Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

Καλωσηρθατε!!!!

Εγκυμονουσες Οκτωβριανες με κοιλια!τολμη!και γοητεια φυσικα!!!

Ενταξει μετα απο τον τιτλο της Ντομ το χαος αλλα δειξτε επιεικεια οκ?Ελεος κοριτσια!!!

Με το καλο να κρατησετε γερα μωρα στα χερια σας.Με το καλο να γεμισουν ξανα κοιλιτσες στις επομενες!Και ελεος Ντομ Τινκερμπελ οχι αλλη τσουτσουνοσκονη!Πρεπει να βγουν και κορες για να δεσουν και τα νεα συμπεθερια!

Αυτα !!!!Ευχομαι να το γεμισουμε μονο με χαρες!Α!!!και μην ξεχνιομαστε ερχεται ο μηνας των Χριστουγεννων!!!Πασπαλιστε τα παντα με χρυσοσκονη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

απ' το στομα σου και στου Θεου το αυτι!

καλορυζικο!!!!

καλα και τι δεν ειπατε σε μια μερα!

Ντομ ναι ειμαστε φιλες! και εγω φέισμπουκ δε θελω να εχω... δεν ξερω... πολι μοδα πια...

οσο για το ντυσιμο, η ΜΑριαννα απο το καλοκαιρι μπορει να ξεντυθει και να ντυθει αλλα επιδη παντα βιαζομαι την κανω εγω. ο ΣΠυρος απο τον παιδικο εμαθε αλλα για τον ιδιο λογο.... εγω.....

τι αλλο....

Ελενη καλο ακουγεται το γουρουνακι... δεν ειναι μπελαλιδικο;;;

Σοφη η πελατισσα δεν εχει τιποτα φιλες ομοιες εκει να σε συστησει;;;

Χρυσουλα πως παει ο λαιμος;;;;

εγω βηχω σαν βρωμογερος! ευτυχως ακομα και το μεσημερι δεν ξυπνανε, κιας βηχω διπλα τους...

Ντομ 1 μηνα βηχεις;;;;

Νανα τι λεει το γραφειο;;;

πωπω... εχω μια νυστα.... και σημερα μεχρι τις 3 που εφυγα σαν κυνηγημενη απο τη δουλεια χαμος! στελε αυτον εκει, αυτον εδω, να ζητανε ολο ατομα, λες και εχω φωτοτυπικο και μπορεω να δινω ολο ατομα! και ο αντρας αυριο στο κεντρο... ευτυχως, τον βολεψα πρωινη βαρδια... θα ερθουν τα πεθερια το πρωι...

περιτο να σας πω οτι παλι με πονοκεφαλο ημουν.... τα ντπον πηγαν και ηρθαν... λετε να ποναει και απο τον πολυ βηχα;;;; εχω και περιοδο κανω και τη διατροφη ξεμπλοκαρισματος μεταβολισμου...

Σωσω σορυ αλλα δε μπορω να γραψω αλλο.. κοντευω να κανω εμετο απο το βηχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΧΑ!!!γεια σοτυ ρε βαγκ..και περαστικα...ρεπανακι με μελι λεει..γιατροσοφι..

κοβις το ρεπανακι...σα να βγαζεις το κολοκυθακι για γεμιση και ριχνεις εκει μεσα λιγο μελι..το αφηνεις 3 ωρες..και το πινεις..και λεει περδικι μετα..

σοφη και γαμω τους τιτλους..

ισαξιο της ντομ!!

ηρθε η μαριλου και μου εδωσε ..τη νπροικα του μωρου..μου εφερε λικνο ριλαξ και οτι αλλο μπορεσε..χαχα.ναναι καλα..

παιδια αυτα τουλαχιστον θα τα βολευτω απο δω και απο κει..

ευτηχως..

αποστειρωτες και τετοια..

και καλαθουνες και γυμναστηρια..εγω τα εδω τα δικα μου..

αλλιως θα μου τα εστελνε η θου...

αλλα ευτηψως βολευτηκα..

κανω χαρτοπολτο..και καλα!!

θα ρωτησω τη μαρια αν λεγεται αυτο που κανω χαρτοπολτςο..μη γινουμε και ρεζιλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μπλιαξ!!! θα κανω εμετο μονο στην ιδεα να το πιω!!!!!!

προτιμω να βηχω!!!!!!!

για δειτε και αυτο...

http://travel.groupon.gr/13162866?nlp=& ... 321&a=1656

δεν ειναι τελειο για ανηψια, ή οσες εχετε μεγαλυτερα παιδακια;;;;;

λεω να το στειλουμε στα ανηψια του αντρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη φαση ειναι βαγκ...αν οντως πραγματικα πανε στη σκλυρηνση κατα πλακας!!

εκανα απορρυπαντικο..θα σας πω αυριο αν μουβγηκε καλο..

θα το χρησιμοποιησω κιολας!!

καλο ξημερωμα να εχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικοοοοοο Πάλι δεν σας προλαβαίνω

Βαγκ άσε τα έξοδα. Δώσε διευθύνσεις και σου στέλνω εγώ γράμμα απο τη Λαπωνία δωρεάν. Οχι να πληρώσουμε και τα γράμματα του Άγιου. Ασε που εγώ είμαι πιο προχώ.....είχα φτιάξει έναν λογαριασμό πριν 3 χρόνια που τον ονόμασα Αγιος Βασίλης στο gmail κι έστειλα απο εκεί μέηλ στην κόρη μου σαν απάντηση. Είχα βάλει απο κάτω και μια φωτό του Αγιου με λάπτοπ και τρελάθηκε η κόρη χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Μάρκερ τις είδα τις μπομπο και μου άρεσαν πολύ . Φελτ και μετά καρφιτσούλα ή μαγνητάκι. Θα έχω το νου μου για θέμα με ζωάκια. Δουλεύω πολλά νέα σχέδια έτσι κι αλλιώς και μέχρι τότε νομίζω θα έχουμε πολλές επιλογές :D

Ελένη παρέλαβες; Πες με να μην έχω άγχος

Σόφη σούπερ ο τίτλος. Μου αρέσει πολύ

Αλέκα καταπληκτικές οι φωτό. Πολύ ωραίο το μέρος , ιδανικό για εξερευνησεις ε;

Σωσώ όχι αυτό δεν είναι χαρτοπολτός. Θα σου δώσω συνταγή χαρτοπολτού κι ετοιμάσου για πολύ λέρωμα.....καλά κι αυτό που κάνεις τώρα πολύ λέρωμα έχει αλλά εντάξει.

Νανα καλορίζικα τα επιπλα.

Κοιμάμαι όρθια. Πάω να την πέσω κι ελπίζω αύριο να σας βρω στο 36 και να μην έχετε ανοιξει νέο .....έτσι όπως γεμίζετε τις σελίδες σε δυο μέρες θα ανοίγουμε άλλο. χιχιχιχιχιχιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα -καλημερα....

καλοριζικο.... πολυ γρηγορα βρε παιδια τα γεμιζουμε...

μαρια παρελαβα και σε ευχαριστω πολυ... τελεια ειναι....

αν και εμενα θα μου αρεσαν περισσοτερο με μαυρο σκηνακι αλλα τελοσπαντων βαπτιση κανουμε... :lol::lol:

χθες πηγα κι γω και ειδα το βρυκολακα... πολυ καλο αλλα ξυλιασα 2,5 ωρες... πετρωσε και η κοιλια.. αστα να πανε γυρισα στο σπιτι μου....

γεωργια κι γω σου εχω προικα... του γουινι.... τι θες????

σημερα θα φτιαξω λεω σπανακοπιτα και θα τις βαλω καταψυξη.. να εχουμε να τρωμε βρε αδερφε τις μερες που δεν θα μπορω....

παντως ο υπνος εχει γινει πλεον δυσκολη υποθεση....

κοιμαμαι και νιωθω να ποναω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απ ομας..

οχι καλε..προικα εχω..να σαι καλα!!

εννοω τη παντα..

προικα με την εννοια προικα δεν εχω..αλλα δε χρειαζομαι κιολας!!

καλος καιρος και απο δω..λεμε να κατεβουμε κεντρο..

ψαροσουπα και αρακα σημερα!

η μαρθα μυξες..κλασικα!

ζζ δεν ειναι χαρτοπολοτς ,ε;;δε θελω λινκ για χαρτοπολτο..για τετοια ειμαστε;;χαχα...

απλα ελεγα που να τα ενταξω στο μπλογκ μου..γι αυοτ σε ρωτησα..στις κατασκευες;;καλα δε τελειωσα νακομα..αλλα θελουν και το χρονο τους αυτα τα σκασμενα!!

απαπαπα!!

ζζζ ειμαι σιγουρο οτι αυτο που εκανες ειναι πολυ καλυτερα με τον αγιο βασιλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε ρεπ αιδια;;εγω πηγα στο νοσοκομειο και γλιτωσα το 50αρι για την καρδιολογικη εκτιμηση..

λογω χειρουργειου..ψιλο βρηκε λεει κατι αλλα οχι μαλλον ανυσηζητικο..εστειλα και κατι εξετασεις..ειδε τα ποδια μου και φρικαρε η γιατρος..λεει καλα τι ποδια ειναι αυτα;;δε καθεσαι καθολου;;χαχα

φαγαμε πιτσα ολοι μαζι..

νομιχζω οτι η μαρθα ειναι μπουκωμενη γιατι τοσο καιρο βαζαμε διαλυμα τομπραντεξ και μερικα αλλα..και ο γιατρος μου τα αλλαξε σε τομπρεξ..που κανει δουλεια ..

αν συνεχισει ετσι ,θα τον παρω να το ξανα αλλαξουμε σε τομπραντεξ!

αυριο αν ειναι καλος ο καιρος θα παμε εκδρομουλα και φαγητο εξω..αναλογα οτ καιρο βεβαια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ακομα στη σελ1;;;;!!!!!!

τα σ/κ την κοπανατε ολες ε;;;;

Σωσω ποτε πηγες νοσοκομειο για εξεταση καλε; τι καρδια λες;;;;

τα ποδια ακομα χαλια;;;

τι κανει κανει το τομπρεξ και τι το τομπραντεξ;;;;

και εμεις γιατι ακομα δεν τα εχουμε δοκιμασει;;;;

Ελενη σπανακοπητα;;; και η μαμα μου οταν παει στην αδερφη μου τους φτιαχνει 2-3 πιτες και τις βαζουν καταψυξη για να εχουν...

τα αντρακια σου σε ζοριζουν απο τωρα;;;;

τους βρυκολακες και ανηψια μου πηγε σημερα να τους δει... καλα εμενα δε μ'αρεσουν καθολου!

ζζζ καλο αυτο με το μειλ του Αη ΒΑσιλη, αλλα για ηλικιες που μπορουν να χειριστουν τοσο καλα υπολογιστη... δεν ξερω, εγω ειμαι πιο του παραδοσιακου... μεχρι πριν μερικα χρονια ανταλλασαμε που και που, κανενα γραμμα, καμια καρτα, με την penfriend απο τη ΦΙλανδια που αλληλογραφουσαμε συστηματικα απο το γυμνασιο!!! δυστυχως δεν εχουμε βρεθει απο κοντα ποτε, και ουτε προκειται νομιζω...

εκτος αν παω στο "πακετο" στον αλφα!!!!!

εγω μονη παλι... ο αντρας το πρωι δουλεια στα μετρα κατω στο κεντρο και τωρα επιφυλακη στο τμημα... γινονται λεει κατι επεισοδια κατω... αντε να ηρεμισουν ολα να γυρισει ....

το πρωι με το που ξυπνησαν τα μικρα, ο Σπυρος αρχισε να γκρινιαζει οτι ποναει το αυτι του!!!!! παλι!!!! την Κυριακη ειχε τελειωσει η αντιβιωση! μαλλον δεν τον επιασε τελειως.... του εβαλα σταγονες στο αυτι, τον εδωσα και ντεπον μετα το γαλα και ηρθαν και τα πεθερικα να τα κρατησουν να παω δουλεια... απο τοτε ειναι μια χαρα!!!! Δοξα τω Θεο!!!! το μεσημερι του ξαναεβαλε ο αντρας σταγονες. τωρα δεν ηθελε μοε τιποτα να του βαλω. τον κυνηγουσα! αφου δε με ποναει!!! ελεγε.. μακαρι να μην ξαναπονεσει ο γλυκουλησ μου...

η Μαριαννα οταν γυρισα πονουσε το κεφαλι της. ελεγε, ποναει το μετωπο μου.... μαλλον απο την τβ που εβλεπε ολο το πρωι... την εδωσα και αυτην ντολαλ και κοιμηθηκαμε. το απογευμα και αυτη οκ.

εγω ακομα βηχω σαν γερος!

κατα τα αλλα καλα...

αυριο εγω πρωι και ο αντρας απογευμα.... ωραια θα περασουμε.... μακαρι να ειναι οκ τα παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..εμεις θα παμε εκδρομη...ετσι λεμε..κατσε να δουμε βεβαια!!

τομπρεξ η τομπραντεξ ειναι κλολλυρια..μας εδωσε ο γιατρος 1 μειγαμ εδω και κανενα μηνα και θα το περνουμε..ολο το χειμωνα ,μπορει και πιο πολυ... προληπτικα για τις μυξες..

τομπραντεξ εχει κορτιζονη..το τομπρεξ οχι..

μας το αλλαξε απο τομπραντεξ σε τομπρεξ το μειγμα για ναειναι πιο λαιτ..αλλα νομιζω δε μας καλυπτει..

παιδια φτου φτου με αυτο τ οσυστημα εχουμε πριοροσει τιε μυξες..ετσι φαινεται!!

αντι για 10 φορες την ημερα κανουμε καμια 2-3 καθημερινα ανελλειπως..

μπορει να φαμε και εξω μετα..θα δειξει.αναλογα τα κεφια μας!

μπορει να ητανε τυχαιο ρε ο πονος οτυ αυτιου..

και εγω ειμαι λιγο κλασικη αλλα αν ολα τα παιδια χειριζονται υπολογιστες..το δικομου θα μεινει πισω;;

αλλα οχι σε ηλικα 3-4 ετων που ακουω και φρικαρω1!!

ξερω πολλα παιδια που περνουν το κιν του γονιου κια παιζουν παιχνιδια,βλεπουν βιντεο..

δε μου αρεσει σαν εικονα βρε παιδι μου!

χθες πηγα στην ρεντατικη να βρω 1 καρδιολγα να με εξετασει για προεγχειρητικο ελεγχο..

εκανα καρδιογραφημα και εδειξε 1 μικρη αλλοιωση..

και μου εστειλα ναιματολ..

δε πηρα να ρωτησω αλαλ λογικα δεν ειναι κατι ανησυχητικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!

Τι μου κανετε?Μιλαμε εχθες ξεπατωθηκα !Σιδερωνα 2μιση ωρες,ατιμο σιδερο!Τα τελειωσα ομως και μολις παω να απλωσω το επομενο πιανει μια βροχα!!Αλλο πραγμα!Αλλα το ευχαριστηθηκα σας λεω.Ολη νυχτα εριχνε και απο αστραπες ,μπουμπουνητα αλλο τιποτα.Σημερα λιακαδα με συννεφια απ'ότι δειχνει μεχρι τωρα.

Εχθες εφτιαξα μια καρμποναρα να γλειφεις τα δαχτυλα σου.Με φρεσκα μανιταρια σπιτικη οχι φακελακι.Ελειπε ο Δ.υπηρεσια και εφτιαξα μακαροναδα για 'μενα.Σημερα ρολο κοτοπουλο με ριζοτο.Το οποιο τρεχω τωρα κιολας να βαλω γιατι κατα τις 12 θα παμε για καφε.

Bag μου εχει συστησει πελλατισες αλλα οχι της σειρας της δηλαδη την βοηθο της στο γραφειο,την βοηθο του αντρα της κ.τ.λ.Καλα ειναι δεν παραπονιεμαι.

Σωσω τι απορρυπαντικο εφτιαξες?για ρουχα εννοεις?Για πες!εχουν πρηστει τα ποδια σου?και εγω δεν καταλαβα αυτο με την εξεταση!

Μαρια ζζζ πες καμια ευκολη χειροτεχνια για να ασχοληθουμε με την μικρη.Με χριστουγεννιατικο θεμα.π.χ. σκεφτηκα το πιο απλο που καναμε και στο σχολειο να παρω χρωματιστα χαρτονια και να φτιαξουμε αστερακια και δεντρακια αλλα κατι πιο πρωτοτυπο?

Ελενη νομιζω πως λογω διδυμων εχεις αρχισει να κουραζεσαι λιγο περισσοτερο ε?Ξεκουραση καλη μου οσο μπορεις.

Αυτα.Σας αφηνω για την ωρα.Να εχετε ολες μια υπεροχη Κυριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!!!!!!!!!!!!!!

ποσα γραψατε???

ωραια σας διαβασα ολες ;)

πως περασε μια ολοκληρη εβδομαδα?με τη δουλεια ωραια!!!

εχθες γενικο το σπιτι μεχρι τις νυχτες παλευα...αλλα σημερα το πρωι...καφεδακι κ τα πατουσακια πατανε χαλακια

:lol::lol::lol:

εμεις θα στολισουμε για του αγιου νικολαου...θελω πολυ !!!!!!!!!

λιακαδα σημερα ...μπαρμπεκιου οικογενιακος σημερα ,το απογευμα προβολη παιδικης ταινιας στο δημο μας ...εχουμε πολυ ομορφο αμφιθεατρο .....κ εχουμε παιδικες ταινιες σχεδον καθε σ/κ ;)

η Μαρια θελει να φτιαξουμε κ ποπ κορν :lol: οτι πεις μικρη!

διαβασμα σε λιγο...τα παει πολυ καα ,διαβαζει με χαρα!

κοριτσια ποτε λετε να ζητησω να μιλησω με την δασκαλα ? νωρις δεν ειναι? εγω λεω πριν τα χριστουγεννα....

να δω πως παει .....

ωρα για πρωινο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απορρυπαντικο για ρουχα...

αλλα κατσε..το τσεκαρω τωρα..στο δικο μου πλυντηειο και σε ακομα ενα..1 φιλης..

να δω αμα μυριζει εστω και λιγο..γιατι εμενα οτι απορρυπαντικο βαλεις δε μυριζει τιποτα!

καρμποναρα,ε;;μιαμ μιαμ!!

εμεις φτιαξαμε κατι με τη μαρθα.,.δλδλ εγω τσακ μπαμ..και μαλλον ετσι θα συνεχισουμε.θα σας βαλω φωτο να δειτε..

απλα ελεγα να τα φησουμε για μετα το μειευτηριο..

να ασχοληθουμε και με κατι..καλα θα δουμε!!

αλεκα..καλημερα!!

καλο καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα... καλοριζικο και αυτο!!!

Σοφη πολυ πολυ καλος και ο δικος σου τιτλος!!!!

Βαγκ εγω καλα ειμαι ευτυχως..ευτυχως και ο μικρος μονο εναν βηχα ειδικα οταν ξαπλωνει και οταν τρεχει..για αυτο την εχει βγαλει 2 μερες τωρα μεσα...οπου και να παμε θα αρχισει να τρεχει και μετα θα κανει εμετο απο τον βηχα..ετσι ξυπνησαμε χθες το πρωι ..με εμετο απο τον βηχα...ευτυχως δεν εχω στρωσει ακομα.

Σωσω ειναι μια διαδικασια το υγρο..απο τις πλακες το φτιαχνει..οταν θα τον πιασω να μου λεει και να γραφω θα σου πω..αξιζει..βαζει ο,τι αιθεριο ελαιο θελεις και γινεται τελειο...

καποιες πλακες που τις ειχε βγαλει εντελως ισιες τις εχω βαλει με κορδελα ως διακοσμητικο στο μπανιο!!!!μυριζουν αψογα...

τι καρδιογραφημα ηταν αυτο??? μαλλον θα κανω και εγω καποια στιγμη προεγχειρητικα!!1 :(

Αλεκα τι ομορφο μερος!!!καλα απο οικογενεια δεν το συζητω!!

αυτο το κτισμα θα ηταν η χαρα της αρχιτεκτονικης!!!!

εγω θα ειχα παει ηδη στη δασκαλα :mrgreen::mrgreen: τωρα εχει σχηματισει εικονα...αν ειχε ομως κατ αρνητικο να σου πει θα σε ειχε καλεσει καιεκεινη!!!το Μαρακι σουπερ!!!και εγω θα ηθελα ποπ κορν!!!

το απογευμα θα στρωσω...παντως χθες κουραστηκα παρα πολυ γιατι με τον μικρο απασχολουμασταν ολη μερα σε διαφορα..ο αντρας πηρε μηχανημα κομποστ και ασχολιοταν συνεχως στον κηπο!!!

δεν κοιμηθηκε μεσημερι και αφηνασε...κοιμηθηκε στις 9 και ξυπνησε στις 9 σημερα σερι!!!!εχει ηδη πιει 2 μπουκαλια γαλα..ηταν θεονηστικος!!!!

νιωθω τυψεθις για τη χθεσινη ορθοστασια..εσκυψα αρκετες φορες..και ολα αυτα!!!

ρε Σωσω πρησμενα ποδια εννοεις ή κιρσοι????

κοτοπουλο σουπα σημερα..

καλη Κυριακη σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρες :)

Εμείς ΑΡΡΩΣΤΟΙ........ΕΛΕΟΣ τι μαγνήτης αρρώστιας είναι αυτός που κουβαλάμε;;;;;; Τέλος πάντων νομίζω οτι συνήθισα την κατάσταση και αν καποια στιγμή είμαστε καλά θα μου φανεί περίεργο :lol::lol::lol::lol:

Σωσώ ο χαρτοπολτος γίνεται απο κολλα νερό και χαρτί υγείας τριμμένο θα σου στείλω αναλογίες :D

Ελένη μη ξανακούσω για μαύρο κορδόνι σε μαρτυρικά βάφτισης!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Θα σου στείλω εσένα προσωπικά ένα μαύρο να το φοράς για να σου φύγει η καψούρα :D:D:D

Βαγκ δεν το διάβασε μονη της η μεγάλη μου βρε το μέηλ. Ηταν μολις 5 ετών :lol::lol::lol: εγώ την φώναξα και της είπα οτι ο Αγιος σε όσα παιδάκια δεν πρόλαβε να στείλει γράμμα έστειλε μέηλ γι αυτό κότσαρα και την φωτό απο κάτω, να είναι πιο πειστικό. Πάντως χωρίς πλάκα πες μου τα ονόματα και περίπου τι θέλετε να γράψουμε και θα το στείλω εγώ το γράμμα.

Σωσώ δεν κάθεσαι ήσυχη με τίποτα......σε βλέπω να γεννάς σήμερα :lol:

Σόρη μια φανταστική χειροτεχνία που θα λατρέψει η μικρή είναι να ανακατέψεις αλεύρι με πολυυυυυυυυ αλάτι και νερό όσο πάρει για να φτιάξεις ένα ζυμαράκι. Φτιάξτε διάφορα στολίδια με κουπ πατ ή με τα χέρια και ψήστε τα σαν κουλουράκια. Μετά ζωγραφίστε τα με τέμπερες ή βάλτε επάνω γκλίτερ και στολίστε τα στο δέντρο. Θα ξετρελαθεί και θα έχετε και νέα στολιδάκια. Το αλάτι το βάζεις για να μην πάνε μαμουνάκια στα κουλουράκια που θα φτιάξετε. Προσοχη δεν τρώγονται :D

Αλεκάκι δεν σας έχουν φωνάξει για μια πρώτη επαφη με τους γονείς στο σχολείο; Συνήθως αυτό γίνεται προς τα μέσα ή το τέλος του Οκτώβρη που έχουν πάρει μια πρώτη εκτιμηση. Νομίζω οτι πριν τα Χριστουγεννα να μιλήσετε είναι καλά. Καλά να περάσετε σήμερα <3

Χρυσουλίτσα μαζί γράφαμε :) Καλημερούδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA

ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΓΡΑΨΑΤΕ

ΚΑΛΟΡΥΖΙΚΟ και καλογεμιστο - με το πρωτο γεννητουρι μαςνα ερχεται την αλλη βδμ

τελειος ο τιτλος την το συζητας Σοφη

εμεις βολταρια χθες και σημερα σε φιλους

φασολακια τα παιδια ψαρι με σαλατα εμεις

πηρα βαρος και εχω φρικαρειιιιιιιιι μιλαμε

2 βδμ χωρις εεμτους και προλαβα ρε γμτ μου

2 κιλα - γινεται; και δεν τρωω παραπανω -τρωω οτι ετρωγα πριν εμμετων

ενι γουει

περαστικα στους αρρωστους της παρεας

εμεις μεσα το απογευμα βαριεμαι να βγω

εφτιαξα μωσαικο και μπριζολες για αυριο

ελενη ειναι 2 μωρακι απο οτι καταλαβινεις καμια σχεση με την πρωτη εγκυμοσυνη

κατσε οσο μπορεις

εγω τη χαιρομαι αυτη πραγματικα -ειναι σαν να μην ειμαι γιατι με τα αγορι ταλαιοωρηθηκα και εγω

υπομονη

ζζζζ βρηακ αλλο θεμα - χαχαχα

διαστημα

ετοιμασου!!!!!

καλα μεχρι του χρονου μπορει να ξαναλλαξω αλλα νομιζω οτι κατεληξα :lol::lol::lol:

με μαγνητακι των μεγαλων - κατι αλλο που να μπορουν να το κανουν κατι τα παιδια δεν εχω σκεφτει πως

με καρφιτσουλα τα μαρτυρικα

τωρα πω θα καταφερεις να τα φτιαξεις τα μαρτυρικα δεν ξερω αλλα κατι θα σκεφτουμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο μενα...

εμεις πολυ μεσα αυτο το σκ λογω βηχα... :(:(

ευτυχως απο το μεσημερι και μετα δεν ειχε αλλα του εδωσα σιροπακι πριν το φαγητο..ελπιζω απο αυριο καλα..αυτος μεσα δεν αντεχει με τιποτα...ειδικα αν δεν παει παιδικο λες και εκει καθεται φρονιμα :D:D:D

εστρωσαν ο πατερα ςμου μαζι με το Νικο ..τι καλα!!!!!

κουρτινες δεν ξερω ποτε θα κρεμασω..τωρα ειμσατε μονο με τα ρολερ τα εσωτερικα απο το καλοκαιρι..την αλλη εβδομαδα ομως θα πρεπει να τις βαλω...καλος και παραγωγικος ο αντρα ςλλα σε κατι τετοια με πεθαινει στην γκρινια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

πεθαινω λεμε...

καουρες που δεν υποφερονται....

μαρκερ κανει να πιω ζαντακ????????? πες μου σε παρακαλω γιατι ο γιατρος δεν το σηκωνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..εχω ερπη..

πηγαμε εκδρομη σε 1 οικισμο ποιο πανω..πηγαμε στο μουσειο,καναμε πραγματα με πηλο,ζωγραφισαμε και μετα ταβερνα με παρεα..το απογ μαζευτηκαμε η παρεα εδω!

περασαμε καλα..ξεκουραστηκα ενδιαμεσα!κοιμηθηκα 1 ωρα..γιατι ψιλο κουραστηκα..πρησμενα ποδια χρυσουλα.οχι κιροσυος..

πηρα τα αποτελε του νοσοκ..

ολα καλα με καρδια..αυριο παω γιατρο!

εφαγα παλι!!ουφ.!θα σκασω..και γω εχω καουρες!!

ζζζ περαστικα ρε..και σε σας χρυσουλα..

και μενα βηχει.μα η πειροδος το εχει;;

ελενη γιατι τοσες καουρες,ρε;;

και γω εχω αουρες...παιδια με εχει σωσει το γαλα.

ζζ να σαι καλα για τις κατασκευες..αλλα προτιμω τη τσοχα..το αλλο θα κανουμε κανονικα κουλουρακια να ψησουμε..στυλ κουραμπιεδες και τετοια..

μαρεκρ 2 κιλα,ε;;ε καλα ντε..μη τρελαινεσαι..αλλα εσυ ξεςρνουσες κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχισαμε τα χριστουγεννιατικα;;;;

εγω νομιζω ειναι πολυ νωρις ακομα...

Ελενακι καλυτερα το στομαχι;;

Σωσω δηλαδη σου βγαζω το καπελο.... πως αντεχεις;;;;

Χρυσουλα τοσο βηχα και εσεις ε;;; εμεις νομιζω ξεκιναμε 2ο γυρο... σα να κολησα εγω και ο ΣΠυρος νεα ιωση. εγω αρχισα να ξαναμπουκωνω και ο Σπυρος το ιδιο και να ξαναβηχει... αντε να δουμε...

ζζζζ και εκει βηχας;;; φτανει!!!!

πωπω... παλι βηχει ο χρυσουλης μου... να δουμε πως θα κοιμηθει...

και αυριο θα παρω κατα τις 7 στο σχολειο να δω αν θα λειτουργουν ή αν θα το αποκλεισουν δημοτ. υπαλληλοι. αν και νομιζω πιο πολυ στις μεγαλες πολεις θα υπαρχει θεμα. εγω θελω να παρω ρεπο ο αντρας θελει να ερθουν οι δικοι του παλι... ελπιζω να γινει το δικο μου....

παω για μπανακι.... παλι μεσανυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...