Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Ρε Γιωτούλα ... :( περαστικά και γρήγορα καλή μου!

Τι ταλαιπωρία...

Θα είσαι Πύργο τα Χριστούγεννα ή θα πας Αθήνα? Θα βρεθούμε λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαγδα οχι η Μισο δε μου αρεσει...

οπως δε μου αρεσει και ενα φυκοπαρασκευασμα που τρωνε..

αλλα γεννικα μου αρεσει σανκουζινα..ειναι κοντα στα γουστα μου..προ γαμου..

Καλε εννωειτε πως καμια σχεση ο εδω σολωμος..με τον εκει σολωμο...

μου εχει φερει μια ξαδελφη μου απο σουηδια..και οταν ημουν σουιδια και φιλανδια τα ψαρια- σολωμους- που ετρωγα εκει..ηταν αλλη φαση..

φυσικα δενε χουν δικα μασ ψαρια που τα θεορω πολυ ποιο νοστιμα..οπως κουτσομουρες σαρδελες..ουτε τα δικα μασ θραψαλα και χταποδια..

εθιπαμε η διατροφη καθε λαου εχει σχεση με γωογραφικα κρητηρια..την χερσεα και θαλασσια χλωριδα και πανιδα..

δενπεριμενω καποιον Βικινγκ να κατανοησει το γευστικο παραλλιλημα του ελληνα στη θεα της γαρδουμπασ η του αρνιου στη σουβλα..

χαχαχ..

Ρε συ..το χαβιαρι εχει πολλες βιταμινες...ειναι λογικο..απο καπου πρεπει να τις παιρνουν..

Παντως καμια σχεση με το Ρωσικο χαβιαρι..ειπαμε..πρεπει να ξες να το αγραζεις...

ο Ζαν δοκιμασε..οταν ηταν η Βικυ πηρα ενα Βαζακι..και του αρσε..ο φοφος ειανι ο κλασσικος ποντιος..μοιαζει του μπαμπα του..ουτε να το φτυσει..

ο ΖΑν ειανι δικο μου παιδι..τελειωσε...

χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης σχετικά με τα ταξίδια... μου αρέσει να βλέπω τις φυσικές ομορφιές κάθε χώρας και τη ζωή στην επαρχία. Οι πολέις δε με συγκινούν καθόλου... μα καθόλου όμως .

Δηλαδή Νέα Υόρκη που λέτε ας πούμε δε μου κάνει καμία εντύπωση...να δεις τι στη Ν Υόρκη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δενπεριμενω καποιον Βικινγκ να κατανοησει το γευστικο παραλλιλημα του ελληνα στη θεα της γαρδουμπασ η του αρνιου στη σουβλα..

:lol::lol::lol:

Ναι είναι τελείως διαφορετικά τα ψάρια τους. Το καλό είναι ότι είναι μεγάλα και δε σου βγαίνει η πίστη να βγάλεις τα κόκκαλα για να τα φας :mrgreen: Φχαριστιέσαι ψαχνό :D

Όμως άλλη νοστιμιά έχουν οι τσιπούρες, τα μπαρμπουνάκια μμμμμμμμ!

Και όλα τα μικρούλια μαρίδα, γαυράκι τηγανητά!!!

Του Ο του φαίνεται πολύ περίεργο που τρώμε αυτά τα μικρά με τα κοκκαλάκια... δεν του αρέσουν καθόλου.

Μπράβο ο Ζαν - και ρώσικο χαβιάρι! Η Μαρκέλλα είναι πιο δεκτική στις ελληνικές γεύσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε οταν εισαι σπιτι συνεχεια τρως;;;πωπω...εφαγα το πρωι 2 φετουλες ψωμι με μπεσελ κ μελι, μετα 2 αβγα βραστα, ενα μελομακαρονο κ εναν κουραμπιε.....ααααααααααα....γουρουνα....χαχχα

Μαγδουλι μου.......ποτε ερχεστε ελλαδα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε οταν εισαι σπιτι συνεχεια τρως;;;πωπω...εφαγα το πρωι 2 φετουλες ψωμι με μπεσελ κ μελι, μετα 2 αβγα βραστα, ενα μελομακαρονο κ εναν κουραμπιε.....ααααααααααα....γουρουνα....χαχχα

Μαγδουλι μου.......ποτε ερχεστε ελλαδα;;;

pvw ta ebala τα 5 κιλα σε 2 μηνες νομιζεςι????????????????? :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελομακάρονα =p~=p~=p~ κουραμπιέδες =p~=p~=p~

κι είπα στη μαμά μου να μη μου στείλει φέτος γιατί κάνω διατροφή...

Φάε παιδί μου εσύ! Είσαι και γκαστρωμένη :P

Ερχόμαστε 20 Δεκέμβρη και θα μείνουμε μέχρι 5 Γενάρη :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((

θέλω να φύγωωωωωω

να πάμε αλλού

δε μπορώ άλλο τη μιζέρια της Ελλάδας!!!

Έχω πάθει κορεσμό

Δε μπορώ άλλη αβεβαιότητα, άγχος και γκρίνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα τα χριστουγεννιάτικα γλυκά, κουραμπιέδες, μελομακ. κ.λπ, δεν μου αρέσουν καθόλου!!! :roll:

για αυτό και δεν φτιάχνω!!! :roll::roll:

πήγαμε πάλι στην χριστ. αγορά, έχουν και χριστ. τραγουδάκια, ......πάνε και τα σχολεία και τραγουδάνε...πολύ ωραία ατμόσφαιρα.....αγοράσαμε και βάφλα για τον Λ. από το στάντ του σχολείου του!!! ;)

Γωγώ όχι ρε δεν τρως συνέχεια αν είσαι σπίτι.....φαντάσου να έτρωγα διαρκώς :P

εμένα το χαβιάρι :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

ενώ ο άντρας μου τρελαίνεται :?

ρε Μαρία, εσύ άλλα μας έλεγες πριν :?:lol::lol::lol::lol::lol:

καλέ στην ΝΥ πας για τα μαγαζιά και την πολυκοσμία, την βαβούρα :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ πάω να μαγειρέψω.....πείτε μου τι να κάνω να ξε-βαρεθώ???? :roll::roll:

α! δεν σας ρώτησα: εσείς βρίσκετε χρήματα στο δρόμο? :D

εγώ βρίσκω....μιλάμε για λεπτά οκ?.....πολύ συχνά βρίσκω 1,2, 50, 10, λεπτά!!! :D

και μια φορά είμασταν σε ένα πάρκινγκ και πάει ο άντρας μου να πληρώσει και κοιτάζω κάτω και βρήκα 1ε!!! :D:D:D

αυτά δεν τα ξοδεύω, τα βάζω στην άκρη!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλιά ναι

είχαμε βρει με το Γ κάτω πάνω από 300 ευρώ είχαμε την Ι στο καρότσι και βγήκαμε βόλτα

και εγώ μια φορά βρήκα κάπου στα 250 όταν ήμουν στην Κρήτη διακοπές και με αυτά τα χρήματα παρέτεινα τις διακοπές μου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σας διαβασα,,,

λοιπον να μπω στο ψητο γτ καθομαι σε αναμμενα καρβουνα...εγω τρομερο αγχος απο χθες

παντα ειχα σταθερο κυκλο..μετα τη 2 γεννα που ειχα θεμα με το θυροειδη δε εχω σταθερο..μια 26 μια 28 αντε μεχρι 30..

τωρα ειμαιστις 32 κ ακομα..

εχω σκασει...κ μεις τοσα χρονια με τη μεθοδο τη γωγως ειμαστε..

αχ αυτο που κοροιδευα θα λουστω...

τωρα θα με πειτε 3 δε ηθελες?ναι ηθελα αλλα οχι ακομα..βλεποντας..τεστ δε θελω ακομα να κανω..

ελπιζω να μου ερθει...

αλλα ποτε? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρα μου!!! Με το καλό!!! :D:D:D:D:D

Κάνε τεστ!

Αχ μακάρι να είσαι ;)

Ότι και να είναι όλα μια χαρά θα πάνε

Μην αγχώνεσαι :D:D:D:D

έεελα τα 3α λέμε να παίρνουνε σειρά :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααα.......μωρηηηηη εγκυος;;;;παμε για την κορη;;;;;αχχχχ μακαριιιιιι..μην ειμαι μονη μου....μιυ αρεσει που καμια δεν ηθελε τριτο κ σιγα σιγα...χαχαχαχα....

Μαρρρριιιιιιααααααα εεεεεεελλλλααα βαλε μπρος κι εσυ...που λεει κ η νστσσα....χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηηηηηη :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μαρία :lol::lol::lol::lol: με το κολαγόνο σου :lol::lol::lol:

ρε συ τόσα χρήματα εγώ θα τα έδινα στην αστυνομία! :?

πάω να πάρω την Ρ. από τον παιδικό και την βλέπω στο πλάι του στόματός της να έχει κάτι....της λέω τι έφαγες εκτός του ψωμιού που σου έβαλα? μου λέει "είχαν 2 κοριτσάκια γενέθλια και είχαν φέρει πατάτες τηγανητές και λουκάνικα και ζήτησα κέτσαπ" :? ......οπότε Αναστ. τι τυροπιτάκια μου λες και λαχανικά? :roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!! :D:D

ζωιτσα!!!μια μερα εμεινε!! :D:D:D αντε..μετραμε αντιστροφα ωρες!! :D:D

γνωμη μου..κρατησου σημερα κ κανεις αυριο χοριακη μια κ καλη!! ;):):)

αχ εχω αγωνίαααααααααααααααααααα!!

θου!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω ειμαι σιγουρη οτι κατα βαθος θες παρα πολυ τριτο τωρα..κ αν τελικα αποδειχθεις εγκυουλα..ειμαι σιγουρη οτι θα πανηγυριζεις χαζουλα!!! :D:D:D8-)8-)8-)8-)8-)8-)

οοοοοοοοοοοοοοοοοχι τεστ!μετα απο ο,τι επαθε η γωγω...χοριακη κ μονο χοριακη!περιμενε λιγο ακομη κ δευτερα κανεις μια,ε; ;)

γιωτα..περαστικα σας :(:(

γρηγορα ολα να περασουν κ να ειναι μονο μια ασχημη αναμνηση :(:(

μαρια ασε το κολλαγονο καλε!τωρα βεβαια το αγορασες....αντε βαλτο κ μολις τελειωσει ξεκινα κ εσυ ...προσπαθειες! :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

εμενα μου αρεσουν ολα τα ψαρια!αλλα οχι το σουσι..δεν εχω φαει..αλλα δε νομιζω να ειναι του γουστου μου...εγω θελω ζεστο ψαρακι με λαδολενονακι να βουταω κ ψωμακι...μιαμ μιαμ!! :D:D:D

σας χαιρετω!

μπάαααααααααααααααααααααιιιι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλίτσαααααα!

Άντε ρε με το καλό :D

Ωραία μέθοδο ακολουθείτε όλες :lol: αφού βλέπετε...δεν πιάνει :mrgreen:

Έχουμε σήμερα το Χριστουγεννιάτικο τραπέζι του τμήματος σε ένα ξενοδοχείο. Βαριέμαι λίγο, αλλά θα στολιστώ και θα πάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

Θουλη.....μακαρι να σου συμβει οτι θες...ευχομαι το καλυτερο!

αχ αν αρχισουν τα 3α....

τζιφος η μεθοδος του τραβηγματος....

Μαρια...και εγω θελω να φυγω απο εδω!

δεν αντεχω αλλο την μιζερια...

στον νοσ. ολο απολυσεις ακους....

εεεεεε αι σιχτιρ αν με απολυσουν με απελυσαν...κουραστικα ολα αυτα τα χρονια...

εεεεεεεε ας το κλεισουν και μετα να τους παρους σπιτι τους...

αλλα κανεις του δεν ηρθε να δει τις συνθηκες....

αλλα δυστηχως και εμεις προκαλουμε με αυτα που κανουμε!

θελω ταξιδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι............

θελω να παω καπου ....να φυγω...

κουμπαρα να ερθω??????????

μονη!

Ζωη?

ελα πες....

εκανες τιποτα?

Παναγιωτα....περιμενουμε τη ΓΩγω να παρει αδεια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...