Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Φτιαχνει η Βενετια καπκεικς??? :o:o Τι γινεται ρε παιδια???? :lol::lol::lol: Μονο εγω φτιαχνω μοναχα...τα νυχια μου!? :P:P:P

Αν τα βαζαν στην τσαντα θα τα ετρωγα πριν τα θυμηθει η Αννυ! :lol:

Αντε τουρτα να το δεχτω...θα ειναι υποθετω το παρτυ και δεν θα κανουν αλλο...αλλα κατα τ'αλλα η σοκοφρετα σκιζει!!! :lol:

Μα ποοοοοσο σιδερο ειχα?κ ακομα εχω....σιδερωσα και τις κουρτινες της Αννιως....οου μαι γκαντ!!!

Α ναι!!!Γωγω τιιιιι γλυκουλα η Μαρτινα!!!Αχου το μωρε!!!Μου θυμιζει τη Δαναη της Νατασας....!!!

Ρε συ εγω δινω στην Α βλακειες....αλλα βαρεθηκα να βλεπω συνεχεια σοκοφρετες!Και φυσικα την αφηνω να τα τρωει...ομως θα μπορουσαν να φτιαξουν κατι οι μαμαδες!Μα μονο 1 φορα καποια εφτιαξε τυροπιτακια!Μονο 1!!!λες να με κακοχαρακτηρισουν με τα κεκακια?λες να με πουν τσιφουτα????λες να παρω σοκοφρετες να τελειωνω??? :lol::lol::lol:

Αργυρω :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: σορρυ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α, Χρύσα τέτοια δώρα μου κάνει και μενα ο Γιώργος... :lol::lol::lol::lol: Εννοώ που τα ψωνίζω μόνη μου... :lol::lol::lol::lol:

Επίσης, αν και έχω την κάρτα του και βγάζω λεφτά, όταν ξεμένει και μου ζητάει να του δώσω, του λέω "Τι έγινε μωρό;;;Θα σε χαρτζιλικώνω κιόλας;;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Που εισαι Νατασα να διαβάσεις τι διατροφικά εγκλήματα κάνουμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Θουληηηηηη εμείς πήραμε στην Ιω ποδήλατο το καλοκαίρι Ideal 12αρι νομίζω...150 ευρώπουλα...Με 100 είναι δικό σου.... :lol::lol::lol: εξάλλου, η Ιω δεν ξέρει να κάνει.... :lol::lol::lol::lol:

Αρτζι γιατί δε θα σχολιάσει το ικότο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουυυυ δεν τρώει μωρή μια σακούλα φουντούνια.... :twisted::twisted: Της βάζω λιγα σε ένα πιατάκι...Μέχρι να τα φάει εξάλλου την σακούλα την έχω αδειάσει εγώ... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α, ξέχασα να πω στη Νατασούλα μας πόοοοσο χαρηκα με τη φλεγμονή της έλενας που πάει καλύτερα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τέεεεεεελλλλεεεεειιιιιιαααα νέα... :x:x:x:x

Αναστασία κι εγώ έχω σκεφτεί για τυροπιτάκια...Αλλά έτοιμα από το φούρνο.... :lol::lol::lol::lol: Ναι ρε...Σίγουρα θα σε πουν τσιφούτα...Εκτός αν φτιάξεις μόνη σου και γλυκό και αλμυρό.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ασε που οι φίλοι της θα τη θεωρούν μετά την Άννυ "ξενέρωτη"..... 8-}8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θυμάσαι παλιά που πηγαίναμε σε παρτυ και όποιον δεν έπινε τον λέγαμε "ξενέρωτο" και "φυτό";;;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol: Ε, έτσι και την Αννυ που τρώει και τους κερναει κέικ θα τη λένε "ξενέρωτη"... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε δίνεις φουντούνια? :o:o:o

τα δικά μου δεν έχουν φάει ούτε πατατάκια, ούτε γαριδάκια, ούτε φουντούνια :roll::roll:

αυτά είναι ανθυγιεινά!!! :!::!::!::!:

και χθες μοιράστηκαν το τελευταίο μιλκ σνιτελ της κιντερ και η Ρ. ήθελε και παγωτό και της είπα όχι αυφού έφαγες αυτό....αύριο τώρα!!! 8-)

είμαι πολύ αυστηρή σε αυτό, όχι 2 γλυκά την ημέρα....μέρα παρά μέρα!!! :P:lol::lol::lol::lol:

εγώ κάνω κέικ και δίνω στον παιδικό!! ;)

τυροπιτάκια για γενέθλια? :o:o:o:o

φτιάξε ένα κέικ χρυσή μου :lol::lol::lol::lol:

τι να σχολιάσω το "ικότο" ρε εδώ δίνεις φουντούνια!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηλη το πρόβλημά σου δηλαδή είναι οι σοκοφρέτες.... :roll::roll::roll::roll: Εσύ, πάρε σοκολατάκια χελωνάκια...:lol::lol::lol::lol::lol: Πιο πρωτότυπο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό ότι η Βενετία φτιάχνει καπ κέικς πως σου ήρθε;;;;; :?:?:? Αλήθεια είναι αυτό;;;;; :o:o:o Εσυ τουλάχιστον φτιάχνεις τα νύχια σου.... :lol::lol::lol: Ενώ εγώ με αυτά ξύνω το μ....ί μου... :oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Αρτζι είναι ωραία τα φουντούνια...Πως κάνει έτσι;;;;; :shock::shock::shock: Είναι από τα πιο υγιεινά των ανθυγιεινών... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν της έδωσα δα δρακουλίνια, πακοτίνια, πιτσίνια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουληηηηηη εμείς πήραμε στην Ιω ποδήλατο το καλοκαίρι Ideal 12αρι νομίζω...150 ευρώπουλα...Με 100 είναι δικό σου.... :lol::lol::lol: εξάλλου, η Ιω δεν ξέρει να κάνει.... :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία κι εγώ έχω σκεφτεί για τυροπιτάκια...Αλλά έτοιμα από το φούρνο.... :lol::lol::lol::lol: Ναι ρε...Σίγουρα θα σε πουν τσιφούτα...Εκτός αν φτιάξεις μόνη σου και γλυκό και αλμυρό.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ασε που οι φίλοι της θα τη θεωρούν μετά την Άννυ "ξενέρωτη"..... 8-}8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θυμάσαι παλιά που πηγαίναμε σε παρτυ και όποιον δεν έπινε τον λέγαμε "ξενέρωτο" και "φυτό";;;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol: Ε, έτσι και την Αννυ που τρώει και τους κερναει κέικ θα τη λένε "ξενέρωτη"... :lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια η Βενι ειναι σεφ ρεεε..θα την πω να μου φτιαξει αυτα τα καροτενια που φαγαμε μια φορα στο σπιτι της...

εγω παντω ςτα απολαμβανω τα κερασματα του φοφο..τα τσακιοζω με το απογευματινο μου τσαγακι..πανε μουρλια...χαχαχα..

ειπαμε..οταν εχεζε στο γιογιο..επαιρνε σολοκατακι..

Τωρα θα πρεπει να παει μεχρι τη χεστρα..να κατεβασει βρακι να κανει κακα..και μετα να φαει σολολατακι..

στη συνεχεια θα πρεπει να κανει ολατ τα παραπανω...ΚΑι να σκουπιστει ΚΑι να ανεβασει βρακια..και μετα θα φαει σοκολατακι

Δημοκρατικες διαδικασιες...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω φαει 6 κομματια μπακλαβα κ θελω κ αλλο..να το τολμησω?πφφφ

εγω αναστασια περισι εκανα τσουρεκακια ατομικα..η γυφτισσα ε?χχαχαχ

φετος λεω αυτα http://spider-puppeta.blogspot.gr/2012/ ... st_31.html

ολο τη κοπελα σκεφτομαι κοριτσια

αργυ κ γω ζαρα τους φοραω :roll: οχι ολα αλλα εχω πολλα κοματια

καλε λατρευω φουντουνιαααααααααα

τρωω κ γω συμεπθερα συχνα πυκνα..με το κιλο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εχω λιωωωωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))

Ρε συ εγω αν δεν φτιαξω το νυχι δε μπορω να ξυθω σωστα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αν σου πω οτι σκεφτηκα να φτιαξω και τυροπιτακια και κεκακια....αλλα μετα ειπα θα ειναι υπερβολη! :lol::lol::lol:

Επισης αν στολισω τα μαφινακια μου με ζαχαροπαστες κλπ θα συγκλονισω τα πληθη ειμαι σιγουρη!!!αλλα ετσι θα φανε παλι πολλη ζαχαρη! :?:?:? Μμμμμμμ....σοκοφρετες σας ερχομαι! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Χρυσα δεν την αφηνω να σκουπίζεται μόνη της...Σιχαίνομαι... :lol::lol::lol: Παίρνει ένα κομματάκι χαρτί υγείας (το τετραγωνάκι) και σκουπίζεται... :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία έτσι για να σε αγχώσω...Η Μαρτίνα την τελευταία εβδομάδα κάνει κακά μόνο στην τουαλέτα... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου πολυ καλο ρε..αυτο με τα κουταλια

Ρε..ηθελα να σε πω..θα σε στειλω πμ

Γωγω..εμεις εχουμε μαθει να πλενουμε χερια...χρισημευσε και σε κατι ο μπιντες..χαχα...τπν εχω σαν νιπτιρακι μπεμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι τι ειναι αυτα ρε?!!!μια σ-κουταλια γλυκο!!!βασικα πολυ δυσκολο στη μεταφορα μου φαινεται :?

Αρεσει στα παιδια? :?:?:?

Ρε τα τσουρακακια μια χαρα!Αλλωστε ποσο κανει μια σοκοφρετα?30-40 λ?σιγα τα λεφτα που δινουν...για 18 παιδακια...δυσκολη πραξη :lol::lol::lol::lol: 8 ευρω!

Αργυ υπερβολικη σε βρισκω! :?

Αντε ρε Γωγω!!!!Μπραβο της!!!!Ειδες ρε παιδακι μου!Αν η μανα ειναι γαματη χε#ουν μια χαρα τα μωρα! :lol::lol::lol::lol::P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηλή κι εγώ γελάω μόνη μου και με κοιτάνε εδώ γύρω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ αγάπη μου προ κρίσης μόνο με γαλλικό το έξυνα, τώρα ούτε βάση δεν περνάω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μια χαρά ξύνεται κι έτσι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα προσωπικά η ζαχαρόπαστα δε μου αρέσει καθόλου... :roll::roll::roll: Είναι ωραία στο μάτι, αλλά δεν μπορώ να τη φάω.... :roll::roll::roll::roll: Πάρε καμια συταγή για σοκολάτες από τη Νατάσα...Όλο και κάτι υγιεινό θα έχει βρει αυτή.... :lol::lol::lol:

Θουλη εγώ πεθαίνω για πακοτίνια.... :@):@):@)=p~=p~=p~=p~=p~ Αλλά και τα φουντούνια μια χαρά τα τρώω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα τσουρέκια;;;;;; :shock::shock::shock: Δε λέω, "ωραία", αλλά τα μοιράζουν στα μνημόσυνα ρε... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα κι εμείς πλένουμε χέρια ρε......Αλλά αν κατουρήσει και σκουπιστεί μόνη της, δε σκουπίζεται καλά και αφήνει σταμπούλες στα βρακάκια της από τσίσα...Ε, δεν μπορώ να αλλάζω 6 βρακιά την ημέρα... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μπραβο ρεεε..ταιριαζουν..κ μενα που κ που κανει τσισα..

προχθες κ κακα..εμεινα..μαιο στη κρητη 3 μερες συνεχομενα εκανε κακα εκει..μετα δε πιεσα..

αναστασακι μια σταλια γλυκο ναι αλλα γι ΕΝΑ 3ΧΡΟΝΟ τελειο..τρελαθηκαν ολοι στη κρητη οτα τα εκανε η αδεφφουλα μου..ε μα κ συ σοκοφρετα δε θες αυτο σε χαλαει..πφφφ ιδιοτροπη

καλε ποτε θα ερθεις απ τα μερη μας?

επισης..στο σχολειο δε φορανε σαλιαρες..με αποτελεσμα να λερωνεται :roll::roll::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα..κυρια μου..εμεις εχουμε μαθει να μην ειμαστε βρομιαριδεσ και να το σκουπιζουμε καλα το τσουτσουνι..

Επισης..

ΜΑΡΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑ,,,,..

μεσσαλινα ρε...διεστραμενη...

εγω μιλαω για μικρα χαριτομενα παιδικα τσουστουνακια..και εσυ το εριξες στις ΟΡΝΙΘΕΣ..

φτου σου Λυσιστρατη!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α ρε καημενε Λεο..που θα σου τραβαει το τσουτσουνι η μανα σου..μη τυχων δε πληρει τα στανταρ της...

θα σε παρω εγω ΑΓΑΠΗ μουυυυυυτ

Ακου εκει..Πουλακι ΤΣΙΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου συμφωνώ με την ψηλή.....Τι να χορτάσουν ρε;;;;Ωραίο φαίνεται, αλλά λίγο... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Η θα φας τη σοκολάτα ή δε θα τη φας... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ωραία συμπεθέρα....Τα έχουν βρει τα παιδιά μας με τις τουαλέτες.... :lol::lol::lol::lol::lol: Θα χεζουν και θα κατουράνε μαζί... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή Χρύσα ίδιο είναι το τσουτσούνι με το παπάκι;;;;; :twisted::twisted::twisted: Το τσουτσούνι μια τρυπούλα είναι, ενώ το παπάκι μεγάλο.. =))=))=))=))=))=))=))=))=)) Πως να της φτάσει το χέρι από μπρος μέχρι πίσω;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά η συμπεθέρα σου μην ακούσει για πουλάκι, εξιτάρεται..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία μωρή δε φταίει η μάνα που κάνει κακά στην τουαλέτα, αλλά η αδερφή η γαμάτη.... :lol::lol::lol: Την Ιω αντιγράφει... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να και και εγω...εδω χαμός, αυτες τις μερες κουράστηκα..απο τη στιγμη που βγήκε το περιβόητο αρθρο έχω τρελαθεί...ευτυχώς ξεφουσκωνει κ τωρα έτοιμαζω το επόμενο..

Ρε κορίτσια απο τωρα δώρα? ο Σεμπ θα παει πλευ μομπιλ, βασικα ειναι κ ο μονος που θα παρει δώρα...

Εμένα ο Σεμπ τρώει κ πολλα άχρηστα...οχι συνεχεια αλλα δεν θα το έλεγα κ σπάνια..ε πατατάκια θα φάει ιδίως οταν πάμε σούπερ μάρκετ, κ ποπ κόρν εγω του κανω σπιτι...

Τρώει επισης αποξηραμενα φύκια, τα εχουν εδω σαν τα πατατάκια, τα ξεραινουν κ τα πουλάνε σε σακουλακια, του αρέσουν του Σεμπ, εμένα οχι πολυ....

Αλλα γενικα δνε ειμα πολυ αυστηρή, παλια προσεχα πιο πολυ, οχι υστερικα βεβαια, αλλα τωρα οχι κ τοσο..εχει επισης τη συνήθεια να τρώει σάλτσες γενικα..χμμμ

Αυριο εχουμε γιορτή κ όλα τα παιδια πρεπει να ντυθούν με παραδοσιακή ταιλανδεζικο στολη. Υποτίθεται οτι θα ανάψουν φαναρακια φτιαγμέν απο χαρτί ρυζιού θα βάλουν μεσα φρούτα κ κερί χειροποίητο κ θα τα αφήσουν στο ποτάμι...Ο Σεμπ έφτιαξε το δικό του κ έμαθε και χορό για τη γιορτή και ενα τραγούδι στα ταίλανδεζικα- σαν προσευχή κατι- δεν έχω ιδέα τι λεει κ απορω πως το έμαθε!!

Του πήρα κ στολη και αυριο θα τον βάλω φωτο πριν παει σχολείο..δυστυχώς στη γιορτή δνε θα ειναι οι γονεις απλα θα τα ντύσουμε κ θα τα στείλουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχασ..πρεπει ΠΑΝΤΑ να σκουπιζετε απο μπροσ προς τα πισω...

ελεμενταρι θινγκσ καλη μου :lol::lol:

να ρε ενα καλο στα αγορια...χαχαχαχαχ...

εμειαν μια χαρα φαινονται τα γλικοουκαταλια...

και πολυ τους ειναι...μια ζωη εχουν μπροστα τους να περιδρομιασουν ΟΤΙ τραβαει η ψυχη τους..

οσο κραταω το μαστηγιο..δερνω... :lol::lol::lol::lol:

Φραν τι τελειααα..

καλε ναι..το παιδι προσαρμωζετε στις διατροφιες συνηθιες της περιοχης..

δεν το βρισκω περιεργο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Χρύσα ίδιο είναι το τσουτσούνι με το παπάκι;;;;; :twisted::twisted::twisted: Το τσουτσούνι μια τρυπούλα είναι, ενώ το παπάκι μεγάλο.. =))=))=))=))=))=))=))=))=)) Πως να της φτάσει το χέρι από μπρος μέχρι πίσω;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΙΑΒΑΣΕ ΜΩΡΗ...ΕΓΩ ΤΙ ΕΙΠΑ;;;ΑΠΟ ΜΠΡΟΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ....ΑΝΤΕ.... :evil::evil::evil::evil: ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..στο σχολειο δε φορανε σαλιαρες..με αποτελεσμα να λερωνεται :roll::roll::twisted::twisted:

:o:o:o:o:o:o:o:o

τι λες ρε? σαλιάρα σε 3-4χρονα? :shock::shock::shock::shock::shock:

πας καλά? :shock::shock::shock::shock:

Φρανίτα φύκια? :ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη ο σε πιο ποτε δεν φόρεσε σαλιαρα, του είχα παρει αλλα μολις τις έβαζα στον λαιμό του πάθαινε υστερία...απο νεογέννητο μιλάμε!

Αργυρω δνε ειναι τοσο χάλια, βασικα ειναι σαν τηγανισμενα αλλα δεν ειναι τηγανισμενα κ εινιαι πράσινα, τραγανα....Αχ ποσο ανυπομονω να τν βγάλω αυριο φωτο με τα ρούχα του τα ταίλανδεζικα! Αλλα καπέλο δεν πήρα γαμωτο,δεν βρήκα στο νούμερο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα φορώντας σαλιάρα δεν μαθαίνει το παιδί να τρώει!!! :roll::roll:

μιλάμε για τον Θοδωράκο τώρα έτσι?! :roll::roll:

Αργυ υπερβολικη σε βρισκω! :?

σε τι? πού? :?

Φρανίτα μην ξεχάσεις να μας δείξεις φωτό ;):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω λιωσει στο γελιο...

ρε ΓΩγω ...στον Γ, το αποκαλεις παπακι?

αν δεν ρχνεις κανα μπινελικι θα νομιζει κανεις οτι τοοοοοσο ηυσχη και γλυκια!

κουμπαρα ΕΝΟΕΙΤΑΙ οτο ο ΛΕΟ τηρει τα στανταρ μου....και η Μ-Ι θα εχει τ ααπομνημονευαματα μου!

χαχχαχαχχα

Αναστασια πηγαινε παστελακια μικρα...γλυκα ,,,υγιεινα και χωρις σοκολατα!

ααααααααα εγω νυχια κανω.....τωρα εκανα ημιμονιμο παλι...εμ θελω να το ξυνω με στυλ...!

ποδι κανω στανταρ στο 20 ημερο η μηνα!

εχω ενα νυχι που με μαμαει...

καλε και εμας φοραμε ποδιτσα...

σημερα παλι μου την ειπαν για ποιημα....

της ειπα να ερθει να το μαθουμε και μου ειπε "χμμμμμμμ να σκεφτω αν δεν βαριεμαι"...."βαριεμαι¨"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ η αδελφή της Θούλης έφτιαξε ψευτοπροφιτερόλ για τον παιδικό και μοίρασε τα κουταλάκια....εμένα μου αρέσει πολύ η ιδέα!!! ;)

μπορεί να το κάνω και εγώ....θα φτιάξω το κέικ και θα μοιράσω τα κουταλάκια!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...