Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλημερα....σας παρακαλω λιγη βοηθεια....


EYAKI1234

Recommended Posts

καλημερα σε ολες λιγη βοηθεια....αδιαθετησα 23 οκτωβριου, παιρνω διπλο τεστ εχτες, της κλιαρ μπλου, πεταω απο χαρα βγηκε θετικο, με μια πολυ πολυ αχνη γραμμη, σημειωτεον δεν εχω καθυστερηση περιμενω δευτερα, μιλαω με τον γιατρο μου τρελλαμενη μου λεει συγχρητηρια, μαλλον ειναι πολυ αχνη γιατι η χοριακη ειναι μικρη ακομη ακομη, η ορμονη που ανιχνευει το τεστ....κανε αλλο ενα κανω το πρωι, αρνητικο, τα εχω βαψει μαυρα τωρα....πειτε κατι ρε φιλες μου....περιμενω την δευτερα 19 του μηνα...πως εγινε αυτο? εν τω μεταξυ μου εφυγαν λιγα τσισα πανω στο κουτακι υπαρχει περιπτωση αυτο να εδειξε θετικη απαντηση ενω δεν ειμαι? ο γιατρος μου με συμβουλεψε τωρα το πρωι που τον πηρα πολυ στενοχωρημενη, να μην αγχωνομαι και να παω τριτη για χοριακη...το εχει παθει καμια αυτο? εν τω μεταξυ....το πιο κουλο ειναι οτι η γραμμη η αχνη του πρωτου που την ειδε και ο συζυγος και χαρηκε παρα πολυ.....δεν υπαρχει σημερα....πως το εξηγειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη..μπορεί να μην ανιχνευει ακομα τη τιμη γιατι ειναι χαμηλη.. θα πρεπει να το κανεις με τα πρωινα ουρα ή σλλιως να έχεις να ουρησεις πάνω απο 3 ώρες..για καλύτερο αποτέλεσμα! Καλή επιτυχία αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κουκλα ευχαριστω...δεν εχω υπομονη αυτο με εφαγε η διαδικασια πριν εχω καθυστερηση να παρω τεστ...απο το στομα σου και στου θεου το αυτι...και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα.....οτι επιθυμεις μπεμπα να σου ερθει....

κανε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη..μπορεί να μην ανιχνευει ακομα τη τιμη γιατι ειναι χαμηλη.. θα πρεπει να το κανεις με τα πρωινα ουρα ή σλλιως να έχεις να ουρησεις πάνω απο 3 ώρες..για καλύτερο αποτέλεσμα! Καλή επιτυχία αυριο!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται θα το μοιραστω μαζι σας και τα θετικα και τα αρνητικα.....νεα....μια οικογενεια ειμαστε εδω και ας μην γνωριζομαστε...και εσυ οτι επιθυμεις.....

σου ευχομαι πραγματικα να εχεις μια πολυ καλη χοριακη! να μας πεις ε?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κ γω το εχω κανει αυτο,να κανω τεστ λιγο νωριτερα απο την ημερομηνια που περιμενα ν αδιαθετησω.Δεν αντεχα και απλα απογοητευομουν γτ ηταν πολυ νωρις για να δειξει κατι.Μην απογοητευεσαι!Πολλες φορες τυχαινει η συλληψη να εχει γινει αργα και να μην δειχνει τπτ.Ευχομαι τα καλυτερα και κανε οπως σου ειπε ο γιατρος σου.Πηγαινε να κανεις χοριακη απο βδομαδα που θα σου δειξει το σιγουρο αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα.κι εμένα το τεστ μου είχε δείξει αυτη τη αχνη γραμμη που με απογοήτευσε αλλα αργότερα ανακάλυψα ότι ήμουνα έγκυος.αρα οι πιθανότητες σου είναι αρκετές.αλλα και να μην είσαι,μην απογοήτευσε!αφου το θέλετε τόσο πολυ,ο θεος σας το στείλει.εχε πίστη στον εαυτό σου και στο Θεό και ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ευακι και an-n.... σας ευχαριστω πολυ φιλες μου....εχτες παλι εβαλα θερμομετρο 37,1 το βραδυ...χχιιχιχιχ....δεν περιμενω...δεν περιμενω την δευτερα, την εχει παρει χαμπαρι ο αντρας μου οτι δεν ειμαι καλα...και ολο εκει μου το παει το θεματακι...του το κοβω και λεω παντα εχει ο Θεος...να δεις μου λεει που εισαι...αντε να παμε την δευτερα για χοριακη γιατι την τριτη εχω δουλειες....χαχχαχαχα....αντε να δουμε φιλες μου...φιλια πολλα...και ολο βρεγμενη νιωθω και ολο τρεχω στην τουαλετα να δω μηπως μου ηρθε η ακατανομαστη....αλλα δοξα το θεο τιποτα μεχρι τωρα...ξεχασα να σας πω καλε τον προηγουμενο μηνα...μου ειχαν ερθει 3 οκτωβριου και μετα 23 οκτωβριου...αλλο κουλο το οποιο το συνειδητοποιησα ξανα χτες μου το υπενθυμισε η κουμπαρα μου...φιλια ενα ομορφο σκ αν δεν τα πουμε.....

κατι αλλο ευακι...οταν εκανες το τεστ μετα η γραμμη εξαφανιστηκε????????????????

Καλησπέρα και απο μένα.κι εμένα το τεστ μου είχε δείξει αυτη τη αχνη γραμμη που με απογοήτευσε αλλα αργότερα ανακάλυψα ότι ήμουνα έγκυος.αρα οι πιθανότητες σου είναι αρκετές.αλλα και να μην είσαι,μην απογοήτευσε!αφου το θέλετε τόσο πολυ,ο θεος σας το στείλει.εχε πίστη στον εαυτό σου και στο Θεό και ολα θα πανε καλα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....................ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΜΟΥ 79, ΕΙΜΑΙ 3-4 ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΡ............ΕΤΑΞΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ ΣΕ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ...ΕΧΤΕς ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΥΓΡΑΚΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ Α ΚΑΙ ΦΥΛΙΚΟ ΟΞΥ ΚΛΑΣΣΙΚΑ....

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΚΑΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΝΑΙ ΜΙΚΡΗ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 5-930 ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΑΡΓΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ....ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΑΘΟ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΤΩΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ...........ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΣΑ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΜΕ....ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ...ΟΥΦΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΝΑ..

καλημερα ευακι και an-n.... σας ευχαριστω πολυ φιλες μου....εχτες παλι εβαλα θερμομετρο 37,1 το βραδυ...χχιιχιχιχ....δεν περιμενω...δεν περιμενω την δευτερα, την εχει παρει χαμπαρι ο αντρας μου οτι δεν ειμαι καλα...και ολο εκει μου το παει το θεματακι...του το κοβω και λεω παντα εχει ο Θεος...να δεις μου λεει που εισαι...αντε να παμε την δευτερα για χοριακη γιατι την τριτη εχω δουλειες....χαχχαχαχα....αντε να δουμε φιλες μου...φιλια πολλα...και ολο βρεγμενη νιωθω και ολο τρεχω στην τουαλετα να δω μηπως μου ηρθε η ακατανομαστη....αλλα δοξα το θεο τιποτα μεχρι τωρα...ξεχασα να σας πω καλε τον προηγουμενο μηνα...μου ειχαν ερθει 3 οκτωβριου και μετα 23 οκτωβριου...αλλο κουλο το οποιο το συνειδητοποιησα ξανα χτες μου το υπενθυμισε η κουμπαρα μου...φιλια ενα ομορφο σκ αν δεν τα πουμε.....

κατι αλλο ευακι...οταν εκανες το τεστ μετα η γραμμη εξαφανιστηκε????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω απο τα βαθη της ψυχης μου.....οτι επιθυμειτε για υγεια και καλοτυχια σε σας και τις οικογενεειες σας......για να δουμε την παρασκευη πρωτα ο θεος....την χοριακη μας ξανα....αντε να σταματησουν και τα καφε-ροζ...σαν αυριο περιμενα...ο γιατρος το βρισκει λογικο ξαναμιλησα μαζι του...η αληθεια ειναι οτι ειχα το ιδιο και στην κορη μου στις αρχες....φιλια μια ομορφη εβδομαδα με πολλες κοιλιτσες φουσκωμενες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI MOY TA TEΣΤ ΤΑ ΜΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΑ ΤΕΣΤ Κ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΑΝΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΘΕΤΙΚΗ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙς ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai καλη εδβομαδα σε ολες....εχω μια ανησυχια με αυτα τα καφε-ροζ...συνεχιζουν και σημερα...για να δουμε παρασκευη πρωτα ο θεος...σας ευχαριστω και παλι για τις ευχες

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙς ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ευακι σε βρηκα μπραβο κοριτσι μου χαρηκα πολυ για τα νεα σου ειδες το κατακορυφο χαχαχαχα ολα καλα σου ευχομαι απο δω και περα με το καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου , καλοι μου ανθρωποι, ευτυχια μεγαλη....πηγαμε χτες οικογενειακα και ειδαμε τον σακο μονο..ειναι νωρις ειπε ο γιατρος μου, σε ενα μηνα παλι....επιβεβαιωσε οτι δεν ειναι εξωμητριο η εκτοπη κυηση....οτι ολα ειναι καλα...σταματησαν και τα καφε....δοξα τον παναγαθο ολα καλα....τρελλαμενοι απο χαρα....ζητησα χοριακη και μου ειπε Ο Χ Ι.....βλεπουμε στοιχεια κυησης φυσιολογικα....αν δεν βλεπαμε τοτε θα ξαναεκανες σε παρακαλω ευα.... και συμμαζευτηκα φιλες μου...και επειδη του εχω εμπιστοσυνη ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΤΕΛΟΣ...σε ενα μηνα μας ειπε να ξαναπαμε πρωτα ο θεος μου εδωσε και μια λιστα για εξετασεις ομορφααααααααααααα.......αυτα κοριτσια μου....σας ευχομαι μεσα στις αγιες μερες που ερχονται πολλα μωρακια να δω να ερχονται σε ολες...

α ξεχασα...βασει υπολογισμων του γιατρου...μου ειπε ειμαι 4 εβδ και 2 ημερων, αρα σημερα 3 ημερων που σας γραφω ....πως θα περασει ενας μηνας τωρα εεεεεεεεεεεε? που θελω να δω το αγγελουδι μου και την καρδουλα του να χτυπαει να κλαψω απο χαρα και να φτασει η αγαλλιαση μου και οι ευλογιες μου στο αυτι του καλου μας Θεουλη????????? ξερω ξερω τι θα πειτε...υπομονη οκ....παει και το ρημαδοτσιγαρο..............το πεταξα!!!!ξελαφρωσα και απο αυτο....ποτε ρε κοριτσια ειδατε καρδουλα εσεις?????? ε???? αλλο αγχος τωρα......χιχιχιχιχι

ελα ευακι σε βρηκα μπραβο κοριτσι μου χαρηκα πολυ για τα νεα σου ειδες το κατακορυφο χαχαχαχα ολα καλα σου ευχομαι απο δω και περα με το καλο..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι 6 εβδομαδων ακουσα καρδουλα...ευακι σορρυ αλλα θελω να στα πω γιατι θα σκασω...εχω καθυστεριση 20 μερες ναι 20 μερες στα καλα καθουμενα την τριτη θα παω στον γιατρο να μαθω τι παιζει..εκει που αδιαφορουσα μου πεταει ο συζηγος οτι μια φορα δεν προλαβε σταγονες, καταλαβαινεις και μενω με ανοιχτο στομα ειναι μες στην χαρα που να μην του πω τιποτα και εγω καθομαι σε αναμενα καρβουνα φοβαμαι ρε ευακι να το πιστεψω φοβαμαι..λεω μηπως συμβαινει τιποτα σοβαρο ποιος ξερει..περιμενω την τριτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου ειδες που ειναι τελικα ολα καλα!!! μπραβο αστερι!!! Εμεις καρδουλα ακουσαμε 7εβδ. και 2 μερες! Ειναι δυσκολο να περιμενεις ενα ολοκληρο μηνα αλλα δεν πειραζει ...χαιδευε την ΓΕΜΙΣΤΗ σου κοιλιτσα και κανε υπομονη!!!

maria - eva εχεις 20μερες καθυστερηση και δεν εχεις κανει τεστ!!!! :o:shock::o:shock::o:shock: Μπραβο υπομονη και αυτοσυγκρατηση....ουτε 2 μερες δεν θα αντεχα οχι 20!!!! Σου ευχομαι οτι επιθυμεις να πραγματοποιηθει κοριτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιασαν οι ευχες μου επιασε το ψηστηρι και στον αντρα σου καλε.....χαχαχαχαχα...με κανεις πολυ χαρουμενη.....σου ευχομαι μεσα απο την καρδια να εχεις ενα μωρακι στην κοιλιτσα σου φιλη μου...πραγαμτικα....αχ τι χαρρρρρραααααααα κι ας μην σε ξερω ρε σκατουλα....ετσι παμε ολες γερα για να ερθουν ευτυχισμενα χριστουγγεναααααααααααααααααααααα...........φιλιααααα

ευακι 6 εβδομαδων ακουσα καρδουλα...ευακι σορρυ αλλα θελω να στα πω γιατι θα σκασω...εχω καθυστεριση 20 μερες ναι 20 μερες στα καλα καθουμενα την τριτη θα παω στον γιατρο να μαθω τι παιζει..εκει που αδιαφορουσα μου πεταει ο συζηγος οτι μια φορα δεν προλαβε σταγονες, καταλαβαινεις και μενω με ανοιχτο στομα ειναι μες στην χαρα που να μην του πω τιποτα και εγω καθομαι σε αναμενα καρβουνα φοβαμαι ρε ευακι να το πιστεψω φοβαμαι..λεω μηπως συμβαινει τιποτα σοβαρο ποιος ξερει..περιμενω την τριτη..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Τώρα που λέτε για το φαγητό, έχω παρατηρήσει επίσης ότι ενώ όταν πεινάω λυσσαω λες κι έχω να φάω μέρες μετά δυσκολεύομαι να τελειώσω τη μερίδα μου. Μη σας πω ότι λαχανιαζω κιόλας καθώς μασάω 😅 μια τρέλα γενικά! Και συμφωνώ με @Naty_ αν ήταν στο χέρι θα θελα να βλέπω το σποράκι μου όσο πιο συχνά γίνεται. Προς το παρόν κοιτάζω στον υπέρηχο τον λεκιθικο που ειναι ένα κουκούτσακι και ονειρεύομαι πως θα μεγαλώνει ✨ ανυπομονώ να το ξαναδώ 💕
    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
    • Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️
    • @Elli13 κορίτσι μου σοοοκ!!! Ποσο πολύ χαίρομαι!! Με το καλό το δεύτερο μπεμπακι!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη που φέτος θα την περάσεις με την καλύτερη παρέα!! Φέτος τα Χριστούγεννα θα τα περάσετε όλοι μαζί ❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...