Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν ξέρω, αν έρθω ποτέ μόνη μου και την γνωρίσω θα σας πω :x

συμπεθέρα :lol::lol::lol::lol:

μόλις έστειλα email στα πεθερικά την είδηση της γρινπις για τα ρούχα του Ζάρα ώστε να μην ψωνίσουν από εκεί για τα Χριστούγεννα :mrgreen::mrgreen:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθρα....εσυ τι νομιζεις οτι ειμαι?

;απο οσα ξερεις...

μην επηρεαζεσαι απο τη Γωγω..!

Γωγω...ποτε θες καφε...?

κυριακη?

Αφρο...κριμα ρε γμτ!

αυτε οι κωλοδουλειες...!

αι σιχτιρ...και ολοι μπηκαμε στ ιδιο τσουβαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ όχι Κυριακή ρε....Θα κάθεται ο Γιώργος οπότε δε θα μπορώ.... :cry::cry::cry:

Εσύ ξέρεις καθόλου το πρόγραμμά σου στη δουλειά;;Συνέχεια πρωί είσαι;;;; :?:?:?:?:?

Μπορεί να πάρω καμια μέρα άδεια μες στην εβδομάδα και να κανονίσουμε... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απογευματα ειμαι οκ!

μπορει και η παναγιωτα λογικα!

ποτε λες για αδεια?.

που καφες?

ναι τωρα που ο Π. εχει μαθηματα κανω πρωινα!

αυτη την εβδ. εχω σκ ρεπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε αφρο κριμα...

κοριτσια δεν κανω κατι συγκεκριμενο...

απλα με την αλλεργια του μικρου δεν τρωω οτι εχει σχεση με γαλακτοκομικα (αρα κομμενα γλυκα, σοκολατοειδη, πιτσες κλπ) θελω δε θελω, μπορω δε μπορω.. ακοαμ κ οταν με "πιανει" σκεφτομαι οτι αν φαω θα κανω κακο στο παιδι κ κρατιεμαι..

κ δεν τρωω πολλα ψωμια κ γενικα το βραδυ, δηλ δεν κανω ακριβως διαιτα, διατροφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tza!!τί κανετε;

σισσακι μου εγραψες καπου εμπειρια τοκετου;δεν ειδα :roll:

κοιτα.....αν,λεω ΑΝ αισθανεσαι για οποιονδηποτε λογο ανασφαλεια,να παρεις τηλ. συμβουλο θηλασμου!

στον γιωργο ουτε που ηξερα οτι γινεται,αλλα ημουν τυχερη κ δε με παιδεψε καθολου με θηλες κ αιματα..κ φυσικα ημουν διαρκως στο μαμμυ κ επρηζα ολο τον κοσμο :roll:

αν ποτε κανω αλλο απιδακι κ χρειαστει,θα παρω αμεσως τηλ. συμβουλο..

ολα ομως θα πανε τελεια!!!μα πολυ τελεια σου λεω!! :D:D:D:D μα παρα πολυ τελεια!! :D:D:D

τα καταφερνεις ηδη αψογα!!ειναι σιγουρη!!! :D:D:D:D:D:D

κ φυσικα ειμαστε ολες εδω!! ;)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

θου να σας ζησει η ανιψια!!! :D:D:D ολα τα καλα του κοσμου πανω της!! :D:D:D:D:D μα τί ωραια νεα!! :D:D:D

ζωη το πιστευεις οτι μετραω αντιστροφα τις μερες να ερθει το σαββατο,ή η παρασκευη ;)8-) ,να μας πεις νεα;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αναστασακι δεν ειναι τελεια στο ματζικ;;;κ εμεις οσες φορες πηγαμε το καταευχαριστηθηκαμε! :D:D:D

μονο που ζαλιστηκα απο τα απειρα παιχνιδια πανω κατω!στα ελεφαντακια πια ανεβαζω μονο τον χ.! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις κυριακη πηγαμε λευκοχωρι!ειναι τελεια!εχει κτηματα στη σειρα με αλογα,ζωακια,ιππασια,κ πολλες δραστηριοτητες...ηταν τοοοσο ωραια!!αφου λεμε να πηγαινουμε συχνα! ;) ειδικα το western με κερδισε απολυτα! :):):)

αλλα νεα..ο γιωργος την εχει καταβρει με νερομπογιες,αυτες στα βαζακια..βαφει πετρες που μαζευουμε,κασπό,χαρτια,το μαλλι του,τα ρουχα κ το προσωπο του :lol::lol::lol::lol: ,οχι επιπλα ευτυχως 8-)8-) ,κ μετα μπαινει κατευθειαν για μπανιο! :lol::lol::lol:

κ εγω η χαζη ολο φωτο βγαζω!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: η πεθερα επαθε εγκεφαλικο σημερα!τον πηρα απο το σχολειο,ηρθαμε σπιτι,αρχισε αυτος τις δημιουργιες στο τραπεζακι του που του ετοιμασα κ εγω πηρα τη σιδερωστρα διπλα κ σιδερωνα! 8-)8-)

ανεβηκε η γυναικα να μας δει κ....γουρλωσε τα ματια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε...αφου με ξερει τί υστερω ειμαι..μαλλον σκεφτηκε οτι περναω φαση! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενα σε χαιρετωωω!! :D:D μωρε μπραβο για τις αντοχες σου να πλεκεις!!μα ποτε προλαβαινεις καλε;;α!εισαι ταλενταρα μιλαμε! :):):)

ελενα διαβασα αυτο που ειπες για την αννα :(

την ηξερα απο μηνυματα της στο μαμμυ..δεν εχω μιλησει ποτε μαζι της....αλλα φρικαρα :(:( ο Θεός να της δωσει δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας λοιπόν :D Σας έλειψα καθόλου βρε ή με ξεχάσατε τελείως?

Να ευχηθώ καταρχήν στο Σισσάκι μας να της ζήσει η μπέμπα! Να είναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη! Ελπίζω να περάσει γρήγορα ο πόνος στις θηλές... Είχα ταλαιπωρηθεί κι εγώ πολύ στην αρχή του θηλασμού. Τρελός πόνος και δε βοηθούσε τίποτα. Δε μάτωναν όμως... Βασικά δε μου φαίνεται λογικό, αν όλα γίνονται σωστά, να ματώνουν οι θηλές :? Κι εγώ θα σου έλεγα να φέρεις σύμβουλο...μη το αφήνεις πολύ.

Εμείς είμαστε μια χαρά :D Η Μαρκελλίτσα έχει αλλάξει πολύ. Πάει μια χαρά στο σταθμό - πλέον ούτε που με χαιρετάει όταν την πηγαίνω - τρώει, κοιμάται και μάλιστα όλη τη νύχτα στο κρεββάτι της μόνη της!!! Μεγάλες αλλάγες σας λέω! Αν μου το 'λεγε κανείς πριν από λίγο καιρό δε θα το πίστευα... Γενικώς έχει ηρεμήσει κι έχει γίνει πολύ καλό παιδάκι αλλά εγώ νομίζω έχω γίνει χειρότερη μαμά :oops: Βασικά επειδή ακριβώς τώρα έχει γίνει πιο συνεργάσιμη, όταν τύχει και την πιάσουν οι στραβές της και γίνει δύσκολη δεν έχω καθόλου υπομονη πλέον να το χειριστώ :oops:

Τώρα είμαστε στα πεθερικά... Κορίτσια οι άνθρωποι ζούνε τις πιο βαρετές ζωές έβερ! Μιλάμε δεν κάνουν τίποτα! Κι αυτή η τηλεόραση στη διαπασών πολύ μου τη δίνει :twisted: Ευτυχώς φεύγουμε αύριο.

Αυτά τα λίγα από μας. Σας αφήνω να παίξω ένα προπολεμικό ποδοσφαιράκι αντίκα με τη Μαρκέλλα να περάσει κι η ώρα λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...τι κανετε?

Εμεις καλα...μονο η μικρουλα εχει ιωση...χαλια ειναι..βαζω φυσιολογικο ορο συνεχεια...πηγα κ παιδιατρο διοτι ειχε πολυ βηχα κ ηταν βραχνος...αλλα οκ οι μυξες που κατεβαινουν ηταν....απλα περιμενουμε να κανει το κυκλο του κ θα περασει...

Λενακη το ειχα διαβασει χτες αυτο με την Αννα...δεν την ξερω ουτε καταλαβα τι εγινε...κριμα ο θεος ν τους δινει δυναμη..ουτε να το φανταστω δεν μπορω

Σισιω εγω επαθα τα ιδια με την μπεμπα....το ενα στηθος ματωνε συνεχεια...πριν την θηλασω πατουσα το στηθος εβλεπα αν βγαινει αιμα κ μετα τις εδινα....το αιμα ξερω οτι κανει συσπασεις στο στομαχι για να βγει γιαυτο κ οταν κανει γουλιες εχει αιμα....εγω σαν χρυσανθη εβαζα γαλα επανω κ τις αεριζα,μετα εβαζα καθαρο οινοπνευμα κ γλυκερινη (αυτο μου το ειχε πει η φαρμακοποιος μου που θηλασε 6 παιδια) σε μια μερα ειχε επουλωθει...εχω διαβασει οτι δεν κανει οινοπνευμα αλλα πιστευω οτι εκανε δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!

Τι κανετε?μια χαρα σας βρισκω...ολες στα ισια σας

Πχ η Γωγω βριζει,η Βικυ λεει προστυχολογα κλπ :lol::lol::lol:

Μαγδουλι μου!!!!!Ευτυχως κανουν βαρετη ζωη τα πεθερικα και μας εγραψες ρε!!!

Φιλια κ στις δυο σας!Να τα πουμε καποια στιγμη ε?αντε γτ θα σε χωρισω!!!

και μένα μου άρεσαν τα κοκαλάκια και τα τσιμπιδάκια στα μαλλιά για την κόρη μου, αλλά λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο διότι δεν αρέσουν σε ΕΚΕΙΝΗ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι εγινε Αργυρουλα μου?Το παιδι κ το σκυλι δεν ειναι οπως το μαθεις? :lol::lol::lol::lol::lol:

ουπς...ξεχασα τα ρουχα στο στεγνωτηριο σκατα θα εχουν γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο βιντεοσκόπησε την γιορτούλα να την δει μετά, αν και σίγουρα δεν θα είναι το ίδιο, αλλά.....κάτι είναι και αυτό!!! ;)

Χρυσάνθη περαστικά :x

με την Γιώτα τι να έγινε τελικά? τι να έγινε με τον Γιωργάκη της? :?

Αναστ. τι σχέση έχουν τα κοκκαλάκια ρε με αυτό που λέει η Γωγώ με το σκυλί? :?

αν δεν φορέσει κοκκαλάκια ούτε που με νοιάζει, δεν είναι σημαντικό.....να πλένει τα δόντια της το βράδυ πριν τον ύπνο όμως.... ;)

άσε που έχει αρχίσει και φοράει τώρα :lol::lol: δλδ της κάνω ένα κοτσιδάκι ή δύο....τέτοια απλά!!! :roll::roll:

Μάγδα τα πεθερικά δεν κάνουν τιποτα ε? τα δικά μου όλο δραστηριότητες είναι!!! :roll:

μπράβο για την Μαρκελλίτσα :x

όσο για το χειρότερη μαμά, ε δεν το νομίζω! :x

Ιουλία σοκ η πεθερά ε? :lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα νομίζω ότι είσαι χαβαλετζού, καλή σε παρέα αλλά και μια σοβαρότητα την έχεις! ;)

εκεί που έβλεπα ένα πολύ ωραίο όνειρο, ήμουν σε κρουαζιέρα, ήρθε η Ρ. και με ξύπνησε!!! X(X(

ρε κορίτσια σκεφτόμουν τις προάλλες ότι αν τυχόν πάθω κάτι, δεν θα το μάθετε ποτέ :(:(

απλά ίσως να αναρρωτηθείτε πού είμαι! :(

πάντως αν δεν γράψω για πολύ καιρό....ε κάτι θα μου έχει συμβεί......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! επίσης χθες είπα σε μια μαμά από μια συμμαθήτρια της Ρ. να πάμε για καφέ την Πέμπτη το πρωί και λέει οκ και μετά μου λέει "ευχαριστώ για την πρόσκληση" :o:o:o:o:o:o:o

αυτό τι σημαίνει?

ότι εννοείθηκε ότι θα την κεράσω καφεδάκι? καλά δεν με πειράζει, βέβαια δεν είναι ακριβός, αλλά δεν κατάλαβα......και το ρωτώ διότι αυτή είναι Γιαπωνέζα και αν τυχόν την κεράσω παρεξηγηθεί ή αν δεν την κεράσω πάλι παρεξηγηθεί!!! :?:?:?:?:?:?:?

διότι οι Γιαπωνέζοι είναι λίγο διαφορετικοί από εμάς....

μάλλον θα περιμένω κίνηση και ανάλογα θα πράξω.... :lol::lol::lol::lol:

επεξ. επίσης μου έχει κολλήσει αυτό με το ΖΑΡΑ και την γκρινπις, τι να κάνω? γιατί του Λ. τα τζινς είναι από εκεί!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

Απαραίτητο δεν είναι να την κεράσεις Αργυρώ αλλά μιας και έιχες την ιδέα εσύ ας πούμε, κάνε κίνηση..

Η Γιαπωνέζα άλλωστε αφού ζει στην Ευρώπη θα ξέρει και τις συνήθειες και το savoir vivre το δικό μας οπότε γιατί να την πειράξει? Όσο για το άλλο, θες να μας αφήσεις τηλέφωνα? Η αλήθεια είναι αν δεν γράψεις 2 μέρες θα ανησυχήσουμε :?

Τη Γιώτα τη σκέφτηκα κι εγώ χτες, τι να κάνει :roll: Πώς να είναι ο μικρός :?:?:?

Μάγδα μπραβο στη Μαρκέλα :D Μεγαλώνουν και αλλάζουν :D:D:D Να μπαίνεις πιο συχνά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Αργυρώ, πόσο περίεργοι είναι? Μήπως κατάλαβε ραντεβουδακι!?? Χαχχχαχαχα

τι έγινε με τα ΖΑΡΑ? Δεν διάβασα κατι.

Σήμερα η μέρα ξεκίνησε χάλια ....μου την κατέστρεψαν .....

Πήγαμε χθές στην παιδίατρο, ο Μ είναι 17 κιλα και 104 ύψος και ο Π 13 κιλα και 89 ύψος

Και ο Μ και ο Π έχουν υγρό ακόμα στο αυτάκι, στον Π θα ξανά αρχίσω αντιβιωση (είμαι ηλίθια που την σταμάτησα την παρασκευή) και ο Μ θα πάρει σιροπακι για τον βήχα (βροχοδιασταλτικο) και οτριβην σταγωνες για την μύτη μεσα στον ορο . Μας έγραψε και ολο τον κύκλο εξετάσεων για τον Μ ...θα

ον πάμε αύριο για εξετάσεις αίματος και ουρων. Μας απασχολεί πολύ το θέμα φαγητού και αυτές τις μέρες έχουμε σκλυρινει πολύ την στάση μας ....υτος αντιδραει πολύ .....χθές έμεινε νηστικός όλη την μέρα σχεδόν και ολο το βραδυ, απο τις 3 το μεσημέρι μέχρι σήμερα το πρωί ......ο μικρός βλεπει τον μανώλη και κόβει το φαγητό!!! Έχει μέρες τωρα (2 ευδομαδες) που δεν τρώει όπως έτρωγε και δεν δοκιμάσει αν δεν φαει ο Μ!!

Λέει λέξεις δύσκολες!!! Κλειδιά! Τιποτα! Τι κανείς! Έπεσε .....μιλάει καλέ και δεν τον έχω καταλάβει! Χθές πήγαμε στην παιδική χαρα και του λέω "πάνο πάμε σπίτι "και γυρνάει και μου λέει ακουμποντας με με το δάχτυλο "εσύ πα "!!!!

Αργυρώ μην σκευτεσ χαζά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Σίσσυ μου να σας ζήσει η μπεμπούλα, γερλη και καλότυχη να είναι.

Για τις θηλές εκτός από υπομονή δεν ξέρω τι άλλο να προτείνω, η πουρελαν, το γάλα και ο αερισμός εμένα δεν μου έκανα τίποτα :?:?:?:?:? , έκλαιγα από τον πόνο και έβγαζε συνέχεια γουλιές με αίμα. Εμένα με έσωσαν οι ψευδοθηλές αλλά δεν το προτείνω γιατί αντεδεικνύονται. Η καλύτερη λύση είναι να δεις σύμβουλο θηλασμού.

Μαρία συγχαρητήρια για την εργασία :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Για το φαγητό πιστεύω ότι είναι στο παιδί, ο Έλενα τρώει σχεδόν τα πάντα και ο Μιχάλης σχεδόν τίποτα, έχω δοκιμάσει όλες τις μεθόδους αλλά λύση δεν βρήκα. Το μόνο που έχω καταφέρει όταν τον πίεσα να φάει με το ζόρι ένα φαγητό που δεν θέλει (αρκετές φορές) είναι να κάνει εμετό και μετά εγώ να βρίζω καθαρίζοντας χαλιά :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Θούλη να σου ζήσει η ανηψιά :D:D:D:D:D:D

Για την κοπέλα που λέτε δεν τη ήξερα αλλά έχω σοκαριστεί.

Θέλω να γράψω τόσα πολλά αλλά δεν έχω καθόλου χρόνο, πολύ δουλειά, πολύ τρέξιμο και είμαι σχεδόν σε καθημερινή βάση σε εργοτάξιο

Η Έλενα πάει καλύτερα, η φλεγμονή έχει υποχωρήσει αρκετά πηγαίνουμε σε ένα ινστιτούτο ενναλλακτικής ιατρικής (φίλη της Νατάσας) και ελπίζω σε λίγο καιρό να το ξεχάσουμε το όλο θέμα ;)

Τα φιλιά μου σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα πολύ χάρηκα για την Έλενα :D ...άντε να αποτελέσει παρελθόν γρήγορα!!! :D

ρε συ και δεν του φαίνεται του Μηχαλάκη ότι δεν τρώει :? .....αν δεις τον Λ., μόνο κόκκαλα είναι :(

και τρώει, όχι πολύ, αλλά τουλάχιστον το μεσημεριανό του θα το φάει και διάφορα σνακ κατά την ημέρα!!! :?

Αφρο περαστικά :x

δεν πάτε και εσείς σε κανέναν ομοιοπαθητικό, όπως η Ιουλία? είδες ο Γ. ούτε υγρό ούτε τίποτα και η Ε.! ;)

εγώ είμαι υπέρ της ομοιοπ.!

τώρα για τον Πανούλη θα σου έλεγα να τον ταϊζεις πριν έρθει ο Μ.! :roll: μόνο έτσι θα σωθείς!!! :roll:

μπράβο που μιλάει!!! :x

Μαρία τι κάλτσα ρε? αντί σκουφιού? :o:o:lol::lol::lol::lol:

δικιά σου ή του Γ.? :lol::lol::lol:

καλέ τώρα που πήγα την Ρ. στον παιδικό, ένα αγοράκι (περίπου ίδια ηλικία) έτρωγε καραμέλες πρωί πρωί!!! :o:o:o:o τις είχε στην τσέπη του μπουφάν και τις έτρωγε!!! :shock::shock::shock::shock:

τις προάλλες που είχαμε πάει στο κέντρο είδα μια μαμά και έδωσε στο 1 χρονών, άντε 1,5 χρονών παιδάκι της καραμέλες....αυτά τα HARIBO, που λέγαμε με την Φρανίτα!!! :o:o:o:o:o

έμεινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μακάρι όλα να πάνε τέλεια :D:D:D

Να μπαίνεις πιο συχνά κι εσύ ;)

Αργυρώ κάλτσα του Γ βρε (πλυμένη)

Την έκοψα από πάνω και την έκανα σαν ντόνατ και την έβαλα στα μαλλιά μου και τα τύλιξα γύρω και τα έχω έτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τα υλικά με τα οποία φτιάχνονται τα ρούχα είναι τοξικά και προκαλούν καρκίνο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

πήρε δείγμα η γκρινπις, ένα παιδικό τζιν, ένα μπουφάν, ένα άντρικό και ένα γυναικείο ρούχο και αυτό ήταν το αποτέλεσμα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

το ίδιο και μετ Levis kai Calvin Klein!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

και διάβαζα χθες στο σάιτ του ΖΑΡΑ ότι χρησιμοποιούν αγνά υλικά και φιλικά προς το περιβάλλον!!!! :?

ααααααααα έχεις κότσο τα μαλλιά και πάνω από τα μαλλιά έβαλες την κάλτσα! δεν βάζεις δικιά σου φωτό να δούμε? :roll::roll::roll:

καλέ πού τις βρίσκεις αυτές τις ιδέες? :o:o:o:roll::roll::roll:

εγώ όπως και η Γωγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ίντερνετ βρε

έχω βρει ουουουου πολλά χτενίσματα και τα δοκιμάζω

λοιπόν η κάλτσα γίνεται σαν ντόνατ με τρύπα στη μέση. Μαζεύω το μαλλί αλογοουρά και την περνάω από την τρύπα του ντόνατ (ας ονομάσουμε την κάλτσα :lol: ) και μετά απλώνω γύρω γύρω το μαλλί και τα πιάνω με τσιμπίδια. Ευκολάκι 8-) Δοκίμασε το και θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε;;;..

Κανενα νεο απο τη Γιωτα εχουμε;;;...

εχει γουστο να μπηκαν τεικα νοσοκομειο;;;;

Σαυρογιωτα εμφανισου ρε...

Νατασουλα πολυ χαρηκα που πατε καλυτερα...

μακαρη μακαρη...

παιδια..ο Γιανης ειναι χαλια..το καημενουλι,...

πρεπει να ειναι λαρυγγητιδα αλλα επειδη δεν ειμαι ακριβως σηγουρη εαν ειανι μονο λαρυγγιτιδα η ο βηχασ ειανι ΚΑΙ απο μηξες..το απογευμα θα παμε παιδιατρο να τον δει..

δε βοηθαει και ο καιρος ρε γμτ..εχει πολυ υγρασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...