα εύχομαι σε όλο το παρεάκι μας, να τα περάσετε όμορφα, αγαπησιάρικα και συντροφικά, αγκαλιά με τα γλυκά παιδάκια σας και όλους τους αγαπημένους σας ανθρώπους!!!

Εμείς πήγαμε χθες στη Χριστουγεννιάτικη ιστορία στο Γκάζι, κάτσαμε 4 ώρες! Κάναμε 2 φορές τραινάκι, 3 φορές στο καρουζέλ, φάγαμε μια ώρα μέσα στην Παραμυθούπολη χορεύοντας και παίζοντας, συναντήσαμε τη Γλυκερία, με τον άντρα της και τον όμορφο Λευτέρη και τη γλυκιά Μαριέττα, πήραμε μια μικρή, κόκκινη, ξύλινη σβούρα με την οποία έχουμε ξετρελαθεί οικογενειακώς και γενικώς περάσαμε πολύ όμορφα!

Σήμερα ήταν μέρα μαγειρικής, γιορτάζει ο πατέρας μου αύριο κι έχω αναλάβει όλο το μαγείρεμα, ανέβηκα απόψε στο πατρικό μου κι έφτιαξα γέμιση και μεζεδάκια κι αύριο πρωί πρωί θα πάω να βάλω τη γαλοπούλα για ψήσιμο για να φάμε όλοι μαζί το μεσημέρι.

Χρόνια πολλά στη Χριστίνα μας, να τη χαίρεστε Γωγώ μου και τον άντρα σου επίσης!

Να 'στε όλες καλά! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kales giortes se oles!!! Kala Xristougenna k i gennisi tou 8ean8rwpou na ferei se oles sas k stis oikogeneies sas YGEIA k EYTYXEIA k ta alla pane k erxontai!!!!!

Apo tis 10 mexri k twra prospa8w na tin kanw na koimi8ei giati exoume megali mera simera -8a pame to mesimeri stin mama mou gia fagito k to apogeuma-vradi exoume na pame se 2 siggeneis pou giortazoune- alla evale peisma, niw8w asxima k kaki mana pou etsi mera 8imwnw alla exasa tin ipomoni mou den exw alles antoxes, apo tis 6:30 to prwi mas kourase apisteuta.. Tis evala to Nemo k ka8ise isixi!!!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Γωγω μου να τους χαιρεσε!! Δαφνη μου και εσυ τον μπαμπα σου και ολες σας οποιν εχετε γιορταζομενο.

Εμεις ειχαμε παει στο River West την Κυριακη και γινοταν χαμος. αλλα περασαμε υπεροχα οικογενειακα. ολο το δωρο εχει εξαφανιστει και μακαρι να ηταν λιγο ακομη!!!!

Αφροδιτη μου μαλλον θα πρεπει να κανει λιγη υπομονη για φετος με τα δρομολογια και ευχομαι του χρονου να μην χρειαστει!!!!

Η Γλυκερια, η Αναστασια , εσυ , η Ελενα και ποια αλλη μπορει στις 30 το απογευμα σπιτι μου;

Ειναι πολυ ευκολο να ερθεις σπιτι μου απο εθνικη οδο στην εξοδο για Μπουρναζι. την ξερεις; απο κει και περα ειναι ευκολο.

Καλα να περασετε σημερα οτι και αν κανετε!!

εγω εφτιαξα εχθες τσουρεκι και σημερα το πρωι δεν υπηρχε ψιχουλο :lol::lol::lol: εβαλα ξανα μπας και φαω και λιγακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα!!

Ολες σας περνατε στιγμες με την οικογενεια σας και ευχομαι να ειναι ευτυχισμενες!!!!

Εμεις πηγαμε εχθες σ ενα μεγαλο παιδοτοπο τα παιδια, ξεφαντωσανε και μετα γυρισαμε σπιτι. σημερα ειπα να μπω στην κουζινα και να μαζεψω το σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα....

Χρονια σας πολλα να χαιρεστε τις οικογενειες σας,να εχετε υγεια,ευτυχια,αγαπη και τυχη....

Γεωργιαννα να χαιρεσαι τον Διονυση αν κ πολυ αργοπορημενα....Στεισι να χαιρεσαι κι εσυ τη γιορτουλα σου και οτι καλυτερο...

Γωγω να χαιρεσαι τη κορουλα σου και να την δεις οπως πραγματικα επιθυμεις

Σαμανθα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και την Εμμα(χτες δε γιορταζαν???)

Χρονια πολλα κια στο λευτερακη της Γλυκεριας.....πολυχρονος

Δαναη καλοριζικο το μωρακι γερο και καλοτυχο να ειναι στη ζωη του....Καλη λοχεια σε εσενα.....Πιστευω αυτες οι γιορτες θα ειναι οι καλυτερες σου μαζι με την ομορφη οικογενεια σου...

Αντρια περαστικα στη βικτωρια....

Εχω τοσο καιρο να μπω να γραψω αλλα τις δημοσιευσεις σας τις διαβαζω.....

Γεωργιαννα εγω απο τις 29 ως τις 6 του μηνος θα ειμαι στο χωριο.....Οποτε δε θα μπορω να ερθω....

Καλα να περασετε...24 του μηνος ειχα βαρδια,Χριστουγεννα στα πεθερικα,εγω ηθελα να φυγουμε να ερθω σπιτι να ξεκουραστω,ο νικος ηθελε να καθισει στη μανα του και τσακωθηκαμε,ειχε μουτρα,μου χαλασε τη διαθεση.....Στις 14 του γεναρη φευγει για τη κρητη για 8 μηνες και εκει θα δουμε......

Ν δω πως θα τα καταφερω μονη μου.....ειδωμεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Εγώ σήμερα έκανα ριλάξ και τώρα περιμένω τη μητέρα μου να καθίσει με τον Άρη (ο Βαγγέλης έχει πάει στον οργανοποιό του) κι εγώ επιτέλους θα πάω θέατρο, μετά από αιώνες! Γιούπιιιιι!!! Μοναχούλα μου βέβαια θα πάω αλλά γιούπιιιι!!

Μπήκα να σας πω ένα γεια, εύχομαι να περνάτε όμορφα!

Έλενα χρόνια πολλά για τον άντρα σου και την Έμμα! Να τους χαίρεσαι!!!!

Γιούλη 8 μήνες? Πω πω μεγάλο διάστημα, καλά κουράγια εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala που εχετε χαθει ολες σας;

Δαφνη καλα να περασεις!! ωραια φαση να πας θεατρο εστω και μονη σου! εγω θα ηθελα να παω σινεμα.

Γιουλη μη φρικαρεις μια ιδεα ειναι!! ο καιρος θα περασει γρηγορα και δεν θα καταλαβεις και πολλα. ειναι δυσκολα αλλα προσπαθησε να το αντιμετωπισεις μονη σου. λιγη βοηθεια θα εχεις οταν θα εισαι βαρδυα;

Ανδρια ξεκουραζεσε;

Δαναη πως ειναι με τα δυο στο σπιτι; απο την μια θα ηθελα αλλα μετα σκεφτομαι και λεω ΟΧΙ ευχαριστω δεν θα παρω :lol::lol::lol:

Σαμανθα να τους χαιρεσε!! λογικα στο χωριο εισαστε και θα περνατε σουπερ!!!

Αναστασια αυριο ερχεσε και εσυ!!

Λοιπον την Κυριακη το απογευμα να σας περιμενω; Κεκακι και πιτσα λεω να φτιαξω τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας :(

εχω την αθηνουλα απο το απογευμα των χριστουγεννων με μπουκωμα και μυξες, δεν μπορει να αναπνευσει καλα και η νυχτα ειναι ενα δραμα :(

γεωργιαννα μου, καλα θα ηταν να μην ερθω την κυριακη, να μην κολλησουν τα αλλα παιδακια :( γκαντεμια, κι αλλη μια φορα, παλι εχασα συναντηση απο ενα μπουκωμα της αθηνας... γενικα, μαλλον εχει ευαισθησια στη μυτη της, γιατι ειναι η δευτερη φορα φετος με μπουκωμα :( μονο ορο της βαζω και αρχιζω να αναρωτιεμαι αν ειναι καλη ιδεα να της βαζω το βραδυ κανενα σπρει οτριβιν η κατι τετοιο.. εσεις τι λετε;

να μην ξεχασω... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΜΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ!!! ΚΑΙ ΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΖΗΝΑ ΜΑΣ!!!

δε γ@μιεται : ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καθυστερημένες ευχές για τις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες. Ελπίζω να είστε όλοι καλά και να περάσατε ωραία τα Χριστούγεννα. Εγώ δούλεψα χτες, σήμερα και την επόμενη βδομάδα άδεια!

Ανυπομονώ! Έχω κάνει ένα σωρό σχέδια για βόλτες, θέατρο, σινεμά, και τα μισά να κάνω, καλά θα περάσω :lol:

Δανάη μου τι κάνει το κουκλακι σου; Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά και η Μυρτώ να απολαμβάνει τη μεγάλη της οικογένεια.

Γιούλη 8 μήνες είναι πολύς καιρός αλλά είμαι σίγουρη θα τα καταφέρεις.

Αφροδιτη, δεν νομίζω ότι έχει αυαισθησία η Αθηνούλα στη μύτη. Και η Κατερίνα είχε συνάχι νομίζω 3 φορές φέτος και δεν δέχεται ούτε ορό! Παιδιά είναι, χτίζου ανοσοποιητικο (λέω εγώ η γιατρέσσα).

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σε λίγο ετοιμάζω βαλίτσες...! :D

Περαστικά στην Αθηνούλα, Αφροδίτη. Κι ο Άρης περνάει το δεύτερο χοντρό συνάχι, εδώ και 10 μέρες έχει μπούκωμα. Το παλεύουμε κι εμείς με ορό αλλά 1-2 βράδια που δε μπορούσε να πάρει ανάσα και δε μπορούσε και να θηλάσει από το μπούκωμα του έβαλα λίγο παιδικό otrivin για να μπορέσει να κοιμηθεί. Τον έχω πλακώσει και στα μανταρίνια, πορτοκάλια. Για το μπούκωμα βοηθάει να βάλεις κι ένα κρεμμύδι κομμένο στα δύο στο προσκέφαλο τη νύχτα αλλά μετά μυρίζει όλο το δωμάτιο σαν στιφάδο (κάνει δουλειά όμως!) κι εγώ δε το αντέχω. Και βέβαια είμαι και εγώ συναχωμένη κι εμένα τα συνάχια μου κρατάνε αιώνες!

Δέσποινα εύχομαι να απολαύσεις στο έπακρο την άδειά σου την άλλη βδομάδα! Στη συνάντηση στις 6 του μήνα θα έρθεις να σε γνωρίσουμε?

Γεωργιάννα κι εγώ θέλω ένα σινεμά, είναι το επόμενο project μου όταν γυρίσουμε από το ταξίδι!

Φιλιά πολλά, θα σας ξαναγράψω πριν φύγω. Μουτς μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αφροδιτη μου δεν ειναι τπτ το μπουκωμα. ο Διονυσης τωρα ηρεμησε γτ ειμαστε συννεχεια με μπουκομα. απο μενα θελω να ερθεις και δεν με αγχωνει. θα ρωτησω και την Ελενα και την Γλυκερια. δεν ειναι παντως κατι κολητικο χτιζουν ανοσοποιητικο, οπως λεει και η Δεσποινα. εγω οταν ειναι πολυ χαλια του βαζω otrivin σε σταγονες. βρηκα ομως την ηρεμια μου με το frezimar ειναι ορο σε σπρευ poly kalo. της φρεζυ ειναι και αυτο αλλα καλυτερο απο το κλασσικο ορο σε σπρευ. του ξεβουλωνει αμεσως την μυτουλα. μου το ειχε πει ο γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα....Τελευταια μερα δουλειας σημερα και ξανα παω στις 7 του μηνος....

Σημερα εχει υπηρεσια ο Νικος και μαλλον αυριο αναχωρουμε για χωριο....Θ α ανεβουν και τα ξαδερφια μου που εχουν κι αυτοι παιδακι 2 μηνες μεγαλυτερο απο τον αλεξη....

Πρωτα ο θεος λεμε να παμε στα χιονια και στην αραχωβα και σε κατι χωριουδακια πανω στο παρνασσο που εχουμε κατι σογια....εχει χιονισει κ ειναι πολυ ομορφα....

Σημερα πηρα τον αλεξη μαζι στη δουλεια μου γτ δεν ειχα που να τον αφησω.....ολη την ωρα αγκαλια τον ειχα....εκει που ητανε πολυ ανεξαρτητο παιδι εχει γινει πολυ πολυ κλαψιαρης και ευαισθητος....ολη την ωρα θελει αγκαλιες....

Απο τοτε που ξεκινησε βρεφικο εχει αλλαξει....Γενικα περασαμε κι εμεις αρρωστιες απανωτες,μεχρι και στρεπτοκοκο κολλησε απο το σταθμο,δεν ετρωγε τιποτα ουτε νερο δεν επινε,εχασε παλι βαρος,ητανε που ητανε δηλαδη απογινε....προσπαθω τωρα στις διακοπες να τον ταιζω καλα για να ξανα παρει τα πανω του...

Ναι που λετε στις 14 του μηνος ο Νικος θα κατεβει επισκευη στη κρητη το πλοιο που ειναι και θα λειψει απο 8 εως 10 μηνες....Θα ανεβαινει 1 φορα το μηνα...Η αληθεια ειναι οτι θα ζοριστω πολυ,αλλα θελω να δοκιμασω και τις αντοχες μου...επισης θελω να ξανα αρχισω παλι τη διαιτα απο το νεος ετος γτ εχω παρει 5 κιλα απο το καλοκαιρι και οταν εχεις συνηθισει να τρως ειναι δυσκολο να το ξανα κλεισεις το ριμαδι.... κ μιας που θα φυγει δεν θα μαγειρευω και θα ειναι πιο ευκολο....Γενικα μπορει να σας ακουστει μαζοχικο αλλα τα δυσκολα μ αρεσουν και οπως εχει αποδειχτει και το παραδεχομαι η ιδιοσυγκρασια μου δεν ειναι να με αφηνεις λασκα του δινω και καταλαβαινει.....Θα μπει προγραμμα σε ολα,ωραρια,βολτες,διαιτα,οικονομια με τα λεφτα,δουλεια,σπιτι και θα προσπαθησω να ξεκλεβω 1,5 ωρα να πηγαινω γυμναστηριο το διημερο...Εχω τη νταντα απο πανω μου κ οτι χρειαστω για λιγη ωρα θα τον κραταει...Στις αδειες θα ανεβαινω χωριο και θα παω κ κρητη....Μακαρι να τα καταφερω γτ υπαρχουν κ οι ασταθμητοι παραγοντες,κ οταν κανουμε σχεδια ο θεος :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....

Σορι για το μεγαλο μου μηνυμα.....Φιλααααακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Gewrgianna mou 3ekourazome oso ginete, o george pigenei douleia k exw tin Victoria apokleistika, stin mama mou den 8elw na tin poli paw giati exei k tou aderfou mou k den 8elw na tin poli zorizoume twra pou eimai egw spiti, fisika an exw kamia douleia (opws simera) k den mporw na tin parw mazi mou tis tin paw ti na kanw?

K mena Gioulaki mou san na proskolli8ike panw mou, einai pou katalave pws 8a er8ei k allo mwraki? den 3erw, me exei trellanei olo agkalies 8elei k olo mama fwnazei :shock: kourazome poli, eko4e k to ipno tou prwinou k mporei na einai aipni apo tis 6:30-7:00 to prwi mexri to vradi pou 8a tin valw gia ipno k mou evgale tin pisti.. Kala na perasete stis e3ormiseis sas :D

Simera piga nosokomeio me eide mia eidikevomeni giatros nearoula k egra4e sto fakelo mou pws den epi8imw programmatismeni kaisariki alla fisiologiki k sinestise stis 13 tou Genari (39evd. + 2 imerwn) na kanw eisagwgi na me parakolou8oun..Mipws k tixon k spasoun ta nera mou k iparxoun epiplokes na mpw gia kaisariki amesa..Otan skeftomoun pws 8a afina tin Victoria 2 vradia gia na paw na gennisw stenaxwriomoun, twra pou 8a mpw pio nwris k den 3eroume poses meres 8a parei na gennisw tremei i 4ixi mou pou 8a tin exw makria mou k pws 8a to parei i idia 8a me 4axnei k 8a klaiei? mavrizei i 4ixi mou stin ske4i pws mporei na me zita :( mou erxete na klaiw alla 8elw na prospa8isw na gennisw fisiologika, einai oneiro zwis!!!!!!!! :oops: 8a paw 7 tou Genari na doume an pesw se allo giatro k ti 8a mou pei k an ginete na min meinw mesa k na pigenw ka8e mera na me vlepoun 8a einai teleia..

Simera piga k ekana k ta mallia mou antaugeies k telos tis allis evdomadas apotrixwsi k nixia, siga-siga na etoimazoume giati fovame mipws k exoume kanena aproopto..

Xtes pira k tin mikri dermatologo pame para poli kala poli ligo kokinisma exei akomi, 8a sinexisoume ekeina pou idi vazame, mono stamatisame mia krema me kortizoni k stin 8esi tis 8a vazoume mia me aloe vera kalmantiki..8a mas dei se 10 meres k an exei 8erapeutei teleiws i perioxi 8a ta stamatisoune ola k 8a vazoume mono mia apli krema se ka8e allagi tis panas gia proli4i pou 8a mas proteinei..

Sorry gia to mege8os tou minimatos mou :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μπαίνω στα γρήγορα να σας ευχηθώ να περάσετε μια όμορφη Πρωτοχρονιά κι εύχομαι το 2013 να φέρει ανατροπές και χαμόγελα!

Σε λίγες ώρες πετάμε για το συναρπαστικό Βελιγράδι, θα σας σκέφτομαι, φιλιά πολλάααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!!

Efera mia kopela na mou kanei tis douleies giati dianuoume tin 3i evdomada pou den ekana geniki, ok ka8arizw ligo tis toulaetes, ligo skoupisma k sfoggarisma alla ws ekei oi varetes douleies mazeutikane, i Victoria vlepei Nemo k o george douleia k vrika eukairia na sas gra4w..

Pou xa8ikate? :?

Xtes to vradi nomiza 8a gennousa, ponousa aforita tin koilia mou k i mikri strifogirize san trelli stin koilia mou, fovi8ika alla telika kriwma 8a itan giati meta apo episke4i stin toualeta iremisa xexe :lol: Skeftomoun na parw til tin ais8itiko na paw simera gia apotrixwsi giati fovi8ika apo xtes k den vlepome oi trixes piran ton dromo :lol: alla den 3erw pote 8a gennisw k an einai nwris na tis kanw k prolavoun na 3ana vgoun, eimai se adie3odo :?:?

Daphne mou se euxaristoume gia tis euxes sou.. K esi oti kalitero esi k ta agapimena sou proswpa, YGEIA k EYTYXEIA..Kalo ta3idi k na perasete teleia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

Αφροδιτη μου ξεχασα να σου πω οτι η μια εξοδο με την αλλη ειναι πολυ κοντα και εχει το Autovision ενδιαμεσα. Αρα με το που δεις το autovision βγαινεις σ εκεινη την εξοδο.

Εμεις λεμε να παμε βολτα και ας βρεχει!!! ειμαστε τρελοι αλλα θελουμε να κανουμε καποια ψωνια και να βγουμε απο το σπιτι.

Δαφνη καλα να περασετε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, γειά σας!

Γυρίσαμε χτες! Είμαι χωρίς το κοριτσάκι μου όμως και είμαι λίγο στεναχωρημένη... Την άφησα στη μαμά μου μέχρι να ανοίξει ο παιδικός σταθμός.

Γεωργιάννα, θα σε πάρω για οδηγίες προς το σπίτι σου για αύριο! ;) Ποιες θα είμαστε τελικά αύριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

να μην ξεχασω, εγω θα ειμαι αυριο στη γεωργιαννα, και η αθηνουλα, μαζι με τις μυξες μας, που ειχατε την ευγενεια να τις δεχτειτε :lol::lol:

το πρωι η αθηνα δεν παλευοταν απο την γκρινια και τη μοιρλα, ειχα τερααααστια υπομονη, και ευτυχως μετα το μεσημεριανο της υπνο ηταν καλυτερα :) ηρθαν για καφεδακι οι θειες μου και η ξαδερφουλα μου, κι αυτο βοηθησε ;) βεβαια, εγω εκανα δουλειες για να ειναι το σπιτι ευπαρουσιαστο, και δεν μπορεσα να βγω στην αγορα το πρωι :( θελω να παρω στην αθηνα ενα φορεμα για το ρεβεγιον, δωρο της πεθερας μου, και δεν μπορω να το αφησω τελευταια στιγμη :shock: οποτε αυριο θα τα πουμε απο κοντα ;)

αντρια, αυτο που σου ειπε η γιατρος μου φανηκε υπερβολικο, δε νομιζω οτι χρειαζεται νοσηλεια μεχρι να γεννησεις :o:o αλλα, με το αγχος της αποτριχωσης γελασα βρε κοριτσακι!!! τι καημο εχεις κι εσυ με τις τριχες!! :lol::lol:

δαφνη μου, καλο ταξιδι και καλη πρωτοχρονια!!! το 2013 θα ηθελα να μου φερει την οικογενεια μου ενωμενη, υγιη και αγαπημενη , και ενα σπορακι στην κοιλια ( αναπτυξη δε λεει ο σαμαρας :lol: ) :)

γεωργιαννα, θα προσπαθησω να το βρω το σπιτι, απαξ και βγω απο τη σωστη εξοδο, μετα δε νομιζω να δυσκολευτω...

δαναη μου, τι κανεις;

γιουλη, ξερω ποσο δυσκολο να εισαι με ενα νηπιο χωρις τον αντρα σου :( τι να σου πω, ευχομαι να εχεις πολλη υπομονη και πολλη θεληση :) αλλωστε, οπως λες, εισαι συνηθισμενη στα δυσκολα...

αναστασια, θα τα πουμε απο κοντα :)

εβαλα στο δωματιο της αθηνας υγραντηρα, για να δουμε πως θα παει αποψε :?:

καληνυχτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...