Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Προχθές (πριν μια ευδομαδα δηλαδή) έδωσα στον Μ δρακουλινια και πακοτινια που έτρωγα και μου τα έφερε πίσω γιατι δεν του άρεσαν!!!! Καίνε λέει!!! Χαχαχαχα

Γιατι καλέ την ήθελες σήμερα? Εγω μόνο θέλω να φύγει πως και πως!!!?? Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασια εγω παντως την σακουλαρα με τα πατατακια στο χερι του την εχω δωσει...Και πανω απο μια φορα...

Αφροδιτη συμπασχω, και εγω θελω να φευγει!! Να πηγαινει σχολειο να ηρεμουμε λιγο! Τον βαζω στο λεωφορειο με χαρα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ЬΜπονζουριααααα

Τι κανετε;;;..εγω χαλια..θα σας πω μετα..

Γωγουλι..μη νομιζεις πως όλα αυτά ατ εμαθα ΕΓω στον φο..στον παιδικο τους τα μαθανε…

Επισης και ο Φο τρωει χωρις σαλιαρα..στον παιδικο τον μαθανε…

Ειχε καταστρεψει μερικα μπλουζακια..ειδικα με συγκεκριμενα φαγητα με σαλτσες..αλλα πλεων τρωει πολύ προσεκτηκα..και εγω σαν και εσενα τσατιζομουν..αλλα μακροπροθεσηα εχω καλυτερα αποτελεσματα..

Ο Ζαν που ποτε δεν θελισε σαλιαρα..σαν το Σεμπινι της Φραν..τρωει πολύ προσεκτηκα χωρις να λερωνετε…

Δεν ξερω βεβαια τι θα γινει όταν φτασει η ωρα να χρισημοποιει κανονικα το κουταλι…πηρουνι χρησημοποιει…θα δουμε

Τελικα ο Φο θα είναι Βοσκος ( Σαυρογιωτααα..θυμασια το βιβλιο που μας πηρες δωρο…χαχα..Βοσκος ηταν και εκεινος ο Χριστοφορος…μονο που δε θελω να εχουμε τα υπολοιπα παρατραγουδα..)

Εχει και ποιηματακι…για τος κετσακι που θα κανουν..σηγα μη το πει..θα το μαθει αμεσως όπως και το άλλο..αλλα δε θα μιλισει..αυτο το παιδι παει..δεν είναι δικο μου

ΘΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ!!!!!

Ενημερωσε με..στειλε λινκ

Καλα ΜΑΡΙ ΓΩΓΩ…βλεπουν οι μικρες το «τσουτσουνι» του Γ…

Ρε είναι μεγαλες πια….

Χρυσανθη περαστηκα…αχ..αυτες οι ιωσεις…

Ρε σεξοσυζητηση ον λαιν..καλε ειπαμε..αυτα τα συζηταμε πριβε..πφφφφφ…διεστραμενες…χαχαχαχαχ

ΚΟΥΜΠΑΡΑ…

Μαρια…χαχα..ευτυχως μπηκες να επαναφερει ςτο επιπεδο της συζητησης..

Ποντικομαρακι τι νομιζες ρε…πως ολοα τα παιδια εινα ιδια..χαχα

Τασια ακουγε ρε ο λεο..ειπε να μη το σοκαρει το παιδι…χαχαχαχαχειδες ρε η μουσιτσα..το επαιζε παρθενα..χαχαχ..

Ζωηηηη. Εχω σκασει..αναμενω…

Φραν συμφωνω μαζι σου..αλλα και με την αργυρω..

Απλα εινα και θεμα χαρακτηρα…

Πχ εγω μεγαλωσα τιγκα στα υγειηνα..καλα εκεινα τα χρονια στην Ρωσσια δεν υπηρχαν τετοια…

Όταν ηρθαμε στην ελλαδα..να φαω γαρηδακια..μπλιαχχχ..γυρο..ακομα πιο μπλιαξ..που η γυρος εκεινα τα χρονια..το 90 δηλαδη καμια σχεση με τον τωρινο..

Πηγα κοντα 15-16 χρονων που αρχιςα να καταβροχθιζω τα παντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! τι κανετε?εγω ητανε να μην ερθω δουλεια αλλα αρρωστησε η αλλη κοπελα και ηρθα αρων αρων..και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι (-|(-|(-|(-|(-|

καλε δεν κανω καπκεικς :lol::lol::lol:

στην γιορτη του παντως εστειλα μπισκοτα βουτυρου που εφτιαξα με σχηματα..τα εβαλα σε σακουλακια ειδικα διαφανα κορδελα καφε χροντη και λεπτη γαλαζιακ αι γιναναε τελεια!

και η δασκαλα μου ειπε μπραβο και στα γενεθλια να παω κεικ :):):):):)

γενικα ειχε πει να μην πηγαινουμε γλυκα και τουρτες αλλα ολεςστελνουνε..

αναστασια εμας η πιο περιεργη μαμα στην ταξη(εγω ειμαι 2η :lol::lol::lol: ) εστειλε σοκοφρετα :?

δηλ. λες λες λες λες για την διατροφη και ξαναλες και κανεις παραπονα αλλα η σοκοφρετα σοκοφρετα :?:?:?:lol::lol::lol:

εγω τρελαινομαι για γαριδακια αλλα πλεον δεν τρωω τιποτα..

ο φιλιππος δοκιμασδε πατατακι και το εφτυνε 2 ωρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για βιντεο ητανε :lol::lol::lol:

ποπ κορν του φτιαχνω,μπισκοτα τσουρεκι κεικ..

μα δεν θελει και να δοκιμασει τιποτε αλλο.. :roll::roll::roll::roll: παλια τον κυνηγουσα με μερεντα και τις προαλες με σοκοφρετα..βρε δοκιμασε να του λεω τιπτοα αυτος :lol::lol::lol::lol::lol:

ετσι για τοι γαμωτο..ειναι δυνατον να μην δοκιμαζει???? :roll::roll::roll:

τεσπα...

φιλιαααααα

ρε χρυσα σιγα με τα τσουτσουνια..εγω κυκλοφορω οπως θελω ο μικρος κανει μπανιο με τον μπαμπα του..νομιζω χειροτερο να τους κανουμε να νιωθουνε πως "κρυβομαστε"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

σισσακι ελπιζω να ειχατε ενα ηρεμο βραδυ!!! ακομα μικρουλα ειναι, θα βρει τους ρυθμους της!!

πολυ πολυ χαιρομαι που ειναι καλυτερα οι θηλες σου!

κοριτσια για τα γλυκα που λετε... ο αναστασης τρωει.. θα φαει σχεδον καθε μερα κατι που εχει ζαχαρη.. πατατακια γαριδακια κλπ δεν παιρνουμε κ οταν τα βλεπει τα σιχαινεται κ δεν τα θελει, εκτος απο πατατακια που τρωει μια φορα το μηνα..

αλλα γλυκα θα φαει, του κανω καμια κρεμα σοκολατα να εχουμε στο ψυγειο, τρωει κουβερτουρα σε κομματακια η σοκοφρετα με μαυρησοκολατα κ κανενα κιντερ.. ενα απο αυτα τη μερα. αλλα σας λεω σχεδον καθε μερα τρωει. αλλα τα γευμα1τα του γενικα τα τρωει κανονικα, οποτε δε με πειραζει κ τοσο, εξαλλου θεωρω οτι η σοκολατα σε μικρες δοσεις περισσοτερο καλο κανει παρα κακο (οχι η γαλακτος, η μαυρη)

ο μικρος απο την αλλη δεν εχει φαει τιποτα με ζαχαρη προς το παρον..

αχ κ εγω περιμενω πωςκ πωε να παει παιδικο ο αναστασης αλλα ειναι κ μερες που δε θελω να ξαναπαει..

εν τω μεταξυ σκεφτομαστε να τον σταματησουμε λογω οικονομικου.. αλλα θα ειναι το τελευταιο που θα κοψουμε, του αρεσει τοσο πολυ εκει

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena den paei paidik oo αναστασης?τι εχει?

αμα ενα παιδι τρωει κανονικα ολο του το φαγητο ο κας φαει και εαν κιντερ..αλαλ δεν το θεωρω απαραιτητο να υπαρχει στο σπιτι..δηλ. να μην το απαγοπρευεις αλλα να μη νεχει και αμμεση προσβαση.. ;)

τωρα για τον παιδικο κερασμα η σοκοφρετα μου φαινεται καπως..σε 3χρονα.. :?

δηλ. τοσο δυσκολο ειναι να κανεις ενα κεικ? ολες δουλευουμε..νομιζωεινα ιθεμα διαθεσης :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενακο..οι σοκοφρετες..κλπ ειναι βολικα οικονομικα...

εμας μας ειχαν πει πως οτι κερασμα φερνουμε να ειναι τυλιγμενο..γιατι τα βαζουν στις τσαντες για να δωσουν οι γονεις εαν θελουν...

νομιζω πως μονο μια φορα βρικα τσουρεκακια και καπκεικσ τυλιγμενα σε ζελατινα..ολες τις αλλες φορες..ηταν σοκολατοειδες...

Φετος θα μου φτιαξει ςμπισκοτα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααα :D

ρεντα βλεπω το τρενακι κ μαρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!

σισσιω πολυ γελασα με το φοβηθηκα το παιδι μου!τα πηρε ε;;;;;; :lol::lol: η βεντουζιτσα! :x

με τη χαριλινα καλυτερα;μακαρι να συνελθουν γρηγορα οιο θηλες...αλλιως οπως ειπες συμβουλο μν ταλαιπωριεσαι...!!!!!!

αφρο κριμα καλε γιορτες μονοι σας κ για τη γιορτη που θα λειπει!τι εκανες με αντιβιψση κ κυστη τελικα;για πες;

δλδ ο μανωλιος δν τρωει τπτ; :?

αναστασια μου :x μακαρι να πανε ολα καλα!δεντρο στολισαμε το σαββατο πριν την εμβρυομεταφορα

η μαριευη κρατουσε τα κλαδια σαν δεντρο μινιατουρα ηταν :lol::lol: κ εβγαζε τις μπαλες απο τη σακκουλα

τωρα εχω διπλα απο το δεντρο 2 χιονανθρωπους 1 αγιο βασιλη κ 1 αγγελο κ τους στηνει στο σαλονι κυκλικα

κ πιανουν ψιλη κουβεντα :lol::lol:

ΘΟΥΛΗ τωρα το θυμηθηκα σπιτικο γιαουρτι τρωει ,τοχουμε συνηθισει ....

χρυσα τι εγινε καλε;με παιδικο ζαν;καμια εξελιξη;α καλε γραψε που μπαινεις για φτηνα σιδηροδρομικα εισητηρια;

φευγω παω να παιξω λιγουλακι 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε παει κανονικα... (προς το παρον)

απλα σχολιασα αυτο που ελεγαν πιο πανω, οτι δε θαθελα να ξαναπαει μερικες φορες να τον εχω αγκαλιτσα, τον σπασικλα μου :D

ζωη ποσες μερες εμειναν??? 8-)

βενη για να τον δελεασω να λεει το ποιημα του στον παιδικο (γιατι το εμαθε αμεσως) του ελεγα πως αν το πει θα του παρω μια συσκευασια κιντερ. ε του πηρα για 3 μερες κ τωρα εχω ενα μπολακι στο ψυγειο γεματο κιντερ!! :lol::lol::lol::lol: αφου το ανοιγω κ μου μυριζουν, ουτε γκαστρωμενη να ημουν :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη ένα βράδυ τρώγαμε με τον άντρα μου πατατάκια με γεύση κάρρυ και σε θυμήθηκα! :x

λέω να της το πω το πρωί!!! :lol::lol::lol:

καλέ η Λένα είπε ότι πάει ο Αναστ. παιδικό, απλά εκείνη κάποιες μέρες δεν θέλει να πηγαίνει!!! :roll:

Αφρο και Φρανίτα στον παιδικό της Ρ. όλοι οι γονείς βγαίνοντας, αφού έχουν αφήσει τα παιδιά, είναι μέσα στην καλή χαρά!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale kala mperdeythka :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ αργυρωωωωωωωω και καρυ και πατατακια =p~=p~=p~

λενα σου ειπα για το ποιημα ρε..

σεεμας επιασε..καναμε καθε φορα γιορτη..δηλ. ελεγε το ποιημα το κοριτσακ ιβενετια μετα ο μικρος κωστακηγς και μετααααα ο φιλιππακοοοοοοοοςςςςς και το μαθαινε και παιζαμε και το ελεγε μετα που δεν ηθελε να το πει..βικυ δοκιμασε και εσυ ετσι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaa δεν σας ειπα!!παιζουμε μονοπολη τωα τελευταια :lol::lol::lol::lol:

τι πλακα εχει!!! :lol::lol::lol: οταν το υτυχαινει φυλακη μονο που δεν κλαιει :lol::lol::lol::lol:

αφο υεγω δεν θελω να παω φυλακη :lol::lol::lol::lol:

μαζευει λεφτα δεν αγοραζει τιποτα παρα μονο την καρτα που βγαινεις απο φυλακη εαν την τυχω εγω η ο κωστας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χααχαχαχα α ρε βενη ο γιος σου ο μαζωχτρας!!!

ενταξει το λεει το ποιημα του! μου κοστισε 3 συσκευασιες κιντερ :lol::lol::lol:

το λεει κ στο σχολειο! η κοπελα μου ειπε οτι ειναι ο μονος απο την ταξη του που το λεει ολο!

τι σου κανουν τα κιντερ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

σισσακι..αγωνιστικους χαιρετισμους! :D:D

τα πρωτα 2 χρονια ειναι δυσκολα..μετα θα αρχισει να κοιμαται τη νυχτα σερι..ισως! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να ερθω καλε να σε ξεκουραζω·εχω κανει τοση πρακτικη που ειλικρινα ο υπνος μου φαινεται κατι ...περιττο! :lol::lol::lol::lol::lol: πλακιτσα!

μπραβο για την υπεροχη σκορπινα σου κ το τσαγανο της! :D:D:D:):):):)

αναστασακι για τη ζωη καλε μετραω!για εμενα..εχω πολυ ακομη.. 8-)8-)8-)8-) !!!

δεν ξερω τί λετε για πατατακια,δρακουλινια..εγω καμια φορα δινω..εκτος σπιτιου,σπιτι δεν παιρνω επειδη χαλαρα τα τρωω ολα πρωτη εγω! :oops::oops::oops::oops::oops:

κ εμενα τα σαββατα οι γονεις μου πηγαινουν για μπουγατσα με τον γιωργο,εχει μαθει κ το μαγαζι ο μικρος κ το χαιρεται πολυ...σιγα μη στεναχωρηθω! 8-)8-)

μαλωσα με τη μαμα μου το σαββατο..κ μου το κραταει ακομη κ δε μου μιλαει,στα τηλ. δε βγαινει κ ο μπαμπας ολο μου λεει οτι κ καλα ειναι στο μπανιο :(:(

την ξερω...θα το κρατησει ετσι...κ ειχα δικιο,αλλα τωρα πού να το βρω :roll::roll:

ουφ!

σας φιλω!μπαινω για μαθημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες είχε ένα ρεπορτάζ στην τηλεόραση που έλεγε ότι 100γρ ψωμί (όχι άσπρο) έχει περισσότερες θερμίδες από 100γρ. πίτσα με τυρί-σαλάμι!!!! :o:o:o:o

και πήγε η δημοσιογράφος στο εργαστήριο και αφού τα πέρασαν από διάφορες διαδικασίες ήταν αλήθεια, η πίτσα είχε λιγότερες θερμίδες!!! :shock::shock::shock:

μετά η δημοσ. έφαγε όλη την πίτσα και πήρε 830 θερμίδες!, πάει, λοιπόν, στον γιατρό να δει σε πόσο χρόνο θα τις κάψει αν δεν κάνει τίποτα.....και αφού της έβαλε μια μάσκα ο γιατρός για να δει πόσο οξυγόνο βγάζει κ.λπ, της είπε ότι σε 12 ώρες μπορεί να της κάψει αν δεν κάνει κάποια άσκηση :!: .......πάει μετά σε αθλίατρο για να δει σε πόσο χρόνο θα τις κάψει αν κάνει κάποια άσκηση.....και αφού την έβαλε να κάνει ποδήλατο και μάσκα στο πρόσωπο πάλι, θα τις κάψει σε 3 ώρες άσκησης!!! :o:o:o:o:o:o:o:o

Βένη μετά είδα ότι απάντησε η Λένα :lol::lol::lol: σόρρυ!! ;)

και ξανα αγόρασε τα ίδια πατατάκια με κάρρυ!!!....και εγώ επειδή έχω τις πληγές μου στο στόμα δεν τρωω πολλά!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa..

λενα λες να του ταξω και εγω τιποτα κιντερ...

μπααα..αμα του ταξω ενα νεο Μακουιν που ειδε..

ρε παιδια..το μαθανει το ποιημα..αλλα δεν το λεει..παριστανει τον ντροπαλο

Αργυρω..κατι ηθελα να σου πω και το ξεχασα..ε ρε αλτσηαιμερρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έχουμε και εμείς μονόπολη, παιδική, αλλά βαριόμαστε να παίξουμε με τα παιδιά :oops::oops::oops:

για την ακρίβεια μόνο εγώ έπαιξα μαζί τους......μετά παίζουν μόνα τους!! :oops::oops:

Λένα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: με τα κίντερ σου!!! τουλάχιστον παίρνεις τα αυγά που έχουν και έκπληξη μέσα? τα δικά μου όλο τέτοια θέλουν!!! :roll::roll:

και επειδή η συσκευασία έχει μόνο 3, θα φάνε τα δύο και το τρίτο θα το μοιραστούν άλλη μέρα!! ;)

Χρύσα μήπως τίποτα για κανένα τσάι? :D:roll::roll::roll:

χθες ήπια μήλο με βανίλια! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααα...δε θυμαμαι..

και στη Ιουλια κατι ηθελα να πω..ολο ξεχναω..δεν ειναι καλο αυτο..

πρεπει να εξασκισω τον εγκεφαλο μου...

να ξαναγινω οπως πριν...

Ρε παιδια..ο Ζαν με εχει ξετιναξει...

πρεπει να βγαζει κινοδοντες..γμτ..αυτο το παιδι ολα τα δοντια μαζι τα βγαζει...

δευτερη νυχτα που ξυπναει..και γκρινιαζει και μοιρλιζει γκνιαρ γκρνιαρ...

δεν εξρει τι θελει..

το μονο καλο ειναι πως δεν γκαριζει να τον ακουει ολο το οικοδομικο τετραγωνο...

αλλα δεν κοιμαται..γυρναει γυρναει γκρινιαζει....δεν ξερει τι θελει..

εντομεταξη..δε δεινει να ποναει για να του δοσω κανενα ντεπον..και δεν θελω να του δινω χωρις λογο...

του εβαλα ορο ξανα του καθαρισ ατη μυτι...με τη συριγγα..αλλα με την πενταρα καθαριζει τελεια ρε η ατιμη...

ε αφου στρυφογυρησε παλη για κανενα τεταρτο γκρινιαζοντασ..ξεραθηκε..

Νομιζω πως ηρθε και εκεινου η ωρα να παει σε μεγαλο κρεβατι...

δενξερω..ολο το σκεφτομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ υπάρχει μονοπολη για παιδιά??!!! ....επιτραπεζι δεν έχουμε πάρει ακόμα .......

Λέτε να πάρω? ....θα βαριέμαι να παίξω .....άσε που μέχρι να του πω τι πρέπει να κανει (τούς κανόνες) και να τούς δεχτεί (έχει και πολύ πισμα) ......θα σπάσουν τα νεύρα μου ......

Ζωη ψυχολόγος δεν είσαι? Τι να τον κάνω που έχει τόσο πισμα κι άρνηση ν δοκιμάσει φαγητά? Είναι ο Κ τωρα εδω και το έχει πάρει πολύ πατριωτικά και θέλει να του κόψει οτι τρώει μέχρι να φαει αυτα που πρέπει .....και ο Μ απο πισμα δεν τρώει ούτε οτι έτρωγε παρά γκρινιάζει ολη μερα για να του δώσουμε γιαουρτάκι και μερεντα ......αν του πούμε οχι κολλάει εκει και δεν τρώει τίποτε άλλο .....αν του δώσουμε είναι χαρούμενος και μπορεί να φαει και το φαγητό που τρώει ....γι νέα φαγητά με τιποτα ούτε νηστικός για μια μέρα να είναι

η κυστή μου περνάει με την αντιβιωση.

Χρυσα για πες .....

Βυκη σε είδα στον ύπνο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο πιο παλια ειχε μια μονοπολη, με αριθμους μεχρι το 5 κ τωρα λογικα θα υπαρχει

αυτη η μονοπολυ που εχει η βενη δεν ξερω τι ειναι

εμεις του εχουμε κατι επιτραπεζια, ενα με χρωματα κ σχηματα, ενα με καρτες.. του αρεσουν πολυ

αργυρουλα οχι δεν προτιμα τα αυγα! βασικα θελει τις συσκευασιες με τα 8, αλλα τωρα βγηκαν κατι χριστουγεννιατικες με 12 μεσα κ εχει ξετρελαθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο υπάρχει και μονόπολη μακκουίν! αλλά αυτά είναι από 5 ετών και πάνω!!!

η Ρ. φυσικά παίζει μαζί με τον Λ. :roll::roll:

αλλά εμείς παίζουμε και τον γκρινιάρη (έτσι λέγεται μου είχατε πει?)....εκεί ο Λ. μπορεί και να κλάψει, να φωνάξει αν τον βγάζουμε όλο έξω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...