Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία :) πανεύκολο!!! ;) μπορεί να το δοκιμάσω!!! ;)

και η κάλτσα πανεύκολη!!! :o:o:o:D , αλλά αυτό με τα κοτσιδάκια χρειάζεσαι κάποιον άλλον να σου τα κάνει!!! :?

Χρύσα περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα γκερλς :D

βλέπω νετ και προσπαθώ να καταλάβω αν θα γίνει τίποτα με τις καινούριες αποφάσεις του γιούρογκρουπ αλλά δε μου φαίνονται και πολύ καλά τα πράγματα... Θα δούμε... :roll:

Κορίτσια με το φαγητό που λέτε κι εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα παιδιού και δε μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα... Θυμόσαστε που η Μαρκέλλα δεν έτρωγε τίποτα. Νομίζω ήταν χειρότερη από όλα τα παιδάκια του τρένου. Μέχρι ενάμισι έτους δεν έτρωγε σχεδόν τίποτα...Θυμάμαι διακοπές πέρισυ τον Ιούνιο στη Σκιάθο που ήταν όλη μέρα με ένα αχλάδι και μια μπανάνα. Θήλαζε βέβαια πολύ ακόμα... Και τι δεν προσπάθησα για να την κάνω να φάει και το μόνο που κατάφερνα ήταν να τρώει δυο-τρεις κουταλιές φαγητό. Κι όμως σιγά σιγά άρχισε να τρώει από όλα. Φαγητό με το ζόρι δε γίνεται. Εγώ όσες φορές την πίεσα έκανε εμετό...

Απλά το θέμα είναι να μην πέσεις στην παγίδα να τους δίνεις μόνο αυτά που τους αρέσουν. Εγώ το έκανα σε κάποια φάση με τα μακαρόνια. Πολλά μακαρόνια λέμε :P Ε, βολέυτηκε κι αυτή και δε δοκίμαζε τίποτα άλλο... Όταν τα έκοψα όμως, άρχισε επιτέλους να δοκιμάζει κι άλλες τροφές. Όχι ποσότητες, μεγάλες ποσότητες δεν έφαγε ποτέ, αλλά τουλάχιστον έχουμε φτάσει σε ένα σημείο να τρώει από όλα.

Επίσης έχω κυνηγήσει πολύ σε πλατείες, πάρκα κτλ με τη μπουκιά στο χέρι :oops: Ναι είναι ψιλο γελοίο το θέαμα αλλά.... Νομίζω πως μόνο μάνα με κακάφαγο παιδί μπορεί να το καταλάβει...

Αναστασίαααα! Πάρε βρε μωρό μου στο σκάιπ να τα πούμε! ΕΓώ τα πρωινά που είμαι γραφείο είμαι πάντα ον -λάιν ;)

Επίσης...χαλάρωσε επιτέλους με τα κακά κι άστη να τα κάνει στην πάνα για όσο θέλει. Δεν είναι τόσο φοβερό πια...Κι η Μαρκέλλα πάνα ζητάει για να τα κάνει. Δεν τα κάνει ποτέ στο σταθμό και όταν γυρίζει σπίτι ζητάει πάνα. Τη ρωτάω αν θέλει να πάμε τουαλέτα αλλά δε... Ένας από τους δασκάλους της στα σταθμό μου είπε να της πω μια μέρα "τέλος οι πάνες" και να τις εξαφανίσω αλλά γιατί να τη στρεσσάρω τόσο? Κάποια στογμή θα το κόψουν.

Νατασούλα τι φλεγμονή είχε η Έλενα? Το έχω χάσει αυτό... Χαιρομαι που πάει καλύτερα πάντως :)

Άργυ να την κεράσεις τη γιαπωνεζούλα, γιατί έτσι κάνουμε εμείς οι Έλληνες. Κερνάμε! Εδώ το κέρασμα είναι σπάνιο, για να μην πω ανύπαρκτο... Ο καθένας τα δικά του πάντα. Κι αν είναι μεγάλη παρέα πάλι ο καθένας θα πληρώσει ακριβώς όσο του αντιστοιχεί! Δε διαιρούν το λογαριασμό ανάλογα με το πόσοι είναι δηλαδή... Μη και μπουνε μέσα 5-10 κορώνες. Τσιγκουνάκιαααα :mrgreen:

Τι άλλο τώρα που έχω χρόνο :P

Α! καλά ρε...τηλεόραση στο σταθμό και σας φαίνεται οκ??? Εγώ διαφωνώ κάθετα! Εδώ δεν έχει πουθενά... Γενικώς οι σταθμοί είναι πολύ διαφορετικοί από Ελλάδα. Έχουν σίγουρα και τα στραβά τους αλλά σε γενικές γραμμές μου αρέσει πιο πολύ η φιλοσοφία τους. Παίζουν πολύ έξω, πάνε εκδρομές στο δάσος, κυλιούνται στις λάσπες σα γουρουνάκια. Εντάξει δε μαθαίνουν και πολλά πράγματα αλλά δε νομίζω ότι είναι απαραίτητο σε αυτή την ηλικία...

Και κάτι άλλο ήθελα να πω αλλά δε θυμάμαι... :roll:

Πάω να ξεβρωμιστώ γιατί χτες από τη βαρεμάρα ούτε ντουζάκι δεν έκανα :oops::lol:

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Μάγδααααα και έλεγα τι μυρίζει τόση ώρα :P:P:P:P

εσύ ήσουν? :o:o:P:P:P

και εδώ δεν έχουν τιβι!!!! :!: αφού έχουν τόοοοοσα άλλα να κάνουν!!! :roll::roll:

τώρα έχει έρθει μπουλντόζα έξω από το γκρουπ της Ρ. και όλ ατα παιδιά κοιτάζουν έξω από το παράθυρο κα βλέπουν το σκάψιμο!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

the big event of the days!!!! a sensation!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπόν οι μετεό είπαν ότι Πέμπτη -Παρασκ. θα χιονίσει εδώ :o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted:

δεν θέλω καθόλου! :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"10 λόγοι που μου αρέσει η οικ. κρίση!!!:

1. Μου αρέσει που όταν λέω για αύξηση στο αφεντικό μου δεν με αγριοκοιτάζει πια, αλλά λιώνει στα γέλια. Άσε που έδιωξε μερικούς που δε μου άρεσε η φάτσα τους.

2. Μου αρέσει που πολλοί φίλοι μου μετανάστευσαν για καλύτερο μέλλον, γιατί έτσι θα έχω extra προορισμούς διακοπών στο εξωτερικό.

3. Μου αρέσει που ακρίβυνε η βενζίνη και χρησιμοποιώ λιγότερο το αυτοκίνητο. Γιατί αυτό σημαίνει ότι θα το έχω περισσότερα χρόνια και κάνω καλό και στην καρδιά μου, αφού περπατάω περισσότερο. Άσε που όταν πάμε βόλτα με τους φίλους μου όλοι πια τσοντάρουν για βενζίνη ενώ παλιά > έκαναν τον «Κινέζο».

4. Μου αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά. Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον!

5. Μου αρέσει που το μέλλον της χώρας είναι αβέβαιο, γιατί σε όλους μας έλειπε λίγο πολύ η περιπέτεια στη ζωή μας.

6. Μου αρέσει που βλέπω αυτούς που αποταμίευαν τόσα χρόνια να χάνουν τα λεφτά τους, γιατί νιώθω καλύτερα που εγώ τα χάλαγα πάντα μέχρι τελευταίο ευρώ και τώρα από «σπάταλος» έγινα «προνοητικός», γιατί τουλάχιστον πρόλαβα και τα χάρηκα.

7. Μου αρέσει που αν πω ότι δουλεύω 2 φορές τη βδομάδα με κοιτούν με συμπάθεια και μου λένε κουράγιο, ενώ πιο παλιά σκεφτόντουσαν «Ρε τον τεμπέλη».

8. Μου αρέσει που θα έχω και γω μία ιστορία πόνου και δυστυχίας να λέω στις επόμενες γενιές για το παρελθόν της χώρας, όπως εμείς ακούγαμε για Χούντα και Κατοχή.

9. Μου αρέσει ο καφές που κερδίζω στο τάβλι με φιλαράκια γιατί αποτελεί το 2%του μισθού μου, που σημαίνει ότι σε 50 παρτίδες έχω βγάλει έναν μισθό.

10. Μου αρέσει που είμαι σίγουρος πλέον ότι οι γυναίκες δεν με θέλουν για τα λεφτά μου."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πείτε κατι!!!

Τι σωρό να πάρω στον Μ για τα χριστουγεννα? Αυτός ολα τα θέλει!!!

στον Π ξέρω, το όχημα ανακυκλοσης απο τα λιτλ πιπολ γιατι έχει τρέλλα με αυτο, το παίζει δίπλα στην Eιρήνη με μανία μέχρι και εδω το είχαμε πάρει για μια ευδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο, δεν ξέρω και εγώ ψάχνω για τα παιδιά ! :?

σίγουρα θα πάρω στην Ρ. την hello kitty, το κεφάλι της γιατί το θέλει :roll::roll:

αλλά δεν ξέρω τι άλλο!!!! :?

φέτος δεν έχω ιδέες....θέλω να πάρω και δώρο στον άντρα μου για τα γενέθλιά του στις 13 και πάλι δεν ξέρω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! επίσης θα της πάρω κάτι ρουχαλάκια για την μπάρμπι που έχει και ίσως και άλλη μία μπάρμπι :roll::roll: δεν ξέρω ακόμη....βασικά βαριέμαι αφάνταστα :ymsigh::ymsigh::ymsigh::ymsigh:

Μάγδα έκανες ντουζάκι? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εγω του δικου μου τοξοτη..θα του παρω δωροε να δερματινο πορτοφολι...να του το αδειαζω και να εξακολουθει να ειναι στιλατο :lol::lol::lol::lol::lol:

Για τα παιδια δεν εξρω...

του Γιαννη ισος ενα δικο του τρενακι- παντ αμαλλονουν- του Χριστοφορου καποιο αυτοκινητο η καραβι...θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα, έκανα :P

Αν δε σταμάτησε να μυρίζει δεν ήμουν εγώ :mrgreen: !

το κατάλαβα γιατί μοσχομύρισε :mrgreen::lol::lol:

Χρύσα έχει πορτοφόλι, μπορεί να του κάνω δωροεπιταγή από κατάστημα ρούχων ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανα νεο απο τη γιωτα εχουμε?

καλησπεραα..κανω μπακλαβα..δε διαβασα τιποτα..

χθες παω σχολειο λεω το θοδωρη βγηατε εξω?οχι λεει...μετα λεει ειδαμε dvd

λεω παλι?ελεος..κ πεταγεται η δασκαλα κ λεει τωρα τη εβαλα

ε βγαινω εξω με πλησιαζει(σχολουσε)κ με λεει δε βαζουμε συνεχεια αλλα να αυτα τα 5 λεπτα που σχολαω

λεω οκ γτ δε θελω να παρεξηγηθουμε γιαυτο κτλ κτλ

σημερα ζωγραφισαν δε ειδαν

χαχχα

οποτε κανω τη καρδια μου πετρα στη διατροφη μιας κ παρασκευες που εχει γλυκο εγω δε θα το εστελνα ουτο συ αλλως κ συνεχιζει...

θελει πολυ να πηγαινει κ χαιρομαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα καλά που είπες τρενακι και μου έβαλες ιδέα!!! Τον τομας το τρενακι ......δεν ξέρω έχει πάθος και με τα μπλοκ και τα τουβλακια αλλα έχει, θέλω να είναι και κατι μαζεμένο μην χάνουμε τα εξαρτιματα ...ίσως κανένα τηλεττευθνομενο ......δεν ξέρω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!Τι κάνετε;;;Εγώ καλά... :mrgreen::mrgreen:

Αφρο με τι του αρέσει να παίζει;;;Και τι παιχνίδια του λείπουν;;;;; :roll::roll::roll:

Η Ιωάννα από το καλοκαίρι που είχαμε πάει όλες μαζί στο Μιτσάκι, της έχει καρφωθεί το πιάνο με το μικρόφωνο που είχε η Βασιλικούλα...Το είδε και στο Χαριλινάκι όταν είχαμε πάει και το ζητάει τόοοσο καιρό..Οπότε αυτό θα πάρουμε... 8-)8-)

Στη μικρή θα πάρω από τα ELC μια σκούπα ηλεκτρική φοβερη, γιατί της αρέσει πολύ να σκουπίζει... :lol::lol::lol::lol:

Μπράβο στον Πανούλη που μιλάει... :x:x:x Και το Μαρτινάκι μου έτσι... :x:x:x:x Είναι τόοοσο χαριτωμένα... 8-)8-)

Αρτζι κι εγώ τους έχω αρκετά ρουχαλάκια από το Ζαρα και εγώ φοράω επίσης... :?:?:?:?:?:?:? Δεν ξέρω τι να κάνω... :?:?:?

Βίκυ μάλλον δε θα μου δώσουν άδεια αυτή την εβδομάδα... :twisted::twisted: Αν έχω άδεια και σπίτι μου και έξω μπορούμε να πιούμε καφέ.. :mrgreen::mrgreen:

Α ρε Μάγδα τυχερούλα... ;);) Με τα πεθερικά ε;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη εμένα η Ιωάννα μου είπε ότι χθες έφαγαν Kinder... :?:?:?:lol::lol::lol: Πρώτη φορά τους εδωσαν... :roll::roll::roll::roll: Και μου είπε μάλιστα ότι αυτή έφαγε 2... :lol::lol::lol::lol::lol: Είναι κόρη μου τελικά.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Κι επειδή μου είπε ότι γιόρταζε ένα κοριτσάκι χθες, της λέω "το κοριτσάκι σας έφερε τα κίντερ για να σας κεράσει;;;" Και μου λέει "όχι..Η στελλα μας έφερε χελωνάκια να φάμε..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εννοούσε σοκολατάκια σε σχήμα χελώνας... :roll::roll::roll::roll::roll:

Εντωμεταξύ η μικρη κάθε μέρα μου ζητάει μπισκότο....Digestive...Και της δίνω... :oops::oops::oops: Γυρίζω χθες από τη δουλειά μου λέει η μικρή "Μαμά...ικότο...." Πάω στο ντουλάπι, βγάζω το κουτί, της δίνω ένα και μου λέει "Νάνα;;;;" και μου άπλωνε το χέρι...Της λέω "η Νάνα δε θέλει..." Και άρχισε να χτυπιέται και να λέει "όκι,όκι...νάνα ικότο..." :lol::lol::lol::lol: Και ως αυστηρή μαμά που είμαι της έδωσα άλλο ένα.... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops: Και έτρεξε στην Ιωάννα γεμάτη χαρά και της φώναζε.."Έλια, έλια...Νάνα ικότο..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και της το έδωσε η ψυχούλα μου.. :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κορίτσια πλέον σπάνια ανταλλάσουμε δώρα με τον Γιώργο..... :oops::oops::oops::oops: Ούτως ή άλλως τα λεφτά από το ίδιο ταμείο βγαίνουν... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Δηλαδή να πάω να βγάλω από το λογαριασμό του λεφτά και να του πάωρ δώρο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Α, αυτό δε σας το έχω πει....Ο Γ. έχει την κάρτα μισθοδοσίας μου κι εγώ τη δική του... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και όπως καταλαβαίνετε επειδή εγώ παίρνω και λιγότερα, πάντα στον λογαριασμό του μένουν λεφτά.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ κ περισι παρασκευη δε το εστελνα..

ετσι γτ δε δουλευω.. :?:?:?

εχω τσακισει 4 τριγωνακια μπακλαβα κ θελω κ αλλο..περιμενω περιοδο.χθες σημερα....

κ δε εγινε κ τελειος αλλα τρωγεται

εγω λεω στο θοδωρη ποδηλατο..αυτο το ισορροπιας θα παει στο παντελη..

ποσο ιντσες πρεπει να ειναι οι ροδες ξερετε?

γωγω λιωνωωωωωωωωωωωωω

μαγδουλα τα φιλιΑ ΜΟΥ..

αργυ κερασε τη μωρε :P

νατασουλα χαθηκες τελειως ρε :(

αναστασια πως πηγε χθες το τεστ?

αφρο με τη αντιβιωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εμεις εχουμε τρενακι τομασ..ενα με μπαταριες..εχουμε και εξυτρα ραγες και σταθμου..ΑΛΛΑ επειδη μονημοσ σφαζονται γι'αυτο θελουμε να παρουμε ενα εξτρα τρενακι με βαγονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας μανουλες!!!

Τι κανετε? εγω καλα.... 8-)

Μαγδα μου σας ειπα ρε συ οτι δε θα με ενοιαζε να ζηταει παμπερς για κακα.αλλα αυτη το φορουσε κ

καλα δεν ερχοντουσαν κ ηταν στο δρομο κ κατεληγε να το φοραει 2 ωρες και να κατουραει πανω της...δλδ σαν να πηγαιναμε πισω στην πανα ΓΕΝΙΚΩΣ!Τωρα της εβαλα 2 φορες για κακακια...αλλα της το βγαζω στα 10 λεπτα :?:?:?

Ρε κοριτσια μηπως εχω φτασει στο αλλο ακρο κ ειμαι πολυ ελαστικη?Θυμαμαι καποτε που καιγομουν να μη φαει γλυκα,αλατια κλπ να μη δει τβ,να μην ειναι σε καφετερια που καπνιζουν...τωρα....φεεεετα!Τρωει διαφορα καθημερινα....πχ χθες πηγαμε Σ/Μ κ οπως καθε φορα που ειναι μαζι μου(οχι συχνα ομως) παιρνει φραουλενιο γιαουρτακι με μπαλακια....το πηρε λοιπον κ οσο ειμασταν στο ταμειο ζητησε να το αφησουμε!Οκ της ειπα κ το πηγαμε πισω...και μετα μου σκαει το παραμυθι πως ηθελε να το αφησει κ αντι γι'αυτο να παρει ποπ κορν!

Της πηρα(βεβαια της εδωσα μονο ενα μικρο μπολακι) και μαλιστα χαρηκα που δεν εκανε σαν χαζο να κοπανιεται και να τα ζηταει και τα δυο! :lol::?

Αργυρω ξεχασα να σου πω!Ειχα δει τη φωτο της Ρεας!Ειναι θεα!!!!!Τι γλυκο κοριτσι!!!Και την ειδε κ η Α και της την συστησα...ξερεις...η Ρεα που καηκε επειδη δεν ακουγε τη μανουλα της! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου θυμισατε τον Α που το σαββατο μου λεει "δεν παμε να αγορασουμε τα χρ.δωρα να τελειωνουμε?" :lol::lol::lol::lol:

Λετε να ηθελα να μου παρει κατι? :P:P:P

Μαρια πολυ ωραιες ιδεες για μαλλια ειδα με αυτην που εβαλες!Τι καλα να ειχα κ το μαλλι της!Μακρυ,σχεδον ισιο κ μπολικο!!!

Τι αλλο ειπατε ρε σεις??? :roll::roll::roll:

Θουλακι μπακλαβα????Μιαααααμ!!!!

Καλουτσικα νομιζω εγραψα...θα μπορουσα κ καλυτερα...Προφανως δεν διαβασα οσο επρεπε γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Αυτο με τα κερασματα στο σχολειο.....Δλδ ελεοοοοοος!!!γιορτες-γενεθλια πηγαινουν ολες σοκοφρετες-κιντερ ή και χυμους...

Ακομα κ η 2η "σπαστικια" μαμα(η 1η υποτιθεται ειμαι εγω :lol: ) πηγε σοκοφρετες για τη γιορτη... :twisted:

Κ η δασκαλα εχει σκασει....μα ειναι δυνατον?σοκοφρετες να κερνας τα 3χρονα?ασε που εχει κ μικροτερα...νομιζω ειναι απο 2-4 χρ...

(φανταζεστε στη γιορτη της Αννυ να μην εχω χρονο κ να παρω κ εγω σοκοφρετες? :lol::lol::lol::lol::lol: δε θα σας το πω :lol::lol::lol::P:P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ ο Ο δενε χει πορτοφολι..εχει ενα που του το πηρα απο πριν παντρεφτουμε..απο πριν αρραβωνιαστουμε καν..και ειναι χαλια..

τωρα θελω να του παρω αλλο...

καλε σηγα μη μου παρει αυτος κατι..Γωγουλι εγω παω και ψωνιζω μονη μου και λεω..Αγαπη μου να κοιτα τι δωρο μου πηρες...χαχαχαχαχ

Τασια..απλα ηρεμισες..εαν εκανες τωρα δευτερο...θα ησουν πολυ φεεεεττταααα μανα..σε ολα

Ρε ποπ κορν εγω τους φτιαχνω..εχω μιχανη που τα φτιαχνει χωρις λαδι...

πολυ νοστιμα γινονται

Θου μνιαμμμ...δεν ξερω ρε για ιντσες..εμασ ο φοφος δεν ειναι του ποδηλατου..ειναι λιγο τεμπελακος

Α..τασια και εμασ ετσι κανουν ρε...απλα εμασ τα βαζουν στην τσαντα..και αμα θελει ο γονιοσ τα δινουν..

αλλα κανουν παρτι με τουρτες..και βλεπω πως οι περισσοτεροι γονεις κανουν παρτι στον παιδικο...

εγω φετος θα κανω παραγγελια στη Βενετια...χαχαχαχαχα..

να μου φτιαξει καπκεισ να τα παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουυυυ τη σκοτώνει στο ξύλο αλλά την λατρεύει....Είναι γλύκα η σκατόφατσα μου... :x:x:x:x

Μπακλαβά θέλω κι εγώ... :mrgreen::mrgreen:

Κορίτσια ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τρώω σοκολάτα... :?:?:?:?:?:oops::oops::oops::oops:

Εντωμεταξύ σας ακούω που μιλάτε για τρενάκια και σκέφτομαι ότι πέρα από τα ρούχα θα πρέπει να αγοράζουμε και παιχνίδια για τον γιο μας... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρίααααα τέλειο μαλλί..... :x:x:x:x Και εγώ που έχω μακριά και πολλά και φεγγαρένιο πρόσωπο θα ήμουν θεά.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά ρε πούστη μου δεν πιάνουν τα χέρια μου... :twisted::twisted::twisted: Μα κι εσύ με κάλτσα του Γ...Μπλιαχ..Βρωμίλα, ποδαρίλα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στάσα ναι...Νομίζω είσαι πολύ ελαστική... :lol::lol::lol::lol::lol: Κι εγώ τις αφήνω και τρώνε ποπ κορν και φουντούνια.... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Αλλά αν ζητάει δυο πράγματα, ή το ένα ή το άλλο της λέω...Διάλεξε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, έχασες μωρή την ευκαιρία για δώρο;;;;;; :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Επίσης ψηλή εγώ τι νομίζεις ότι θα στείλω στη γιορτή της κόρης μου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Έλεγα να φτιάξω κάτι μόνη μου, αλλά δεν έχω χρόνο... :?:?:?:? Έτσι, θα παίξει γλυκάκι.... ;);););) Ρε σε βρίσκω υπερβολική...Αφου τρώνε όλα τα φαγητά γιατί να μη φάνε και σκατολοίδια 1-2 φορές την εβδομάδα;;;; :roll::roll::roll: Εγώ δεν τους στερώ τη σοκολάτα..... :oops::oops::oops: Αν θέλουν θα τους δώσω...Συνήθως πουράκια Caprice.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εγώ είμαι maniac με την σοκολάτα..Πώς να στερήσω από τα παιδιά μου αυτή την απόλαυση;;;;;; :roll::roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Α, και μερέντα αμα φάω, θα τους δώσω να γλείψουν ένα κουταλάκι... :oops::oops::oops::oops:

ΔΕ ΘΑ ΓΟΝΩ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΨΩΝΙΖΑΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΡΥΒΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βαζω καλαμποκι μεσα στο φουρνο μικροκυμματων τα σκεπαζω με αυτο το προστατευτικο κ μια χαρα γινονται..σε 10 λεπτα

φουντουνια τη μαρτινα??????????????? :shock::shock::shock::o:o8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και την ειδε κ η Α και της την συστησα...ξερεις...η Ρεα που καηκε επειδη δεν ακουγε τη μανουλα της! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: ...

:o:o:o:o:o:o:o δεν ντρέπεσαι ρε να λες τέτοια στο παιδί? να την φοβίζεις? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

και ο δικός μου ο άντρας θέλει να αγοράσουμε από τώρα τα δώρα έτσι ώστε να μην τρέχουμε τελευταία στιγμή και θέλει να τα αγοράσουμε από το νετ :twisted::twisted::twisted:

ε όχι λέω να χάσω και την απόλαυση των ψώνιων :P και του είπα για ό,τι δώρο θέλει να πάρει ας το πάρει από το νετ εγώ θα πάω στα μαγαζιά να χαζέψω!!! ;)

Γωγώ :lol::lol::lol::lol: δεν σχολιάζω το "ικότο" αλλά πολύ γλυκούλα το Μαρτινάκι :x:x

Θούλη δουλεύεις τώρα? :?

Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εμείς θ αρωτήσουμε όμως την Α. και θα μάθουμε :P:P:lol::lol:

Χρύσα :o:o:o:o ένα πορτοφόλι τόσο καιρό? :o:o:o

εμείς κάνουμε δώρα! πάντως....όλοι περιμένουν το κάτιτις!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...