Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

AFRO MIA EYRVMONOΠΟΛΗ ειναι..του αρεσουνε γενικα τα επιτραπεζια..δεν καταλαβαινει ολους του κανονες αλλα πανω κατω παιζουμε ευκολα..εμενα μου αρεσει πολυ αργυρω για αυτο παιζω!! :lol::lol:

οταν παιζουμε ολοι μαζι παντως ολο μας λεει πως μας αγαπει και μας φιλαει :):):):)

επισης απο περισυ πεζαμε το μην ξυπνησεις τον μπαμπα..πολυ πλακα ειχαμε :lol::lol::lol:

δειτε εδω τι ειναι

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread ... 1%EC%F0%DC

τα εχουμε απο τον ανηψιο του κωστα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο ουτε εγω παιζω επιτραπεζια..

ο Φιο βαριετε και τα παζλ..ο ΖΑν του αρεσει..που και που φτιαχνουμε παζλακια..αυτα που ειναι 4-6 κομματια..

αλλα επιτραπεζια οχι δεν παιζουμε...

Ρε παιδια..με προβλιματιζει πολυ το θεμα με τον παιδικο του ΖΑΝ..

η μαμα μου λεει να μη τον στειλω και να τσακιστουν να τον κοιτανε..θα τον προσεχει αυτη τις περισσοτερες μερες και τις υπολοιπες να πανε να χεστουν..

καιε αν τελοςπαντων κατι γινει...να πουμε μια φιλη μου- αυτη η οποια ηθελε να βαφτισει τον ΖΑΝ αλλα ο Ο προτιμισε να δωσει αξια στην αδελφη του..

:evil::evil::evil::evil:

και δεν ξερω παιδια...

Δεν μπορειτε να φανταστειτε το ποσο κουραστηκα..

η συστηματικη αυπνια- Σισσυ..φερε τη σκορπινα σου ρε..ξενυχταω που ξενυχταω- ολα αυτα τα προβληματα..

το σπιτι και η αρνιτικη αυρα που εχει...

δεν ξερω..κουραστηκα αφανταστα..με πιανει ενα ψυχοπλακωμα..ειναι που ειναι οι γιορτες τωρα που ουτως η αλλως ειμαι καπως..ηρθε και εδεσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ τον γκρινιάρη τον σιχενομαι!!!!!!!!! Μια φορά επριξα όλη και όλη κι ποτέ δεν έφερα ζαρι να φύγω απο την αφαιτερια!!!! Ο Β (αδερφός μου) με νίκησε και γω είχα μείνει στην αρχη!! Έριξα ενα κλαμμα!!!!!!

Επιετραπεζιο έχουμε ντομικο και παιχνίδι με καφτές για μνήμη και ενα με τούς μήνες.

Ευχαριστώ αργυρώ ....πολύ φοβάμαι οτι δεν θα ακολουθεί τούς κανόνες και εγω σαν σπαστικο θα νευριαζω ....

Α έχουμε ενα ταύρο που του βάζεις πράγματα και κουνιέται και πέφτουν, τον είχαν φέρει τα πεθερικά μου πριν 2 χρονια και δεν του τον δώσαμε γιατι είναι 4 πλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα τι να πω δεν ξερω.......

για τι δεν πας να τους ρωτησεις στα ισια: θα τον κρατησετε αυτες τις μερες (ερωτηματικο) και αν σου πουν "οχι" τοτε δεν εχεις και πολλες επιλογες!!!

η μαμα σου καλα τα λεει αλλα δεν εξαρταται μονο απο εκεινη αλλα και απο εκεινοχς και αν εκεινοι σου που οχι....

εγω δεν θα πολυπαρακαλουσα παντως!!!! θα ρωτουσα, αν οχι τοτε παιδικο!!! :?

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol:

σαν τον Λ. και εσύ!!!! :lol::lol::lol:

εν τω μεταξύ είχαμε κάνει κόμμα εγώ με την Ρ. και ο Λ. με τον μπαμπά του!!! :lol::lol:

και κάθε φορά που βγάζαμε έξω μπαμπά ή Λ. ΄χτυπούσαμε τα χέρια (δίναμε 5)!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα 46 είδη του ΜΑΛΑΚΑ ! ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚH ΓΛΩΣΣΑ

Αυτό όμως είναι καλό, με έμφαση στο 46 Aθάνατη Ελληνική γλώσσα!!!!

Τα 46 είδη του ΜΑΛΑΚΑ!

1. Ο ορατός : κοίτα ένα μαλάκα

2. Ο τεφάλ: ξεκόλλα ρε μαλάκα

3. Ο ακίνητος : έμεινε μαλάκας

4. Ο αδιόρθωτος : πάλι ρε μαλάκα;

5. Ο επώνυμος : ο γνωστός Μαλάκας

6. Ο νυχτωμένος : ξύπνα μαλάκα

7. Ο χαμένος : που σε ρε μαλάκα;

8. Ο φευγάτος : την έκανε ο μαλάκας

9. Ο βαθμοφόρος : O αρχιμαλάκας

10. Ο αμφίβολος : καλά, είναι μαλάκας;

11. Ο ευρεσιτέχνης : μαλάκας με πατέντα

12. Ο εμετικός : τα ξέρασε όλα ο μαλάκας

13. Ο καλοδεχούμενος : καλώς τον μαλάκα

14. Ο εξακριβωμένος : είναι τελικά μαλάκας

15. Ο επιρρεπής : μη γίνεσαι μαλάκας τώρα

16. Ο εκνευριστικός : άει γαμήσου ρε μαλάκα

17. Ο ανεκδιήγητος: δεν περιγράφεσαι ρε μαλάκα

18. Ο αργοκίνητος: κουνήσου ρε μαλάκα

19. Ο φαφλατάς : μιλάμε για πολύ χοντρομαλάκα

20. Ο επαναλαμβανόμενος: την είπε πάλι ο μαλάκας

21. Ο απίστευτος: τι λες ρε μαλάκα;

22. Ο κυριολεκτικός : μαλακίζεσαι, ρε μαλάκα;

23. Ο προβλέψιμος: ο αιώνιος μαλάκας

24. Ο άξιος : μπράβο μαλάκα

25. Ο αγαπητός : μαλάκα μου!

26. Ο υπέρβαρος: Xoντρομαλάκας

27. Ο όμορφος: Ωραίος μαλάκας

28. Ο άπαιχτος : Δεν παίζεσαι ρε μαλάκα

29. Και ο κοπρολάγνος : Mαλακοπίτουρας!!

30. Ο διαιρέσιμος : κόψε έναν μαλάκα .

31. Ο εδώδιμος: φάε έναν μαλάκα .

32. Ο μη εδώδιμος : δεν τρώγεσαι με τίποτα ρε μαλάκα

33. Ο αμφίχειρας: και με τα δύο χέρια ρε μαλάκα;

34. Ο αυτόχειρας: τον έφαγε η μαλακία!

35. Ο εκατόγχειρας: (βλ. νούμερο 33 ) Επί 50.

36. Ο τραυματίας: τον χτύπησε η μαλακία στο κεφάλι

37. Ο κλασματικός: ένας μαλάκας και μισός !!

38. Ο αυτοπαθής : γαμήθηκες πάλι ρε μαλάκα

39. Ο καρυοθραύστης : η μαλακία του σπάει καρύδια

40. Ο εστεμμένος: μαλάκας με περικεφαλαία

41. Ο στάσιμος : μια ζωή μαλάκας

42. Ο ψαράς: μαλάκας με τόνο

43. Ο μετεωρολογος: η μαλακία πάει σύννεφο

44. Ο γεωμετρικός: μαλάκας εις το τετράγωνο

45. Το εργαλείο : ρε μαλακιστήρι

46. Έλλην ψηφοφόρος : Οοοοοο μαλάκας!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΜΜ αργυρω..εμας μονο αυτο μας ελειπε σε μακουιν...

εχουμε μακουιν βαρκια..μακουιν πιζαμες..μακουιν παπουτσια..μακουιν γαλοτσες..μακουιν ομπρελα..αυτοκινητακια μακοιυι μπαρμπασ..μακσφαιρασ και δε συμαζευετε....

τελευταια φορα που ειμασταν σε κατι γνωστουσ που ειχαν δοματιο μακουιν..ο φο ειπε πως οταν θαγινει ξανα μικροσ..να του παρουμε τετοιο :lol::lol::lol:

εντομεταξη...ερχετε ξαπλωνει σε μενα..πανω στην κοιλια μου..βεβαι..τροφαντη και μαλακη σαν ζελες ειναι..

και του λεω..ποιος ηταν μεσα στην κοιλιτσα της μαμασ..και λεει..ΕΓΩΩΩΩ

μετ αλεω ποιος αλλος..και λεει ο Ιωαννακησ... :lol::lol:

απο χτες ο Ο αρχισε να εφαρμοζει την τακτικη μου για τις ιστεριες..και παραδεχτηκε πως ειναι πιο βολικη...

ε μα ελεος με ειχαν σκασει..

καθετ εκαι προσπαθεινα εξηγησει καποια πραγματα στε ενα τριχρονο που βρισκετε σε κατασταση ιστεριασ και χτυπιετε κατω...

του λεω αστον μονο του να ηρεμισει..φυγε απο το δοματιο και ασχολησου με οτιδηποτε αλλο εκτοςε παο αυτον..θα ηρεμισει και θα ερθει μονος οτυ..και τοτε κατσ εκαι εξηγησε του με την ισιχηα σου οτι θελεις...

ναι μου λεει τελικα..ειχες δικιο..τσιροκοπαει ουτε για 2 λεπτα..μετα ερχετε σε σενα και θελει αγκαλιτσα..ε τοτε και εγω του κανω μια μεγααααλη αγκαλιτσα και του εξηγω...

Αργυρω τοθεμα με αυτους ειανι πως "παραβολικα" ολο πετανε σποντιτσες..

ενταξη..το καταλαβαινω..ο πεθερος μου κοντευει τα 70 και εχει χιλια δυο προβληματα υγεια..και ο χειμωνασ δεν τον βοηθα..αρχισε να ποναιε λιγο στο στερνο..

Το βασικοτεο θεμα ειναι το οικονομικο..

απλα κουραστηκα..η κορη τους απλα διαταζει...τους χωνει για τα καλα..και εχει και τη δουλεια της και τους γιατρου ςτης ολα στην ωρα τους..

εγω εκλεισα γυναικολογο για 2 Ιανουαριου...φαντασου...

ο Ο δεν μπορει να το κανει;;;;

δεν μπορει να μιλησει λιγο μαζι τους...

να του ςξακαθαρισει;;..

σας ειπα παντα πως το προβλημα μου ειναι ο Ο και η σχεση τους μαζι τους..

ειναι υπερ του δεοντως προστατευτηκος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον ταυρος :?:?:?:lol::lol::lol::lol:

χρυσα δεν ξερω..πολλα τα λεφτα απο την μια απο την αλλη ομως αμα δεν ειναι σιγουρος ποιος θατο κραταιε..εγω θα προτιμουσα μαμα.. :roll:

ααα το βρηκααααα το ειχα γρεαψει πιο πριν!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο χαρος δεν μου εκανε εντυπωση δεν ξερω γκρινιαρη :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα...Αφρο..εσυ και ο Χαροσ...

Βενετια η μαμα μου δουλειε...

και καθε 2 ευδομαδες παει στο ιατρειο και προινα...

δηλαδη ουσιατηκα θα τον κρατανε 2 ημερες..καθε δυο ευδομαδες..

και ρε συ..ποσο δυσκολο ειναιτελικα..

ο ΖΑν ειναι μεν ζωηρο..αλαλ ειναι και βολικο παιδιακι..ο πεθερο ςμπορει να παιζει μαζι του..απλα η πεθερα θα τον αλλαζει και θα τον κοιμηζει..

μπορει να τον βγαζει βολτα- εγω δεν εχω κολλημαμε τον καιρο..εχουμε ρουχα και παουτσια παντος καιρου-η να παιζει μαζι του η να ζωγραφιζει..

και της κουνιαδας ειναι πολυ ισιχο και βολικο παιδιακι...

αλλα σας ειπα τι κολληματα εχουν...

μη τυχως ειναι στον ιδιο χωρο και κατι κολλισει ο ζαν το προωρο και η πεθερα δε θελει να χασει και τη βολη τησ..να σουρτουκευει κλπ..

δηλαδη για να μη χασουν αυτοι τη βολη τους..πρεπει εγω να στριμοχτω παρα πολυ οικονομικα;;;...

γιατι ΟΚ ναι μεν μιλησε ο Ο με το αφεντικο του και εκεινος του υποσχεθηκε νατου εξασφαλησει τα συν 200 ευρω..

αλλα οντασ γνωστης της αγορασ και τωνπραγματων...δεν πιστευω οτι θα μπορει να ανταποκρηθει στη δεσμευση του αυτη..

και το κατανοω εν μεροι αυτο το πραγμα..

Απο την αλλη πραγμαρικα ο δικος μου μισθος..δεν σηκωνει αλλο εναν παιδικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο..ειναι δυστυχως αυτο που λεει ο κανακης..πως αυτη την ειδαν επαγγελματιες πολιτικοι..

χεστηκαν για τον τοπο..μονο τη βολη του ςθελουν...

δεν υπαρχουν πολιτικοι που να νιαζονται για τον τοπο..ανθρωποι που να βγαινουν στην πολιτικη γι ανα προσφερουν...

ολοι ειναι για την παρτι τους..και τιποτα αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μπράβο τέτοια ναι, υπάρχει και ενα ίδιο σχεδόν με μαϊμούδες.

Ο Μ παίζει και ντόμινο, ξέρετε εκείνο μέντα όρθια πούλια που αν σου πεσειβενα γα %&$τε ολο χαχχχαχα και ολο νευριάσει και κλαίει όταν πέφτουν χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εμείς το παίζουμε αυτό και ο Λ. στην αρχή θύμωνε γιατί έχανε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μετά του είπαμε ότι αν θυμώνει έτσι να μην ξαναπαίξουμε ;) ε και βελτιώθηκε!!! ;)

αυτό το παίζουν και μόνα τους!! ;)

έχουν και κάτι άλλα μνήμης....βασικά όλα αυτά είναι του Λ. και παίζει και η Ρ. μαζί, εκείνη έχει ένα παιχνίδι επιτραπέζιο με φρούτα, αλλά είναι για μικρότερα παιδιά, πρέπει να το αποσύρω και να πάρω κάτι άλλο!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα......Τι κάνετε;;;Εγώ σήμερα δεν έχω όρεξη... :?:?:?:?:(:(:(

Σας διάβασα πάντως.... 8-)8-)8-)

Το μόνο που θα σχολιασω είναι αυτά που προτείνει η Νατάσα για κέρασμα στον παιδικό σταθμό.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ρε Νατάσααααα έλεος.... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία εγώ βρήκα τι θα πάρω να κεράσω στη γιορτή της Ιωαννας... :mrgreen::mrgreen: Είδα σε ενα ζαχαροπλαστείο σοκολατάκια σε σχήμα σκίουρου, σκαντζόχειρου και πιγκουίνου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσάκι κουράγιο......Όλα θα φτιάξουν.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζωούλα περιμένουμε νέα ρε...Μακάρι να είσαι εγκυούλα... :x:x:x:x:x:x

Χρύσα ό,τι και να πω για τα πεθερικά είναι λίγο.... :twisted::twisted:

Η Ιωάννα στον παιδικό έχουν σκετσάκι....Όχι ποίημα...Ρε παιδιά 2 αράδες μας έχουν βάλει.... :shock::shock::shock::shock::shock: Τι νομίζουν ότι δεν μπορούμε να τα μάθουμε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Η Ιωάννα είναι χιονονεραιδα και την φωνάζουν οι νάνοι.....Εμφανίζεται και λέει...."Με φωνάξατε;;;;;" Απαντούν οι νάνοι..."Χάθηκαν τα γυαλιά του Αη Βασίλη...Που είναι;;;;" Και λέει η Ιωάννα... "Ααααα...Ααααα...Θα σας πω ένα αίνιγμα...Τα γυαλιά είναι εδώ σε έναν κάδο στρογγυλλό...Που είναι;;;;" :lol::lol::lol::lol::lol: Αυτός είναι ο ρόλος μας..Και μου αρέσει που μου είπαν οι δασκάλες της ότι επειδή μαθαίνει γρήγορα θα της βάλουν πιο μεγάλο ρόλο.... :shock::shock::shock::lol::lol::lol: Δηλαδή στα άλλα τι βάλανε;;2 λέξεις;;;; :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

post-6812-13873939859895_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Κι εγω σημερα δεν εχω ορεξη...αλλα κι εγω σας διαβασα!

Χρυσα τι να πω κι εγω καμμια βοηθεια!

Κοριτσια εμεις εχουμε κολησει με τα παζλ με 20 και 25 κομματια!

Το προβλημα ειναι οτι και ομικρος κανει αλλα(τι ελπληξη)

με θελει απο πανω του! :shock:

Αφρο με θυμηθηκες μια ψηλη ξανθια εξυπνη αδυνατη και ομορφη ειμαι :D

Αχ τι αλλο ηθελα να σχολιασωωωω

Α εμεις ειμασταν καλικατζαρακια αλλα δεν μας αρεσε και μας εκανε το παιδακι που λεει

τα καλαντα :lol:

Ποια ηταν η πιο ευκολη ιδεα για την γιορτη?

post-6812-13873939859953_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε έχει μεγάλο ρόλο ρε ;):x:lol::lol::lol:

ο Λ. είναι χαρούμενος γιατί λέει αύριο θα χιονίσει και θα ρίξει στην Ρ. χιονομπάλα! :o:o:lol::lol::lol:

και λέει και η Ρ. ότι θέλει και εκείνη να του ρίξει!!! :lol::lol::lol:

και εμείς οι γονείς ούτε που θέλουμε να χιονίσει!!! :P:lol:

post-6812-13873939860011_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...