Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Χρόνια πολλά πολλά στο Διονυσάκο μας! Να τον χαίρεσαι Γεωργιάννα και να τον καμαρώνεις πάντα ευτυχισμένο και γερό!

Αφροδίτη να χαίρεσαι κι εσύ τη βαφτιστήρα σου!

Σήμερα πήγα να βγάλω το διαβατήριο του Άρη (απίστευτο μου φαίνεται που θα έχει ο σπόρος διαβατήριο - και να δείτε πόσο σοβαρός έκατσε για τη φωτογραφία, έπαθα πλάκα!), τελικά έκλεισε, φεύγουμε για Βελιγράδι στις 29 κι έχω χαρεί πολύ! Οικονομικά θα ζοριστούμε τρελά αλλά πήραμε απόφαση πως ποτέ δε θα έχουμε χρήματα έτσι κι αλλιώς οπότε μας την έδωσε και θα το κάνουμε. Και το Βελιγράδι το αγαπώ πολύ!

Μετά κατέβηκα στην Ερμού για βολτίτσα και πέρασα να πω ένα γεια στη Γωγώ, που έχει μεταμορφωθεί σε μια κούκλα κοκκινομάλλα και σχεδόν δε τη γνώρισα! Μπήκα για λίγο και στο mothercare και έπεσα πάνω στην Έλενα (Σαμάνθα) που ψώνιζε τσαχπίνικα ρούχα για τις κόρες της! Γυρνώντας πέτυχα και μια παλιά φίλη που μπορεί να είχα και τρία χρόνια να τη δω. Ημέρα συναντήσεων λοιπόν η σημερινή!

Να κάνουμε τη συνάντηση στο θαλερό στις 6/1 τελικά? Μια ιδέα λέω... Είναι η μόνη ημερομηνία που φαίνεται να μπορεί η Γωγώ, είναι Κυριακή, οι περισσότερες θα είμαστε χαλαρές κι αν κάνετε και την πρώτη συνάντηση θα δείτε τη Γλυκερία τότε κι εγώ ίσως κανονίσω να τη δω ιδιαιτέρως (χι χι χι...) Γλυκερία μου ξέρεις πως θέλω πολύ να σε δω και κυρίως να γνωρίσω το Λευτεράκο!

Πάω γιατί ο σπόρος με φωνάζει για χορό!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια!!

ακόμα ειμαι φουσκωμένη!!!!ιχιχιχι!βασικά,θέλω ο γιόκας μου να με αφήσει να περάσει κ η αυριανή μέρα που θα έρθει η γυναίκα για γενικη στο καινούριο σπίτι κ μετά ας γεννήσω!σήμερα κάναμε με τον κώστα κ ξεσκαρτάρισμα στην αποθήκη,πετάξαμε διάφορα άχρηστα πράγματα,μου έφυγε κ από εκεί ένα βάρος.χθες πήγαμε για φαγητό κ έφαγα λίγο παραπάνω κ με έπιασαν κάτι ποναλάκια καθώς βλέπαμε το dancing κ έλεγα θεε μου,μην γεννήσω σήμερα κ μου βγει η μπριζόλα η χοιρινή από τη μύτη κ αύριο θα είμαι καλό παιδί,θα φάω μόνο γιαουρτάκι!!!ευτυχώς εισακούστηκα!

Γλυκερία μου,να χαίρεσαι τον λευτεράκο σου!!!!!γιόρταζε κ ο αδελφός μου!εντωμεταξύ τον ξάδελφο μου επίσης Λευτέρη σαν παιδί τον φωνάζαμε Τετέλη για να τον ξεχωρίζουμε απο τους υπόλοιπους Λευτέρηδες του σοιού.μου έκανε εντύπωση λοιπόν όταν διάβασα για το Τετέλης!

Έλενα,το μητρικό γάλα διατηρείται στο ψυγείο για 24 ώρες κ στην κατάψυξη για 3 μήνες.

Γωγώ μου,ζορίζεσαι με τη δουλειά ε?κουράγιο!

Σας φιλώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα μου,να χαίρεστε το βατραχάκι σας!!!!!

Ανδρια,την 35η εβδομάδα το μωρό έχει κατά μέσο όρο βάρος 2.550 γρ, οπότε μια χαρά είναι η Αναστασία!εμείς έχουμε αύριο το πρωί ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ!

ΑΝΤΡΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ .ΕΓΩ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ 35+5,ΗΤΑΝ 2700,ΑΡΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!

ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΟΛΕς ΟΙ ΕΥΧΕς ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ.....ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ ΠΑΘΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!!!!!!!ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!

ΔΑΦΝΗ ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ,ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ; ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΕΓΩ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ;ΤΕΛΕΙΟ ΜΠΡΑΒΟ,ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ;;;;;;;;

Η ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΤΕ ΦΤΑΝΕΙ ΑΘΗΝΑ ,ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΒΡΟΧΕς!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συναδελφισσα, ερχομαι πεμπτη βραδυ αθηνα :D:D:D την παρασκευη θα την σκαπουλαρω απο την γιορτη του σχολειου και θα ειμαι -επιτελους- σπιτακι μου :D:D

δαφνη, αφου το προτεινεις, θα συμφωνησω κι εγω, ειναι η ευλογη λυση ;) αρα ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 6/1 ΣΤΟ ΘΑΛΕΡΟ !! προσωπικα, θα προτιμουσα πρωι γιατι την επομενη ταξιδευω και θα ηθελα να μαζευτω το απογευμα :oops:

και , να κανουμε κι αλλη μια π.χ στις 30/12 για να δουμε τη γλυκερια, τι λετε; χαχα σορρυ, αλλα μαλλον θα ξαναδηλωσετε συμμετοχες!! :lol:

αντρια, με το καλο να κατσεις, να ξεκουραστεις κι εσυ!!

δαναη, σε σκεφτεται ο γιοκας σου, και περιμενει να του εχεις ετοιμη τη φωλιτσα ;) λοιπον, εγω λεω οτι θα γεννησεις αυριο βραδυ, 18/12 οκ;; 8-)

δαφνη, τι ωραια ιδεα το ταξιδι στο εξωτερικο με τον αρη!! καλα να περασετε !!

πραγματικα, φοβερη μερα συναντησεων!! θυμησε μου που δουλευει η κοκκινομαλλα γωγω;; καλε, ποτε τα εβαψε τα μαλλια και δεν πηρα χαμπαρι;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Αφροδίτη μου,κ εγώ πιστεύω ότι θα γεννήσω σήμερα το βράδυ αλλά έχω πέσει τόσο έξω στις προβλέψεις μου που δεν λέω τπτ πια...!Με το καλό να ανταμώσετε με το αντράκι σου!

Δέσποινα,με γεια το καρεκλάκι!κ εμείς σκεφτομαστε να πάρουμε κάποια στιγμή!τι μάρκα πήρατε κ πόσο είχε αν επιτρέπεται;καλές βόλτες κ προσεκτικά!

Χθες πήγαμε με τη μαμά μου σινεμά να δούμε το "Αν.." και ομολογώ ότι μου άρεσε πολύ αν κ δεν το περίμενα.Να το δείτε οι παντρεμένες μανούλες,πόσο εύκολα φθείρεται η σχέση,πώς χανόμαστε στην καθημερινή ρουτίνα κ ξεχνάμε ότι όταν ξεκινήσαμε την πορεία μας ήμασταν 2...

Εδώ ο καιρός είναι βροχερός.Σας καλημερίζω κ πάω να κάνω μπανάκι! [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δανάη τι ωραία να περιμένεις από μέρα σε μέρα, από ώρα σε ώρα το αγοράκι σου! Υπέροχο συναίσθημα!

Το καθισματάκι που πήραμε είναι το kettler flipper που θεωρείται πολύ καλό. Μπάινει μωρό από 9 μηνών μέχρι 22 κιλά. Προσαρμόζεται η πλάτη και το πόδια ανάλογα με το ύψος, και μπορεί και να ξαπλώσει μια θέση πίσω (η Κατερίνα πρόλαβε και αποκοιμήθηκε πριν της το ξαπλώσουμε :lol: ). Κάνει 100 ευρώ. Υπάρχουν και πολύ φθηνότερα που πολλοί γονείς δεν βρίσκουν διαφορά αλλά όπως και με το καρεκλάκι του αυτοκινήτου θεωρώ ότι δεν πρέπει να κάνουμε τσιγγουνιές. Της πήραμε και κράνος που νομίζω έκανε γύρω στα 25 ευρω. Ειναι μια μικρή επένδυση αλλά νομίζω θα το ευχαριστηθούμε οικογενειακώς!

Γλυκερία, Π. Φάληρο μένουμε.

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο το σπιτι!!!

Ο Αλεξανδρος μου ανεβασε πυρετο κατα τις 6 και μετα παλι στις 9.30. Ο Διονυσης παιδευεται με τον βηχα του και ετσι καταφερα να παρω μια μερα μπας και συνελθουν.

Αφροδιτη τελεικα εγω μπερδευτικα πολυ με τις συναντησεις. θα κανουμε 5 ή 6 /1 ; εγω δουλευω κανονικα 27 και 28. και πιο πριν ειναι μερες γιορτινες με την οικογενεια μας. Θυμαμαι οτι μπορει η Γιουλη στις 29. εαν θελετε σπιτι μου στις 29 το απογευμα και μηπως καταφερει και η Γωγω.

Δαφνη μου με το καλο να πατε στο βελιγραδι! καλα ακουγετε υπεροχα να πας καπου εξω για πρωτοχρονια. και εμενα μου αρεσε περσι που πηγαμε Χριστουγεννα στην Λαρισα και ας μη καναμε κατι το ιδιαιτερο εκενη την ημερα καναμε τις υπολοιπες.

Σας ευχαριστω ολεςςςςςςςςςςςςς για τις ευχες σας!!!!!!

Ανδρια μια χαρα ειναι το βαρος απο δω και περα περνει πιο πολυ. και μη ξεχνας την αποκλιση που δεν ξερεις εαν ειναι προς τα πανω ή προς τα κατω, εμενα ηταν προς τα πανω. δηλ. μου τον εδειχναν 3200 την Τριτη και την Πρασκευη γεννηθηκε 3550γρ.

Παω να ελεγξω θερμοκρασια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυμονούσα Δανάη δευτερότοκος αναφέρω ότι ο γιατρός που με είδε το πρωί μου είπε ότι ο μικρός είναι έτοιμος να βγει,έχω διαστολή παραπάνω από 2,σήμερα-αύριο να περιμένω να γεννήσω,να τρώω ελαφριά κ να μην περιμένω τους 5λεπτους πόνους για να ξεκινήσω για την κλινική γιατι θα γεννήσω γρήγορα!του είπα να τελειώσει η γενική σπίτι το απόγευμα κ μετά :lol::lol::lol: Με έστειλε στην κλινκή να κάνω καρδιοτοκογράφημα αλλά δεν έδειξε ιδιαίτερη δραστηριότητα.Γύρω στις 4 θα ξανακατέβω κέντρο που θα έχει τελειώσει η γυναίκα το σπίτι,να ελέγξω κ να την πληρώσω κ μετά ας γεννήσω!Αυτά!

Γεωργιάννα,περαστικά σας οικογενειακώς!

Ζηλεύω για τη συνάντηση αλλά δύσκολο να πεταχτώ!

Αν την παλεύω από την αίθουσα ωδινών θα σας γράψω από το κινητό ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw gia tis apantiseis sas :D Osa k na vgei kala 8a einai pistevw, i Victoria mou itan 2790gr k mia xara ta katafera :D

Danae mou me to kalo k me ena pono!!!!! Ola na pane TELEIA!!!!!!!

Alles 3 ergasimes meres k 8a ka8isw k egw [smilie=blob9.gif] amin k pote den antexw mou piezei to diafragma mou k exw ena o3i pono k ponaw k tin plati mou sto i4os tou sti8odesmou..Tou eipa na valw adeia stis 27 k 28 k mou eipe pws 8a mou to elege k ekeinos k etsi egra4a gia ekeines tis 2 meres..Alla epeidi den 8elei na 3ana paw :o me "ipoxrewse" na gra4w k stis 31,2,3 k meta 3ekina kanonika i adeia mitrotitas..Ti na pw mou efage oli tin adeia mou, apo tin mia 8imwsa giati to ekane gia na min mou tin plirwsei alla apo tin alli xarika giati kourastika!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα, ο μικρός σήμερα ήταν 3.300γρ.ελπίζω να μην παραγαιδουρέψει!!

καλε, ποτε να προλαβει το παιδι;;;;αφου μεχρι το βραδυ θα εχεις γεννηηηηηηηηησει!!!!!! :o:o:o

αντε, δαναη μου, με το καλο και μ'εναν πονο κοριτσακι μου!!! ενταξει, αυτο που θα εισαι στην αιθουσα ωδινων και θα μας γραφεις : 'ουυυυυυφ ουυυυυυφ, νατο το κεφαλακι ' πολυ μ'αρεσει!!!! :lol::lol::lol:

απευθειας μεταδοση!!!!χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, και λοιπα κοριτσια, αλλαζουμε την συναντηση απο 5/1 και την κανουμε 6/1 στο θαλερο, για να μπορει να ειναι και η γωγω :D

το θεμα ειναι οτι δεν μπορει η γλυκερια, οποτε θα κανουμε και αλλη μια συναντηση π.χ 30/12... ειμαστε οκ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου ζηλεψα λιγακι την γεννα!! αχ θα ηθελα και εγω ενα μωρακι!!! αλλα να το μεγαλωσει αλλη εγω δεν προλαβαινω :lol::lol::lol: Ευχαμαι να γεννησεις γρηγοεα και να μην ταλαιπωρηθεις!!! και περιμενουμε απευθειας μεταδοση :lol::lol::lol::lol:

Ενταξει Αφροδιτη μου τωρα καταλαβα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΥΩ,ΚΑΝΤΕ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ !!!!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΠΑΣΤΑ !!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΩ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ!!!!!!ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ....

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ Π.ΦΑΛΗΡΟ ...ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΘΗΝΑ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΘΕΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!!!!!

ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΙ ΕΓΩ Σ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ,ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!!!!

ΓΕΝΝΑΜΕ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimai poli xaroumeni.. Ws prin ligo kairo "eklaiga" pou eixa tosa na kanw k oikonomika den mporousa, eixa valei 3 stoxous gia ta dwmatia twn koritsiwn mou 1. Na agorasw xali gia to dwmatio tis Victorias 2. Strwma, sentonakia, quilt k quilt cover pali gia tin Victoria k 3. Blinds gia to dwmatio tis Anastasias k tsoup tsoup eginan ta 2 mexri twra me poli mox8o k steriseis..Simera piga k agorasa ta sentonakia , to quilt k to quilt cover efigan 123 evroulakia alla einai kati pou eprepe na ginei.. Einai poli omorfes oi agores mas!! :D Mou emeinan ta blinds k 8elw na pistevw pws 8a ta kataferw prin gennisw na to kanw k auto..

Vlepw vgalate akri gia tis sinantiseis sas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αντρια, χαιρομαι που τα καταφερες!!! ολα καλα!! ολα ετοιμα θα τα εχεις για τα κοριτσακια σου!! αντε με το καλο!!

γλυκερια μου, ουτε εσυ ουτε κανεις δεν μας παιδευει!! :o απλα ειμαστε πολλες, και οι μερες ειναι γιορτινες με πολλες υποχρεωσεις γι'αυτο μπερδευομαστε!! καλο ταξιδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 21.03 ηρθε στον κοσμο ο μικρος Νικολας!!!! 3.400γρ και 51,5 εκ.

Ομορφουλης οπως λεει η μαμα του!! οχι πως θα μπορουσε να ειναι ασχημος με τετοιους γονεις!!!

Να ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΔΑΝΑΗ μου ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια εσυ σε λιγο καιρο θα ελευθερωθεις. λιγο υπομονη.

καλα τι θα γινει καμια απο σας δεν αποφασισε για 2 παιδακι; πολυ θα ηθελα εγω να εμενα αλλα δεν θα μπορουσα να ανταπεξελθω ψυχολογικα και σωματικα, καλα οικονομικα δεν το συζηταμε :lol::lol:

Ο Αλεξανδρακος μου ειναι 5 ωρες απυρετος και εγω απο πανω του να δω ποτε θα ανεβασει!!! πανω που ελεγα να κοιμηθω μια νυχτα ολοκληρη!!!! μακαρι να γινουν καλα και οι δυο Παναγια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη θελω να τηρω τις υποσχεσεις μου,σας γραφω κ εγω.ειμαστε μια χαρα κ οι δυο.ο μικρος γεννηθηκε μεσα σε 2,5 ωρες χωρις ταλαιπωρια κ με συνοπτικες διαδικασιες!3.400 γρ κ 51,5 εκ ασπρουλης κ κουκλος!!(αντικειμενικα,βεβαιω βεβαιως).θα μου τον φερουν σε λιγο τον θηλασω φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη θελω να τηρω τις υποσχεσεις μου,σας γραφω κ εγω.ειμαστε μια χαρα κ οι δυο.ο μικρος γεννηθηκε μεσα σε 2,5 ωρες χωρις ταλαιπωρια κ με συνοπτικες διαδικασιες!3.400 γρ κ 51,5 εκ ασπρουλης κ κουκλος!!(αντικειμενικα,βεβαιω βεβαιως).θα μου τον φερουν σε λιγο τον θηλασω φιλακια

δαναη μου γλυκεια, να σου ζησει ο κουκλος!!!!!! καλοτυχος και γερος να ειναι ο νικολας σου, και παντα να στα φερνει ολα ευκολα και βολικα!!!! να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου και να τα δεις οπως επιθυμουν!!! :x:x:x

καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!!

Υ.Γ. τελικα επεσα μεσα στην ημερομηνια!! ( με την τριτη αποπειρα, αλλα δεν βαριεσαι!!! :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου!!!!!!!!!!!να σας ζησει ο μικροςν γλυκος πανεμορφος νικολας!!!!!!!

συγκηνηθηκα μπραβο κοριτσακι μου χαιρομε που ολα πηγαν τελεια!!!!!!!!!!!πολλα πολλα φιλακια!!!!!!

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

εγω τρεχω εχω αρκετη δουλιτσα αυτες τις μερες..

με τα παιδια ειναι δυσκολα η ελενα ζηλευει ολο κ περισσοτερο νευριαζει μας χτυπαει με οργη θα ελεγα :? χτυπαει την αδερφη της μου λεει να την αφησω να κανει νανι για να παρω αυτην αγκαλια αν δεν γινει απο τα νευρα της χτυπαει το κεφαλι της στο πατωμα η στον τοιχο κ στεναχωριεμε πολυ με αυτην την κατασταση ολη μερα ειμαστε αγκαλιτσα της κανω ολα τα χατηρια τι αλλο να κανω????

φαγητο δεν τρωει ολη μερα με γαλα την βγαζει...ουφ...μες την στεναχωρια ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...