Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια!

τωρα τελειωσα μαθηματα και ειμαι πτωμα!καθε παρασκευη εχω απο τις 11.30 και τελειωνω νωρις το απογευμα!

τσεβουλα καλως ηρθες παλι!!

κοριτσια κουφαθηκα χθες το βραδυ!χθες ηταν η πρωτη μερα που φαγαμε καροτο και πατατα μεσημεριανο!!!!!και το αποτελεσμα ..η βαλερια κοιμηθηκε απο τις 9 το βραδυ (οπως συνηθως) και ξυπνησε 7.00 ως συνηθως. με τη διαφορα ομως οτι δεν ξυπνησε ουτε μια φοραααααααααααααα!(ως τωρα ξυπνουσαμε μια φορα τρωγαμε κ ξανακοιμομασταν)!!!δεν το πιστευω!μακαρι αν επαναληφθει!!!!!!!!!

αλεκα το ονομα μας ειναι βαλερια!!!!!!!!1

λιλακι επαθα πλακα με τα χριστουγεννιατικα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Tseboula kalws irthes pali! Mia xara to mwraki...pwpw megalo mwro einai! kai psilo! Mas pernate kai se baros kai se upsos kai eimaste 1 mina pio megaloi!!

Lioumpa kala ekanes! Auto einai allo ena kolpaki pou ekana kai gw...kai meta pou to ruthmisa arxisa na auksanw to diastima auto...anti gia 3wro to ekana 3 wres kai 1 tetarto meta 3.5 kai twra peinaei peripou ana 4 wres, omws oxi panta...kamia fora kai pio nwris...alla auto tha se boithisei na ruthmisei ligo kai to bradino!

A den mas eixes pei oti ton koimizei etsi o antras sou...tote prepei na breis giati ksupnaei! Giati sigoura den peinaei kathe misi wra. kai emas stis arxes pou tin koimize etsi ksupnouse...meta kaname pali diafora peiramata kai anakalipsame oti an tin baloume koimismeni sto plai na akoumpaei h platoula tis panw sto stirigma menei koimismeni perissotero. Ksereis ti allo exw anakalipsei...kala tha me peraseis gia teleios treli...alla egw otan imoun egkuos koimomoun sunexeia sto deksi mou plai kai etsi opws itan h mpempa stin koilia mou an egw koimomoun deksia auti itan sto aristero plai...kai twra exw anakalipsei oti sto aristero plai koimatai kalitera kai pio polu wra! Stin arxi skeftika mipws einai tuxaio, alla to exw kanei polles fores kai apta 2 kai panta sto aristero ti boleuei pio polu!

Einai polla kai diafora pou mporeis na anakalipseis me mikra peiramatakia...kane diafora kai tha breis kai alla pragmata pou na tou aresoun! Egw twra skeftomai na kanw allo ena...mou ferane proxtes ena polu polu malako kounelo pou einai gia upno...kai skeftomai twra kathe fora pou tha ti thilazw mono otan einai na koimithei, diladi mesimeri kai bradu, na tis bazw panw tis ton kounelo pou siga siga na ton sundiasei me ton upno kai meta na tis dinw ton kounelo kai na koimatai moni tis!

Kikitsa ti tuxeri pou eisai pou koimatai toses wres! Akoma kai me 1 dialima den tha me xalage an koimotan toses wres!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσεβουλα καλως μας ηρθες!!!!!!!!παρα πολυ καλο το μωρο σου!!!!!τωρα που τακτοποιηθηκατε θα σε εχουμε καθημερινα!!!

κικιτσα που εισαι εσυ?κ εμενα κοιμαται ετσι τις πιο πολλες φορες!!!ειμαστε απο τις τυχερες!!!

βικακι ετοιμαζεσαι για τα γενεθλια ?

ελενα η αννουλα ετσι κοιμαται!!!σας ειχα πει κιολας..η πλακα ειναι οτι με το που την βαζω στο κρεβατι στα πλαγια απλωνει τα χερια κ περιμενει ποτε θα της βαλω το σκυλακι της!!! :lol: παντως ναι ειμαι πολυ τυχερη,γιατι ειναι παρα πολυ ησυχη κ κοιμαται παντα μονη της..μια φορα ετυχε να την παρω στο κρεβατι γιατι κοιμομουν ορθια στο θηλασμο μεσασ στην νυχτα κ λεω οχι ξανα γιατι αν μαθει καηκα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!vlepw yparxoyn kai koritsakia pou ksefouskwsan mAIO E???kai egw toy maiou eimai!13-05 gennisa!!!na erthw kai egw sthn parea sas???tha ton ntysw kai egw agiovasilaki ton beboulino mou!!! :D:D:D

me to kagkouraki milame kai apo to allo postaki!!!

filiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Τσεβούλα καλωσήρθες.Τώρα που έχεις ιντερνετ, να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου!

Χριστινάκι, πολύ χαρήκα με τα νέα σου και θέλουμε πάρα πολύ να μπαίνεις!Τί ωραία που θα πάτε εκδρομή!Και το ομορφότερο χριστουγεννιάτικο-πρωτοχρονιάτικο δώρο θα έιναι τα καλά αποτελέσματα της β επιπέδου!Θα το δείς!

Μωρουδένια καλωσηρθες στην παρέα μας!!Εννοείται πως μπορεις να ντύσεις και συ τον μπεμπουλίνο σου αγιοβασιλάκι στην παρέα μας!

Μαράκι η Αννούλα είναι πολύ καλό κοριτσάκι!!!!Και οι φώτο στο μπανιο θεικές!!Είναι πολύ ανεπτυγμένη, μπράβο!!

Λία και γω πάντως έκανα όπως η Έλενα με τις ώρες του φαγητού!

Δεν θυμάμαι τώρα τίποτα άλλο, θα πρέπει να τα ξαναδιαβάσω :oops: Και φυσικά σε λίγο θα πάω στην οδοντίατρο.Δεν θα τελειώσω σύντομα, μάλλον θα έχω πολλές βραδυνές επισκέψεις λόγω της φλεγμονής :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakiaaaaaaaaaa mouuuuuuuu!!! brika ligo xrono tora pou koimithikan (den ksero gia poso) kaloriziko to neo mas postaki kai kales giortes na perasoume me ta ninakia mas :D:D simera stolisame to dentro :D:D alla mas leipoun merika stolidia :? molis to teleiosoume tha sas balo fotos ;)

pao na do ta nea sas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas tsoupres mou..

pigame stin giatro k arxisa na apogoiteuomai apo autin me vlepw na tin allazw... kaname embolio k aurio tha arxisoume frouto tha arxisoume me milaraki ante na doume ti tha kanoume...

maraki kouklitsa i mikri ola ta lefta sto mpanio, exoume k to idio mpanaki... k emena prospathei na katsei olo sikwnete...

xristinaki xarika pou akousa ta nea sou k vevea anoikeis edw kouklitsa mou k na mpaneis na mas grafeis... wraia pou tha pate ekdromoula na kseskaseis k esu... ola kala tha pane me tin epipidou min anusixeis k se ligo kairo tha exeis ton mpempako agkalitsa....

tsevoula kalws mas irthes pali twra pou exeis net tha mpaineis pio suxna, mia xara i mpempa k emas mas pernate se ola...

mwroudenia kalws irthes stin pareoula mas....

xristinio ti kaneis ti kanoun ta antakia sou ti wraia pou stolises....

ari polu se talaipwrise to donti aman pia na perasei na isuxaseis...

liaki upomoni thelei den allazei etsi apo tin mia mera stin alli... gia auto elega gia tin giatron twra to thimithika egw tin elega gia to oti exw provlima pou koimatai k trwei k ti na kanoume k auti mou elege arxina to koutali k vlepoume me espase ta neura k spastika polu mazi tis....

den thimamai alla twra... tha ta poume aurio sas kalinuxto...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liaki mou polu upomoni thelei kai iremia gia na allaksoun ta pragmata! euxomai na allaksoun suntoma ;)

ari kai emena etsi kanoun otan exo kati na kano i biazomai kai ta taizo to niothoun kai ftinoun ta mpimpero :?

maraki mprabo stin annoula mas, kathete kala to koritsaki mas ;)

xtinaki mou den mas prizeis katholou, xairomaste para polu otan mpaineis kai mas les ta nea sou :) ola kala tha pane, tha deis kai i b epipedou teleia tha einai eimai sigouri ;);) kala na perasete stin ekdromoula :D

pasxalitsaki mou pali ugrasia?????????? eleos!!! mipos den kanane kala ti douleia tous oi mastoroi???

antonitsa irtha epitelous ;) meres exo na grapso pali :( exoun iremisei ligo ta maimounia mou alla exo para polles douleies edo sto spiti kai den mou ftanei ena 24oro gia na kano auta pou thelo :?

maraki mou teleia i annoula, panemorfi :x

kangouraki proti fora pige i mikri sou sinema??? mipos fobithike ti megali othoni???

i stauroula mas pou einai? arrosti einai???

bikaki mou megeia ta rouxalakia sas ;)

irthe o kouniados mou, elpizo na katafero argotera na sxoliaso ta upoloipa filakia polla :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τα καλα σας λογια για την μπουμπου μου!!!! :x:x:-*

αριαδνη αμα ηταν αντρας ο οδοντιατρος θα προβληματιζοταν ο αντρας σου καθε βραδυ :lol::lol::lol:

μωρουδενια καλως μας ηρθες!!!ειχα πολυ καιρο που διαβαζα στο ποστακι σας κ αναροτιομουν πως κ δεν ηρθες στην παρεα μας!!! :);)

χριστινα νοικοκυρα σε ολα δλδ ε?

ναταλια μηπως εννοουσε οτι αν αρχισετε το κουταλι ισως να αλλαξει κ τις συνηθειες του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για το καλωσορισμα!

Λιακι εχει στρωσει πολυ,καμια σχεση με το πρωτο διμηνο (δεν ξερω αν θυμαστε αλλα ειχα καταληξει στο παιδων γιατι φοβομουν οτι θα μου παθει κατι απο το κλαμα)και δεν ειχε να κανει με τον θηλασμο.γιατι ειχε αρχισει να στρωνει πριν σταματησουμε(μου τα ειχαν πρηξει οτι κλαιει και δεν κοιμαται επειδη δεν της εφτανε το γαλα :evil::evil: ).Η αληθεια ειναι οτι δεν την εχω βαλει σε προγραμμα ουτε εχω προσπαθησει,αλλα συνηθωσ κοιμαται κατα τις 10 ,σηκωνεται 2 φορες για γαλατακι την νυχτα και καμια φορα κοιμαται και μεχρι τισ 9πμ.Καποιες φορες ξεκιναει τον υπνο απο τις 6 το απογευμα :shock: ,ξυπναει τρωει και συνεχιζει!Γενικως δεχτηκε ευκολα το μπουκαλι κ την πιπιλα.Το καλυτερο ειναι οτι κοιμαται διχως κουνηματα και πολλα-πολλα,λιγο γκρινιαζει και την παιρνει ο υπνος.Και φανταστειτε οτι την εχω ολη μερα αγκαλια.Βεβαια οταν καθυστερω να της φτιαξω το γαλα την ακουει ολη η γειτονια!!!!

Ελενα ειμαστε κι οι δυο ψηλοι κι ηταν αναμενομενο να γινει κι η μπεμπα,αν και γεννηθηκε 51ποντους ειχε ψηλα ακρα,δοξα τω Θεο κι η παιδιατρος λεει οτι ειναι αρκετα αναπτυγμενη και πανω απο ολα υγιης.

Μαρακι εγω ακομα την παιρνω καμια φορα στο κρεβατι,τα μεσημερια,μου αρεσει πολυ,τωρα αν χτυπαω μετα το κεφαλι μου τον τοιχο θα δειξει :roll:

Η παιδιατρος μου πε να σταματησω την αποστειρωση,εφοσον,λεει,βαζει τα χερια στο στομα δεν εχει νοημα και φοβαμαι λιγο αλλα θα το κανω

Κοριτσια τα χετε βαλει στο δωματιο τους??Αν οχι ποτε το βλεπετε???Πολυ με δυσκολευει αυτο!Με βλεπω να μετακομιζω στο παιδικο :oops:

Εμεις αιρ κοντισιον βαζουμε με ανοιχτο παραθυρο και θα παρω κ υγραντηρα,γιατι για πετρελαιο χλωμο. :(

ξερετε αν επιτρεπεται σομπα υγραεριου????

ΠΩΠΩ!πολλες ερωτησεις εκανα :oops::oops: .Σας καληνυχτω,αυριο θα μαι σε μανες+πεθερες.Μαλλον βραδακι θα μπω.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου γλυκές μπήκα να σας πω ένα γεια. Δεν προλαβαίνω ούτε να φτύσω :?:?:? Με την πρώτη ευκαιρία θα μπω να σας πω τα νέα μου. Να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι.

Πολλά πολλά φιλάκια σε εσάς και στα γλυκά σας τα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο εμας. περασαμε ενα δυσκολο βραδυ που να φυγει και να μη ξαναρθει.... ξεπατωθηκε στον εμετο ο κακομοιρος και στο χεσιμο. τωρα τι να επαθε ποιος ξερει παντως σηκωθηκε με κεφια και απο τις 6;30 που τον ταισα βυζι δεν ξανακανε..

παω να σας διαβασω γιατι εχω και ανανεωση λιστουλα να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia koritsia mou alekaki k emeis asximo vradi ksepatwthike na xezei....

tsevoula egw akoma sto dwmatio mou ton exw alla epeidi tha metakomisw mallon tha ton valw kateutheian sto dwmatio tou

gia tin sompa ugraeriou den kserw ti na sou pw...

auto pou les mou to lene k emena oti den tou ftanei to gala mou alla tous grafw olous....

anthi mou se skeftomaste k emeis filakia polla sta paidakia k se sena fisika....

maraki mou xronia sou polla kouklitsa mou na se xairontai na ta ekatostiseis oti epithimeis... [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ καταφερα να διαβασω το προηγουμενο ποστακι μας και ξεκιναω

ντελφιν μου η κορη σου ειναι μια κουκλα!!!!

οσο αφορα το θεμα πανα εδω εχει καλο καιρο ακομη και ετσι μπορω να τη βαζω. το θεμα ειναι δεν θελει εμενα για να τη βαζω στο γιογιο αλλα το πατερα της!!!!

λιλ μου τελεια τα καδρακια αλλα το εχω ξαναπει τα χερια μου δεν πιανουν

νανσυ εχω παθει πλακα με τις κατασκευες σου ειναι απλα ΥΠΕΡΟΧΕΣ

λιακι μου οσο αφορα το θεμα υπνου πρεπει να κανεις υπομονη μεχρι να τρωει 3γευματα μονο τοτε θα καταφερεις να τον κοιμησεις. υπομονη ενας μηνας εμεινε. στη σαντυ ειχα παρει το βιβλιο κοιμησου παιδι μου και με βοηθησε αρκετα στο να προγραμματισω τη κορη στον υπνο αρκει να αντεχεις τα κλαματα!!!!!

αριαδνη μου οτι και να αποφασισεις για ονομα πανεμορφο θαναι!!!!

παω να του φτιαξω τη φρουτοκρεμα γιατι μου πηρε τα αυτια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό σαββατοκύριακο!

Τσεβούλα,δεν σε αγχώνει που δεν της έχεις πρόγραμμα?Παρόλα αυτά, αν εσύ βολεύεσαι!Ούτε γω την έχω μετακομίσει ακόμα στο παιδικό και χθες αυτό συζητούσαμε με τον άντρα μου.Εμας δεν ξυπνάει καθόου το βράδυ και δεν υπάρχει λόγος να την έχουμε στο δικό μας.Μέσα στις γιορτές θα την μεταφέρουμε λοιπόν.Όσον αφορά το κλιματιστικό, και γω για υργαντήρα έχω διαβάσει αλλά η Νάνσυ είπε ότι το ίδιο κάνει αν βάλεις και σε μια άκρη μια λεκανίτσα με νερό.

Για τη σόμπα υγραερίου, δεν ξέρω να σου πω.

Ναταλάκι και Αλέκα, είχατε δύσκολη βραδιά?Ελπίζω σήμερα τα αγοράκια σας να είναι πιο εύκολα μωράκια :)

Μαράκι, χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις και ο,τι επιθυμείς για σένα και την οικογένειά σου!! @};-@};-

Ανθή μου φιλιά πολλά και καλή δύναμη.

Η Σταυρούλα ακόμα να γίνει καλά?

Έχουμε κανένα νέο απο την Ελένη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγε τη μιση και τον ξαναβαλα στο παρκο να παιζει. οταν ξαναπεινασει θα του βαλω και τη μπανανα μεσα για να γινει πιο πηχτο να το φαει πιο ευκολα!

ντελφιν μου και ο πετρος καθεται στο κωλο του μονος του και στα τεσσερα και αερογαμει κουνιεται περα δωθε δηλαδη και το γιουβαρλακι κανει αλλα ακομη δεν λεει να μπουσουλισει μοο σερνεται σαν την οχια ενω η σαντυ μου 5μηνων μπουσουλισε

χτινακι μου αγορακι ειναι??? ολα καλα ολοψυχα σου ευχομαι θα πανε. εδω ειμαστε να μας επισκεφτεσαι οποτε θες

ναι λιλ μου εχεις δικιο να βαλουμε τα δεντρα μας φωτο γεμισουμε χριστουγεννα μπας και καταλαβουμε οτι ερχονται τα χριστουγεννα και ετοιμασω το σπιτι

ρε πασχαλιτσακι χειμωνιατικα σας επιασε και αυτο???εσυ μονωση στο δωματιο και εγω στη ταρατσα

τσεβουλα μου εδω ειμαστε μην αγχωνεσαι παρε μια βαθια ανασα και ελα μαζι μας!!!!

παλι μου ξανακανε εμετουλη με σαλια και φαγητο αλλα ειναι χαρουμενος γιαυτο θα παμε για καφεδακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μπηκα να πω μια γρηγορη Καλημερα..

να εχουμε ενα ομορφο σκ..

εγω ειμαι στην μαμα μου..αν μπορεσω θα ξαναμπω φιλιακια σε ολες................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia...

pasxalitsaki mou pote tha giortazei i koroula sou???

lilaki kai ego ponousa para polu prin meino egkuos, afou tin proti mera den mporousa na kano tipota!!! ksapla imoun :( tora den ponao katholou kai elpizo na sinexistei etsi!!! polu omorfo einai auto pou eftiakses, eida to binteo! mprabo sou...

bikaki mou ti thema tha exei i tourta???

tsevoula kalos irthes pali...

kikitsa mprabo sto koritsaki pou koimithike toses ores ;)

aria mou polu se talaiporei to kako dontaki :(:( kai emena ponouse 2 meres alla eutuxos perase! ante na teleioseis na isixaseis...

natalaki giati thes na allakseis paidiatro??? ti egine???

i eleni mas mpike katholou??? exoume nea??? euxomai na pige teleia i epembasi. ante koritsaki mpes na mas peis ta nea sas. se exo sunexeia sto mualo mou...

anthoula polu kourazesai koritsaki mou :(

alekaki ti epathe o petrakos??? duskolo bradu perases :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!!!αχ κλεινω τα 35... :?

αλεκα κ ναταλια τοσο χεσιμο?μες στον υπνο τους τα κανουν?

τσεβουλα για την σομπα υγραεριου εχω την εντυπωση οτι μυριζει οταν την αναβεις..μετα δεν μυριζει..στο δωματιο του μωρου θελεις να την βαλεις?οσο για το προγραμμα εμενα μονη της μου το εκανε κ καθε μερα εχει ακριβης ωρα ποτε θα φαει κ θα κοιμηθη..γενικα πολυ καλοβολο μωρο ειναι..αφου να φανταστεις η πεθερα κ η κουνιαδα εχουν μαθει πια ποτε ειναι ξυπνια για να ερχοντε να την βλεπουν!!! :lol:

αντωνια καλα να περασεις στην μανουλα!!!

ανθη :-* δεν σε ξεχναμε...πολυ τρεξιμο ε?

η σταυρουλα πως να ειναι ?ελενα?που εισαι εσυ?

χριστιναααααααα merci!!!!!!!!!!!τελειωσες τις δουλειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

alekagkala καθεται απο τωρα καλα???εμενα τωρα αρχισε να καθεται καλυτερα αλλα και παλι γερνει λιιιγο προς τα εμπρος!!!μας ειπε τωρα μολις κλεισεις τους 6 μηνες θα τελειοποιηθει!για μπουσουλημα ειναι πολυ νωρις ομως!!!μην βιαζεσαι!!!το ονομα σου?Αλεκα?

Μαρακι χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D και εμενα κοιμαται στο κρεβατακι του και πανω κατω την ιδια ωρα ξυπναει και κοιμαται !!!

κοριτσια ποιες βαφτισατε???Εμεις Μαρτιο θα βαφτιστουμε!!!

ο μπεμπης χθες ειχε λιγο γκρινια το βραδυ...4 φορες σηκωθηκα για θηλασμο...δεν κερω τι επαθε!ενω συνηθως σηκωνεται 1-2!

ο δικος μου γελαει πολυ..σε χρονο ρεκορ κανει το γυρο ολου του κρεβατιου...απο ανασκελα μπρουμυτα και απο μπρουμυτα ανασκελα μπορει να κανει 4 τουμπες συνεχομενες!!! :lol::lol::lol: εαν δεν εισαι εκει μπουμ θα πεσει!!!

επισης τρωμε φρουτοκρεμα-χορτοσουπα και ρυζαλευρο βανιλια το απογευμα και θηλαζουμε αποκλειστικα!!!εσεις οι πιο πολλες ακομη με γαλατακι ειστε ε?

ειναι ενα στρουμπουλο μωρακι και πολυυυυυυυ γελαστο με ολους!!!

αυτα!!!φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Maraki xronia polla kai apo dw!! Oti epithumeis sou euxomai kai na xairesai ta paidakia sou!! :ymparty:

Tseboula egw tin exw balei sto dwmatio tis apo 2 minwn kai einai oti pio swsto exw kanei ws twra! Mono tis prwtes meres duskoleuesai ESU pio polu...alla oso megalwnei kai katalabainei einai kai pio duskolo giauto min argiseis polu!

Egw anabw klimatistic! Gia petrelaio oute emas mas blepw alla edw einai pio ipios o xeimwnas kai den einai toso aparaitito.

Maximaki kai sena? Kai mena ksupnise kai itan 2 wres ksupnia mes ti nuxta kai den iksera ti ithele mexri pou exese! Ma ti exei pathei twra teleutaia ksupnaei kai kanei 2-3 wres na ksanakoimithei :(

Aleka ti na epathe o mikroulis? Kati tha ton pirakse...efages kati diaforetiko?? E afou ksupnise me kali diathesi kai efage kiolas tote tou perase oti kai na itan!

Anthouli upomoni kane liges ebdomades akomi! Meta kleinete kai tha iremiseis ligaki!!

Tony kala na peraseis!

Mwroudenia kalws irthes sto pareaki mas!

Emeis simera tha pame boltoula!

Ari, mpempoula, Bikaki, Eleni, Lelouko, Nansouita, Katerina, Katerina :):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...