Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Μετά από αυτή τη φωτογραφία είπα ότι το χρειάζομαι :lol::lol::lol::lol::lol:

Κοιτάξτε ρυτίδα στο μάτι ρε :o

Σοβαρά τώρα- περισσότερο για τη μαμά μου το πήρα που άρχισε να έχει θέμα με αρθρίτιδα και τέτοια, πόνο στα γόνατα, στα δάχτυλα κι έτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κουκλες!

Σισσυ μου υπομονη!και τα κλαμματακια μεσα στο πλανο ειναι....λεχωνα εισαι αλλωστε!σ'αγαπαμε πολυ κ ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις!!!

Μαρια αν κανει δουλεια το κολααγονο πες!

Αργυρω μεγεια το ελκυθρο!χαχχα

Φρανιτα τελειαααα!οτι θελεις θα κανουμε!κοιτα στο ιντερνετ το cityhotel που ειναι και "πρασινο"!!!

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε όχι να γίνω και το πειραματόζωο σας :o:lol::lol::lol::lol:

Να αγοράσετε κυρίες μου

Εγώ δεν θα πω τιποτε :-$

Εσείς να θυμάστε την παραπάνω φώτο και μετά θα δείτε μια άλλη "Μαρία" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Φραν..κουκλι ο Σεμπινι…τι παιδι…

Καλε σηγα…που δε θα εβρισκες αντρα…

Προσωπικα οσους αντρες ξερω- ο δικο ςμου αποτελει εξαιρεση…χεστηκαν και γι ατηνακαταστασια και για όλα…αλλα τους ενδιαφερουν.

Μαρθα τσακισου να πας τωρα ρε..

Ο Φο ειχαν 2 φορε κρουσμα..τη μια το περασανε και οι δυο στο ντουκου..τη δευτερη εβγαλε κατι σπυρια στο ποδι και κατω από τη μιτι..αλαλ η παιδιατρο ςμας ειπε πως δεν ειανι κοξακι…

Γωγω συγκεντρωσουν..γιατι ρε είναι γυφτια…πας καλα…σηγα μη δωσεις και αναφορα στον παιδιατρο…πες του την αληθεια..πως σεκαλυπτει το ταμειο σου και τελος..

Καλα σε κανουν και σε βριζουν..Ψωναρα ε Ψωναρα..

Πας καλα ρε;;;;;;;

Και εγωθα σε εβριζα

Εγω αν μπορουσα να κανω τα εμβολια στο ΙΚΑ..να κλεινω ραντευου δηλαδη λογικε ςωρες..θα τα εκανα εκει..σηγα..

Αλλα απογευμα δενε χουν ραντευου στα κεντρα μανας και παιδιαου..και ακομα και εανκλεισεις το πρωτο ραντευου που είναι 7:50..ο γιατρος εμφανιζετε κατά τις 9..και οι νοσκομες που ειχαν εκει δεν κανουν εμβολια..περιμενουν τον γιατρο..

Δενε χω τετοι απολυτελεια..θα πρεπει γι ακαθε εμβολιο να παιρνω αδεια παο το γραφειο..και είναι και το θεμα πως μια δεν εχουν εμβολια..μια εχουν απεργιες..κλαφτα..

Όταν το ξεκινης αμε τον φοφο…ειχα τοσο πολύ αγανακτησει..που τοςυτ διαολοστειλα

Κουμπαρουλα να πας και να μου πεις εντυπωσεις..με ενδιαφερει πολύ..

Φιλακαι πολλα

Νατασααα..εγω μαζι σου ρε…

Απλα που και που λασκαρω τα λουρια..

Άλλο όμως να γινετ εκατι συστηματικα..και άλλο αραια και που…

Ζωιτσα…Αυριο είναι η μεγαλη μερα!!!

Τασιααααα…χαχαχ..μεχρι και η δασκαλα του ςκαταλαβε

Μαρια ηαλλαξε μεικ απ..το μακιγιαζ φταιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν εγω θα σου προτεινα το Mediterranean palace..ειναι κεντρο στην πυλη του Λιμανιου..εκολα προσβασημο..πολυ κοντα στο σταθμο..πολυ κοντα στη Παραλια πολύ κοντα σ εολα στο κεντρο…

Εάν τωρα θελεια κατι ακομα πιο κεντρικο…φυσικα το Electra Palace… η το excelsior..το ένα είναι Αριστοτελους..το άλλο Κομνηνων…μες αστην αγορα..

Μιλαμε για 5αρια

Αν θες 4αρι το city θεωρω ότι είναι το πιο αξιοπρεπες στο κεντρο…

Όταν εχουμε ελεγχο εκει τους βαζουμε..

Και αυτό πολύ καλο..η το Luxemburg.αλλα είναι boutique και εχει λιγο μικρα δοματια..και στην τιμη του Luxemburg που ουσιαστηκα είναι 3αρι…μενεις στο Mediterranean

Το Daios που είναι στην Παραλια..εμενα προσωπικα δε μου πολυαρεσει..αλλα είναι και αυτό σε πολύ καλο σημειο..βεβαια χρεωνουν εξτρα τα δοματια με Θεα στο Θερμαικο και η από πισω Θεα τους είναι τραγικη…

Αν θες πες μου γιατι σε Mediterranean και excelsior εχω corporate rates..εσεις θα το πληρωσετε παλη απευθειας αλλα θα είναι άλλη η τιμη…

Γιουπιιι..θα σε δωωωωωω!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν το άκουσα πουθενά, απλά ρωτάω.....με ρώτησε ο γαμπρός μου μήπως και ξέρω κάτι σχετικό εδώ....αλλά δεν ξέρω..... :?

Μαρία δλδ αναζοωγονεί τα κύτταρα? :roll:

και θα εξαφανιστούν οι ρυτίδες? :?

ρε συ το πόδι της χήνας όλοι το έχουν....εσύ εισαι και ξανθιά και φαίνεται ακόμη πιο πολύ!!! ;)

μια χαρά είσαι.....εμένα δεν με πειράζουν οι ρυτίδες καμμιά φορα είναι και γοητεία!!! ;)

Φρανίτα εδώ να πας!!! :D

http://www.mediterranean-palace.gr/index.jsp?extLang=

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία όταν καθηστερουμε να επιστρεψουμε βιβλία στην βιβλιοθήκη πληρώνουμε κατι? Αν ναι πόσο?

Αργυρώ δε ξέρω τι συμβαίνει σε άλλες βιβλιοθήκες,

αλλά στη δική μας (του ΤΕΙ) έχεις ποινή. Δε μπορείς να ξαναδανειστείς για κάποιο διάστημα. Πχ 15 μέρες ή 1 μήνα νομίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα το διάβασα, Μαρία το πιστεύεις? :?

έχω τις αμφιβολίες μου, αν ήταν έτσι όλος ο κόσμος θα είχε πάρει και κανείς δεν θα είχε ρυτίδες ή δεν θα γερνούσε!!! :? χμμμμμμμ :-?:-?:-?:-? τα ψιλοφοβάμαι αυτά!!!.....αλλά L-)L-)L-)L-) όπως προείπαν η Αφρο και η Αναστ. δοκίμασέ το εσύ και μετά..... :lol::lol::lol::lol:

ένα μπουκάλι φτάνει? ή θα πρέπει να το παίρνεις για πάντα? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ δε ξέρω τι συμβαίνει σε άλλες βιβλιοθήκες,

αλλά στη δική μας (του ΤΕΙ) έχεις ποινή. Δε μπορείς να ξαναδανειστείς για κάποιο διάστημα. Πχ 15 μέρες ή 1 μήνα νομίζω

:lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο εννοείς!!! :mrgreen::mrgreen:

και εδώ σε ένα πανεπιστήμιο αν δεν το φέρεις στην ώρα σου δεν σου ξαναδανείζουν!!!

επίσης αν δανειστείς παραπάνω από όσα προβλέπεται πάλι δεν σου δανείζουν!!! :roll:

δεν θυμάμαι στην δημοτική βιβλιοθήη της Λάρισας....είχα δανειστεί όταν ήμουν στο ΕΑΠ!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξέρω σε φαρμακοποιό που ρώτησε μια φίλη μου της είπε ότι όσοι το έχουν πάρει μια φορά συνεχίζουν και το αγοράζουν..

βρε ας το πάρει η μαμά μου και άμα δει διαφορά το ξαναπέρνουμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Αφρο δεν έχει σάιτ η βιβλιοθήκη? σίγουρα θα λέει!!! ;)

λοιπόν πάω να βάλω το κραγιονάκι μου και φέυγω να συναντήσω την Γιαπωνέζα για καφέ!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

δε νπρολαβαινω σημερα παλι μονη ειμαι αλλα μπηκα να πω τη ναφρεο πως παντα καθυστερημενα ταγυριζω ποτε δεν πληρωνω κατι ουτε μου λενε :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω :oops:

Κι εμεις για αλλο ενα βραδυ ξυπνησε ο μικρος κατουρημενος θελοντας γαλα :evil:

Μηπως θελουμε μεγαλυτερο παμπερ :o

Κατα τα αλλα σκουπισα απλωσα σιδερωσα εστρωσα κρεβατια καθαρισα τουαλετες...

Μα ποια ειμαι ;) Φτου μου :roll:

Θα σας διαβασω και θα σχολιασω μετα.

Γλυκια καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Καλημέρα! :twisted:

Το βραδυ αυτό ήταν πολύ διαφορετικο. Κοιμηθήκαμε επιτέλους!! :D:D:D:D:D:D:D

Θήλασε η μικρή και δεν πονούσα τόσο τελικα, τώρα το πρωί ξαναθήλασα και πάλι ήταν πιο ανεκτός ο πόνος.

Θα δουμε... :roll::roll::roll::roll:

Βεβαια τα νεύρα τα έχω τώρα με την παιδίατρο, η οποία "είδε" το στηθος μου και έκρινε Οτι δεν έχω αρκετο γαλα και να δωσω συμπλήρωμα για δοκιμή!!!!! :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Επίσης να κάνουμε όλοι το εμβολιο της γρίπης. Ναι και η Χ!!! :roll:

Ακούω!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Πείτε μου γιατί μου την έδωσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι περηφανη που σας διαβασα ολες!Και φτιαχνω καο παζλ!

Σισσιω ξερεις οτι ολες εδω μεσα τα εχουμε περασει και σε καταλαβαινουμε...

Θα περασει και το ξερεις...Καλο κουραγιο!

Για το εμβολιο εμας δεν μας εχει πει κατι!Καλα για το γαλα στο στηθος εχουμε βαρεθει να τα ακουμε!

Νατασσουλα τι κουκλα που εγινε η κορη σου!

Βρε κοριτσια η καθεμια κανει οτι βρισκει πιο σωστο για το παιδι της

και για εκεινη.Αλιμονο αν καναμε ολες τα ιδια.(μωρε τι εξυπνη που ειμαι) :oops:

Γιωτα να πας να κανεις το εμβολιο δημοσια και αν αρρωστησουν τα παιδια να πας ιδιωτικα!ΦΙλακια!

Αργη Χρυσα Μαρια Θουλαρα Βικυ Βενετια Αφρο και σε ολες φιλακια τα λεμε το μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα όχι δεν ανηκουμε σε ευπαθη ομάδα! :roll:

Φυσικα και φλερταρω με την ιδεα να αλλαξω γιατρο. Με στεναχωρησε... τη θεωρύσα καλή! :twisted:

Μα να μου πει τέτιες μαλακιες για τον θηλασμό. Να ταϊζω κλασσσικα καθε 3 ώρες και απο τα δυο στηθη... εχουν αποστηθίσει μια μαλακία και τη λένε όλοι τους!

Και μετα φταίνει οι γυναικες που δεν θηλάζουν!!! :twisted::twisted::twisted:

Πειτε ρε κορίτσια!

Εβαλα και τικερακι θηλασμου απο τα νεύρα μου, ενώ δεν ήθελα να το βάλω!!! :oops::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re sisio!!!!!!εννοειται αλλη εκτος και εαν την αγνοεις σε οτι αφορα τον θηλασμο..αλλα νομιζω παντα κουσουρια θα σου βρισκει..αμ εινα ιτοσο νωρις ακομα.. :?:?

καλε βαλε καμια φωτο καλεεεεεεεεεεεεεεε :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποντικομαρακι μουυυυυ

τα φιλια μου....

α ρε Θεα καλη!!!!

Σισσυ εχεις δικιο..τι να πω...

εσυ τη δουλεια ξες τωρα...χαχαχα..

Κοιτα..εμας περιση και προπερση του Φο του εκανε εμβολιο γρηπης..ΑΛΛΑ..αιτιολογιμενα..επειδη εχει αδυναμο αναπνευστηκο, εχει προδιαθεση για ασθμα κλπ κλπ κλπ...

ουτε εμε ςκαναμε κανενα εμβολιο ουτε για τον ζαν ειπε να του κανουμε τιποτα...

βασικα..κοιτα..εχω καταλαβει το εξης..

οι περισσοτεροι παιδιατροι ενημερωνονται απο τους ιατρικους επισκεπτες...η απο τις ιδιες της εταιριες. συμμετεχοντασ ε ημεριδες που διοργανωνουν..

γι'αυτο και ουσιατσηκα παπαγαλιζουν οτι τους λενε οι φαρμακευτηκες και οι γαλακτοβιομηχανιες..

Ελαχιστοι..πολυ ελαχισοι γιατροι, ειναι εκεινοι που θα κατσουν να μελετησουν καποια θεματα...να σκεφτουν..να ψαξουν και να ενημερωθουν...

και αυτο το λεω για ολες τις ειδηκοτητες..

δυστυχως..

και οσοι νεοι εχουν ορεξη να δουλεψεουν και να προσφερουν και να "σπουδασουν" την ιατρικη...την κνουν με ελαφτα πηδηματακια απο αυτη τη χωρα...

επειδη εδω ετσι δουλευει το συσυτηαμ..και εμεις δυστυχως χανουμε τ ακαλυτερα μυαλα μασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χτυπάει το κινητό μου πριν καμια ώρα και ακούω τη Σίσσυ "σε πήρα να στα πω για να ξεσπάσω...Έχω κάααατι νεύρα...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Ήρθε η παιδίατρος" μου λέει και της απαντώ..."Και σου είπε να δώσεις συμπλήρωμα γιατί η μικρή δεν έχει πάρει βάρος..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μου λέει "ναι, έτσι μου είπε χωρίς καν να τη ζυγίσει..Είδε το στηθος μου και δεν είναι πρησμένο..." και της λέω "και συμπέρανε ότι δεν έχεις γάλα..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κλασικά εικονογραφημέναααα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσιώωωωωω welcome to the reality.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ξέρω τι να σου πω...Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πρέπει να δώσεις συμπλήρωμα... 8-)8-)8-)

Για το εμβόλιο, μην το κάνεις...Δεν είναι η πρώτη χρονιά της Χαριλίνας στον παιδικό.... ;););) Αν πλένετε καλά χέρια και ακολουθείτε τους βασικούς κανονες υγιεινής (που τους ακολουθείτε) δε χρειάζεται... :roll::roll::roll:

Εγώ δεν έχω κάνει στα κοριτσια ούτε πρόκειται να κάνω.... :twisted::twisted: Και ήταν και σε έξαρση η γρίπη Η1Ν1... :?:?:?:?:?

Εμένα τουλάχιστον ο παιδίατρος είναι άσχετος με το θηλασμό, αλλά δε μου έχει πει ποτέ τίποτα.. :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια είσαι τρελή...... @-)@-)@-)@-)@-)@-)@-) Μα έδωσες 50 ευρώ για κολλαγόνο;;;; ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( Μα δεν τα λυπάσαι.... :roll::roll::roll: Να στερείσαι άλλα πράγματα για να αγοράζεις τέτοιες βλακείες;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Μωρή είσαι κούκλα...Και σου πάνε οι ρυτίδες... :x:x:x:x

Σε βλέπω σε 20 χρόνια να είσαι σαν την Αγγελοπούλου...Η παλιά αφεντικίνα μου, η γνωστή....Σαν μούμια από τις πλαστικές.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης ρε σούργελο αντί να ευχεσαι να σου κάτσει ένα τζόκερ, ζητάς τα προϊόντα της Kerastase;;;; :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Ε, δεν υπάρχεις.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Αναστασία στην τρίτη δημοτικού στο χριστουγεννιατικο σκετς του σχολείου είχα ντυθεί ΕΓΩ Παναγία... :crazy::crazy::crazy:8-}8-}8-}8-}8-} Γι'αυτό τώρα την τιμώ και την αναφέρω συχνά... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: Πλακίτσα... 8-}8-}8-} 'Ήμουν από τις πιο όμορφες Παναγίες... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Είχε κάνει η μάνα μου μια μεγάλη κορνίζα και μια φορά που είχαμε μαλώσει και ήμουν πιο μεγάλη πήγα και την έσκισα και την έκανα χίλια κομματάκια... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι μου θύμισες τώρα... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Επίσης, ο Ιωσήφ μου ήταν ένας gay... :lol::lol::lol::lol::lol:

Φραν τελικά θα πας πάνω ε;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι ωραία...Ζηλεύω.... :(:( Να περάσετε τέλεια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσα εμάς το ταμείο είναι σαν πολυιατρείο αλλά καμία σχέση με ΙΚΑ κλπ....Παίρνεις κλείνεις το ραντεβού σου, ούτε ουρές ούτε τπτ....Στον παιδίατρο πας, σε βλέπει, σε μετράει, σου κάνει τα εμβόλια και τέλος... ;););););) Αφήστε που ο χώρος είναι απίστευτος για τα παιδιά...Σαν παιδικός σταθμός... 8-)8-) Και παιδίατρος είναι κάθε μέρα 2-7...Και είναι και γλυκός άνθρωπος...Το μεγάλο μείον του ότι δίνει με το παραμικρό αντιβίωση.... :twisted::twisted::twisted:

Ποντικομαράκι τρελή νοικοκυρά... :mrgreen::mrgreen: Δε δουλεύεις ε;;; :roll::roll:

Ρε Αφρο δε θα σε δούμε καθολου ρε γμτ;;; :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...