Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ante re h zvh einai mikrh ρε για να μαλωνουμε τα παιδια μας για το που θα φανε το κριτσινι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγω το φιλοσοφισα(και το σκοτωσα :lol::lol::lol: )

καλη καρδια και ηρεμια στο σπιτι..αν ειαν ιευτυχισμενο να φαει το τσουρεκακι στο δωματι οτου ας το φαει...θα ηθελα το μεσημεριανο στο τραπεζι αλλα..τεσπα αλλο θεμα..ασε που και εμενα μου αρεσει να τρωω στη ντηλεοραση.. :roll:

μην σε δω μαρη να ξαναταισεις τιποτα στο σπιτι μου..στο τραπεζι θα σας βαζω :lol::lol::lol::lol:

οσο για τις κοτες :lol::lol::lol::lol: να μην αφησεις να τρωει εκει αυγο :lol::lol::lol::lol:

αι γειασου χρυσα και εγω ετσι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άρα εγώ, η Θούλη και ο Ο είμαστε ίδιοι όσον αφορά τα ψίχουλα!!! :lol::lol::lol::lol:

δεν μπορώ με τίποτα να βλέπω ψίχουλα και τρίχες κάτω!!! :o:o:o

όλο με ένα σκουπάκι στο χέρι είμαι.....και ναι δεν είμαι σαν την Παναγιώτα ή την Σισσιώ....είμαι φυσιολογική!!! :lol::lol:

εν τω μεταξύ εγώ κρυφά μπορεί να φάω κάτι στον καναπέ :lol::lol::lol:

αλλά L-)L-)L-)L-) προσέχω! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ και 50λεπτά περίπου δεν άκουσα τα παιδιά καθόλου!!! :o:o:o

πάω και πάνω και τι να δω?! η Ρ. στο δωμάτιό της με κλειστή πόρτα, ασχολείται με κάτι, τι δεν ξέρω και ο Λ. στο δικό του με ένα λαπτοπ που έχει!!! :o:o:D:D χωριστά ούτε που μιλάνε!!! :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αργυρω ο Ο δεν τον παιρνει να μιλαει γαι τριχες..

καθοτι μαδαει..

και ειδικα εν ακαλοκαιρι μαδουμε πολυ....ολο το μπανιο ηταν μεσα στις τριχες..

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πας καλά;;;;; :shock::shock: Γιατί μου λες ότι ο Παντελής είναι 2 χρονών;;;;; :shock::shock::shock: Τι είπα;;;;; :roll::roll::roll:

Θου κι εγώ τις βάζω συνήθως ενναλάξ στο καρεκλάκι να φάνε μπισκότα, κουλούρια κλπ.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Δεν μπορώ να μου γεμίζουν τον τόπο ψίχουλα... :twisted::twisted::twisted: Και όταν τις αφήνω το κάνουν μπουρδέλο το σπίτι... :twisted::twisted::twisted: Η αν δεν κάθονται, τις βάζω στον καναπέ καθισμένες να πέσουν τα ψίχουλα στο ριχτάρι και να το τινάξω μετά... :roll::roll::roll::roll::roll: Καλά τα ΣΚ που είμαι όλη μέρα σπίτι παίζει στο καθιστικό να βάζω 3-4 φορές σκούπα... :shock::shock::shock::shock::shock: 2 στανταρ...Ανάλογα με το τι υπάρχει κάτω βάζω και περισσότερες... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Χρύσα κι εγώ τρώω στον καναπε, αλλά έχω πιάτο από κάτω και προσέχω...Δεν λερώνω.... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια!!

τί κανετε;

γυρισα απο σχολειο,προλαβα τραπεζα.πληρωθηκα,πληρωσα πιστωτικη κ πηγα κ σ.μ.! :D:D

ειχα πεντάωρο,αλλα το συγκεκριμενο της τεταρτης το εχω αποκρυψει απο πεθερα γιανα προλαβαινω να κανω καποιες δουλειες μου! :oops::oops::oops::oops:

γυριζοντας βρηκα κ την εντολη για πληρωμη διδακτρων παιδικου σταθμου,αξιωθηκε να την ετοιμασει ο δημος..οποτε αλλα 360ε πρεπει να βρεθουν λιαν συντομως..μαζεμενες δοσεις...εε..κ ελεγα τί θα κανω το καταπληκτικο τελευταιο δωρο χριστουγεννων! :lol::lol::lol:8-)

κ εγω απο το διατροφικο προγραμμα παιδικου ειμαι υπερ ευχαριστημενη..μακαρι οντως κ εγω να ακολουθουσα κατι παρομοιο σπιτι,οπως λεει κ η αφρο! ;)

επισης...αισθανομαι εντελως αχρηστη ρε σεις..

εγω αφηνω τον γιωργο να τρωει παντου κ κανονικο φαγητο τον ταιζω ακομη εγω..δε του εχω μαθει να τρωει μονος :oops::oops::oops: μμμ..αυτο πρεπει να το δουλεψω τελικα.. :roll:

σημερα στο σχολεο ηταν εγγελουδι..η δασκαλα του ρωτησε την πεθερα αν τον μαλωσαμε κ αλλαξε ετσι...

εμ...εφαγε την κατσαδα κ το πρηξιμο του αιωνα απο εμενα την σπασαρχ@δ@ που λέει κ ο χ.! :lol::lol::lol::lol::lol:

κ οπως κρατουσα τη σακουλα με τα ψωνια,με το που μου το λεει η πεθερα,λεω μπροστα του"αα,πολυ ωραια γιωργο!για αυτο κ εγω σου πηρα πορτοκαλια κ αχλαδια που μου ζητησες,επειδη με πηρε τηλ. η κυρια αγάπη κ μου ειπε οτι ησουν καλο παιδι" ;);)

κ να σου χαρα ο γιωργος!! :lol::lol::lol::lol:

ημουν καλο παιδι κ ημουν καλο παιδι φωναζε σα να ειχε κανει κατορθωμα! :lol::lol::lol::lol:

ρε θου..δεν παιζεσαι! :lol::lol::lol::lol::lol: βασικα εγω λεω να τους πεις να μη τρωει τιπτα ο θοδωρης εκει γιατι ακολουθει τη διαιτα των αστροναυτων!μονο νερο πες τους να του δινουν κφυσικα αφου ελεγξεις το φιλτρο τους! :geek::geek::geek::geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::-*:-*:-*

πηρα τηλ. τη μαμα μου..ψυχρα μιλουσε..αλλα..τεσπα..αυριο θα βρω μια αφορμη να την ξαναπαρω.. :roll:

ζωηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!2 και σημερα!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια. :lol::lol::lol:

δηλ. εσεις σπιτι σας τρωτε κρυφα γλυκα,κρυφα γαριδακια, κρυφα στον καναπε

και τα παιδια σας θελετε να μην φανε ποτε σκατολοιδια και να τρωνε στο τραπεζι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυ και εγω νορμαλ ειμαι ικαθαρο ειανι το σπιτι μου 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Μ τρώει παντού και δεν κανει ούτε ψίχουλο, έχει πιάτο απο κάτω.

Σήμερα μου ζήτησε και ο Π πιάτο όταν του έδωσα να φαει μια φετα κασερι !!!! Ούτε κομματάκι κάτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Αργη για το ανεκδοτο και για το σαντουιτς στον καναπε :oops:

Κατω τα χερια απο την τρελοποντια(κι εγω λιγο με το φαι εχω ενα θεμα)

Αφου εβαλα τον Αρη να φαει μονος του τωρα με γτον παιδικο :oops:

Κι εμεις απο διατροφη στο σχολειο κλαλα παμε εκτος απο οταν εχουν γιορτη και γεννεθλια!

Η αμνησια μου που ξεχναω τι αλλο ηθελα να γραψωωωωωω

Μπραβο Αφρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"αα,πολυ ωραια γιωργο!για αυτο κ εγω σου πηρα πορτοκαλια κ αχλαδια που μου ζητησες,επειδη με πηρε τηλ. η κυρια αγάπη κ μου ειπε οτι ησουν καλο παιδι" ;);)

κ να σου χαρα ο γιωργος!! :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γελάω γιατί εσύ του είπες για τα αχλάδια και χάρηκε και η Λένα με τα κίντερ της!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βένη ρε συ εμείς πρέπει να δίνουμε το καλό παράδειγμα, να δείξουμε στο παιδί το σωστό και όταν αυτό μεγαλώσει ας επιλέξει τι θα κάνει, τι το ευχαριστεί πιο πολύ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλιααα μου κάθε μέρα σε διαβάζω και κάθε μέρα ξεχνάω να σου στείλω ένα φιλί... :-*:-*:-*:-* Είσαι γλύκα!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μπράβο ρε μάνα!!!!!Εγώ πάω σούπερ μάρκετ και φέρνω Caprice και ποπ κόρν για επιβράβευση και εσύ αχλάδια... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βένη θες να σου πω πως τρώω εγώ τα γαριδάκια και τα παπατάκια αν δεν κοιμούνται τα κορίτσια;;;; :?:?:?:?:?:?:? Τα έχω σε ένα ψηλό ντουλάπι στην κουζίνα....Τα κορίτσια παίζουν στο καθιστικό, ανοίγω κρυφά τη σακούλα, δεν την βγάζω από το ντουλάπι, παίρνω λίγα τα μπουκώνω στο στόμα και έτσι τα τρώω λίγα λίγα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops: Καλά όταν με παίρνουν χαμπάρι, τους δίνω από ενα και τους λεω "κρίμαααα...τέλειωσαν ρε γαμώτο..." :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Ιουλία και Αφρο για΄τί ρε δεν μπορείτε να κάνετε αυτό το πρόγραμμα και στο σπίτι? πού είναι η δυσκολία ακριβώς? :?

ειδικά εσύ Αφρο αν δει ο Μανωλάκης ότι είναι το ίδιο φαγητό μπορεί και να φάει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γιατι μιλατε για φαγητο??? και εγω ακομα δεν εχω κοιτξει το μενου του παιδικου!! Θα ψαξω να το βρω αντε τωρα με βαλατε σε μπελαδες :D:D

Κοριτσια εγω το εχω ξαναπει, δεν χαμπαριαζω με ψιχουλα κ ταξη...Δεν καταπιεζομαι με τετοια..ΕΤσι ημουν απο μικρη κ η μανα μου ελεγε παντα οτι δεν θα βρω αντρα να με ανεχτει με την ακαταστασια μου κ την τεμπελια μου! Λετε γι αυτο κ ο αντρας που βρηκα να μενει σε αλλη χωρα? Να μην με αντεχει??? :roll::roll:;)

Ο Σεμπ τρωει κ στο τραπεζι, κ στο πατωμα κ στον καναπε κ πανω απο το ipad..οπου τον βολευει...αλλα το ιδιο κανω κ εγω, οποτε τι παραδειγμα να του δωσω...παλαιοτερα που δεν ειχα ακομα καναπε, εφερνα το στρωμα απο το κρεββατι στο σαλονι αλλα τωρα δεν το κανω πια...Δεν λεω οτι κανω το σωστο, αλλα δεν μπορω να σπαταλησω αλλη ενεργεια και γι αυτα..Κουραζομαι ηδη αρκετα, πρεπει να βαλω προτεραιοτητες με τι θα ασχολουμαι αλλιως θα τρελλαθω...

Αλλα ο Σεμπ τρωει μονος του. Γενικα απο μικρο τον αφηνα απο νωρις να τρωει μονος του...τον βοηθουσα αλλα μετα επαιρνε κουταλι κ πηρουνι κ ετρωγε τα παντα μονος του. Λερωνει ακομα -οχι παντα κ οχι με ολα τα φαγητα-αλλα γενικα ξερει και να τρωει μονος τα παντα κ να ντυνεται...ΕΙδατε αν εχεις τεμπελα μανα γινεσαι ανεξαρτητος απο νωρις..Οταν θελει νερο του λεω Σεμπ ανοιξε ψυγειο παρε κανατα κ βαλε! Και φερε κ σε μενα!

Και φερνει !! Παει βαζει δυο ποτηρια (πλαστικα) και μου φερνει! Και μου λεει, ελα μαμα να πιουμε το νερο μας μαζι!

Σημερα ειχαν γιορτη αχ το καμαρι μου με τα παραδοσιακα ταιλανδεζικα, κουκλακι ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο στο σχολειο μα ειπαν να παμε οι γονεις στο κεντρο υγειας να ενημερωθουμε για το κοξακι

δε θα παω

ποντικαραααααααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα έχω σε ένα ψηλό ντουλάπι στην κουζίνα....Τα κορίτσια παίζουν στο καθιστικό, ανοίγω κρυφά τη σακούλα, δεν την βγάζω από το ντουλάπι, παίρνω λίγα τα μπουκώνω στο στόμα και έτσι τα τρώω λίγα λίγα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol: αυτό το κάνω και εγώ!!! ;)

αλλά τα δικά μου και να τα δούν λένε "είναι της μαμάς και του μπαμπά"!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποντικιιιι ξέχασα να σε χαιρετίσω ρε... :oops::oops: Να μπαίνεις πιο συχνά..Πώς πάτε;;;Τι κάνουν τα αγόρια σου;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εγώ ναι...Περιμένω το 3ο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φραν σε ξαναρώτησα...Πότε έρχεσαι ρε;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Επίσης, είδα τις φωτος του Σεμπ..Πραγματικά κουκλάκι... :x:x:x

Αρτζιιιι :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati remarua den paw??ειαν ιπολυ απαισιο το κοξακι :?:?:?:? πανε καλε πωπωωπωπωπωπωπωπωπωπωωππωωπωωππ με τσατισες σημερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγω ετσι εχω φαει και εγω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εσυ ομως αμα ζητησουνε δινεις εστω ενα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια πείτε μου τη γνώμη σας....

Είναι γυφτιά αν κάνω τα εμβόλια της μικρής στον παιδίατρο του ταμείου μας;;;;; :roll::roll::roll::roll: Βασικά, έχουμε ένα χώρο σαν πολυιατρείο και εκεί είναι όλοι οι γιατροί μας....Για παθολόγους και παιδιάτριο πας όποτε θες και για άλλες ειδικότητες κλείνεις ραντεβού...Εννοείται ότι δεν πληρώνουμε τίποτα...Δίνουμε τον αριθμό μητρώου μας και όλα οκ....

Εκεί, μπορώ να πάω όποτε θέλω και τη μικρή να της κάνω τα εμβόλια που λόγω ιώσεων έχουν μείνει πίσω...Λέω εγώ ποια μάρκα θέλω, τα έχουν όλα εκεί και το κάνουμε.... :roll::roll::roll: Ποτέ δεν το έχω κάνει μέχρι στιγμής... :roll::roll::roll:

Πάντα, πάω γράφω το εμβόλιο, το παίρνω απο φαρμακείο χωρίς να πληρώσω τίποτα και πάω στον παιδιατρο μας και το κάνουμε και πληρώνω κανονικά επίσκεψη..Μέχρι πριν λίγο καιρό 60 ευρώ..Τώρα μου εχει πει ό,τι μπορώ, αλλά ένα 30αρι το δίνω στανταρ... :roll::roll::roll::roll:

Είναι γυφτιά να τα κάνω εκεί τα εμβόλια;;; :roll::roll: Αμα παρεξηγηθεί ο παιδιατρος μας;;; :roll::roll::roll::roll: Καμία καλή δικαιολογία να του πω;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα βρεις δικαιολογια γινεται γυφτια, πες του την αληθεια. ΠΕς επειδη σας εμπιστευομαι θελω εσας ως γιατρο κ αν αρρωστησουν τα παιδια κλπ, αλλα επειδη δεν εχω μπορω να πληρωνω τα εμβολια, μονο αυτα θα κανω στο ταμειο μου...Ξεκαθαρα...ετσι λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω το προγραμμα του παιδικου εγω προσωπικα δεν μπορω να το ακολουθησω,επειδη δεν μαγειρευω καθε μερα!

το φαγητο το τρωμε 2 μερες χαλαρα!κ αυτο γιατι ο χ. τυχαινει να μη φαει σπιτι αφου γυριζει αργα κ τσιμπαει στο χωριο κ το βραδυ μπορει να φαει κανενα τοστ ή κατι αλλο εδω..κ ο γιωργος τρωει στον παιδικο..ε ποσο να φαει εδω πια;

επισης βαριεμαι να κανω προγραμμα..κ μαγειρευω ο,τι τυχει..ε..θα θυμηθω να κανω κ κανενα ασπριο..αλλα οχι κ 2 φορες την εβδομαδα οπως στον παιδικο! :roll:

γωγω καπρις δεν παιρνω γιατι χαλαρα,κ σου μιλαω ειλικρινα,τρωω ολοκληρο μεγαλο κουτι στην καθισια! :shock::shock::shock: σου λεω...λατρευω σοκολατα..οταν εχω στο ψυγειο μπορω να σηκωθω κ βραδυ κ να ανοιξω να φαω κ να ξανακοιμηθω μετα.. :shock::shock:

ο γιωργος εκτος σπιτιου τρωει γλυκα..κ κρουασαν του εχω παρει σε παιδοτοπο κ αλλες βλακειουλες!κ του αρεσουν πολυ..σπιτι ομως δεν παιρνω..ε..ας μην τρωει κ καπου!

να πας στου ταμειου κ να μην πεις τιποτα στον αλλον παιδιατρο!αν σε ρωτησει πες την αληθεια..εσυ ρε δεν εισαι απροσαρμοστο σαν κ εμενα που ντρεπομαι να μιλησω...μια χαρα θα τα πεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...