Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

με το δεξι με το δεξι περαστε ολες και ετοιμαστε σπιτια και παιδια γιατι ο αγιος βασιλης εχει να χτυπησει πολλες πορτες φετος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και φυσικα δεν ξεχναμε τη λιστουλα μας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕ ΜΑΙΟ 2012

1.Karolinaki²(33) {Καρολίνα} : Γέννησε 26/05 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 30/05 Ιασώ Αθήνα (κ.τ.)

2.Veta² {Βέτα} : Γέννησε 30/05 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 30/05 Κλινική Μητέρα Πτολεμαϊδας (κ.τ.)

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕ ΙΟΥΝΙΟ 2012

3.Charoula² {Χαρούλα} : Γέννησε 02/06 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 27/06 Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης (κ.τ.)

4.Este {Σταυρούλα} : Γέννησε 03/06 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΗΤ 22/06 Λητώ Αθήνα (φ.τ.)

5.Anna31(31) {Άννα} : Γέννησε 04/06 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας (κ.τ.)

6.Αlekagala²(29){Αλεξάνδρα} : Γέννησε 11/06 ΠΕΤΡΟΣ ΠΗΤ 20/06 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου (κ.τ.)

7.Kikitsa80(31) {Κική} : Γέννησε 11/06 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 19/06 Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων (φ.τ.)

8.Kokona²(29) {Αντωνία} : Γέννησε 12/06 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣΠΗΤ 12/06 Γένεσις Θεσσαλονίκης (κ.τ.)

9.Delphine²(34) {Μαρία} : Γέννησε 15/06 ΑΝΝΑΠΗΤ 10/6 Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης (φ.τ.)

10.Maxim(21) {Ναταλία} : Γέννησε 15/06 ΣΤΡΑΤΟΣΠΗΤ 16/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης (κ.τ.)

11.Lia*(27) {Αμαλία} : Γέννησε 16/06 ΣΤΡΑΤΟΣΠΗΤ 14/06 Μητέρα Αττικής (κ.τ.)

12.Elena_c(31) {Έλενα} : Γέννησε 19/06 ΕΒΕΛΙΝΑΠΗΤ 29/06 Καπάκη Κλινική Χανίων (κ.τ.)

13.Natasamaria(31) : Γέννησε 20/06 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 02/07Γαία Αθήνας (κ.τ.)

14.Toulaki : Γέννησε 25/06 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 11/07 (φ.τ.)

15.Stedim {Δήμητρα} : Γέννησε 26/06 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕ ΙΟΥΛΙΟ 2012

16.Lil {Λία} : Γέννησε 07/07 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 23/07 Μητέρα Αττικής (κ.τ.)

17.Nene(28) {Ελένη}: Γέννησε 07/07 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΠΗΤ 06/07 (φ.τ.)

18.Kangoroo²(34) {Κατερίνα} : Γέννησε 17/07 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 20/07 Ιασώ Αθήνα (φ.τ.)

19.Fotini80 {Φωτεινή} : Γέννησε 20/07 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου (φ.τ.)

20.Tsevoula : Γέννησε 20/07 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

21.Νανσυ83³ (29){Νάνσυ} : Γέννησε τα διδυμάκια της 26/07 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Μητέρα Αττικής (κ.τ.)

22.Venus82(29) {Αφροδίτη} : Γέννησε 28/07 ΕΡΜΗΣ ΠΗΤ 05/08 Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας (φ.τ.)

23.Beboula07(28) {Χριστίνα} : Γέννησε τα διδυμάκια της 28/07 + ΜΑΝΩΛΗΣ + ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΗΤ 28/08 (κ.τ.)

24.Skatoxoiroulα(32) {Σοφία - 5απλη μανούλα} : Γέννησε 28/07 ΑΓΟΡΑΚΙ Κοζάνη (φ.τ.)

25.Ariadni79(33) {Αριάδνη} : Γέννησε 29/07 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 29/07 Πάτρα (κ.τ.)

26.Πασχαλιτσάκι² (34){Κατερίνα} : Γέννησε 30/07 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 17/08 Γένεσις Θεσσαλονίκη (κ.τ.)

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2012

27.Christi83(29) {Χρύσα} : Γέννησε 01/08 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 20/08 Λητώ Αθήνας (κ.τ.)

28.Mariagiorgos(27) {Μαρία} : Γέννησε 06/08 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Αττικό Αθήνα (κ.τ.)

29.Βικάκι² {Βίκυ} : Γέννησε 10/08 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 28/08 Μητέρα Αττικής (κ.τ.)

30.Ανθή²(33) {Ανθή} : Γέννησε 17/08 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 26/08 Ιασώ Αθήνας (φ.τ.)

31.Mina2 : Γέννησε 17/08 ΑΓΟΡΑΚΙ Euromedica Ρόδου

32.Rapanaki (31) {Αγγελική} : Γέννησε 18/08 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Ιασώ Αθήνας (φ.τ.)

33.Happy : Γέννησε 29/08 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Γενικό Νοσοκομείο Διδυμοτείχου (κ.τ.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΓΙΟΡΤΙΝΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΚΙ!!!

Που εχει τα καλυτερα στολιδια,τα παιδακια μας!! :D:D

Καλα Χριστουγεννααααααααααα!!!!!!!

Αλεκο τέλεια τα gifακια!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας!!Τι θα εκανα χωρις εσας..ειναι πολυ σημαντικο που καποιος αφιερωνει χρονο για το προβλημα μου! :oops:

Με τον αντρα τα συζητησαμε και συμφωνουμε στο οτι πρεπει να αλλαξουμε καποια πραγματα.Και χτες το βραδυ μας εκανε παλι τα ιδια,το ειδε και ο ιδιος ο αντρας μου πως αν δεν παρει βυζι κανει σαν τρελος,μιλαμε για πολυ φωνη νομιζω πως θα μου σκασει,οπως οταν κανει τα εμβολια αλλα με πιο πολυ νευρο και βραχνιαζει και κοκκινιζει,με πιανει το στομαχι μου καθε φορα.Δεν ηταν ετσι,οσο παει χειροτερευει..Αφου δοκιμασαμε να τον κοιμησει ο πατερας του και ο μικρος ειχε ορεξη για χαβαλε παρολο που ηταν ψοφιος απο τη νυστα ,χαζευε γυρω γυρω ,γελαγε και τετοια.Μολις τον ψιλοεπαιρνε ο υπνος στην αγκαλια και τον εβαλε στην κουνια αρχισε πανηγυρι!!Φωνες!!Προσπαθησαμε με χιλιους δυο τροπους να τον ηρεμησουμε,αλλα τιποτα,πιο πολλες φωνες.Σκεφτηκα μηπως πεινουσε γιατι πριν δεν ειχε φαει καλα(του τραβουσαν την προσοχη διάφορα),και τον εβαλα στο βυζι και καταπινε καταπινε !Τον επαιρνε ο υπνος και για σιγουρια του χαιδευα το μαγουλακι και ξαναρχιζε να καταπινει,μεχρι που τελικα δεν ξυπναγε με τιποτα.Τον εβαλα κουνια,κοιμηθηκε ενα μισαωρο πολυ βαθια,και μετα ξυπνησε παλι με φωνες και κακο..

Ειδαμε κι αποειδαμε και ο αντρας επρεπε να ξαπλωσει δεν αντεχε αλλο,και τελικα ξαπλωσα εγω στο δωματιο του και τον εβαλα μαζι μου.. :( Και κοιμαται ακομα...Παλι τα ιδια δηλαδη..

Σκεφτομαι πως πρεπει να το παρω πιο χαλαρα γιατι αισθανεται τον εκνευρισμο μου,και αν θεωρω μεσα μου πως το παιδι μου ειναι ''ελαττωματικο'' το καταλαβαινει κι εκεινο και μπορει να του βγει αλλιως..

Ειναι τα δικα μου λαθη αλλα ειναι και ο χαρακτηρας του πιστευω.

Λιλακι μας κουφανες!!!!Τι τελειο πραγμα ειναι αυτο που ειδα?? :D Ζηλευω,θελω κι εγω!!!

Νανσυ πολυ ωραιοι οι καδοι,και τα cd καθολου προχειροδουλεια!Ειναι τελεια!!Τα μολυβια πολυ μου αρεσαν!!Θα μας στειλεις κι εμας καδους??? :lol::lol:

Αντωνια ξεχασα να σε ρωτησω,μηπως προχτες γιορταζες και τη Δεσποινουλα σου? :?

Ναταλι κι εσενα σου κανει τα δικα του ο μικρος...Αλλα αυτος εχει αλλο κολλημα..Ειναι ο χαρακτηρας τους τελικα,τι να πω...Και το τι τους εκπεμπουμε εμεις..Βαλε και λιγη κληρονομικοτητα...Δεσαμε!!!Απ'οπου και να παρει θα ειναι πολυ αγριμι το παιδι μου! :shock:

Την πιπιλα δηλαδη την θελει μονο αν του την κρατας εσυ?Αλλιως κλαιει?Παρολο που μυριζει οτι εχεις το γαλα?

Γριφος ειναι τα ατιμα.

Για το δαχτυλακι,τελικα τον ειχε φαει κουνουπι,ειχε και στο προσωπακι τσιμπημα,και τωρα αρχισε και ξεκοκκινιζει και φανηκε οτι ηταν και στο δαχτυλο τσιμπηματακι.Δεν ηταν κοντα στο νυχι ηταν πιο κατω.

Το xtinaki πως να ειναι???Αν μας ακοουουους??!!!!!!!!!!!!!Περιμενουμε νεα σουουουουυ!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Λία, πάλι τα ίδια χθες, ε?Καλά βέβαια πιστεύω ότι θέλει τεράστια υπομονή για να μπορέσετε να αλλάξετε κάτι γιατί είναι πια σε μια ηλικία που αντιλαμβάνεται πάρα πολλά.Όσο γι αυτό που λές ότι αντιλαμβάνεται τον εκνευρισμό σου, έχεις απόλυτο δίκιο.Το έχω παρατηρήσει και γω στο μπισκοτάκι σε πολύ απλά πράγματα.Ας πούμε όταν την ταίζω και βιάζομαι γιατί έχουμε να πάμε κάπου μετά, όσο κι αν πεινάει, μου κάνει κόλπα και φτύνει το μπιμπερό.Ενώ όταν είμαι χαλαρή, το πίνει αμέσως.Επίσης όταν την βάλω για ύπνο, όσο και να νυστάζει, αν δεν κάτσω 5 λεπτά εκει να της χαιδεύω το κεφάλι, δεν κοιμάται με τίποτα.

Νάνσυ, η κουμπάρα μου όταν είχαμε βαφτίσει το γιό της είχε μπομπονιέρες κάδους που είχε φτιάξει μόνη της και τους είχε γεμίσει με καραμέλες, σοκοφρέτες κλπ.Στον πάτο είχε βάλει ζελατίνα φουσκωμένη για να μην φαίνεται άδειο.Θα σου βάλω φώτο για να καταλάβεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!καλοριζικο το ποστακι μας!!!!!!αλεκα ειναι τελειο κ ο τιτλος!!!!!!!!!!! :):)

λιλ ειναι τελεια!!!!!!!!!πωπωωωω...πολυ μ'αρεσαν!!αυτα τα εβαλες στο δωματιο του μωρου?

λια μπραβο που προσπαθητε μαζι με τον αντρα σου!!αν το κανετε καθε μερα ισως να αλλαξει..θελει υπομονη!!!

νανσυ για στα χερια σου!!πολυ ομορφα ειναι!!

ναταλια κ σε σενα κανει νουμερα?τελικα θε μετακομισετε?

αριαδνη καθε βραδυ ραντεβου με τον γιατρο ε?

κοριτσια χτες η μπεμπουλα εκατσε μονη της στον κολο!!!!τις προηγουμενες μερες επεφτε κ χτες εκατσε μονη της στο μπανιεακι της κ την εκανα μπανιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τι περιπτωση ειναι αυτη η κορη σου!!! :D Τελικα τα κοριτσακια ειναι πολυ μπροστα σε ολα!

Η γλυκουλα μου!!

Αρι πραγματικα..Και πολλες φορες που τον ταιζω κι εγω βιαστικα,ή αδιαφορα γιατι μπορει να κανω κατι αλλο και να μην του πολυδωσω σημασια,μετα εχω πολλες τυψεις.

Τις περισσοτερες βεβαια τις εχω για κατι περιπτωσεις που φωναζαμε με τον συζυγο μπροστα στο παιδι και αυτο το καημενακι εκανε παραπονο κι εβαζε τα κλαμματα..ΠΩΠΩ...ειμαι κακουργα μανα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλοριζικο το χριστουγεννιάτικο ποστακι μας!!!!!!

Τέλειος ο τίτλος τέλειος και ο Santa πάνω στον ταρανδο :lol::lol::lol:

Σας διαβάζω και επανέρχομαι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες μου τι κανετε?διαβαζω τα νεα σας σχεδον καθημερινα και χαιρομαι που εδω μεσα εχετε βρει στηριξη και παρεουλα και τα περνατε ολες μαζι :D τα παιδακια σας ειναι ολα κουκλακια αλλα δεν θα μπορουσαν να ειναι κιαλλιως!!λιακι μου φυσικα και σε ακουσα γιαυτο μπηκα να γραψω..με τον μικρο μην απελπιζεσε γλυκεια μου τα εζησα με την αδερφη μου πολυυυυ καιρο με την μικρη μας ειχε να κοιμηθει κοντα ενα χρονο κανονικα..θελει επιμονη και ακριβως αυτο που ειπες μην νιωθει τον εκνευρισμο σας προσπαθησε να παραμενεις ψυχραιμη(και το λεω εγω που προχθες εκλεγε η μικρη απο δοντι και δεν αντεξα να τη ακουω τα εμπηξα κιεγω...ωραια ψυχραιμια!!!)ολα θα φτιαξουν απλα θα ταλαιπωρηθειτε και οι τρεις...υπομονη γλυκεια μου!!

καλα οι χειροτεχνειες σας δεν υπαρχεουν ρε κοκονες!!πωπω μιλαμε για ταλεντα εδω μεσα!!!θα σας εχω υποψιν μου...

εμεις ειμαστε μια χαρα το μπεμπε εχει αρχισει να κανει την παρουσια του ολο και πιο αισθητη!!οταν ειμαι ξαπλα τον νιωθω συνεχεια!! :D:D οσο πλησιαζει ο καιρος για την επιπεδου βεβαια(18/12)αγχωνομαι τρελα...εχουμε κανονισει να φυγουμε μια εκδρομουλα τελος του μηνα να χαλαρωσουμε λιγο πριν παμε γιατι μας βλεπω να σαλταρυμε στο τελος!!ρε κοριτσακι να σας πω κατι..ενταξει εφτιαξα μια ομαδουλα που βεβαια ειναι φτωχη ειμαστε λιγεσ γαστρουλες..αλλα δεν νιωθω το ιδιο με εδω...δεν ειναι το ιδιο..εδω νιωθω σα να ειμαι σπιτι μου..δε λεω ενταξει μια χαρα ειναι τα κοριτσακια κιεκει αλλα δεν πολυ γραφουν και εγω δεν νιωθω τοοοοοσο ανετα οσο με εσας...και ενταξει δεν θελω να μπαινω να γραφω συνεχεια και να σας πρηζω εσεις εχετε αλλα θεματακια τωρα να κουβεντιαζετε με τα παιδακια σας,,,εγω ακομα εχω θεματα και θα εχω τρελο αγχος φυσικα μεχρι να τελειωσει η εγκυμοσυνη μου με το καλο..αλλα πως να σας το πω νιωθω οτι εδω ανηκω καλυτερα...ευτηχως εχω την ομαδουλα στο φβ που νιωθω πολυ φιλη με τα κοριτσια εκει και με βοηθανε πολυ...τεσπα ολα καλα σας αγαπω και σας διαβαζω παντα!!!σας στελνω φιλακια αλλα ακομα πιο γλυκα στα παιδακια σας μικρα και μεγαλυτερα!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι :) Ευχαριστω...

Κοριτσακι εδω ανηκεις,μαζι ξεκινησαμε ολες!

Ακου λεει μας πρηζεις! :o Επειδη γεννησαμε δεν σημαινει πως ξεχασαμε εκεινες τις μερες ;)

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια :D:D:D:D .

Καλοζιρικο το ποστακι μας και καλες και χαρουμενες γιορτες να περασουμε :)))))

Ηρθε η Παρασκευηηηηηηη γιουπιιιιιιιιιι. Αντε θα εχουμε τους αντρουληδες μας το ΣΚ και δεν θα ειμαστε μονες!!! Εγω οπως σας ειπα θα εχω παρεα τα πεθερικα, ευτυχως που υπαρχουν και αυτοι γιατι φετος με την αρρωστια της μαμας δεν θα μπορουσε να ερχεται συχνα, οποτε δοξα τω θεο που ειναι καλα και προθυμοι τα πεθερικα μου και ανα πασα στιγμη μπορουν να ερχονται :)

Σημερα δεν εχω μαγειρεμα, εχω για τον Παναγιωτη γιαχνι με κοτοπουλο απο εχθες, ο στρατηγος εχει υπηρεσια και επειδη τα πεθερικα θα ερθουν το βραδυ δεν θα μαγειρεψω, εγω θα φαω κατι προχειρο, αβγουλακια μαλλον και ετσι εχω μονο λιγο σιδερο.

Παλι εχω νευρα :twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil::evil: Εχθες εβγαλε παλι υγρασια, κατω το πατωμα ηταν υγρο και ο τοιχος ειχε αρχισει κατω χαμηλα παλι να υγραινεται.....μαλλον το καλοκαιρι δεν τη γλυτωνουμε την χοντρη ταλαιπωρια, θα πρεπει για να λυθει μονιμα το προβλημα να γινει καινουργια εσωτερικη μονωση και γυψοσανιδα που σημαινει οτι πρεπει να αδιασει εντελως το δωματιο. Για την ωρα θα πρεπει να εχω πολλες ωρες το δωματιο ανοιχτο και οποτε βλεπω να υγραινεται να βαζω σε εκεινο το σημειο το αεροθερμο για να στεγνωνει.

*******************************************************************************************************************************

Ξεκιναω .......

ΞΑνα για αρχη θα πω στην Ελενιτσα μας και την μπουμπουκα και παλι καλη αναρρωση, ολα να πανε καλα και να ειναι καλα η μπεμπουλα και η μανουλα :).

Επισης περαστικα στον Σταυρουκο μας :)

Κατερινουλα δεν ενθουσιαστηκε και πολυ η Αγγελικη εεε? Λογικο να τους φοβοταν το παιδακι, αλλα αν την πας συχνα θα συνηθισει :)

Νανσουιτα καλως τον δεχτηκες τον αντρα σου :)

Η Σαντουλα του εχει αδυναμια? Του λειπει του παιδιου λογικο ειναι...

Τι ωραια που εχετε σημαντικη προοδο :D:D:D Τωρα που λυθηκε το παιδακι θα εχετε πιο γρηγορη εξελιξη.

Οι ετοιμασιες για το παρτυ ειναι πανεμορφες και με πολυ γουστο :)

Μαρουκι μου η μικρη ειναι σκετη γλυκα!!! ΚΑι το αυτοματο ταισμα πολυ εξυπνο και ειναι σαν να το κραταει το λαγουδακι

Καλα Χριστουγεννα :D:D:D:D:D:D και του χρονου να ειμαστε γεροι και περισσοτεροι ;););)

ΚΑνει να καθεται τοσο νωρις? Μετα τον 60 δεν πρεπει?

Λιλικα χαιρομαι που το μωρακι ειναι καλυτερα, και το ματακι θα περασει και αυτο :) Τα καδρακια ειναι πολυ γουστοζικα

Τα παιχνιδια ειναι απιστευτα!!!!!!

Λιουμπακι μου συμπεθερουλα μου σε καταλαβαινω τοοοοοοσο πολυ.... Το μονο που θα σου πω και ξερω πως θα σου σπασω τα νευρα ειναι τη μαγικη λεξη....ΥΠΟΜΟΝΗ!!!! Αυτο εκανα και εγω και πιστεψε τα πραγματα σε μενα ηταν πολυ χειροτερα....

ΚΑι δεν μας πρηζεις!!!!!!

Αρια πως εισαι σημερα? Φανταζομαι ποση δουλεια εχει η γιατρος να να δουλευει μεχρι τοσο αργα......

Τονινο μου υπομονη και σε σενα. Εσυ εισαι πιο δυσκολα γιατι εχεις και τη Δεσποινουλα επιπλεον....

Ελενακο οντως οπως τα λεει το Βικακι στο δευτερο θα εισαι εξπερ!!!!!

ΝΑταλικι και σε σενα υπομονη, οταν μεγαλωσουν θα τα ξεχασετε οπως τα ξεχασα και εγω. Τι καλα που ο Στρατος ετοιμαζεται για μπουσουλημα!!! Εμενα ο πριγκιπας μπουσουλησε 5,5 μηνων οποτε μια χαρα :)

Αλεκουκο δεν εγραψες σε εμας ονομα......ΣΤΕΛΛΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ Για να το δεις :lol::lol::lol::lol:

Χριστινουλα μου γλυκια κοιλουμπιτσα!!! Χαιρομαι πολυ που μας επισκευθηκες!!!! Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου, εχε πιστη στην Παναγιτσα και ολα θα ειναι σουπερ στην εξεταση :). Καλα θα κανετε και θα πατε εκδρομουλα, θα ηρεμησει το μυαλο σας........ Οποτε θελεις εισαι ευπροσδεκτη εδω, αλλωστε και εμεις σε θεωρουμε μελος της "οικογενειας" μας και οταν με το καλο γεννησεις να ερχεσαι και να σου λυνουμε ολες τις αποριες σαν παλιες καραβανες που θα ειμαστε εμεις (το εριξα και το στρατιωτικο!!!!!). Σε στελνω την πιο ζεστη μου αγκαλιτσα και τα φιλια μου στην κοιλιτσα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το αγιοβασιλιατικο ποστακι μας!!

Τι λετε να βαζαμε και φωτο με τα δεντρακια μας? Εγω δεν θα στολισω τελικα σημερα αδειαθετησα και ποναω πολυ .Δεν περιμενα να ποναω. Την προηγουμενη φορα δεν το καταλαβα, μου θυμισε τα παλια :?

Χαιρομαι που σας αρεσε :D Τα παιρνεις κομματι κομματι και στηνεις πολεις , χωρια, ψαροχωρια, τρενακια, λουνα παρκ,γεφυρες βουνα κ.α.παρα πολλα που δεν φανταζεστε.Σε σχεση με κατι αλλους η συλογη μου ειναι πολυ μικρη .Θα κανω κατι χρονια για να τελειωσει :lol: Και μονο ενα μαγαζι τα εχει...Ειναι πολυ ομορφα για τα χριστουγεννα!!

Μαρακι αυτα επειδη εχουν μικρα κομματια δεν ειναι για παιδια.Του χρονου και του παραχρονου δεν ξερω αν θα τα βγαλω...Παντως ο μικρος τα χαζευει :D

Χριστινακι καλα θα κανετε να πατε εκδρομουλα, να περασετε καλα.Το παρεακι μας δεν σε ξεχναει...Οπως λεει και το λιακι, μαζι πρωτοξεκινησαμε.Χαιρομαι που ολα πανε καλα!!!

Ναταλακι , τι ειναι και αυτο με την πιπιλα ....Τα μπεμπε μας οσο μεγαλωνουν ολο καινουργια μας βγαζουν...

Μαρακι καλα εκατσε με τον κωλο??? :D:D τελεια που στεκεται ετσι!

Λιακι παλι τα ιδια, ε? Αχ αυτα θελουν τρελη υπομονη...

Νανσουλη παω να δω , και επανερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας..

Καλοριζικο το νεο χριστουγενιατικο ποστακι μας...να μαστε ολες καλα να γραφουμε τα νεακια μας...

Χριστινακι χαιρομαστε παρα πολυ για σενα..ειλικρινα..θα δεις απο δω κ περα πως ολα θα ειναι μια χαρα κ συντομα θα κρατας κ συ το μωρακι σου αγκαλιτσα..φυσικα κ ανηκεις στο δικο μας παρεακι..κ θα χαιρομασταν ακομα πιο πολυ αν μας εγραφες κ συ καθε μερα..καλα θα κανετε να πατε μια εκδρομουλα να ξεσκασεις κ συ..μην αγχωνεσαι κ ολα θα ειναι τελεια κ στην β επιπεδου..θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου..πολλα πολλα φιλια...

Νανσυ πολυ ωραια τα δωρακια που ετοιμασες...μπραβο σου δεν χρειαζεται να βαλεις περισσοτερα πραγματα μεσα μια χαρα ειναι..πολυ θα το ευχαριστηθουν τα παιδακια.

Λιλακι πολυ ωραια αυτο που εστησες..πω πω ουτε που ειχα φανταστει να κανω κατι τετοιο ..ειναι τελειο...

Ναταλακι τι καλα που ετοιμαζεται ο μικρουλης σου για μπουσουλημα...ολα καλα να πανε σημερα στο γιατρο κ καλα θα κανεις να συζητησεις μαζι του το θεματακι με το φαγητο του μικρου μηπως εχει να σου προτεινει κατι διαφορετικο που δεν εχεις δοκιμασει...θα περιμενουμε νεα σου..

Λιακι μακαρι να καταφερετε κατι κ αν ναι θα περιμενω να με συμβουλευσεις....οχι την Δεσποινα μου την γιορταζω 15Αυγουστο...σευχαριστουμε παντως που μας σκεφτηκες :D

Κατερινακι πω πω...εχετε σοβαρο προβλημα με την υγρασια..φανταζομαι ταλαιπωρια..καλα θα κανεις να το αεριζεις καλα το δωματιο..κ οταν μπορεσετε να το επισκευασετε για τα καλα...

Μαρακι κ μενα στο μπανακι καθεται ο Αναστασης...εχουν πολυ πλακα...προσπαθει να πιασει τις σαπουναδες στο νερο μεσα κ ολο του φευγουν...

Αρι πως πηγε η εξοδος στο club...χορεψες :D:D:D:D:D τελειωσες με την οδοντιατρο η ακομα :?::?::?:

Αλεκακι ωραιο το θεματακι μας κ η λιστουλα μας..τι κανει ο πετρακος μας... :?::?:

Χριστινακι που εισαι..σε ταλαιπωρουν τα αντρακια σου......σου στελνουμε τα φιλια μας...

Σταυρουλα ελπιζουμε να εισαι καλυτερα...

Ελενη ευχομαι να πηγαν ολα καλα με την μικρη σου κ να μας πεις τα νεα σου συντομα...

Ελενα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia!

Kaloriziko to postaki!

Kales giortes na exoume!

Aleka teleia ta stolidia mas!

Nataly kai mena sikwnei pwpw kai olo nomizw pws tha mpousoulisei alla meta kourazete kai peftei :lol:

Liooumpaki to oti me tin prwti sas prospatheia koimithike stin agkalia tou antra sou einai polu thetiko...etsi tha to blepeis, min perimeneis aptin prwti prospatheia na ginoun ola auta pou theleis! Katarxin twra ksereis oti koimatai kai xwris stithos (egw auti ti diapistwsi ekana me tin Ebelina pou nomiza oti mono me stithos mporei na koimithei)

to epomeno bima einai na breis kati megalo isws na ton akoumpaei pou na nomizei oti eisai esu...siga siga an epimeneis tha beltiwthei pisteuw...

Min nomizeis oti kai emena emathe na koimatai oli nuxta...extes mas ksentampaniase...ksupnise stis 3 kai ksanakoimithike 5:15. Eixe aeria to kaimeno...alla kai gw efaga 2 meres mousaka kai meta alles 2 mpoureki (kolokithopita) kai tin ksekana tin kaimeni, mallon auta ta kolokithia tin piraksan giati apo xtes polla aeria.

Ari den ftanei tous 25 h thermokrasia kai as bazeis 25...egw exw kanei peiramata kai briskw oti sto 25 an to balw ftanei gurw stous 23 to bradu. Twra fusika an tis parw to formaki auto pou les tha to bazw xamilotera...

Isws kanw kai auto pou leei h Nancy na bazei kati bregmeno sto dwmatio.

Lilaki kaigw den iksera ti einai auto alla twra pou to eida einai polu omorfo!! Fantazomai tha to xazeuei to mwro e? Teleio! Lilaki wraia idea me ta dentra! Molis stolisoume na ta baloume! Anipomonw na stolisw kai gw alla twra teleutaia pali aupni eimai kai den to pernw apofasi aptin kourasi! Lilaki asxeto, esu den exeis balei fwto tou mpempi kapou?? Den thumamai na exw dei

Delphinaki h mpempa sou einai polu mprosta!!

Emena otan ti bazw sto mpanaki twra sikwnei to kefali tis kai twra arxise na sikwnei kai ton kormo tis kai apo ksaplwti thesi paw sxedon kathisti!

Xtinaki xairomai pou mas egrapses kai kuriws xairomai pou eisai kala! Emeis na ksereis pws se skeftomaste kai fusika den mas prizeis...giati pws itan as poume alles kopeles pou itan egkuos otan egw eixa idi gennisei?? kai pali milousame oles mazi? To idio einai kai twra me sena! Apla tha genniseis ligous mines meta! Gia ti B epipedou einai fusiko na agxwnesai alla egw pisteuw oti ola tha pane teleia!! Kala kanate kai kanonisate ekdromoula! Molis exeis nea apo tin epipedou perimenoume na mas ta peis!! Filakia

Tony :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα μου παντα σε σκεφτομαστε!!!!!!!!!!οπως ειπαν κ τα κοριτσια πολυ θα χαιρομασταν να εγραφες καθε μερα εδω!!!!κ δεν μας πρηζεις...αυτο ξεχασε το... χτες εμαθα νεα σου κ χαρηκα πολυ που ολα πανε καλα!!να πατε εκδρομουλα!!θα ξανανοιωσεις!!

αντωνια :lol::lol::lol::lol: κ εμενα προσπαθει να πιασει σαπουναδες κ τσατιζεται κ χτυπαει το νερο μετα.. :lol::lol::lol:

κατερινα παλι?πωπωωωωωω ολο αγγαρειες σας βγαινουν!εντωμεταξυ την βαζω να κατσει ξαπλωτη κ απο μονη της σπρωχνει να κατσει στον κωλο!!!

σας βαζω φωτο με το χθεσινο μπανιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!τι κανετε κοριτσια.Μου λειψατε,ελπιζω να με θυμαστε!

Αντιμετωπισαμε πολλες δυσκολιες (οχι υγειας ,δοξα τω Θεο) και εδω και ενα μηνα καταφεραμε να μετακομισουμε και επιτελους εβαλα τηλ+ιντερνετ!

Σας διαβαζα και απο το κιν καποιες φορες αλλα εχω χασει πολλα γεγονοτα και ηταν αδυνατο να σχολιαζω...

Πολυ ωραια που εχετε κρατησει την παρεϊτσα.Ελπιζω σιγα-σιγα ν συγχρονιστω και γω μαζι σας.

Η μπουμπου μου ειναι 4μηνων και 3ημερων.Θα προσπαθησω να βαλω και στικακι.Εχει αλλαξει πολυ ειδικα στην συμπεριφορα,εχει ηρεμησει παρα πολυ.Δυστυχως τον θηλασμο τον κοψαμε,σχεδον ενα μηνα τωρα διαδοχικα (στην μετακομιση),πιστευω οτι εγω ευθυνομαι αλλα τωρα δεν θελω να το σκεφτομαι αλλο.

Προχτες καναμε και το 3ο εμβολιο,μετρηθηκαμε και ειμαστε 7kg και 67,5εκ.Μονο στο πρωτο εμβολιο εκλαψε πολυ,στα αλλα δυο...κυρια

Σας ειπα και λιγα δικα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τις δουλειές και τον μικρο τωρα καταφερα να κάτσω ξεκινάω απο το προηγούμενο :geek: ποστακι μας

Δεν ξέρω γιατι φοβήθηκε στο σινεμα :roll::roll: μαλλον ειναι μικρούλα και ακομα κάποια πράγματα τα βλέπει και τα αντιλαμβάνεται πολυ διαφορετικά, εδω τις έχω παρει την Μαδαγασκαρη 2 σε DVD και επειδη δείχνει να κυνηγούν το λιοντάρι στην αρχη δεν θελει με τίποτα να το δει, ενω το 1 το έχω μάθει απ έξω ώρες ώρες το DVD δεν παίζει απο τις ατέλειωτες ώρες που εχει δουλεψει :lol::lol: .

Έλενα μαλλον του ειναι πιο εύκολο απο μπρουμυτα να γυρίσει γιατι όπως γυρίζει τον περνει πιο εύκολα με το βάρος και γυρίζει ανάσκελα ενω απο ανάσκελα πρέπει ο ίδιος να βάλει δύναμη και να γυρίσει ίσως σε κανα μήνα θα καταφέρει και ο Νικόλας μου. Έλενα πολυ σωστά όσα εγραψες στην Αμαλία το παν ειναι να μπορείς να καταλαβαίνεις τι ζητάει το μωρακι με το κλάμα, δεν σημαίνει ότι καθε φορα που κλαίει πειναει, μπορει να ειναι λερωμενος, μπορει να νυσταζει μπορει μπορει....

Μαρακι η Αννουλα ειναι κούκλα και η φωτογραφία στο προφίλ όλα τα λεφτά, μεγαλη κοκκετα θα γινει η μικρη :P στολισες και εσυ τέλεια!!!

Νανσυ αυτο που λες χαλάλι τα λεφτά αφου βλέπεις πρόοδο και εχει ξεμπλοκαρει η Σαντυ. Είδα και τις φωτο πολυ όμορφα ειναι όλα.

Λια τέλεια τα καδρακια πολυ πρωτότυπα!!! Το ματακι σας πως ειναι σημερα? και τα αλλα τι τέλεια που ειναι και εγω δεν τα ήξερα, χώρο να έχεις να φτιάξεις ολόκληρη πολιτεια :D

Αμαλία εγω θα σου πω υπομονη ειναι μικρουλης και ειναι δύσκολο να του αλλάξεις τις συνήθειες. Θελει προσπάθεια απο σένα θα παρει καιρό και να είσαι προετοιμασμένη ότι προκειμένου να αλλάξει κάτι θα κλαψει. Δεν μπορείς να τα αλλάξεις όλα μαζι και σίγουρα σε εχει συνδέσει με το στήθος ειναι η παρηγοριά του. Ομως σκέψου ότι πολυ σύντομα θα μπουν οι στερεες τροφές οπότε καποια γεύματα στήθους σιγα σιγα θα ελαττώνονται οπότε βλέπεις πως πανε τα πράγματα. Και να θυμάσαι ότι μεγαλώνει δεν θα ειναι παντα έτσι, υπομονη λοιπόν γιατι μαγικες λύσεις δεν υπάρχουν αρκεί να είσαι εσυ σίγουρη και έτοιμη για ότι θέλεις να του αλλάξεις και αυτο να το θυμάσαι όχι μονο για τωρα αλλα γενικά μεγαλώνοντας. Εγω κατάλαβα απο την μεγαλη μου ότι όσες φορές έπρεπε να πάμε ένα βήμα παραπέρα είτε αποθηλασμος ήταν αυτο είτε αλλαγή στο κρεβάτι είτε κόψιμο της πανας, της πιπιλας, του γάλακτος μέσα στη νύχτα έπρεπε εγω να είμαι αποφασισμένη ότι δεν θα γυρίσω πίσω.

Αντωνία και εσυ τα ιδια τραβάς απο τον Ανάσταση υπομονη όπως λες έχετε πολυ απαιτητικα αντρακια.

Βικακι και εγω έχω ακούσει ότι τα γενέθλια τα κανεις παντα μετα εγω σκέφτομαι να τις τα κάνω το επόμενο σαββατοκύριακο αλλα πάλι προβληματίζομαι γιατι ειναιπροπαραμονη Χριστουγέννων, καθημερινή δεν θέλω γιατι δουλεύουν κάποιοι γονείς και δεν θα μπορούν να έρθουν.

Αριαδνη τι έγινε με το δόντι ξεμπερδεψες με τα μεταμεσονυχτια ραντεβού?

Ναταλια περιμένουμε να δουμε τι θα σου πει και ο doctor εχει και ο δικο σου θέμα με τον φαγητο και τον υπνο :roll: το καθε ένα εχει το χουι του :roll::roll:

Και συνεχίζω με τον νέο μας ποστακι.....

Μπράβο στην Αννουλα μας που έκατσε στο πωπουδακι της, τι καλη που ειναι στο μπανακι της.

Κατερίνα καλώς να δεχθείς τα πεθερικά θα έχεις παρεουλα, για το αλλο τι να πω πάλι πρόβλημα σας έβγαλε δεν βοηθάει και ο καιρος :evil:

Tsevoula Καλώς μας ήρθες πάλι, είδες στρωσουν καθώς μεγαλώνουν.

Χριστινακι τι ευχάριστη έκπληξη που μας είπες τα νεα σου, όλα καλα να πηγαίνουν, το ξέρεις ότι σε σκεφτόμαστε και σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια εμεις και τα μπεμπακια μας.

Πρέπει να έγραψα πολλα, ο δικός μου ειναι λίγο γκρινιαρουλης σημερα όλο αγκαλια είμαστε ίσως επειδή μου κοιμήθηκε λίγο τωρα το πρωι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι παλι υγρασια;δεν υπαρχει πιο σπαστικο να σου βγαινουν τετοιες δουλειες στο σπιτι απο το πουθενα..

χτινακι χαιρομαι που ολα πανε καλα κ θα συνεχισουν να πηγαινουν!!!μπραβο που θα πατε εκδρομουλα!!κ μεις χαιρομαστε να σε εχουμε στην παρεα μας φτανει να μην μας βαριεσαι με αυτα που γραφουμε..

μπεμπουλα που εισαι;;

η εστε ακομα στους δικους της ειναι;

post-15592-13873939855456_thumb.jpg

post-15592-1387393985644_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα λαθος πατησα υποβολη,μου μιλαγε ο μπιλακος κ αφαιρεθηκα.

χριστινακι μου καθολου δε μας πρηζεις..ισα ισα που θελουμε να μαθαινουμε νεα σου κ χαιρομαστε που ολα πανε καλα!ολα ετσι θα ειναι κ η β επιπεδου πρωτα ο θεος,θα δεις ποσο γρηγορα θα περασει ο καιρος.. ;) λογικο να εχεις αγχος,αλλα ειμαι σιγουρη πως ολα θα ειναι οπως τα θες..

κοριτσια τελικα θα τα κανω η ανημερα τα γενεθλεια του δηλ 17 δεκεμβρη ημερα δευτερα,η τεταρτη.δηλ 19 του μηνα.βασικα δευτερα κανει μαθηματα αγγλικων ο αντρας μου που τον βοηθαει στη δουλεια του.απλα επειδη τα επιδοτει η δουλεια του δε κανει να λειπει κ αν η καθηγητρια συμφωνησει να τα ακνουν το μαθημα αλλη μερα τοτε θα του τα κανουμε ανημερα.μακαρι να γινει ετσι.

τελικα νανσουλα πηγε στη παλαμα κ του αρεσε του αντρα μου,μας ειπε καθημερινες δε παιρνει λεφτα για την αιθουσα ενω στο αιγαλεω μας ζηταγε 80 ευρω μονο για αιθουσα.θα δουμε κ εδω της γειτονιας μου δηλ εκει που θα πατε κ βλεπουμε.καλα δε θελω να το ψηριζω κ πολυ,δεν θα το αγορασουμε,αλλα λεμε.

οσο για σενα που θα τα κανετε τοτε που ειπες συμφωνω κ εγω ετσι θα εκανα.

κατερινακι ναι τα γενεθλεια των παιδιων μας ειναι λιγο δυσκολη ημερομηνια,περσυ αν θυμασαι επεσαν τελευταια κυριακη του χρονου κ δουλευα κ ετρεχα σαν τρελη να προλαβω.οσο για καθημερινη,εμενα ευτυχως οι φιλοι μας τυχαινει ετσι που ολοι μπορουν το απογευμα ομως.δηλ να τα κανω 7.30.

σημερα το μενου ειχε σπανακορυζο κ μου εφερε κ η πεθερα τελειους γιγαντες,αλλα εφαγα πολυ λιγο γιατι θα ανατιναχτει η μπεμπα απο σπανακι + φασολια.αχ ηταν τελεια πολυ νοστιμα,μακαρι να μπορουσα να ταφαω ολα.

χθες η επισκεψη που ηρθε μας εφερε ενα πολυ ωραιο σετακι απο mothercare κ του αντωνη μου ενα πουκαμισακι αλλα δε μου αρεσε πολυ.α κ μου εφεραν τελεια καλσον,πολυ ωραια ποιοτητα,δεν το ειχα σκεφτει τοσο καιρο οτι θα βρω εκει που ειχα λυσαξει οτι θελω καλσον.το απογευμα θα παμε να αλλαξω το πουκαμισακι του κ θελω πυτζαμες για τον αντωνη να παρω.

κατερινακι μου πολυ σπαστικο αυτο με την υγρασια.τα περασα κλ εγω αν θυμασαι με τη ντουλαπα της κρεβατοκαμαρας που διπλα εχω τη μπανιερα κ δεν μας ειχαν στοκαρει την μπανιερα κ ετσι περασε στη ντουλαπα.αστα.αλλα ευτυχως ως τωρα ολα καλα,καλα βεβαια πιο μικρης εκτασης δουλεια απο τη δικη σου.

μαρακι μου την κορη σου θελω να την φαω!!!ειναι πολυ γλυκα,κουκλιτσα σκετη το χρυσο μου!εκατσε κ στον κωλο ε;καλα η δικια σου ειναι ενα παιδακι που θα ηθελαν ολες οι μανουλες να εχουν! :D

ο καιρος πολυ με μελαγχολει βρε κοριτσια,πολυ μουνταδα εξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσεβουλα καλως μας ξαναρθες!!Μια χαρα ειναι το μωρακι σου!!Σε κουραζει γενικα??Με τον υπνο πως τα πατε???(κανω ερευνα! :lol: )

Κοριτσια δεν ειναι οτι δεν εχω αποκωδικοποιησει τι θελει ο μικρος.Δεν ειχα τετοιο προβλημα ποτε,ξερω τι θελει καθε φορα και ξερω πως οταν κανει ετσι ειναι απο νυστα και κουραση αλλα θελει συγκεκριμενους τροπους να κοιμηθει.

Ελενα ξεχασα να σου πω,δεν ειναι πρωτη φορα που τον κοιμιζει ο αντρας στην αγκαλια.Απο νεογεννητο τον κοιμιζει ετσι.Το θεμα ειναι οτι μετα ξυπναει συνεχεια και θελει τα γνωστα.Εχει αρχισει και φωναζει πολυ δυνατα με νευρα σφιγγεται και βραχνιαζει μεχρι να του τελειωσει η ανασα.Πεισμα δηλαδη.Και πριν που ηθελε να κοιμηθει ετσι εκανε..Αλλα αποφευγω να του δωσω στηθος.Σημερα του εδωσα μονο στις 8 περιπου,στις 11 ,και στις 2 το μεσημερι.Που δεν το ζητησε ομως,αλλα προσπαθω να τον ταιζω καθε 3 ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!

τωρα τελειωσα μαθηματα και ειμαι πτωμα!καθε παρασκευη εχω απο τις 11.30 και τελειωνω νωρις το απογευμα!

τσεβουλα καλως ηρθες παλι!!

κοριτσια κουφαθηκα χθες το βραδυ!χθες ηταν η πρωτη μερα που φαγαμε καροτο και πατατα μεσημεριανο!!!!!και το αποτελεσμα ..η βαλερια κοιμηθηκε απο τις 9 το βραδυ (οπως συνηθως) και ξυπνησε 7.00 ως συνηθως. με τη διαφορα ομως οτι δεν ξυπνησε ουτε μια φοραααααααααααααα!(ως τωρα ξυπνουσαμε μια φορα τρωγαμε κ ξανακοιμομασταν)!!!δεν το πιστευω!μακαρι αν επαναληφθει!!!!!!!!!

αλεκα το ονομα μας ειναι βαλερια!!!!!!!!1

λιλακι επαθα πλακα με τα χριστουγεννιατικα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...